Úterý 19. listopad 2019 23:30
reklama
RoboMarkets SQ
reklama
Admiral Markets SE
reklama
UFX

Klíčová slova - Investiční portfolio

img

9 nejlepších defenzivních akcií současnosti

15.11.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

5 aktivně řízených ETF portfolií od Swiss Life Select nemusí uspokojit každého

08.11.2019 Portfoliem složeným výhradně z burzovně obchodovaných fondů (zkratka ETF) se v Česku může pochlubit jen zlomek drobných investorů. Vybrat z několika tisíc indexových fondů různých správců ty nejvhodnější a složit z nich rozumné investiční portfolio vyžaduje především čas, analytické schopnosti a zkušenosti. Zajímavé investiční řešení představila v březnu letošního roku finančně-poradenská společnost Swiss Life Select Česká republika (pozn. dnes je tato společnost součástí společnosti Fincentrum), která chce zpřístupnit nízkonákladové burzovně obchodované fondy co nejširší skupině českých retailových investorů. Řečí čísel: do konce letošního roku si dala za cíl vybrat od investorů minimálně jednu miliardu korun.
img

BONUS: 7 rychlých otázek pro Daniela Gladiše (Vltava Fund)

06.11.2019 Kterým FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google) akciím věříte a kterým naopak ne? Jak se díváte na valuaci posledních IPO, jako Uber nebo Beyond Meat? Nebo s čím nesouhlasíte s Warrenem Buffettem? Tyto a další otázky jsme položili zakladateli a řediteli jednoho z nejznámějších hedgových fondů Vltava Fund ve střední Evropě Danieli Gladišovi. Odpovědi vás možná překvapí.
img

Daniel Gladiš (Vltava Fund) o blížící se recesi, shortování Tesly a populárních IPO WeWork a Uber

21.10.2019 Nejistota na trzích stále převládá, konec obchodní války v nedohlednu a blížící se recese. Jak nad touto situací přemýšlí profesionální investoři a ředitelé nejznámějších hedgových fondů? Co by nyní doporučili běžnému investorovi, do čeho by se nepouštěli a jaké jsou dle nich zajímavé příležitosti na trzích?
C:\fakepath\saxo-bank-1.jpg

Neexistují špatné trhy, pouze špatné strategie

11.10.2019 S blížící se potenciální recesí by mohlo být rozumné použít obchodní strategii, která zahrnuje více tříd aktiv, nejen kvůli vyvážení rizik.
img

Top 7 obchodních strategií úspěšných investorů

11.10.2019 Příliš mnoho investorů obchoduje bez uceleného systému – a mnoho z nich realizuje velké ztráty. Bezmyšlenkovitě otevírají pozice, často na základě nepodložených tipů od ostatních, nebo protože jim něco připadá aktuálně levné.
img

3 nejlepší anticyklické a defenzivní akcie roku 2019

09.10.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na stabilní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

5 nejlepších akcií Internet of Things (IoT) roku 2019

02.10.2019 Pojem Internet of Things (IoT) není pro mnoho investorů vůbec znám. Nicméně se jedná o megatrend, který v nadcházejících letech pravděpodobně nabude působivých rozměrů. V následujícím článku objevíte 5 nejlepších akcií, které můžeme zařadit do megatrendu Internet of Things (česky také jako internetu věcí), a které mohou v nejbližší době patřit na burze mezi jasné vítěze.
img

Jak fungují státní dluhopisy a jak je obchodovat?

26.09.2019 Pokud nechcete nechat své peníze nečinně ležet na běžném účtu, máte několik alternativ, jak je nechat pracovat. Nejznámější 2 způsoby jsou investice do akcií nebo dluhopisů. To, že akcie překonávají dluhopisy v dlouhodobějším měřítku, co se zisku týče, je zřejmé.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Cena zlata pokořila 1500 USD za trojskou unci, což přilákalo i podvodníky

09.08.2019 Cena zlata se na začátku srpna poprvé od roku 2013 vyšplhala nad hranici 1 500 USD. Poslední měsíc tak vychází pro zlato velmi pozitivně. V období od poloviny července ani jednou nespadlo pod hranici 1 400 USD. Vysoká cena motivuje k jeho výkupům a obchodníci mají proto plné ruce práce. Aktuální situace však nemá vliv jen na nabídku a poptávku, ale otevírá dveře i pro podvodníky.
img

Jak bezpečně nakoupit firemní dluhopisy

14.06.2019 Prodávat dluhopisy mohou jen osoby či subjekty s licencí České národní banky. Existuje však několik výjimek, kdy mohou tyto cenné papíry veřejně nabízet také přímo emitenti. Bohužel, řada z nich toho využívá a tzv. podlimitní emise vydává za účelem vlastního obohacení. Peníze ze společnosti následně vyvedou a investorům zbydou jen oči pro pláč.
img

3 nejlepší světové dividendové akcie 2019

10.06.2019 V dobách přetrvávajících nízkých úrokových sazeb nejsou dluhopisy a jiné podkladová aktiva s fixním příjmem velkým přínosem pro vaše investiční portfolio.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2019

06.03.2019 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem.
img

ETF portfolia nebo aktivně řízené fondy?

06.02.2019 ETF (burzovně obchodované fondy) neboli indexové akcie v poslední době mezi investory získávají stále více na popularitě. Finanční instrumenty spojené s ETF jsou vyhledávané zejména pro svoji stabilitu a zajímavé zhodnocení.
img

Pražská burza sníží minimální investici na trhu Start

17.09.2018 Pražská burza zvýší na svém neregulovaném trhu Start od příštího roku počet obchodních dnů z nynějších čtyř na 12. Současně sníží minimální investici na 100.000 Kč. Této možnosti budou moci využít zejména menší firmy, které na trh míří pro nižší desítky milionů korun. BCPP o tom dnes informovala ČTK.
img

Novinky na trhu START

17.09.2018 Burza cenných papírů Praha připravila na příští rok několik změn pravidel svého neregulovaného trhu START. Od počátku roku 2019 bude sekundární obchodování (obchodování s již dříve upsanými emisemi) probíhat každý měsíc. Konkrétně půjde o každou druhou středu v daném měsíci. Výjimkou je pouze květen, kdy obchodování proběhne ve čtvrtou středu.
img

Portu, první česká robo-advisory investiční platforma, se otevírá široké veřejnosti

03.08.2018 Po ukončení testovací fáze, ve které se k investování s Portu dostávali klienti od ledna 2018 postupně podle pořadového čísla registrace, může nyní získat investiční portfolio na míru každý, a to okamžitě.
img

Druhý START Day: 5 milionů pro Prabos, +6,7 % Fillamentum. Šéf pražské burzy avizuje zájem fondů

26.06.2018 Růst hodnoty akcií Prabos a Fillamentum a nových 5 milionů korun ve výsledku dodatečné emise akcií pro Prabos. To je výsledek historicky druhého START Day, který se v úterý uskutečnil v žižkovské věži. Generální ředitel pražské burzy Petr Koblic pro Patria.cz naznačil budoucí vzpruhu pro celý trh v podobě možnosti zapojení nového typu investorů z řad zahraničních i tuzemských specializovaných fondů.
img

Osm otázek, které by si měl položit každý investor

21.06.2018 České ekonomice se stále mimořádně daří, mzdy rostou, koruna posiluje, Češi bohatnou. Řada lidí přemýšlí, jak naložit s volnými finančními prostředky. Stále častěji slyší, že pokud neinvestují, v dobách minimálních úrokových sazeb na běžných účtech a rostoucí inflace v podstatě vyhazují peníze oknem. Ano, i tak se to dá říci, ale každý investor by si měl před vložením svých peněz do některého z na trhu dostupných aktiv zodpovědět řadu otázek. Jinak hrozí, že přijde o podstatně více peněz (a nervů), než když nechá peníze „ležet“ v bance. Na které otázky by mimo jiné měly zaznít odpovědi?
img

Investice v roce 2018

23.01.2018 Globální ekonomické oživení pokračuje a je silně synchronizováno napříč světovými regiony. Aktuálně tak probíhá nejsilnější globální ekonomický růst od globální finanční krize z let 2007-2009. Inflace zůstává slabá, pod inflačními cíli klíčových centrálních bank, a to i přes velice nízkou míru nezaměstnanosti napříč světovou ekonomikou. Klíčové centrální banky proto zůstávají opatrné a měnovou politiku budou normalizovat velice pomalu a graduálně.
img

Světové akciové indexy

25.01.2017 Indexy jsou nejen základním statistickým indikátorem měřícím vývoj celého trhu ale také určitým měřítkem úspěšnosti a schopností investora. Ten, který dokáže své investiční portfolio dlouhodobě zhodnocovat lépe než činí přírůstek či ztráta daného indexu, tj. výnosnost portfolia převyšuje výnos celého trhu (čímž se mimochodem vymyká základní investiční teorii), pak má výborný investiční instinkt.
img

Zamezte s pomocí opcí ztrátám v rámci portfolia

01.08.2016 Pokud jste akcioví investoři, s velkou pravděpodobností jste zažili situaci, kdy cena vámi držených akcií ze dne na den prudce klesla. Stává se to zejména při zveřejňování informací o společnosti, jako jsou například výsledky hospodaření. Naštěstí je možné negativní dopady cenových pohybů na investiční portfolio omezit. Jedním z nejefektivnějších zajišťovacích nástrojů jsou opce, konkrétně put opce.
img

Které evropské akcie jsou vhodné na doplnění portfolia

27.03.2015 Diverzifikace je důležitým nástrojem každého akciového portfolia. Nabízíme proto výběr z evropských akcií, které by mohly obohatit investiční portfolio. Jsou mezi nimi například akcie British Telecom, Henkel anebo Unilever.
img

Základy obchodování opcí - Co to je opce?

10.10.2014 Obchodování opcí není v Čechách zatím velmi běžné. Většina obchodníků má zkušenosti s obchodováním akcií, forexu, futures č i CFD. Opce jsou komplexnějším nástrojem a potřebují hlubší zkušenosti, ale na druhé straně otvírají nové možnosti a pohled na investování.
img

Investiční fórum 10.11.2014: Alternativní investice mají smysl, přesvědčte se sami

03.10.2014 Správně diverzifikované investiční portfolio není složeno pouze z akcií, dluhopisů a hotovosti. Mělo by zahrnovat také alternativní investice, jako jsou například reality, vzácné komodity, umělecké předměty a další.
img

První letošní číslo Investičního magazínu

28.01.2014 První letošní číslo Investičního magazínu, které je na stáncích k dostání od středy 29. 1., má na titulní stránce černou labuť. Proč právě tu?
img

Volby v USA: Seminář Saxo Bank v Brně

01.11.2012 Vyjímečný seminář v Brně: 05. 11. 2012 - Zjistěte jaký vliv mohou mít výsledky voleb v USA na vaše investiční portfolio...
img

Investiční seminář Saxo Bank - hlavní ekonom Steen Jakobsen v Praze

07.10.2011 Společnost SAXO BANK by Vás tímto ráda pozvala na investiční seminář se Steenem Jakobsenem, hlavním ekonomem SAXO BANK. Steen Jakobsen má více než 20leté zkušenosti z oblastí proprietary trading (obchodování na vlastní účet) a alternativního investování a v průběhu semináře představí "Výhled SAXO BANK pro 4. čtvrtletí roku 2011".
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Fundamentální analýza | Intervence | Investiční zlato | Nový Zéland | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | USA | Nezaměstnanost | Británie | Koruna | Obchodní deník | Obchodní plán | Turecká lira | Bezpečný přístav | Měnová politika | Austrálie | Německo | Pražská burza | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ceny ropy | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Akciové trhy | Swiss Life | Objemy obchodů | Investiční web | Spready | CFDs | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alikvotní úrokový výnos | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Assignment | Benchmark | Beta | Bias | Bloomberg | Blue chip | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CFD | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | DAX | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Exercise | FX | Fed | Finanční trh | Large Cap | Futures | Grafy | Hedging | High | IPO | ISIN | Index DAX | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční riziko | Investor | Investování | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kupón | LEAPS | LIBOR | Likvidita | Low | Margin | Market Order | Risk | Marže | Model black scholes | Momentum | Mutual Fund | Měna | Finanční instituce | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Obligace | Opce | Opce amerického typu | Opce evropského typu | Opční dluhopis | Order | Fondy kvalifikovaných investorů | Out of the money | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Put opce | Rating | Platina | Riziko | S&P 500 | Short | Short selling | Skalper | Spread | Státní dluhopis | Swiss | Pokladniční poukázky | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | Obchodování | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Evropa | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Saxo Bank | Indexy | Čínské akcie | Investoři | Blue chips | Fond | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | EU | Finanční sektor | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Výsledky | Investiční příležitost | Hospodářský cyklus | New York Stock Exchange | Investiční fórum | Expirace opce | Partners | Golden Gate | Investiční produkty | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Investiční banka | Investovat | Opční burza | Conseq | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Burzy | BCPP | Rozvíjející se trhy | Ceny akcií | Obchodníci | Semináře | Akciový opční plán | Aktivum | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Uplatněná cena | Volatilní | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Akcie Apple | Akcie Microsoft | Akcie RWE | Akcie Visa | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Americké dividendové akcie | Analýzy | Banka | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | CFD kontrakty | Co je opční právo | CZK | České koruny | Do čeho investovat | Dolar | Ekonomický růst | ETF fondy | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Exchange | Expirace | Finance.cz | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | Fyzické zlato | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Chci investovat | Index S&P 500 | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kovy | Investiční nástroje | Investiční účet | Zlaťáky | Investiční zprávy | Investování do akcií | Investování na kapitálových trzích | Jak investovat | Jak investovat na burze | Jak nejlépe investovat | Kam investovat | Koruna posiluje | Koupit akcie | Libra | Lira | Management | Market | Markets | Míra inflace | Nemovitosti | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Ocenění akcií | Online obchodování | Opční právo | Opční strategie | Pasivní příjem | Patria.cz | Portfolia | Pro investory | Prodej zlata | Převodník měn | Risk Management | Ropy | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Slovník pojmů | Státní dluhopisy | Stoxx | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Volatility | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato jako investice | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Opční prémium | ROIC | CNBC | Buffett | Prodejní opce | Put | Alikvotní úrokový výnos (AUV) | Alokace (IPO) | Americká opce | Aroon Oscillator | Aroon Up/Down | Asijská opce | At best order; at market order | AUV | Bill Gates | Centrální depozitář | Čistý dluh | Depozitář | Doba splatnosti | Evropská opce | Free float | Identifikační číslo | Indie | Měď | Nominální úrok | Opční kontrakt amerického typu | Operativní marže | P.A. | Prodejní opce (Put option) | Put option | ROCE | Small caps | Upisovací období | Míra alokace | Tržby | Světové ekonomiky | Investiční analytik | Kontrakt | Opční termínové kontrakty | Volby | Rozhovor | Know-how | Retail | Poradenská společnost | Burze | Currency | Dividendové akcie | Investment | Option trade | Option trading | Scotiabank | CNN | Microsoft | MSCI | TradingFloor.com | SaxoTrader | Sociální trading | S&P Dow Jones Indices | Petr Koblic | Firemní dluhopisy | Podnikání | BMW | Erste Bank | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Globální trhy | Diamanty | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Dlouhé pozice | Saxo PrivatBank | Výnosová křivka | Energie | Příležitosti na trzích | Malý prostor | Globální akciové trhy | BlackRock | Implikovaná volatilita | Přehled | Odvětví ropy | Volby v USA | Salomon Brothers | Bankovnictví | Futures kontrakty | Firmy | Měny zemí G-10 | České firmy | Forwardy | Na volné noze | Xetra | Globální finanční krize | Německé státní dluhopisy | Portfolio fondu | Deutsche Börse | Algoritmus | Globální ekonomický růst | S&P Global | Globální ekonomiky | Vládní dluhopisy | AAA | Propad | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropná společnost | Index AEX | Index Nikkei | TradingView | Citi | S&P | Cena mědi | Ztráty | Dividendová akcie | Politická nejistota | Bezpečné útočiště | Posílení koruny | Nejistota | Erste | Tempo růstu | Ředitel pražské burzy | Akcionáři | Zajištění | Finanční poradce | FTSE 100 | Elektronické měny | Tesla | Nákupní signál | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Poplatky | Rekordní minima | Rekordní maxima | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Ekonomická situace | Krize | Investiční stratég | Zpomalení čínské ekonomiky | Výnosy | Očekávání analytiků | Institucionální investoři | Příjmy | Návratnost investice | Kapitálové strategie | Alphabet | ČTK | Japonský Nikkei | Hlavní ekonom | Norsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Investiční seminář | ex | Opce živě | Swiss Life Select | Alokace aktiv | Breakout Trader | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Edulios | Palladium | btctip.cz | LYNX Trading | ETC | CEESEG | Fincentrum | Karel Fillner | Aquila Capital | G&S Solutions | The Resort Group Plc. | IBIS InGold | Český půdní fond | Wine Investment Partners | Prucha Diamonds | Galerie Kotelna | Alceda | NEST | MSCI World Index | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Výkonnost fondů | Conseq Investment Management | Inverzní výnosová křivka | Investování s LYNX | Wood & Company | Začít investovat | Saxo | Obchodní války | Asociace pro kapitálový trh ČR | LYNX webinář | Investování do ETF | Růstové akcie | Obchodní válka | Profesionální investoři | Podniky | Technologické akcie | Evropský akciový trh | FAANG | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Robo-advisory | Diverzifikovaná portfolia | Portu.cz | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Americké dluhopisy | Výplaty dividend | Ekonomické krize | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Start Days | Trh Start | Kompozitní index | Roční výnos | Rizikovedluhopisy.cz | Růst zisků | Anticyklické akcie | Obchodované fondy | Veřejný dluh | Globální index | Majetek | Obchodovat s akciemi | ETF portfolia | Aktivně řízené fondy | Řízené fondy | Skalpování | Nakoupit akcie | Akcie herních vývojářů | IPO WeWork | Beyond Meat | Bondster | Nabídka akcií | Čínský trh | Akcie a ETF | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Prodej na krátko | Burzovní průvodce | WeWork | CFD produkty | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | UCITS | Výběr státních dluhopisů | Co jsou státní dluhopisy | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | Akcie Splunk | Akcie Symantec Corporation | Akcie PTC | Akcie Software AG | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Obchodování IoT akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování | Špatné trhy | Špatné strategie | Stav ekonomiky | Strategie short-selling | Potřebujete brokera | RISK-ON | Cena akcie | Obchodujte | Světové akciové indexy | Dow Jones EURO STOXX 50 | DAX Performance-Index | ATX Austrian Traded Index | SMI Swiss Market Index | FTSE 100 Index | CAC 40 Index | AEX Amsterodam Exchange Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | S&P TSX 60 Index | BOVESPA Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | HSI Hang Seng Index | NIFTY 50 Index | FTSE/JSE Africa Top 40 Index | S&P/ASX 200 Index | Dow Jones Global Titans 50 Index | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | AEX index | Objem | MSFT | Swiss Life Select ETF Constellation | Fond Shop | Řízené investiční strategie | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Risk-off
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Výhled | Banka | FOREX | EUR/USD | Rezistence | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Graf | Indikátor

Předchozí klíčová slova

Investiční perioda
Investiční plán
Investiční plány
Investiční platforma
Investiční platforma Portu
Investiční platina
Investiční pojištění
Investiční poradce
Investiční poradci
Investiční poradenství

Následující klíčová slova

Investiční pořad
Investiční produkty
Investiční příležitost
Investiční příležitosti
Investiční rady
Investiční riziko
Investiční roadshow
Investiční robot
Investiční rozhodnutí
Investiční seminář
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Potvrďte prosím... Zavřít