Úterý 21. září 2021 12:47
reklama
X
ETX Capital
reklama
X
ETX Capital
reklama
X
Dukascopy
reklama
X
ETX Capital

Klíčová slova - Bělorusko

C:\fakepath\Putin-Lukasenko.jpg

Putin a Lukašenko hovořili o integraci svých zemí, dohodli jednotný trh energií

10.09.2021 Ruský prezident Vladimir Putin a běloruský vůdce Alexandr Lukašenko se při včerejším rozhovoru v Moskvě shodli na 28 programech integrace svých zemí. Dohodli se přitom na vytvoření jednotných energetických trhů a rovněž společného obranného prostoru. Podle agentury TASS o tom oba prezidenti informovali po jednání.
img

CNBC: Rusko zpomalilo dodávky plynu do Evropy, možná kvůli Nord Streamu 2

24.08.2021 Rusko v posledních týdnech zpomalilo dodávky zemního plynu do Evropy. Vyplývá to z analýzy společnosti ICIS, o které dnes informuje server televize CNBC. Důvody tohoto kroku jsou nejasné, podle některých analytiků by ale mohla existovat souvislost s plánovaným spuštěním provozu kontroverzního plynovodu Nord Stream 2. Ten má po dně Baltského moře přivádět zemní plyn z Ruska do Německa, a zdvojnásobit tím kapacitu potrubí, které je v provozu od roku 2011.
C:\fakepath\b-09082021-lv.gif

Spojené státy zavádějí nové sankce vůči Lukašenkovu režimu, oznámil Biden

09.08.2021 Spojené státy zavádějí vůči režimu autoritářského běloruského prezidenta Alexandra Lukašenka nové sankce. Oznámil to dnes americký prezident Joe Biden. Washington se tak rozhodl u příležitosti prvního výročí kontroverzních prezidentských voleb v Bělorusku, které podle západních zemí a běloruské opozice provázely rozsáhlé nesrovnalosti. Informuje o tom agentura AP.
C:\fakepath\weu-24062021-lv.gif

EU zakázala dovoz ropných produktů nebo potaše z Běloruska

24.06.2021 Evropská unie v rámci nových sankcí proti Bělorusku zakázala dovoz ropných produktů z této východoevropské země, nesmějí se ani přes území sedmadvacítky přepravovat. To samé se týká také potaše, jehož je Bělorusko podle agentury Reuters největším výrobcem na světě. Na opatřeních, jejichž podrobnosti byly dnes zveřejněny v unijním úředním věstníku, se tento týden shodli ministři zahraničí členských zemí.
C:\fakepath\krypto-24062021.jpg

Dogecoin vs. Shiba Inu, zásadní detaily, které je třeba znát

24.06.2021 „Meme“ krypta se v posledních pár měsících dostaly do světla reflektorů díky Elonu Muskovi. Ten se stal hlasitým zastáncem Dogecoinu, což vedlo k obrovskému nárůstu jeho ceny. Výrazně z toho těžily i další coiny a mezi nimi je jednou z nejpopulárnějších Shiba Inu. Stylizuje se jako „Dogeův zabiják“ a prošla zásadním vzrůstem ceny i spoustou volatility.
C:\fakepath\e-21062021-lv.gif

Státy EU se shodly na ekonomických sankcích proti Bělorusku

21.06.2021 Ministři zahraničí zemí Evropské unie dnes dosáhli politické shody na hospodářských sankcích proti běloruskému režimu. Novinářům to v Lucemburku řekl šéf české diplomacie Jakub Kulhánek, podle něhož by měly postihy zaměřené na několik konkrétních odvětví běloruské ekonomiky citelně zasáhnout autoritářského prezidenta Alexandra Lukašenka. Zástupci unijních vlád podle českého ministra zároveň potvrdili přidání osmi desítek činitelů a skupiny subjektů na dosavadní sankční seznam.
C:\fakepath\e-18062021-lv.gif

Reuters: EU našla technickou shodu na přísnějších sankcích proti Bělorusku

18.06.2021 Zástupci zemí Evropské unie našli technickou shodu na přísnějších ekonomických sankcích proti Bělorusku. S odvoláním na diplomatické zdroje to dnes uvedla agentura Reuters. K dohodě přispěl postoj Rakouska, které stáhlo své námitky. Dohodu ještě musejí schválit političtí představitelé členských zemí.
C:\fakepath\n-02062021-lv.gif

Německý ministr hospodářství čeká růst HDP a pokračování stávající politiky

01.06.2021 Zářijové parlamentní volby v Německu výrazný obrat ve směřování země nepřinesou, protože všichni tři hlavní kandidáti z řad konzervativců, sociální demokracie i Zelených respektují kurz posledních desetiletí. V rozhovoru se zahraničními novináři to dnes prohlásil německý ministr hospodářství Peter Altmaier. Řekl také, že vedle politické budoucnosti země je optimistický i v otázce hospodářství, protože v Německu po pandemii nemoci covid-19 čeká v nadcházejících letech ekonomický růst.
img

Rychlé shrnutí

25.05.2021 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. Index S&P 500 rostl o 0.54 %, Dow Jones přidal 0.99 % a Nasdaq zakončil seanci výše o 1.41 %.
C:\fakepath\krypto-14032021-1.png

Diktátoři po celém světě hledají peníze pro tyranii v kryptoměnách

14.03.2021 Být diktátorem, který se dožije vysokého věku, není levné. Výdaje jsou nejen za vlastní luxus, ale také za osobní stráž a armádu přisluhovačů. Jak se ale dostat k penězům, když sankce ze strany EU či USA potápí vaši vlastní měnu? Odpověď najdeme v digitálním světě, konkrétně v digitálních měnách.
img

Reuters: Bělorusko chce zvýšit poplatky za tranzit ruské ropy

27.11.2020  Bělorusko chce od ledna téměř o čtvrtinu zvýšit poplatky za tranzit ruské ropy přes své území prostřednictvím ropovodu Družba. Agentuře Reuters to dnes řekly zdroje z ropného průmyslu. Ropovodem Družba proudí ruská ropa rovněž do České republiky.
img

OMEZOVÁNÍ ŠEDÉ EKONOMIKY: BERME KORONAVIROVOU KRIZI JAKO PŘÍLEŽITOST

15.11.2020 Pandemie covid-19 má hluboký dopad na státy po celém světě, přičemž různé země jsou zasaženy různými způsoby. I z toho důvodu je pro mě cennou zkušeností být součástí týmu Rozvojového programu OSN, globální organizace, která je v současné době do značné míry zodpovědná za řešení socioekonomické krize spojené s nemocí covid-19.
img

Lukašenko řekl Putinovi, že Minsk chce naleziště ropy v Rusku

05.11.2020  Běloruský vůdce Alexandr Lukašenko se obrátil na ruského prezidenta Vladimira Putina s návrhem, podle kterého by si Bělorusko přálo získat v Rusku naleziště ropy. Tato myšlenka zazněla ve středečním telefonickém rozhovoru obou prezidentů, uvedla agentura TASS s odvoláním na sdělení Lukašenkovy kanceláře.
img

Capital.com

08.10.2020 Broker Capital.com je technologická společnost, která je regulovaná komisemi FCA a CySEC a která nabízí obchodování po celém světě (má v nabídce 3000 trhů). Tento broker má ve své nabídce první platformu pro obchodování využívající umělou inteligenci.
C:\fakepath\euro2.jpg

Polsko chce, aby EU slíbila Bělorusům miliardovou pomoc

17.09.2020 Polsko chce, aby Evropská unie nabídla Bělorusům hospodářskou pomoc ve výši nejméně jedné miliardy eur (téměř 27 miliard Kč). Uvedl to polský premiér Mateusz Morawiecki při dnešní návštěvě Vilniusu.
C:\fakepath\bel-07092020-lv.jpg

Podpora běloruského rublu vyšla centrální banku na 1,4 mld. USD

07.09.2020 Podpora běloruského rublu vyšla tamní centrální banku v srpnu během protestů po prezidentských volbách na 1,4 miliardy dolarů (31,3 miliardy Kč) z rezerv zlata a deviz. Vyplývá to z údajů centrální banky, které byly dnes zveřejněny. Rezervy jí v minulém měsíci klesly o 15,7 procenta na 7,5 miliardy dolarů.
C:\fakepath\Belorusko.jpg

Bělorusko podle médií žádá Rusko o odklad splátek půjček

26.08.2020 Běloruská vláda žádá Rusko o finanční pomoc. Bělorusko nejen že nemá z čeho vyplácet peníze na důchody, ale nemá ani na splátky zahraničního dluhu. Vede proto jednání s ruskými bankami o refinancování půjček, které si u nich vzalo, informoval podle webu listu Rzeczpospolita běloruský ministr financí Juryj Seliverstau.
C:\fakepath\money.jpg

Investoři se zbavují běloruských dluhopisů, obávají se sankcí

14.08.2020 Investoři se zbavují dluhopisů běloruské vlády, výprodej nabral na intenzitě v posledních dvou dnech, kdy ceny spadly nejníže od května, uvedla dnes agentura Reuters. Výprodej začal akcelerovat, když předsedkyně Evropské komise (EK) Ursula von der Leyenová naznačila, že Evropská unie se chystá zavést sankce proti představitelům běloruského režimu. V zemi sílí nepokoje po prezidentských volbách, které opozice považuje za zmanipulované.
img

Lukašenko vyčetl Rusku ztrátu miliard, slíbil dvojnásobné platy

04.08.2020 Bělorusko vinou sporů s Ruskem o dodávky ropy přišlo o 1,5 miliardy běloruských rublů (asi 13,5 miliardy Kč), prohlásil dnes běloruský prezident Alexandr Lukašenko. Vyzval také Rusko, aby "přestalo lhát" ohledně skupiny zadržených Rusů, kteří jsou podle běloruských vyšetřovatelů podezřelí, že se jako žoldnéři chystali destabilizovat zemi. Lukašenko ve svém poselství adresovaném parlamentu a lidu a předneseném pět dnů před nedělními prezidentskými volbami slíbil mimo jiné, že během příštích pěti let se průměrná mzda v Bělorusku zdvojnásobí.
img

Spojené státy začínají s dodávkami ropy do Běloruska

18.05.2020 Spojené státy začínají dodávat ropu do Běloruska, první tanker s nákladem 80.000 tun suroviny dorazí začátkem června do litevského přístavu Klajpeda, odkud ropu přepraví železnice do běloruské rafinerie. S odvoláním na běloruskou státní rafinerskou společnost Belněftěchim tov pátek uvedla agentura Interfax.
C:\fakepath\coronavirus.jpg

Handelsblatt: Koronavirus vrhá rozvíjející se země zpět do bídy

19.04.2020 Rozvíjející se země, včetně některých států ve východní Evropě, budou pociťovat následky koronaviru déle než ty rozvinuté. Rostoucí zadlužení by mnohé z nich mohlo dohnat až na hranici bankrotu, píše na svém webu německý hospodářský deník Handelsblatt.
C:\\fakepath\\R2.jpg

Reuters: Rusko a Bělorusko mají dohodu o dodávkách ropy

23.03.2020 Rusko přistoupilo na návrh dát Bělorusku výraznější slevu na nákup ropy, a to o 12 dolarů (310 Kč) na 15,7 dolaru za tunu. S odvoláním na tři zdroje z odvětví to dnes uvedla agentura Reuters. Dohoda by mohla ukončit měsíce trvající spor, plně obnovit dodávky ropy do Běloruska by Rusko mohlo od dubna. Ruské ministerstvo energetiky a běloruská státní ropná společnost Belněftěchim na žádost agentury Reuters o komentář nereagovaly.
img

Byla ropa kontaminována úmyslně? Může snížit i dividendy.

29.05.2019 Kontaminovaná ropa může snížit dividendy společnosti Transněft. Zřejmě byla ropa, která se dostala ropovodem Družba do Evropy kontaminována záměrně v soukromém terminálu.
img

Příjmy Ruska z vývozu ropy za dva týdny klesly o 1 miliardu USD

20.05.2019 Příjmy Ruska z vývozu ropy kvůli znečištění suroviny v ropovodu Družba za první dva týdny měsíce května klesly asi o jednu miliardu dolarů (23,1 miliardy Kč). Vyplývá to z propočtů agentury Reuters. Ropné firmy Total a Eni podle informovaných zdrojů zastavily platby za kontaminovanou ropu, kterou jí prodávají ruské firmy a oznámily, že platby obnoví, až se dohodnou na kompenzacích.
C:\fakepath\BRENTH1.png

Cena ropy Brent odpoledne přesáhla 73 dolarů za barel

30.04.2019 Severomořská ropa Brent se dnes odpoledne kvůli napětí ve Venezuele vyšplhala přes hranici 73 dolarů za barel. Po tvrzení venezuelského prezidenta Nicoláse Madura, že má stále podporu armádních velitelů navzdory pokusu o převrat, který by mohl ještě více ohrozit tamní ropný export, ale cena část nárůstu ztratila.
img

Currency.com: platforma pro obchodování security tokenů

15.01.2019 Společnost Currency.com po investicích společností Larnabel Ventures a VP Capital zprovozní první platformu pro obchodování security tokenů na světě. Investoři kryptoměn nyní mohou jednoduše obchodovat na tradičních finančních trzích s přímým využitím kryptoměn bez nutnosti dřívější konverze na klasické peníze.
belorusko.jpg

Bělorusko se připravuje na měnový manévr

28.06.2016 Bělorusko se připravuje na citlivý měnový manévr, vyvolaný vysokou inflací a dopady finanční krize v Rusku, zemi...
belorusko 05012015.png

MMF požaduje od Minsku pružný kurz měny

17.03.2015 Pokud chce Bělorusko od Mezinárodního měnového fondu (MMF) další finanční pomoc, bude muset...
belorusko 05012015.png

Bělorusko potřetí v týdnu snížilo kurz rublu

09.01.2015 Běloruská centrální banka potřetí tento týden snížila oficiální kurz své měny vůči americkému dolaru, tentokrát o 1,4 procenta. Uvedla to dnes agentura Reuters. Banka se tak snaží uchránit běloruský rubl před dopady měnové krize v Rusku.
belorusko 05012015.png

Bělorusko opět devalvuje domácí měnu

08.01.2015 Běloruská centrální banka opět snižuje oficiální kurz domácí měny vůči americkému dolaru, tentokrát o 7,5 procenta. Banka se tak snaží uchránit běloruský rubl (BYR) před dopady měnové krize v Rusku. K podobnému kroku tento týden už jednou přistoupila.
belorusko 05012015.png

Bělorusko devalvuje domácí měnu vůči USD

05.01.2015 Běloruská centrální banka snižuje oficiální kurz domácí měny vůči americkému dolaru o zhruba sedm procent. Vyplývá to podle agentury Reuters z dnešního sdělení banky, jež se snaží uchránit běloruský rubl před dopady měnové krize v Rusku, hlavním obchodním partneru Běloruska.
rusky rubl 29092014.png

Ruský rubl – jak nepodcenit politické riziko?

29.09.2014 V dalším vzdělávacím článku ze seriálu exotických měn se detailně podíváme na faktory, které ovlivňují hodnotu ruského rublu (RUB). Zvláštní pozornost pak budeme věnovat aktuálně žhavému tématu spojenému s rusko-ukrajinským vojenským konfliktem, kterým je politické riziko. Jak si ale v článku ukážeme, zvýšená nejistota pramenící z tohoto konfliktu není hlavním důvodem stojícím za prudkým oslabením rublu z letošního léta.
C:\fakepath\meny3.jpg

Rating - S&P, Moody's a Fitch

06.06.2011 Aktuální informace o schopnostech států splácet své závazky podle agentur Moody's, S&P nebo Fitch. Aktuální známky od těchto ratingových agentur jsme pro vás připravili v přehledné tabulce. Snížení nebo zvýšení ratingu jednotlivého státu může výrazně pohnout měnou daného státu a proto je pro forexové fundamentální obchodníky tento údaj důležitý. Například v poslední době jsme mohli vidět snížení ratingu Řecka, což téměř vždy vedlo alespoň k dočasnému oslabení eura (z důvodu zvyšování obav o rozšiřování krize v eurozóně).
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Obchodní systémy | Korelace měn | Bitcoin | Fundamentální analýza | Exotické měny | Nový Zéland | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Moody's | Fitch | Korelace | Inflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Kypr | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Daně | Rizika | Export | Nikkei | Ekonomové | USD/RUB | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Americký dolar | Transakce | Beta | Bloomberg | Broker | Burza | CFD | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Diverzifikace | ECN | Ekonomika | Euro | Evropská investiční banka | Finanční trhy | Futures | Hedging | Investice | Komodity | Kurz | MMF | MT4 | Risk | MetaTrader | Měna | Měny | Fluktuace | Nabídka | Nástroj | Obligace | Platforma | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Pákový efekt | Rating | Ratingová agentura | Resistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | STP | Short | Směnný kurz | Spread | Support | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Volatilita | Výkonnost | WTO | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | NZD | AUD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | Evropa | Finanční krize | Cena ropy | Investiční příležitosti | Americký prezident | Indexy | OSN | Americká lehká ropa | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fond | EU | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Pravděpodobnost | Hospodářská krize | Těžba ropy | Zkušenosti | Výsledky | Uvolnění měnové politiky | Obchodovat | MT5 | Investiční banka | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Portugalsko | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Financial Times | Obchodníci | Vzdělávání | Komunita | Index | Podpora | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Cena ropy brent | Dolar | Ekonomický růst | Eura | Fitch rating | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Index S&P 500 | Instrumenty | Investiční | Investiční poradenství | Irsko | Kurz měny | Kurz rublu | Kurzy | Maďarsko | Makléři | Měnová burza | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Míra inflace | Obchodování s CFD | Online kurzy | Pips | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Rakousko | Rating států | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizik | Směnárny | Státní dluh | SWIFT | Trh | Tržní podíl | Tržní zprávy | Velká Británie | Volatility | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj kurzu | WTI | Založení účtu | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | CNBC | Andrej Babiš | Elon Musk | Indie | Měď | Ministerstvo financí | ROCE | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Akciová společnost | Úvěr | WebTrader | eBook | Komise | Volby | Burze | Currency | Investment | Capital Economics | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | NATO | Agentura AP | Oslabení eura | Finanční analýzy | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Dovoz ropy | Podnikání | Ekonomický výzkum | Ministr financí | Severomořská ropa | Rosněfť | Agentura Reuters | Bankovnictví | Swapy | Ekonomická aktivita | Investiční firma | Vývoj ceny ropy WTI | Lídři | Firmy | Standard & Poor's | Economic | Ekonomické dopady | Vladimir Putin | Miliardy dolarů | Nervozita | Globální finanční trhy | Fitch Ratings | AAA | Propad | Běloruský rubl (BYR) | Oficiální kurz domácí měny | Kurz domácí měny | Měnový manévr | Dopady finanční krize | Denominace | Handelsblatt | Kryptoměny | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Německý DAX | Ztráty | Americké indexy | Evropský trh | Nejistota | Saúdská Arábie | Tempo růstu | CySEC | Zajištění | Dogecoin | Ethereum | Zahraniční firmy | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Ekonomická situace | Průzkum | Krize | FCA | Výnosy | Měnové krize | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Příjmy | Volatilita trhů | ČTK | Belgie | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Tempo růstu ekonomiky | Ekonomické průzkumy | Globtrex | Globtrex.com | Coinbase | Bitcoin (BTC) | ETH | NEST | Krypto aktiva | Možnost diverzifikace | Globální akcie | Očekávání investorů | Krypto | Vysoké standardy | Podniky | Dodávky ropy | Cena plynu | EK | Obchodování security tokenů | Currency.com | VP Capital | Larnabel Ventures | Klasické peníze | Blockchainový podnik | Společnost Currency.com | Platforma pro obchodování | ASIC | Ropovod | Zahraniční investoři | Příjmy Ruska | Token | Gazprom | Raiffeisen Bank International | Televize CNBC | Dění na trzích | Finanční situace | F1 | Státní ropná společnost | Vývoz ropy | Trinity Bank | KOSPI | Rozpočet | Hongkong | Strategické partnerství | Ropné firmy | Trinity | LNG | Objem | Bílý dům | Obchod | Myšlenka | ČSÚ | Firma | Parlamentní volby | Růst cen | Bilance | Ukrajina | Vyšetřování | Miliardy | Průzkumy | Domácí měny | AFP | Ekonomka | Financovat | Průmysl | PLN | Další rozvoj | Rozvoj | Celebrity | Zdražování | Problémy | Ruská ropa | Státy EU | Světové obchodní organizace | Plyn | Prohlášení | Moskva | HDP Německa | Nord Stream | Nord Stream 2 | Míra | Úroky | Automobil | xStation5 | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Eugal | NERV | SPD | Miliardy korun | Singapur | Vyšší ceny ropy | Washington | Miliardy eur | Írán | Ministr energetiky | Ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Světová banka (SB) | Von der Leyenová | Poradenství | Emisní cena | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Technologická společnost | Americké ministerstvo | Digitální komunikace | Komunikace | Trump | Mezinárodní organizace práce | Prezident | Koronavirus | Trhy | Ursula von der Leyenová | Ratingová agentura Fitch | Financial Conduct Authority | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Důchody | Růst inflace | Pandemie | Pochybnosti | Úsilí | Obchody | Výdaje | COVID-19 | Hlavy států | Ekonomické aktivity | Lídři zemí Evropské unie | Investiční portfolia | Krize v eurozóně | Průměrná mzda | Cestovní ruch | Vývoj | Šok | Mzda | Olaf Scholz | Stav nouze | Mince | Mimořádné kroky | Brusel | Kabinet | Cenový vývoj | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Koronavirová krize | Domácnosti | Zahraniční dluh | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Růst | Koronavirové krize | Signál | Státní rozpočty | Potenciál | Platební neschopnosti | Bulharsko | Izrael | Ekonomiky | Slovensko | Organizace | Práce | Afrika | Mexiko | Neformální sektor | Prezident Vladimir Putin | Poradenské firmy | Ostausschuss der Deutschen Wirtschaft | Ostausschuss der Deutschen Wirtschaft (OA) | Rakouský ministr | Ministři | Pákistán | Emitenti | Dodavatelské řetězce | Jiří Makovský | Majitel | Program pomoci | Rozvíjející se země | Nákup ropy | S&P500 | Finanční pomoc | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Premiér Andrej Babiš | Posílení | Joe Biden | Lucembursko | Seznam brokerů | Ryanair | Energetická společnost | Mike Pompeo | Dovoz | Vývoz | Zadlužení | Bezpečnost | RBI | Indexy v Asii | Spekulovat | Zahájení dodávek | Předsedkyně Evropské komise | Argentina | Vládní pomoc | JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Britské firmy | Polský premiér | Mateusz Morawiecki | Tchaj-wan | Míra inflace v květnu | Inflace v květnu | Covid | Iress | Chorvatsko | Ocenění | Ceny | Důvěra | Ekonomický vliv | Alexandr Lukašenko | Běloruský prezident | Indonésie | Dluhopisy běloruské vlády | Státní dluh Běloruska | Capital Com | Capital.com | Venezuela | Podpora běloruského rublu | Běloruský rubl | BYN | Dluh Běloruska | Kuba | Inspirace | Ekonomické dopady pandemie | Diverzifikovat | Ropovody | Biden | Česká republika | Broker Capital.com | Capital Com (UK) Limited | Capital Com SV Investments | Capital Com SV Investments Limited | NBRB | Měnový fond | Tržní výhled | Hospodářský vývoj | Letecká doprava | Belněftěchim | Tranzit ruské ropy | Běloruská energetická společnost | Společnost Belněftěchim | Transněfť | Ropovod Družba | Výdělky | Proražení | Online prostředí | Josep Borrell | Šéf unijní diplomacie | Unijní diplomacie | Nárůst ceny | Dialog | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Raiffeisen Bank International (RBI) | Zneužívání bitcoinu | Těžby kryptoměn | AA | Island | Zvýšení ratingu | DOGE | Shiba Inu | Analytické fórum | Cíle | Příležitosti | Dodávky plynu | Zajištění bezpečnosti | Dogecoin vs. Shiba Inu | Meme krypta | Capital Com Bel | Uvedení na Coinbase | Dovoz ropných produktů | Sankčí opatření | Potaš | Dodávky plynu do Evropy | Opatření
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Belajar forex
Belgická firma
Belgie
Belgie - burza
Believe
Believe Denis Ladegaillerie
Bellsouth Capital Partners
Belněftěchim
Běloruská energetická společnost
Běloruské dluhopisy

Následující klíčová slova

Běloruský prezident
Běloruský rubl
Běloruský rubl (BYR)
Belt and Road
Belt and Road Initiative
Belviport Trading
Bemis
Ben Armstrong
Ben Bernanke
Ben Broadbent
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
X
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít