Pátek 18. červen 2021 10:26
reklama
Capital.com euro
reklama
Capital.com euro
reklama
Admiral Markets new demo

Klíčová slova - Automobil

C:\fakepath\krypto-14032021-1.png

Diktátoři po celém světě hledají peníze pro tyranii v kryptoměnách

14.03.2021 Být diktátorem, který se dožije vysokého věku, není levné. Výdaje jsou nejen za vlastní luxus, ale také za osobní stráž a armádu přisluhovačů. Jak se ale dostat k penězům, když sankce ze strany EU či USA potápí vaši vlastní měnu? Odpověď najdeme v digitálním světě, konkrétně v digitálních měnách.
img

Pohonné hmoty prudce zdražují, svět se totiž boji, že ropy bude málo. Moskva tlačí na zvýšení těžby, Rijád je zdrženlivější

04.03.2021 Pohonné hmoty v ČR v minulém týdnu prudce zrychlily tempo svého zdražování. Zároveň se dále rozevírají cenové nůžky mezi benzínem a naftou. Řidiči vozů na benzínový pohon tak jsou v rostoucí míře znevýhodněni v porovnání s těmi, kteří svůj automobil napájejí motorovou naftou.
img

Ropa může stát až 100 dolarů za barel. Mrazy v USA ji citelně zdražují, na zdražení benzínu a nafty se musí připravit i čeští řidiči

25.02.2021 Pohonné hmoty v ČR pokračují ve svém letošním zdražování. Zároveň se dále rozevírají cenové nůžky mezi benzínem a naftou. Řidiči vozů na benzínový pohon tak jsou v rostoucí míře znevýhodněni v porovnání s těmi, kteří svůj automobil napájejí motorovou naftou.
img

Mrazy v USA značně zdražují ropu, na zdražení benzínu a nafty se musí připravit i čeští řidiči. Řidiči benzínových vozů jsou stále více znevýhodněni oproti majitelům „dieselů“

18.02.2021 Pohonné hmoty v ČR pokračují ve svém letošním zdražování. Zároveň se dále rozevírají cenové nůžky mezi benzínem a naftou. Řidiči vozů na benzínový pohon tak jsou v rostoucí míře znevýhodněni v porovnání s těmi, kteří svůj automobil napájejí motorovou naftou.
img

Nikola Corp: Další bublina na akciovém trhu nebo budoucí investice?

04.01.2021 Na akciovém trhu je stále vidět šílenství v oblasti elektrické dopravy. Výrobce elektrických nákladních vozidel Nikola Corp se stal novou hvězdou NASDAQ po uzavření včerejšího zasedání s nárůstem o více než 40% poté, co společnost General Motors oznámila nákup 11% automobilové společnosti. V dnešním před otevřením se jeho akcie obchodují s mírnějším nárůstem, kolem 5%.
img

Češi jsou v rámci EU nejméně ohroženi chudobou nebo sociálním vyloučením, vyplývá z nových údajů Eurostatu

19.10.2020 Češi jsou v rámci všech zemí EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. Vyplývá to z údajů, které nově zveřejnil Eurostat. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 procenta obyvatel České republiky, což je nejnižší podíl ze všech zemí EU. Česko tak v tomto ukazateli překonává i skandinávské země typu Finska 15,6 procenta) nebo Dánska (16,3 procenta), které představují učebnicový příklad poměrně rovnostářských a zároveň hospodářsky výkonných, sociálně-tržních ekonomik.
C:\fakepath\trader1.jpg

Proč vlastně obchodujeme? (5. díl)

30.09.2020 Tak jako tradičně, i dnes by určitě každý dokázal odpovědět na tuto otázku jinak. Drtivá většina by ale nějakým způsobem skončila u peněz a to je myslím správně. A pokud by měl na mysli něco jiného, tak také tradičně, bych mu řekl, že by se měl zamyslet nad tím, jestli když je u platformy, tak jestli je skutečně na tom správném místě.
img

Akcie Nikola Motor – sen Trevora Miltona o dokonalém elektrickém nákladním voze se rozplynul

29.09.2020 Společnost Nikola upoutala nedávno pozornost mnoha investorů a obchodníků. Akcie výrobce kamionů poháněných vodíkovými články a elektrického pickupu vystřelila raketovým tempem směrem nahoru. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se trend měl v nejbližší době otočit. Objevte příběh za společností, které se začíná přezdívat „nová Tesla“.
img

Rychlé shrnutí

23.09.2020 Americké indexy zakončily seanci výše. Dow Jones rostl o 0.52 %, S&P 500 přidal 1.05 % a Nasdaq zakončil den růstem o 1.71 %.
img

Automobilky hlásí obří propady prodejů

17.09.2020 „Škodovce se propadají prodeje nových vozidel méně než ostatním značkám na evropském trhu. Díky tomu vzrostl její tržní podíl, takže každý sedmnáctý nově prodaný automobil má logo s okřídleným šípem,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\obrazek1.jpg

Může Nvidia rozšířit klub bilionových společností?

16.09.2020 Pokud nějakou společnost s velkým zájmem sleduji, je to právě výrobce grafických karet a hardware Nvidia. Společnost, které akcie se za několik let zmnohonásobily, měla vždy čich na budoucnost technologií. Nyní se rozhodla koupit společnost zaměřenou na umělou inteligenci Arm.
img

Zdá se, že šance společnosti Nikola na doběhnutí Tesly se výrazně zmenšují

04.09.2020 Nikola Corporation, která je často porovnávána s Teslou absolvovala 4.června 2020 úspěšný vstup na burzu, ale cena jejích akcií, které dosáhla po primární emisi, se od té doby výrazně propadla. Momentálně to vypadá tak, že hodnota jejího známějšího konkurenta mezitím stoupla natolik, že na delší časové období eliminovala jakékoliv šance „nováčka“ na možný „burzovní souboj“.
C:\fakepath\akcie.png

Do kterých společností v dnešní době investovat?

19.08.2020 Pokud se zajímáte o technologické velikány dnešní doby, kteří se věnují dopravnímu sektoru, určitě jste zaslechli už o firmách, jako jsou Tesla, Nikola, či Virgin Galactic. Každá z těchto firem se věnuje trochu něčemu jinému. Jedno však mají společné. Všechno jsou to firmy, které se snaží o revoluci v přepravě a do tohoto odvětví přinést něco nového.
img

Tesla Motors – 5 zajímavostí automobilce Tesla

10.07.2020 Tesla je jedním z nejskloňovanějších pojmů v automobilovém průmyslu. Přesto toho mnoho lidí o automobilové značce, která vyrábí auta budoucnosti a momentálně láme rekordy na burze, příliš mnoho neví.
img

Akcie Nikola Motor – strmé zhodnocení akcí výrobce elektrických nákladních automobilů

18.06.2020 Společnost Nikola upoutala nedávno pozornost mnoha investorů a obchodníků. Akcie výrobce kamionů poháněných vodíkovými články a elektrického pickupu vystřelila raketovým tempem směrem nahoru. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se trend měl v nejbližší době otočit. Objevte příběh za společností, které se začíná přezdívat „nová Tesla“.
img

Nikola Corporation po úspěšném IPO. Bude šlapat Tesle na paty?

12.06.2020 Zdá se, že navzdory všem dobře známým negativním dopadům koronavirové pandemie můžeme najít i jeden pozitivní "paradox". Firmy, které se rozhodly neodkládat vstup na burzu v tomto období navzdory zjevným rizikům, dostávají odměnu v podobě úspěšného IPO. Po Warner Music slaví úspěšnou primární emisi akcií na burze Nasdaq i Nikola Corporation, která představuje konkurenci slavnější Tesly.
img

Čtyři z deseti Čechů finančně krvácí už teď, nemají rezervu, a to přitom hrozí ještě druhá vlna pandemie. Kvůli dovolené se zbytečně zadlužují u lichváře

12.06.2020 Hned dvě pětiny Čechů nemají finanční rezervu pro nečekané situace podobné pandemii koronaviru. Jde především o lidi s nižším vzděláním a nižšími příjmy, často také o rodiče na rodičovské dovolené a nezaměstnané. Dvě třetiny lidí, kteří rezervu nemají, to ale do budoucna zvažují. Vyplývá to z průzkumu agentury Ipsos. Polovina Čechů uvedla, že si finanční rezervu vytváří dlouhodobě. Týká se to hlavně lidí starších 66 let, dále lidí s vyšším vzděláním a vyššími příjmy. Více než desetina Čechů (11 procent) si rezervu začala dělat kvůli obavám spojeným s koronavirem.
img

Volkswagen odškodní majitele vozů s upraveným softwarem

26.05.2020 Průlomový rozsudek uděluje společnosti Volkswagen povinnost odškodnit majitele vozů s upraveným softwarem. Spolkový soudní dvůr v případu rozhodoval poprvé.
C:\fakepath\Ferrari.jpg

Něco o Ferrari

17.05.2020 V tomto týdnu jsem jakousi náhodou přepnul na nějaký program v televizi, ve kterém běžel pořad o tom, jak Ferrari vyrábí model Portofino. V tomto pořadu mluvili lidé, kteří jej navrhovali a celé to bylo protkáno ukázkami z výroby, ale i z historie značky.
C:\fakepath\ger-05052020-lv.gif

Německé automobilky chtějí podporu, ozývá se ale hlasitá kritika

05.05.2020 Německé automobilky, kterým kvůli koronaviru prudce klesl odbyt, se stále hlasitěji dožadují státní podpory na nákup nových aut. Požadavky klíčového sektoru německé ekonomiky, jehož pověst značně poznamenal skandál s manipulováním emisí, sice nacházejí pochopení u řady německých politiků, mají ale i mnoho odpůrců. O možných cestách z krize způsobené pandemií dnes se zástupci automobilek jedná kancléřka Angela Merkelová.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
C:\fakepath\psychologie.jpg

Stírací los

12.02.2020 Včera se to zase stalo! Dívám se na televizi a vidím, jak běží jedna reklama za druhou. Řasenka, elektrická energie, aviváž, automobil nižší střední třídy a… stírací los. Sedím a koukám na to jako blázen a říkám si „jak je tohle vůbec možné“?
C:\\fakepath\\trading-dane.jpg

Trading a daně

03.02.2020 V dnešním tématu se budeme věnovat povinnostem, které přináší každé podnikání, a tím jsou daně. Ze zisku si stát vždy chce část ukrojit. Někdy je dokonce povinnost platit daně, i když je naše obchodování ve ztrátě. Otázkou také může být, jaké jsou rozdíly ve zdanění investičních příjmů v České republice a v zahraničí. O tom všem se dočtete v následujícím článku.
img

Odvoz vašeho vozu

16.01.2020  Každý z nás se určitě někdy ve svém životě dostal do situace, ve které nemohl řídit auto, Ať už se jednalo a vypitý a...
C:\fakepath\obrazek.png

Evoluce myšlenek a nápadů

19.12.2019 Svět nás obklopuje miliony nejrůznějších věcí, udělátek, nápadů, myšlenek a já nevím čím vším ještě. A jen málo z toho vzniklo na čistém bílém papíře ve formě, ve které tu danou věc potkáme při svém každodenním putování životem. Je pozoruhodné, jak složité mohou být na první pohled jednoduché věci a až když se nad nimi zamyslíme, teprve jejich složitost a důvtipnost vidíme, pochopíme a oceníme.
Související klíčová slova: FXstreet | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Řecko | Čína | Peníze | Expert | Akciový index | Inflace | OECD | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | USA | Nezaměstnanost | OPEC | Koruna | Evropská unie | Obchodní deník | Německo | Česká měna | Polsko | Apple | New York | Ropa Brent | Ropa WTI | ETF | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | EUR/CZK | Spready | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Bod | Breakout | CEO | CFD | Centrální banky | Dividenda | Ekonomika | Emise | Euro | Exekuce | Futures | Fúze | G10 | IPO | ISIN | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Management Fee | Margin | Risk | MetaTrader | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Obchodní systém | Obchodník | Opce | Open | Platforma | Portfolio | Pozice | Prodejní cena | Prémie | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Splatnost | Spread | Swap | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | AUD | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Finanční krize | XTB | Admiral Markets | Indexy | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fond | EU | Ministři financí | Ekonom | Myšlení | Byznys | Pravděpodobnost | Zisk | Deprese | Euforie | Výsledky | Emoce | RBNZ | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Financování | Investovat | Eurostat | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | MultiCharts | Ceny akcií | Obchodníci | Index | Podpora | Průlom | Přenos | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Microsoft | Akcie O2 | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Analýzy | Brent | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CZK | Černá labuť | Daňové přiznání | Dividenda ČEZ | Dolar | Dolary | Elektřina | Eura | Expirace | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Index Dow Jones | Investice do akcií | Investiční | Investování do akcií | Irsko | Jak investovat | Jeden dolar | Management | Markets | MetaTrader 5 | Nákup akcií | Nemovitosti | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodujeme | Portfolia | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Signály | Tesla Motors | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Volkswagen | Vývoj cen ropy | Webináře | WTI | Země EU | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | Benzín | Put | Elon Musk | EV | Jeff Bezos | Obchodní den | REIT | ROCE | Spojené státy | Tržby | Úvěr | Miliardář | Trader Workstation | Know-how | Burze | Investment | DPA | KPMG | Microsoft | Black swan | Úspěch | Podnikání | Automobilový průmysl | Precedens | Energie | Přehled | Vytrvalost | Firmy | Aktuální vývoj | Miliardy dolarů | Walmart | Alibaba | Propad | Bělorusko | Kryptoměny | S&P | Ztráty | Americké indexy | Nejistota | Saúdská Arábie | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Blockchain | Tesla | Nízká volatilita | Kapitalizace | Poplatky | Konsensus | Automatické obchodování | Krize | Investiční rozhodnutí | FCA | Investovat do akcií | Výnosy | ARM Holdings | Příjmy | Čistý příjem | Alphabet | ČTK | Belgie | Zpomalení ekonomiky | Hlavní ekonom | Očekávání | Vstup na burzu | BHS | Breakout Trader | Akcie Tesly | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | Multicharts | LYNX Trading | NEST | Lithium | Jak fungují akcie | Kobalt | Kartel OPEC | Obchodní týden | Vývoj na finančních trzích | Technologické akcie | Amazon (AMZN) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Obchodníci s ropou | Fond kvalifikovaných investorů | Czech Fund | I-Trader | FKI | Trh s ropou | Dopady na ekonomiku | Společnost Apple | Fidelity Investment | Majetek | Obchodovat s akciemi | Zahraniční akcie | ASIC | Michal Uma | Konopné akcie | Investice do marihuany | Růst cen ropy | Ceny pohonných hmot | NVDA | Americké společnosti | Ferrari | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Pokles cen | Aston Martin | Štěpán Křeček | Indická ekonomika | AMZN | Burzovní průvodce | Pohonné hmoty | Denní graf | Vlastní akcie | Poptávka po ropě | GOOGL | Investujte do akcií | Akcie roku | Formule 1 | Jak se stát lepším investorem | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | McKinsey | Huawei | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Čínská média | IOT | Trinity | Objem | Rijád | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Myšlenka | Alibaba Group | Zdražování pohonných hmot | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Firma | Olívia Lacenová | Cena jedné akcie | Růst cen | Studie | Index DOW | Generální ředitel | PSA | Statistici | Amazon | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Sdružení automobilového průmyslu | 5G | Automobilový sektor | Globální trh | Konkurenti | Financovat | Průmysl | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Formule | General Motors | Zdražování | NAFTA | Prodeje akcií | Nejistoty | Státy EU | Cena za akcii | Vývoj hodnoty akcií | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Nálada | Moskva | PSA Group | Americká automobilka | Porsche | Míra | Úroky | Hypotéky | Předseda | Investujte | Evoluce | Metalurgie | Zpracování kovů | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Nike | Bydlení | Ipsos | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Ziskovost | Hospodaření | Černé labutě | Tržní kapitalizace Tesly | Daimler | VDA | O2 | Írán | Ministr energetiky | Hodnota společnosti | Budoucnost | Nový rekord | Analytička | Velikost ztráty | Alibaba Group Holding | Vyplácení dividend | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Kancléřka Merkelová | Krach | Komunikace | Základ daně | Trump | Prezident | Hodnota Tesly | Google | Samsung | Trhy | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Impérium | Pokles | Situace | Zdražovat | Provozní zisk | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | BABA | Akcie Alphabet | Daň z tradingu | DRFG | Dividenda Apple | Výdaje | Úrok z dluhopisu | Příjmy z kapitálového majetku | Zamezení dvojího zdanění | Čeští tradeři | Výpočet daně | Zhodnocení cenných papírů | Obchodování ve ztrátě | Příjmy z tradingu | Trading a daně | Slevy na dani | Zdanění investičních příjmů | Platit daně | Objem 1 lotu | Správce daně | Daňové záležitosti | Finanční úřad | Daň z příjmu | Daňové otázky | Splatnost daně | Nakoupené akcie | PMI pro sektor | Sazby beze změny | Warner Music | SEC | Rozhodování | Průměrná cena | Zdražování ropy | Spuštění bitcoinů | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Nemovitý majetek | Vývoj | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Vládní opatření | WP | Videokonference | Prudký pokles | Indické akcie | Profitovat | Opatření vlády | Další vývoj | Kanadský premiér | Automobilka | Historie | Čerpací stanice | Onemocnění | Prudký pokles cen | Texas | Algoritmy | Domácnosti | Tým Admiral Markets | Růst | Potenciál | Živobytí | Ekonomiky | VW | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Práce | Vláda USA | Model Y | Údaje | Omyl | Patenty | Pohonné hmoty v ČR | Ministři | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Cena benzínu | Německé automobilky | Snížení produkce | Nejvyšší soud | Výpadky | Jiří Makovský | Úspory | Statistiky | S&P500 | Ropné velmoci | Posílení | Cestování | Hodnota společnosti na burze | Tweet | Soudní dvůr | Soud | Benjamin Gehrs | Expert Greenpeace | Greenpeace | Ekonomická poradkyně | Monika Schnitzeová | Poradkyně německé vlády | Herbert Diess | Šéf Volkswagenu | Koncern Volkswagen | PMI pro sektor služeb | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Zadlužení | Technologický pokrok | ONE | Auta | Enzo Ferrari | Scuderia Ferrari | Scuderia | Sektor služeb | VW Group | Renault | JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Hertz | Pozitivní sentiment | Vedení společnosti | Bitcoinové a blockchainové akcie | Býčí trend | Nikola | VectoIQ | VectoIQ Acquisition | Teorie černé labutě | Nikola Corporation | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Covid | Druhá vlna pandemie | Druhá vlna | MAM | Ocenění | Šance | Opel | Alfa Romeo | Ceny | Praha | Spotřební daně | Damoklův meč | Worldometers | Virgin Galactic | Coca-Cola | Výrobní sektor | Venezuela | Badger | Nvidia | Akcie společnosti Nvidia | Akvizice Arm Holdings | Klub bilionových společností | Qualcomm | Vodíkový pohon | Nová Tesla | Aston Martin DB11 | Porsche 911 | Porsche 911 turbo | Ferrari 812 | Ferrari 812 Superfast | Oltcit | Výdělky | Proražení | Vakcinace | Nikola Corp | Zvýšení těžby | Mrazy v USA | Rumuni | Zneužívání bitcoinu | Těžby kryptoměn
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Automatické obchodování
Automatické obchody
Automatické systémy
Automatický obchodní systém
Automatizace obchodování
Automatizovaná obchodní strategie
Automatizované investiční strategie
Automatizované obchodní systémy
Automatizované obchodování
Automatizovaný trading

Následující klíčová slova

Automobilka
Automobilka BMW
Automobilka Daimler
Automobilka FCA
Automobilka Ford Motor
Automobilka Geely
Automobilka Hyundai
Automobilka Nissan
Automobilka PSA
Automobilka Renault
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets new demo
Potvrďte prosím... Zavřít