Pátek 23. duben 2021 12:38
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Dukascopy
reklama
Capital.com

Klíčová slova - Nejznámější kryptoměny

C:\fakepath\bitcoin.jpg

Cena bitcoinu se vrátila pod hranici 50.000 dolarů

23.04.2021 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin dnes poprvé od 8. března sestoupila pod hranici 50.000 dolarů (zhruba 1,1 milionu Kč). Informovala o tom agentura DPA. Kolem 8:00 SELČ se bitcoin podle obchodní platformy CoinDesk prodával za zhruba 49.600 dolarů. Za posledních 24 hodin tak ztrácel kolem devíti procent.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Cena kryptoměny bitcoin prudce klesla, ale drží se nad 50.000 USD

18.04.2021 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin v noci na dnešek prudce klesla - z více než 60.000 dolarů sestoupila až do blízkosti 52.000 dolarů. Později část ztrát smazala a krátce před 08:00 SELČ se pohybovala kolem 55.900 USD (zhruba 1,2 milionu Kč). Za posledních 24 hodin tak ztrácela přes deset procent. Vyplývá to z údajů specializovaného webu CoinDesk.
C:\fakepath\coinbase.jpg

Akcie kryptoměnové burzy Coinbase dál sílí, přispěl zájem vlivné investorky

15.04.2021 Akcie kryptoměnové burzy Coinbase Global, s nimiž se ve středu začalo obchodovat na americkém trhu Nasdaq, dnes dál zpevňují. Před zahájením obchodování přidávaly kolem deseti procent. Podnik je provozovatelem největší kryptoměnové burzy ve Spojených státech a jeho tržní hodnota po prvním dnu na burze činila zhruba 83 miliard dolarů (1,8 bilionu Kč). Přechodně se dostala až nad 100 miliard USD, takže v té chvíli měl Coindesk větší hodnotu než britský ropný gigant BP, uvedl zpravodajský server BBC.
C:\fakepath\Coinbase.png

Debut na trhu Nasdaq ocenil kryptoměnovou burzu Coinbase na 100 miliard USD

15.04.2021 Na americkém trhu Nasdaq se včera začalo obchodovat s akciemi společnosti Coinbase Global, která je provozovatelem největší kryptoměnové burzy ve Spojených státech. Akcie zahájily s cenou 381 dolarů za kus, což celý podnik ohodnotilo na zhruba 100 miliard dolarů (téměř 2,2 bilionu Kč) a výrazně přesáhlo referenční cenu 250 dolarů stanovenou v úterý. Následně se tržní cena vyšplhala na 112 miliard dolarů, později však sestoupila až na 83 miliard dolarů, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin zdolal další rekord, vystoupil nad 63.000 dolarů

13.04.2021 Bitcoin zdolal další rekord, před polednem se obchodoval za více než 63.000 dolarů, v přepočtu asi 1,38 milionu korun. Poté kurz této nejznámější kryptoměny světa klesl zhruba na 62.600 dolarů. Od začátku roku se hodnota bitcoinu více než zdvojnásobila, vyplývá z grafů na specializovaných webech. Bitcoin vystoupil na rekordní hodnotu den předtím, než se na trhu Nasdaq v New Yorku začne obchodovat s akciemi společnosti Coinbase Global, což je provozovatel největší kryptoměnové burzy ve Spojených státech.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

Podle šéfa bitcoinové burzy se možná blíží kroky proti používání kryptoměn

13.04.2021 Vlády po celém světě by mohly začít podnikat kroky proti používání bitcoinu a dalších kryptoměn. V rozhovoru s televizí CNBC to uvedl Jesse Powell, spoluzakladatel a výkonný ředitel přední bitcoinové burzy Kraken.
C:\fakepath\Tesla2.jpg

Musk: Elektromobily Tesla už lze v USA koupit za bitcoiny

24.03.2021 Elektromobily Tesla už se dají ve Spojených státech kupovat za bitcoiny, oznámil na twitteru zakladatel stejnojmenného podniku Elon Musk. Uvedl také, že ještě letos bude takový nákup možný i v zemích mimo USA.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoin se z propadu po silném růstu nemusí roky vzpamatovat

22.03.2021 Růstová fáze, v které je nyní bitcoin, se ještě může udržet a cena této nejznámější kryptoměny by se mohla zvýšit o dalších 400 procent. Dostala by se tak zhruba na 300.000 dolarů (6,5 milionu Kč). Myslí si to spoluzakladatel a bývalý šéf kryptoměnové burzy BTCC Bobby Lee, který ale vychází čistě z grafů technické analýzy. Pokud by se jeho předpoklad naplnil, existuje riziko, že bitcoin z maxima prudce klesne a vzpamatovat se nemusí i několik let.
C:\fakepath\b-17032021-lv.gif

Ve Francii poprvé draží více než 600 bitcoinů zabavených úřady

17.03.2021 Ve Francii dnes poprvé draží více než 600 bitcoinů zabavených úřady při potírání trestné činnosti. Státní pokladna tak může těžit z růstu ceny nejznámější kryptoměny a přijít si na zhruba 30 milionů dolarů (659 milionů Kč), napsala agentura AFP.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

Reuters: Indie se chystá zakázat kryptoměny, počítá i s pokutami

15.03.2021 Indie chystá zákon zakazující kryptoměny. Pokud by v zemi někdo obchodoval s kryptoměnami nebo takový digitální majetek vlastnil, dostal by podle zákona pokutu. Agentuře Reuters to řekl jeden z vyšších vládních úředníků obeznámených s plánem. Zákon by byl ranou pro miliony investorů, kteří mají o kryptoměny zájem a Indie by se stala první velkou zemí, kde bude držení kryptoměn nelegální. Indické ministerstvo financí se k tomu zatím nevyjádřilo.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 15.3.2021

15.03.2021 Ve středu zasedá americká centrální banka. Dluhopisové programy ani nastavení sazeb s nejvyšší pravděpodobností neupraví. Nicméně investoři budou detailně zkoumat komentáře Jeroma Powella ohledně tolerance vyšších výnosů ze strany Fed. Očekáváme, že nárůst výnosů prozatím nezpůsobil citelné utažení měnových podmínek, takže na něj představitelé Fedu nebudou příliš reagovat. Powell zřejmě upozorní, že měnová politika zůstane ještě dlouhou dobu uvolněná. Na druhou stranu americká centrální banka na březnovém zasedání tradičně updatuje své ekonomické prognózy, včetně predikce vývoje sazeb. Vzhledem ke schválení robustních fiskálních stimulů a výrazného progresu ve vakcinaci, očekáváme prudkou revizi očekávaného růstu směrem nahoru. Řada institucí nyní předpokládá, že Fed upraví svou oficiální prognózu sazeb (tzv. dot plot). Nová mediánová prognóza by měla signalizovat jedno zvýšení sazeb v roce 2023 (aktuální prognóza nenaznačuje žádné zvýšení). To by mohlo vyvolat další tlak na růst dluhopisových výnosů. V minulosti platilo, že jestřábí aktualizace dot plotu vedla ke zvýšení dluhopisových výnosů (takový růst táhly nahoru reálné výnosy).
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin poprvé překonal hranici 60.000 dolarů

14.03.2021 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin včera poprvé vystoupila nad 60.000 dolarů (1,3 milionu Kč). Trh je optimistický poté, co americký prezident Joe Biden podepsal stimulační balík na podporu ekonomiky zasažené nemocí covid-19 za 1,9 bilionu dolarů a bitcoinu pomáhá i očekávání, že se mu dostane širšího přijetí.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 1.3.2021

01.03.2021 Hlavní téma, které rozhodne o dalším směřování trhů, je vývoj výnosů amerických vládních bondů. Desetiletá splatnost se nyní drží na úrovni okolo 1,4 %. Zvýšení souvisí především s citelným nárůstem reálných dluhopisových výnosů. Ty vystřelily až na -0,6 % a poté opět spadly o něco hlouběji do záporu. Současně dochází k propadu inflačních očekávání. Taková konstelace značí obavy, že se investoři navzdory rétorice Jeroma Powella obávají obratu v měnové politice. K růstu výnosů vedly i specifické faktory. Vzhledem k vyšším sazbám výrazně poklesl podíl refinancovaných hypoték a bankám tak vzrostla durace portfolií. Aby tento ukazatel opět stlačily, přistupovaly finanční domy k výprodejům delších vládních obligací. Nárůst výnosů vedl k poklesu cen rizikových aktiv. Cena zlata, která velmi citlivě reaguje na úroveň reálných výnosů, spadla na nejslabší úrovně od června. Výrazně ztrácely technologické tituly, které jsou jako tzv. long duration stocks nejcitlivější na změny dluhopisových sazeb. Očekáváme, že nákupy institucionálních investorů a americké centrální banky nezřízený nárůst výnosů opět utlumí.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 22.2.2021

22.02.2021 Výnosy delších amerických vládních dluhopisů se vydaly prudce nahoru. Vzhledem k dolarocentrické povaze globálního finančního systému se vývoj na amerických vládních bondech propisuje do výnosů státních obligací po celém světě. Výnos desetileté splatnosti se aktuálně nachází těsně pod 1,4 %. Většina investičních bank v prosinci 2020 předpokládala, že se výnos desetiletého papíru vyšplhá na tuto úroveň až konci letošního roku. Nyní Wall Street cílovou úroveň výnosů reviduje směrem nahoru. Prognóza do konce roku činí 1,75 % - 2%. Návrat růstu a inflačních tlaků vládní dluhopisy s fixním kupónem znehodnocuje. Nárůst výnosů souvisí i se stimuly Bidenovy administrativy. Ta k jejich financování využívá emisí delších splatností. Z tohoto důvodu dochází k významnému steepeningu výnosové křivky. Rozdíl mezi výnosy desetileté a dvouleté splatnosti se aktuálně nachází na úrovni 1,27 procentního bodu, nejvýše od ledna 2017. Tento vývoj stojí i za poklesem akcií z posledních dní. Dlouhodobě platilo, že se konkurenční vztah mezi akciovými a dluhopisovými trhy projevoval až v momentě, kdy se výnosy 10Y US GB nacházely nad úrovní 3 %. Vzhledem k obrovskému nárůstu zadlužení však existují obavy, že i nárůst výnosů ke 2 % může být pro řadu firem nebezpečný.
C:\fakepath\BTCUSDH1.png

Hodnota trhu s bitcoiny překonala bilion dolarů

19.02.2021 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin se dnes vyšplhala na další rekord, překonala 54.000 dolarů (1,15 milionu Kč). Celková hodnota trhu s bitcoiny tak pokořila hranici bilionu dolarů (přes 21 bilionů Kč). Vyplývá to z údajů webu Coindesk.
C:\fakepath\cr-07012021-lv.gif

Hodnota trhu s kryptoměnami překonala bilion dolarů

07.01.2021 Celková hodnota trhu s kryptoměnami dnes poprvé překročila hranici jednoho bilionu dolarů (21,3 bilionu Kč). Informoval o tom server CNBC. Cena nejznámější kryptoměny bitcoin přitom vystoupila na další rekord, podle specializovaného webu CoinDesk se dostala až na 37.739,08 dolaru (přes 800.000 Kč).
img

Bitcoin vzrostl nad všechny myslitelné meze

07.01.2021 „Investory v kryptoměnovém světě lze připodobnit k hráčům v kasinu. Nikdy si nemohou být jistí, zda při odchodu budou boháči nebo žebráci,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\eurusd-tydenik-2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (21.12.2020)

21.12.2020 V minulém týdnu došlo na měnovém páru EUR/USD ke vstupu do obchodu, na který jsem s předstihem upozornil v mém týdenním komentáři. Došlo k prolomení horní vstupní S/R zóny, čímž se aktivoval long obchod, který přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu. Pokud jste mého obchodu také využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Analytici: Cena bitcoinu dál poroste, může ale přijít korekce

17.12.2020 Další růst ceny bitcoinu, který sice může přerušit krátkodobá korekce, očekávají analytici oslovení dnes ČTK. Za zhodnocením bitcoinu je podle nich především přetrvávající ekonomická nestabilita ve světě, ale i zájem některých velkých finančních institucí. Růst ceny nejznámější kryptoměny pokořil dnes další rekord a překonal hranici 23.000 dolarů. Ve středu se přitom poprvé dostal přes 20.000 USD.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Cena bitcoinu se dál prudce zvyšuje, přesáhla 23.000 USD

17.12.2020 Růst ceny nejznámější kryptoměny bitcoin zrychluje, pokořil další rekord a překonal hranici 23.000 dolarů. Teprve ve středu se přitom poprvé dostal přes 20.000 USD. Zájem o bitcoiny podporuje hlavně poptávka od větších investorů a předpoklady, že bitcoin dokáže ochránit před inflací, uvedla dnes agentura Reuters.
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
C:\fakepath\bitcoin4.jpg

Cena kryptoměny bitcoin poprvé překonala hranici 20.000 dolarů

16.12.2020 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin dnes poprvé překonala hranici 20.000 dolarů (zhruba 430.000 Kč). Od začátku roku si připisuje více než 170 procent. Podle údajů burzy CoinDesk cena odpoledne vystoupila až na 20.817,80 USD.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

S&P Dow Jones Indices začne sestavovat indexy pro kryptoměny

03.12.2020 Společnost S&P Dow Jones Indices začne v příštím roce sestavovat indexy pro kryptoměny. Stala se tak dalším finančním podnikem, který vstupuje do oblasti digitálních měn, informovala dnes agentura Reuters. Společnost S&P Dow Jones Indices je známá zejména díky svým americkým akciovým indexům S&P 500 a Dow Jones.
C:\fakepath\I.USDXH1.png

Forex: Dolar sestoupil na týdenní minimum, později však ztráty smazal

20.11.2020 Americký dolar dnes sestoupil na týdenní minimum vůči koši měn, protože naděje na nová stimulační opatření ve Spojených státech podpořily poptávku po rizikovějších aktivech. Později však ztráty smazal. Euro kolem 18:00 SEČ vykazovalo vůči dolaru pokles o 0,2 procenta na 1,1855 EUR/USD.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin pokračuje v růstu, jeho cena překonala 17.000 USD

17.11.2020 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin pokračuje v růstu. Během dnešního obchodování poprvé po téměř třech letech překročila 17.000 dolarů (zhruba 380.000 Kč). Na burze Bitstamp se kolem 16:00 SEČ pohybovala v blízkosti 17.200 USD.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Cena bitcoinu poprvé za téměř tři roky překonala 16.000 USD

12.11.2020 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin dnes poprvé po téměř třech letech překročila 16.000 dolarů (přes 358.000 Kč). Podle burzy CoinDesk vystoupila až na 16.157 USD, tedy na nejvyšší úroveň od 6. ledna 2018.
C:\fakepath\eurusd-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (9.11.2020)

09.11.2020 V minulém týdnu jsem v mém komentáři nezveřejnil žádné obchodní nastavení díky amerických volbám a riziku nečekaných pohybů. Takže níže na grafech můžete pouze vidět reakce trhu na mé S/R zóny.
C:\\fakepath\\bitcoin.jpg

Bitcoin po téměř třech letech překonal hodnotu 14.500 USD

05.11.2020 Cena nejznámější kryptoměny bitcoin dnes poprvé po téměř třech letech vystoupila nad 14.500 USD (více než 327.000 Kč) a pokračuje v růstu. Obchody s touto virtuální měnou jsou teď velmi rušné, vliv na ně má mimo jiné i nejistota spojená s prezidentskými volbami ve Spojených státech. Uvedl to server Cointelegraph.com, který se věnuje zpravodajství právě o kryptoměnách. K zájmu o bitcoiny přispívají ale také obavy z pandemie a obecně vyšší zájem investorů, poznamenala agentura Bloomberg.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Analytici: Obavy z koronaviru zlevnily akcie a zdražily zlato

04.03.2020 Koronavirus a obavy o jeho masivní rozšíření způsobily v letošním roce na světových trzích všeobecné výprodeje rizikových aktiv jako například akcií a úprk investorů do konzervativních investic typu státních dluhopisů nebo zlata. Shodli se na tom analytici oslovení ČTK. Turbulence se podle nich nevyhnuly ani světovým měnám.
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bitcoin za pět dní ztratil 12 procent

28.02.2020 Hodnota nejznámější kryptoměny Bitcoin začala výrazně klesat. Za posledních pět dnů se snížila o 13 procent na 8630 dolarů, tedy zhruba 200.000 Kč. Stále je o zhruba 1400 USD nad kurzem ze začátku roku a meziročně na více než dvojnásobné hodnotě. Vyplývá to z údajů webu Kurzy.cz.
C:\fakepath\eurusd-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (17.2.2020)

17.02.2020 Minulý týden nedošlo k žádnému obchodu na měnovém páru EUR/USD podle mého týdenního komentáře. Trh v podstatě padal celý týden k nižším úrovním, kde se však nenacházelo žádné mé obchodní nastavení (vstupní S/R zóna) ke vstupu do obchodní pozice, jelikož jsou to úrovně, kde jsme nebyli už tři roky. Vypadá to, že brzy dojde k vyplnění GAPu (cenové mezery), který vznikl na eurodolaru v roce 2017 po prezidentských volbách ve Francii, kde vyhrál Emmanuel Macron.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin letos poprvé překonal hranici 10.000 dolarů

13.02.2020 Kurz nejznámější kryptoměny bitcoin tento týden poprvé v letošním roce překonal psychologickou hranici 10.000 USD (228.000 Kč) a v současnosti se obchoduje okolo 10.150 USD (231.400 Kč). Je to nejvyšší hodnota od konce loňského září. Od začátku roku bitcoin zpevnil o více než 40 procent. Vyplývá to z údajů serveru Kurzy.cz.
C:\fakepath\top-22102019-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

22.10.2019 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování v zelených číslech, když je nahoru poslal pozitivní sentiment investorů ohledně dalšího vývoje americko-čínských obchodních jednání. Důvodem bylo vyjádření Larryho Kudlowa, ekonomického poradce amerického prezidenta, podle kterého existuje možnost, že prosincové zavedení tarifů na dovoz čínského zboží bude odvoláno.
img

Hranice 12 500 dolarů padla. Hodnota bitcoinu prudce roste

26.06.2019 Kryptoměnový trh byl polit živou vodou a začal dynamicky růst. Zatímco na začátku června letošního roku se celková tržní kapitalizace kryptoměn pohybovala kolem 270 miliard dolarů, dnes byla pokořena hranice 360 miliard dolarů. Výrazný vzestup ceny můžeme sledovat u nejznámější kryptoměny bitcoin, jejíž celková hodnota představuje zhruba 62 procent hodnoty všech kryptoměn.
img

Bitcoin pokořil hranici 9 000 dolarů

17.06.2019 „Hodnota bitcoinu stejně jako dalších kryptoměn je nestabilní a postupem času se výrazně mění. Na současném růstu hodnoty bitcoinu mnozí lidé vydělali. Podobně však v roce 2018 při výrazném pádu ceny bitcoinu mnoho lidí prodělalo. Obchodníci s kryptoměnami by si měli dávat velký pozor a uvědomit si, že potenciál vysokého výnosu je vykoupen obrovským rizikem,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Flash crash poslal bitcoin z letošních maxim až pod 6200 dolarů, rychle se zotavuje

17.05.2019 Na kybernetické měně bitcoin byl dnes zaznamenán prudký propad z čerstvě dosažených maxim posledních deseti měsíců nad 8300 dolary až pod hladinu 6200 dolarů. Podle prvních reakcí obchodníků neexistuje pro tak náhlý propad jednoznačný důvod, jde podle nich zřejmě o snahu vybrat zisky z dosavadního růstu ceny. Další dostupné informace hovoří o masívním prodejním příkazu na burze Bitstamp v objemu 5 tisíc BTC, který se postaral o krátkodobý propad virtuální měny až na 6178 dolarů, jak upozornila agentura Reuters, a vytvořil krátkodobou arbitrážní příležitost. Aktuálně se cena bitcoinu pohybuje kolem 7200-7300 USD.
C:\fakepath\btcusd-17052019.png

Bitcoin propadl o více než 20 procent

17.05.2019 Cena kybernetické měny bitcoin dnes propadla o víc než 20 procent a dostala se pod 6200 dolarů. V předchozích zhruba sedmi týdnech se přitom bitcoin zotavoval a jeho cena se vyšplhala až nad 8000 dolarů, maximum za deset měsíců. Podle obchodníků neexistuje pro tak náhlý propad jednoznačný důvod, jde podle nich zřejmě o snahu vybrat zisky z dosavadního růstu ceny.
img

Reklamu na prodej kryptoměn zakáže také Twitter

26.03.2018 Sociální síť Twitter zakáže na svých stránkách reklamu na kryptoměny, jako je bitcoin. Připojí se tak k Facebooku a Googlu v omezování tohoto odvětví kvůli riziku podvodů nebo velkých ztrát investorů, uvedla agentura Reuters. Přesný termín, od kdy bude zákaz platit, zatím nebyl uveden.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Money management | Bitcoin | Price Action | Intradenní obchodování | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Akciový index | Fitch | Korelace | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Euroskupina | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Spekulace | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Ekonomické prognózy | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Bond | Bundesbank | Burza | CBOE | CFTC | CME | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Dolarový index | Durace | ECB | ESM | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Fed | Finanční trhy | Forex trader | Futures | Fúze | Vyplnění GAPU | IPO | ISIN | Index PX | Indikátor | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | Lot | MMF | MT4 | Margin | Marže | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Open | Pakt stability | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Rally | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Rezistence | Platina | Riziko | S&P 500 | Saldo běžného účtu | Sentiment | Směnný kurz | Splatnost | Spread | Tick | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | ZEW index | Bondy | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | Obchodování | JPMorgan | EMU | Objem obchodů | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | FTSE | Ekonomika Spojených států | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | Investoři | Fond | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Ekonom | BitStock | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Finanční instrumenty | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Euforie | Výsledky | Strach | Investiční příležitost | London Stock Exchange | Euronext | RBNZ | Oanda | Partners | Golden Gate | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Světová obchodní organizace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | USDX | Index cen | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Makrodata | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Virtuální měna | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Bankrot | Obchodníci | Aktivum | Index | Likvidní | Podpora | Volatilní | Akcie Erste | Akciové burzy | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | BH Securities | Bitcoin peněženka | Brent | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Co je bitcoin | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | České akcie | Dolar | Dolary | Kurzy.cz | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Eura | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Fondy | FXstreet.com | FXstreet.cz | GfK | Graf | HDP Číny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investiční | Investing | Jak investovat | Jak těžit Bitcoin | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Komoditní | Kurz bitcoinu | Kurzy | Libra | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Management | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Obchodujeme | OTC trh | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prognóza | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Směnárny | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | CNBC | ZEW | Ekonomika EU | Elon Musk | Christine Lagarde | Indie | Jeff Bezos | Ministerstvo financí | Obchodní den | Petr Kellner | ROCE | Itálie | Spojené státy | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Komise | Kontrakt | Volby | S/R zóny | Velcí hráči | Poradenská společnost | Burze | Commodities | Currencies | Investment | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | DPA | Crowdfunding | CME Group | Sentix | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | S&P Dow Jones Indices | BNY Mellon | BBC | Reporty | Obchodní nastavení | S/R zóna | Expanzivní měnová politika | Průmyslová produkce | Úspěch | Podnikání | BMW | Ministr financí | Stock Exchange | Velcí investoři | Evropské banky | Yahoo Finance | Energie | Rada ČNB | Zkušení investoři | Kč/EUR | Kč/USD | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Global Advisors | Kybernetické měny | Hodnota bitcoinu | Futures kontrakty | Swapy | Golden Gate CZ | Forbes | Zpravodajský server | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj dolarového indexu | Economic | Akcie v USA | Ekonomické dopady | IHS | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Americký akciový index | Panické výprodeje | Styl obchodování | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Alibaba | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Specifika kontraktu | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Bezpečné útočiště | Nejistota | Erste | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Euro k americkému dolaru | Zajištění | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Dluhové krize | Agentura AFP | Obchodování s finančními deriváty | Kryptoměna | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Výhled | Utáhnout měnovou politiku | Poplatky | Rekordní maxima | Úspěšné obchodování | Makléřské společnosti | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Finanční ústav | Investovat do akcií | Výběr zisků | Výnosy | Japonská vláda | Turecká centrální banka | Americké investiční banky | Softbank | ARM Holdings | Institucionální investoři | Příjmy | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Finanční domy | ČTK | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní pozice | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Bitfinex | IHS Markit | Flash Crash | Purple Trading | WBTCB | Bitstamp | Ruské akcie | Vstup na burzu | CoinDesk | BHS | Paul Tudor Jones | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Virtuální mince | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Cena Etherea | Digitální zlato | Jerome Powell | Coinmarketcap | Bitcoin futures | Investiční nástroj | Kraken | ETH | ETC | Obchodník s kryptoměnami | GDAX | Mineři | XBT | Kryptoměna ethereum | Růst bitcoinu | Štěpán Hájek | Investice do kryptoměn | Crypto | Tržní kapitalizace kryptoměn | Reklamy na kryptoměny | Burzy kryptoměn | BTC/EUR | FundStrat | Obchodování na trzích | Investování s LYNX | Země platící eurem | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Airbnb | Obchodní války | Bitcoiny | Virtuální měny | Forexové páry | OPEC+ | Renaissance Capital | Asijské akciové trhy | Technologické akcie | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Pokles ceny | Ekonomické krize | USMCA | Spotřebitelská inflace | Přímé zahraniční investice | Reakce trhu | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Dodávky ropy | Long obchod | Vývoj kurzu bitcoinu | Intercontinental Exchange | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Obchodované fondy | Veřejný dluh | Česká firma | Bankomaty | Alternativa oficiálních měn | Čínské firmy | Společnost Apple | Intercontinental Exchange (ICE) | Transakční poplatky | Majetek | Ukončení obchodní války | Klasické peníze | Obchodovat s akciemi | Globální dluh | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Světové finanční trhy | Obchodníci s kryptoměnami | Zájem investorů | Uber Technologies | Statistický úřad | Inflační očekávání | OSL | Cena kybernetické měny | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Zájem o bitcoiny | Nabídka akcií | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Kryptoměna libra | Blockchainové akcie | GBTC | Kurz kryptoměny | Výnosové křivky | Pokles cen | Americké futures | Záporný úrok | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Nové akcie | Komoditní obchody | Oživení ekonomiky | Upisování | Saudi Aramco | Televize CNBC | Ondřej Příhonský | Denní graf | Dot plot | Thomas Cook | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Ochrana před inflací | Hospodářské dopady | Nová měna | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Hospodářské krize | McKinsey | Investorka | Platební společnost | TikTok | Huawei | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočtový schodek | Deficit | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Ropný gigant | Německá vláda | Kryptoměnová burza | Trinity | Objem | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Firma | Období nejistoty | Technické analýzy | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Borsa Italiana | Server BBC | CBI | Server CNBC | BAKKT | Bilance | Index DOW | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Lagardeová | Amazon | Úrok | Tiffany | LVMH | Miliardy | Využití kryptoměn | EBRD | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Walt Disney | 5G | AFP | Meziroční růst HDP | Dluhopisoví investoři | Martin Stránský | Objem obchodů s kryptoměnami | Vládní bondy | Omezení těžby | Statistika | Predikce vývoje | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | General Motors | NTT | Docomo | Rozvoj | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Světové obchodní organizace | Plyn | Kontrakty | Koruna zpevnila | Prohlášení | Yahoo | Alstom | PSA Group | HDP Německa | Časopis Forbes | Společnost Huawei | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Událostí ve světové ekonomice | Škoda Auto | Míra | InterContinental | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Edward Moya | Počet zaměstnaných | Bankovní rada České národní banky | Předseda | Uchovatel hodnoty | Americké centrální banky | Regulátoři | Nejziskovější | MasterCard | Disney | Andrew Bailey | Lámání rekordů | Boháči | Pojistka proti inflaci | Uber | Česká zbrojovka | První obchod | Ztráta | Miliardy korun | Peking | Wirecard | WBTCB Ondřej Příhonský | Halving | Hospodaření | Paschal Donohoe | Wood and Company | Pracovní trh | Američané | Odškodné | Inovace | General Motors (GM) | Výroba aut | Výroba aut v Německu | VDA | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | RBA | Budoucnost | Negativní zprávy | Inflace a dluhopisy | Nový rekord | Ministerstvo práce | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Britské společnosti | Parabolický vývoj | Komunikace | Emmanuel Macron | Macron | Astrazeneca | Trump | Prezident | Koronavirus | Paypal Holdings | Brand Finance | Značka Amazon | Google | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americké hospodářství | Akcie roku 2020 | Pražské burzy | Asijské indexy | Pokles | Situace | Obavy z koronaviru | Provozní zisk | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Burzy v Šanghaji | Boeing | FIAT | Pochybnosti | Zlepšení | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | ETH/BTC | Dopady koronaviru | BP | Převody peněz | Americká společnost | Sazby beze změny | SEC | Postmates | Snowflake | Americké ekonomiky | Americké banky | Britský statistický úřad | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Americká inflace | Politika centrálních bank | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Deutsche Telekom | Ekonomické dopady koronaviru | Směřování trhů | Gilead Sciences | Obavy z pandemie | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Hospodářská politika | Snížení těžby | Výkyvy | Společnost IHS Markit | Aktuální Price Action | Únorová inflace | WP | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Aerolinky | Opatření proti koronaviru | Mince | Profitovat | Další vývoj | Stimuly | Letectví | Největší propad | Cenový vývoj | Tudor | Fiskální balíček | Stimul | Burzy cenných papírů | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Žádosti o podporu | Nová stimulační opatření | Bilion dolarů | Koronavirová krize | Unilever | Američtí senátoři | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Výrobce letadel | Hotovost | Ministryně financí | Sněmovna reprezentantů | Další růst | Růst | Německý parlament | Roberto Azevedo | Balík na podporu ekonomiky | Objem dluhopisů | Koronavirové krize | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Sněmovna reprezentantů USA | Německý statistický úřad | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | Války | Schodek | Organizace | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Práce | Otázka za miliony | Akcie výrobce elektromobilů | Údaje | IATA | Obchodovat s cennými papíry | Možnosti obchodování | Dopady koronavirové krize | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Extrémní nárůst | Nejvyšší soud | Výpadky | Massachusetts | Více peněz | Maloobchodní tržby v USA | Demokraté a Republikáni | ZEW index ekonomického sentimentu | Purple Trading Štěpán Hájek | Chesapeake Energy | Cenové pohyby | Sociální síť | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Grayscale | Data z trhu práce | Bitcoin dnes | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Zaměstnanci | Gilead | Společnost Gilead | Růst výnosů | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | FOMO | Dovoz | Vývoz | ETN | Alternativní taxislužby | Uvolňování opatření proti koronaviru | Státy eurozóny | Růst zadlužení | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Toyota Motor | Společnost Avast | ONE | Velké ekonomiky | Spekulovat | Jukos | Fiskální stimul | Marek Brávník | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Růst Bitcoinů | Renault | Spoluzakladatel | Ekonomické zotavení | JDE | Unie | ČR | Salesforce | Hertz | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Zbrojovka | Pozitivní sentiment | PEPP | Londýnské burzy | Bitcoinové a blockchainové akcie | Riot Blockchain | Square | Německé vládní strany | Počet nových žádostí o podporu | Hertz Global Holding | Hertz Global | Rozpočtový deficit USA | Stimulační balík | Japonský vývoz | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Dluh Británie | Covid | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Analytik Purple Trading | Chesapeake | Společnost Uber | Ant | Japonská společnost | Nový trend | NEXO | Americký výrobce letadel | Ocenění | Americká společnost Apple | Stellantis | Chrysler | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Technologické společnosti | Salesforce.com | Burzovní hodnota | Čínská společnost | Zastavení růstu | Důvěra | Ant Group | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Americké ministerstvo spravedlnosti | Bitstock.com | Veřejný dluh Británie | Airbus Group | Americký soud | Zdanění | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Japonské ministerstvo financí | Zadlužení Německa | Americký podnik | Šéf Tesly | Elektromobily | Diverzifikovat | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Biden | Česká republika | Cineworld | Společnost Cineworld | Odvolací soud | Měnový fond | Paul Milgrom | Robert Wilson | Výrobce letecké techniky | Koncern | Platby v kryptoměnách | Digitální převody peněz | Nařízení | Technologické tituly | Odklad splátek | Poptávka po bitcoinech | FoMO efekt | Fear of Missing Out | Praktické tipy | Indexy pro kryptoměny | Sestavování kryptoměnových indexů | Proražení | Investice do vody | Akcie americké společnosti | Norwegian Air Shuttle | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Vakcinace | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Produkce čínských továren | Coinbase Global | Zadlužování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | Odvětví kryptoměn | Boeing 737 Max | Zlepšení ekonomického výhledu | Růst ceny | Zastánci bitcoinu | Autopůjčovna Hertz | DOT | Hodnota trhu s kryptoměnami | Babel Finance | Simons Chen | Investiční manažeři | David Rosenberg | Rosenberg Research | Zájem o bitcoin | Evropské centrální banky | Nastavení sazeb | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Hodnota trhu s bitcoiny | Aukční síň | Nárůst výnosů | Silný růst | Objem transakcí s kryptoměnami | Zákon zakazující kryptoměny | Bitbns | Unocoin | Digitální majetek | Vstup Coinbase na burzu | Růstová fáze | BTCC | Bobby Lee | BTCC Bobby Lee | Cyklus býčího trhu | Cyklus býčího trhu u bitcoinu | Ballet | Squawk Box Asia | CNBC Squawk Box Asia | Platební prostředek | Prodej kryptoměn | Jesse Powell | Přední bitcoinové burzy | Používání kryptoměn | Akcie Coinbase | Držitelé kryptoměn | Debut na trhu Nasdaq | Akcie kryptoměnové burzy | Ark Investment | Cathie Woodová | Vlivná investorka | Ark | Vstup burzy Coinbase na akciový trh | Coinbase na akciový trh | Cathie Wood
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Nejvyšší soud v Británii
Nejvyšší výnosy
Nejvyšší zhodnocení
Nejvýznamnější burza
Nejziskovější
Nejziskovější akcie
Nejziskovější firma
Nejziskovější firma světa
Nejziskovější společnost
Nejznámější kryptoměna

Následující klíčová slova

Nejztrátovější finance
Nejžhavější komodita
Nekonvenční měnové politiky
Nekryté bankovky
Nekřesťanský úrok
Nekstra
Nekstra.com
Nekurzotvorný obchod
Nel Hydrogen / Nel ASA
Nelikvidní devizový trh
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Capital.com
Potvrďte prosím... Zavřít