Pondělí 17. květen 2021 12:35
reklama
Admiral Markets new demo
reklama
Capital.com
reklama
Capital.com

Klíčová slova - Výrobní náklady

img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

PMI ve zpracovatelském průmyslu, ČR - komentář Radomíra Jáče, Generali Investments

01.03.2021 Růst aktivity v tuzemském zpracovatelském průmyslu dle průzkumu PMI v únoru zpomalil na své tříměsíční minimum, přesto ale zůstat solidní. Tuzemští průmysloví výrobci hlásí zpomalení tempa růstu výroby i nových objednávek, v obou případech ale růst zůstal z historického pohledu silný. Na zpracovatelský průmysl ale dopadá zhoršení dodavatelských vztahů související s pandemií, což vede ke značnému růstu nákladů. Rostoucí využití výrobních kapacit zároveň vedlo k růstu zaměstnanosti ve zpracovatelském průmyslu, jež se v únorů zvýšila nejvíce od března 2018.
C:\fakepath\agro212.jpg

Zemědělské komodity v roce 2020

28.12.2020 Zemědělské komodity mají za sebou úspěšný rok. Podobně jako akcie se s příchodem pandemie cukr, sojové boby nebo pšenice propadly. Ve zbytku roku ale ztráty vesměs dokázaly smazat a meziročně se již obchodují v plusu. Přitom výrazně lépe se logicky dařilo čistě zemědělským komoditám a méně pak už komoditám, které se používají jak v zemědělství, tak v průmyslu.
img

Apple chystá na rok 2024 výrobu automobilů, píše Reuters

22.12.2020 Americká technologická společnost Apple pokročila při vývoji technologií pro samořízené vozy a v roce 2024 plánuje výrobu osobního automobilu, který by mohl využívat její vlastní průlomovou technologii bateriových článků. Agentuře Reuters to řekly zdroje obeznámené se situací. Podle některých zdrojů by nicméně problémy spojené s pandemií covidu-19 mohly vést k odkladu zahájení produkce na rok 2025 či ještě na pozdější termín.
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie roku 2020

20.08.2020 Vodíkové akcie jsou stále populárnější a jejich ceny rostou. Lidstvo dlouhodobě hledá čistší alternativy k běžným fosilním palivům. Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k raketovému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako forma investice do vodíku se stávají stále zajímavější.
img

Investice do zlata – nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2020

24.07.2020 Akcie těžařů zlata jsou mezi investory velmi oblíbené. Zlatý trend dlouhodobě nedosahoval dobrých výsledků, ale od roku 2019 se situace změnila a býci přebrali kontrolu. Akcie těžařů zlata mohou nesmírně profitovat z nové zlaté rally. V následujícím článku se podíváme na vše, co potřebujete jako investor vědět o zlatě a představíme vám nejzajímavější zlaté akcie pro rok 2020.
img

Investice do stříbra – nejlepší akcie těžařů stříbra v roce 2020

23.07.2020 Vzácné kovy byly od krize COVID-19 ve středu zájmu mnoha investorů a po letech bočního pohybu jsme opět zaznamenali rostoucí trendy. Akcie těžařů stříbra a zlata se v posledních měsících vyvíjely velmi pozitivně. Hlavním důvodem je fakt, že investoři, kteří reagovali na prudký pokles globálního růstu v důsledku pandemie COVID-19, považují drahé kovy za tradičně bezpečná útočiště.
img

Okénko trhu - prodeje automobilů dál padají, výrobci budou propouštět

17.06.2020 Prezident Fedu J. Powell řekl ve svém projevu před Kongresem, že k úplnému zotavení ekonomiky Spojených států nedojde, dokud si Američané nebudou jisti, že dostali epidemii koronaviru pod kontrolu. Zmínil, že USA čelí nejistému, nerovnoměrnému a vleklému zotavení. Fed na svém pravidelném zasedání minulý týden ponechal úrokové sazby beze změny na úrovních v blízkosti nuly a ve svém výhledu pak počítá s pokračováním mimořádných ekonomických stimulů. Americká ekonomika se aktuálně pokouší o znovunastartování, nicméně tento proces neprobíhá úplně hladce, protože se stále nepodařilo dostat pod kontrolu epidemii Covid-19, o čemž svědčí nová lokální ohniska šíření nákazy. Powell zopakoval, že Fed podrží sazby na nule, dokud nebude ekonomika na cestě ke splnění cílů zaměstnanosti a inflace. V naší prognóze předpokládáme, že současná úroveň sazeb vydrží až do konce roku 2022.
img

2 nejlepší palladiové akcie roku 2020

30.03.2020 Během posledních tří let patřilo palladium ke komoditám s nejvyšším růstem cen. Celkově vzrostla hodnota palladia o 160 %. V desetiletém horizontu vzrostlo palladium o neuvěřitelných 430 %.
img

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

23.01.2020 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

Investice do ropy – 4 nejlepší ropné akcie současnosti

31.10.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

Investice do platiny: 3 nejlepší platinové akcie roku 2019

03.10.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Boeing ve ztrátě kvůli odškodnění

19.07.2019 Společnost Boeing si kvůli odškodnění problémů s letadly 737 Max odepíše 4,9 miliardy dolarů a tím propadne se do hluboké ztráty. Letadla se vyrábí v továrně ve městě Renton ve státě Washington.
img

3 nejlepší ropné akcie roku 2019

18.07.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení.
img

Akciový výhled: Chystá se pořádná bouře, která zvedne vlnu inflace

04.07.2019 Centrální banky na hrozící zpomalení ekonomiky a obchodní válku reagují tím, že panicky snižují úrokové sazby a signalizují nové extrémní uvolňování. Politici se mezitím začínají klonit k myšlence „moderní monetární teorie“. Náš model naznačuje, že ve třetím čtvrtletí čeká nejnižší bod ekonomického cyklu Čínu. Pro Spojené státy, Velkou Británii a Evropu to pak bude první až druhé čtvrtletí. Navíc bychom mohli začít směřovat k masivnímu opakování globální krize.
img

ČNB preferuje výrazně silnější korunu

03.09.2018 Českou korunu prozatím nepřesvědčila k posílení ani dvě rychlá zvýšení úrokových sazeb během léta. Negativní sentiment z rozvíjejících se trhů, který rozdmýchávají Turecko s Argentinou, znevýhodňuje korunu vůči hlavním světovým měnám. Na druhou stranu se volatilita drží až překvapivě nízko, když se během celého srpna měnový pár EUR/CZK nevymanil z úzkého pásma 25,50-25,80.
img

WTI

12.03.2018 Bearish faktory stále sílí a jejich impakt na ceny ropy je více a více znatelný; největší z nich je břidlicový olej ze...
img

Trumpovy daně z oceli a hliníku vyvolávají rozhořčení po celém světě

12.03.2018 Čína, Jižní Korea a zejména Kanada jsou znepokojeny některými prohlášeními Donalda Trumpa. Bezodkladné sliby amerického prezidenta o nových daních z oceli a hliníku vyvolaly vlnu tvrdých reakcí od amerických obchodních partnerů, až se zdá, že Trump má prst na tlačítku zahajujícím obchodní válku.
img

Kde sklízet zisky?

14.12.2017 Čína, USA, eurozóna. Všechny tři nejdůležitější světové ekonomiky jedou na plný plyn a vyhlídky do dalších let jsou růžové. Globální růst si tím pádem udrží slibné tempo 3,7 % i v roce 2018. Zvyšující se celosvětová spotřeba i investice nahrává relativně opomíjené třídě aktiv, komoditám.
1466693093-brexit3.jpg

Brexit by mohl mít vliv na výrobu aut v Británii

23.06.2016 Takzvaný brexit, tedy vystoupení Británie z Evropské unie, by v případě vzniku obchodních sporů mezi...
img

Elektřina jako komodita a její specifické vlastnosti ve srovnání s největším trhem světa

21.04.2016 Teorie podobnosti říká, že pokud je několik různých systémů navzájem podobných, stačí umět popsat (není důležité, zdali teoreticky nebo experimentálně) jeden z nich, a k popisu ostatních stačí použít jednoduchých operací na základě vhodných definic. Na základě znalosti jednoho systému lze sestavit modely procesů, na základě kterých lze pak předpovídat chování reálného systému při různých změnách podmínek.
cnb.jpg

ČNB zatím intervenční pásmo nezmění

12.01.2015 Česká ekonomika zatím není v situaci, aby bylo nutné posouvat intervenční pásmo, kdy Česká národní...
img

Makro: Bank of England hlasovala o úrokových sazbách 7-2, zápis

17.12.2014 Bank of England hlasovala o úrokových sazbách v poměru 7-2 páté zasedání za sebou a jednomyslně pokud jde o zásob...
img

Komodity: Saúdská Arábie bude tolerovat cenu ropy pod 80 dolarů, aby ochránila podíl na trhu

20.10.2014 Saúdskoarabské království tiše konstatuje, že by bylo v hodné, aby cena ropy byla delší období mnohem nižší, což ...
img

Zlato - ano/ne? Zlaté doly - ano/ne?

29.07.2013 Přesto, že o dlouhodobém růstovém potenciálu zlata málokdo pochybuje, zájem se stáčí k otázce, zdali jsme dna již...
img

Komodity: Goldman Sachs snížila odhad ceny zlata pro letošní rok na 1300 dolarů

25.06.2013 Krátkodobý výhled pro trh zlata je nejistý, investiční banka Goldman Sachs v pondělí snížila odhad ceny nejcennějšího kovu pro rok 2013 na 1300 dolarů z původní prognózy 1435 dolarů za trojskou unci. V nejnovějším průzkumu uvedla, že změna měnové politiky Fedu bude tlačit ceny zlata na nižší úrovně. Centrální banka patrně ukončí kvantitativní uvolňování a zvýší úrokové sazby dřív, než naši ekonomové předpokládali.
forex vahy.jpg

Ochrana proti změně - Co je to Hedging (2/2)

27.06.2011 V minulém díle jsme si vysvětlili co to hedging je a ukázali jsme si jednoduchý příklad ochrany proti oslabujícímu euru. Jako hedge byla použita krátká pozice na spotovém trhu na páru EUR/CZK. Pro hedging ale můžeme použít i jiné instrumenty.
forex vahy3.jpg

Ochrana proti změně - Co je to Hedging (1/2)

13.06.2011 Za možná až tajemně znějícím slovem "hedging" se skrývá ve svém principu relativně jednoduchá činnost - ochrana proti možné nepříznivé změně (pojištění před ztrátou/ zajišťování rizik). Hedging značí koupi instrumentu, jehož hodnota by vzrostla v případě, že by hodnota ochraňovaného podkladového aktiva klesla. Oním ochraňovaným aktivem může být jakýkoliv finanční instrument, měna, úroková sazba nebo cokoliv jiného.
img

Makro: Výrobní ceny Německa setrvaly v růstovém trendu

20.05.2011 Index cen výrobců Německa v dubnu vyskočil o 1,0% a meziroční růst zesílil o 0,2% na 30-měsíční vrc...
img

Makro: Výrobní ceny Austrálie rostly v prvním čtvrtletí o 1,2 pct

21.04.2011 Index cen výrobců Austrálie vzrostl ve čtvrtletí do března o 1,2% a následoval mírný 0,1% růst v předchozím čtvrtl...
img

Makro: Růst výrobních cen Německa polevil poprvé za sedm měsíců

20.04.2011 Index cen německých výrobců se v březnu zvýšil o 0,4% ale meziroční růst polevil o 0,2% na 6,2%, uvedl s...
img

Makro: Výrobní ceny Německa únoru vyskočily na 28-měsíční vrchol

18.03.2011 Index cen německých výrobců se v únoru zvýšil o 0,7% a meziroční růst zrychlil z 5,7% na 6,4%, oznámil spo...
img

Makro: Výrobní ceny Německa rostly lednu meziročně rostly o 5,7 pct

18.02.2011 Index cen německých výrobců v lednu vyskočil o 1,2% a meziroční růst zrychlil z 5,3% na 5,7%, ozn...
img

Makro: Výrobní ceny Německa rostly v roce 2010 o 1,6 pct

20.01.2011 Ceny dokončené výroby Německa v prosinci vyskočily o 0,7% a meziroční růst zrychlil z 4,4% na 5,3...
img

Makro: Výrobní ceny Německa v listopadu meziročně rostly o 4,4 pct

20.12.2010 Ceny dokončené výroby Německa rostly v listopadu o 0,2%, pomaleji než o 0,4% v říjnu, uvedl s...
img

Makro: Výrobní ceny Německa v říjnu meziročně vyskočily o 4,3 pct

19.11.2010 Ceny dokončené výroby Německa v říjnu vzrostly o 0,4%, v meziročním srovnání vyskočily o 4,3% a ata...
img

Makro: Výrobní ceny Německa v září meziročně rostly o 3,9 pct

20.10.2010 Ceny dokončené výroby Německa v září vzrostly o 0,3% a v meziročním srovnání o 3,9%, uvedl spol...
img

Makro: Výrobní ceny Německa v srpnu stagnovaly

17.09.2010 Index cen výrobců Německa v srpnu nečekaně stagnoval, uvedl spolkový statistický úřad. Naposledy ne...
img

Makro: Výrobní ceny Německa v červenci meziročně rostly o 3,7 pct

19.08.2010 Index cen výrobců Německa v červenci vzrostl o 0,5%, méně než o 0,6% v červnu, uvedl spolko...
img

Makro: Výrobní ceny Německa v červnu rostly o 0,6 pct

20.07.2010 Výrobní ceny Německa v červnu rostly o 0,6%, rychleji než o 0,3% v květnu, informoval spo...
img

Makro: Výrobní ceny Německa v květnu rostly o 0,3 pct

18.06.2010 Výrobní ceny Německa v květnu rostly o 0,3% pomaleji, než o 0,8% v dubnu, uvedl spolkov...
img

Makro: Výrobní ceny Německa v dubnu vyskočily o 0,8 pct

20.05.2010 Výrobní ceny Německa v dubnu vyskočily o 0,8% a následovaly 0,7% v březnu, uvedl Spolkový statisti...
img

Makro: Výrobní ceny Německa v březnu rostly o 0,7 pct

20.04.2010 Výrobní ceny Německa v březnu rostly o  0,7% a následovaly stagnaci v únoru a 0,8% sko...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Obchodní systémy | Kathy Lien | Fundamentální analýza | Intervence | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Inflace | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | Rusko | USA | Británie | OPEC | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Turecko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | ETF | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Import | Průmyslová výroba | Ekonomové | USD/BRL | EUR/CZK | Akciová burza | Měnový trh | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Bonita | Breakout | Bundesbank | Burza | CEO | CFD | CME | Call opce | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dolarový index | Downtrend | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Foreign Exchange | Forward | Futures | Hedging | Hedge | High | IPO | ISIN | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Krátká pozice | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | Long | MT4 | Margin | Marže | Mezibankovní | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nákupní cena | Nástroj | OTC | Obchodní zásoby | Obchodník | Opce | P/E | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Put opce | Pákový efekt | Rally | Rating | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Spot | Spotová cena | Spotový trh | Spread | Support | Swap | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | Komerční banka | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Cenový graf | Drahé kovy | Mezibankovní trh | Zisk | Berkshire Hathaway | Těžba ropy | Futures kontrakt | Kurz eura | Kurz koruny | Panika | Optimismus | Výsledky | Strach | Partners | Gold | Obchodovat | Kurzové výkyvy | Obchodování s akciemi | Investiční banka | Analytický tým | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | Hedgeové fondy | Makro | Index cen | Výrobní ceny | Index PPI | LYNX | Donald Trump | FX trh | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | EURCZK | Raiffeisenbank | Aktivum | Index | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Likvidita trhu | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Tesla | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální vývoj ceny ropy | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Break Even | Brent | Brokerské společnosti | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Česká ekonomika | České koruny | Dolar | Ekonomické analýzy | Elektřina | EUR na CZK | Eura | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční rizika | Fondy | Forexu | Fortuna | FXstreet.cz | Graf | Graf ceny zlata | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | HSBC | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční kovy | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování do zlata | Investovat do zlata | Jak investovat | Komodita | Komoditní | Komoditní trh | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurzy | Management | Market | Měnový forward | Nákup akcií | Oslabení koruny | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Signály | Státní dluhopisy | Shares | Transakční náklady | Trh | Unce zlata | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Předpověď | Zisky | Finanční nástroj | ING | Benzín | Buffett | Put | CEPS | Čistý dluh | EBITDA | Indie | Intermediate | Měď | Průměrování | ROCE | Small caps | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Převis | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | eBook | Komise | Kontrakt | Volby | Cukr | Retail | Poradenská společnost | Burze | Commodities | Dividendové akcie | Forex ziskové intradenní a swingové obchodní strategie | Aramco | Rhodium | KPMG | Baker Hughes | Barrick Gold | Oslabení eura | Snižování sazeb | Kurz EUR/USD | Brazílie | Podnikání | Spot FX | BMW | Automobilový průmysl | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Snižování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Fundamentální ukazatele | Energie | Prezident Fedu | Rada ČNB | Podnikatelé | Příprava | Přehled | Zdravý rozum | Kč/EUR | Odvětví ropy | Volby v USA | Bankovnictví | Futures kontrakty | Firmy | Vývoj měnového páru | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Akcie těžařských společností | Forwardy | Miliardy dolarů | Halliburton | Akcie ropných společností | Propad | Ropné společnosti | Ropná společnost | Režim forexových intervencí | TradingView | Země OPEC | S&P | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Sinopec | Historická maxima | Nejistota | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Zajištění | Úvěrové krize | Tesla | Obchodování s finančními deriváty | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Globální krize | Poplatky | Poptávka investorů | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Mzdy | Ekonomická situace | Průzkum | Graf ropy | Krize | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Příjmy | Čistý příjem | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Konsenzus | Zpomalení ekonomiky | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Očekávání | Audi | Globtrex | Generali Investments | Okénko trhu | Cena palladia | Sladká ropa | Globtrex.com | Ceny pšenice | Breakout Trader | Nákupy zlata | Investiční firmy | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | LYNX Trading | xPartners | ETC | Vývoj ceny pšenice | Lithium | Investice do lithia | Investovat do palladia | Jak fungují akcie | Vzácné kovy | TRON | Kobalt | Investice do kobaltu | Investování s LYNX | Saxo | Obchodní války | Obchodní válka | Globální růst | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Domácí měna | RDSA | Royal Dutch Shell | Americký dolarový index | Julius Baer | Akciový výhled | Dodávky ropy | Propad cen ropy | Marihuanové akcie | Růst zisků | Společnost Apple | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Nakoupit akcie | Investice do palladia | Palladiové akcie | Zvýšení sazeb | Investice do konopí | Konopné akcie | Investice do marihuany | Obchodování platiny | Slabší dolar | Růst cen ropy | Sójové boby | Jak na obchodování | AMS | Akcie a ETF | Ropné akcie | Defenzivní akcie | Capital Partners | Uranové akcie | Vanadiové akcie | Vanad | Burzovní průvodce | Kapitálové výdaje | Stříbrné mince | Saudi Aramco | Vývoj ceny cukru | Denní graf | Prodeje nových aut | Nastavení úrokových sazeb | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | UCITS | Nejlepší vanadiové akcie | iShares | Ceny palladia | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Impala Platinum | Akcie Sibanye Gold | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Ochrana před inflací | Zlaté ETF | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | McKinsey | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Káva | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Investice do ropy | Obchod s ropou | Býčí signál | Objem | Obchod | Cennější než zlato | Obchodní dohody | Myšlenka | Firma | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | USA a Čína | Růst cen | Studie | Vývoj trhu | Generální ředitel | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Amazon | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Vyhlídky | Automobilový sektor | Dvojité dno | Konkurenti | Financovat | Předpovědi | Průmysl | PLN | Na burze | Drahý kov | Rozvoj | Problémy | NAFTA | Finanční ztráty | Total | Prognózy | Nejistoty | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Newmont Mining | Americká ropná společnost | Goldcorp | Dieselgate | Konec roku | Měnové politiky | Investujte | Bankovní vklady | Nike | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | ETF roku 2020 | Klesající trend | Američané | Napětí mezi USA a Íránem | Zabití íránského generála | Daimler | O2 | Sezónnost | Hodnota společnosti | Budoucnost | Zemědělství | Česká průmyslová výroba | Dividendový aristokrat | Podnik | Ukazatele | První část obchodní dohody | Technologická společnost | Komunikace | Trump | Prezident | Koronavirus | WhatsApp | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Raiffeisenbank a.s. | Zpomalení růstu | Viceguvernér ČNB | Zlepšení | Akcie v roce 2020 | Akcie Norilsk Nickel | Výdaje | BP | Prodeje aut | Zrychlení růstu | Sazby beze změny | Formace technické analýzy | West Texas Intermediate | Medvědi | Organizace zemí vyvážejících ropu | COVID-19 | Zemědělské komodity | Kukuřice | Toyota | Vývoj | Šok | Nakoupit zlato | Guru | WP | Prudký pokles | Mince | Profitovat | Medvědí trend | Měnové podmínky | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Hyundai | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Texas | Koronavirová krize | Průmyslové komodity | Hotovost | Tomáš Raputa | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Signál | Potenciál | Výroba automobilů | Automobilový trh | Šíření nákazy | Nejlepší palladiové akcie | Akcie Norlisk Nickel | Akcie Norlisk Nickel (NILSY) | NILSY | Norlisk Nickel | Akcie Anglo American Platinum (AMS) | Anglo American Platinum | Anglo American Platinum (AMS) | Norlisk Nickel (NILSY) | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Organizace | Práce | FAO | Údaje | Ropný průmysl | Cushing | Extrémní nárůst | Španělé | Výpadky | Úspory | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Břidlicové ropy | Posílení | Cestování | Volvo | Shell | Skladování ropy | Expanze | Dluhy | Průzkum KPMG | ONE | Auta | Konsorcium | CL | Evropské sdružení výrobců automobilů | Renault | JDE | ČR | Waymo | Býčí trend | Nikola | Období krize | Nevada | Prodeje automobilů | Propad cen | Nikola Motor | Rostoucí trend | Covid | Snížení nákladů | Úroda | Zdroj příjmů | KPMG Global Automotive Executive Survey | NEXO | Šance | Růst tržeb | Ceny | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | OMV | Výzkumy | Podhodnocené akcie | Prezidentské volby USA | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Vývoj ceny sojových bobů | Slábnoucí americký dolar | Transparentnost | Inspirace | Snížení emisí | Ceny sójových bobů | Snížit emise | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Marathon Petroleum | Marathon | iPhone | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | CVX | Výsledky voleb | Klesající dolar | Praktické tipy | Komentář Radomíra Jáče | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Výrobci marihuany
Výrobky z USA
Výrobní aktivita
Výrobní aktivita v EU
Výrobní aktivity
Výrobní ceny
Výrobní ceny v eurozóně
Výrobní index
Výrobní index ISM
Výrobní index PMI

Následující klíčová slova

Výrobní PMI
Výrobní sektor
Výrobní sektor v USA
Výroční zpráva
Výrok Lagardeové
Výroky z ECB
Vyrovnat ztráty
Vyřazení akcií
Výskyt koronaviru
Výskyt koronaviru v Evropě
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít