Neděle 01. listopad 2020 01:48
reklama
Purple volby webinar
reklama
Purple volby webinar
reklama
RoboMarkets webinare

Klíčová slova - Nakupovat akcie

img

Vyplatí se teď investovat do akcií českých bank?

20.10.2020 Nejnovější vzkaz Mezinárodního měnového fondu ekonomicky vyspělým zemím, tedy včetně České republiky, zní docela jasně: „Vyspělé státy nebudou muset kvůli pandemii moc šetřit.“ Zatímco při globální finanční krizi před deseti lety politici a mezinárodní organizace typu právě MMF ještě alespoň deklarovali nutnost osekávání dluhu, při nynější globální pandemické krizi již na to vlastně zcela rezignují. Důvodem je vysoce expanzivní měnová politika centrálních bank – „tištění miliard“. Ta sice politikům pouze kupuje čas na nutné reformy. Ti však místo reforem nafukují dluh. A MMF souhlasně přikyvuje. Důsledkem globální pandemické krize tedy bude ještě rychlejší růst dluhu, než jaký nastal po globální finanční krizi.
C:\fakepath\graf1.png

Buy the rumor, sell the news v realite

06.10.2020 Možno ste už niekedy počuli ako návod na úspech na burze vetu “Buy the rumor, sell the news” ale nevedeli ste si úplne predstaviť, ako to môže v praxi vyzerať. V tomto článku si povieme niečo bližšie o tom ako to funguje, čo sa môže a čo nie a na jednej konkrétnej firme vám ukážem, ako by taký obchod mohol vyzerať.
img

Skvělá příležitost: podhodnocené akcie s vyhlídkou oživení v roce 2020

14.08.2020 Najít akcie, které se po prudkém poklesu rychle zotaví, může být komplikovanější, než se na první pohled zdá. Jednoduše nakupovat akcie, jejichž hodnota prudce poklesla, v naději, že se cena znovu zotaví, je velmi riskantní.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 13.7.2020

13.07.2020 Ve Spojených státech stále narůstají významným tempem nové infekce covid-19. V některých státech tak dochází k pozvolnějšímu uvolňování restriktivních opatření. Nicméně uvalování plošných karantén se nejeví jako pravděpodobný scénář. I tak se druhá vlna infekcí může promítnout do dočasného zpomalení ekonomické aktivity. Přestože některé sektory, jako např. cestovní ruch, mohou být obavami z druhé vlny výrazně zasaženy, prudký propad širších indexů neočekáváme. Můžeme se dočkat volatilních reakcí na některá makrodata.
C:\fakepath\nyse.png

Kedy začať investovať do akcií

30.03.2020 Aj keď v posledných dňoch zažívame na trhoch zaujímavé nárasty, stále to nič nie je oproti tomu ako predtým padli indexy. Často sa dočítame rôzne pozitívne správy ako sa darí bojovať s vírusom alebo ako budú vlády vo veľkom pomáhať ľuďom a firmám v problémoch ale nezabúdajme, že dôležité čísla ešte len budú publikované.
C:\fakepath\EURCZKH1.png

Koruna po pondělním oslabení posílila k euru i dolaru

24.03.2020 Česká měna dnes po pondělním prudkém oslabení část ztrát smazala a posílila vůči oběma světovým měnám. Vůči euru zpevnila o 12 haléřů na závěrečných 27,73 Kč/EUR, k dolaru posílila o dvacetník na 25,68 Kč/USD. Vyplývá to z dat na webu Patria Online. V pondělí se koruna ocitla k euru na nejslabší hodnotě od ledna 2015 a k dolaru byla nejslabší od ledna 2017.
img

Jaké akcie sledovat při aktuálních pádech akciových trhů?

19.03.2020 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima. Například index DAX se vyšplhal za osm let z 3 600 bodů na více než 13 500 bodů, což představuje nárůst o 275 %. Avšak za poslední měsíc, kdy trhy postihla hysterie a výprodeje z důvodu pandemie koronaviru, propadl index DAX o téměř 40 % a další významější akciové indexy jako S&P 500, Dow Jones a další o více než 30 % a propady pokračují.
img

Index pražské burzy klesl pod 700 bodů

18.03.2020 „Akcionáři by se měli připravit na situaci, kdy mnoho společností začne snižovat nebo úplně rušit výplaty dividend v letošním roce. Restriktivní opatření proti šíření koronaviru poškozují fungování takřka všech společností na trhu. Lze proto očekávat, že firmy začnou zavádět úsporná opatření,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Burzy po celém světě si připsaly tučné zisky

20.12.2019 „Investoři přestali naslouchat ekonomům, kteří mluvili o možném příchodu recese. Místo toho reagovali na uvolňování měnové politiky ze strany centrálních bank a začali investovat do rizikovějších aktiv jako jsou akcie. Výsledkem byl výrazný růst burzovních indexů po celém světě,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Analytici: Za propadem akcií CME je dorovnání jejich ceny v USA

29.10.2019 Důvodem dnešního skokového propadu ceny akcií CME je dorovnání ceny, za kterou se akcie obchodují na americké burze Nasdaq. Tam v pondělí akcie klesaly v reakci na nedělní oznámení prodeje CME skupině PPF. Shodli se na tom analytici oslovení ČTK. Očekávají, že by se cena akcie měla nyní stabilizovat a více se blížit akviziční ceně 105,66 Kč za akcii.
img

CME po oznámení převzetí skupinou PPF ztratila v Praze 5,4 pct

29.10.2019 Akcie mediální společnosti CME dnes na pražské burze ztratily 5,40 procenta a obchodování zakončily na 101,60 koruny. Zmírnily tak dopolední pokles, kdy přechodně odepisovaly téměř sedm procent. Důvodem skokového propadu je podle analytiků dorovnání ceny, za kterou se akcie obchodují na americké burze Nasdaq. Tam v pondělí akcie klesaly v reakci na nedělní oznámení prodeje CME investiční skupině PPF. V Praze se v pondělí kvůli svátku neobchodovalo.
img

CME po oznámení o převzetí skupinou PPF ztrácí i na pražské burze

29.10.2019 Cenné papíry mediální společnosti CME dnes na pražské burze ztrácejí dopoledne kolem šesti procent, cena jedné akcie tak proti pátečnímu závěru klesla na zhruba 101 korun. Po nedělní zprávě, že firmu převezme finanční skupina PPF, tak trh následuje vývoj akcií na americké burze Nasdaq. V Praze se v pondělí kvůli svátku neobchodovalo, analytici dnes podobný vývoj očekávali.
img

Amerika včera v mínusu, ale Asie dnes odstartovala růstem

08.10.2019 Americký akciový trh nezažil včera úspěšnou seanci. Index S&P 500 klesl o půl procenta, když s výjimkou komunikačních společností se nedařilo žádnému sektoru. Nejhůře dopadly akcie energetických firem, které přišly o 0,9 %. Důvodem je nervozita ohledně dalšího vyjednávání o obchodní dohodě mezi USA a Čínou. V mínusu včerejší den za nižší obchodní aktivity uzavřely i průmyslový Dow Jones a technologický Nasdaq, které odepsaly zhruba třetinu procenta.
img

Fed trhy ničím neohromil

19.09.2019 Americký akciový trh včera žádných změn nedoznal. Index S&P 500 oproti úternímu kurzu vzrostl o pouhé tři setiny procenta. I z reakcí jednotlivých sektorů, kde se zisky či ztráty pohybovaly maximálně do půl procenta, je patrné, že včerejší zasedání centrální banky nepřineslo žádné překvapení. Fed dle očekávání snížil úrokové sazby o 25 bb. Makroekonomická prognóza nedoznala prakticky žádných změn a nenaznačuje další uvolňování měnové politiky. Přesto velká skupina centrálních bankéřů vyjádřila názor, že by letos mohly jít sazby dále dolů. Ani na očekávání trhů se nic nezměnilo, když počítají se zhruba 65% pravděpodobností, že letos ještě ke změně dojde. I my patříme do tábora těch, kteří čekají ještě jedno snížení o 25 bb do konce letošního roku.
C:\fakepath\ipo.jpg

Co je to IPO?

10.09.2019 Jak obchodovat IPO? To se dozvíte v tomto článku. IPO je zkratka pro “Initial Public Offering”, tedy v překladu počáteční veřejná nabídka akcií společnosti na akciovém trhu. Jinými slovy, prostřednictvím IPO vstupují společnosti na kapitálový trh, kde se může kdokoliv stát investorem – a to jednoduše, nákupem jejích akcií. IPO lze provést dodatečným vydáním akcií nebo prodejem těch stávajících.
C:\fakepath\akcie.png

Prečo investovať do akcií v Európe a do akého odvetvia?

06.09.2019 Európske akciové trhy sú posledné roky oproti americkému trhu podhodnotené, na atraktivite akcií obchodovaných v USD nepridáva ani príliš ani snaha Donalda Trumpa o oslabenie amerického dolára. Pozrime sa na dvojicu francúzskych firiem, potencionálne zaujímavých pre dlhodobejších investorov.
img

Jaké akcie sledovat při příštím pádu akciového trhu?

28.08.2019 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima.
C:\fakepath\akcie2.jpg

Je čas nakupovat akcie?

22.08.2019 Americké akcie si letos připisují slušné zisky a stále se pohybují v blízkosti svých historických maxim. To je trochu v podivem vzhledem k tomu, že většina faktorů hraje proti dalšímu pokračování býčího trhu. Jedna těžká váha jej ale udržuje při životě a tou je Fed. Jak to bude dále? Má Fed dost síly a vůle posunou akcie ještě výše?
img

5 užitečných tipů pro obchodování opcí, které byste měli znát

02.08.2019 Pokud čtete knihy o opcích nebo procházíte internet, najdete spoustu tipů a triků, jak zlepšit svůj trading. Čím déle obchodujete s opcemi, tím vyšší je šance, že narazíte na stejnou radu, kterou jste již před časem objevili jinde. To může přinést pocit, že o obchodování s opcemi víte již vše a není se čemu učit.
img

Úvod týdne se akciovým trhům vydařil

10.06.2019 Akciovým trhům se dnes dařilo. Evropský index Stoxx 600 končí za podpory zejména cyklických sektorů se ziskem 0,2 %. Americkému protějšku se daří o poznání lépe, když v úvodu index S&P 500 přidává 0,8 %. Důvodem tohoto rozdílu je fakt, že německý akciový trh kvůli svátku zůstal dnes uzavřený. Za optimismem investorů a jejich chutí nakupovat akcie stojí zrušení plánu americké administrativy na zavedení cel na dovoz mexického zboží.
img

IPO Slack – ambiciózní technologická firma zveřejnila datum

05.06.2019 Letošní rok je bohatý na vysoce hodnocené IPO. Zejména technologické společnosti jsou v hledáčku mnoha investorů, jako je Uber či Lyft.
img

Pozornost trhů se stočí k zápisu z posledního zasedání Fedu

20.02.2019 První seanci zkráceného pracovního týdne v USA uzavřely akcie v mírnému plusu. Index S&P 500 si polepšil o necelé dvě desetiny procenta, když většina sektorů s výjimkou průmyslových podniků a farmaceutických společností rostla. Sektor prodejců spotřebního zboží podpořily výsledky společnosti Walmart. Akcie firmy si polepšily přes dvě procenta.
img

Fundamentální analýza akcií: Praktický průvodce

08.02.2019 Vedle technické a psychologické analýzy je fundamentální analýza další metodou, pomocí které se může investor rozhodnout, zda nakoupit nebo prodat konkrétní akciový titul. Jedná se o jeden ze základních přístupů, které se používají pro ocenění akcií.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Apple trhy nakonec přesvědčil přes varování ze začátku ledna

30.01.2019 Americké akciové indexy včera společnou cestu nenašly. Zatímco průmyslový Dow Jones si polepšil o 0,2 %, index S&P 500 o 0,2 % klesl a technologický Nasdaq dokonce ztratil 0,8 %. Především technologické akcie stály za propadem širšího indexu S&P 500, když v obavách z výsledků Apple, které byly prezentovány po uzavření trhu, přišly o jedno procento.
img

Jaké investiční produkty je možné obchodovat (nejen) na burze?

29.01.2019 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Asijské trhy po včerejším růstu míří opět dolů

04.12.2018 Víkendové jednání mezi čínským a americkým prezidentem přineslo na trhy určité zklidnění. To se projevilo na zájmu obchodníků nakupovat akcie, čímž index S&P 500 vzrostl o 1,1 %. Nejvíce se dařilo energetickým společnostem (+2,3 %), a to i za podpory rostoucích cen ropy. Přes dvě procenta si ještě polepšili prodejci spotřebního zboží nebo informační technologie.
img

Technologické hvězdy stahují trh do propasti

21.11.2018 Známé technologické společnosti se zdály být v loňském roce neporazitelné a každý, kdo do nich neinvestoval, byl považován minimálně za neprozíravého, ne-li přímo za amatéra. Jenže ejhle, z “expertů” se velmi rychle stali amatéři a naopak. Loňští šampioni si nejenže nevedou moc dobře, ale díky své předchozí velké popularitě a velké tržní kapitalizaci stahují celý trh ke dnu. Při většině poklesů skupina populárních technologických akcií FAANG celkem spolehlivě klesá více než průměrný trh, měřeno například indexem S&P 500 nebo Nasdaq 100. Nic nenasvědčuje tomu, že by se v horizontu nejbližších týdnů na tomto negativním výhledu mělo něco zásadně změnit. Ba naopak, negativní nálada na trzích se s každým dalším poklesem spíše utvrzuje.
img

Prudké pohyby akciových trhů jsou stále častější

18.10.2018 Začátkem října jsme na akciových trzích byli svědky několikadenních prudkých pohybů cen celých akciových indexů, které za jediný den ztratily třeba i více než čtyři procenta. Jsou takové pohyby běžné a normální? I když se nám pohyby cen mohou zdát příliš markantní, jde o běžnou součást života akciových trhů. Na druhé straně je ale nutno dodat, že prudké a náhlé pohyby jsou v poslední dekádě častější než jindy v historii. Důvodem může být nejen popularita pasivního investování nebo automatizovaného obchodování, ale také celkově nižší likvidita trhu. Pozitivem je, že tyto největší pohyby často přicházejí v době, kdy se indexy v minulosti nacházely velmi blízko lokálního dna, tedy těsně před dalším růstem akcií směrem vzhůru.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Růstové akcie: HLG, SKY, BXC

14.06.2018 V tomto přehledu se zaměříme na akcie, které zaznamenaly během jednoho roku největší růsty cen. Při analyzování těchto cenných papírů jsme vyřadili biotechnologický sektor.
img

Miliardář Buffett je kritický ke kryptoměnám

15.05.2018 Miliardář Buffett prohlásil, že neinvestovat do Amazonu a Googlu by byla velká chyba. Ke kryptoměnám je stále velmi kr...
img

Miliardář Buffett je kritický kryptoměnám

15.05.2018 Miliardář Buffett prohlásil, že neinvestovat do Amazonu a Googlu by byla velká chyba. Ke kryptoměnám je stále velmi kritický.
img

Akciové trhy se nemohou vymanit z výprodejních tlaků

03.04.2018 Vládní zásahy do fungování mezinárodního obchodu v podobě zaváděných cel Spojenými státy a odvetnými opatřeními protistran, kdy například od začátku dubna platí nové dovozní tarify na americké zboží v Číně, se nadále negativně promítají do vývoje akciových burz. Americký prezident Donald Trump navíc tvrdě vystupuje proti společnosti Amazon s nutností jejího přísnějšího zdanění, na což akcie reagovaly více jak 8% propadem v posledních třech obchodních dnech. Dalším výrazným propadlíkem jsou akcie Tesly, které během března ztratily více jak pětinu své hodnoty v reakci na sérii nepříznivých zpráv ohledně smrtelné nehody Modelu X, snížení ratingu hlouběji do spekulativního ratingu agenturou Moody’s nebo nedostatečné výše produkce. K tomu se přidává i potřeba obstarání dalších finančních prostředků, což bude vzhledem k rostoucím výnosům dluhopisů společnosti až téměř k 8 % velmi nákladné. Vstup amerického akciového trhu do nového měsíce se tak vůbec nepovedl. Index S&P 500 včera přišel o 2,2 %, když v červeném uzavřely všechny hlavní sektory. Pouze 13 titulům z celého indexu se podařilo udržet v plusu.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Americké akcie nakonec o všechny svoje včerejší zisky přišly

22.02.2018 Americký index S&P 500 včerejší seanci otevřel v plusu a postupně připisoval další zisky. I zveřejněný zápis z posledního zasedání Fedu mu pomohl svůj výkon vylepšit a 1,5 h před závěrečným gongem posiloval o velmi slušných 1,2 %. Nicméně v poslední části obchodování se svezl na horské dráze strmě dolů a uzavřel seanci se ztrátou 0,6 %. V červeném zakončily všechny hlavní sektory. Nejhůře se dařilo realitním developerům, kteří odepsali 1,8 %.
img

Zvyšovanie sadzieb je potrebné na akciách nakupovať. Nie predávať. (porovnanie rôznych stratégií pre držanie akcií)

02.02.2018 S prudko rastúcim úročením v USA (a aj inde vo svete) narastajú obavy, že vyššie úročenie stlmí rast ekonomiky a týmpádom aj akcií. Podľa tejto logiky by mali byť vyššie sadzby pre akcie zlé a nižšie dobré.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Americké akcie pokračují ve spanilé jízdě

04.01.2018 Americké akciové indexy včera opět vylepšily svoje historická maxima. Průmyslový Dow Jones vzrostl o 0,4 %, S&P 500 o 0,6 % a technologický Nasdaq dokonce o 0,8 %. V rámci nejširšího indexu byly nejúspěšnější energetické tituly, které si odnesly zisky ve výši 1,5 %. Přes jedno procento se přehouply i informační technologie. Naopak největším propadlíkem byly telekomunikace, které odevzdaly 2,2 %. K optimismu nakupovat akcie pomohly i zveřejněné indexy ISM, které ukázaly na nejrychleji rostoucí ekonomickou aktivitu za poslední tři měsíce. Zápis z posledního zasedání Fedu potvrdil, že centrální banka bude letos pokračovat v postupném zvyšování úrokových sazeb.
img

Co může pokazit odhadovaný globální růst?

19.12.2017 Na globální růst v roce 2018 máme v Saxo Bank opačný názor a domníváme se, že obecný odhad je až příliš optimistický. Očekáváme nižší růst HDP ve druhém a třetím čtvrtletí kvůli propadu úvěrového impulsu v Číně. Jak uvedl MMF, Čína stále představuje třetinu celosvětového růstového impulsu.
img

Pokorí Dow Jones hranicu 23,000 bodov už tento mesiac ?

10.10.2017 Americké akciové trhy rastú takmer každým dňom na nové historické maximá a môže za to jednak stále uvoľnená monetárna politika, resp. jej pomalé utesňovanie, dobrá ekonomická situácia v USA, ako aj znovu započítavanie daňovej reformy do cien aktív, aj keď je zatiaľ nepravdepodobné, že by táto reforma bola schválená.
TOP5-19092017-LV-19.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.09.2017 1) Dnes začíná dvoudenní zasedání americké centrální banky (Fed). Ta zítra ve 20:00 SELČ rozhodne o výši základní úrokové sazby, která zůstane pravděpodobně beze změny na úrovni 1,00 - 1,25 %.
img

IPO 2017

15.09.2017  V posledních několika letech došlo k drastickému zpomalení aktivit ve veřejném upisování akcií (IPO), ale zdá se, že počet IPO v roce 2017 bude odrážet tuto situaci na trhu.
img

Malí investori na akciových trhoch sú najoptimistickejší v histórii

12.09.2017 V poslednej dobe počujeme z každej strany o tom, že akciové trhy sú nadhodnotené, nachádzajú sa v bubline a situácia pripomína prudký rast akcií v roku 2000, tesne pred prasknutím dot.com bubliny. Medvede majú minimálne v jednej veci pravdu – optimizmus malých investorov je na rekordných maximách.
img

Obrázky dňa: Keď akcie klesnú kvôli Trumpovi, treba ich nakupovať

24.08.2017 Každá „negatívna nálada“ na trhoch v dôsledku amerických politických udalostí od volieb mala krátku životnosť. Pokiaľ by sa toto modus operandi malo opakovať aj do budúcna, tak to znamená, že po rast politického napätia v USA sa oplatí nakupovať akcie, prípadne predávať VIX (@markets ?):
img

Investování pro začátečníky

03.05.2017 V důsledku nízkých úrokových sazeb, zvolení nového prezidenta USA, voleb v Evropě a napětí v zahraničí, již několik týdnů přebírá zpravodajství kontrolu nad pohyby na trzích po celém světě. "Každá politická akce vyvolá reakci na trzích."
img

Volatility report: VIX klesl na své efektivní dno. Trhy by před sebou měly mít dva velmi klidné týdny

16.12.2016 Máme za všechny důležité fundamenty letošního roku a nezbývá než konstatovat, že žádná zpráva z poslední doby nebyla dostatečně špatná na to, aby zlomila vůli obchodníků nakupovat akcie a ostatní riziková aktiva. Poslední dva týdny přitom nebyly výjimkou. Italské referendu, zasedání ECB a zasedání Fedu důvěru v růst na akciovém trhnu ani v nejmenším nepodlomily a indexy v Evropě i v USA dál postupně navyšují svá již tak vysoká ocenění. Pozoruhodná je hlavně Amerika, kde se Dow Jones přiblížil ke hranici 20 tis. bodů, díky čemuž vystoupal od začátku minulého měsíce o neuvěřitelných 10 %. S&P500 s přehoupl přes hranici 2 200 dolarů a v cestě na vyšší úrovně mu nyní stojí pouze jeho mírná překoupenost, která ale ještě není extrémní a která se dá po několikaměsíčním bočním trendu stále docela tolerovat.
img

Počas posledného cyklu zvyšovania sadzieb v USA poučky pre vývoj cien finančných aktív neplatili

15.12.2016 Vyzerá to tak, že nás čaká obdobie prudšieho zvyšovania úrokových sadzieb v USA. FED do roku 2017 aj do roku 2018 počí...
img

Globální vyhlídky: Trumpovo vítězství neznamená zásadní průlom

29.11.2016 Otázka, která nyní zaměstnává většinu investorů, je, zda vítězství Donalda Trumpa představuje z hlediska finančních trhů skutečný průlom. Zatím je odpověď NE. Nikdo nedokáže říct, jaká přesně opatření nově zvolený prezident zavede ve chvíli, kdy nastoupí do úřadu, dokonce ani on sám ne.
img

Nebezpečie na obzore

12.09.2016 Piatkové otrasy na finančnom trhu naznačujú vznik potenciálne novej krízy. Zatiaľ čo kríza realitného trhu v USA hrozi...
img

Manažeři amerických společností začínají znovu nakupovat akcie

10.02.2016 Přestože si akciové trhy na celém světě v současnosti prochází poměrně intenzivním výprodejem, jeden indikátor naznaču...
eurusd-02022016-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 2.2.2016

02.02.2016 Akcie ve Spojených státech v závěru včerejšího dne snížily počáteční výraznější ztráty a obchodování zakončily bez větších změn. Trhům pomohl vzestup akcií společností Facebook a Alphabet, která je majitelem Googlu. Americký dolar na forexových trzích oslaboval.
img

[Investor] Indexové investovanie: too big (not) to fail

28.01.2016 Investor Bill Ackman a jeho spoločnosť Pershing Square sú známe kvôli dvom veľkým kauzám. Prvou je jeho označenie spol...
img

JPY je silnější, ale jeho fundament se paradoxně pouze zhoršuje

03.09.2015 Současné napětí na trzích není něčím, co se týká pouze akcií. Růst averze k riziku prosakuje i do ostatních trhů a sam...
cina 21072013.png

Čínské akcie prohlubují propad

24.08.2015 Čínské akcie zahájily nový týden těžkým propadem a jejich hlavní indexy ztrácejí přes osm procent. Akciové...
img

Obrázky dňa (29.7)

29.07.2015 Päť obrázkov, ktoré ma za posledných 24 hodín najviac zaujali: Najskôr k včerajšiemu rastu britského HDP. Desať kvartálov po sebe...
img

Číně se nedaří zastavit propady akcií, trpí i australský dolar

03.07.2015 Poslední tři týdny jsou ve znamení turbulencí na čínském akciovém trhu. Vláda se snaží poklesy zpomalovat, ale tržní s...
eurusd 17042014-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 17.4.2014

17.04.2014 Finanční trhy byly v průběhu včerejší obchodní seance podpořeny zprávami o růstu čínské ekonomiky a průmyslové...
eurusd 16042014-5.png

Dolar po statistice z USA smazal své ztráty

16.04.2014 Americký dolar po nejnovější statistice ze Spojených států smazal své předchozí ztráty vůči euru. Japonský...
img

Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, AUD/USD, USD/JPY a ZLATA

15.01.2014 Včerejší večerní seanci naplnily projevy členů FOMC. Prezident filadelfské pobočky Fedu Charles Plosser řekl, že ...
img

Kam teď investuje Warren Buffett? 20 nejvýznamnějších podílů Berkshire Hathaway

21.11.2013 Warren E. Buffett od začátku roku již zbohatl o 11 miliard dolarů a s aktuálními 58,9 miliardami dolaru (asi 1,19 bili...
img

Kult akcií mŕtvy?

06.11.2013 Na trhu panuje atmosféra vyčkávania, keďže kľúčové dáta na tento týždeň prídu až vo štvrtok a piatok (HDP a trh práce USA...
img

Buffett: Dluhový strop je politickou zbraní hromadného ničení. USA si ale 237 let budovanou pověst nepokazí

16.10.2013 Spojené státy mají reputaci dlužníka platícího včas a čtvrtý nejbohatší muž planety nevěří, že politici dopustí poškoz...
eurusd 04062013-3.png

Dolar po dřívějším propadu oživil vůči jenu

04.06.2013 Americký dolar dnes na forexových trzích oživil vůči japonskému jenu. K růstu mu pomohly japonské akcie...
img

Akciový trh v US sa zmenšuje

28.03.2013 Biotechnológie včera pomohli prekonať cyperské otrasyAkciové trhy včera začali obchodovanie kvôli neistote ohľadom sit...
img

Evropské i americké akcie jsou na maximech. Další rally má stoupence i oponenty

06.03.2013 Evropské i americké akciové trhy se v pokročilé rally dostávají na maxima historická či nejméně z let 2007 a 2008. Ame...
img

Evropské i americké akcie jsou na maximech. Další rally má stoupence i oponenty

06.03.2013 Evropské i americké akciové trhy se v pokročilé rally dostávají na maxima historická či nejméně z let 2007 a 2008. Ame...
img

Čoho sa obávajú obchodníci

30.01.2013 Dnes budú mať americké akcie veľký deň, čaká nás triáda dôležitých zverejnení, pričom potom ešte ďalšie ...
img

Akcie: BAC plánuje výrazně navýšit hypoteční a firemní úvěrování

03.01.2013 Bank of America by chtěla v následujících šesti měsících výrazně navýšit hypoteční úvěry a firemní půjčky a...
img

Dnes oslavujeme 5. výročie krízy

07.06.2012 Áno, 7. jún 2007, môžeme označiť ako začiatok finančnej krízy. Práve v tento deň...
img

RichDad Advisors v České republice

26.01.2012 Přinášíme Vám jedinečnou příležitost zúčastnit se semináře RichDad Advisors, který se poprvé uskuteční v České republice! Do Prahy zavítají v neděli 5. února poradci Bohatého táty Ken McElroy, Andy Tanner, Tom Wheelwright a Blair Singer, kteří budou mluvit o tom, jak zbohatnout v krizi. Při zadání hesla fxstreet.cz na TicketStreamu získáte vstupenku na 2 900 Kč oproti plné ceně 5 900 Kč
img

Insideři akcie nakupují. Následovat?

11.08.2011 Manažeři amerických firem začali nakupovat akcie vlastních firem rekordním tempem. Nákup insidery, kteří dobře znají vlastní podnikání, je v obecné rovině i rovině teorie chápán jako doporučení k nákupu akcií ,,investičním publikem". Je to ale doopravdy tak i nyní?
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Intradenní obchodování | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Divergence | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | Důvěra investorů | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of Japan | Bear | Benchmark | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Bonita | Breakout | Broker | Burza | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Call opce | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | DAX | Demo účet | Derivát | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | ECN | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | FOMC | Index FTSE 100 | Fed | Finanční deriváty | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forward | Futures | Fúze | Grafy | Hedge | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Indexový fond | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | P/E | Penzijní fond | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Provize | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Realizovat zisk | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Spread | Stop-Loss | Swiss | Swiss National Bank | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index CSI300 | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Kurzový závazek | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fundamenty | Fond | Ekonomie | EU | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Kurz eura | Zkušenosti | Panika | Výsledky | Strach | Trpělivost | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitost | Bohatství | Santa Claus Rally | Burzovní obchodník | Uvolnění měnové politiky | Partners | Investiční produkty | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Analytický tým | Regulace | Portfolio manažer | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/USD | Nasdaq Composite | USDX | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Facebook | LYNX | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | Insider trading | Trim Broker | Wall Street Journal | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | EURUSD | AUDUSD | Aktivum | Carry trades | EPS | Index | Likvidní | Podpora | Průlom | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie Philip Morris | Akcie Siemens | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Banka | BH Securities | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena akcií | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je opce | Cyrrus | CZK | Černá labuť | DAX 30 | Degiro | DJIA | Do čeho investovat | Dobrá investice | Dolar | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | ETF fondy | Eura | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční plánování | Finanční prostředky | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexové obchody | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | GfK | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční nástroje | Investiční účet | Investiční výdaje | Investing | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování pro začátečníky | Investovat do zlata | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | Jak nakupovat akcie | Jak nejlépe investovat | Jak nejlépe investovat peníze | Jak nejrychleji vydělat peníze | Jak obchodovat na burze | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Jak rychle zbohatnout | Jak se vyhnout stresu | Jak si přivydělat peníze | Jak si vydělat | Jak si vydělat peníze | Jak snadno vydělat peníze | Jak vydělat | Jak zbohatnout | Jak zhodnotit milion | Jak zhodnotit peníze | Jak získat rychlé peníze | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Kde koupit akcie | Komoditní | Komoditní burzy | Koupit akcie | Kurzy | Libra | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Nákup akcií | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s opcemi | Ocenění akcií | Odborné knihy | Odkup akcií | Online broker | Opce na akcie | Opční strategie | OTC market | Pád akcií | Paládium | Patria Finance | Patria Online | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Růst HDP | Rychlé peníze | Řízení rizika | Signály | Société Générale | SP500 | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Švýcarská centrální banka | Tesla Motors | TopForex | Trade Brokers | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Volatility | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj akcií | Webinář | Webináře | WTI | X-Trade | Zahraniční měny | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Opční prémium | CNBC | ZEW | Buffett | Komise pro cenné papíry | Prodejní opce | Put | Báze | Bill Gates | Buy | Centrální depozitář | Čistý dluh | Depozitář | Doba splatnosti | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Indie | Mark Zuckerberg | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | Opční prémie | P/S | RIC | ROA | Roadshow | ROCE | ROE | Sell | Tovární objednávky | Upisování akcií | CTA | Itálie | Spojené státy | CMC Markets | Akcie na majitele | Akciová společnost | Instrukce | P/E Ratio | Standardní množství | Zaknihované akcie | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | eBook | Komise | Contract | Kontrakt | Volby | Úspěšný investor | E-mini | Know-how | Vzdělání | Velcí hráči | RichDad | 1 milion | Akcie BAC | Burze | Commodity trading | Dividendové akcie | Dow Jonesův index | Bank of New York Mellon | KPMG | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | CSI300 | FTSEurofirst 300 | Institut Ifo | Investing.com | TLTRO | Next Finance | International Business Machines (IBM) | Washington Post | Vydělávat na své sny | Oslabení eura | Reporty | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Expanzivní měnová politika | Důležité fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Stock Success System | Andy Tanner | Ken McElroy | Tom Wheelwright | Blair Singer | Magnát | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Volatility report | Averze k riziku | Index pražské burzy | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Rizikový kapitál | Velcí investoři | Finanční centrum | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | KBC | BlackRock | Znalost | Příprava | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Volby v USA | Agentura Reuters | Politické napětí | Bezpečné přístavy | Sázet | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Referendum | Program OMT | Miliardáři | Forbes | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Economist | Economic | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Japonská burza | Japonský index Nikkei | Akcie evropských bank | Index tokijské burzy Nikkei 225 | JPMorgan Chase | Známý investor | Velké banky | Pokles ceny akcií | Americké akciové indexy | Panické výprodeje | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Obchodní partner | Uvolňování měnové politiky | Walmart | Procter & Gamble (PG) | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Index burzy | Kryptoměny | Analytik Fio banky | Likérka Stock | Ropné společnosti | Index AEX | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Cena mědi | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Ztráty | Nákupní doporučení | Euro vůči americkému dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | PetroChina | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Unipetrol | Philip Morris | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Euro k americkému dolaru | Zajištění | FTSE 100 | Blockchain | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Akciový index DAX | Poplatky | Prodávat akcie | BDO | Americké akciové trhy | Payrolls | Konsensus | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dosahovat zisku | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Ekonomická situace | Hospodářská situace | General Electric | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Pražský parket | Zisky firem | Analytický tým FXstreet.cz | Investovat do akcií | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Aktivně spravované fondy | Spravované fondy | Indexové fondy | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | Odliv kapitálu | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Návratnost investice | Volatilita trhů | Alphabet | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Německý Ifo index | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Index tokijské burzy | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | Očekávání | Business Insider | Morningstar | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | ex | Akcie firem | Ruské akcie | Skupina PPF | Fluktuace kurzu | Krize eura | Vstup na burzu | Investopedia | Buy the rumor, sell the news | Insiders | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | BHS | Aleš Michl | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Peter Lynch | André Kostolany | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Jerome Powell | Coinmarketcap | LYNX Trading | Capitalinked | Radim Dohnal | IPO Facebooku | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | NEST | ESMA | RoboMarkets | RoboForex | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Asijské trhy | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Obchodování Futures | Začít investovat | R Trader | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Růstové akcie | Capitalinked.com | Podniky | FINRA | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Akcie Facebooku | FAANG | Facebook (FB) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Index RTS | Pokles ceny | Výplaty dividend | Index Stoxx 600 | Obchodování akcií | IPO kalendář | Pražský index PX | Nové peníze | Použití finanční páky | Pohyby akciových trhů | Trhy v USA | Výsledky firem | Finanční skupina | Marihuanové akcie | CFD broker | IG | Burzy po celém světě | Růst zisků | Tlak na akcie | Pohyby na trzích | Německé akcie | Zadluženost | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Fundamentální analýza akcií | Makroekonomické statistiky | Kdy nakoupit akcie | Nakoupit akcie | Akcie CME | LYNX Idea Center | Vysoké zhodnocení | Zájem investorů | IPO Slack | Obchodování přes LYNX | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Beyond Meat | Technologický Nasdaq | Obchodní aktivity | Jak na obchodování | Akcie firmy | CFD na indexy | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Opční obchodník | Akcioví býci | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Biotechnologické akcie | Pokles úroků | Coffee | Uranové akcie | Pokles cen | Americké futures | Vanadiové akcie | Vanad | Štěpán Křeček | Silný dolar | Tomáš Pfeiler | Miroslav Frayer | Aktuální cena akcií | Nové akcie | Investiční kapitál | Výhody IPO | Cíle IPO | Nevýhody IPO | Druhy IPO | Upisování | Přímý zápis | Rizika přímého zápisu | Kótování | Road Show | Jak na IPO vydělat | Co je to IPO | Jak obchodovat IPO | PPF | Očekávání trhu | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Cena akcie | Obchodujte | Trinity Bank | Světové akciové indexy | Střadatelé | Automobilky | Obchodní model | MetaTrader 5 Supreme Edition | Mediální společnosti | Investiční skupina | Propad ceny akcií | Ceny akcií CME | Oznámení převzetí | Analytik portálu | Akviziční cena | Německá vláda | Trinity | Objem | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Obrat trendu | Supreme Edition | Firma | Technické analýzy | SP500 CFD | Souhrn finančních trhů | Počet obchodů | Česká měna dnes | Vyšetřování | Miliardy | Vyhlídky | Hongkongské akcie | Dvojité dno | Statistika | Na burze | Visa | Špatná nálada | Koruna dnes | Sociální sítě | Problémy | Člen bankovní rady | Pojišťovny | Prognózy | Nejistoty | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Nálada | Yahoo | FTC | Míra | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Nejistota kolem brexitu | Hypotéky | Investujte | Regulátoři | MasterCard | FB | NERV | Nejlepší akcie | Koruna posílila | Wirecard | Ziskovost | Klesající trend | Budoucnost | Ifo | Poradenství | Ukazatele | Komunikace | Trump | Čínské indexy | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | WhatsApp | Instagram | Trhy | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Zlepšení | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Obchodovanie | Politika centrálních bank | COVID-19 | Ekonomické aktivity | Prudký propad | Ekonomické recese | Cestovní ruch | Vývoj | Guru | Mladší investoři | Současná cena | Varovné signály | WP | Vývoj na trhu | Lufthansa | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Profitovat | Restriktivní opatření | Cenový vývoj | Poměr cen | Světová ekonomická krize | Extrémně špatná nálada | Situace kolem šíření koronaviru | Extrémně levné | Prostor k růstu | Obnova ekonomiky | Vymýcení koronaviru | Pandemie COVID-19 | Člen bankovní rady Aleš Michl | Uzavírání ziskových pozic | Spouštěč korekce | Korekce u vybraných akcií | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Spoření | Tým Admiral Markets | Záchranný balíček | Růst | Signál | Potenciál | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Úspory | FDA | Zadlužení | ČR | Covid | Infekce Covid | Druhá vlna | Akcie Wirecard | Jasný signál | Dopad pandemie | Michal Lukáč | Šance | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Akcie těžařů | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Sell the news | Politici | CFMS | Akcie CFMS
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Indikátor | Euro | Graf | ROCE

Předchozí klíčová slova

Nákupní apetit
Nákupní cena
Nákupní centra
Nákupní doporučení
Nákupní manažeři
Nákupní příkazy
Nákupní příležitosti
Nákupní signál
Nákup ochranných pomůcek
Nakupování kryptoměn

Následující klíčová slova

Nakupovat státní dluhopisy
Nakupovat švédskou korunu
Nakupovat za nízké ceny
Nakupovat zlato
Nákup put opce
Nákup ropy
Nákup ropy do rezerv
Nákup ropy WTI
Nákup typu long
Nákupu státních dluhopisů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RoboMarkets webinare
Potvrďte prosím... Zavřít