Pondělí 23. září 2019 21:43
reklama
Admiral Markets SE
reklama
Purple Trading ALFA
reklama
UFX

Klíčová slova - Intradenní obchodování

C:\fakepath\Price_Action_Strategie.jpeg

V jednoduchosti je síla – aplikace Price Action na akciových indexech

19.08.2019 Akciové indexy považuji za velmi dobrý obchodní instrument pro intradenní obchodování finančních trhů. Díky vysoké volatilitě, dobrému plnění a akci, která se každý den na těchto trzích objevuje, považuji indexy za nekonečný zdroj možností pro praktické využití základních jednoduchých principů Price Action.
img

Maržové obchodování – jaké má výhody a rizika?

02.08.2019 Maržový účet vám dává více možností, které můžete a nemusíte využít. Marže je pro mnoho obchodníků stále synonymem rizika, ale pravdou je, že rizikem je hlavně pokud nechápeme jak funguje.
C:\fakepath\forex-trader.jpg

Není váš obchodní účet podkapitalizovaný?

01.07.2019 Začínající obchodníci si mohou často klást otázky ohledně ideální velikosti obchodního kapitálu, se kterým by měli začít obchodovat. Na jedné straně je doporučováno obchodovat s takovým kapitálem, který si můžeme dovolit ztratit, na straně druhé zde ovšem hrozí, že náš obchodní účet bude podkapitalizován.
img

Má intradenní obchodování v roce 2019 ještě cenu?

10.05.2019 Doba se mění a my se s vámi podělíme o důležité aspekty, které byste měli zvážit, když se chcete stát intradenním obchodníkem v roce 2019.
img

Britský parlament odložil brexit; Německo na cestě k recesi?

15.03.2019 V sobotu byl v Číně zveřejněn index spotřebitelských cen za únor, který vzrostl podle očekávání o 1,5 %. pondělí byly zveřejněny maloobchodní tržby za leden v USA ve výši 1,5 %, což předčilo předpokládanou hodnotu o 0,5 %.
C:\fakepath\day-trading2.png

Intradenní trading jako liga mistrů obchodování?

11.03.2019 V jedné z knih věnujících se tradingu, kterou jsem v uplynulých 5 letech přečetl a na jejíž název si dnes bohužel nedokážu vzpomenout, autor definoval intradenní obchodování (day trading) jako světové mistrovství nebo chcete-li ligu mistrů tradingu. Opravdu je tedy day trading naší nejtěžší disciplínou nebo jsou všechny styly stejně náročné?
img

Jak na obchodování s Momentum indikátorem

08.03.2019 Vysvětlíme vám vše potřebné ohledně Momentum indikátoru, včetně jeho výpočtu a ukážeme nejčastější obchodní přístupy na něm založené.
img

Intradenní obchodování: Průvodce pro začátečníky

21.02.2019  Intradenní obchodování, někdy nazýván jako „daytrading“,  je jeden z nejoblíbenějších způsobů, ja...
img

Obchodní plán – Praktický průvodce jak vytvořit obchodní strategii

15.02.2019 Obchodování na burze je velmi specifická činnost, kterou lze jen těžko k něčemu přirovnat. Trader se v podstatě neustále pohybuje v prostředí vysoké nejistoty. Na trzích vládne nahodilost a chaos. Někteří proto neváhají burzovní obchodování označit za gambling podobný ruletě.
C:\fakepath\obrazek.jpg

Jak na úspěšné obchodování praporkových formací

11.02.2019 V dnešním vzdělávacím článku zabrousíme do tématu technické analýzy a budeme se v něm věnovat velmi oblíbené a zároveň poměrně jednoduché formaci, která se po správném uchopení může stát slušným nástrojem ke generování zisků. Jedná se o praporkové formace a v tomto článku si je podrobněji představíme.
C:\fakepath\trading2.png

Profesionální trading: Vedení a vyhodnocování statistik

04.02.2019 Na základě několika nedávných dotazů jsem se rozhodl napsat první ze série článků věnovaných důležitosti správného vedení a vyhodnocování vlastních obchodních statistik. V tomto prvním díle se zaměřím na důležitost statistik obecně a závěrem na takzvaný drawdown.
img

Jaké investiční produkty je možné obchodovat (nejen) na burze?

29.01.2019 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Ninja Trader a Trader Workstation (TWS) – Návod na propojení

02.01.2019 Klienti LYNX mohou využít přístupu na stovky světových burz přes celovsvětově oceňované obchodní platformy. Pokročilejší obchodníci využívají platformu Trader Workstation (TWS), zatímco občasní akcioví investoři s oblibou obchodují přes webovou platformu LYNX Basic. Investoři také mohou získat přístup k trhům přes aplikaci LYNX Trading na mobilu a tabletu.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Představení Sierra Chart a návod na propojení s LYNX Trading (TWS)

08.08.2018  Klienti LYNX mají možnost využít několik různých platforem pro obchodování na světových burzách. Buď využívaj...
img

Připravte se na finanční smršť

30.07.2018 Doslova záplava důležitých rozhodnutí, dat a statistik čeká na finanční trhy tento týden předtím, než se uloží ke klidnému srpnovému letnímu spánku. Volatilita se téměř s jistotou zvýší a situace bude nabízet možnosti pro intradenní obchodování.
img

Jaká ETF obchodovat v Evropě?

30.06.2018  V návaznosti na nedávné omezení nákupu ETF na US burzách pro obyvatele EU jsme pro Vás připravili sumář k těm...
img

Jaká ETF obchodovat v Evropě

29.06.2018 V návaznosti na nedávné omezení nákupu ETF na US burzách pro obyvatele EU jsme pro Vás připravili sumář k těm produktům, které jsou pro investory nejoblíbenější. Jedná se o průřez produkty, které zpravidla již mají na trhu nějakou historii, jsou regulovány a mohou tak investorům nahradit ty z USA.
img

Intradenní obchodování: průvodce pro začátečníky

22.06.2018 Intradenní obchodování je jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak na burze zhodnotit volné finanční prostředky. Popularitě se těší především díky možnosti obchodovat s poměrně malým účtem a s příslibem rychlých a velkých výdělků.
img

Intradenní obchodování: průvodce pro začátečníky

21.06.2018  Intradenní obchodování je jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak na burze zhodnotit volné finanční prostředky....
img

Intradenní obchodování: průvodce pro začátečníky

15.06.2018 Intradenní obchodování je jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak na burze zhodnotit volné finanční prostředky. Popularitě se těší především díky možnosti obchodovat s poměrně malým účtem a s příslibem rychlých a velkých výdělků.
img

Intradenní obchodování: průvodce pro začátečníky

14.06.2018  Intradenní obchodování je jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak na burze zhodnotit volné finanční prostředky....
img

Realita tradingu 7: Trading je dnes náročnější, za to má menší zhodnocení

14.05.2018 Poslední dobou na mě všude útočí informace o výnosnosti tradingu. Nedávno jsem na českém internetu četl článek o tom, že průměrný roční výnos tradingu je 20 %.
img

USA chce zavést cla na dovoz průmyslových kovů. Akciové trhy reagují prudkým poklesem

02.03.2018 Akciové trhy v USA opět prožívají krušnější časy, čtvrteční obchodování přineslo více než 1% ztrátu na všech námi sledovaných akciových indexech. Index Dow Jones oslabil o více než 1,5 % a klesl až na 2677 bodů. Intradenní volatilita opět nabrala výrazných rozměrů a index VIX vyskočil na 22,5 bodů, což představuje nárůst o více než 13 %. Spekuluje se, že za poklesy stojí rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa zavést cla na dovoz oceli a hliníku.
img

Bitcoin: Praktický průvodce & odpovědi na 13 zásadních otázek

18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě.
img

7 nejoblíbenějších technických indikátorů

22.11.2017 Blížíme se ke konci našeho seriálu o technické analýze a proto je čas na určitou rekapitulaci. V předchozích dílech jsem se věnovali svíčkovýcm formacím, obchodování gapů, swingovému tradingu i popisu různých indikátorů.
img

Rozhovor s týmem FXstreet.cz z Bossa Investorské ligy mistrů

14.11.2017 Tým FXstreet vysílá každou středu od 17:30 h prostřednictvím webinářů Bossa.cz.
img

Indikátor RSI: pomůže najít vstupní oblasti

06.09.2017 RSI (z anglického Relative Strenght Index) je indikátor patřící do skupiny oscilátorů, vyjadřuje překoupenost nebo přeprodanost určitého trhu. Říká nám, zda je vhodný okamžik pro nákup nebo prodej daného trhu. Na horizontální ose vidíme čas a na ose vertikální hodnoty od 0 do 100. Nad hodnotou 50 jd eo pozitivní signál a pod hodnotou 50 jde o negativní signál.
img

Kolik času trávit u obchodní platformy?

24.07.2017 Přemýšleli jste někdy o tom, jestli se vám čas, který strávíte u platformy, zaplatí? Začínající obchodník, hnán vidinou astronomických zisků, nejspíš přemýšlí o vysedávání u grafu jako o investici a v rámci studia trhu to ani nepovažuji za špatné. Přijde však doba, kdy se každý musí zeptat sám sebe, jestli to stojí za to.
trading-19062017-2.png

Zapomeňte na hledání perfektní strategie

19.06.2017 Tento vzdělávací článek je zaměřen především na začínající obchodníky, kteří si obchodování dělají často mnohem těžší, než je nutné. Asi se ptáte, co je pointou. Jde o obchodování na vyšších timeframe (například na denních grafech - D1), což je pro úplného začátečníka možná ta nejlepší startovní čára. Bohužel mnozí dělají pravý opak a zpočátku se zaměřují na obchodování intradenní, tedy na krátkodobé časové rámce. A přitom zvolení vyššího časového rámce, alespoň pro začátek, dramaticky zvýší pravděpodobnost obchodníkova úspěchu. A pravděpodobnost je to, o co jde v obchodování především.
img

V zajetí intradenního šumu

30.05.2017 „Intradenní obchodování je takové malé swingové obchodování“ - četl jsem nedávno na jednom tradingovém fóru. Je mi jasné, že jsou obchodníci, kteří, stejně jako já, takový názor nemají, ale přece jen bych rád upozornil na to, co považuji v přístupu k intradenním tradingu za důležité.
trading-forex2.png

3 aspekty, které změní vaše obchodování

17.04.2017 Dnešní článek by měl nastínit 3 zajímavé aspekty obchodování, které mohou váš trading výrazně změnit k lepšímu. Věnujte jim alespoň trochu pozornosti a zamyšlení, jsem přesvědčen o tom, že se to vyplatí. Mnoho traderů se dostane do situace, kdy udělají jeden krok vpřed a dva kroky zpátky a bohužel někteří se z této situace nikdy nedostanou ven. Tento článek je určen nejen pro ně, ale i pro kohokoliv, kdo to s tradingem myslí opravdu vážně.
img

Návod na propojení Ninja Trader a Trader Workstation (TWS)

14.11.2016 Klienti LYNX mohou využít přístupu na stovky světových burz přes celovsvětově oceňované obchodní platformy. Pokročilejší obchodníci využívají platformu Trader Workstation (TWS), zatímco občasní akcioví investoři s oblibou obchodují přes webovou platformu LYNX Basic. Investoři také mohou získat přístup k trhům přes aplikaci LYNX Trading na mobilu a tabletu.
forex-trader2.png

Jak se v tradingu posouvat kupředu?

10.10.2016 V dnešním článku se podíváme na to, jakým způsobem lze v obchodování postupovat kupředu a jako trader se neustále zlepšovat. Začínající obchodník dokáže zpravidla během pár měsíců ovládat potřebné základy k obchodování, nicméně po určité době může začít stagnovat a výsledky tak nejsou podle jeho představ. Proto se v tomto článku budeme věnovat způsobům, jakými lze trading znovu nastartovat a jak na sobě pracovat.
Zlato-04102016-LV-22.png

Intradenní obchodování zlata 4.10.2016

04.10.2016 Dokud se cena zlata (XAU/USD, GOLD) bude obchodovat pod rezistencí 1310, tak je pravděpodobný pokles...
GBPUSD-04102016-LV-21.png

Intradenní obchodování GBP/USD 4.10.2016

04.10.2016 Dokud se měnový pár GBP/USD bude obchodovat pod rezistencí 1,2845, tak je pravděpodobný pokles...
EURUSD-04102016-LV-20.png

Intradenní obchodování EUR/USD 4.10.2016

04.10.2016 Měnový pár EUR/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,1155 a rezistencí 1,1175...
Zlato-26092016-LV-21.png

Intradenní obchodování zlata 26.9.2016

26.09.2016 Cena zlata (XAU/USD, GOLD) se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1332 a rezistencí 1341...
GBPUSD-26092016-LV-20.png

Intradenní obchodování GBP/USD 26.9.2016

26.09.2016 Dokud se měnový pár GBP/USD bude obchodovat nad supportem 1,2900, tak je pravděpodobný růst...
EURUSD-26092016-LV-19.png

Intradenní obchodování EUR/USD 26.9.2016

26.09.2016 Dokud se měnový pár EUR/USD bude obchodovat nad supportem 1,1215, tak je pravděpodobný růst...
Zlato-23092016-LV-7.png

Intradenní obchodování zlata 23.9.2016

23.09.2016 Cena zlata (XAU/USD, GOLD) se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1333 a rezistencí 1340...
EURUSD-23092016-LV-6.png

Intradenní obchodování EUR/USD 23.9.2016

23.09.2016 Měnový pár EUR/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,1190 a rezistencí 1,1250...
Zlato-21092016-LV-15.png

Intradenní obchodování zlata 21.9.2016

21.09.2016 Cena zlata (XAU/USD, GOLD) se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1313 a rezistencí 1323...
GBPUSD-21092016-LV-14.png

Intradenní obchodování GBP/USD 21.9.2016

21.09.2016 Měnový pár GBP/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,2920 a rezistencí 1,3035...
EURUSD-21092016-LV-13.png

Intradenní obchodování EUR/USD 21.9.2016

21.09.2016 Měnový pár EUR/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,1115 a rezistencí 1,1195...
Zlato-19092016-LV-13.png

Intradenní obchodování zlata 19.9.2016

19.09.2016 Dokud se cena zlata (XAU/USD, GOLD) bude obchodovat pod rezistencí 1320, tak je pravděpodobný pokles...
GBPUSD-19092016-LV-12.png

Intradenní obchodování GBP/USD 19.9.2016

19.09.2016 Dokud se měnový pár GBP/USD bude obchodovat pod rezistencí 1,3075, tak je pravděpodobný pokles...
EURUSD-19092016-LV-11.png

Intradenní obchodování EUR/USD 19.9.2016

19.09.2016 Měnový pár EUR/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,1145 a rezistencí 1,1175...
Zlato-09092016-LV-7.png

Intradenní obchodování zlata 9.9.2016

09.09.2016 Cena zlata (XAU/USD, GOLD) se odrazila od rezistence 1350 a nyní se obchoduje v klesajícím trendu...
EURUSD-09092016-LV-6.png

Intradenní obchodování EUR/USD 9.9.2016

09.09.2016 Měnový pár EUR/USD se nejprve odrazil od rezistence 1,1320 a aktuálně také od rezistence 1,1280 a nyní...
Zlato-08092016-LV-8.png

Intradenní obchodování zlata 8.9.2016

08.09.2016 Cena zlata (XAU/USD, GOLD) se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1342 a rezistencí 1350...
GBPUSD-08092016-LV-7.png

Intradenní obchodování GBP/USD 8.9.2016

08.09.2016 Dokud se měnový pár GBP/USD bude obchodovat pod rezistencí 1,3365, tak je pravděpodobný pokles...
EURUSD-08092016-LV-6.png

Intradenní obchodování EUR/USD 8.9.2016

08.09.2016 Měnový pár EUR/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,1230 a rezistencí 1,1260. Za signál...
img

Pohodové léto s Admiral Markets nekončí! Obchodujte DAX až 55 dní bez spreadu!

01.09.2016 Obchodujete index DAX? A víte, co se za touto zkratkou vůbec skrývá? V tomto článku se podíváme na tento velice oblíbený cenný papír – jeho historii, z jakých titulů se skládá a ukážeme si jednoduchou obchodní strategii na scalping.
Zlato-29082016-LV-7.png

Intradenní obchodování zlata 29.8.2016

29.08.2016 Dokud se cena zlata (XAU/USD, GOLD) bude obchodovat pod rezistencí 1322, tak je pravděpodobný pokles...
GBPUSD-29082016-LV-6.png

Intradenní obchodování GBP/USD 29.8.2016

29.08.2016 Dokud se měnový pár GBP/USD bude obchodovat pod rezistencí 1,3180, tak je pravděpodobný pokles...
EURUSD-29082016-LV-5.png

Intradenní obchodování EUR/USD 29.8.2016

29.08.2016 Dokud se měnový pár EUR/USD bude obchodovat pod rezistencí 1,1230, tak je pravděpodobný pokles...
Zlato-22082016-LV-21.png

Intradenní obchodování zlata 22.8.2016

22.08.2016 Cena zlata (XAU/USD, GOLD) se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1333 a rezistencí 1338...
GBPUSD-22082016-LV-20.png

Intradenní obchodování GBP/USD 22.8.2016

22.08.2016 Měnový pár GBP/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,3035 a rezistencí 1,3180 a utváří...
EURUSD-22082016-LV-19.png

Intradenní obchodování EUR/USD 22.8.2016

22.08.2016 Měnový pár EUR/USD se obchoduje v bočním trendu mezi hladinami 1,1278 a 1,1319 - 1,1355...
img

Obchodujte DAX až 55 dní bez spreadu

19.08.2016 Poskytujeme jedny z nejlepších obchodních podmínek na intradenní obchodování indexu DAX. S námi můžete obchodovat instrument DAX30 se spreadem 1 pip od 8:00 do 22:00. V září máte možnost zúčastnit se naší nové kampaně a ušetřit více – nabízíme obchodování indexu DAX „bez spreadu*!"
Zlato-04072016-LV-7.png

Intradenní obchodování zlata 4.7.2016

04.07.2016 Cena zlata (XAU/USD, GOLD) se obchoduje v rostoucím trendu, který by mohl pokračovat až k hladině 1358...
GBPUSD-04072016-LV-6.png

Intradenní obchodování GBP/USD 4.7.2016

04.07.2016 Měnový pár GBP/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,3220 a rezistencí 1,3335. Za signál zahájení...
EURUSD-04072016-LV-5.png

Intradenní obchodování EUR/USD 4.7.2016

04.07.2016 Dokud se měnový pár EUR/USD obchoduje nad supportem 1,1120, tak je pravděpodobný růst směrem k hladině 1,1245...
Zlato-09062016-LV-12.png

Intradenní obchodování zlata 9.6.2016

09.06.2016 Cena zlata (XAU/USD, GOLD) se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1255 a rezistencí 1265...
EURUSD-09062016-LV-11.png

Intradenní obchodování EUR/USD 9.6.2016

09.06.2016 Dokud se měnový pár EUR/USD bude obchodovat nad supportem 1,1350, tak je pravděpodobný růst...
Zlato-07062016-LV-11.png

Intradenní obchodování zlata 7.6.2016

07.06.2016 Cena zlata (XAU/USD, GOLD) se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1240 a rezistencí 1246...
EURUSD-07062016-LV-10.png

Intradenní obchodování EUR/USD 7.6.2016

07.06.2016 Dokud se měnový pár EUR/USD bude obchodovat nad supportem 1,1325, tak je pravděpodobný růst...
Zlato-25052016-LV-17.png

Intradenní obchodování zlata 25.5.2016

25.05.2016 Dokud se cena zlata (XAU/USD, GOLD) bude obchodovat pod rezistencí 1230, tak je pravděpodobný pokles...
GBPUSD-25052016-LV-16.png

Intradenní obchodování GBP/USD 25.5.2016

25.05.2016 Měnový pár GBP/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,4600 a rezistencí 1,4670. Za signál...
EURUSD-25052016-LV-15.png

Intradenní obchodování EUR/USD 25.5.2016

25.05.2016 Měnový pár EUR/USD se obchoduje nad supportem 1,1135 a v rámci korekce může posílit směrem...
Zlato-23052016-LV-13.png

Intradenní obchodování zlata 23.5.2016

23.05.2016 Cena zlata (XAU/USD, GOLD) se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1246 a rezistencí 1260...
GBPUSD-23052016-LV-12.png

Intradenní obchodování GBP/USD 23.5.2016

23.05.2016 Měnový pár GBP/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,4480 a rezistencí 1,4530. Za signál...
EURUSD-23052016-LV-11.png

Intradenní obchodování EUR/USD 23.5.2016

23.05.2016 Měnový pár EUR/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,1215 a rezistencí 1,1260. Za signál...
Zlato-17052016-LV-15.png

Intradenní obchodování zlata 17.5.2016

17.05.2016 Pokud cena zlata (XAU/USD, GOLD) překoná support 1269, tak je pravděpodobný pokles směrem k hladině...
GBPUSD-17052016-LV-14.png

Intradenní obchodování GBP/USD 17.5.2016

17.05.2016 Měnový pár GBP/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,4480 a rezistencí 1,4525. Za signál...
EURUSD-17052016-LV-13.png

Intradenní obchodování EUR/USD 17.5.2016

17.05.2016 Měnový pár EUR/USD se odrazil od rezistence 1,1340 a klesá, pokles bude zřejmě pokračovat směrem...
Zlato-10052016-LV-11.png

Intradenní obchodování zlata 10.5.2016

10.05.2016 Cena zlata (XAU/USD, GOLD) se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1260 a rezistencí 1269...
GBPUSD-10052016-LV-10.png

Intradenní obchodování GBP/USD 10.5.2016

10.05.2016 Měnový pár GBP/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,4380 a rezistencí 1,4480. Za signál...
EURUSD-10052016-LV-9.png

Intradenní obchodování EUR/USD 10.5.2016

10.05.2016 Měnový pár EUR/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,1355 a rezistencí 1,1400. Za signál...
Zlato-06052016-LV-13.png

Intradenní obchodování zlata 6.5.2016

06.05.2016 Cena zlata (XAU/USD, GOLD) se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1268 a rezistencí 1284...
GBPUSD-06052016-LV-12.png

Intradenní obchodování GBP/USD 6.5.2016

06.05.2016 Měnový pár GBP/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,4450 a rezistencí 1,4515. Za signál...
EURUSD-06052016-LV-11.png

Intradenní obchodování EUR/USD 6.5.2016

06.05.2016 Měnový pár EUR/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,1400 a rezistencí 1,1435. Za signál...
Zlato-04052016-LV-7.png

Intradenní obchodování zlata 4.5.2016

04.05.2016 Pokud cena zlata (XAU/USD, GOLD) překoná support 1279, tak bude pravděpodobný pokles směrem k hladině...
GBPUSD-04052016-LV-6.png

Intradenní obchodování GBP/USD 4.5.2016

04.05.2016 Měnový pár GBP/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,4480 a oblastí rezistence 1,4600...
EURUSD-04052016-LV-8.png

Intradenní obchodování EUR/USD 4.5.2016

04.05.2016 Měnový pár EUR/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,1472 a rezistencí 1,1533. Za signál...
swing-trading-02052016-3.png

Jaké obchodování dává největší šanci na úspěch?

02.05.2016 Obchodování může být pro některé začínající tradery často obtížné či frustrující. Velké množství obchodníků, ne-li většina, začne svou obchodní kariéru s velmi vznešenými cíli a se značným odhodláním uspět. Toto odhodlání ale může z obchodníků celkem rychle vymizet, zejména pokud k obchodování nepřistupují ze správného úhlu.
Zlato-27042016-LV-18.png

Intradenní obchodování zlata 27.4.2016

27.04.2016 Cena zlata (XAU/USD, GOLD) se obchoduje v bočním trendu mezi rezistencí 1248 a supportem 1237...
GBPUSD-27042016-LV-17.png

Intradenní obchodování GBP/USD 27.4.2016

27.04.2016 Dokud se měnový pár GBP/USD bude obchodovat nad supportem 1,4480, tak je pravděpodobný růst...
EURUSD-27042016-LV-16.png

Intradenní obchodování EUR/USD 27.4.2016

27.04.2016 Měnový pár EUR/USD se obchoduje v bočním trendu mezi supportem 1,1205 a rezistencí 1,1375. Za signál...
Zlato-21042016-LV-7.png

Intradenní obchodování zlata 21.4.2016

21.04.2016 Cena zlata (XAU/USD, GOLD) se obchoduje v bočním trendu mezi rezistencí 1260 a supportem 1240...
EURUSD-21042016-LV-6.png

Intradenní obchodování EUR/USD 21.4.2016

21.04.2016 Dokud se měnový pár EUR/USD bude obchodovat pod rezistencí 1,1400, tak je pravděpodobný pokles...
Zlato-14042016-LV-8.png

Intradenní obchodování zlata 14.4.2016

14.04.2016 Dokud se cena zlata (XAU/USD, GOLD) bude obchodovat pod rezistencí 1240, tak je pravděpodobný...
GBPUSD-14042016-LV-7.png

Intradenní obchodování GBP/USD 14.4.2016

14.04.2016 Dokud se měnový pár GBP/USD bude obchodovat pod rezistencí 1,4200, tak je pravděpodobný pokles...
EURUSD-14042016-LV-6.png

Intradenní obchodování EUR/USD 14.4.2016

14.04.2016 Dokud se měnový pár EUR/USD bude obchodovat pod rezistencí 1,1315, tak je pravděpodobný pokles...
DJ-12042016-LV-14.gif

Dow Jones - Intradenní výhled 12.4.2016

12.04.2016 Preferovaný scénář: Krátké (short) pozice pod 17 650 s cílem na 17 410 a dále pak až na 17 370...
USDCAD-12042016-LV-12.GIF

USD/CAD - Intradenní výhled 12.4.2016

12.04.2016 Preferovaný scénář: Krátké (short) pozice pod 1,2950 s cílem na 1,2850 a dále pak až na 1,2780...
NZDUSD-12042016-LV-13.GIF

NZD/USD - Intradenní výhled 12.4.2016

12.04.2016 Preferovaný scénář: Dlouhé (long) pozice nad 0,6845 s cílem na 0,6905 a dále pak až na 0,6925...
Stribro-12042016-LV-15.gif

Stříbro - Intradenní výhled 12.4.2016

12.04.2016 Preferovaný scénář: Dlouhé (long) pozice nad 15,76 s cílem na 16,20 a dále pak až na 16,30...
WTI-12042016-LV-8.gif

Ropa WTI - Intradenní výhled 12.4.2016

12.04.2016 Preferovaný scénář: Dlouhé (long) pozice nad 39,20 s cílem na 41,75 a dále pak až na 42,50...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Harmonic trading | Price Action | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | SSI | Equity | Backtesting | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Dluhová krize | Programování | Divergence | Pin Bar | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Take-Profit | Profit-Target | Spekulace | Ropa WTI | USD/CNY | ETF | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | AUD/NZD | XAU/USD | Export | Import | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | GBP/CHF | EUR/NZD | USD/RUB | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Hloubka trhu | Intradenní obchodníci | Svíčkové grafy | Tradestation | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | Interactive Brokers | Teorie aukce | Eurodolar | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | Akcie | Akcionář | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | ADX | B/E | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Ben Bernanke | Benchmark | Bid | Black Box | Bloomberg | Bod | Bond | Bonita | Breakout | Broker | Burza | Buy Stop | Béžová kniha | CBOE | CCI | CFD | CFTC | CME | COT report | Call opce | Carry trade | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Chop | Close | Kongesce | Konsolidace | DAX | Denní minima | Daytrader | Daytrading | Demo účet | Denní obchodování | Derivát | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Downtrend | Drawdown | Durace | ECB | ECN | ECOFIN | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | FOMC | FX | Fading | Fed | Fibonacci retracement | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Flat | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Fundamentální zprávy | Futures | G10 | Gap | Grafy | HFT | Hedge | High | Higher Low | Hlava a ramena | IFO index | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kupón | Kurz | Larry Williams | Likvidita | Limitní pokyn | Limitní příkaz | Long | Long pozice | Lot | Low | MACD | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Margin call | Obchodní příkazy | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní příkaz | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | Open interest | Order | Oscilátor | Overnight | Papertrading | Čekající příkazy | Peněžní zásoba | Pip | Pivot Point | Platforma | Podkladové aktivum | Portfolio | Pozice | Profit Target | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rating | Ratingová agentura | Real-time | Resistance | Retracement | Rezistence | Reálný účet | Risk Reward Ratio (RRR) | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | SNB | STP | Scalping | Sell Stop | Sentiment | Short | Short pozice | Skalper | Skalping | Slippage | Spot | Spread | Sterling | Stochastic | Stop-Loss | Support | Swing | Swingový obchodník | Take Profit | Tick | Ticker | Time frame | Timeframe | Trader | Trading | Trading systém | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní kapitalizace | Tržní riziko | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | Volatilita | Volatilní trh | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | ZEW index | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Citibank | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | EMU | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | FTSE | Patria | Bank of America | Barack Obama | XTB | X-Trade Brokers | BOSSA | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | PBOC | Investoři | Fundamenty | Fond | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Babypips | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Bitcoinová burza | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Carry obchody | Rollover | Makroekonomická data | Ken Veksler | Zisk | Ziskový obchod | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | TickINSIDER | Overtrading | Jaroslav Tupý | Break-Even | Kurz dolaru | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Obchodování na páku | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Euronext | Vývoj dolaru | Oanda | Intervenovat | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Zprávy z trhů | Analytický tým | Regulace | Portfolio manager | Axiory Europe | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Intradenní analýza | Algoritmické obchodování | High frequency trading | Markets.com | Makro | Index cen | Index PPI | Index CPI | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | LYNX | Swingové obchodování | Poziční obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Time-Frame | Raghee Horner | Trade Station | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | AUDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | GBPJPY | EURJPY | Aktivum | Delta | EPS | Forex scalping | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Likvidní | Odpor | Otevřená pozice | Podpora | Přenos | OHLC | Uzavření pozice | Volatilní | Burzovní obchodování | Poker | AdmiralMarkets | Akcie RWE | Akciové burzy | Americká burza | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Automatické obchodní systémy | Automatický obchodní systém | Banka | Běžný účet | Bitcoin peněženka | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Bossa.cz | Brokers | Brokeři | Cena | Cena akcií | Cena ropy WTI | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Co je akcie | Co je bitcoin | Co je dluhopis | Co je opce | Conference Board | CZK | Časové pásmo | Český broker | Čína měna | Čínský jüan kurz | Čínský yuan kurz | Dax index | Day trading | Direct market | DJIA | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Ekonomický kalendář | Ekonomický výhled | Engulfing | EUR USD | Eura | EURCHF | Exchange | Expirace | Fibonacciho posloupnost | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | FinWin | Fondy | Forex Expert | ForexFactory | ForexFactory.com | Forexu | Frank | FXCM | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Harami | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Ichimoku Kinko Hyo | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor MACD | Inside | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Irsko | ISM | Jak koupit bitcoin | Jak těžit Bitcoin | JP Morgan | JPY USD | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Konfluence | Koupit akcie | Koupit bitcoin | Krize v Řecku | Kurz bitcoinu | Kurz čínského jüanu | Kurz dolarů | Kurz eura k dolaru | Kurzy | Libra | Lukáš němec | LYNX Broker | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Manuál | Market | Markets | Martin Toman | Maximální riziko | MetaTrader 4 | Morning Star | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Online obchodování | Opce na akcie | Opční strategie | OTC trh | Pasivní příjem | Pips | Pivot | Pivoty | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Psychologie trhu | Pšenice | Retailový klient | Reuters | Risk Management | Ropy | RUB | Rubl | Růst HDP | Řízení rizika | S čím obchodovat | Seminář | Sierra Chart | Signály | Slovník pojmů | Société Générale | Spekulace na pokles | Státní rozpočet | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Těžba bitcoinů | Throwback | Trade Brokers | Traling Stop | Transakční náklady | Trh | Twitter | USD EUR | USD index | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vydělávání peněz | Výprodej | Vývoj EUR/USD | Vývoj inflace | Webinář | Webináře | WTI | XTB.cz | X-Trade | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlatý řez | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Live účet | CNBC | Backtestování | ZEW | DXY | ATR | Trading Central | DMA | Put | Báze | Buy | Doba splatnosti | Hold | Index relativní síly | Janet Yellen | Obchodní den | P.A. | Prospekt | Překoupení | Přeprodání | Range | ROCE | Sell | Tovární objednávky | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | Investiční instrument | Standardní množství | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | StopLoss | Tržby | Úvěr | Světové ekonomiky | Milionář | Miliardář | Bohatý | Forex Pro | Reálné obchodování | Zhodnocení kapitálu | Zhodnocení účtu | Komise | Contract | Kontrakt | Intraday trading | Trendový indikátor | Majors | Momentum indikátor | Money management (MM) | Paper trading | Session | Stop Loss (SL) | SierraChart | Trader Workstation | Volby | Pivot Pointy | S/R zóny | Rozhovor | Fibonacci trading | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | Butterfly | E-mini | Futures trhy | Know-how | Blog | Retail | Vzdělání | Frustrace | COT | Velcí hráči | Burze | Podvědomí | Currencies | Day trader | Dividendové akcie | Expert Advisor | Head and Shoulders | Graf EUR/USD | Investment | Slušný zisk | Profi obchodní systémy | Sky News | Intesa Sanpaolo | Bankovní sektor | MSCI | Westpac | CME Group | ANZ | Prudential Financial | Investing.com | Technické indikátory | Forex asistent | Breakout strategie AOS | AOS systém | Zdeněk Zaňka | Reálný obchodní účet | Reporty | FX společnosti | Investiční soutěže | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Volume profile | Diamantová formace | Fundamentální pohled | Technický pohled | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Čínská centrální banka | Hledání svatého grálu | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Živnostník | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | BMW | Ministr financí | Měnové riziko | Obchodování s jüanem | Renminbi | Onshore renminbi (CNY) | Offshore renminbi (CNH) | Cizí měny | Offshore jüan | Onshore jüan | FX Empire | Zvyšování úrokových sazeb | Trendový kanál | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Oscilátor RSI | Podnikatelé | Malý prostor | Pro tradery | Limitní příkazy | Footprint | Podnikatelská důvěra | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Konzistence | Zdravý rozum | Jádrový index | Hodnota bitcoinu | Úspěšný obchod | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Časová pásma | Ekonomická aktivita | City | Obchodní styl | Svatý grál | Sázení | Pozornost investorů | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Aktuální vývoj | Xetra | Evropská dluhová krize | Britská centrální banka | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Velké banky | Deutsche Börse | Finanční centra | Klidné obchodování | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Algoritmus | Obchodníci na finančních trzích | Velikosti pozic | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Klouzavý průměr SMA | Miliardář George Soros | Miliardy dolarů | Nervozita | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Reálné obchody | Utahování měnové politiky | Fibo | Propad | Kryptoměny | Cenový boom | Index AEX | DAX30 | TradingView | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Zahraniční investice | Ztráty | Euro k dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení eura | Ekonomická data | Historická maxima | Zasedání Bank of England | Stagnace | Obchodování na forexovém trhu | CySEC | Zajištění | Steve Nison | FTSE 100 | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Poskytovatelé likvidity | SWFX | Nákupní signál | Prodejní signál | Ukazatel tržního sentimentu | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Akciový index DAX | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Počáteční kapitál | Historická data | Dnešní aukce | Konsensus | Mzdy | Ceny futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Predikce | Automatické obchodování | General Electric | Záchranný fond | Průzkum | Začínající trader | Začínající obchodník | Nadměrné obchodování | Krize | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | Zprávy a události | Snížení úrokových sazeb | Výběr zisků | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikové investice | Americká vláda | Očekávání analytiků | Akciové trhy v USA | Index cen domů | Intradenní šum | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Orderflow | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Překoupený trh | Přeprodaný trh | Ziskové obchodování | Mikro loty | Obchodování forexu | Německý Ifo index | Investice v Číně | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Obchodní pozice | Profesionální trading | Tisková konference ECB | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Inflační čísla | Očekávání | Vývoj eurodolaru | HDP v eurozóně | Index spekulativního sentimentu | Swingoví obchodníci | ex | Purple Trading | Obchodovat na forexu | Interbank VIP indikátor | Obchodování ropy | Obchodování v praxi | VolumeByPrice | Intradenní obchody | Credit Agricole SA | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Bitcoin Gold | Obchodování indexů | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | Alternativní měny | Měnové zajištění | Obchodování s bitcoinem | Úspěšní obchodníci | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Bitcoin futures | LYNX Trading | Investiční nástroj | ETC | Mineři | ESMA | Investice do kryptoměn | E-book o investování | Hraní pokeru | Altcoiny | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Obchodování Futures | LYNX webinář | Investování do ETF | Propad kapitálu | Analytik finančních trhů | Kurzy měnových párů | Full-time trader | Full-time trading | Finanční smršť | Akcie společnosti | Pokles ceny | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Trendové čáry | Použití finanční páky | CFD broker | BinckBank | Jiné měny | Fungování trhů | Momentum trhu | Lukáš Adámek | Praporkové formace | Kdy nakoupit akcie | Obchodní přístup | Odložení brexitu | Nakoupit akcie | Intradenní trading | Trading akciových indexů | Volume By Price | LYNX Idea Center | Začínající obchodníci | Obchodování přes LYNX | Rozdílové smlouvy | Price Action strategie | Jak na obchodování | CFD na indexy | Příjem z tradingu | Knížky o tradingu | Začít obchodovat | Zhodnocení obchodního kapitálu | Byznys plán | NASDAQ 100 | Maržové obchodování | Maržový účet | VbP | Intradenní Price Action | NQ100 | Aplikace Price Action
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Banka | Výhled | EUR/USD | FOREX | Rezistence | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Graf | JPY

Předchozí klíčová slova

Intervenční nákupy
Intervenovat
Intesa Sanpaolo
Intraday
Intraday trading
Intradenní analýza
Intradenní grafy
Intradenní obchodníci
Intradenní obchodník
Intradenní obchodní strategie

Následující klíčová slova

Intradenní obchody
Intradenní Price Action
Intradenní strategie
Intradenní šum
Intradenní technická analýza
Intradenní trader
Intradenní trading
Intradenní výhled
Intradenní vývoj kurzu
Intratýdenní
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RoboMarkets
Potvrďte prosím... Zavřít