Pondělí 17. květen 2021 10:52
reklama
Dukascopy
reklama
Purple Trading VIP zona
reklama
Dukascopy

Klíčová slova - Obchodování ETF

img

Investování na burze v roce 2021: Velký návod, jak začít investovat!

10.03.2021 Investování na burze je jistě lákavou formou, jak zhodnotit své peníze. Každý z nás někdy slyšel o pohádkovém bohatství, ke kterému si někteří investoři přišli investováním do akcií a cenných papírů. Dobrá zpráva je, že investování na burze je dnes díky internetu dostupné téměř pro každého. Neměli bychom ale zapomínat na to, že obchodování na burze je rizikové.
img

10 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

07.08.2020 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Nejlepší akcie a ETF na indickém trhu v roce 2020

29.05.2020 Indie je rozvíjející se ekonomikou s obrovským potenciálem. Pro mnoho investorů je indická ekonomika stále neznámou oblastí, která však skrývá mnoho investičních příležitostí ale i specifických rizik.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
C:\fakepath\etf.png

Co jsou ETF? Průvodce pro začátečníky

04.05.2020 Fondy obchodované na burze (Exchange Traded Funds - ETF) jsou zajímavou alternativou nejen pro portfolia institucí, ale i drobných, retailových traderů a investorů. V tomto článku Vám ETF představíme, vysvětlíme a řekneme, jak a kde se dají obchodovat. K tomu přidáme i výhody a nevýhody ETF.
img

5 nejlepších ETF na Nasdaq 100

21.04.2020 Americký index Nasdaq 100 zahrnuje nejdůležitější a největší společnosti kótované na americké počítačové burze NASDAQ pod jednou střechou. Mezi investory na celém světě je Nasdaq 100 vnímán jako symbol silných a progresivních společností, jejichž akcie v průběhu let generovaly obrovské zisky.
img

Dokáže vaše ETF portfolio odolat krizi? 6 užitečných tipů, jak se ochránit

06.04.2020 Trhy mohou v extrémních podmínkách klesnout i o více než 60 %. Pokud však své ETF portfolio vybudujete správně, mělo by být dostatečně odolné na většinu tržních podmínek. Dokáže vaše ETF portfolio obstát během finanční krize? Postupujte podle těchto šesti kroků a ochraňte tak svůj kapitál v turbulentních časech.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

19.02.2020 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2020

02.01.2020 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem. Kombinací obou jsou pak ETF, které se soustředí na akcie s vysokými dividendami. 5 nejznámějších dividendových ETF vám představíme v následujícím článku.
img

MSCI World Index – Průvodce indexem & 10 nejlepších ETF

28.11.2019 MSCI World Index můžeme s trochou nadsázky nazvat králem akciových indexů. Prvním důvodem je fakt, že index letos slaví 50 let, což z něj činí jeden z nejstarších akciových indexů. Zadruhé index poskytuje dokonalý obraz o vývoji globálních akciových trhů. Přibližně 1 650 akcií z celé řady průmyslových odvětví ve 23 nejdůležitějších průmyslových zemích je spojeno do jediného indexu.
img

Jak začít investovat v roce 2019 – akcie, burza a forex

07.11.2019 Žádný učený z nebe nespadl. Pokud máte v plánu zhodnotit své úspory prostřednictvím investování na burze, je dobré se dostatečně připravit. Investování s sebou nese riziko, můžete přijít nejen o celé své úspory, ale také o více, pokud se rozhodnete pro rizikové obchodování na páku.
img

Euro Stoxx 50 – Vše o nejdůležitějším evropském akciovém indexu

16.10.2019 Index Euro Stoxx 50 je měřítkem rozvoje evropského akciového trhu a vlajkovou lodí eurozóny pro mezinárodní investory. Jedná se o nesmírně důležitý ukazatel (benchmarkový index) pro fondy investující v Evropě. Slouží také jako základ pro deriváty všeho druhu, od klasických termínovaných smluv až po ETF. V následujícím článku naleznete vše, co potřebujete vědět o jednom z nejdůležitějších evropském akciovém indexu.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Long signál na akcie Alibaba (BABA)

17.09.2019 Alibaba utrpěla v poslední polovině roku 1,3% pokles, patrně v důsledku obchodní války mezi USA a Čínou. V současné době bylo dosaženo dlouhodobé linie podpory / odporu, kde býkům v posledních měsících došel dech.
img

Long signál na akcie Facebook (FB)

11.09.2019 Mírné čtvrtletní výsledky naposledy negativně ovlivnily ceny společnosti Facebook, na konci července. Působivé je však to, že i přes nedávnou korekci na Wall Street si akcie nadále vedly dobře. Na konci minulého týdne byla znovu dosažena linie 50-denní průměru, což lze interpretovat jako pozitivní signál.
img

Long signál na akcie Spotify (SPOT)

09.07.2019 Akcie hudební streamingové služby oslavila v roce 2018 její akciový trh debut. Korekce na Wall Street na podzim loňského roku přispěla k tomu, že se cena akcií Spotify snížila téměř na polovinu. Mezitím se list obrátil k dobrému a býci pomalu přebírají kormidlo.
img

Long signál na akcie Walt Disney (DIS)

02.07.2019 Po několika letech bočního pohybu dokázala akcie americké mediální skupiny na začátku roku dosáhnout skvělého ohniska. To bylo způsobeno na jedné straně pozitivními čtvrtletními výsledky a rozšířením vlastní streamingové služby. Analytici očekávají v následujících letech vysokou míru růstu.
img

Short signál na akcie CymaBay Therapeutics (CBAY)

25.06.2019 Americká biotechnologická společnost je jednou ze společností s vysokou mírou nákladů. Společnost negeneruje ani tržby ani zisky. Akcie byla od začátku roku poměrně stabilní. Nicméně zprávy, že nejslibnější produkt společnosti nedosáhl většího úspěchu ve fázi 2b klinických studií se však na ceně akcií silně odrazilo.
img

Long signál na akcie Avon Products (AVP)

18.06.2019 Společnost se sídlem v Londýně je nyní jednou z předních kosmetických firem na světě. Čtvrtletní výsledky, které byly naposledy zveřejněny v květnu, vyvolaly u některých investorů nadšení, což umožnilo výraznější zlomení dlouhodobější konsolidační zóny. Zdá se, že sestup posledních let je v současné době překonán.
img

Short signál na akcie Nvidia (NVDA)

11.06.2019 Pokud výrobce grafických čipů Nvidia patřil v posledních letech k velkým výhercům na burze Nasdaq, od září 2018 nejsou vyhlídky moc růžové. Akcie od loňského roku ztratily více než 50 % své hodnoty. Také v květnu trend prudce klesl a medvědi drží kormidlo pevně v ruce.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

04.06.2019 Zásoby výrobce elektrických vozidel jsou nyní v hlubokém medvědím teritoriu. Od začátku roku akcie projevila značnou slabost i na poměry obecně slabého trhu a trend momentálně silně klesá a proráží další a další supporty.
img

Long signál na akcie Facebook (FB)

28.05.2019 Čtvrtletní výsledky, které nedávno zveřejnila společnost Facebook, byly na trhu dobře přijaty, což na konci dubna zvýšilo konečný cenový skok. Korekce na Wall Streetu také odstartovala. To probíhá řádně a neporušený vzestupný trend ještě nebyl porušen.
img

Short signál na akcie ASML Holding (ASML)

21.05.2019 Holandský dodavatel polovodičů ASML Holding (ASML) je v posledních měsících jedním z největších vítězů indexu AEX. Ale stabilní a extrémně atraktivní uptrend byl poprvé zastaven v květnu a vznikla formace větších červených svíček. Jedná se o jasné varovné signály, že by se akcie mohla nyní nacházet ve stavu větší korekce.
img

Long signál na akcie Switch Inc. (SWCH)

14.05.2019 Switch provozuje v USA datová centra pro telekomunikace, cloudové systémy a další oblasti. IT společnost vstoupila na burzu na konci ruku 2017 a od té doby cena jejích akcií prakticky nepřetržitě klesá. Teprve začátkem roku 2019 zde býci provedli úspěšný obrat, kterým se povedlo nastavit silný uptrend.
img

Long signál na akcie OncoCyte Corp. (OCX)

07.05.2019 Biotechnologická společnost OncoCyte je také jedním ze spekulativních titulů na Wall Street. Trend byl během posledních několika týdnech silný. V současné době jsou klouzavé průměry období 20 a 50 téměř stejné a trend se nachází v mírné býčí fázi.
img

Short signál na akcie Agilent Technologies (A)

30.04.2019 Společnost Agilent byla založena v roce 1999 jako nástupce společností Hewlett-Packard a stala se jednou z předních společností v oblasti analytických přístrojů. Akcie od počátku roku dosáhly impozantního výkonu, ale v polovině dubna došlo k výraznému poklesu.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

23.04.2019 Minulý týden online streamingová společnost oznámila své výsledky za poslední čtvrtletí. Čísla jsou velmi smíšená a zatím nebylo jasné, jak na ně budou akcionáři reagovat. Začátkem týdne se býci znovu ujali kormidla, čímž vytvořili zajímavý vstupní signál.
img

Ropa brent – základní informace, které potřebujete znát

17.04.2019 Ropa je pravděpodobně stále nejdůležitější komoditou současnosti a blízké budoucnosti. Ropa se však dělí na několik kategorií zejména podle místa původu.
img

Long signál na akcie Yext (YEXT)

16.04.2019 Technologická společnost Yext založená v New Yorku působí v oblasti online marketingu. IPO akcií se uskutečnilo v roce 2017 a od té doby se společnost poměrně dobře rozvíjela. Investory občas vyděsily strmé rally a divoké korekce spojené většinou se zveřejněním čtvrtletních výsledků. Další zveřejnění bude až 5. června.
img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

15.04.2019 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

Long signál na akcie Illumina (ILMN)

09.04.2019 Společnost Illumina je jedním z předních světových výrobců zařízení pro genetické inženýrství. Dlouhodobě je vytvořen silný support a během posledních několika měsíců se minima zvyšují, což je považováno za jasný signál býčího trendu. V rozmezí 320-324 USD se mezitím vytvořila silná resistence. Prolomení takového resistence by nastaveni uptrendu potvrdilo.
img

Long signál na akcie MongoDB (MDB)

02.04.2019 MongoDB je dokumentově orientovaná NoSQL databáze napsaná v programovacím jazyce C++. Do roku 2018 mohla být používána zdarma. Od té doby je využití databáze zpoplatněno, což se stalo silným impulsem pro býky. Od IPO v roce 2017 se cena akcií zčtyřnásobila.
img

ETF portfolia nebo aktivně řízené fondy?

06.02.2019 ETF (burzovně obchodované fondy) neboli indexové akcie v poslední době mezi investory získávají stále více na popularitě. Finanční instrumenty spojené s ETF jsou vyhledávané zejména pro svoji stabilitu a zajímavé zhodnocení.
img

Jaké investiční produkty je možné obchodovat (nejen) na burze?

29.01.2019 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Jaká ETF obchodovat v Evropě?

30.06.2018  V návaznosti na nedávné omezení nákupu ETF na US burzách pro obyvatele EU jsme pro Vás připravili sumář k těm...
img

Ultimátní průvodce pro obchodování ETF

08.06.2018 Pojem ETF se v posledních letech stále více objevuje ve spojení s obchodováním na burze. Ale rozumí obchodníci, co se pod pojmem obchodování ETF skutečně skrývá?
img

Obchodování pšenice na burze a její sezónní cyklus

25.05.2018  Pšenice hrála zásadní roli při vývoji lidstva. Jako první plodina byla pěstována na velkých rozlohách a mohla...
img

FINTECH BROKER MĚNÍ ZPŮSOB, JAKÝM INVESTUJETE

25.07.2017 Od svého vstupu na český trh v srpnu 2014 zaznamenalo DEGIRO značný příliv investorů, kteří začali využívat služby tohoto brokera. Společnost DEGIRO je původem z Nizozemska, kde v roce 2008 začala nabízet své služby profesionálním investorům. Postupně se své služby rozhodla nabídnout také drobným investorům. Společnost používá FinTech přístup. Tento přístup pomáhá minimalizovat provozní náklady i při zpracování velkého objemu transakcí. Zdánlivě jednoduchý koncept vyvolal vlnu odezvy napříč tímto průmyslem.
img

Jak zajistit akcie při korekci trhu?

22.10.2014 Propad na trzích v předcházejících týdnech skončil minulý pátek a hlavním americkým indexům se již podařilo vrátit výše. Indexy S&P 500 a Nasdaq Composite včera dokonce zažily nejziskovější den roku. Poslední korekce nebyla ničím nezvyklým. Index S&P 500 odepsal ze svého maxima méně než 190 bodů neboli necelých 9,5 %. Vzniklá panika na trzích byla umocněna nedostatečnou volatilitou a nízkým objemem obchodů v týdnech předcházejících korekci. Jinými slovy investoři zapomněli, jaké to je, když trhy chvíli padají.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Nový Zéland | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Korelace | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Británie | OPEC | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Nikkei | Akciové trhy | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Benchmark | Bias | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Bonita | Breakout | Broker | Burza | Burzovní index | CBOT | CFD | CME | COT report | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Stock | Certifikáty | Close | Konsolidace | DAX | Daytrading | Denní obchodování | Derivát | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | Durace | ECN | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Exekuce | Finanční deriváty | Finanční trh | Finanční trhy | Large Cap | Foreign Exchange | Futures | Gap | Grafy | Hedging | High | IPO | ISIN | Index DAX | Exchange Traded Fund | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | Low | MIFID | Margin | Risk | Marže | Momentum | Mutual Fund | Měna | Měna fondu | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nástroj | OTC | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | P/E | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Put opce | Pákový efekt | RRR | Rally | Rating | Realizovat zisk | Reinvestice | Resistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Short | Short Term | Short pozice | Short selling | Spot | Spread | Standard and Poor's | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swiss | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Základní měna | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Indexy | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fundamenty | Fond | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Makroekonomická data | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Futures kontrakt | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Trpělivost | Obchodování na páku | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Expirace opce | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Portugalsko | Facebook | LYNX | Index strachu | Komoditní spready | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Odpor | Uzavření pozice | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Facebook | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akciové burzy | Americká burza | Analýzy | Brent | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Ceny zlata | CFD kontrakt | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je opce | Černá labuť | Degiro | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Ekonomický růst | ETF fond | ETF fondy | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forexu | Fyzické zlato | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | HSBC | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investování na burze | Investovat do zlata | Irsko | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nejlépe investovat | EBay | Jak zhodnotit peníze | JP Morgan | Investujme | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Krach na burze | Kurz EUR | Kurzy | Management | Market | Markets | Nákup akcií | Největší producenti ropy | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | Ocenění akcií | Online broker | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení měny | Pasivní příjem | Pivot | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rakousko | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Season Algo | Signály | Směnné kurzy | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Světové burzy | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | US dollar | Velká Británie | Volatility | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | Zavedení eura | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | Benzín | Buffett | Prodejní opce | Put | Buy | Čistý dluh | Doba splatnosti | Hold | Indie | Intermediate | Měď | Obchodní den | P.A. | Provozní marže | Redukce | REIT | ROCE | Sell | Small caps | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Investiční instrument | Převis | Standardní množství | Zajištění (hedging) | Tržby | Clearing | Světové ekonomiky | Miliardář | eBook | Transakční poplatek | Contract | Kontrakt | Trader Workstation | E-mini | Retail | COT | 1 milion | Burze | Commodities | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Investment | Německá burza | Zlatý standard | Microsoft | MSCI | State Street | S&P Dow Jones Indices | Barrick Gold | Black swan | Kurz EUR/USD | Brazílie | Finanční systém | Úspěch | Podnikání | BMW | Měnové riziko | Stock Exchange | Renminbi | Energie | Linie podpory | Jak zhodnotit své peníze | Limitní příkazy | BlackRock | Znalost | Přehled | Politické napětí | Global Advisors | Americké trhy | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Contango | Swapy | City | IPO akcií | Sázení | Firmy | Xetra | Cenné kovy | Pavel Kohout | Portfolio fondu | Deutsche Börse | Index volatility VIX | Algoritmus | S&P Global | Globální ekonomiky | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Obchodní partner | Finančnictví | Alibaba | Propad | Dopady finanční krize | Indexové ETF | Kryptoměny | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | TradingView | Citi | S&P | Ztráty | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Americké indexy | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Úvěrové krize | FTSE 100 | Baidu | Tesla | Nákupní signál | Kapitalizace | NYSE Euronext | Poplatky | Nakupovat akcie | Mzdy | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Spekulativní obchodování | Dosahovat zisku | Krize | Migrační krize | Velké zisky | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Spravované fondy | Indexové fondy | Výběr zisků | Výnosy | Institucionální investoři | Příjmy | Alphabet | Obchodování forexu | Investice v Číně | Belgie | Obchodní pozice | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | ex | Akcie firem | State Street Global Advisors | Tržní kapitalizace společnosti | Alokace aktiv | Sladká ropa | Ceny pšenice | Breakout Trader | Benjamin Graham | Zajištění portfolia | Ochrana financí | Nízkonákladové obchodování | Návratnost investic | Coinbase | Veřejně obchodované fondy | Jack Schwager | Investiční alternativa | Spekulativní investice | Obchodování indexů | Jak obchodovat opce | Měnové zajištění | LYNX Trading | ETC | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Invesco | Kapitálové výnosy | Nemovitostní fondy | Inteligentní investor | ESMA | Investice do kryptoměn | RoboMarkets | MSCI World Index | Jak fungují akcie | Aktivní trading | Kobalt | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Složený úrok | Obchodování Futures | Začít investovat | Obchodní války | FinTech | Stock-picking | Index-tracking | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Co jsou ETF | Obchodní válka | Long signál | Technologické akcie | FAANG | Facebook (FB) | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Americké dluhopisy | Pokles ceny | Výplaty dividend | Graf indexu | ZISIF | Short signál | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | HKD | Použití finanční páky | Signál na akcie | CFD broker | Hodnota amerického dolaru | MSCI All Country World | Jiné měny | Růst zisků | Obchodované fondy | Německé akcie | Čínské firmy | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | ETF portfolia | Aktivně řízené fondy | Řízené fondy | Fundamentální analýza akcií | Dluhopisy s vysokým výnosem | Kdy nakoupit akcie | Profesionální trader | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Uspět na trzích | Jak uspět | Jak uspět na trzích | Intradenní trading | Investice do palladia | Hodnotové investování | Akcie herních vývojářů | Obchodování přes LYNX | Obchodujte ropu | Rozdílové smlouvy | Graf indexu S&P 500 | Obchodování platiny | Akcie Walt Disney | Jak na obchodování | MSCI Emerging Markets | Tencent Holdings | CFD na indexy | NVDA | Americké společnosti | Čínský trh | Akcie a ETF | Svět investování | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Maržový účet | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Konglomerát | Indická ekonomika | Burzovní průvodce | MDAX | Gram zlata | Vlastní akcie | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | UCITS | Přístup k investování | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | Dluhopisové ETF | Investování na Forexu | Investujte do akcií | Akcie roku | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Očekávaný růst | Zlaté ETF | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Obchodujte | Vysoká likvidita | Digitalizace | Prodávat své akcie | Obchodní model | Hazard | Káva | Politická situace | Hongkong | Objem | MSFT | Jak vybrat nejlepšího brokera | Jak začít investovat | Myšlenka | Dlouhodobé dluhopisy | UCITS ETF | Firma | Technické analýzy | Obchodovat na burze | Studie | Vysoké riziko | Index DOW | Amazon | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Legislativa | INTC | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | Na burze | Výrazný pokles | Problémy | Nejistoty | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Kontrakty | Prohlášení | Newmont Mining | Farmaceutická společnost | Goldcorp | Společnost Microsoft | RWE | Investujte | Nižší likvidita | Šperky | AAPL | Tým RoboMarkets | Významné zisky | Nejlepší akcie | Americký index | Ziskovost | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | Hospodaření | Černé labutě | Prodej automobilů | Návratnost | Netflix | NFLX | Americké dolary | Analýza společnosti | Velké trhy | Budoucnost | ASML | Poradenství | Dividendový aristokrat | Krach | Komunikace | Čínské indexy | Koronavirus | Google | WhatsApp | Trhy | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Většinový podíl | Pohyby cen | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Starbucks | Vstupy | Výstupy | Přijmout ztrátu | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Obchody | Výdaje | Taleb | Rozhodování | Americké ekonomiky | Medvědi | Prodávající | Nejlepší biotechnologické akcie | Kukuřice | ETF na S&P 500 | Bez rizika | Ekonomické recese | Obchodní myšlenky | Akcie Netflix (NFLX) | Vývoj | Guru | Výkyvy | Současná cena | WP | Prudký pokles | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Bankovky | Mince | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Největší pády | Masivní propad | Standard & Poor’s 500 | Třída aktiv | Šíření viru | Index NASDAQ 100 | Historie | Prudký pokles cen | Příležitosti k nákupu | Unilever | Domácnosti | Růst | United Airlines | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Platební neschopnosti | Americký investor | Výhody obchodování | Rozložení kapitálu | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Společnost Unilever | Podíl na trhu | Údaje | ETF portfolio | Výpadky | FANG | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Měnový faktor | iShares Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF | ComStage Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 EUR Hedged UCITS ETF | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged - EUR | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged | Cenové pohyby | Investiční tituly | Prudké pohyby | Zaměstnanci | Fondy obchodované na burze | Co jsou ETF? | CFD vs. ETF | Aktivní obchodování | Pasivní investice | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Obchodovat s ETF | Největší dodavatelé ETF | Dodavatelé ETF | Komoditní ETF | Dluhopisová ETF | ETF průmyslových sektorů | Dividendové ETF | Speciální ETF | Inverzní ETF | SPY - ETF | BlackRock iShares ETF | Vanguard ETF | SPDR ETF od State Street Global Advisors | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Zadlužení | Expanze | Dluhy | Merck KGaA | Merck | Spekulovat | Zhodnotit své peníze | Velikost fondu | Umělé inteligence | Investovat peníze | JDE | Unie | ČR | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Nissan | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Soubor pravidel | Vedení společnosti | Kvalitní akcie | Býčí trend | Světové indexy | Analytické společnosti | Ocenění | Peugeot | Investice do robotiky | Hospodaření firmy | Ceny | Technologické společnosti | Životní úroveň | Barrick Gold (ABX) | Royal Gold | WeCHat | 5 nejlepších ETF | Vanguard S&P 500 UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD (Dist) | Invesco S&P 500 UCITS ETF Acc | SPDR S&P 500 UCITS ETF | iShares S&P 500 Information Technology Sector ETF | iShares S&P 500 Financials Sector ETF | iShares S&P 500 Industrials Sector ETF | iShares S&P 500 Consumer Staples Sector ETF | iShares S&P 500 Utilities Sector ETF | Online nakupování | Přístup na burzu | Akcie NIO | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Diverzifikovat | App Store | Měnový fond | Newmont | Futures a opce | Nio | Proč investovat | IPO společnosti | Nejlepší čínské akcie | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Pohyb ceny | Ochrana proti inflaci
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Obchodování dividendových akcií
Obchodování dle obchodního plánu
Obchodování dluhopisových ETF
Obchodování dluhopisů
Obchodování dluhopisů online
Obchodování dnes
Obchodování dolarem
Obchodování dolaru
Obchodování do trendu
Obchodovanie

Následující klíčová slova

Obchodování ETF na burze
Obchodování eura
Obchodování EUR/CZK
Obchodování EUR/USD
Obchodování FinTech akcií
Obchodování forex
Obchodování forexu
Obchodování formace dvojité dno
Obchodování Futures
Obchodování gapů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
AxiTrader
HOTFOREX
FXlift
reklama
Admiral Markets new demo
Potvrďte prosím... Zavřít