Neděle 18. duben 2021 21:51
reklama
Dukascopy
reklama
Purple Trading srovnani platformy 2
reklama
Capital.com

Klíčová slova - Podhodnocené akcie

img

Evropský parlament schválil protikrizový balíček. Němečtí podnikatelé nelibě nesou prodloužení lockdownu.

12.02.2021 Americký prezident Joe Biden oznámil, že chce k Číně přistupovat odlišně než Donald Trump a soustředí se hlavně na mezinárodní pravidla. Dále prezident dodal, že obě ekonomické velmoci budou extrémně soupeřit. Inflace v lednu ve Spojených státech zůstala nezměněna na úrovni 1,4 %. Analytici očekávali mírnější růst na úrovni 1,5 %. Jádrová inflace v lednu zaznamenala pokles z 1,6 % na 1,4 %.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

27.01.2021 Cena akcie Americké streamovací služby se v posledních měsících prakticky nehýbala. Trend se pohyboval do strany v rozmezí 460-560 USD a čekal na silnější impuls. Tím se nakonec staly extrémně pozitivní čtvrtletní výsledky. Býci následně vytlačili trend na nová historická maxima.
img

Technologické akcie: 5 nejlepších akcií roku 2021, které musíte znát!

27.01.2021 Technologickým akciím se za poslední rok dařilo. V minulém roce společnosti jako Apple, Amazon, Google a Spotify dokázaly posílit americké indexy, přestože byl daný rok silně ovlivněn pandemií koronaviru. Po neuvěřitelném růstu cen a rekordních maximech v roce 2020 jsou investice do technologických akcií i nadále velmi atraktivní. Ale do jakých akcií investovat?
img

Long signál na akcie BioNTec (BNTX)

20.01.2021 Konečně byl dokončen výzkum dlouho očekávané vakcíny proti COVID-19 a pandemie se tedy pomalu chýlí ke svému konci. Akcie BNTX během pandemie značně posílila a od konce loňského roku došlo k prudké korekci. Jednalo se o typický příklad situace „Buy the Rumor and Sell the News“.
img

Lagardová: Pokud „lockdowny“ neskočí do konce Q1, nastanou problémy. Biden oznámil podporu v hodnotě 2 bil. USD

15.01.2021 Nastávající americký prezident Joe Biden oznámil návrh nového balíku opatření ve výši téměř dvou bilionu dolarů na podporu největší ekonomiky na světě. Balík by měl zahrnovat přímou platbu 1 400 dolarů drtivé většině Američanů a dodatečný příspěvek nezaměstnaným by měl stoupnout na 400 dolarů týdně. Z předběžné zprávy německého statistického úřadu vyplynulo, že se německá ekonomika v minulém roce zaznamenala pokles o 5 %. Pokles byl tak o něco mírnější než původně očekávali analytici osloveni agenturou Reuters, kteří se domnívali, že německá ekonomika sestoupí o 5,1 %.
img

Demokráté ovládli Bílý dům, Senát i Kongres. ČNB zvažuje zvýšení sazeb již tento rok

08.01.2021 Představitelé OPEC+ se dohodli, že v příštích dvou měsících sníží těžbu černého zlata. Konkrétně Saudská Arábie se zavázala, že sníží svoji těžbu až o jeden milion barelů denně. Naopak Rusko či Kazachstán dohromady zvýší těžbu v únoru o 75 tisíc barelů denně a v následujícím měsíci zvednou těžbu taktéž o 75 tisíc barelů. Ostatní členové OPEC slíbili zachování těžebních limitů.
C:\fakepath\investice.png

Investice do ekologie?

09.12.2020 V posledních letech se stále víc a víc řeší problematika globálního oteplování, recyklace obnovitelné energie a spousta dalších věcí týkajících se ekologie. Myšlenka na zelenější svět se už dostává do podvědomí nejen prostým aktivistům, vědců, politikům ale i investorům, kteří vždy samozřejmě putují s trendem. Proč se stále zvyšuje oblíbenost „zelených akcií“ a kde se vyskytují příležitosti na tomto trhu?
img

Hledání podhodnocených akcií – Jak funguje screening akcií

06.11.2020 Jednoduše řečeno, dobré akcie jsou ty, které posilují a víte, že je s jistotou chcete držet ve svém investičním portfoliu. Ale najít takové akcie není jednoduché, protože společnosti, které dnes vykazují vzestupný trend, nemusí zítra nebo pozítří fungovat stejně dobře. Každý investor se musí v první řadě zajímat o rozumný poměr rizika k zisku. Důležitá je také solidní diverzifikace, ale především je nezbytná předběžná analýza vlastních cílů. Co by si měl každý investor zodpovědět?
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
img

HDP Číny vzrostlo o 4,9 % za Q3. Rusko odmítá zavést tvrdá koronavirová opatření

23.10.2020 Z pondělních zveřejněných údajů Eurostatem vyplývá, že jsou Češi v rámci EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 % obyvatel České republiky, což je hluboko pod průměrem EU, který činí okolo 21 %.
img

Investice do solární energie – slibný zdroj alternativní energie budoucnosti

23.10.2020 Ceny akcií ze sektoru solární energie rostou raketovým tempem. Technologie alternativních zdrojů energie využívá stále více společností i domácností. Potřeba udržitelné energie je stále jasnější. Solární technologie jsou navíc díky neustálým inovacím stále levnější a dostupnější. Co se přesně děje na zajímavém solárním trhu? A jak můžete z aktuálního vývoje jako investor profitovat?
img

Long signál na akcie Twitter (TWTR)

21.10.2020 Twitter je sociální síť pro komunikaci v reálném čase. Uživatelé Twitteru zůstávají v kontaktu zveřejňováním příspěvků – tzv. „tweetů“ na svém profilu. Akcie TWTR zažívala několik měsíců silné rally a nyní se dostala do zasloužené fáze korekce návratem k EMA-20.
img

Dohoda o Brexitu v nedohlednu. Rusko hrozí EU odvetou za uvalené sankce

16.10.2020 V pondělí vydal Český statistický úřad informace ohledně zářijové inflace v České republice. Index spotřebitelských cen mírně poklesl ze srpnových 3,3 % na 3,2 %. Ekonomové a analytici přitom očekávali růst na 3,5 %. ČNB dokonce predikovala inflaci na úrovní 3,6 %.
img

Akcie Sony – dostane Playstation 5 ceny akcie na historická maxima?

16.10.2020 Akcie společnosti Sony již léta vykazují silný výkon na akciovém trhu. Japonský konglomerát brzy uvede dlouho očekávanou herní konzoli Playstation 5. Může příchod nejnovější herní platformy nastartovat nový uptrend? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o akciích Sony a jaké mají tyto akcie vyhlídky do budoucna.
img

Long signál na akcie Wheaton Precious Metals (WPM)

14.10.2020 V posledních šesti měsících byl vývoj ceny akcií WPM přesvědčivý s nárůstem přibližně 52 %. Po dosažení nového historického maxima v srpnu cena akcie klesla pod klouzavé průměry, ale v poslední době se trend opět stabilizoval. Pokud by došlo k proražení resistence na ceně 51 USD, otevřela by se cesta zpět k historickému maximu.
img

Udržitelné investování podle kritérií ESG – objevte hodnocení ESG v obchodní platformě LYNX

09.10.2020 Dlouhodobě udržitelné investice oprávněně přitahují pozornost stále více investorů. S nejnovější aktualizací obchodní platformy LYNX můžete snadno zjistit, zda vaše akcie splňují kritéria ESG. Vy si vyberete, která kritéria jsou pro vás důležité, a poté se vám zobrazí, zda daná akcie splňuje vaše osobní požadavky. V následujícím článku stručně probereme investování podle ESG a ukážeme vám, jak najít tato data v obchodní platformě LYNX.
img

Long signál na akcie Mastercard (MA)

08.10.2020 Za posledních šest měsíců cena akcií poskytovatele platebních služeb vzrostla téměř o 25 % a trend překonal klouzavé průměry. Po dosažení historického maxima na konci srpna však akcie na několik dní klesla pod EMA-50 a od té doby se trend stabilizoval v bočním pohybu nad mírně rostoucí linií EMA-20.
img

Long signál na akcie Adobe (ADBE)

30.09.2020 Adobe Inc. je americká softwarová společnost, jejíž produktové portfolio zahrnuje programy pro tvorbu grafiky a zpracování obrazu, jako je například známý produkt Photoshop. Společnost se po koronavirové krizi dokázala rychle zotavit a nedávno se akcie vyšplhala na nové historické maximum. Cena akcií po čtvrtletních údajích v srpnu nadále prudce rostla. Poté následovala korekce zpět k EMA-50, která již došla ke svému konci.
img

Prodeje nových domů v US rekordně rostou. Goldman Sachs snižuje odhad růstu HDP o polovinu

25.09.2020 V pondělí novozélandská premiérka Jacinda Ardernová oznámila, že vláda ruší veškerá opatření proti koronaviru. Premiérka však upozornila obyvatele, aby i nadále byli opatrní a dodržovali hygienická pravidla. Zrušení opatření se však nebude týkat největšího novozélandského města Auckland.
img

Do jakých akcií investovat v současné situaci?

24.09.2020 Většina investorů byla příchodem koronaviru na konci února ohromena. Akciové trhy dlouhodobě zažívaly období prudkého nárůstu, o kterém nic nenasvědčovalo, že by měl skončit. Nicméně většina burz o měsíc později poklesla přibližně o 35 %. Následovalo prudké zotavení, během kterého ceny mnoha akcií již posílily z březnového minima o více než 70 %.
img

Long signál na akcie Twitter (TWTR)

23.09.2020 Twitter je sociální síť pro mikroblogování a komunikaci v reálném čase. Uživatelé Twitteru zůstávají v kontaktu zveřejňováním zpráv nebo aktualizací tzv. „tweetů“. Na Twitteru spolu mohou uživatelé sdílet novinky a vyměňovat si informace. Akcie rostou již několik měsíců. Po poklesu zpět k EMA-50 se trend nyní dostal do fáze korekce.
img

Long signál na akcie Airbus Group (AIR)

26.08.2020 Výrobce letadel byl těžce zasažen koronavirovou krizí. V letošním roce společnost očekává výrazný pokles tržeb a zisků, což se již jasně odráží v ceně akcií. Z technického hlediska však existuje opět důvod pro určitou důvěru. Na grafu došlo nedávno k proražení konsolidační formace.
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie roku 2020

20.08.2020 Vodíkové akcie jsou stále populárnější a jejich ceny rostou. Lidstvo dlouhodobě hledá čistší alternativy k běžným fosilním palivům. Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k raketovému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako forma investice do vodíku se stávají stále zajímavější.
img

Skvělá příležitost: podhodnocené akcie s vyhlídkou oživení v roce 2020

14.08.2020 Najít akcie, které se po prudkém poklesu rychle zotaví, může být komplikovanější, než se na první pohled zdá. Jednoduše nakupovat akcie, jejichž hodnota prudce poklesla, v naději, že se cena znovu zotaví, je velmi riskantní.
Související klíčová slova: Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Video | Peníze | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Moody's | Equity | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Kanada | Německo | Francie | Španělsko | Apple | New York | Spekulace | ETF | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Interactive Brokers | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Valná hromada | Bod | Breakout | Burza | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | FOMC | Fed | Futures | Gap | Grafy | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Long | Low | MIFID | MMF | Margin | Měna | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Peněžní zásoba | Platforma | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | RRR | Rally | Ratingová agentura | Resistence | Platina | Riziko | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Spot | Spread | Stop-Loss | Swing | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zisk na akcii | ČNB | Analytici | Obchodní platforma | Banky | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Cena ropy | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Zkušenosti | Výsledky | Trpělivost | Investiční příležitost | Euronext | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Světová obchodní organizace | Investovat | Index cen | Výrobní náklady | Eurostat | Český statistický úřad | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Ceny akcií | Obchodníci | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Průlom | Volatilní | Akcie Deutsche Bank | Akcie Mastercard | Akcie Netflix | Akcie Tesla | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brokers | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CISCO | Černá labuť | Česká ekonomika | Do čeho investovat | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Elektřina | Eura | Exchange | Fiskální rok | Fondy | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investovat do zlata | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | EBay | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Kurz bitcoinu | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Markets | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování s nemovitostmi | Online obchodování | Oslabování koruny | Pasivní příjem | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Shares | Stoxx | Tesla Motors | Trh | Trh s akciemi | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Vývoj akcií | Webinář | Webináře | Zprávy | Zisky | CNBC | ZEW | ING | Buy | ROCE | Sell | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Cena / tržby | Cena / účetní hodnota | Tržby | Zaměstnanost | Western Union | Komise | Volby | Vzdělání | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Podvědomí | Dividendové akcie | Investment | Intesa Sanpaolo | Charles Schwab | KPMG | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Členové OPEC | TD Ameritrade | Barrick Gold | Thomson Reuters | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Stock Exchange | Evropské banky | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Energie | Earnings | Podnikatelé | KBC | Znalost | Přehled | Volby v USA | Agentura Reuters | Sázet | City | Firmy | Investice do technologií | Xetra | JPMorgan Chase | Vladimir Putin | Deutsche Börse | S&P Global | Americký ministr financí | Walmart | Alibaba | Kryptoměny | Ropné společnosti | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Ztráty | Pokles výnosů | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Philip Morris | Saúdská Arábie | Akcionáři | Finanční poradci | Baidu | Blockchain | E*Trade | Tesla | Poplatky | Nakupovat akcie | Britská vláda | Exxon | Chevron | Konsensus | Dobré výsledky | Britská ekonomika | Predikce | Hospodářská situace | General Electric | Průzkum | Krize | FCA | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Softbank | Alphabet | Růst ekonomiky | Belgie | Tisková konference ECB | Očekávání | Audi | ex | Krize eura | BBVA | ING Groep NV | Breakout Trader | IBKR | Akciové společnosti | André Kostolany | Akcie Tesly | Trade Financial | Jerome Powell | MiFID II | LYNX Trading | Invesco | Estee Lauder | Lithium | Jak fungují akcie | Elektronické obchody | TRON | LYNX webinář | Očekávání investorů | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | OPEC+ | Obchodní válka | Profesionální investoři | Podniky | Odpovědné investování | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | Schwab | FAANG | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Výplata dividend | RDSA | Royal Dutch Shell | Signál na akcie | Výkonnost akcií | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Refinitiv | Odhady analytiků | Obchodovat s akciemi | Zvýšení sazeb | Rekordní růst | Uber Technologies | Statistický úřad | Beyond Meat | Obchodování platiny | Nezaměstnanost v ČR | Infineon | Infineon Technologies | Stav americké ekonomiky | NVDA | iFX | Guvernér Fedu | Záporné sazby | Akcie a ETF | Ropné akcie | Investiční bublina | Pokles cen | Konglomerát | AMZN | Thyssenkrupp | Italská vláda | Vlastní akcie | Výše dividendy | Úpis akcií | UCITS | iShares | ESG | GOOGL | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Edge | Očekávaný růst | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | McKinsey | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | HDP v USA | Německá vláda | IOT | ČNB Jiří Rusnok | Objem | Bílý dům | MSFT | Obchod | Myšlenka | Obrat trendu | UCITS ETF | Cisco Systems | Firma | Zasedání ČNB | Technické analýzy | UnitedHealth | Pfizer | Studie | Bilance | Ekologie | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Vyšetřování | Amazon | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Legislativa | Rozdělení zisku | INTC | Walt Disney | 5G | Evropští investoři | Automobilový sektor | Financovat | Christine Lagardová | Předpovědi | Technologický sektor | Ceny výrobců | Průmysl | ADP | Na burze | Neinvestovat | Impuls | Zasedání RBA | SoftBank Group | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Problémy | Člen bankovní rady | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Nálada | Prohlášení | Moskva | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Amgen | Airbus | Dieselgate | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Měnové politiky | Investujte | Evoluce | AXA | Fed index | Zavedení záporných úrokových sazeb | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Ministr hospodářství | Americké vlády | Nike | Dot-com | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Tripadvisor | Kraft Heinz | Wirecard | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Klesající trend | Objem objednávek | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | NFLX | Inovace | Washington | Daimler | O2 | Letecké společnosti | Miliardy eur | Sodexo | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Ministr financí Steven Mnuchin | Iniciativa | Podnik | Technické ukazatele | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Google | Trhy | Světová zdravotnická organizace | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Impérium | Negativní dopad | Pokles | Situace | Počet zákazníků | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Starbucks | Boeing | FIAT | Zlepšení | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Free cash flow | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Taleb | Sazby beze změny | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | NFP | Rozhodování | Americké ekonomiky | Medvědi | Galapagos | Inflace v lednu | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Empire State Index | TWTR | Akcie Twitter | Deutsche Telekom | E*Trade Financial | Správci aktiv | Šéfka ECB | Akcie Netflix (NFLX) | Toyota | Vývoj | Pokles prodeje | Guru | Výkyvy | WP | Videokonference | Restrikce | Prudký pokles | Poradci | Air France-KLM | Lufthansa | Opatření proti koronaviru | Royal Dutch Shell (RDSA) | Tržní podmínky | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Stimuly | Fiskální balíček | Hyundai | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Waste Management | Přísná opatření | Valné hromady | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Kongres | Manufacturing | Demokraté | Domácnosti | Výrobce letadel | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Tým Admiral Markets | Dividendové výnosy | Záchranný balíček | Další růst | Růst | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | Výroba automobilů | Automobilový trh | Allianz | E-commerce | Ekonomiky | Globální koronavirová krize | Vzdělávací webináře | Války | Schodek | Organizace | Internet věcí | Nvidia Corp | Práce | Údaje | Eni | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | CBS | Extrémní nárůst | FANG | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Procter & Gamble | Remdesivir | Trade | Nizozemsko | Sociální síť | Debata | Air France | Zoom Video Communications | Amundi | Joe Biden | ADBE | Akcie Adobe (ADBE) | Akcie Adobe | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Volvo | Shell | ATH | Zaměstnanci | Gilead | Dividendové ETF | PEPSICO | Dovoz | Dlouhodobý trend | Expanze | Politika centrální banky | Dluhy | Průzkum KPMG | ONE | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | Auta | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Konsorcium | Vakcína | Recyklace | CL | Moderna | Advance Auto Parts | Eli Lilly | LLY | AZN | Čínské hospodářství | Renault | Umělé inteligence | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Kvalitní akcie | Square | Býčí trend | Rekordní pokles | Nikola | Canopy Growth | Akcie FAANG | Sanofi | Stimulační balík | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Výplata | Šance na zisk | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Index průmyslové výroby | Koronavirová opatření | Druhá vlna | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Vlna koronaviru | ASM International | TTWO | Medtronic | Jasný signál | MAM | Sony | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Abbott Labs | Zdroj příjmů | KPMG Global Automotive Executive Survey | Reputace | Reputace společnosti | KLM | NEXO | Ocenění | Šance | Peugeot | Růst tržeb | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Technologické společnosti | Salesforce.com | Salesforce.com (CRM) | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | OMV | Konkurenční společnosti | Odhad růstu HDP | Měnící tržní podmínky | Důvěra | Výzkumy | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Prezidentské volby USA | Pokles tržeb | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Adyen | Počet akcií | Sell the news | Airbus Group | Akcie Airbus | Akcie Airbus Group (AIR) | Akcie Airbus Group | Coca-Cola | Ruská vláda | Výrobní sektor | Klimatické změny | Southwest Airlines | Inspirace | Zdanění | Prezidentské volby v USA | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Universal Music | Akcie NIO | Vodíkový pohon | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Akcie Twitter (TWTR) | Twitter (TWTR) | Elektromobily | Politici | Žádosti o podporu v USA | Diverzifikovat | Biden | Adobe (ADBE) | Adobe Inc. | Softwarová společnost | Americká softwarová společnost | Programy Adobe | Marathon | Druhá vlna koronaviru | Vinci | Česká republika | Akcie Mastercard (MA) | Mastercard (MA) | NextEra | Udržitelné investování | Lockdown | Měnový fond | Americké prezidentské volby | Výkon společností | WPM | Wheaton Precious Metals (WPM) | Walgreens | Udržitelné investice | Akcie Sony | Akcie TWTR | Volby USA | Volby USA 2020 | Dobrý byznys | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | JPM | ALV | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Share screening | Snižování cel | BNTX | Proražení | Investice do ekologie | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Li Auto | Enphase Energy | Hannon Armstrong | Solar Edge | NextEra Energy | Investice do vody | Výběr akcií | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | BIDU | MGM | Růst ceny | Volby v Georgii | DOT | Brands | Shopify | USCBC | Acacia Communications | WU | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Philips | PEP | Streamovací služby | Express | Anheuser-Busch inBev | Zajímavé akcie | Tyson Foods
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Počty obětí koronaviru
Počty obětí koronaviru v USA
Počty žadatelů o podporu
Počty žadatelů o podporu v USA
Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti
Podání daňového přiznání
Podání kontrolního hlášení
Podání přiznání k dani z příjmu
Podat daňové přiznání
Podezřelé transakce

Následující klíčová slova

Podhodnocené stříbro
Podhodnocené tituly
Podhodnocení jüanu
Podhodnocený
Podíl akcií
Podíl alokovaných rezerv
Podíl českých potravin
Podíl dolaru
Podíl eura
Podíl Evropy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets na Admirals
Potvrďte prosím... Zavřít