Sobota 30. květen 2020 17:26
reklama
Swissquote Bank
reklama
RoboMarkets copyfx
reklama
RoboMarkets copyfx

Klíčová slova - Profitovat

img

Nejlepší akcie a ETF na indickém trhu v roce 2020

29.05.2020 Indie je rozvíjející se ekonomikou s obrovským potenciálem. Pro mnoho investorů je indická ekonomika stále neznámou oblastí, která však skrývá mnoho investičních příležitostí ale i specifických rizik.
img

Long signál na akcie Daimler (DAI)

27.05.2020 Akcie německých automobilek byly krizí tvrdě zasaženy. Zatímco ostatní ekonomické sektory se již dávno poměrně zotavily, tituly jako BMW, Volkswagen nebo Daimler stále zůstávají na nízkých hodnotách. Nicméně i trendy automobilových akcií již, zdá se, dorazily ke svému dnu.
img

Analýza: sucho v Česku pomáhá solárům nebo technologickým startupům, ekonomiku jako celek poškozuje

22.05.2020 Sucho v České republice zvyšuje podnikatelským subjektům náklady, a přispívá tak k růstu cenové hladiny, která se v případě spotřebitelských cen za poslední rok v tuzemsku zvýšila nejvíce v EU (+3,3 % duben 2020/2019, Eurostat). Nejvíce postiženými odvětvími v Česku jsou podle společné analýzy think-tanku CETA a brokera TopForex producenti elektřiny z vodních elektráren, zemědělci zaměření na výrobu náročnou na vodu (např. obiloviny, kukuřice nebo producenti ryb), dřevozpracující průmysl a pojišťovny.
img

Farmaceutické a biotechnologické investice v době koronavirové

22.05.2020 Koronakrize negativně zasáhla celou společnost a přísná bezpečnostní opatření nejen v České republice, ale v celém světě, dopadnou především na ekonomiku. Ne všechny segmenty ale utrpí ztráty, třeba farmaceutický průmysl bude zcela jasně profitovat. Je nyní ten správný čas na investice do akcií farmaceutických a biotechnologických společností?
img

Rozbřesk: Česko čeká na HDP, pro investory je ale důležitější úspěšný přechod na chytrou karanténu

14.05.2020 I Česko se na konci týdne dozví, jaké jsou první reálné dozvuky epidemie v ekonomice - v pátek bude zveřejněn odhad HDP za první kvartál a podle březnových propadů průmyslu a maloobchodu se karanténní opatření v tomto měsíci již naplno zakousla do ekonomického výkonu. Počítáme s tím, že více než v sousedním Německu, kde byl náběh karanténních omezení mírnější a pomoc podnikům a domácnostem přicházela rychleji. I proto počítáme s mezikvartálním propadem mezi 3-4 %.
img

5 nejlepších short ETF DAX pro ochranu vašeho investičního portfolia v roce 2020

13.05.2020  ETF (Exchange Traded Funds) jsou velmi efektivním a jednoduchým způsobem, jak investovat do vývoje celých seg...
img

Long signál na akcie Nike (NKE)

13.05.2020 Nike navrhuje, vyvíjí a prodává oblečení a sportovní vybavení. Společnost je jedním z největších prodejců sportovní obuvi a oblečení na světě. Akcie klesly během koronavirové krize z více než 105 USD na 60 USD. Trend se však poměrně rychle zotavil a jsme možná na začátku nového dlouhodobého vzestupného trendu.
img

Komentáře z Fedu dokreslují dilema návratu k normálu. Akcie zůstávají rozpačité

12.05.2020 Při procesu postupného otevírání ekonomik je samozřejmě klíčové načasování. Příliš dlouhé otálení prohloubí recesi a zvýší míru nevratných změn v ekonomice. Příliš rychlé odbourání protivirových opatření zase zvyšuje riziko druhé vlny nákazy, a to s opakováním ekonomických dopadů. Toto dilema je všeobecně známé, ale o správném okamžiku panuje pochopitelně velká nejistota. Na trzích to podle toho vypadá a nadšení z rychlého návratu se mísí s nervozitou, zda virus neudeří znovu.
img

Analytici: ČEZ si ve čtvrtletních výsledcích meziročně polepšil

11.05.2020  Energetická společnost ČEZ si navzdory celosvětové pandemii koronaviru meziročně polepšila ve výsledcích za první čtvrtletí roku. Shodli se na tom analytici, které oslovila ČTK. Důvodem jsou podle nich především vyšší prodejní ceny elektřiny proti roku 2019. Loni utržila společnost za první tři měsíce roku 51,8 miliardy korun a dosáhla čistého zisku 8,3 miliardy korun. Letos očekávají analytici za stejné období tržby mezi 55 až 60 miliardami korun a čistý zisk přinejmenším přes deset miliard korun. Firma oznámí výsledky v úterý.
img

Zisky pro dolar, akcie i dluhopisy. Koruna slábne po ČNB

07.05.2020 Žádostí o dávky v nezaměstnanosti v zámoří dál postupně ubývá a statistika za minulý týden jich ukázala 3,17 milionu. To je sice víc než odhadované 3 miliony, ale znovu méně než předchozích 3,85 mil. Na trzích zpráva nevyvolala žádnou podstatnou reakci, ale naznačuje, že propouštění ve stále vysokém tempu pokračuje i na přelomu dubna a května, a měsíční data z trhu práce se tedy nebudou zlepšovat tak rychle. Zítra BLS zveřejní čísla za duben odrážející situaci zhruba do poloviny měsíce.
img

Rozbřesk: ČNB sníží sazby a odkryje míru svého pesimismu

07.05.2020 Hlavní událostí dnešního dne bude nepochybně zasedání bankovní rady ČNB, od kterého se čeká nejenom snížení sazeb o dalšího půlprocentního bodu, ale také nová prognóza a případně i osvětlení záměrů centrální banky na dluhopisovém trhu.
img

ADP očekává - 20 milionů ve středu - dosáhne zlato nové roční maxima?

06.05.2020 V roce 2015 se hodnota zlata snížila o 10.4%, v roce 2016 se zvýšila o 8.1%, v roce 2017 se zvýšila o 13.1%, v roce 2018 se snížila o 1.6%, v roce 2019 se zvýšila o 18.9%, což znamená, že po pěti letech hodnota zvýšila o 6.4%.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

05.05.2020 Hlavní činností a zdrojem příjmu společnosti Alphabet je online reklama. Vlajkovou lodí společnosti je internetový vyhledávat GOOGLE. Společnost také vydělává peníze ze služby YouTube Premium, obchodu Google Play a cloudových produktů. Před panikou na akciových trzích v důsledku koronavirové pandemie byla společnost silná a stabilní. Cena Akcií v průběhu krize klesla na necelých 1000 USD. Následně se však silně zotavila.
img

Korekce amerického dolaru na měsíční minimum

04.05.2020 Minulý týden se investoři na devizovém trhu stáhli ze segmentu amerického dolaru a rezervní světová měna byla klesla na 1měsíční minimum. Tato pozice byla podporována jak špatnými ekonomickými údaji v USA, tak centrální bankou země v důsledku další měnové politiky.
img

Zklamání ECB tlačí DAX30 zpět pod 11 000 bodů

04.05.2020 Mimo ostřejší pokles ke konci týdne, zaznamenal Německý index DAX30 také krátký výkyv nad 11 000 bodů. Býčí výkon byl ve skutečnosti překvapivý vzhledem k údajům o HDP USA, které dosáhly poklesu -4,8% (Annual) v prvním čtvrtletí, což je mnohem horší výsledek než očekávání trhu, které činilo -4.0%. Nová data tak ukončily nejdelší období expanze v historii země od čtvrtého čtvrtletí 2008.
img

Long signál na akcie Adobe (ADBE)

28.04.2020 S nárůstem o více než 25 % v posledním pololetí je společnost Adobe(symbol: ADBE – ISIN: US00724F1012 – měna: USD – burzy: NASDAQ, NMS, NYSE) jedním z předních hráčů na trhu. Z krizového výprodeje se akcie zotavila lépe než S&P 500. Poslední čtvrtletní údaje byly dobré a výhled je také pozitivní. Aktuální technický kurz nabádá k otevření dlouhé pozice.
C:\fakepath\trader-1.png

Jednoduché obchodní systémy (část 12.)

27.04.2020 Tucet je dvanáct a dvanáct je tak akorát. Máme tedy před sebou poslední díl tohoto oblíbeného seriálu. V osmém dílu o jednoduchých obchodních strategiích jsem se zmínil o nástroji Fibonacci retracement (Fibo). Tento nástroj technické analýzy zde byl použit jako nastavení Profit-Targetu a na stránkách FXstreet.cz najdeme jeho vysvětlení a způsoby využití. V dnešním závěrečném dílu tohoto seriálu se mu budeme opět věnovat.
img

Zlato dosáhlo ročních maxim, avšak v současné době čelí korekci

22.04.2020 Zlato dosáhlo ročních maxim z roku 2012 nad 1 700 USD. Aktuálně se na trhu vytváří korekce, avšak celkový obraz na drahém kovu zůstává býčí.
img

Long signál na akcie Walt Disney (DIS)

21.04.2020 Společnost Walt Disney (symbol: DIS – ISIN: US2546871060 – měna: USD – burzy: NYSE, AMEX, ARCA, PHLX) je přední mezinárodní zábavní a mediální společnost, která je známá především svými filmovými produkcemi a provozování tematických parků Disneyland.
img

Americký dolar zůstal v konsolidačním pásmu

20.04.2020  Minulý týden nepřinesli zprávy ani ekonomické údaje příliš pozitivity, avšak trh reagoval docela pasivně a zůs...
img

Gilead dosahuje pokroku při hledání léčby koronaviru - DAX30 pokračuje v růstu

20.04.2020 DAX30 uzavřel předchozí obchodní týden solidním zhodnocením a vypadá to, že by se mohl vyhnout dalšímu pádu pod 10 000 bodů. Důvodem růstu nebyla pouze naděje na uzdravení americké ekonomiky ale také čtvrteční proslov prezidenta USA.
img

Trh očekává slabé data maloobchodního prodeje - získá zlato další býčí dynamiku?

15.04.2020 Obraz ve zlatě se za poslední týden nezměnil a přestože situaci stále považujeme za napjatou, pondělní tlak nad 1700 USD byl jasně býčím signálem. Dnes se účastníci trhu zaměří na výsledek maloobchodního prodeje ve 14:30. Slabý výsledek může vést k dalšímu nákupnímu tlaku na zlatě.
img

Zlatu dominují býci, avšak krátkodobý pád zůstává ve hře

08.04.2020 Technický obraz na zlatě zůstává napjatý. V předchozím měsíci jsme mohli být svědky prudkého pádu k 1 440/450 USD a následného pohybu zpět nad 1600 USD v reakci na masivní peněžní stimuly FEDu 23. března.
img

Long signál na akcie Alibaba (BABA)

07.04.2020 Zdá se, že čínská ekonomika již překonala nejhorší část krize, způsobenou pandemií koronaviru a ekonomika se pomalu, ale vytrvale rozbíhá. Čínský akciový trh se stabilizoval a ukázalo se, že je mnohem stabilnější než akciový trh v Evropě nebo USA. V důsledku toho by se společnost Alibaba, jako jedna z těžkých vah čínské ekonomiky, mohla brzy zotavit.
img

Investoři se vrátili k dolaru, který vnímají jakožto bezpečný přístav

07.04.2020 Minulý týden se ekonomické údaje nadále zhoršovaly a naznačovaly prohlubující se globální krizi, což přimělo investory bezpečné útočiště a kupovat americké dolary. Globální ekonomika nadále stagnuje, protože se koronavirus rychle rozšířil v hlavních ekonomikách. Počet infikovaných se prudce zvýšil v USA, kde celkový počet pacientů přesáhl 300 tisíc a rekordní počet úmrtí byl v pátek (přibližně 1 300). New York je v současné době epicentrem, kde pandemie nakazila přes 100 tisíc lidí.
img

Dokáže vaše ETF portfolio odolat krizi? 6 užitečných tipů, jak se ochránit

06.04.2020 Trhy mohou v extrémních podmínkách klesnout i o více než 60 %. Pokud však své ETF portfolio vybudujete správně, mělo by být dostatečně odolné na většinu tržních podmínek. Dokáže vaše ETF portfolio obstát během finanční krize? Postupujte podle těchto šesti kroků a ochraňte tak svůj kapitál v turbulentních časech.
img

Index DAX30 je v posledních dnech relativně klidný - ticho před medvědí bouří?

06.04.2020 Ekonomický kalendář je začátkem týdne poněkud prázdný, avšak obraz na indexu DAX30 zůstává velmi zajímavý, vzhledem k jeho potenciálu silných pohybů v obou směrech.
img

Spustí dnešní data o nezaměstnanosti v USA medvědí rally na USDJPY?

03.04.2020 Ke konci obchodního týden bude zaměření obchodníků směřovat k výsledkům změny zaměstnanosti v nezemědělských sektorech (NFP) v USA. Středeční ADP data jsou obvykle vnímaný jako dobrý indikátor pro nadcházejí NFP. Výsledek národního reportu o zaměstnanosti (ADP) činil -27 000 a to i přes očekávání účastníků trhu kolem -154 000 (tedy lepší, než se očekávalo).
C:\fakepath\cesko-2.jpg

Prečo môže byť Česko jedným víťazov aktuálnej krízy

02.04.2020 Málokto si to teraz uvedomuje ale momentálne sa hrá aj o to, kto bude v najbližších desaťročiach udávať medzinárodné trendy. Preto je dôležité, aby sme svojim dielom pomohli krajine v ktorej žijeme stať sa jedným z lídrov post-covid EU. Česko má zatiaľ našliapnuté správnym smerom...
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
C:\fakepath\eu penize.jpg

EK podpoří kurzarbeit 100 miliardami eur, uvolní další peníze

02.04.2020 Evropská komise (EK) dnes zveřejnila další balíček podpůrných opatření, která mají pomoci ekonomikám vzpamatovat se z nejtěžších dopadů koronavirové krize. Brusel v rámci nového sytému podpory krátkodobého zaměstnávání nabízí členským zemím až 100 miliard eur (zhruba 2,7 bilionu Kč), které si chce komise vypůjčit s použitím vládních záruk. EK chce také rozšířit už vytvořený krizový investiční fond o další peníze určené na kohezní politiku. Hodlá také nabídnout zemědělcům pružnější čerpání peněz z fondů společné zemědělské politiky.
img

Spustí dnešní ADP report o nezaměstnanosti další likvidační vlnu na zlatě?

01.04.2020 Dnes budou všichni obchodníci bedlivě sledovat data ADP Národního reportu o zaměstnanosti z USA ve 14:15. Ve skutečnosti trh očekává slabý výsledek kolem -150 000, což není tak hrozné jako rekord zaznamenaný při velké finanční krizi v roce 2008, který činil -835 000.
img

Long signál na akcie Walt Disney (DIS)

31.03.2020 Společnost Walt Disney (Symbol: DIS – ISIN: US2546871060 – měna: USD – burzy: NYSE, AMEX, ARCA, PHLX) je přední mezinárodní zábavní a mediální společnost, která je známá především díky svým filmovým produkcím. Walt Disney také provozuje své světoznáme tematické zábavní parky Disneyland. S oznámením, že společnost zahájí vlastní streamovací službu, akcie posílily. Nicméně ani Walt Disney se nevyhnul nedávný výprodej na americkém trhu.
img

Česká e-commerce před největší příležitostí za 20 let, promění ji jen někteří

31.03.2020 Do roku 2003 většina e-commerce odborníků věřila, že čínský e-commerce trh bude brzy patřit hráčům s americkým kapitálem. eBay zde podporoval EachNet, zkušenosti lokálních firem s B2C e-commerce byly mizivé. Jenže pak se „něco stalo“. A pár měsíců poté se dominantním hráčem čínské e-commerce trhu stala Alibaba, původně B2B obchodní společnost, následovaná do té doby málo známou společností JD.com, která ještě nedávno prodávala cédéčka a vypalovačky. To něco byla epidemická krize způsobená první vlnou SARS. Onemocnělo jí 5000 lidí a po sobě zanechala 350 mrtvých.
C:\fakepath\nyse.png

Kedy začať investovať do akcií

30.03.2020 Aj keď v posledných dňoch zažívame na trhoch zaujímavé nárasty, stále to nič nie je oproti tomu ako predtým padli indexy. Často sa dočítame rôzne pozitívne správy ako sa darí bojovať s vírusom alebo ako budú vlády vo veľkom pomáhať ľuďom a firmám v problémoch ale nezabúdajme, že dôležité čísla ešte len budú publikované.
img

2 nejlepší palladiové akcie roku 2020

30.03.2020 Během posledních tří let patřilo palladium ke komoditám s nejvyšším růstem cen. Celkově vzrostla hodnota palladia o 160 %. V desetiletém horizontu vzrostlo palladium o neuvěřitelných 430 %.
C:\fakepath\usa 22082013.jpg

V USA prověřují senátory kvůli údajně podezřelým prodejům akcií

30.03.2020 Ministerstvo spravedlnosti USA začalo prověřovat obchody s akciemi, které učinilo několik amerických zákonodárců těsně před nedávným propadem akciových trhů způsobených obavami z šíření koronaviru. S odvoláním na dva dobře informované zdroje o tom informovala stanice CNN. Zákonodárci se zbavili velkého množství akcií poté, co se zúčastnili uzavřených politických jednání, na nichž se stav epidemie probíral a oni tak mohli mít exkluzivní přístup k nejnovějším informacím.
img

Býci na DAX30 nedosáhli 10 000 bodů - čeká nás další prodejní vlna?

30.03.2020 Indexu DAX30 se za poslední týden nepodařilo dosáhnout úrovně 10 000 bodů a také uzavřel páteční obchodní seanci relativně slabě. Zdá se, že jeho největší denní pohyb o velikosti 959.42 bodů nebo největší zisk z úterý 10.98%, nebyl nic v porovnání s předchozí medvědí rally.
img

Býčí dynamika USDJPY - dosáhne dolar nových ročních maxim?

27.03.2020 Volatilita na Forexu a trhu s americkými výnosy zůstala v posledních dnech zvýšená. Obchodníci USDJPY nadále upřednostňují vzestupnou tendenci, přičemž se měnový pár alespoň krátkodobě zachytil v oblasti 111.00.
img

UMOŽNĚNÍ NÁKUPŮ STÁTNÍCH DLUHOPISŮ ZE STRANY ČNB JE KROK SPRÁVNÝM SMĚREM

25.03.2020 Vláda v úterý 24. března schválila novelu zákona o České národní bance, která by měla centrální bance umožnit nakupovat státní dluhopisy, a to i s delší dobou splatnosti. Součástí návrhu je i rozšíření množství subjektů, se kterými bude moci ČNB obchodovat. Parlament se však odmítl tímto návrhem zabývat s tím, že se nejedná o problém legislativní nouze.
img

Zlato se drží nad 1 440/450 USD, avšak riziko pádu nadále přetrvává

25.03.2020 Situace na zlatě je i nadále velmi napjatá, avšak trh se drží nad oblast 1 440/450 USD, což je z technického hlediska vnímáno jakožto pozitivní signál.
C:\fakepath\koronavirus-1.png

Vysporiadať sa s koronavírusom a jeho následkami bude kľúčom pre obnovenie rastu

25.03.2020 Začiatok nového týždňa bol na európskych a amerických akciových trhoch zase v znamení červených čísel a vysokej volatility. V utorok sme zase svedkami výrazného nárastu na indexoch, po tom čo sa odrazili od úrovní podpory ale vysoká volatilita pretrváva. Aj keď je dnešný rast výrazný, tak nemusí dlho vydržať. Nechajme konkrétne denné pohyby na chvíľu tak a pozrime sa, čo ich môže na dlhšiu dobu ovplyvniť.
img

Americký dolar vzrostl na 3letá maxima

23.03.2020 Minulý týden se globální rezervní měna rychle zhodnocovala a dosáhla nejvyšší úrovně od ledna 2017. Trh se obával rychlého šíření koronaviru v Evropě a USA, což přimělo investory, aby uložili kapitál do bezpečných měn - americký dolar a japonský jen.
img

Index DAX30 se stabilizoval - ticho před bouří?

23.03.2020 Prodejní tlak na CFD DAX30 zůstal v posledním obchodním týdnu vysoký, navzdory masivním peněžním stimulům FEDu z 15. března, kdy snížil sazby na 0.0%-0.25%, zahájil program QE (kvantitativní uvolňování) ve výši 700 miliard USD a oznámil swapové vztahy s globálními centrálními bankami, které zajistí, že bude k dispozici dostatek USD.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

České banky byly loni nejziskovější v historii, i kvůli pasivitě klientů. Letos jim zisk podváže koronavirus, menší banky ohrozí až existenčně

20.03.2020 Tuzemské banky za sebou mají další úspěšný rok. Celkový čistý zisk tuzemských bank a spořitelen stoupl meziročně o 9,64 miliard korun na 90,9 miliardy korun. Čtveřice největších bank působících na českém trhu – Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka a UniCredit Bank – se na loňském růstu podílela z většiny, když jejich loňský zisk vzrostl o 7,1 miliardy na 62,2 miliardy korun.
img

Americké výnosy pod tlakem - co můžeme očekávat na páru USDJPY?

20.03.2020 Volatilita na Forexu a amerických výnosech byla v posledních dnech extrémní, a to se výrazně projevilo na měnovém páru USDJPY. Je dost zajímavé, že navzdory obavám mezi účastníky trhu, kteří udržují prodejní tlak na akciích, se USDJPY opět vyšplhalo k oblasti 108.50/109.00 a znovu tuto rezistenci testuje.
img

Zlato ztrácí na hodnotě spolu s dolarem a akciemi - co bude dál?

18.03.2020  V roce 2015 se hodnota zlata snížila o 10.4%, v roce 2016 se zvýšila o 8.1%, v roce 2017 se zvýšila o 13.1%, v roce 2018 se snížila o 1.6%, v roce 2019 se zvýšila o 18.9%, což znamená, že po pěti letech hodnota zvýšila o 6.4%.
C:\fakepath\koruna.jpg

Čo pre nás znamená EUR/CZK na 27?

17.03.2020 V posledných dňoch česká koruna viditeľne oslabila voči euru a pokiaľ sa to nevráti čoskoro naspäť, tak to pocíti mnoho ľudí a firiem. Aké môže byť ďalší vývoj a ako poprípade využiť situáciu aj mimo obchodovania sa pozrieme v tomto článku
img

Americký dolar změnil směr a výrazně posílil

16.03.2020 Na začátku minulého týdne se americký dolar neočekávaně otočil a začal rychle růst, čímž eliminoval ztráty posledních několika týdnů. Negativní sentiment na trzích, vzhledem k vývoji koronaviru vedl investory k návratu do bezpečných měn.
img

DAX30 ztratil své zisky během několika hodin - potenciální cíl je 8 700 bodů

16.03.2020 V minulém obchodním týdnu jsme mohli vidět extrémní volatilitu na trzích. Mimo obav z koronaviru se zhroutily ceny ropy, jelikož Rusko odolalo tlaku Saúdské Arábie na snížení produkce na zasedání OPEC ve Vídni.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
C:\fakepath\trader2.jpeg

I s nízkým procentem ziskových obchodů můžete mít vítěznou strategii

13.03.2020 Mnoho lidí si myslí, že úspěšný trader se liší od ostatních tím, že v 80 až 90 % případů odhadne chování trhu. V tomto článku vysvětlím, proč tomu tak nemusí vždy být. Ve skutečnosti zjistíte, že můžete dlouhodobě profitovat i v případě, že bude poměr vašich ziskových obchodů ke ztrátovým například jen 30:70.
img

USD pokračuje v dosavadním býčím trendu

24.02.2020 Měnový trh byl minulý týden plný událostí a nových ekonomických dat. Americký dolar pokračoval ve svém vzestupném tren...
img

Koronavirus ochromí světovou ekonomiku. Británii se po brexitu nedaří vyjednat dohodu

07.02.2020 Po pátečním / sobotním Brexitovém dni Spojené království od pondělí začalo první pracovní týden „bez evropské unie“ a předseda vlády Boris Johnson začal svůj cyklus vyjednávání obchodních podmínek mezi UK, EU a USA.
img

Short signál na akcie Heineken (HEIA)

11.12.2019 Akcie nizozemského pivovaru Heineken jsou v poklesu od konce července tohoto roku. Býci nedokázali přes veškeré úsili pokles zastavit a ten pokračoval až do konce října. V posledních měsících se cena akcií mírně zotavila. Nastavený downtrend však opět nabírá na síle
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Fibonacci | Devizové rezervy | Bezpečný přístav | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Ekonomické události | Měnový trh | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Benchmark | Beta | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | Burzovní index | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Fed | Fibonacci retracement | Finanční trhy | Large Cap | Futures | Hedging | High | ISIN | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Long | Long pozice | Low | MACD | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | Prémie | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | RRR | RSI | Rally | Resistance | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Ekonom | Myšlení | Byznys | Business | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Futures kontrakt | Ceny komodit | Zkušenosti | Panika | Deprese | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | ČSOB | Investiční produkty | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Investiční bankovnictví | Deutsche Bank | Investiční banka | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Výrobní náklady | Eurostat | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Dukascopy | ADP report | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Centrální bankéři | USDJPY | EURCZK | USDCZK | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie Tesla | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Banka | Brent | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | Dolar | Dolary | Dukascopy Europe | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Elektřina | Emisní povolenky | Eura | Euro Stoxx 50 | Exchange | Fio | Fondy | Forex kalendář | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | HDP USA | Hodnota akcií | Hodnota zlata | HSBC | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | EBay | Jedno euro | JP Morgan | Kam investovat | Krach na burze | Kurzy | Libra | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Maximální riziko | MetaTrader 5 | Moving Average | Nemovitosti | Ninja Trader | Obchodujeme | Oslabení měny | Patria Finance | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Société Générale | SP500 | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | TopForex | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | XM | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | ZEW | EIA | ING | Bill Gates | Buy | Cílová cena | Čistý dluh | EBITDA | Indie | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Provozní marže | Redukce | REIT | ROCE | Sell | Small caps | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Tržby | QE | Světové ekonomiky | Tržní sentiment | Komise | Kontrakt | Pokles kapitálu | Federální rezervní systém | Trader Workstation | Volby | Úspěšný trader | Know-how | Burze | Penny stocks | Dividendové akcie | Traders | Rhodium | Unicredit | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | CNN | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | ABN Amro | UniCredit Bank | Caterpillar | Investing.com | Reporty | Světová měna | Technický pohled | Black swan | HUF/EUR | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Pokles akcií | Stock Exchange | Renminbi | Evropské banky | Snižování úrokových sazeb | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Výnosová křivka | Precedens | Plodiny | Energie | Severomořská ropa | Earnings | Malý prostor | KBC | BlackRock | Znalost | Příprava | Přehled | Zdravý rozum | Bezpečné přístavy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Investiční firma | Nejistoty na trzích | Index důvěry | Firmy | Aktuální vývoj | Xetra | JPMorgan Chase | Velké banky | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Globální finanční trhy | Walmart | Alibaba | Fibo | Propad | Dopady finanční krize | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Severomořská ropa Brent | DAX30 | DAX30 CFD | TradingView | Citi | S&P | Volatilita na forexu | Ztráty | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Ekonomická data | Historická minima | Nejistota | Philip Morris | Zasedání Bank of England | Tempo růstu | Akcionáři | CySEC | Zajištění | Finanční poradce | Úvěrové krize | Baidu | Blockchain | Tesla | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Objem měsíčních nákupů dluhopisů | Výhled | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Německý export | Dosahovat zisku | Ekonomická situace | General Electric | Krize | Investiční rozhodnutí | FCA | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Shazování peněz z vrtulníku | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár USD/JPY | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Akciové trhy v USA | Příjmy | Čistý příjem | Oslabování dolaru | Indexy PMI | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Konsenzus | Investice v Číně | Pokles ekonomiky | Belgie | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Odhad HDP | Očekávání | ABN AMRO Bank | ex | Obchody s akciemi | Spekulativní investoři | Alokace aktiv | BBVA | Zahraniční forex | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Goldenburg Group | Breakout Trader | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Americký akciový trh | MT4 Supreme Edition | Palladium | Technologie blockchain | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | Kapitálové výnosy | NEST | MSCI World Index | Investice do lithia | Investovat do palladia | Jak fungují akcie | Tržní očekávání | Cena bitcoinu | Složený úrok | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Vývoj na finančních trzích | Long signál | Technologické akcie | Amazon (AMZN) | Netflix (NFLX) | McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Čínský akciový trh | CSI 300 | Výplata dividend | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | ZISIF | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Czech Fund | HKD | Zasedání OPEC | Profesionální obchodník | Měny v regionu | Použití finanční páky | Julius Baer | Trhy v USA | Vývoj ceny bitcoinu | Signál na akcie | Slabá koruna | Růst zisků | Anticyklické akcie | EK | Prezident Trump | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Zadluženost | Odhady analytiků | Prezident USA | Obchodovat s akciemi | ETF portfolia | Dluhopisy s vysokým výnosem | Nakoupit akcie | Investice do palladia | Palladiové akcie | Zájem investorů | Rozdílové smlouvy | Akcie Walt Disney | CNY | Obiloviny | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Tencent Holdings | Globální HDP | Boris Johnson | NVDA | iFX | Americké společnosti | Snížení sazeb | Čínský trh | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Ziskové obchody | Výnosové křivky | Pokles cen | Aplikace Price Action | SEBA | Konglomerát | Indická ekonomika | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | KB | Prosus | MT5 Supreme Edition | Globální recese | Denní graf | Očekávání trhu | UCITS | AKAT | iShares | Tuzemské banky | Kurzarbeit | Vstup do LONG pozice | Vstup do SHORT pozice | MetLife | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Jak se stát lepším investorem | Pohled na zlato | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Očekávaný růst | RISK-ON | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Banka Goldman Sachs | Jednoduché obchodní systémy | McKinsey | Huawei | Digitalizace | Střadatelé | Prodávat své akcie | Čistý zisk | Obchodní model | AKAT ČR | Rozpočet | MetaTrader 5 Supreme Edition | Deficit | Prezident Donald Trump | Německá vláda | IOT | Investice do ropy | Objem | Data z USA | Call centra | MSFT | Obchod | Trh práce | Obchodní dohody | Myšlenka | Dlouhodobé dluhopisy | CETA | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Cisco Systems | Firma | PLN/EUR | Hlavní události | Technické analýzy | Olívia Lacenová | SP500 CFD | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Růst cen | CFD DAX30 | Produkty obchodované s finanční pákou | WTI CFD | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Negativní sentiment | Co bude | GM | Největší pokles | Fox News | Vyšetřování | Amazon | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Admiral Markets Forex Kalendář | Vyhlídky | INTC | Vicepremiér | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | 5G | Ekonomka | Konkurenti | Financovat | Statistika | Technologický sektor | E-shopy | Průmysl | ADP | Mindset | Společnost ČEZ | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Dnešní data | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Visa | General Motors | Enel | Velikost pozice | Rozvoj | Investujte na Forexu | Klíčový support | Zdražování | Problémy | Kolísání ceny | Finanční ztráty | Pojišťovny | Total | Prognózy | Nejistoty | Centrum ekonomických a tržních analýz | Goldenburg Group Limited | Goldenburg | Evropský průmysl | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Soukromý sektor | GBP/EUR | Kontrakty | Prohlášení | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Centrální banky USA | Amgen | Airbus | NN Group | ČVUT | Míra | RWE | Vivendi | Jaderné elektrárny | Accor | Úroky | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Automobil | AXA | Optimismus investorů | FedEx | FDX | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nike | Dot-com | Celkový deficit | Ztráta | Nejlepší akcie | Miliardy korun | Kraft Heinz | Wirecard | Ceny dluhopisů | Ziskovost | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Černé labutě | Klesající trend | Prodej automobilů | Návratnost | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Americké dolary | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | O2 | Miliardy eur | Sodexo | Von der Leyenová | Budoucnost | Ifo | Zemědělství | Předběžné výsledky | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Nový rekord | Dividendový aristokrat | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | SAP | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Čerpání peněz z fondů | Čerpání peněz | Krach | Onboarding | Digitální komunikace | Komunikace | Trump | Čínské indexy | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Samsung | WhatsApp | Anglie | Trhy | Ursula von der Leyenová | Světová zdravotnická organizace | WHO | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Většinový podíl | Separátory období | Virus | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | České měny | Situace okolo koronaviru | Zisk EBITDA | Meziroční růst | SARS | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Vstupy | Panika kolem koronaviru | Zpomalení růstu | Volné peníze | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Martin Cakl | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Fresenius Medical | FME | Adidas | Taleb | SEC | NFP | Rozhodování | Americké ekonomiky | Medvědi | Spuštění bitcoinů | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | COVID-19 | Zemědělské komodity | Kukuřice | Deutsche Telekom | Bez rizika | Gilead Sciences | Dopad koronaviru | České banky | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | ALNOV | Akcie Novacyt (ALNOV) | Akcie Novacyt | Akcie Akcie Philips (PHIA) | Akcie Akcie Philips | PHIA | Vývoj ceny dluhopisů | Akcie Netflix (NFLX) | Cyklické akcie | Sestupný trend | Vývoj | Boj proti koronaviru | Nová data | Šok | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Únorová inflace | WP | Americké výnosy | Prudký pokles | Air France-KLM | Lufthansa | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Tržní podmínky | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Další vývoj | Karanténní opatření | Stimuly | Brusel | Členové bankovní rady | Masivní propad | Kabinet | Tržby společnosti | Česká energetická firma | Energetická firma | Vyšší úrok | Třída aktiv | Allied Healthcare | AHPI | Allied Healthcare (AHPI) | Akcie Allied Healthcare | Šíření viru | Stimul | Situace kolem šíření koronaviru | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Určení trendu | Počet nakažených | Aktuální situace | Nový výhled | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění | Loňský zisk | Prudký pokles cen | Texas | PYPL | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Algoritmy | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Kelly Loefflerová | Republikánská senátorka | Senátorka | NPR | Richard Burr | ProPublica | The Daily Beast | Komerční banky | Domácnosti | Páka | Prohlášení politiků | Investiční banka Goldman Sachs | Neomezené množství | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Nákupu státních dluhopisů | Prodejní tlak | Hodinový graf | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Největší zisk | Dávky v nezaměstnanosti | Následky karantény | Tým Admiral Markets | Růst | Olympijské hry | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Repo sazby | Potenciál | Evropský parlament | Boj s koronavirem | Allianz | Americký investor | Ceny elektřiny | Karanténa | Rozložení kapitálu | Nejlepší palladiové akcie | Akcie Norlisk Nickel | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | NILSY | Norlisk Nickel | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Anglo American Platinum | Anglo American Platinum (AMS) | Norlisk Nickel (NILSY) | Ekonomické ukazatele | Abbott Laboratories | E-commerce | Česká e-commerce | MALL | MALL.cz | Platba MALL Pay | MALL Pay | Ekonomiky | US2546871060 | Společnost Walt Disney | Walt Disney (DIS) | Akcie Walt Disney (DIS) | Akciový index S&P 500 | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Dnešní ADP report | Války | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Práce | Výraznější pokles | Koronakrize | Společnost Unilever | Podíl na trhu | Údaje | ETF portfolio | Německá průmyslová produkce | Patenty | FANG | DAWN | DAWN akcie | Massachusetts | Vedení ČEZ | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Otevírání ekonomik | ESPN | Surové ropy | PMI ve službách | Posílení | Strategie odrazů od Fibonacciho retracementu | Nástroj technické analýzy | Testované období | Aplikování Fibonacciho | Data z trhu práce | ADBE | Akcie Adobe (ADBE) | Akcie Adobe | US00724F1012 | Energetická společnost | Zaměstnanci | Gilead | Zadlužení | Expanze | Jan Raška | Dluhy | Akcie Nike | Akcie Nike (NKE) | Nike (NKE) | NKE | Moderna | Společnost Moderna | Velikost fondu | Biotechnologické investice | Investice v době koronavirové | Farmaceutický byznys | Biotechnologická společnost Moderna | Biotechnologická společnost | Investování do podkladových aktiv | Investice do biotechnologického sektoru | Sucho v České republice | Sucho v Česku | ČR | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Profi obchodní systémy
Profitability Ratios
Profitabilnější
Profitabilní obchodování
Profitabilní strategie
Profitabilní výsledky
Profit faktor
Profitix
ProfitLevel
ProfitLevel Broker

Následující klíčová slova

Profi trader
Profit Taking
Profit Target
Profit-Target
Profit Target (PT)
Profit Trades
Profity.cz
Pro FX Signal Alerts
ProFX247
Prognos
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral spread new
Potvrďte prosím... Zavřít