Úterý 19. říjen 2021 19:20
reklama
Purple konference
reklama
InstaMarkets
reklama
Dukascopy
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Investice do platiny

img

Zlato konsoliduje, ropa stále pod tlakem

14.09.2020 Bloomberg Commodity Index, který sleduje nejvýznamnější komodity, a v němž jsou zastoupeny energetika, kovy i zemědělství, se obchodoval již druhý týden níže. Ochota riskovat, která byla jasně viditelná na akciích amerických megafirem, se po horečnaté červencové a srpnové aktivitě nyní poněkud utlumila. Svou roli ale sehrálo i to, že se zastavil pokles dolaru, roste počet nakažených koronavirem a objevují se obavy z toho, kdy dorazí vakcína.
img

Do jakých nerostných surovin investovat v roce 2020?

30.07.2020 Mnoho investorů chce profitovat nejen z rostoucích cen akcií, ale také ze vzestupných trendů u ceny komodit. Kromě toho byly drahé kovy vždy považovány za zajištění proti inflaci. To je jeden z hlavních problémů, zejména v době krize a nízkých úrokových sazeb.
img

Investice do zlata – nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2020

24.07.2020 Akcie těžařů zlata jsou mezi investory velmi oblíbené. Zlatý trend dlouhodobě nedosahoval dobrých výsledků, ale od roku 2019 se situace změnila a býci přebrali kontrolu. Akcie těžařů zlata mohou nesmírně profitovat z nové zlaté rally. V následujícím článku se podíváme na vše, co potřebujete jako investor vědět o zlatě a představíme vám nejzajímavější zlaté akcie pro rok 2020.
img

Investice do stříbra – nejlepší akcie těžařů stříbra v roce 2020

23.07.2020 Vzácné kovy byly od krize COVID-19 ve středu zájmu mnoha investorů a po letech bočního pohybu jsme opět zaznamenali rostoucí trendy. Akcie těžařů stříbra a zlata se v posledních měsících vyvíjely velmi pozitivně. Hlavním důvodem je fakt, že investoři, kteří reagovali na prudký pokles globálního růstu v důsledku pandemie COVID-19, považují drahé kovy za tradičně bezpečná útočiště.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy v roce 2020?

13.02.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu.
img

Koronavirus ochromí světovou ekonomiku. Británii se po brexitu nedaří vyjednat dohodu

07.02.2020 Po pátečním / sobotním Brexitovém dni Spojené království od pondělí začalo první pracovní týden „bez evropské unie“ a předseda vlády Boris Johnson začal svůj cyklus vyjednávání obchodních podmínek mezi UK, EU a USA.
img

Long signál na akcie Dish Networks (DISH)

28.01.2020 Akcie amerického televizního satelitního operátora Dish Networks mají v současné době jedno z nejatraktivnějších obchodních nastavení na Wall Street. Společnost byla již roce 2019 jedním z předních titulů na americké burze. V červenci však společnost zklamala investory svými kvartálními výsledky a rally bylo následně ukončeno. Z technického hlediska trend již dorazil na své dno.
img

Long signál na akcie Amgen (AMGN)

21.01.2020 Amgen vyvíjí, vyrábí a prodává biofarmaceutické výrobky. Společnost má od října loňského roku působivý vzestupný trend. Nyní jsme viděli návrat zpět k EMA 20.
img

Long signál na akcie iRobot (IRBT)

14.01.2020 iRobot (IRBT) je americká technologická společnost, která působí v oblasti robotiky. Mezi nejznámější servisní roboty společnosti patří robotický vysavač Roomba a robot na čištění podlah Scooba. Akcie klesly z maxima v roce 2019 téměř o 70 %. Nyní se trend snaží odrazit ode dna. Tzv. strategie chytání dna se soustředí na akcie, které silně poklesly a připravují se na silnou korekci.
img

Americko-íránský vojenský konflikt eskaluje. BoE se přiklání k omezenému snížení sazeb

10.01.2020 Australský premiér Scott John Morrison se v pondělí zavázal, že uvolní 2 miliardy USD k obnovení škod, které napáchaly požáry. Podle průzkumu společnosti Sentix důvěra investorů v ekonomiku eurozóny v lednu rostla již třetím měsícem. Agentura Reuters v úterý zveřejnila, že vedoucí úředník pro zemědělství Han Jun údajně konstatoval, že Čína nezvýší roční dovozní kvóty na zemědělské produkty z USA.
img

Ropa zdražuje po útocích v Bagdádu. První fáze obchodní dohody s Čínou bude uzavřena 15. ledna

03.01.2020 PBoC snížila RRR (povinná míra rezerv bank) o 50 bazických bodů, čímž chce vytvořit úvěrový impuls pro ekonomiku, a tím nakopnout hospodářský růst. Podle čínského vládního listu Global Times má Čínská lidová banka dostatek prostoru pro další snižování RRR.
img

Čínská vláda sníží dovozní cla na stovky produktů. OPEC+ by v březnu mohl navýšit svoji produkci

27.12.2019 Ruský premiér Dmitrij Medveděv nařídil vládě, aby vypracovala odvetná opatření za americké sankce proti plynovodu Nord Stream 2. Dále Medveděv označil americké sankce za krok, který nedopovídá zásadám mezinárodního práva a obchodu. Prodej nových domů ve Spojených státech v listopadu meziměsíčně vzrostl o 1,3 %. Trh přitom očekával že dojde k poklesu o 0,3 %. Čínská vláda informovala, že od začátku ledna sníží dovozní cla na stovky produktů. Tamní vláda také slíbila větší otevření energetického a telekomunikačního trhu. Podle analytiků se Peking tímto krokem snaží podpořit domácí ekonomiku, která v poslední době zpomaluje.
img

Ekonomika v USA na konci roku pokračuje v solidním růstu. Rusko ztratilo zájem o G7

20.12.2019 Guvernér Švýcarské národní banky (SNB) v pondělí oznámil, že zatím není zapotřebí více snižovat sazby od záporu, ale pokud si to fundamenty vyžádají, tak SNB bude připravena více uvolni svoji monetární politiku. Turecký prezident Erdogan pohrozil Spojeným státům, že zavře americkou leteckou základnu Incirlik, pokud vstoupí v účinnost sankce namířené na Turecko.
img

KOMENTÁŘ LYNX: Petrobehemot Aramco na burze. Volby v Británii a sazby FEDu na 2020

12.12.2019 Dominantní událostí tohoto týdne bylo IPO Saudi Aramco, UK volby, zasedání FOMC a evergreen poslední pětiletky – Donald a jeho cla. Začněme marketingově vděčným tématem – společností s největší tržní kapitalizací na světě je aktuálně Saudi Aramco, s hodnotou skoro 2 biliony USD. Tím předskočilo ohryzek, který osciluje okolo 1,2 bilionu. Jaké jsou v kostce důvody této kapitalizace?
img

Long signál na akcie Intel (INTC)

26.11.2019 Cena akcií společnosti Intel (INTC) byla od dubna opravena o téměř 30 procent. Nyní se akcie výrobce polovodičových čipů již několik týdnů šplhá nahoru. Titul je v současné době v silném uptrendu nad hranicí EMA 50 a EMA 20. Pokud Intel nyní překonal odpor na 58,80 USD, poskytl by dobré příležitosti pro vstup na trh.
img

Short signál na akcie Deutsche Bank (DBK)

20.11.2019 Evropský bankovní svět je dlouhodobě ve špatném stavu a akcie z tohoto odvětví jsou v posledních měsících slabé. Přestože Deutsche Bank byla prozatím schopna ukončit dlouhodobější slabou fázi, ve střednědobém horizontu se v grafu nachází rozhodující bod. Vzestupná trendová linie je v současné době opět testována.
img

9 nejlepších defenzivních akcií současnosti

15.11.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

3 nejlepší internetové akcie současnosti

14.11.2019 Od roku 2018 se řada internetových akcií vyvíjela skvěle. Akcie u společností jako Twitter se od konce léta 2018 navýšily o + 99 %, akcie Match Group dokonce o + 218 % a akcie Grubhub zaznamenaly nárůst o + 114 %. Všechny tři akcie jsou stále vzrušujícími investicemi s obrovským potenciálem.
img

Long signál na akcie Visa (V)

29.10.2019 Visa (V) má po celém světě v oběhu přes 3,3 miliardy kreditních karet. Aby zůstala v popředí platebních služeb, finanční společnost neustále investuje do menších a či konkurenčních fintech společností. Akcie z dlouhodobého hlediska zná pouze jeden směr – nahoru. Fáze korekce se v minulosti často nabízely jako dobré možnosti vstupu do trhu. Z dlouhodobého hlediska je akcie v neustálém silném růstovém trendu.
img

Long signál na akcie Pan American Silver (PAAS)

22.10.2019 Z pohledu tržní kapitalizace je kanadský producent stříbra Pan American Silver (PAAS) v současné době na druhém místě na Wall Street, hned za Wheaton Precious Metals. Stříbrné akcie zažívají neuvěřitelnou rally od poloviny roku. Hodnota většiny z nich se během posledních několika měsíců téměř zdvojnásobila. Akcie Pan American Silver jsou však v současné době ve fázi jasné korekce.
img

Long signál na akcie Barrick Gold (GOLD)

15.10.2019 Od poloviny roku je mnoho akcií těžařů drahých kovů opět v silném uptrendu. Hodnota akcií Barrick Gold vzrostla o více než 70 procent za pouhé 3 měsíce. Řada investorů začala vybírat zisky a trend se tudíž dostal do konsolidace.
img

3 nejlepší anticyklické a defenzivní akcie roku 2019

09.10.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na stabilní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Investice do platiny: 3 nejlepší platinové akcie roku 2019

03.10.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Obchodování platiny: Nejlepší platinové akcie roku 2019

30.04.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Obchodování platiny: Nejlepší platinové akcie roku 2018

03.05.2018 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Offshore | Čína | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Fitch | Equity | Inflace | Nasdaq | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Turecko | Španělsko | Apple | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Beta | Bloomberg | Bod | Breakout | Bundesbank | Burza | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | FOMC | Fed | Futures | G7 | Gap | Hedging | IFO index | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Krátká pozice | Kurz | Likvidita | Long | Low | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | P/E | PTR | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | RRR | Rally | Rating | Ratingová agentura | Resistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Short | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční tipy | Investiční příležitosti | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Ceny komodit | Panika | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | IEA | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Deutsche Bank | Regulace | Financování | Investovat | CZK/EUR | Index cen | Výrobní náklady | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Žlutý kov | Zásoby ropy | Penzijní fondy | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Odpor | Podpora | Vnitřní hodnota | Volatilní | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Gazprom | Akcie Microsoft | Akcie PayPal | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | CISCO | Conference Board | CZK | Dolar | Dolary | Eura | Evropská banka | Exchange | Expirace | Finanční rizika | Fondy | Fortuna | GfK | Graf | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční kovy | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování do zlata | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jak investovat | EBay | Jiří Rusnok | Komoditní | Kurz ropy | Makroekonomický kalendář | Management | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Pád akcií | Paládium | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | Státní dluhopisy | Shares | Surová ropa | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Webináře | WTI | WTI ropa | XM | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | ING | Benzín | Bill Gates | Čistý dluh | EBITDA | Indie | Intermediate | Měď | ROCE | Small caps | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Převis | Cena / účetní hodnota | Tržby | Světové ekonomiky | Kontrakt | Volby | E-mini | Burze | Commodities | Investment | Traders | Aramco | Rhodium | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | CNOOC | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Sentix | Ole Hansen | Barrick Gold | Zvyšování sazeb | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Mark Carney | Ministr financí | Stock Exchange | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Energie | Earnings | Malý prostor | SEB | Limitní příkazy | KBC | BlackRock | Přehled | Jádrový index | Agentura Reuters | Bankovnictví | Lídři | Firmy | Akcie těžařských společností | Glencore | Akcie bank | Globální finanční krize | JPMorgan Chase | Agentura Bloomberg | Odchod z EU | Walmart | Alibaba | Propad | Kryptoměny | TradingView | S&P | Guvernér | Agentura Fitch | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | PetroChina | Sinopec | Ekonomická data | Historická maxima | Člen rady guvernérů | Evropský trh | Nejistota | Philip Morris | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Úvěrové krize | Baidu | Tesla | Prodejní signál | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Bankéř | Poplatky | Poptávka investorů | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Ekonomická situace | General Electric | Krize | Velké zisky | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Očekávání analytiků | Příjmy | Návratnost investice | ExxonMobil | Alphabet | Aktuální cena | Konsenzus | Fiskální stimuly | Belgie | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | ABN AMRO Bank | ex | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Bloomberg Commodity Index | Cena palladia | Sladká ropa | Breakout Trader | Investiční specialista | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | LYNX Trading | ETC | Jak fungují akcie | Vzácné kovy | Kobalt | Investování s LYNX | Saxo | Obchodní války | FinTech | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | OPEC+ | Long signál | Technologické akcie | FAANG | McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Trh s ropou | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Marihuanové akcie | Růst zisků | Anticyklické akcie | Základní úroková sazba | Top 5 investic | Veřejný dluh | Bankomaty | Zkušenost s investováním | Sazby Fedu | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Vysoké zisky | Velké riziko | Palladiové akcie | Obchodovat komodity | Investice do konopí | Konopné akcie | Investice do marihuany | Obchodujte ropu | Kvartální výsledky | Obchodování platiny | Sójové boby | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Globální HDP | Boris Johnson | NVDA | iFX | Snížení sazeb | Čínský trh | Akcie a ETF | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | Gazprom | Defenzivní akcie | Pokles dolaru | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Pokles cen | Britský premiér | Konglomerát | Nové akcie | AMZN | Volby v Británii | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Růst mezd | Stříbrné mince | Prosus | Saudi Aramco | Očekávání trhu | Poptávka po ropě | Růst ceny ropy | UCITS | iShares | MetLife | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Akcie roku 2018 | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Impala Platinum | Akcie Sibanye Gold | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Ochrana před inflací | Zlaté ETF | RISK-ON | Akcií těžařů | Akcií těžařů drahých kovů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Producent stříbra | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Vlastní investice | Světové akciové indexy | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Politická situace | Investice do ropy | Objem | MSFT | Obchod | Cennější než zlato | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Vyšší volatilita | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Slušné zisky | Tadawul | Cisco Systems | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Risk-off | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Poradce Bílého domu | Růst cen | Studie | Bilance | Generální ředitel | GM | IPO Saudi Aramco | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Global Times | Vyhlídky | Hong Kong | INTC | Intel (INTC) | Vicepremiér | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | Dvojité dno | Konkurenti | Financovat | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | PLN | Na burze | Drahý kov | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Visa | General Motors | Enel | Nově zahájené stavby domů | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Phil Hogan | NAFTA | Finanční ztráty | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Aramco na burze | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Soukromý sektor | Konzervativci | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Newmont Mining | Fidelity National Information Services | FIS | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Mylan | Amgen | Ropná zařízení | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Goldcorp | Společnost Microsoft | Dieselgate | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Konec roku | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | AXA | Eurokomisař | FedEx | FDX | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Sergej Rjabkov | Americké vlády | Nike | Celkový deficit | Dovozní cla | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Stratég | Kraft Heinz | Peter Navarro | Wirecard | Šéfové amerických podniků | Ziskovost | Američtí vojáci | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Růst poptávky | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Commodity index | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Objem průmyslových zakázek | Letecké společnosti | Írán | Irák | Sodexo | Budoucnost | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Dividendový aristokrat | Vyšší inflace | Ukazatele | SAP | iRobot | iRobot (IRBT) | IRBT | Technologická společnost | Akcie iRobot | Krach | Komunikace | Trump | AMGN | Amgen (AMGN) | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Íránský konflikt | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | STNG | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Většinový podíl | Pokles | Situace | Stratég Saxo Bank | Pandemie | Dish Networks | DISH | Akcie Dish Networks | Akcie Dish Networks (DISH) | Starbucks | Boeing | Zpomalení růstu | Pochybnosti | SBUX | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Obchody | Výdaje | Strach z koronaviru | BP | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | NFP | Formace technické analýzy | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | COVID-19 | Deutsche Telekom | Bez rizika | Gilead Sciences | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | PHIA | Vývoj | Nakoupit zlato | Guru | WP | Prudký pokles | Poradci | Air France-KLM | Lufthansa | Mince | Profitovat | Medvědí trend | Cenový vývoj | Pandemie COVID-19 | Počet nakažených | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Hotovost | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Dividendové výnosy | Růst | Počet nakažených koronavirem | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | Allianz | Nejlepší palladiové akcie | NILSY | Anglo American Platinum | Abbott Laboratories | Vzdělávací webináře | Války | Údaje | Ropný průmysl | Španělé | GB00B03MLX29 | Anglo American | Úspory | USD za barel | Posílení | Shell | Dluhy | Vakcína | Lukoil | Norilsk Nickel | Čínská poptávka | Býčí trend | Období krize | Nevada | Covid | Zdroj příjmů | Šance | Růst tržeb | Ceny | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Agnico-Eagle Mines | Anglogold Ashanti | Barick Gold | Franco Nevada | Gold Fields | Kirkland Lake Gold | Royal Gold | Sibanye Stillwater | Nikl | Prognóza ceny zlata | Prognóza ceny stříbra | Prognóza ceny platiny | Prognóza ceny palladia | Prognóza ceny ropy | Komodity s LYNX | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Petroleo Brasileiro | Slabý dolar | Inspirace
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Investice do komodit
Investice do konopí
Investice do kryptoměn
Investice do kryptoměnových fondů
Investice do lithia
Investice do marihuany
Investice do měn
Investice do nemovitostí
Investice do orné půdy
Investice do palladia

Následující klíčová slova

Investice do podílových fondů
Investice do podnikání
Investice do pozemků
Investice do půdy
Investice do realit
Investice do robotiky
Investice do ropných akcií
Investice do ropy
Investice do rozvoje byznysu
Investice do rozvoje vzdělávání
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít