Čtvrtek 13. květen 2021 12:05
reklama
XTB forum 2021
reklama
Capital.com
reklama
Admiral Markets na Admirals

Klíčová slova - MSCI World Index

img

Výhled Saxo Bank na 2. čtvrtletí: Světu už dochází úplně všechno

30.03.2021 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, dnes publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 2. čtvrtletí 2021 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia klientů.
img

Rozbřesk: Akcie lámou rekordy, vydrží jim “radost z vakcíny”?

04.01.2021 Do nového roku vkládají trhy velká očekávání. Investoři na očkování a konec pandemie na straně jedné a na masivní měnové a rozpočtové stimuly na straně druhé. Jakoby stranou zůstávají zrychlující nové přírůstky nakažených, které se pravděpodobně ještě zakousnou do hospodářského růstu na začátku roku 2021.
img

Zhodnocení akcií, navýšení kapitálu Tesly a výnosy amerických technologických firem

04.09.2020 Další posílení akcií způsobilo, že se jejich zhodnocení dostalo, na zatím nejvyšší úroveň od října 2000. Akciový trh tak čeká v říjnu a listopadu rizikové období. Tesla tento týden oznámila navýšení kapitálu o 5 miliard dolarů, aby posílila svou rozvahu a podpořila další růst, což rozhodně dává smysl i vzhledem k tomu, že těchto 5 miliard dolarů sníží hodnotu pro stávající akcionáře jen nepatrně. Pozornost směřujeme také na výnosy pěti amerických technologických firem, které byly uveřejněny po středečním ukončení amerického obchodování – i zde je spousta očekávání a spekulací, zejména v případě akcií MongoDB.
img

Číňané houfně nakupují akcie v zemi, pohání je sílící optimismus, že čínská ekonomika zvládá koronakrizi nejlépe na světě. Citelný růst čínských akcií je dnes vzpruhou celému světu

06.07.2020 Čínské akcie dnes svým citelným růstem podpořily příliv poměrně optimistické nálady na světové trhy. Klíčový ukazatel čínských akcií, Šanghajský kompozitní index, si připsal 5,7 procenta, nejvíce od roku 2015. Vyhoupl se tak na své dvouleté maximum. Obrat obchodů na burzách v Šanghaji a Šen-čenu dosáhl úrovně půldruhého bilionu jüanů, a byl tak nejvyšší za uplynulých pět let.
img

Dokáže vaše ETF portfolio odolat krizi? 6 užitečných tipů, jak se ochránit

06.04.2020 Trhy mohou v extrémních podmínkách klesnout i o více než 60 %. Pokud však své ETF portfolio vybudujete správně, mělo by být dostatečně odolné na většinu tržních podmínek. Dokáže vaše ETF portfolio obstát během finanční krize? Postupujte podle těchto šesti kroků a ochraňte tak svůj kapitál v turbulentních časech.
img

Inflace a její vliv na investice – co je potřeba sledovat?

09.01.2020 Inflace je pojem, který slýcháme v médiích téměř každý den a dá se ve zkratce přeložit jako „nárůst všeobecné cenové hladiny zboží a služeb v ekonomice za určité časové období“. Co to ale znamená?
img

Inflace a její vliv na investice – co je potřeba sledovat?

08.01.2020  Inflace je pojem, který slýcháme v médiích téměř každý den a dá se ve zkratce přeložit jako „nárůst všeobecné...
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2020

02.01.2020 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem. Kombinací obou jsou pak ETF, které se soustředí na akcie s vysokými dividendami. 5 nejznámějších dividendových ETF vám představíme v následujícím článku.
img

27 nejlepších filmů, seriálů a dokumentů s investiční tématikou

29.11.2019 Vzdělávání je klíčem k úspěchu na kapitálových trzích. Žádný investor se nikdy nedostane do stádia, kdy by se již nemohl naučit nic nového. Filmů z investičního prostředí existuje obrovské množství. Kinematografické umění je jednou z možností, jak si investoři mohou zábavnou metodou osvojit nové vědomosti z jiného než ryze akademického hlediska.
img

MSCI World Index – Průvodce indexem & 10 nejlepších ETF

28.11.2019 MSCI World Index můžeme s trochou nadsázky nazvat králem akciových indexů. Prvním důvodem je fakt, že index letos slaví 50 let, což z něj činí jeden z nejstarších akciových indexů. Zadruhé index poskytuje dokonalý obraz o vývoji globálních akciových trhů. Přibližně 1 650 akcií z celé řady průmyslových odvětví ve 23 nejdůležitějších průmyslových zemích je spojeno do jediného indexu.
img

Burzovní indexy – 10 nejdůležitějších akciových indexů

01.04.2019 Burzovní index je ukazatel výkonnosti daného trhu. Nejedná se tedy o podkladové aktivum, které byste mohli nakoupit či prodat, ale pouze o statistický údaj. Obecně lze z daného indexu vyčíst mnoho informací o ekonomickém segmentu, ke kterému se index váže.
C:\fakepath\TOP5-12022018-LV-22.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.02.2018 1) Světové akciové trhy vstoupily do nového roku skvěle, jak americký index S&P 500, tak celosvětový MSCI World Index zažívaly nejdelší časový úsek bez korekce větší než 5 %. Je to nejlepší začátek roku za posledních nejméně 30 let, při započtení rizika je na tom letošek ještě lépe. Propad trhů z minulého týdne ovšem tuto idylku přerušil.
img

Světové akciové indexy

25.01.2017 Indexy jsou nejen základním statistickým indikátorem měřícím vývoj celého trhu ale také určitým měřítkem úspěšnosti a schopností investora. Ten, který dokáže své investiční portfolio dlouhodobě zhodnocovat lépe než činí přírůstek či ztráta daného indexu, tj. výnosnost portfolia převyšuje výnos celého trhu (čímž se mimochodem vymyká základní investiční teorii), pak má výborný investiční instinkt.
img

JPY už zpevňuje i navzdory rostoucím akciím. Blíží se další uvolnění měnové politiky v Japonsku?

23.02.2016 Něco velmi zajímavého se v posledních dnech děje na japonském jenu. JPY je díky svým velmi nízkým nízkým úrokovým sazbám hojně využívaný jako carry měna, což s sebou nese jistá specifika, jako je negativní korelace s vývojem akciových indexů. Zjednodušeně řečeno, pokud se akciím daří, JPY ztrácí, zatímco v případě akciových výprodejů, je to právě JPY který tradičně patří mezi nejsilnější světové měny, a to ať už se to Bank of Japan líbí nebo ne. Tato vazba se však v minulém týdnu pozoruhodně narušila a zatímco MSCI World Index největších světových společností v minulém týdnu vystoupal zpět na úrovně ze začátku měsíce, JPY se začíná přibližovat k úrovním, které testoval v první polovině února.
img

Korelace na devizovém trhu? Nic neobvyklého

27.01.2016 Dnes se podíváme znovu na pár grafů. Korelace není ve světě devizového trhu nic neobvyklého a řada obchodníků si ji po letech intuitivně všimne. Měnové páry mohou korelovat vzájemně, nebo s různými druhy aktiv, jako jsou akcie a komodity. Pojďme se tedy podívat na ty nejzajímavější páry.
img

Výhled pro investování: Návrat zlatých časů?

07.04.2013 Světové akciové trhy nadále šplhají nahoru. MSCI World Index se za rok zvýšil o plných 10,5 procent a S&P 500 dosáhl v březnu nových maxim. Na rozdíl od loňska ale stále nejde o rok, kdy se můžeme s vírou vrhnout do vln rizikových aktiv. Burzy nových akciových trhů zaostávají, za rok dokonce klesly o 1,6 procent, a i když všechna odvětví zahrnutá v indexu S&P vzrostla, v čele pelotonu je zdravotnictví a běžné spotřební zboží. Firemní obligace se víceméně nehnuly z místa. Obecně řečeno se naše doporučení velmi povedlo. Doporučovali jsme nakoupit akcie, prodat státní dluhopisy a nedávno jsme vydali neutrální doporučení ohledně firemních obligací.
img

Má 12 let býka na zlatě namále?

12.03.2013  Zlato prožívá nejhorší vstup do nového roku za posledních 25 let. Pokračují prodeje zlata ve fyzické i akciové podobě, očekávání analytiků se sjednocují do koncensu budoucího poklesu cen komodity. Jsou to další argumenty ukazující, že nejdelší býčí trend na zlatě od druhé světové války je skutečně u svého konce?
img

Stín recese v eurozóně se prodlužuje. Nákupní manažeři předpovídají další pokles průmyslu i služeb

24.05.2012 Německá ekonomika, která v prvním kvartále těsně ochránila eurozónu před recesí, ztrácí sílu. Index nákupních manažerů (PMI) v německém průmyslu se v květnu propadl nejvíce od června 2009, ačkoliv bylo očekáváno zlepšení. Spolu s horším výsledkem obdobného indexu ve Francii tak předznamenaly pokles indexu PMI ve výrobě celé eurozóny. Data naznačila, že se eurozóna musí připravit na další kontrakci nejen v průmyslu, ale také ve službách. Ekonomové se proto obávají, že ve druhém kvartále již blok zemí platících eurem recesi neunikne. Euro v reakci oslabilo na 22měsíční dno.
img

Stratégové: Ideální podmínky pro růst cen zlata, na rekordech do března (+ technický pohled)

02.11.2011 Zlato má za sebou nejprudší měsíční výprodej od roku 2008. Stratégové, kteří se do vývoje cen kovu v posledních dvou letech trefovali systematicky nejpřesněji, ale nejcennějšímu kovu předpovídají obrat na nová historická maxima, na která se dostane nejpozději do března roku 2012. Pomůže mu k tomu pokračující chaos ohledně řešení dluhové krize v Evropě a zpomalující globální růst. Co říká krátkodobá technická analýza?
img

FX sumarizácia Ázia

30.12.2010 Pokles rizikovej averzie vyvolaný včerajšími výsledkami aukcie 7-ročných USD dlhopisov a návratom globálneho indexu MSCI World Index nad úrovne z kolapsu Lehman Brothers nechalo pozitívnu stopu i počas ázijskej seansy v podobe miernej defenzívy USD... EURUSD 0,06%, GBPUSD 0,19%, USDJPY -0,14%...
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | George Soros | Bitcoin | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Brexit | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Inflace | Deflace | Nasdaq | Dow Jones | USA | Británie | OPEC | Koruna | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Dluhová krize | Monetární politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Španělsko | Apple | New York | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Komoditní měny | Hyperinflace | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | EUR/CZK | Komoditní burza | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of Japan | Benchmark | Bloomberg | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CBOT | CFD | CFTC | Carry trade | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | Cyklické tituly | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dolarový index | Dow Jones Industrial | Durace | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | FX | Fed | Floor | Futures | Grafy | HFT | Hedge | High | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Koš | Kupón | Kurz | Likvidita | Long | Low | Makléř | Margin | Margin call | Momentum | Měna | Měna fondu | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Obchodování s měnami | Obligace | Opce | Open | Podkladové aktivum | Portfolio | Pozice | Pákový efekt | RSI | Rating | Reinvestice | Rezistence | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Short | Spotová cena | Spread | Swap | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zlato | ČNB | Černý pátek | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CAD | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Cena zlata | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | Saxo Bank | Indexy | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Měnové války | Blue chips | Fundamenty | Fond | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Ekonom | BNP Paribas | John Hardy | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Gordon Gekko | Sázka | Ceny komodit | Zkušenosti | Deprese | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | Bohatství | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Burzovní makléř | Uvolnění měnové politiky | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | CAC 40 | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | USD/EUR | Hedgeové fondy | High frequency trading | Nasdaq Composite | Portugalsko | Devizové intervence | LYNX | Lukáš Kovanda | Burzy | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | USDCAD | Aktivum | Bollingerovy pásy | Index | Investiční strategie | Volatilní | Akcie dnes | Analytika | Analýzy | Banka | Brent | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Co je deflace | CZK | Dax index | DJIA | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Eura | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Exchange | Expirace | Finance.cz | Fondy | Graf | Hang Seng | Hodnota dolaru | HSBC | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční plán | Investiční portfolio | Investing | Investování do nemovitostí | Irsko | Jak investovat | Kam investovat | Komoditní | Krach na burze | Kurz JPY | Kurzy | Libra | LYNX Broker | Management | Market | Markets | Míra inflace | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ocenění akcií | Online obchodování | Oslabení měny | Patria.cz | Pivot | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Směnné kurzy | Société Générale | Státní dluhopisy | Stoxx | Světové měny | Trh | Tržní hodnota | Velká Británie | Volatility | Výprodej | Vývoj cen akcií | Vývoj inflace | Vývoj zlata | Webinář | Webináře | WTI | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | EUR/PLN | CNBC | Buffett | Buy | Buyout | Elon Musk | Free float | Index akciového trhu | Indie | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | PX index | REIT | ROCE | Sell | Small caps | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | WGC | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | QE | Světové ekonomiky | Kontrakt | Volby | Cukr | Retail | Burze | Investment | Traders | Markit | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Natixis | Microsoft | MSCI | ABN Amro | Investing.com | Mitsubishi | Ole Hansen | Nová Čína | Americká mincovna | Paulson & Co. | Snižování sazeb | Technický pohled | Black swan | Finanční systém | Firemní dluhopisy | Trading Economics | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | BMW | Erste Bank | Pokles akcií | Měnové riziko | Stock Exchange | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Energie | Burzovní kalendář | Globální akciové trhy | Přehled | DAX (Deutscher Aktienindex) | Sázet | Americké trhy | Futures kontrakty | Ekonomická aktivita | Firmy | Vývoj dolarového indexu | Inflační tlaky | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Investiční bankéř | Deutsche Börse | Americký akciový index | Investor George Soros | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Růst akcií | AAA | Finančnictví | Walmart | Propad | Dopady finanční krize | Světové akciové trhy | Kryptoměny | S&P | Guvernér | Ztráty | Oslabení dolaru | PetroChina | Historická maxima | Erste | Unipetrol | Tempo růstu | Index těžařů | Zajištění | Úvěrové krize | FTSE 100 | Tesla | Dluhové krize | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | NYSE Euronext | Bankéř | Poplatky | Prodávat akcie | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Francouzský CAC 40 | Predikce | General Electric | Bankovní krize | Bankovní systém | Krize | Technologický trh Nasdaq | Světové trhy | Indexové fondy | Manažeři fondů | Výnosy | Měnová stimulace | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Příjmy | Kapitálové strategie | Japonský Nikkei | Fiskální stimuly | Belgie | Index tokijské burzy | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Vývoj eurodolaru | Akcie firem | Makléřské firmy | Tržní kapitalizace společnosti | Alokace aktiv | Zahraniční forex | Nasdaq Composite Index | Breakout Trader | Nákupy zlata | Výhled pro zlato | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Obchodování s kryptoměnami | ETC | Invesco | Kapitálové výnosy | Nemovitostní fondy | Jak fungují akcie | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Složený úrok | Index Russell 2000 | Globální akcie | Saxo | Obchodní války | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | OPEC+ | Obchodní válka | Akcie společnosti | Objem obchodování | Forint | Výplaty dividend | Graf indexu | Hlavní akciový index | Czech Fund | Kompozitní index | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Sázka na nejistotu | The Big Short | Steve Carell | MSCI All Country World | Globální index | Španělský IBEX | Růst cen komodit | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | ETF portfolia | Dluhopisy s vysokým výnosem | Zájem investorů | Inflace v ČR | Finanční produkty | Akciový stratég | Slabší dolar | MSCI Emerging Markets | Americké společnosti | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Investiční bublina | NASDAQ 100 | Růst ceny zlata | Výnosové křivky | Pokles cen | Silný dolar | Nové akcie | Burzovní průvodce | New York Stock Exchange (NYSE) | Čeští investoři | Růst mezd | UCITS | iShares | ESG | Jak se stát lepším investorem | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Obchodujte | Světové akciové indexy | Dow Jones EURO STOXX 50 | DAX Performance-Index | ATX Austrian Traded Index | SMI Swiss Market Index | FTSE 100 Index | CAC 40 Index | AEX Amsterodam Exchange Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | S&P TSX 60 Index | BOVESPA Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | HSI Hang Seng Index | NIFTY 50 Index | FTSE/JSE Africa Top 40 Index | S&P/ASX 200 Index | Dow Jones Global Titans 50 Index | Prodávat své akcie | Peter Garnry | Hongkong | Trinity | Objem | Obchod | Dlouhodobé dluhopisy | Vyšší volatilita | UCITS ETF | ČSÚ | Firma | Reálné ekonomiky | Svíčková formace | Růst cen | Bilance | Vývoj trhu | Fortune | Fixed income | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Billions | Wall Street Warriors | Vzestup peněz | Vlk z Wall Street | Záměna | Trading Places | Enron: The Smartest Guys in the Room | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Outsider | Team Spirit | | Život Warrena Buffetta | Becoming Warren Buffett | Konkurenti | Glengarry Glen Ross | The Wall Street Code | Banking On Bitcoin | Den před krizí | Betting on Zero | Boiler Room | Rogue Trader | Velká krize | Too Big to Fail | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Peníze nikdy nespí | Money Never Sleeps | Barbaři za branou | Barbarians at the Gate | Floored | Chasing Madoff | Quicksilver | PLN | Na burze | Problémy | Britové | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Yahoo | Míra | Investujte | Významné zisky | Americké vlády | Bydlení | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | NERV | Stratég | Peking | Ziskovost | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | Hospodaření | Černé labutě | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Washington | Zemědělství | Negativní zprávy | Vliv na investice | Ukázka hyperinflace | Inflace a investování | Reálný výnos investic | Inflace a dluhopisy | Míra inflace v ČR | Vývoj inflace a její cílování | Druhy inflace | Spotřební koš | Co je to spotřební koš? | Jak vypočítat inflaci? | Co je inflace? | Dividendový aristokrat | Vyšší inflace | Eleanor Creagh | Americké ministerstvo financí | Historie Wall Street | Síla na Wall Street | Index Wall Street | NYSE Composite Index | Jak Wall Street funguje? | Největší krize na Wall Street | Krize na Wall Street | Největší krize | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Americké ministerstvo | Krach | Komunikace | Lepší zítřky | Trhy | Pokles | Situace | Závislosti na Číně | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Pandemie koronaviru | Pandemie | Úsilí | FCF | Taleb | Rozhodování | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Vývoj | Vzestup inflace | WP | Americké výnosy | Prudký pokles | Profitovat | Stimuly | Standard & Poor’s 500 | Klíčový ukazatel | Třída aktiv | Zotavení ekonomiky | Prudký pokles cen | Demokraté | Negativní korelace | Fiskální balík | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Biliony | Potenciál | Americký investor | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | ETF portfolio | Společnost Saxo Bank | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Poptávka po pohonných hmotách | Posílení | HG měď | Růst výnosů | Oddlužení | MSCI World | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Zadlužení | Expanze | Manažeři | JDE | Unie | PEPP | MongoDB | Globální poptávka | Propad cen | Covid | Akciové bubliny | Růst čínských akcií | Ocenění | Šance | Ceny | Zhodnocení akcií | Lockdown | Proražení | Vakcinace | Očkování | NBP | Růst ceny | Přerozdělení bohatství | Supercyklus | Rostoucí úrokové sazby | Výhled Saxo Bank
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

MSCI Asia Pacific
MSCI Emerging Markets
MSCI Europe
MSCI China
MSCI China All Shares
MSCI China ETF
MSCI Inc
MSCI index
MSCI Turecko
MSCI World

Následující klíčová slova

MSC titul
MSFT
MSFT.US
MT Capital
Mt. Gox
MT nástroje
MTNB
MTSE
MTU Aero Engines
MTU Aero Engines AG
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Capital.com
Potvrďte prosím... Zavřít