Pondělí 14. říjen 2019 12:17
reklama
UFX
reklama
Globtrex
reklama

Klíčová slova - Prodávat akcie

img

Amerika včera v mínusu, ale Asie dnes odstartovala růstem

08.10.2019 Americký akciový trh nezažil včera úspěšnou seanci. Index S&P 500 klesl o půl procenta, když s výjimkou komunikačních společností se nedařilo žádnému sektoru. Nejhůře dopadly akcie energetických firem, které přišly o 0,9 %. Důvodem je nervozita ohledně dalšího vyjednávání o obchodní dohodě mezi USA a Čínou. V mínusu včerejší den za nižší obchodní aktivity uzavřely i průmyslový Dow Jones a technologický Nasdaq, které odepsaly zhruba třetinu procenta.
C:\fakepath\ipo.jpg

Co je to IPO?

10.09.2019 Jak obchodovat IPO? To se dozvíte v tomto článku. IPO je zkratka pro “Initial Public Offering”, tedy v překladu počáteční veřejná nabídka akcií společnosti na akciovém trhu. Jinými slovy, prostřednictvím IPO vstupují společnosti na kapitálový trh, kde se může kdokoliv stát investorem – a to jednoduše, nákupem jejích akcií. IPO lze provést dodatečným vydáním akcií nebo prodejem těch stávajících.
C:\fakepath\cina-usa.jpg

Čína je podle vicepremiéra připravena řešit spor s USA jednáním

26.08.2019 Čína je ochotna řešit obchodní konflikt se Spojenými státy prostřednictvím klidných rozhovorů a rozhodně se staví proti další eskalaci tohoto sporu. Uvedl to dnes čínský vicepremiér Liou Che. Dodal, že americké firmy jsou v Číně vítány a že s nimi bude dobře zacházeno.
img

Trump si “hraje” s akciovými trhy

06.08.2019 Není to tak dávno, když jsme na podzim 2018 byli svědky výplachu na akciových trzích, kterými doslova zamávala eskalace napětí mezi USA a Čínou. Začátkem roku se situace uklidnila díky otevření společných jednání a zastavení kolotoče uvalování odvetných cel od jedné velmoci na druhou. Akciové trhy na dění reagovaly prudkým růstem, ale v posledních týdnech se situace opět otáčí. Obchodní válka mezi Washingtonem a Pekingem opět nabírá na obrátkách a trhy poslala v úvodu tohoto týdne do ztráty, která byla nejhlubší od začátku roku 2019.
img

Akciové trhy padají střemhlav dolů

05.08.2019 Americký prezident Donald Trump uštědřil akciovým trhům tvrdou ránu, když oznámil plán na uvalení 10% cel na čínské dovozy v hodnotě 300 mld. USD s platností od začátku září. Čínští zástupci se posléze nechali slyšet, že pokud k takovému kroku dojde, budou nuceni udělat protiopatření. Trhy reagovaly mohutnými výprodeji zejména na evropském kontinentě. Ve Spojených státech index S&P 500 uzavřel páteční seanci poklesem o 0,7 %, když nejhůře se dařilo informačním technologiím, které odepsaly 1,7 %.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Závěr týdne ozdoben novými rekordy

29.04.2019 Dobré hospodářské výsledky amerických firem vedly v minulém týdnu k novým rekordům akciových indexů. Páteční seanci tak S&P 500 a technologický Nasdaq uzavřely na svém historickém maximu, když si připsaly 0,5 %, respektive 0,3 %. Rovněž tomu pomohly reportované výsledky firem Amazon a Ford. Akcie technologické společnosti si polepšily o 2,5 %, hodnota automobilky se zvýšila o téměř 11 %. Na výrazně lepší údaje o HDP za první kvartál akciové trhy bezprostředně nereagovaly. Přesto jsou pro ně určitě pozitivním faktorem.
img

Investiční rady od Warrena Buffetta

29.04.2019 Warren Buffett - šéf a ředitel investiční společnosti Berkshire Hathaway - je jeden z nejlepších investorů současné doby. Jeho zaměřením jsou dlouhodobé investice do podhodnocených společností, které mají "dobrý produkt nebo službu" a zároveň k tomu i konkurenční výhodu ve svém sektoru. Díky těmto pravidlům dokázal Buffet dlouhodobě překonávat benchmark SP500.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Apple trhy nakonec přesvědčil přes varování ze začátku ledna

30.01.2019 Americké akciové indexy včera společnou cestu nenašly. Zatímco průmyslový Dow Jones si polepšil o 0,2 %, index S&P 500 o 0,2 % klesl a technologický Nasdaq dokonce ztratil 0,8 %. Především technologické akcie stály za propadem širšího indexu S&P 500, když v obavách z výsledků Apple, které byly prezentovány po uzavření trhu, přišly o jedno procento.
img

Čínští představitelé představili další plány na podporu své ekonomiky

15.01.2019 Americký index S&P 500 v úvodní seanci tohoto týdne klesl o půl procenta v reakci na ráno zveřejněná čísla o vývoji čínské obchodní bilance, v rámci které výrazně zaostala dynamika růstu exportů a importů. Akcie se vyprodávaly napříč všemi sektory, výjimkou byly ale finanční instituce, jejichž akcie přidaly 0,7 %. To je možná i překvapením v kontextu zveřejněných hospodářských výsledků Citigroup, kde velkým zklamáním byly výnosy z obchodování s dluhopisy, které výrazně zaostaly za očekáváními. Akcie banky zprvu zamířily do mínusu, nicméně poměrně rychle se ze ztrát otřepaly a nakonec si polepšily o čtyři procenta. Čistý zisk ve výši 1,61 USD na akcii překonal očekávání. Jednou z nejpodstatnějších firemní událostí včera bylo to, že se americký dodavatel elektřiny a plynu PG&E chystá požádat o bankrotovou ochranu před věřiteli, protože kvůli požárům v letech 2017 a 2018 čelí obrovským nákladům. Jeho akcie během včerejšího obchodování spadly o více jak polovinu své hodnoty. To bylo i důvodem, proč sektor utilit včera celkově ztratil 2,2 % a byl jednoznačně nejhorším odvětvím.
img

Japonský Nikkei 225 na 27letém rekordu

01.10.2018 Americký akciový trh v závěru uplynulého týdne nedoznal výraznějších změn. Průmyslový index Dow Jones si polepšil o sedm setin procenta, technologický Nasdaq o pět setin a index S&P 500 uzavřel na čtvrtečním kurzu. Jednou z nejzajímavějších zpráv byla informace o tom, že Elon Musk musí odstoupit z pozice předsedy správní rady automobilky Tesla a také zaplatit pokutu ve výši 20 mil. USD. Stejnou sumu musí uhradit i samotná společnost. Důvodem byly jeho tweety ohledně záměru stáhnout firmu z burzy při kurzu 420 USD za akcii. Záhy se však ukázalo, že to není pravda a že s potenciálními investory teprve vyjednává. Akcie Tesly v pátek uzavřely o 14 % níže na ceně 265 USD za kus.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Akciové trhy zůstávají pod tlakem

02.02.2018 Americký index S&P 500 uzavřel včerejší seanci s červenou nulou, když jeho ztráty dosáhly šest setin procenta. Hůře se dařilo technologickému Nasdaqu, který odevzdal zhruba třetinu procenta, když hospodářské výsledky firem Apple nebo Alphabet trhy příliš neuspokojily. Naproti tomu průmyslový index Dow Jones jednu desetinu přidal, když do plusu se dostal v posledních minutách obchodování. V rámci nejširšího indexu se dařilo nejvíce telekomunikačním společnostem, jejichž akcie vzrostly o 2,5 %, které byly s velkým odstupem následované energetickými a finančním tituly. Ty si polepšily o zhruba jedno procento. Naproti tomu nejhlubší ztráty registrovali realitní developeři (-1,9 %), utility (-1,6 %) a těžaři a zpracovatelé komodit (-1,4 %).
img

IPO Loma Negra Compania Industrial Argentina S.A.

28.10.2017 IPO Loma Negra Compania Industrial Argentina S.A. (LOMA) 31(10(2017 NYSE   Loma Negra Cia Industrial Argentina SA...
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Po akciích textilky Pegas pokukuje společnost R2G Rohan Czech

18.07.2017 Za mírné obchodní aktivity americký index S&P 500 včera zakončil jedinou setinu pod svým rekordem. Pohyby jednotlivých sektorů nebyly významné, když zisky a ztráty se pohybovaly do 0,4 %. Růst akcií utilit a prodejců zbytného zboží kompenzoval pokles farmaceutických a energetických firem.
img

Volatility report: Spotová volatilita zpět na 15b. Říjnový kontrakt na její růst ale nereagoval

30.09.2016 Je tady pátek a s ním i čas na nový volatility report. Nejprve ale malé ohlédnutí za tím, co se na trzích změnilo od minulého týdne. Pokud jde o americký index S&P500, změn jsme zaznamenali jen málo. Trhy i nadále zůstávají viditelně nervózní, ale ne tolik nervózní aby se medvědi odhodlali k další vlně výprodejů. Fundamentální důvod ke korekci stále chybí a prodávat akcie pouze na základě jejich vysoké ceny a malé ochoty k dalšímu růstu není příliš přesvědčivé. Americký S&P500 si tak svou cenu od minulého týdne drží a zůstává pouhá dvě procenta od historického maxima.
img

Co je akcie?

07.07.2016 V tomto článku si krátce představíme akcie a akciové burzy. Dozvíte se, jaký význam mají pro společnosti, investory, spekulanty i brokery, projdeme spolu seznam 5 nejvýznamnějších akciových burz světa a 6 hlavních akciových indexů.
img

Trading Room: Akcie Apple (AAPL)

03.05.2016 Firmě Apple jsme se věnovali relativně nedávno v jiném článku. Jelikož se titul stal značně volatilním, podíváme se na něj znovu. Obchodovat s akciemi je dnes možné od velmi malých finančních částek. Přístup na klasické burzy je pro menší investory sice značně omezen, ale je zde možnost využít tzv. cfd akcie. Jde o rozdílové kontrakty, prostřednictvím kterých se dají nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný akciový trh s méně penězi.
img

Proč jsou akcie výrobců pevných disků i při nízkém P/E drahé?

30.10.2012 V polovině roku 2011 do výroby hard disků negativně promluvily záplavy v Thajsku. Ty zničily až 60 procent továrních kapacit největšího světového výrobce disků firmy Western Digital. Podíl společnosti na celosvětovém trhu dosahuje zhruba 45 procent. Vzpamatovat se pak firmě trvalo několik měsíců. Záplavy znamenaly pro celé toto odvětví velký zádrhel, přičemž během druhé poloviny roku 2011 bylo zasaženo téměř 25 až 30 procent globálního průmyslu počítačových disků.
img

Ekonomický komentář - 01.07

01.07.2010 Komentářo ADP změna zaměstnanosti (Employment Change) v USA zklamala, když dosáhla 13 ti...

Další odkazy na téma Prodávat akcie

img

Prodávat akcie | FXstreet.cz

... chybí a prodávat akcie pouze na základě jejich vysoké ceny a malé ochoty k dalšímu růstu není příliš přesvědčivé. Americký S&P500 si ...
img

Co je akcie? | FXstreet.cz

... nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto CFD obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný ...
img

Koupit akcie | FXstreet.cz

... nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný ...
img

Akcie ve světě | FXstreet.cz

... nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný ...
img

Akcie firem | FXstreet.cz

... prudko rastie Akcie v klidu přešlapují na místě. Další dobré makro už nikoho nepřkvapuje Mexické peso dál doplácí na Trumpa. Od začátku ...
img

Světové akcie | FXstreet.cz

... nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný ...
img

Akcie Apple | FXstreet.cz

... nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný ...
img

Nákup akcií | FXstreet.cz

... nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný ...
img

Investice do akcií | FXstreet.cz

... nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný ...
img

Cena akcií | FXstreet.cz

... nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný ...
img

Investování do akcií | FXstreet.cz

... nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný ...
img

Akcie amerických bank | FXstreet.cz

... burze jeho akcie mezi investory ve světě k nejpopulárnějším. Velký zájem byl i o akcie firem Apple a Amazon. Pro české klienty Saxo ...
img

Investovat do akcií | FXstreet.cz

... nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný ...
img

Pět růstových akcií hodných pozornosti: Krása na prodej ...

... jeden nedoporučuje akcii prodávat) očekávají, že tržby a i zisky porostou v roce 2016 i 2017 nadále oním „pravítkovým“ způsobem ...
img

Stock | FXstreet.cz

... nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný ...
img

Proč jsou akcie výrobců pevných disků i při nízkém P/E ...

... trhu budou prodávat akcie obou těchto firem. To by mělo vyhnat nahoru ocenění, alespoň podle zkušeností z minulosti. Jde o okamžik, kdy ...
img

Ceny akcií | FXstreet.cz

... zpravodajství Akcie na pražské burze v týdnu posílily o půl procenta Pražská burza zakončila rok růstem, dařilo se akciím ČEZ a bank Co ...
img

Kontrakt | FXstreet.cz

... chybí a prodávat akcie pouze na základě jejich vysoké ceny a malé ochoty k dalšímu růstu není příliš přesvědčivé. Americký S&P500 si ...
img

Daň z prodeje akcií | FXstreet.cz

... nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný ...
img

Mitsubishi | FXstreet.cz

... nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný ...
Související klíčová slova: Obchodní strategie | Čína | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | USA | Spotřebitelská důvěra | HDP | Německo | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | USD/CNY | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Nikkei | Akciové trhy | Míra nezaměstnanosti | Obchodování na burze | Binární opce | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akciový trh | Akvizice | Transakce | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Broker | Burza | Buy and hold | CEO | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Demo účet | Dow Jones Industrial | Ekonomika | Emise | Emitent | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | Fúze | Gama | IPO | Indikátory | Initial Public Offering | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Likvidita | Long | MT4 | Marže | Momentum | Finanční instituce | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | P/E | Poplatek | Portfolio | Pozice | Rezistence | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Spot | Support | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | Volatilita | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zlato | Úrokové sazby | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | FTSE | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Spekulanti | Globální ekonomika | Investoři | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Panika | Euforie | Výsledky | Chamtivost | Strach | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Akciové opce | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Regulace | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Makro | Portugalsko | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Ceny akcií | Obchodníci | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURJPY | Delta | EPS | Index | Podpora | Volatilní | Akcie Apple | Akcie online | Akcie on-line | Akcie ve světě | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Brokers | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza akcií | Cena | Cena akcií | CFD akcie | CFD kontrakty | CFD obchodování | CISCO | Co je akcie | CZK | Dax index | DJIA | Dlouhodobé investice | Dnešní události | EURCHF | Exchange | Finanční kapitál | Finanční prostředky | Fio | Fiskální rok | Fondy | GfK | Graf | HSBC | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investování do akcií | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | Jak obchodovat s akciemi | Jak vydělat | Japonské firmy | Koupit akcie | Management | Markets | Nákup akcií | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s komoditami | Odkup akcií | Online akcie | Online obchodování | Pro investory | Prodej akcií | Reuters | Ropy | Růst HDP | Sázky | Société Générale | SP500 | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trade Brokers | Trh | Tržní hodnota | Volatility | WTI | X-Trade | Zpráva | Zprávy | Zisky | ZEW | Buffett | Buy | Cílová cena | Čistá marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | Elon Musk | Hold | Indie | Obchodní den | OIBDA | Redukce | ROCE | Spojené státy | Trading Room | Akciová společnost | Minimální množství | Tržby | Světové ekonomiky | Kontrakt | 1 milion | Burze | Penny stock | Royal Bank of Scotland | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | Mitsubishi | Snižování sazeb | Akcie demo účet | Brazílie | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Rolls-Royce | BMW | Volatility report | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Dlouhé pozice | SEB | Ekonomické indikátory | Příprava | Bankovnictví | Americké firmy | Index důvěry | Firmy | Japonská burza | Japonský index Nikkei | JPMorgan Chase | Pokles ceny akcií | Americké akciové indexy | Miliardy dolarů | Americký ministr financí | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Nervozita | Růst akcií | AAA | Dnešní obchodování | Propad | Likérka Stock | Index Nikkei | S&P | Agentura Moody's | Marže společností | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Posílení dolaru | Historická maxima | Philip Morris | Pegas Nonwovens | Akcionáři | FTSE 100 | Tesla | Akcie a akciové burzy | Japan Exchange Group | Největší akciové burzy světa | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Výhled | Spekulativní sázky | Spekulativní produkty | Poplatky | Nakupovat akcie | Kvalitní brokeři | Držení akcií | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Spotová volatilita | Americký trh práce | Dosahovat zisku | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Nejvíce rostoucí akcie | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Bankovní domy | Data z amerického trhu práce | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Investovat do akcií | Theresa May | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Výnosy | Americký index S&P 500 | Spotový VIX | Indikátory důvěry | Indexy PMI | Alphabet | ČTK | Japonský Nikkei | Zasedání americké centrální banky | Očekávání | Akcie firem | Investiční činnost | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Průmyslový index Dow Jones | Akcie v Indii | xPartners | IPO Facebooku | Věštec z Omahy | Estee Lauder | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | RoboMarkets | Dlouhodobé investování | Chuť investovat | R Trader | Obchodní válka | Podniky | Evropské akciové trhy | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Akcie společnosti | CSI 300 | Americký S&P 500 | Pokles ceny | Volný kapitál | Výsledky firem | Tlak na akcie | Steven Mnuchin | Americké podniky | Zájem investorů | Technická situace | Uber Technologies | Beyond Meat | Technologický Nasdaq | Investiční rady | Investice do rozvoje byznysu | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Obchodní aktivity | CNY | Nabídka akcií | Coffee | Negativní fundament | Obchodní konflikt | Pokles cen | Nové akcie | Výhody IPO | Cíle IPO | Nevýhody IPO | Druhy IPO | Upisování | Přímý zápis | Rizika přímého zápisu | Kótování | Road Show | Jak na IPO vydělat | Co je to IPO | Jak obchodovat IPO
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Banka | Výhled | EUR/USD | FOREX | Rezistence | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Graf | JPY

Předchozí klíčová slova

Private equity
Privatizace peněz
Problém pro americký dolar
Problémy Evropy
Pro BTC Trade
Pro Capital FX
Proces zdokonalování
Procter & Gamble (PG)
Proč investovat do akcií
Proč klesla cena ropy

Následující klíčová slova

Prodej akcií
Prodej anglické libry
Prodej aut
Prodej dluhopisů
Prodej dolaru
Prodeje existujících domů
Prodeje nových aut
Prodeje osobních a nákladních automobilů
Prodeje osobních vozidel
Prodej EUR
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Potvrďte prosím... Zavřít