Úterý 01. prosinec 2020 18:27
reklama
Admiral dax new
reklama
Purple webinar OH
reklama
Capital.com

Klíčová slova - Investiční portfolio

img

Hledání podhodnocených akcií – Jak funguje screening akcií

06.11.2020 Jednoduše řečeno, dobré akcie jsou ty, které posilují a víte, že je s jistotou chcete držet ve svém investičním portfoliu. Ale najít takové akcie není jednoduché, protože společnosti, které dnes vykazují vzestupný trend, nemusí zítra nebo pozítří fungovat stejně dobře. Každý investor se musí v první řadě zajímat o rozumný poměr rizika k zisku. Důležitá je také solidní diverzifikace, ale především je nezbytná předběžná analýza vlastních cílů. Co by si měl každý investor zodpovědět?
C:\fakepath\koronavir-vlna.png

Jak se připravit na další vlnu pandemie?

17.08.2020 Není to tak dávno, co finanční trhy postihla extrémně zvýšená volatilita a poměrně velký zmatek, který připomínal poslední finanční krizi v roce 2008. Koronavirová pandemie dopadala na různá aktiva, ať se jednalo o akcie, komodity, měny či kryptoměny. Kdo na vzniklou situaci stihl včas zareagovat, mohl vydělat velmi zajímavé částky.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Co přinese zrušení daně z nabytí nemovitosti? Kdo si pospíší, vydělá na tom dvakrát

20.05.2020 Současná složitá situace, která se v řadě zemí nyní mění ve více ekonomických problémů než zdravotních, přinesla také u nás nejedno podpůrné opatření. K přerušení EET, zrušení Účtenkovky a podobně se trochu nečekaně rychle dostalo i na zrušení jedné z velmi diskutabilních až sporných daní – daně z nabytí nemovitých věcí. Co může tato změna v praxi přinést v oblasti financování bydlení nebo investic do nemovitostí?
img

5 nejlepších short ETF DAX pro ochranu vašeho investičního portfolia v roce 2020

13.05.2020  ETF (Exchange Traded Funds) jsou velmi efektivním a jednoduchým způsobem, jak investovat do vývoje celých seg...
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
img

Dokáže vaše ETF portfolio odolat krizi? 6 užitečných tipů, jak se ochránit

06.04.2020 Trhy mohou v extrémních podmínkách klesnout i o více než 60 %. Pokud však své ETF portfolio vybudujete správně, mělo by být dostatečně odolné na většinu tržních podmínek. Dokáže vaše ETF portfolio obstát během finanční krize? Postupujte podle těchto šesti kroků a ochraňte tak svůj kapitál v turbulentních časech.
C:\fakepath\Tweet-05042020.PNG

Trumpovo tweetování zvyšuje volatilitu

06.04.2020 Americkému prezidentovi stále vyhovuje komunikace s veřejností skrz Twitter. Jeho zpráva se tak dostane ihned do celého širého světa, nemusí být filtrována nežádoucími novinářskými připomínkami a dotazy a také je často pro finanční trhy velmi kurzotvorná. Toho, že Donald Trump dokáže cenou na trhu skutečně hnout, jsme se mohli přesvědčit v reálném čase ve čtvrtek odpoledne, kdy jeho tweet katapultoval cenu ropy v rámci minut o 22 % vzhůru.
img

Rekordní nezaměstnanost v USA. Centrální banky i nadále snižují sazby a rozšiřují QE

27.03.2020 Americká centrální banka oznámila v pondělí neomezené kvantitativní uvolňování. Tedy Fed bude nakupovat neomezené množství státních dluhopisů a cenných papírů zajištěných hypotékami. Podle MMF bude letošní recese světové ekonomiky způsobená koronavirem mnohem horší, než kterou způsobila finanční krize v letech 2008 až 2009. Avšak MMF dodal, že k zotavení světového hospodářství by mohlo dojít již v roce 2021.
img

Boj proti koronaviru. Centrální banky se odhodlaly ke koordinovanému uvolnění monetární politiky

20.03.2020 Americká centrální banka na svém mimořádném zasedání, které se konalo minulý týden v neděli, snížila hlavní úrokovou sazbu o jeden procentní bod do pásma 0 – 0,25 %. Fed zároveň oznámil, že zahájí masivní program QE ve výši 700 mld. amerických dolarů.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2020

13.03.2020 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
img

Světová banka a MMF pomáhají v boji proti koronaviru. Fed snížil úrokovou sazbu o 50 bodů

06.03.2020 Guvernér japonské centrální banky Haruhiko Kuroda v pondělí uvedl, že jeho instituce je připravena plně využít všech dostupných nástrojů k podpoře ekonomiky. Italská ekonomika v loňském roce vzrostla o 0,3 %, což je o něco více, než predikovala vláda v poslední prognóze, která počítala pouze s 0,1 % růstem.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

03.03.2020 Téměř každá z velkých společností byla minulý týden postižena pády na akciových trzích. Během této doby americká internetová streamovací služba Netflix vykazovala relativní sílu. Vzestupný trend za posledních šest měsíců byl udržen a společnost přešla korekci z minulého týdne bez větší újmy.
img

Akcie, které profitují z koronaviru

28.02.2020 Koronavirus způsobuje spoustu nepokojů nejen na finančních trzích. Ačkoli akciové indexy jsou virem silně postiženy, existují i společnosti, které z paniky ohledně koronaviru profitují.
C:\fakepath\saxo-bank-1.png

Nadcházející dekáda bude o umělé inteligenci a digitalizaci, říká leader Saxo Bank v České republice

24.02.2020 Saxo Bank oslavila v loňském roce 10 let působení v České republice. O tom, jak se proměnila Saxo i celý trh, a jaké jsou výzvy do budoucna, jsme hovořili s generálním ředitelem pro region střední a východní Evropy (CEE) Vitalim Butbaevem.
img

Investice pro radost aneb Vydělat se dá i na rumu či kabelkách

19.02.2020 Češi už dávno nejsou v investování úplní začátečníci a například v nákupech cenných papírů, nemovitostí nebo ve vkladech do akciových fondů se mnozí z nás velmi dobře vyznají. Ukazuje se ale, že bychom potřebovali zapojit trochu fantazie. V současném světě se nabízí řada zajímavých a netradičních příležitostí, kam uložit část svých peněz.
img

Long signál na akcie Twitter (TWTR)

18.02.2020 Twitter, Inc. (TWTR) nabízí svým zákazníkům komunikační platformu pro zasílání krátkých zpráv. Uspokojivé kvartální výsledky společnosti byly zveřejněny 6. února 2020, což vedlo k velkému gapu směrem nahoru. To lze interpretovat jako zvýšený zájem o společnost mezi investory.
img

4 nejlepší biotechnologické akcie roku 2020

12.02.2020 Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti lákají mnoho investorů. Populární u investorů LYNX jsou zejména akcie Biogen a Galapagos.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2020

02.01.2020 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem. Kombinací obou jsou pak ETF, které se soustředí na akcie s vysokými dividendami. 5 nejznámějších dividendových ETF vám představíme v následujícím článku.
img

MSCI World Index – Průvodce indexem & 10 nejlepších ETF

28.11.2019 MSCI World Index můžeme s trochou nadsázky nazvat králem akciových indexů. Prvním důvodem je fakt, že index letos slaví 50 let, což z něj činí jeden z nejstarších akciových indexů. Zadruhé index poskytuje dokonalý obraz o vývoji globálních akciových trhů. Přibližně 1 650 akcií z celé řady průmyslových odvětví ve 23 nejdůležitějších průmyslových zemích je spojeno do jediného indexu.
img

9 nejlepších defenzivních akcií současnosti

15.11.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

5 aktivně řízených ETF portfolií od Swiss Life Select nemusí uspokojit každého

08.11.2019 Portfoliem složeným výhradně z burzovně obchodovaných fondů (zkratka ETF) se v Česku může pochlubit jen zlomek drobných investorů. Vybrat z několika tisíc indexových fondů různých správců ty nejvhodnější a složit z nich rozumné investiční portfolio vyžaduje především čas, analytické schopnosti a zkušenosti. Zajímavé investiční řešení představila v březnu letošního roku finančně-poradenská společnost Swiss Life Select Česká republika (pozn. dnes je tato společnost součástí společnosti Fincentrum), která chce zpřístupnit nízkonákladové burzovně obchodované fondy co nejširší skupině českých retailových investorů. Řečí čísel: do konce letošního roku si dala za cíl vybrat od investorů minimálně jednu miliardu korun.
img

BONUS: 7 rychlých otázek pro Daniela Gladiše (Vltava Fund)

06.11.2019 Kterým FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google) akciím věříte a kterým naopak ne? Jak se díváte na valuaci posledních IPO, jako Uber nebo Beyond Meat? Nebo s čím nesouhlasíte s Warrenem Buffettem? Tyto a další otázky jsme položili zakladateli a řediteli jednoho z nejznámějších hedgových fondů Vltava Fund ve střední Evropě Danieli Gladišovi. Odpovědi vás možná překvapí.
img

Daniel Gladiš (Vltava Fund) o blížící se recesi, shortování Tesly a populárních IPO WeWork a Uber

21.10.2019 Nejistota na trzích stále převládá, konec obchodní války v nedohlednu a blížící se recese. Jak nad touto situací přemýšlí profesionální investoři a ředitelé nejznámějších hedgových fondů? Co by nyní doporučili běžnému investorovi, do čeho by se nepouštěli a jaké jsou dle nich zajímavé příležitosti na trzích?
C:\fakepath\saxo-bank-1.jpg

Neexistují špatné trhy, pouze špatné strategie

11.10.2019 S blížící se potenciální recesí by mohlo být rozumné použít obchodní strategii, která zahrnuje více tříd aktiv, nejen kvůli vyvážení rizik.
img

Top 7 obchodních strategií úspěšných investorů

11.10.2019 Příliš mnoho investorů obchoduje bez uceleného systému – a mnoho z nich realizuje velké ztráty. Bezmyšlenkovitě otevírají pozice, často na základě nepodložených tipů od ostatních, nebo protože jim něco připadá aktuálně levné.
img

3 nejlepší anticyklické a defenzivní akcie roku 2019

09.10.2019 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na stabilní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

5 nejlepších akcií Internet of Things (IoT) roku 2019

02.10.2019 Pojem Internet of Things (IoT) není pro mnoho investorů vůbec znám. Nicméně se jedná o megatrend, který v nadcházejících letech pravděpodobně nabude působivých rozměrů. V následujícím článku objevíte 5 nejlepších akcií, které můžeme zařadit do megatrendu Internet of Things (česky také jako internetu věcí), a které mohou v nejbližší době patřit na burze mezi jasné vítěze.
img

Jak fungují státní dluhopisy a jak je obchodovat?

26.09.2019 Pokud nechcete nechat své peníze nečinně ležet na běžném účtu, máte několik alternativ, jak je nechat pracovat. Nejznámější 2 způsoby jsou investice do akcií nebo dluhopisů. To, že akcie překonávají dluhopisy v dlouhodobějším měřítku, co se zisku týče, je zřejmé.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Cena zlata pokořila 1500 USD za trojskou unci, což přilákalo i podvodníky

09.08.2019 Cena zlata se na začátku srpna poprvé od roku 2013 vyšplhala nad hranici 1 500 USD. Poslední měsíc tak vychází pro zlato velmi pozitivně. V období od poloviny července ani jednou nespadlo pod hranici 1 400 USD. Vysoká cena motivuje k jeho výkupům a obchodníci mají proto plné ruce práce. Aktuální situace však nemá vliv jen na nabídku a poptávku, ale otevírá dveře i pro podvodníky.
img

Jak bezpečně nakoupit firemní dluhopisy

14.06.2019 Prodávat dluhopisy mohou jen osoby či subjekty s licencí České národní banky. Existuje však několik výjimek, kdy mohou tyto cenné papíry veřejně nabízet také přímo emitenti. Bohužel, řada z nich toho využívá a tzv. podlimitní emise vydává za účelem vlastního obohacení. Peníze ze společnosti následně vyvedou a investorům zbydou jen oči pro pláč.
img

3 nejlepší světové dividendové akcie 2019

10.06.2019 V dobách přetrvávajících nízkých úrokových sazeb nejsou dluhopisy a jiné podkladová aktiva s fixním příjmem velkým přínosem pro vaše investiční portfolio.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2019

06.03.2019 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem.
img

ETF portfolia nebo aktivně řízené fondy?

06.02.2019 ETF (burzovně obchodované fondy) neboli indexové akcie v poslední době mezi investory získávají stále více na popularitě. Finanční instrumenty spojené s ETF jsou vyhledávané zejména pro svoji stabilitu a zajímavé zhodnocení.
img

Pražská burza sníží minimální investici na trhu Start

17.09.2018 Pražská burza zvýší na svém neregulovaném trhu Start od příštího roku počet obchodních dnů z nynějších čtyř na 12. Současně sníží minimální investici na 100.000 Kč. Této možnosti budou moci využít zejména menší firmy, které na trh míří pro nižší desítky milionů korun. BCPP o tom dnes informovala ČTK.
img

Novinky na trhu START

17.09.2018 Burza cenných papírů Praha připravila na příští rok několik změn pravidel svého neregulovaného trhu START. Od počátku roku 2019 bude sekundární obchodování (obchodování s již dříve upsanými emisemi) probíhat každý měsíc. Konkrétně půjde o každou druhou středu v daném měsíci. Výjimkou je pouze květen, kdy obchodování proběhne ve čtvrtou středu.
img

Portu, první česká robo-advisory investiční platforma, se otevírá široké veřejnosti

03.08.2018 Po ukončení testovací fáze, ve které se k investování s Portu dostávali klienti od ledna 2018 postupně podle pořadového čísla registrace, může nyní získat investiční portfolio na míru každý, a to okamžitě.
img

Druhý START Day: 5 milionů pro Prabos, +6,7 % Fillamentum. Šéf pražské burzy avizuje zájem fondů

26.06.2018 Růst hodnoty akcií Prabos a Fillamentum a nových 5 milionů korun ve výsledku dodatečné emise akcií pro Prabos. To je výsledek historicky druhého START Day, který se v úterý uskutečnil v žižkovské věži. Generální ředitel pražské burzy Petr Koblic pro Patria.cz naznačil budoucí vzpruhu pro celý trh v podobě možnosti zapojení nového typu investorů z řad zahraničních i tuzemských specializovaných fondů.
img

Osm otázek, které by si měl položit každý investor

21.06.2018 České ekonomice se stále mimořádně daří, mzdy rostou, koruna posiluje, Češi bohatnou. Řada lidí přemýšlí, jak naložit s volnými finančními prostředky. Stále častěji slyší, že pokud neinvestují, v dobách minimálních úrokových sazeb na běžných účtech a rostoucí inflace v podstatě vyhazují peníze oknem. Ano, i tak se to dá říci, ale každý investor by si měl před vložením svých peněz do některého z na trhu dostupných aktiv zodpovědět řadu otázek. Jinak hrozí, že přijde o podstatně více peněz (a nervů), než když nechá peníze „ležet“ v bance. Na které otázky by mimo jiné měly zaznít odpovědi?
img

Investice v roce 2018

23.01.2018 Globální ekonomické oživení pokračuje a je silně synchronizováno napříč světovými regiony. Aktuálně tak probíhá nejsilnější globální ekonomický růst od globální finanční krize z let 2007-2009. Inflace zůstává slabá, pod inflačními cíli klíčových centrálních bank, a to i přes velice nízkou míru nezaměstnanosti napříč světovou ekonomikou. Klíčové centrální banky proto zůstávají opatrné a měnovou politiku budou normalizovat velice pomalu a graduálně.
img

Světové akciové indexy

25.01.2017 Indexy jsou nejen základním statistickým indikátorem měřícím vývoj celého trhu ale také určitým měřítkem úspěšnosti a schopností investora. Ten, který dokáže své investiční portfolio dlouhodobě zhodnocovat lépe než činí přírůstek či ztráta daného indexu, tj. výnosnost portfolia převyšuje výnos celého trhu (čímž se mimochodem vymyká základní investiční teorii), pak má výborný investiční instinkt.
img

Zamezte s pomocí opcí ztrátám v rámci portfolia

01.08.2016 Pokud jste akcioví investoři, s velkou pravděpodobností jste zažili situaci, kdy cena vámi držených akcií ze dne na den prudce klesla. Stává se to zejména při zveřejňování informací o společnosti, jako jsou například výsledky hospodaření. Naštěstí je možné negativní dopady cenových pohybů na investiční portfolio omezit. Jedním z nejefektivnějších zajišťovacích nástrojů jsou opce, konkrétně put opce.
img

Které evropské akcie jsou vhodné na doplnění portfolia

27.03.2015 Diverzifikace je důležitým nástrojem každého akciového portfolia. Nabízíme proto výběr z evropských akcií, které by mohly obohatit investiční portfolio. Jsou mezi nimi například akcie British Telecom, Henkel anebo Unilever.
img

Základy obchodování opcí - Co to je opce?

10.10.2014 Obchodování opcí není v Čechách zatím velmi běžné. Většina obchodníků má zkušenosti s obchodováním akcií, forexu, futures č i CFD. Opce jsou komplexnějším nástrojem a potřebují hlubší zkušenosti, ale na druhé straně otvírají nové možnosti a pohled na investování.
img

Investiční fórum 10.11.2014: Alternativní investice mají smysl, přesvědčte se sami

03.10.2014 Správně diverzifikované investiční portfolio není složeno pouze z akcií, dluhopisů a hotovosti. Mělo by zahrnovat také alternativní investice, jako jsou například reality, vzácné komodity, umělecké předměty a další.
img

První letošní číslo Investičního magazínu

28.01.2014 První letošní číslo Investičního magazínu, které je na stáncích k dostání od středy 29. 1., má na titulní stránce černou labuť. Proč právě tu?
img

Volby v USA: Seminář Saxo Bank v Brně

01.11.2012 Vyjímečný seminář v Brně: 05. 11. 2012 - Zjistěte jaký vliv mohou mít výsledky voleb v USA na vaše investiční portfolio...
img

Investiční seminář Saxo Bank - hlavní ekonom Steen Jakobsen v Praze

07.10.2011 Společnost SAXO BANK by Vás tímto ráda pozvala na investiční seminář se Steenem Jakobsenem, hlavním ekonomem SAXO BANK. Steen Jakobsen má více než 20leté zkušenosti z oblastí proprietary trading (obchodování na vlastní účet) a alternativního investování a v průběhu semináře představí "Výhled SAXO BANK pro 4. čtvrtletí roku 2011".
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Investiční zlato | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Disciplína | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Equity | Inflace | Deflace | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Turecká lira | Bezpečný přístav | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Take-Profit | Ceny ropy | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Investiční web | Spready | CFDs | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Alikvotní úrokový výnos | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Assignment | Transakce | Bankovní rada | Benchmark | Beta | Bias | Bloomberg | Blue chip | Bod | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CEO | CFD | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikát | Certifikáty | DAX | Denní obchodování | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exercise | FOMC | FX | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Large Cap | Futures | G7 | Grafy | Hedging | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kupón | Kurz | LEAPS | LIBOR | Likvidita | Long | Low | MMF | MT4 | Margin | Market Order | Risk | Marže | Model black scholes | Momentum | Mutual Fund | Měna | Měna fondu | Finanční instituce | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Opce amerického typu | Opce evropského typu | Opční dluhopis | Order | Fondy kvalifikovaných investorů | Out of the money | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Put opce | Pákový efekt | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Repo sazba | Resistence | Platina | Riziko | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short selling | Skalper | Splatnost | Spread | Stop-Loss | Státní dluhopis | Swap | Swing | Swiss | Pokladniční poukázky | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Patria | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Obchodování online | Úroková sazba | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Trh s nemovitostmi | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | New York Stock Exchange | RBNZ | Investiční fórum | Intervenovat | Expirace opce | Partners | Golden Gate | Investiční produkty | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | CAC 40 | Deutsche Bank | Investiční banka | Analytický tým | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Opční burza | Index cen | Conseq | Portugalsko | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Donald Trump | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Semináře | Akciový opční plán | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Likvidní | Uplatněná cena | Volatilní | Daniel Gladiš | Vltava Fund | Akcie Apple | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Visa | Alternativní investice | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Americké dividendové akcie | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Brent | Brokeři | Burza cenných papírů Praha | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena ropy WTI | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | Co je opční právo | CZK | České koruny | Do čeho investovat | Dolar | Ekonomický růst | ETF fondy | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Exchange | Expirace | Finance.cz | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hrubý domácí produkt | HSBC | Chci investovat | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční kovy | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční účet | Zlaťáky | Investiční zprávy | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na kapitálových trzích | Irsko | Jak investovat | Jak investovat na burze | Jak nejlépe investovat | EBay | JP Morgan | Kam investovat | Komoditní | Koruna posiluje | Koupit akcie | Krach na burze | Kurzy | Libra | Lira | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Míra inflace | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s dluhopisy | Ocenění akcií | Online broker | Online obchodování | Opční právo | Opční strategie | Oslabení měny | Pasivní příjem | Patria.cz | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prodej zlata | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Risk Management | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Seminář | Signály | Slovník pojmů | Směnné kurzy | Société Générale | Spořící účet | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | XM | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlato jako investice | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Finanční nástroj | ROIC | CNBC | ZEW | ING | Buffett | Prodejní opce | Put | Alikvotní úrokový výnos (AUV) | Alokace (IPO) | Americká opce | Aroon Oscillator | Aroon Up/Down | Asijská opce | At best order; at market order | AUV | Bill Gates | Buy | CEE | Centrální depozitář | Čistý dluh | Depozitář | Doba splatnosti | Evropská opce | Free float | Identifikační číslo | Indie | Měď | Nominální úrok | Obchodní den | Opční kontrakt amerického typu | Operativní marže | P.A. | Prodejní opce (Put option) | Put option | REIT | ROCE | Sell | Small caps | Upisovací období | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Akciová společnost | Míra alokace | Cena / tržby | Cena / účetní hodnota | Tržby | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | eBook | Investiční analytik | Komise | Kontrakt | Opční termínové kontrakty | Trader Workstation | Volby | Rozhovor | Know-how | Retail | Poradenská společnost | Burze | Penny stocks | Commodities | Currency | Dividendové akcie | Investment | Option trade | Option trading | Traders | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Institut ZEW | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | ABN Amro | Westpac | Caterpillar | TradingFloor.com | SaxoTrader | Sociální trading | S&P Dow Jones Indices | Petr Koblic | Snižování sazeb | Ceny nemovitostí | Black swan | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Firemní dluhopisy | Zkusit investovat | Úspěch | Podnikání | BMW | Erste Bank | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Globální trhy | Diamanty | Internetová bublina | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Saxo PrivatBank | Výnosová křivka | Energie | Příležitosti na trzích | Rada ČNB | Earnings | Malý prostor | Globální akciové trhy | KBC | BlackRock | Implikovaná volatilita | Přehled | Jádrový index | Odvětví ropy | Volby v USA | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Bezpečné přístavy | Salomon Brothers | Obchodní signály | Bankovnictví | Futures kontrakty | Nejistoty na trzích | Firmy | Měny zemí G-10 | České firmy | Forwardy | Na volné noze | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Německé státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Portfolio fondu | Realitní trh | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Algoritmus | Globální ekonomický růst | S&P Global | Globální ekonomiky | Vládní dluhopisy | Dostatek hotovosti | AAA | Finančnictví | Walmart | Propad | Německý index DAX | Dopady finanční krize | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropná společnost | Index AEX | Index Nikkei | TradingView | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Cena mědi | Ztráty | Dividendová akcie | Politická nejistota | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení koruny | Nejistota | Erste | Philip Morris | Tempo růstu | Ředitel pražské burzy | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | Finanční poradce | Úvěrové krize | FTSE 100 | Baidu | Elektronické měny | Tesla | Nákupní signál | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Bankéř | Poplatky | Rekordní minima | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Predikce | Ekonomická situace | General Electric | Krize | Investiční stratég | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Snížení úrokových sazeb | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Výnosy | Očekávání analytiků | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Návratnost investice | Kapitálové strategie | Alphabet | ČTK | Japonský Nikkei | Pokles ekonomiky | Belgie | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Investiční seminář | Mercedes | ABN AMRO Bank | Morningstar | ex | Spekulativní investoři | Tržní kapitalizace společnosti | Opce živě | Swiss Life Select | Alokace aktiv | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Breakout Trader | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Návratnost investic | Americký akciový trh | Edulios | Investiční alternativa | Palladium | btctip.cz | LYNX Trading | Investiční nástroj | ETC | Investice do bitcoinu | Invesco | Kapitálové výnosy | Nemovitostní fondy | CEESEG | Fincentrum | Karel Fillner | Aquila Capital | G&S Solutions | The Resort Group Plc. | IBIS InGold | Český půdní fond | Wine Investment Partners | Prucha Diamonds | Galerie Kotelna | Alceda | NEST | ESMA | MSCI World Index | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Výkonnost fondů | Conseq Investment Management | Inverzní výnosová křivka | Investování s LYNX | Wood & Company | Cena bitcoinu | Složený úrok | Složené úročení | Začít investovat | Saxo | Obchodní války | FinTech | Asociace pro kapitálový trh ČR | Výkonnost indexů | LYNX webinář | Investování do ETF | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | OPEC+ | Obchodní válka | Profesionální investoři | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Evropský akciový trh | FAANG | Netflix (NFLX) | Inflace v eurozóně | McDonald's | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Robo-advisory | Diverzifikovaná portfolia | Portu.cz | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | Americké dluhopisy | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | ZISIF | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Hlavní akciový index | Start Days | Trh Start | Kompozitní index | Vývoj ceny bitcoinu | Signál na akcie | Roční výnos | MSCI All Country World | Rizikovedluhopisy.cz | Růst zisků | Anticyklické akcie | Evropská komise | Obchodované fondy | Veřejný dluh | Globální index | Majetek | Obchodovat s akciemi | ETF portfolia | Aktivně řízené fondy | Řízené fondy | Dluhopisy s vysokým výnosem | Velké riziko | Skalpování | Nakoupit akcie | Ethical Selection | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO WeWork | Kvartální výsledky | Beyond Meat | Zahraniční investoři | Bondster | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | MSCI Emerging Markets | NVDA | Začít obchodovat | Nabídka akcií | iFX | Americké společnosti | Snížení sazeb | Ferrari | Čínský trh | Akcie a ETF | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Prodej na krátko | Konglomerát | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | MDAX | Thyssenkrupp | CFD produkty | Čeští investoři | Prosus | Denní graf | Očekávání trhu | Italská ekonomika | Novozélandská centrální banka | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | UCITS | Saxo Bank v Praze | Výběr státních dluhopisů | Co jsou státní dluhopisy | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | Dluhopisové ETF | MetLife | ESG | GOOGL | Akcie Splunk | Akcie Symantec Corporation | Akcie PTC | Akcie Software AG | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Obchodování IoT akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Dividendová obchodní strategie | Hodnotová obchodní strategie | Obchodní strategie bottom fishing | Obchodní strategie následování trendu | Swingová obchodní strategie | Strategie hybnosti | Top/Flop | Strategie skalpování | Špatné trhy | Špatné strategie | Stav ekonomiky | Strategie short-selling | Potřebujete brokera | Obchodní válka mezi USA a Čínou | RISK-ON | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Série ztrát | Tým FXstreet.cz | Digitalizace | Světové akciové indexy | Dow Jones EURO STOXX 50 | DAX Performance-Index | ATX Austrian Traded Index | SMI Swiss Market Index | FTSE 100 Index | CAC 40 Index | AEX Amsterodam Exchange Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | S&P TSX 60 Index | BOVESPA Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | HSI Hang Seng Index | NIFTY 50 Index | FTSE/JSE Africa Top 40 Index | S&P/ASX 200 Index | Dow Jones Global Titans 50 Index | Prodávat své akcie | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Deficit | Prezident Donald Trump | Hongkong | AEX index | LNG | Dodržování obchodního plánu | Objem | MSFT | Swiss Life Select ETF Constellation | Fond Shop | Řízené investiční strategie | Myšlenka | Proroctví | Dlouhodobé dluhopisy | Recese světové ekonomiky | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Snižování úroků | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Cisco Systems | Firma | Ekonomiky eurozóny | Maloobchodní prodeje | Risk-off | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Lukáš Voženílek | Studie | Vysoké riziko | Bilance | Vývoj trhu | GM | Lagardeová | Amazon | Placebo | Nízké úrokové sazby | Philip Lowe | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | INTC | Walt Disney | Vývoj ceny americké ropy | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny americké ropy WTI | Finanční rezervy | Ekonomka | Financovat | EET | SMA | Průmysl | ADP | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Šinzó Abe | Dodržovat obchodní plán | Přijatelné riziko | Velikost pozice | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Problémy | Kolísání ceny | Pojišťovny | Total | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Prohlášení | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Úroky | Konec roku | Hypotéky | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Regulátoři | FedEx | FDX | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Významné zisky | Nike | Dot-com | Bydlení | Vlastní prostředky | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Nejlepší akcie | Kraft Heinz | Americký index | Wirecard | Ceny dluhopisů | Ziskovost | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Černé labutě | Klesající trend | Američané | Návratnost | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Vysoká dividenda | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Velké trhy | Sodexo | RBA | Soukromí investoři | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Horší časy | Poradenství | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Ministerstvo práce | Dividendový aristokrat | Míra zadlužení | Technické ukazatele | Ukazatele | SAP | Americké ministerstvo | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Trhy | Světová zdravotnická organizace | WHO | Akcie roku 2020 | Akcie Royal Dutch Shell | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Situace okolo koronaviru | Odhad letošního růstu | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Freedom Financial Services | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Panika kolem koronaviru | Zpomalení růstu | Úsilí | SBUX | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Výdaje | Daň z příjmu | Čínská vláda | Dopady koronaviru | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Taleb | Americké ekonomiky | Medvědi | Nejlepší biotechnologické akcie | Akcie Galapagos | Galapagos | Akcie Biogen | Biogen | Akcie Pharming Group NV | Pharming Group NV | Akcie AbbVie | Výrobce elektromobilů | TWTR | Akcie Twitter | ETF na S&P 500 | Deutsche Telekom | Bez rizika | Vitali Butbaev | Saxo Bank CEO | Velstand Capital | Presidents Institute | Executive MBA TRIUM | Executive MBA | European Securities and Markets Authority | Investiční portfolia | Spravovaná portfolia | Spravovaná řešení | Nové obchodní příležitosti | Take-Profit pokyny | Popularita nízkonákladových investic | Dodatečný kapitál | Defenzivní Investiční portfolio | Ethical Selection Investment Portfolio | Správci aktiv | Světoví správci aktiv | Investiční portfolia Saxo Bank | Soukromé bankovnictví | Bankovnictví v České republice | Soukromé bankovnictví v České republice | Využití umělé inteligence | Digitalizace finančního sektoru | Sledování vlastních investičních cílů | Gilead Sciences | FinTech akcie | Nejlepší FinTech akcie | FinTech akcie roku 2020 | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | ALNOV | Akcie Novacyt (ALNOV) | Akcie Novacyt | Akcie Akcie Philips (PHIA) | Akcie Akcie Philips | PHIA | Vývoj ceny dluhopisů | Ekonomické recese | Index aktivity | Šéfka ECB | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Cyklické akcie | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | Boj proti koronaviru | Guru | Výkyvy | Únorová inflace | WP | Prudký pokles | Air France-KLM | Lufthansa | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Akcie Swiss Re | Swiss Re (SR9) | SR9 | Akcie BASF SE | BASF SE (BAS) | Mince | Profitovat | ishares China | Další vývoj | Masivní propad | Tržby společnosti | Třída aktiv | New York Times | Propad poptávky | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Prudký pokles cen | Texas | PYPL | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Kalifornie | Komerční banky | Návrh zákona | Páka | Neomezené množství | Neomezené kvantitativní uvolňování | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Tomáš Raputa | Odklad olympijských her | Růst | Olympijské hry | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Platební neschopnosti | Investice do zdravotnictví | Allianz | Americký investor | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | LTV | Trumpovo tweetování | ETF portfolio | Massachusetts | Více peněz | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Úspory | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Cenové pohyby | Zrušení daně z nabytí | Daň z nabytí nemovitosti | Daň z nabytí | Obchodní kapitál | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Inverzní ETF | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Zadlužení | Merck KGaA | Merck | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Přerušení EET | Zrušení Účtenkovky | Václav Šimek | Koronavirová pandemie | JDE | ČR | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Kvalitní akcie | Nikola | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Neočekávané události | MAM | Ocenění | Ceny | Podhodnocené akcie | Extrémně zvýšená volatilita | Velký zmatek | Emoční trading | Zůstat emočně vyrovnaný | Emočně vyrovnaný | Dobrá obchodní příležitost | Příležitosti k dobrým obchodům | Neočekávaná negativní zpráva | Zkušenější trader | Čas na nákup | Zhodnotit svůj kapitál | Investice do vodíku | Inspirace | Akcie NIO | Pravidelný příjem | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Share screening
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | Banka | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Indikátor | Euro | Graf | ROCE

Předchozí klíčová slova

Investiční platforma Portu
Investiční platformy
Investiční platina
Investiční podnik
Investiční pojištění
Investiční poradce
Investiční poradci
Investiční poradenství
Investiční portfolia
Investiční portfolia Saxo Bank

Následující klíčová slova

Investiční pořad
Investiční produkty
Investiční projekt
Investiční prostředí
Investiční příběh
Investiční příležitost
Investiční příležitosti
Investiční příležitosti v roce 2020
Investiční příležitosti 2020
Investiční rady
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RoboMarkets webinare
Potvrďte prosím... Zavřít