Sobota 24. červenec 2021 00:22
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Swissquote Bank
reklama
Purple Trading strategie podle Milana Klebana

Klíčová slova - Akcie těžařů

img

Uranové akcie v roce 2021: 3 tipy na nejlepší akcie uranu

30.04.2021 Uran je materiál, bez kterého se neobejde žádná jaderná elektrárna. Právě narůstající počet jaderných elektráren může znamenat pro uranové akcie dobré časy. V tomto článku si představíme základní fakta o uranu a jak je to s jeho produkcí. Podíváme se, co ovlivňuje cenu uranu a jak se daří společnostem těžícím uran.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

Stimulační politika ze strany ECB a FEDu pokračuje. Rusko očekává návrat ekonomiky na předkrizovou úroveň koncem 2021

19.02.2021 Izraelská ekonomika poprvé od roku 2002 poklesla, když se HDP v letošním roce snížilo o 2,4 %. O rok dříve přítom izraelské hospodářství vzrostlo o 3,4 %. Tamní centrální banka však predikovala mnohem větší pokles o 3,7 %. Institut pro fiskální studie (IFS) konstatoval, že by Británie musela zvednou daně o 60 miliard liber ročně, pokud by se rozhodl současný ministr financí Rishi Sunak kompenzovat ztráty způsobené pandemii. Sunak má 3. března nastínit, jakým způsobem bude řešit dopady pandemie.
img

Long signál na akcie Air France-KLM (AF)

17.02.2021 Air France-KLM S.A. je jednou z největších leteckých společností v Evropě. Její aktivity jsou strukturovány do osobní dopravy, nákladní dopravy, údržby a dalších činností. Základní kompetencí společností je provozování vnitrostátních a mezinárodních osobních letů a nákladní dopravy do více než 300 destinací ve více než 100 zemích světa.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Prognóza ČNB: Rychlejší růst ekonomiky v 2021 a trojí zvýšení sazeb. Vše však závisí na rychlosti rozvolňování

05.02.2021 Farmaceutické společnosti Pfizer a BioNTech oznámily, že hodlají od poloviny února opět zvyšovat počty dodaných vakcín do Evropské unie. Ve druhém čtvrtletí letošního roku by pak evropské státy měly obdržet o 75 milionů vakcín více, než se původně očekávalo. EU totiž potřebuje urychlit proočkování obyvatelstva.
img

Cena stříbra v roce 2021: Bude rostoucí trend nadále pokračovat?

04.02.2021 Stříbro je poslední dobou na vzestupu. Události posledních dnů ho navíc dostaly do popředí světových médií zejména v souvislosti se snahami uživatelů Reddit skupiny WallStreetBets. Těmto obchodníkům se povedlo vyhnat akcie GameStop do závratných výšin. O něco podobného se teď údajně pokouší i na tomto cenném kovu.
img

Fed ponechal úrokové sazby beze změny. Rusnok naopak vidí dvojí zvýšení již tento rok

29.01.2021 Měnový výbor americké centrální banky na svém středečním dle očekávání ponechal základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Nákupy aktiv (kvantitativní uvolňování) také zůstanou nezměněny. Banka jako při předchozích zasedáních zopakovala, že je odhodlaná využít všech dostupných nástrojů k dosažení svých monetárních cílů.
img

Technologické akcie: 5 nejlepších akcií roku 2021, které musíte znát!

27.01.2021 Technologickým akciím se za poslední rok dařilo. V minulém roce společnosti jako Apple, Amazon, Google a Spotify dokázaly posílit americké indexy, přestože byl daný rok silně ovlivněn pandemií koronaviru. Po neuvěřitelném růstu cen a rekordních maximech v roce 2020 jsou investice do technologických akcií i nadále velmi atraktivní. Ale do jakých akcií investovat?
img

Cena ropy v roce 2021: Vše, co musíte o černém zlatu vědět!

22.01.2021 Ropa je již několik desítek let nejpoužívanější surovinou na světě a její cena má velký dopad na světovou ekonomiku. Rok 2020 byl plný událostí, které s cenou ropy otřásly v základech. V jednu chvíli se dokonce cena za barel dostala do záporných hodnot. Ke konci roku se ale situace celkem stabilizovala a vývoj ceny ropy šel opět nahoru. S novým rokem ale nastává otázka, co bude dál. Má ropa již to nejhorší za sebou? Můžeme očekávat růst ceny tohoto černého zlata?
img

Long signál na akcie SAP AG (SAP)

13.01.2021 Cena akcií německého softwarového giganta se po posledních čtvrtletních výsledcích, které byly prezentovány v říjnu, dostaly pod značný tlak. Trend následně nalezl své dočasné dno okolo ceny 90 EUR. Od té doby se akcie SAP poměrně zotavily.
img

Vývoj ceny zlata v roce 2021– dočkáme se rekordního růstu?

13.01.2021 Rok 2020 byl pro vývoj ceny zlata více než příznivý. Cenný kov dosáhl za poslední rok svého historického maxima a opět nám ukázal, jak jeho cena dokáže působivě růst. Kurz zlata jistě ovlivnila i pandemie koronaviru a celková nejistota na finančních trzích v minulém roce. Ke zlatu se investoři obrací zejména v dobách nejistoty.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Investice do zlata: 4 nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2021!

07.01.2021 Lidstvo je fascinováno zlatem již po staletí. Využívá se při výrobě šperků, v elektronice i jako platidlo. Investice do zlata přitahuje obchodníky samozřejmě i v roce 2021. Zejména po slibném předchozím roku, kdy cena zlata dosáhla svých historických maxim.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy do konce roku 2020?

01.10.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Prodeje nových domů v US rekordně rostou. Goldman Sachs snižuje odhad růstu HDP o polovinu

25.09.2020 V pondělí novozélandská premiérka Jacinda Ardernová oznámila, že vláda ruší veškerá opatření proti koronaviru. Premiérka však upozornila obyvatele, aby i nadále byli opatrní a dodržovali hygienická pravidla. Zrušení opatření se však nebude týkat největšího novozélandského města Auckland.
img

Do jakých akcií investovat v současné situaci?

24.09.2020 Většina investorů byla příchodem koronaviru na konci února ohromena. Akciové trhy dlouhodobě zažívaly období prudkého nárůstu, o kterém nic nenasvědčovalo, že by měl skončit. Nicméně většina burz o měsíc později poklesla přibližně o 35 %. Následovalo prudké zotavení, během kterého ceny mnoha akcií již posílily z březnového minima o více než 70 %.
img

FED plánuje nákup cenných papírů. Očekává rychlejší oživení US ekonomiky i snížení nezaměstnanosti

18.09.2020 Člen bankovní rady ČNB Vojtěch Benda v pondělí konstatoval, že zatím není potřeba více uvolňovat měnou politiku, jelikož opatření proti druhé vlně epidemie nebudou tak drastická jako na jaře. Benda také naznačil, že není rozumné v této době snižovat daně.
img

Akcie NIO – Nový leader elektromobility?

17.09.2020 Akcie NIO působivě posiluje. Chvíli to vypadalo, že čínský výrobce elektromobilů zbankrotuje, ale společnost následně povstala z popela jako fénix. Stále více společností se aktivně soustředí na výrobu elektromobilů. Tesla je stále favoritem na trhu, ale protože cena jejích akcií během velmi krátké doby extrémně posílila, investoři hledají levnější alternativy. Je NIO novým vyzyvatelem Tesly o prvenství na trhu s elektromobily?
img

Guvernérka ECB: Evropská ekonomika zažívá silnou obnovu. HDP eurozóny propadlo v Q2 „pouze“ o 17,7 %

11.09.2020 V pondělí byly burzy ve Spojených státech i Kanadě zavřené kvůli svátku práce. Tedy jsme se ani nedočkali nějakých významných fundamentálních zpráv. Za zmínku však určitě stojí zveřejnění obchodní bilance z Číny, ze které vyplynulo, že v srpnu čínský vývoz vzrostl meziročně o 9,5 %. U dovozu však došlo opět k poklesu, a to o 2,1 %. Přebytek obchodní bilance se z červencových 62,33 mld. USD snížil na 58,93 mld. USD.
img

17 investičních a finanční pojmů, které musí znát každý úspěšný investor

11.09.2020 Finanční páka, likvidita, kapitálový trh, cenné papíry, podílové fondy, volatilita. Ze začátku může být záplava termínů a pojmů pro nového investora ohromující. Začátky bývají náročné, a proto jsme připravili tento článek, který má pomoci začínajícím investorům lépe se orientovat v základních investičních a finančních pojmech, zkratkách a výrazech.
img

Austrálie poprvé od r. 1991 v recesi. Nezaměstnanost v USA prudce klesla na 8,4 %

04.09.2020 Hrubý domácí produkt Itálie zaznamenal ve druhém čtvrtletí meziroční pokles o 12,8 %. Mezikvartálně dokonce HDP pokleslo o více než 17 %. Jedná se tak o nejhorší propad od doby, kdy se v Itálii tento údaj měří (1960). Podle předběžných odhadů se inflace v eurozóně v srpnu snížila o 0,2 %. Spotřebitelské ceny tak poprvé klesly od roku 2016. Podle analytiků by kvůli poklesu inflace mohla ECB přikročit k ještě více uvolněné politice.
img

Akcie Alphabet – 5 neuvěřitelných faktů o Googlu

02.09.2020 Společnost Alphabet (GOOGL) není jen hlavním hráčem na poli internetu, má ve svých plánech mnoho dalších vysoce zajímavých projektů. Stále více lidí používá internet a Google je jednoznačným vítězem mezi vyhledávači. Společnosti se daří vydělávat spoustu peněz prodejem reklamy. Mimo jiné.
img

Rekordní pokles švýcarské a americké ekonomiky. Výsledky online zasedání centrálních bankéřů

28.08.2020 Prodloužení programu Antivirus. Česká vláda schválila prodloužení programu Antivirus do konce října. Tento program je určen na podporu firmám i zaměstnancům před propouštěním. Původně měl program platit jen do konce srpna.
img

Rekordní propad americké ekonomiky o 31,7 %. Fed oznamuje agresivní inflační strategii

28.08.2020 Prodloužení programu Antivirus. Česká vláda schválila prodloužení programu Antivirus do konce října. Tento program je určen na podporu firmám i zaměstnancům před propouštěním. Původně měl program platit jen do konce srpna.
img

Long signál na akcie Airbus Group (AIR)

26.08.2020 Výrobce letadel byl těžce zasažen koronavirovou krizí. V letošním roce společnost očekává výrazný pokles tržeb a zisků, což se již jasně odráží v ceně akcií. Z technického hlediska však existuje opět důvod pro určitou důvěru. Na grafu došlo nedávno k proražení konsolidační formace.
img

Koronavirus je hrozbou pro stabilitu finančního systému, tvrdí Powell

21.08.2020 Klesající ceny v Německu. Dynamika cen průmyslových výrobců meziročně klesly o -1,7 % oproti červnovým -1,8 %. Hlavním důvodem poklesu byly klesající ceny energii. Meziměsíčně zaznamenaly růst o 0,2 %, trh očekával 0,1 %.
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie roku 2020

20.08.2020 Vodíkové akcie jsou stále populárnější a jejich ceny rostou. Lidstvo dlouhodobě hledá čistší alternativy k běžným fosilním palivům. Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k raketovému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako forma investice do vodíku se stávají stále zajímavější.
img

Long signál na ETF: iShares Healthcare Innovation ETF (HEAL)

19.08.2020 Současná krize ovlivňuje zejména biotechnologický, farmaceutický a zdravotnický sektor. Není divu, že zdravotnický ETF nechal svá únorová maxima daleko za sebou a pohybuje se nyní v okolí ročního maxima. Z technického hlediska je tento sektor v jasném vzestupném trendu.
img

Dobré zprávy z USA: produktivita roste, nezaměstnanost skokově klesá

14.08.2020 Produktivita v USA nad očekávání. V druhém kvartálu produktivita práce v USA rostla nad očekávání, a to o 7,3 % v ročním vyjádření. Trh očekával pouze o 1,5 %. Jedná se o nejsilnější růst produktivity za posledních 11 let.
img

Skvělá příležitost: podhodnocené akcie s vyhlídkou oživení v roce 2020

14.08.2020 Najít akcie, které se po prudkém poklesu rychle zotaví, může být komplikovanější, než se na první pohled zdá. Jednoduše nakupovat akcie, jejichž hodnota prudce poklesla, v naději, že se cena znovu zotaví, je velmi riskantní.
img

Long signál na akcie Intel (INTC)

12.08.2020 Výrobce čipů dlouhodobě bojuje s hlavním konkurentem AMD o prvenství na trhu. Problémy s kvalitou a zpoždění ve vývoji nyní způsobily, že společnost Apple zrušila dlouhodobé partnerství s Intel a instalovala do svých počítačů vlastní procesory. I přes dobré čtvrtletní údaje jsme na grafu INTC evidovali prudký gap směrem dolů. Nyní se zdá, že se vytváří nové silné dno.
img

Trump chce zakázat čínský TikTok. ČNB vidí zotavení ekonomiky až v 2022

07.08.2020 Aktivita zpracovatelského sektoru ve Spojených stech zaznamenala v červenci nejvyšší tempo růstu za téměř jeden a půl roku, když index aktivity ve zpracovatelském sektoru vzrostl z 52,6 bodu na 54,2 bodu a druhý měsíc za sebou se tak nachází nad padesátibodovou hranicí, která odděluje růst aktivity od poklesu.
img

Netflix – 5 zajímavostí o největší online streamovací platformě na světě

06.08.2020 Akcie Netflix masivně profitovala z koronavirové krize. Kvůli plošným lock-downům se lidé hromadně obrátili k online zábavě jako videohry a právě streamovací služby, jako je Netflix. Cena akcií společnosti Netflix se od svého březnového minima téměř zdvojnásobila, následně však zaznamenala 10 % korekci.
img

Long signál na akcie Facebook (FB)

05.08.2020 Giganta v oblasti sociálních médií Facebook, který provozuje mimo jiné platformy WhatsApp a Instagram, pravděpodobně není potřeba nikomu představovat. Společnost vydělává své peníze téměř výhradně z reklamy. V červenci se Facebook musel potýkat s reklamním bojkotem řady velkých klientů. Na cenu akcie to však nemělo tak velký dopad. Nedávno publikované čtvrtletní výsledky výrazně předčily očekávání analytiků.
img

Do jakých nerostných surovin investovat v roce 2020?

30.07.2020 Mnoho investorů chce profitovat nejen z rostoucích cen akcií, ale také ze vzestupných trendů u ceny komodit. Kromě toho byly drahé kovy vždy považovány za zajištění proti inflaci. To je jeden z hlavních problémů, zejména v době krize a nízkých úrokových sazeb.
img

Short signál na akcie British Petrol (BP)

29.07.2020 S cenovou ztrátou přibližně 27 procent během šesti měsíců je ropná akcie v mnohem lepší pozici než na svém minimu v březnu letošního roku. Úroveň před krizí však není zdaleka dosažena. Trend se momentálně nachází těsně pod EMA-50, což je zajímavá situace pro otevření krátké pozice. Žádný jasný prodejní signál jsme však zatím nedostali.
img

Investice do zlata – nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2020

24.07.2020 Akcie těžařů zlata jsou mezi investory velmi oblíbené. Zlatý trend dlouhodobě nedosahoval dobrých výsledků, ale od roku 2019 se situace změnila a býci přebrali kontrolu. Akcie těžařů zlata mohou nesmírně profitovat z nové zlaté rally. V následujícím článku se podíváme na vše, co potřebujete jako investor vědět o zlatě a představíme vám nejzajímavější zlaté akcie pro rok 2020.
img

Investice do stříbra – nejlepší akcie těžařů stříbra v roce 2020

23.07.2020 Vzácné kovy byly od krize COVID-19 ve středu zájmu mnoha investorů a po letech bočního pohybu jsme opět zaznamenali rostoucí trendy. Akcie těžařů stříbra a zlata se v posledních měsících vyvíjely velmi pozitivně. Hlavním důvodem je fakt, že investoři, kteří reagovali na prudký pokles globálního růstu v důsledku pandemie COVID-19, považují drahé kovy za tradičně bezpečná útočiště.
img

Tipy na akcie těžařů zlata pro rok 2019

01.02.2019 V roce 2018 dosáhly hodnoty akcií na amerických burzách svých historických vrcholů. Rostoucí ceny akcií šly ruku v ruce s klesající cenou zlata. Koneckonců zlato je celou řadou investorů vnímáno jako silný konzervativní instrument vhodný pro hedging v době nejistoty.
img

Nejlukrativnější akcie těžařů zlata v roce 2019

01.02.2019 V roce 2018 dosáhly hodnoty akcií na amerických burzách svých historických vrcholů. Rostoucí ceny akcií šly ruku v ruce s klesající cenou zlata. Koneckonců zlato je celou řadou investorů vnímáno jako silný konzervativní instrument vhodný pro hedging v době nejistoty.
img

V Evropě se vyprodávají akcie těžařů; Vedanta -7 % po doporučení od HSBC

20.02.2014 Ve čtvrtek převládají na evropských trzích prodejci. Čínský index nákupních manažerů se totiž propadnul na nejnižší hodnotu za posledních sedm měsíců a jeho předběžný únorový výsledek byl jen 48,3 bodů. To vyvolalo averzi kupců stejně, jako zveřejnění záznamu jednání amerického FEDu. FED na svém jednání již hovořil také o úpravě úrokové sazby, pokud se bude situace na pracovním trhu zlepšovat stejným tempem. Na základě toho klesly včera americké akcie a dnes v úvodu by měly svou pozici ještě o 0,3 % zhoršit. Eurodolar od rána ztrácí 0,2 % na 1,37 EUR/USD.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Disciplína | Stříbro | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Apple | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Měnový trh | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bear | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Derivát | Devalvace | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dolarový index | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | FOMC | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fondy peněžního trhu | Futures | Fúze | Gap | Grafy | Hedging | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Margin | Risk | Marže | Měna | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | P/E | PTR | Peněžní trh | Platforma | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | RRR | Rally | Rating | Ratingová agentura | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Směnný kurz | Spot | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Warranty | Warren Buffett | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Program nákupů dluhopisů | EU | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Makroekonomické události | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Strach | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | Euronext | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Financování | Investovat | Index cen | Výrobní náklady | Makrodata | Facebook | LYNX | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | Abenomika | Aktivum | EPS | Index | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Zlatý důl | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Facebook | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie SAP | Akcie Tesla | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální cena stříbra | Aktuální cena zlata | Aktuální ceny ropy | Aktuální graf zlata | Aktuální vývoj ceny ropy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Barel ropy | Běžný účet | Brent | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Ceny dolaru | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Černá labuť | Devalvace měny | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dolar | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | Eura | Exchange | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční rizika | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Fortuna | Fyzické zlato | GfK | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Graf zlata | Guvernér ČNB | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování do zlata | Investovat do zlata | ISM | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jiří Rusnok | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Koupit akcie | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurz zlata | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Nákup akcií | Nemovitosti | Neuronové sítě | Obchodní platformy | Obchodování s nemovitostmi | Obchodování se zlatem | Odkup akcií | Pád akcií | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizika | Sázky | Signály | Směnný kurz eura | Société Générale | Státní dluh | Státní dluhopisy | Shares | Surová ropa | Světové události | Tesla Motors | Transakční náklady | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Unce zlata | Volatility | Volkswagen | Vydělávání peněz | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | CNBC | ZEW | ING | Benzín | Buffett | Buy | EBITDA | Elon Musk | Hold | Indie | Intermediate | Měď | ROCE | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Převis | Cenová hladina | Směrodatná odchylka | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Western Union | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Volby | Úspěšný investor | E-mini | Know-how | Cukr | Vzdělání | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Investment | Slušný zisk | Traders | Aramco | Markit | Intesa Sanpaolo | Jackson Hole | KPMG | CNOOC | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Baker Hughes | Členové OPEC | NATO | Barrick Gold | Sója | Zvyšování sazeb | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Stock Exchange | Evropské banky | Sweet Crude Oil | Měkké komodity | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Energie | Earnings | KBC | Znalost | Příprava | Přehled | Volby v USA | Christine Lagardeová | Sázet | Cena kontraktu | Bankovnictví | Futures kontrakty | Contango | Swapy | Ekonomická aktivita | City | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Nejistota na finančních trzích | Index důvěry | Firmy | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Akcie těžařských společností | Glencore | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Algoritmus | Britské hospodářství | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Černé pondělí | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Poměr zlata a stříbra | Ropné společnosti | Ropná společnost | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Farmaceutické společnosti | PetroChina | Sinopec | Finanční injekce | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Úvěrové krize | Baidu | Blockchain | Tesla | Prodejní signál | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Poptávka investorů | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Francouzský CAC 40 | Predikce | Ekonomická situace | Hospodářská situace | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Rizikové investice | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Návratnost investice | ExxonMobil | Alphabet | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Konsenzus | Růst ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Očekávání | Audi | Devizy | Morningstar | ex | Ruské akcie | Obchodování ropy | Krize eura | Vstup na burzu | ING Groep NV | Cena palladia | Vydělávat peníze | Sladká ropa | Breakout Trader | André Kostolany | Spekulativní investice | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | Jerome Powell | LYNX Trading | ETC | NEST | Lithium | Jak fungují akcie | Elektronické obchody | Vzácné kovy | TRON | Kobalt | Investování s LYNX | Airbnb | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Očekávání investorů | OPEC+ | Obchodní válka | Profesionální investoři | Podniky | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Facebook (FB) | Apple (AAPL) | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Americký dolarový index | HKD | Nové peníze | Použití finanční páky | Trh s ropou | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Růst zisků | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Analytici společnosti | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Vysoké zisky | Ceny zemního plynu | Palladiové akcie | Obchodovat komodity | Zvýšení sazeb | Nejvýznamnější burza | Rekordní růst | Konopné akcie | Investice do marihuany | IPO Airbnb | IPO Instacart | Obchodujte ropu | Uber Technologies | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Jak na obchodování | Infineon | Infineon Technologies | AMS | Sharpe ratio | Stav americké ekonomiky | NVDA | Guvernér Fedu | Čínský trh | Záporné sazby | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Investiční bublina | Gazprom | Digitální daň | Defenzivní akcie | Pokles dolaru | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Pokles cen | Ministerstvo obchodu | Poptávka po stříbru | Nové akcie | Akcie týdne | Zprávy z Německa | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Kótování | Stříbrné mince | Depozitní sazby | Prosus | Saudi Aramco | Denní graf | Očekávání trhu | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | UCITS | Finanční údaje | iShares | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Ochrana před inflací | Zlaté ETF | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Očekávané Earnings | Sestavování portfolia | Obchodní spory | Obchodujte | McKinsey | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | ByteDance | TikTok | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Káva | HDP v USA | Německá vláda | IOT | Investice do ropy | ČNB Jiří Rusnok | Obrovské množství peněz | Objem | MSFT | Obchod | CIC | Cennější než zlato | Myšlenka | Standardní odchylka | Analýza dat | Vyšší volatilita | Obrat trendu | Těžba v USA | Růst spotřebitelských cen | Inflace v USA | Slušné zisky | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Zasedání ČNB | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Tesla Elon Musk | UnitedHealth | Pfizer | Růst cen | Borsa Italiana | Studie | Bilance | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Lagardeová | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | LVMH | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | INTC | Intel (INTC) | Americká data | Walt Disney | Disney+ | 5G | Švýcarská ekonomika | Finanční rezervy | Automobilový sektor | Zveřejněná data | Dvojité dno | Globální trh | Konkurenti | Financovat | Předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | Průmysl | Investovat v roce 2020 | PLN | Na burze | Drahý kov | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Ceny potravin | Čínský vývoz | Šinzó Abe | Důsledky krize | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Klíčový support | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | NAFTA | Finanční ztráty | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Newmont Mining | Fidelity National Information Services | FIS | Internetový gigant | United Technologies | Ropná zařízení | Airbus | Goldcorp | Dieselgate | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Jaderná elektrárna | Konec roku | Měnové politiky | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | Evoluce | AXA | Europoslanci | Bankovní vklady | AAPL | FB | Disney | Andrew Bailey | Nike | Dot-com | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Roční růst | Visa (V) | Tripadvisor | Kraft Heinz | Izraelská ekonomika | Vývoj měnové politiky | Peking | Aktivita zpracovatelského sektoru | Wirecard | Ziskovost | Stabilní společnosti | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Předpokládaný vývoj | Silný support | Napětí mezi USA a Íránem | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | NFLX | Inovace | Stoupající trend | Dobrá data | Washington | Daimler | O2 | Írán | Irák | Sezónnost | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Podnik | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | ČNB Vojtěch Benda | Velikost ztráty | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Ceny energií | Krach | Komunikace | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Google | WhatsApp | Instagram | Trhy | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Pokles | Situace | Počet zákazníků | Provozní zisk | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Boeing | Aktuální technická analýza | Viceguvernér ČNB | Zlepšení | Úsilí | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Obchody | Výdaje | Strach z koronaviru | Čínská vláda | Free cash flow | BP | PMI pro sektor | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Taleb | Sazby beze změny | SEC | NFP | Americké ekonomiky | Formace technické analýzy | Hodnota aktiv | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Hospodářství Evropské unie | Marek Mora | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | Empire State Index | Deutsche Telekom | Prudký propad | Dopad koronaviru | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | Index aktivity | Caixin/Markit | Cyklické akcie | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Toyota | Vývoj | Nakoupit zlato | Guru | Akcie KKR | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | Příležitost k nákupu | WP | Videokonference | Rishi Sunak | Restrikce | Vysoká rizika | Prudký pokles | Air France-KLM | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Opatření proti koronaviru | Royal Dutch Shell (RDSA) | Mince | Profitovat | Tencent | CK Hutchison | Medvědí trend | Další vývoj | Nízká cena ropy | Záchranné balíčky | Guvernér Rusnok | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Důležitý support | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Hyundai | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Získávání nových půjček | Volatilita akciových trhů | Texas | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Přísná opatření | Další pokles | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Index ISM | Manufacturing | Asociace | Páka | Výrobce letadel | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Spoření | Dividendové výnosy | Záchranný balíček | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Potenciál | Boj s koronavirem | Automobilový trh | Allianz | Propad HDP | Nejlepší palladiové akcie | NILSY | Anglo American Platinum | Riziko inflace | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Války | Schodek | Organizace | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | Růst nezaměstnanosti | Nezaměstnanost v USA | Umělá inteligence | Internet věcí | Nvidia Corp | Závislost | Práce | Podíl na trhu | Afrika | Údaje | Výhled ratingu | Mexiko | Ropný průmysl | Eni | Globální trh s ropou | Cushing | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Ekonomické oživení | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Nejsilnější růst | Extrémní nárůst | Nárůst nezaměstnanosti | Španělé | Snížení produkce | Oživení cen | FANG | DAWN | Více peněz | GB00B03MLX29 | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Anglo American | Microsoft Corp | Maloobchodní tržby v USA | Úspory | Hospodářské oživení | Procter & Gamble | ZEW index ekonomického sentimentu | Colorado | USD za barel | Američtí těžaři | USO | Měnový faktor | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Nizozemsko | Situace na trhu s ropou | Cenové pohyby | Reddit | Cena surové ropy | Surové ropy | Investiční tituly | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Zoom Video Communications | WEI | Joe Biden | Větší pokles | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Volvo | Shell | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Rally na akciích | Federal Reserve | PMI pro sektor služeb | PEPSICO | Vývoz | ETN | Zdražení ropy | Dosáhnout zisku | Skladování ropy | Australský premiér | Australská ekonomika | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Průzkum KPMG | ONE | Merck KGaA | Merck | Rekordní propad | Auta | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | Dopad na cenu | Prodej elektromobilů | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | Recyklace | CL | Spekulovat | Moderna | Advance Auto Parts | Akcie leteckých společností | Omezení produkce | Aktivity společnosti | Renault | Josh Frydenberg | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Ztráty zaměstnání | Pronájem nemovitosti | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Koronavirové pandemie | Lukoil | Norilsk Nickel | Akcie Intel | Vedanta | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Vedení společnosti | Antivirus | Waymo | Kvalitní akcie | Square | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Dlouhodobé rezistence | Rekordní pokles | Nikola | Období krize | Pevninská Čína | Oklahoma | Arizona | Nevada | Akcie FAANG | Sanofi | Stimulační balík | Propad cen | Nikola Motor | Rostoucí trend | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Infekce Covid | Index průmyslové výroby | Snížení nákladů | Druhá vlna | Nízké sazby | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Velké investice | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Jasný signál | Dopad pandemie | Ant | Sony | E.ON | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Zdroj příjmů | KPMG Global Automotive Executive Survey | KLM | NEXO | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | DS | Růst tržeb | Investice do robotiky | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Technologické společnosti | Salesforce.com | Salesforce.com (CRM) | Důležitá rezistence | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Zlatá horečka | Akcie British Petrol (BP) | Akcie British Petrol | British Petrol (BP) | British Petrol | OMV | Vepřové maso | Agnico-Eagle Mines | Anglogold Ashanti | Barick Gold | Franco Nevada | Gold Fields | Kirkland Lake Gold | Royal Gold | Sibanye Stillwater | Nikl | Prognóza ceny zlata | Prognóza ceny stříbra | Prognóza ceny platiny | Prognóza ceny palladia | Prognóza ceny ropy | Komodity s LYNX | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Petroleo Brasileiro | Čínská společnost | Odhad růstu HDP | Důvěra | Obnovení růstu | Caixin | Ant Group | Výzkumy | WeCHat | Akcie Intel (INTC) | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Dobré zprávy z USA | Zprávy z USA | Prezidentské volby USA | iShares Healthcare Innovation ETF | Healthcare Innovation ETF | HEAL | Signál na ETF | Pokles tržeb | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Adyen | Počet akcií | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Airbus Group | Akcie Airbus | Akcie Airbus Group (AIR) | Akcie Airbus Group | Coca-Cola | Analýza ceny | Ceny v eurozóně | Výrobní sektor | Holdingová společnost | Přístup na burzu | SPAC | Odborníci | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Inspirace | Prezidentské volby v USA | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Jošihide Suga | Snížení emisí | Akcie NIO | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Obchodní domy | Nákup cenných papírů | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Žádosti o podporu v USA | Diverzifikovat | Snížit emise | Grubhub | Biden | Softwarová společnost | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Nepokoje na Blízkém východě | American oil future | Cena American oil future | Ropný trend | Aktuální cena ropy (graf) | Graf ceny ropy | Dlouhodobý graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Prognózy na cenu ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Vinci | Delivery Hero | Průmyslové zakázky | Energetický sektor | AEX | Naspers | Walgreens | Akciové portfolio | Akcie Sony | Epidemiologická situace | Zhoršující se epidemiologická situace | Množství peněz | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | Futures na ropu | SAP AG | Akcie SAP AG (SAP) | Akcie SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | XOM | CVX | SolarEdge | BIIB | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Akcie Berkshire | Sumitomo | Klesající dolar | Pfizer a BioNTech | Pinduoduo | Praktické tipy | Proražení | Životní prostředí | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Výběr akcií | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | BIDU | Proč investovat | Očkování | Mutace viru | MGM | Carnival | Burzy v USA | Online prostředí | Růst ceny | DOT | Aktuální technická analýza ceny zlata | Analýza ceny zlata | Technická analýza ceny zlata | Akcie Newmont Goldcorp | Zvýšení ceny | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | TUI | JD | Shopify | Zoom Video | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Acacia Communications | Nejlepší čínské akcie | Bidenův stimulační balík | WU | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Akcie Gamestop | KFC | PEP | WallStreetBets | Akcie GME | GameStop (GME) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Cenové výkyvy | Akcie společnosti GameStop | Anheuser-Busch inBev | Zinek | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | SPWR | Institut pro fiskální studie (IFS) | IFS | Stimulační politika | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Dlouhodobý investor | GameStop akcie | Realitní fondy | Special Purpose Acquisition Company | Ochrana proti inflaci | Emise skleníkových plynů | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran | Pandemie COVID | Příležitosti | Nicholas Taleb
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Akcie Tellurian
Akcie Tellurian (TELL.US)
Akcie Tencent
Akcie Tencent (700)
Akcie Teradyne
Akcie Tesla
Akcie Tesla Motors
Akcie Tesla Motors historie
Akcie Tesly
Akcie těžařských společností

Následující klíčová slova

Akcie těžařů stříbra
Akcie Thermo Fisher Scientific
Akcie Tilray
Akcie TMR
Akcie Toma
Akcie Toshiba
Akcie Total
Akcie Tourmaline
Akcie Tratonu
Akcie třiceti významných amerických podniků
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading strategie podle Milana Klebana
Potvrďte prosím... Zavřít