Sobota 29. únor 2020 12:50
reklama
BOSSA kviz-ropa
reklama
Purple Trading scaner
reklama
Purple Trading scaner

Klíčová slova - Obchodování ETF

img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

19.02.2020 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2020

02.01.2020 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem. Kombinací obou jsou pak ETF, které se soustředí na akcie s vysokými dividendami. 5 nejznámějších dividendových ETF vám představíme v následujícím článku.
img

MSCI World Index – Průvodce indexem & 10 nejlepších ETF

28.11.2019 MSCI World Index můžeme s trochou nadsázky nazvat králem akciových indexů. Prvním důvodem je fakt, že index letos slaví 50 let, což z něj činí jeden z nejstarších akciových indexů. Zadruhé index poskytuje dokonalý obraz o vývoji globálních akciových trhů. Přibližně 1 650 akcií z celé řady průmyslových odvětví ve 23 nejdůležitějších průmyslových zemích je spojeno do jediného indexu.
img

Jak začít investovat v roce 2019 – akcie, burza a forex

07.11.2019 Žádný učený z nebe nespadl. Pokud máte v plánu zhodnotit své úspory prostřednictvím investování na burze, je dobré se dostatečně připravit. Investování s sebou nese riziko, můžete přijít nejen o celé své úspory, ale také o více, pokud se rozhodnete pro rizikové obchodování na páku.
img

Euro Stoxx 50 – Vše o nejdůležitějším evropském akciovém indexu

16.10.2019 Index Euro Stoxx 50 je měřítkem rozvoje evropského akciového trhu a vlajkovou lodí eurozóny pro mezinárodní investory. Jedná se o nesmírně důležitý ukazatel (benchmarkový index) pro fondy investující v Evropě. Slouží také jako základ pro deriváty všeho druhu, od klasických termínovaných smluv až po ETF. V následujícím článku naleznete vše, co potřebujete vědět o jednom z nejdůležitějších evropském akciovém indexu.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Long signál na akcie Alibaba (BABA)

17.09.2019 Alibaba utrpěla v poslední polovině roku 1,3% pokles, patrně v důsledku obchodní války mezi USA a Čínou. V současné době bylo dosaženo dlouhodobé linie podpory / odporu, kde býkům v posledních měsících došel dech.
img

Long signál na akcie Facebook (FB)

11.09.2019 Mírné čtvrtletní výsledky naposledy negativně ovlivnily ceny společnosti Facebook, na konci července. Působivé je však to, že i přes nedávnou korekci na Wall Street si akcie nadále vedly dobře. Na konci minulého týdne byla znovu dosažena linie 50-denní průměru, což lze interpretovat jako pozitivní signál.
img

Long signál na akcie Spotify (SPOT)

09.07.2019 Akcie hudební streamingové služby oslavila v roce 2018 její akciový trh debut. Korekce na Wall Street na podzim loňského roku přispěla k tomu, že se cena akcií Spotify snížila téměř na polovinu. Mezitím se list obrátil k dobrému a býci pomalu přebírají kormidlo.
img

Long signál na akcie Walt Disney (DIS)

02.07.2019 Po několika letech bočního pohybu dokázala akcie americké mediální skupiny na začátku roku dosáhnout skvělého ohniska. To bylo způsobeno na jedné straně pozitivními čtvrtletními výsledky a rozšířením vlastní streamingové služby. Analytici očekávají v následujících letech vysokou míru růstu.
img

Short signál na akcie CymaBay Therapeutics (CBAY)

25.06.2019 Americká biotechnologická společnost je jednou ze společností s vysokou mírou nákladů. Společnost negeneruje ani tržby ani zisky. Akcie byla od začátku roku poměrně stabilní. Nicméně zprávy, že nejslibnější produkt společnosti nedosáhl většího úspěchu ve fázi 2b klinických studií se však na ceně akcií silně odrazilo.
img

Long signál na akcie Avon Products (AVP)

18.06.2019 Společnost se sídlem v Londýně je nyní jednou z předních kosmetických firem na světě. Čtvrtletní výsledky, které byly naposledy zveřejněny v květnu, vyvolaly u některých investorů nadšení, což umožnilo výraznější zlomení dlouhodobější konsolidační zóny. Zdá se, že sestup posledních let je v současné době překonán.
img

Short signál na akcie Nvidia (NVDA)

11.06.2019 Pokud výrobce grafických čipů Nvidia patřil v posledních letech k velkým výhercům na burze Nasdaq, od září 2018 nejsou vyhlídky moc růžové. Akcie od loňského roku ztratily více než 50 % své hodnoty. Také v květnu trend prudce klesl a medvědi drží kormidlo pevně v ruce.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

04.06.2019 Zásoby výrobce elektrických vozidel jsou nyní v hlubokém medvědím teritoriu. Od začátku roku akcie projevila značnou slabost i na poměry obecně slabého trhu a trend momentálně silně klesá a proráží další a další supporty.
img

Long signál na akcie Facebook (FB)

28.05.2019 Čtvrtletní výsledky, které nedávno zveřejnila společnost Facebook, byly na trhu dobře přijaty, což na konci dubna zvýšilo konečný cenový skok. Korekce na Wall Streetu také odstartovala. To probíhá řádně a neporušený vzestupný trend ještě nebyl porušen.
img

Short signál na akcie ASML Holding (ASML)

21.05.2019 Holandský dodavatel polovodičů ASML Holding (ASML) je v posledních měsících jedním z největších vítězů indexu AEX. Ale stabilní a extrémně atraktivní uptrend byl poprvé zastaven v květnu a vznikla formace větších červených svíček. Jedná se o jasné varovné signály, že by se akcie mohla nyní nacházet ve stavu větší korekce.
img

Long signál na akcie Switch Inc. (SWCH)

14.05.2019 Switch provozuje v USA datová centra pro telekomunikace, cloudové systémy a další oblasti. IT společnost vstoupila na burzu na konci ruku 2017 a od té doby cena jejích akcií prakticky nepřetržitě klesá. Teprve začátkem roku 2019 zde býci provedli úspěšný obrat, kterým se povedlo nastavit silný uptrend.
img

Long signál na akcie OncoCyte Corp. (OCX)

07.05.2019 Biotechnologická společnost OncoCyte je také jedním ze spekulativních titulů na Wall Street. Trend byl během posledních několika týdnech silný. V současné době jsou klouzavé průměry období 20 a 50 téměř stejné a trend se nachází v mírné býčí fázi.
img

Short signál na akcie Agilent Technologies (A)

30.04.2019 Společnost Agilent byla založena v roce 1999 jako nástupce společností Hewlett-Packard a stala se jednou z předních společností v oblasti analytických přístrojů. Akcie od počátku roku dosáhly impozantního výkonu, ale v polovině dubna došlo k výraznému poklesu.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

23.04.2019 Minulý týden online streamingová společnost oznámila své výsledky za poslední čtvrtletí. Čísla jsou velmi smíšená a zatím nebylo jasné, jak na ně budou akcionáři reagovat. Začátkem týdne se býci znovu ujali kormidla, čímž vytvořili zajímavý vstupní signál.
img

Ropa brent – základní informace, které potřebujete znát

17.04.2019 Ropa je pravděpodobně stále nejdůležitější komoditou současnosti a blízké budoucnosti. Ropa se však dělí na několik kategorií zejména podle místa původu.
img

Long signál na akcie Yext (YEXT)

16.04.2019 Technologická společnost Yext založená v New Yorku působí v oblasti online marketingu. IPO akcií se uskutečnilo v roce 2017 a od té doby se společnost poměrně dobře rozvíjela. Investory občas vyděsily strmé rally a divoké korekce spojené většinou se zveřejněním čtvrtletních výsledků. Další zveřejnění bude až 5. června.
img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

15.04.2019 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

Long signál na akcie Illumina (ILMN)

09.04.2019 Společnost Illumina je jedním z předních světových výrobců zařízení pro genetické inženýrství. Dlouhodobě je vytvořen silný support a během posledních několika měsíců se minima zvyšují, což je považováno za jasný signál býčího trendu. V rozmezí 320-324 USD se mezitím vytvořila silná resistence. Prolomení takového resistence by nastaveni uptrendu potvrdilo.
img

Long signál na akcie MongoDB (MDB)

02.04.2019 MongoDB je dokumentově orientovaná NoSQL databáze napsaná v programovacím jazyce C++. Do roku 2018 mohla být používána zdarma. Od té doby je využití databáze zpoplatněno, což se stalo silným impulsem pro býky. Od IPO v roce 2017 se cena akcií zčtyřnásobila.
img

ETF portfolia nebo aktivně řízené fondy?

06.02.2019 ETF (burzovně obchodované fondy) neboli indexové akcie v poslední době mezi investory získávají stále více na popularitě. Finanční instrumenty spojené s ETF jsou vyhledávané zejména pro svoji stabilitu a zajímavé zhodnocení.
img

Jaké investiční produkty je možné obchodovat (nejen) na burze?

29.01.2019 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Jaká ETF obchodovat v Evropě?

30.06.2018  V návaznosti na nedávné omezení nákupu ETF na US burzách pro obyvatele EU jsme pro Vás připravili sumář k těm...
img

Ultimátní průvodce pro obchodování ETF

08.06.2018 Pojem ETF se v posledních letech stále více objevuje ve spojení s obchodováním na burze. Ale rozumí obchodníci, co se pod pojmem obchodování ETF skutečně skrývá?
img

Obchodování pšenice na burze a její sezónní cyklus

25.05.2018  Pšenice hrála zásadní roli při vývoji lidstva. Jako první plodina byla pěstována na velkých rozlohách a mohla...
img

FINTECH BROKER MĚNÍ ZPŮSOB, JAKÝM INVESTUJETE

25.07.2017 Od svého vstupu na český trh v srpnu 2014 zaznamenalo DEGIRO značný příliv investorů, kteří začali využívat služby tohoto brokera. Společnost DEGIRO je původem z Nizozemska, kde v roce 2008 začala nabízet své služby profesionálním investorům. Postupně se své služby rozhodla nabídnout také drobným investorům. Společnost používá FinTech přístup. Tento přístup pomáhá minimalizovat provozní náklady i při zpracování velkého objemu transakcí. Zdánlivě jednoduchý koncept vyvolal vlnu odezvy napříč tímto průmyslem.
img

Jak zajistit akcie při korekci trhu?

22.10.2014 Propad na trzích v předcházejících týdnech skončil minulý pátek a hlavním americkým indexům se již podařilo vrátit výše. Indexy S&P 500 a Nasdaq Composite včera dokonce zažily nejziskovější den roku. Poslední korekce nebyla ničím nezvyklým. Index S&P 500 odepsal ze svého maxima méně než 190 bodů neboli necelých 9,5 %. Vzniklá panika na trzích byla umocněna nedostatečnou volatilitou a nízkým objemem obchodů v týdnech předcházejících korekci. Jinými slovy investoři zapomněli, jaké to je, když trhy chvíli padají.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Fundamentální analýza | Nový Zéland | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Korelace | Inflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | OPEC | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Nikkei | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Benchmark | Bias | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Bonita | Breakout | Broker | Burza | Burzovní index | CBOT | CFD | CME | COT report | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Stock | Certifikáty | Close | Konsolidace | DAX | Daytrading | Derivát | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | Durace | ECN | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Exekuce | Finanční deriváty | Finanční trh | Finanční trhy | Large Cap | Foreign Exchange | Futures | Gap | Grafy | High | IPO | ISIN | Index DAX | Exchange Traded Fund | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MIFID | Margin | Risk | Marže | Momentum | Mutual Fund | Měna | Měna fondu | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nástroj | Obchodník | Opce | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Put opce | Pákový efekt | RRR | Rally | Rating | Realizovat zisk | Reinvestice | Resistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Short Term | Short pozice | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swiss | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Dluhopisy | JPY | Obchodování | Forex trading | Morgan Stanley | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | FTSE | Indexy | Investoři | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fundamenty | Fond | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Makroekonomická data | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Futures kontrakt | Panika | Euforie | Výsledky | Obchodování na páku | Contract for Difference | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Portugalsko | Facebook | LYNX | Index strachu | Komoditní spready | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | Index | Odpor | Uzavření pozice | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Facebook | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie RWE | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akciové burzy | Americká burza | Analýzy | Brent | Brokeři | Burzovní indexy | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny zlata | CFD kontrakt | CFD kontrakty | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je opce | Degiro | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | ETF fond | ETF fondy | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forexu | Fyzické zlato | Graf | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | HSBC | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investování na burze | Investovat do zlata | Irsko | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nejlépe investovat | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Kurzy | Management | Market | Markets | Nákup akcií | Největší producenti ropy | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Ocenění akcií | Opce na akcie | Opční strategie | Pasivní příjem | Pivot | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Season Algo | Signály | Směnné kurzy | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Světové burzy | Trh | US dollar | Velká Británie | Volatility | Vývoj ceny zlata | Webinář | WTI | Zavedení eura | Zemní plyn | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Benzín | Buffett | Put | Buy | Doba splatnosti | Hold | Indie | Intermediate | P.A. | ROCE | Small caps | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Investiční instrument | Převis | Standardní množství | Tržby | Clearing | Světové ekonomiky | Miliardář | eBook | Transakční poplatek | Contract | Kontrakt | E-mini | Retail | COT | 1 milion | Burze | Dividendové akcie | Investment | Německá burza | Zlatý standard | Microsoft | MSCI | State Street | S&P Dow Jones Indices | Barrick Gold | Brazílie | Úspěch | Podnikání | BMW | Měnové riziko | Stock Exchange | Energie | Linie podpory | Limitní příkazy | BlackRock | Znalost | Přehled | Politické napětí | Americké trhy | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Contango | Swapy | City | IPO akcií | Sázení | Firmy | Xetra | Cenné kovy | Portfolio fondu | Deutsche Börse | Index volatility VIX | Algoritmus | S&P Global | Globální ekonomiky | Finančnictví | Alibaba | Propad | Indexové ETF | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | TradingView | S&P | Ztráty | Oslabení dolaru | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Tesla | Nákupní signál | Kapitalizace | NYSE Euronext | Poplatky | Nakupovat akcie | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Krize | Migrační krize | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Indexové fondy | Výběr zisků | Výnosy | Institucionální investoři | Příjmy | Obchodování forexu | Belgie | Obchodní pozice | Švédsko | Norsko | Dánsko | Burzovně obchodované fondy | ex | Akcie firem | Tržní kapitalizace společnosti | Sladká ropa | Ceny pšenice | Breakout Trader | Zajištění portfolia | Ochrana financí | Nízkonákladové obchodování | Návratnost investic | Spekulativní investice | Obchodování indexů | Jak obchodovat opce | LYNX Trading | ETC | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Invesco | Nemovitostní fondy | ESMA | MSCI World Index | Jak fungují akcie | Aktivní trading | Kobalt | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Obchodování Futures | Začít investovat | Obchodní války | Stock-picking | Index-tracking | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Co jsou ETF | Long signál | Facebook (FB) | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Americké dluhopisy | Pokles ceny | Výplaty dividend | Graf indexu | Short signál | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | Použití finanční páky | Signál na akcie | CFD broker | MSCI All Country World | Jiné měny | Obchodované fondy | Německé akcie | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | ETF portfolia | Aktivně řízené fondy | Řízené fondy | Kdy nakoupit akcie | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Uspět na trzích | Jak uspět | Jak uspět na trzích | Intradenní trading | Investice do palladia | Obchodování přes LYNX | Obchodujte ropu | Rozdílové smlouvy | Graf indexu S&P 500 | Obchodování platiny | Akcie Walt Disney | Jak na obchodování | MSCI Emerging Markets | CFD na indexy | NVDA | Americké společnosti | Čínský trh | Akcie a ETF | Farmaceutické akcie | Burzovní průvodce | Vlastní akcie | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | UCITS | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Cena akcie | Obchodujte | Hazard | Politická situace | Hongkong | Objem | MSFT | Jak vybrat nejlepšího brokera | Jak začít investovat | UCITS ETF | Miliardy | Průmysl | Na burze | Investujte | Významné zisky | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | Netflix | NFLX | Komunikace | ETF na S&P 500
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Výhled | Banka | FOREX | Rezistence | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Indikátor | Graf

Předchozí klíčová slova

Obchodování CFDs
Obchodování DAXu
Obchodování divergencí
Obchodování dividendových akcií
Obchodování dluhopisových ETF
Obchodování dluhopisů
Obchodování dluhopisů online
Obchodování dolarem
Obchodování dolaru
Obchodovanie

Následující klíčová slova

Obchodování ETF na burze
Obchodování eura
Obchodování EUR/CZK
Obchodování EUR/USD
Obchodování forex
Obchodování forexu
Obchodování formace dvojité dno
Obchodování Futures
Obchodování GBP
Obchodování indexů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Potvrďte prosím... Zavřít