Středa 01. prosinec 2021 20:12
reklama
Swissquote Bank
reklama
Purple Trading CUP
reklama
Purple Trading CUP
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Alternativní investice

img

Jak na inflaci? Naučte se investovat bezpečně

30.11.2021 Navzdory krizi české domácnosti loni více spořily a na bankovních účtech tak je rekordní množství peněz. Hlavním důvodem přitom nebylo ani tak náhlé prozření a potřeba zajistit se pro nepředvídané události, jakou je například pandemie koronaviru, jako spíše omezené možnosti peníze utrácet - lidé museli nedobrovolně odkládat spotřebu. Úspory českých domácností nyní podle České národní banky dosahují téměř tří bilionů korun, přičemž téměř polovina peněz leží na běžných účtech. A na scéně se objevuje strašák, který tu dlouhé roky nebyl - inflace.
img

Kryptoměny jsou teď spíše prostředkem pro spekulace než pro investice

11.06.2021 Kryptoměny dělají velké pohyby nahoru i dolů a dostávají se do hledáčku médií i lidí, kteří by takto rádi zhodnotili své peníze. Spojovat nákupy kryptoměn s investicemi je ale z mého pohledu spíše omyl, vymykají se totiž většině pravidel, podle kterých se můžeme při investování například do komodit rozhodovat.
img

Je kryptoměna nové zlato? Odborníci nesouhlasí!

23.03.2021 V loňském roce prudce vzrostly ceny kryptoměn, což přilákalo pozornost investorů. Někteří srovnávají investice do kryptoměn s investicí do zlata. Oba jsou to vzácné zdroje se silnou poptávkou, ale dál už se obě investice výrazně rozcházejí.
img

FIDELITY INTERNATIONAL a MOONFARE uzavřeli strategické partnerství

18.03.2021 Společnosti Fidelity International a Moonfare spojily své síly ve strategickém partnerství, aby investorům rozšířily přístup k investování na neveřejných trzích. Moonfare bude poskytovat profesionálním klientům společnosti Fidelity International v Evropě přístup k nabídce spravovaných fondů privátního trhu. Společnost Fidelity převezme minoritní kapitálový podíl a zaujme místo v dozorčí radě platformy Moonfare. Partnerství posílí ambice společnosti Fidelity International na alternativních trzích a prohloubí spojení Moonfare s předními manažery aktiv a bankami.
img

Jak nepřijít o majetek v roce 2021?

10.01.2021 Minulý rok jsme byli svědky skokové změny v globální ekonomice. V souvislosti s pandemií covid-19 přišel nevídaný pokles, který byl výrazně hlubší a delší než při poslední velké globální krizi v letech 2008 až 2009. Takový vývoj výrazně zvyšuje investiční riziko. Kam bychom tedy měli investovat, abychom ochránili svůj majetek?
C:\fakepath\cr-07012021-lv.gif

Hodnota trhu s kryptoměnami překonala bilion dolarů

07.01.2021 Celková hodnota trhu s kryptoměnami dnes poprvé překročila hranici jednoho bilionu dolarů (21,3 bilionu Kč). Informoval o tom server CNBC. Cena nejznámější kryptoměny bitcoin přitom vystoupila na další rekord, podle specializovaného webu CoinDesk se dostala až na 37.739,08 dolaru (přes 800.000 Kč).
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Objem obchodování s bitcoiny v ČR letos stoupl na čtyři miliardy

29.12.2020 Objem obchodu s bitcoiny a dalšími krypto měnami v Česku letos vzrostl o třetinu na zhruba čtyři miliardy korun. Bitcoin přitom výrazně dominuje. Důvodem růstu je posilující kurz bitcoinu, koronavirová epidemie i nejistota na světových trzích. ČTK to řekl ředitel největšího tuzemského obchodníka s kryptoměnami Bitstock.com Martin Stránský.
C:\fakepath\investice.png

Alternativní investice

16.12.2020 Pod pojmem investice si většina lidí představí vkládání své práce nebo svých příjmů do jiných aktiv, jiné práce nebo projektu s vidinou toho, že jim takto investované prostředky v budoucnu přinesou zisk. Lidé se investování živí, někteří pouze spoří na důchod a někteří mohou ve světě investic najít i koníček a zálibu.
img

Úloha zlata jako strategického aktiva bude růst

28.07.2020 Světová ekonomika se nachází v krizi vyvolané Covidem-19 a je ovlivněna dalšími potenciálními vlnami pandemie. Do budoucna se počítá, že zotavení z krize nebude opisovat tvar písmene “V“, ale bude nahrazen pomalejším tempem spíše v linii písmene “U“. Zlato se proto v roce 2020 stává pro investory klíčové k zajištění strategického portfolia.
img

Alternativní investice v současné situaci

16.04.2020 Koronavirová pandemie má zásadní dopad na ekonomiku. Velké společnosti zavírají závody, akcie klesají a je těžké predikovat, kudy se nestálý trh vydá. Jak se situace dotýká investic do vína a destilátů? Roste jejich hodnota i přes očekávanou krizi?
img

Finanční trhy se chovají schizofrenně

18.02.2020 Světová ekonomika se nenachází zrovna v nejlepší kondici. Čísla za poslední čtvrtletí loňského roku totiž ukázala, že dynamika světového HDP rozhodně není žádná hitparáda. Japonská ekonomika ve čtvrtém kvartálu dokonce poklesla o více než 6 % (mezikvartálně anualizovaně), německá ekonomika stagnovala a je o milimetr unikla recesi a celá ekonomika eurozóny rostla pouze o 0,1 % mezikvartálně. Přitom francouzský a italský HDP mezikvartálně mírně poklesl. Americká ekonomika se ještě docela drží, je to nicméně výhradně zásluha amerického spotřebitele, neboť například podnikové investice pokračují ve výrazném poklesu.
img

Výhled Fidelity Int. na 2019 – růst inflace i trvání vlády býků

19.12.2018 Již deset let trvá nejdelší „býčí cesta“ v historii. Nyní se ale objevují výkyvy a volatilita napříč všemi světovými trhy. I když centrální banky pozorně sledují signály mzdové inflace, trhy jsou s růstem cen spíše spokojené. Co se týče investičních nástrojů a příležitostí, vidí James Bateman, CIO pro Multi Asset Fidelity International, jako bezpečné útočiště americké dluhopisy navázané na inflaci. „Jejich přitažlivost nyní stoupá. Sledujeme příležitosti u cyklických akcií a hlídáme investice v oblastech, jakými jsou třeba infrastruktura, obnovitelné zdroje energie nebo neutrální tržní strategie.“
img

Výhody a rizika různých typů investic přiblíží konference Trading expo & Alternativní investice

04.09.2018 Je lepší uložit peníze do zlata, do nemovitostí, nebo forexu? Nejen těmito otázkami, ale třeba také psychologií investování pro začátečníky i pokročilé se bude zabývat konference, jež provází v pátek 7. září mezinárodní veletrh Sběratel. Vstup je po registraci zdarma.
img

Dlouhodobí investoři na trhu

06.08.2018 V dalším vývoji ceny zlata sehrají velmi důležitou roli rostoucí náklady na těžbu a snižující se výnosnost nalezišť.
img

Čeští mileniálové investují nejčastěji do vzdělání a investičních fondů

26.04.2018 Většina české populace ve věku od 18 do 38 let, tzv. mileniálové, se k investování staví pozitivně a téměř 60 % z nich část svých prostředků investuje. Nejčastěji umísťují své finance do vzdělání (38 %), investičních fondů (31 %) a do nemovitostí (23 %). Do budoucna ovšem nejvíce mileniálů zvažuje jako investici nákup nemovitosti (47 %), naopak více než pětina ani v budoucnosti investovat nechce. Vyplývá to z průzkumu reprezentativního vzorku mladé populace od agentury Ipsos pro brokerskou společnost xPartners.
img

Rozbřesk: Jak moc se bát tržních výprodejů?

12.02.2018 České koruně se obrat nálady na globálních trzích vůbec nelíbí a oslabila v závěru týdne k 25,40 EUR/CZK. A není se čemu divit. Byla to právě kombinace nízkých globálních výnosů a nízké averze k riziku, která držela zahraniční hráče ve spekulativních pozicích v české měně. Uplynulý týden nám nabídl dobrou ochutnávku toho, jak by koruna mohla reagovat na případnou změnu klimatu. Pro všechny, co koruna zajímá, je tedy důležité odpovědět si na zásadní otázku - budou výprodeje na globálních akciových trzích a s nimi i strach dál narůstat?
img

Jak nakoupit levnější „zlato“?

11.12.2017 V době předražených akcií, stále minimálních úrokových sazeb a všeobecného optimismu na trzích se investoři snaží hledat alternativní investice s vysokým potenciálním výnosem. Komu se nelíbí extrémní volatilita bitcoinu, může si jako pojistku před možným propadem trhů koupit zlato, které se i přes oslabení amerického dolaru drží na přijatelných cenách.
img

Zapomenutá alternativní investice

04.12.2017 Do čeho v dnešní době chcete investovat? Nemovitosti, akcie a stále i dluhopisy nenabízejí slušný výnos. Když investujete v zahraničí, stále nad Vámi visí strašák posilující koruny, která jen letos ubrala z eurových aktiv 6 %, o dolarových ani nemluvě. Jak tedy nastavit portfolio?
img

Trading Expo a Alternativní investice

06.09.2016 Je lepší koupit starou škodovku, nebo cihlu zlata? Odpověď nejen na tuto, ale i na řadu dalších otázek spojených s alternativními investicemi se bude snažit najít konference Trading Expo & Alternativní investice, jež proběhne ve čtvrtek 8. a v pátek 9. září na výstavišti PVA Expo Praha – Letňany.
img

Investiční konference plná konkrétních spekulativních tipů a alternativních investic

15.08.2016 Je lepší koupit starou škodovku, nebo cihlu zlata? Odpověď nejen na tuto, ale i na řadu dalších otázek spojených s alternativními investicemi se bude snažit najít konference Trading Expo & Alternativní investice, jež proběhne ve čtvrtek 8. a v pátek 9. září na výstavišti PVA Expo Praha – Letňany.
zlato-07012016-analyza.png

Obavy kvůli Číně tlačí vzhůru cenu zlata

07.01.2016 Zlato po propadu světových akcií zdražuje. Jeho cena se dnes poprvé po devíti týdnech vyhoupla nad 1100 dolarů...
img

TRADING EXPO A ALTERNATIVNÍ INVESTICE 2015: Veletrh, na kterém byste neměli chybět

06.08.2015 Zajímají vás investice do měn, zlata, mincí nebo drahých kamenů? Případně patříte k fanouškům sběratelských lahůdek, jako jsou cenné poštovní známky nebo automobilové veterány? Právě pro vás je určen zářijový veletrh TRADING EXPO A ALTERNATIVNÍ INVESTICE.
img

Základy obchodování opcí 8: Řecká písmena

23.12.2014 Řecká písmena (Option Greeks) vyjadřují citlivost ceny opce na změnu parametrů podkladu. Jednotlivé citlivosti jsou oz...
img

Investiční fórum 10.11.2014: Alternativní investice mají smysl, přesvědčte se sami

03.10.2014 Správně diverzifikované investiční portfolio není složeno pouze z akcií, dluhopisů a hotovosti. Mělo by zahrnovat také alternativní investice, jako jsou například reality, vzácné komodity, umělecké předměty a další.
img

Averze k riziku nahrává zlatu. Ropě WTI dochází u hranice 100 dolarů za barel dech

29.01.2014 Většina hlavních finančních trhů se v uplynulém týdnu vyvíjela naopak, než napovídaly současné trendy. To vedlo ke zvýšené volatilitě a nejistotě, kam budou trhy v krátkodobém horizontu směřovat. Averzi k riziku pak ještě podpořily zprávy o zpomalení z rozvíjejících se trhů. K tomu všemu je ještě třeba přičíst začátek roku, tedy období, kdy investoři hledají vhodné obchodní strategie na další měsíce. Tato averze způsobila, že americký dolar oslabil – zejména kvůli nákupům japonského jenu a stahováním přílišného množství krátkých pozic. Některé přední akciové trhy pak doplatily na propad akcií a měn u rozvíjejících se zemí. Například index S&P 500 už klesá dva týdny v řadě. Naopak vzpruha se dostavila u dluhopisových trhů a výnos u desetiletých amerických státních dluhopisů se snížil až na dvouměsíční minimum.
img

Investiční magazín připravil pro své čtenáře během prázdnin nové internetové stránky

28.08.2013 Ti z vás, kteří se ještě nepodívali na www.investicnimagazin.cz se mohou kromě všech doposud vydaných čísel...
img

IV. Investiční fórum: Zjistěte, jak investovat ve druhém pololetí 2013

17.05.2013 Chcete se dozvědět, jakým směrem se budou vyvíjet kapitálové, měnové a komoditní trhy v druhé polovině roku...
img

EUR/USD

15.01.2013 EUR/USD rostl o 22 bodů na 1,3365 a snaží se překonat cenovou hranici 1,34, ale zatím bez úspěchu. Po rozhodnutí o ponechání úrokových sazeb beze z...
img

EUR/USD

15.01.2013 EUR/USD rostl o 22 bodů na 1,3365 a snaží se překonat cenovou hranici 1,34, ale zatím bez úspěchu. Po rozhodnutí o pon...
img

Rally na komoditách slábne

23.01.2012 Globální akciové trhy mají za sebou jeden z nejsilnějších začátků roku...
img

Komodity: Vyšší poptávka a slabší americký dolar znovu tlačí cenu kukuřice na vyšší hodnoty

01.12.2011 Podle odhadů z konce minulého obchodního týdne zažívá americká kukuřice obchodov...
img

FOREX Update: Co znamenají nehezká data z USA pro USD?

29.04.2011 John J. Hardy, FOREX Consultant, Saxo BankDnes se nám dostalo opravdu nehezké várky da...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Psychologie | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Čína | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | Rusko | USA | OPEC | Koruna | HDP | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Private equity | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Investiční web | Eurodolar | Cenné papíry | Sazby | Akcie | Akciový fond | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Zhodnocení | Transakce | Ben Bernanke | Bloomberg | Bod | Broker | Burza | Běžný výnos | CFD | Call opce | Centrální banka | Centrální banky | Certifikáty | Konsolidace | Distribuce | Diverzifikace | Dlouhá pozice | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | FOMC | Fed | Finanční trhy | Futures | Indikátory | Investice | Investiční certifikáty | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční riziko | Investor | Investování | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Krátká pozice | Kurz | LIBOR | MMF | MT4 | Makléř | Marže | Momentum | Měnové páry | Měny | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Opce | Fondy kvalifikovaných investorů | Platforma | Podílový fond | Portfolio | Pozice | Put opce | Rally | Rezistence | Platina | Riziko | Rizikové měny | Ropa | S&P 500 | SICAV | Spotová cena | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Vega | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Objem obchodů | Evropa | Asijské akcie | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | Komoditní trhy | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Spekulanti | Investoři | Fundamenty | Fond | Michala Moravcová | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | BitStock | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Berkshire Hathaway | Sázka | Kurz dolaru | Zkušenosti | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | Investiční fórum | ČSOB | Expirace opce | Partners | Investiční odborníci | Deloitte | Golden Gate | Gold | BrokerJet | Obchodovat | Investiční magazín | Analytický tým | Portfolio manažer | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Conseq | LYNX | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Vzdělávání | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Théta | Volatilní | Analytika | Analýzy | Banka | Fio banka | BH Securities | Brent | Brokers | Cena | Cena komodit | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena zlata dnes | Ceny zlata | Čínská ekonomika | Cyrrus | CZK | Česká spořitelna | Do čeho investovat | Dolar | Ekonomický růst | ETF fondy | Eura | Expirace | Finanční prostředky | Fio | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | HSBC | Index S&P 500 | Instrumenty | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční nástroje | Investiční poradce | Investiční portfolio | Investiční služby | Zlaťáky | Investing | Investování pro začátečníky | Jak investovat | Jak nakoupit akcie | Jak rychle zbohatnout | Japonská ekonomika | Jaroslav Brychta | Komodita | Komoditní | Korporátní dluhopisy | Kurz bitcoinu | Kurz dolarů | Libra | Management | Markets | Martin Jakubec | Martin Toman | Míra inflace | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nejlepší investice | Nemovitosti | Obchodování opcí | Obchodování se zlatem | PayPal | Pivot | Pokles eura | Portfolia | Pravidelné investování | Pro investory | Reuters | Ropy | Sázky | Signály | Státní dluhopisy | Trade Brokers | Trading Expo | Trh | USD EUR | Volatility | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | WTI | XTB.cz | X-Trade | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Zisky | Opční prémium | CNBC | ING | Komise pro cenné papíry | Put | Buyout | Gamma | Indie | Měď | P.A. | ROCE | Itálie | Vybírání zisků | Tržby | Světové ekonomiky | Investiční analytik | Komise | Kontrakt | Úspěšný investor | Know-how | Cukr | Vzdělání | Burze | Investment | Silverum | IMPOSSIBLE | Hedžové fondy | Capital Economics | Investing.com | Technické indikátory | CI Komodity | Ceny nemovitostí | Čínská centrální banka | Úspěch | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Podnikání | Top Stocks | Averze k riziku | Chytrý Honza | Diamanty | Dlouhé pozice | Plodiny | Energie | Podnikatelé | Globální akciové trhy | Znalost | Přehled | Ekonomická aktivita | Fidelity International | Golden Gate CZ | Fundamentální faktory | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Ekonomické dopady | Broker Trust | Pavel Kohout | Objem investic | Americký akciový index | Panické výprodeje | Nervozita | Globální finanční trhy | Světové centrální banky | Propad | Světové akciové trhy | Kryptoměny | S&P | Výrobní aktivita | Cena mědi | Benchmarky | Ztráty | Politická nejistota | Bezpečné útočiště | Nejistota | Saúdská Arábie | CySEC | Zajištění | Ethereum | Elektronické měny | Tesla | Vysoká volatilita | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Investiční výhled | Držení akcií | Propad akcií | Mzdy | Odhady trhu | Investice do měn | Průzkum | Krize | Investiční stratég | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Zpomalení čínské ekonomiky | Výnosy | Americký index S&P 500 | TRY | Americké investiční banky | xStation | ČTK | Pokles ekonomiky | Hlavní ekonom | Očekávání | Venture Capital | Grant Thornton | ex | PEVONI | Tržní kapitalizace společnosti | Keystone XL | Zahraniční forex | CoinDesk | Goldenburg Group | Peter Voštinár | World Gold Council | Investiční specialista | Spekulativní investice | Vývoj ceny platiny | Palladium | Spoření do zlata | Václav Pech | Jan Dvořák | btctip.cz | Digitální zlato | Obchodování s Bitcoiny | Trh kryptoměn | xPartners | Investice do bitcoinu | Tržní kapitalizace bitcoinu | Kapitalizace bitcoinu | Karel Fillner | Aquila Capital | G&S Solutions | The Resort Group Plc. | IBIS InGold | Český půdní fond | Wine Investment Partners | Prucha Diamonds | Galerie Kotelna | Alceda | NEST | Nové kryptoměny | Investice do kryptoměn | Nákupy kryptoměn | Možnost diverzifikace | Vzácné kovy | Conseq Investment Management | Akciové valuace | Cena bitcoinu | Burzovní trh | Začít investovat | Globální akcie | Asociace pro kapitálový trh ČR | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Spoření na důchod | Akcie společnosti | Investiční platforma | Objem obchodování | Americké dluhopisy | Fond kvalifikovaných investorů | Dluhopisové výnosy | Reakce trhu | Multi Asset Fidelity International | Fungování trhů | Alternativa oficiálních měn | Ceny kryptoměn | Michal Stupavský | Majetek | Nemovitostní trh | Podnikové investice | Nakoupit akcie | Finanční produkty | Nejznámější kryptoměny | Akcie klesají | Asset alokace | Situace na trzích | Recese v USA | Veletrh Sběratel | Sběratel | AKAT | Asociace pro kapitálový trh | Přístup k investování | Ochrana před inflací | McKinsey | Automobilky | Investment Management | AKAT ČR | Strategické partnerství | Objem | Jak začít investovat | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Vyšší riziko | Období nejistoty | Technické analýzy | Růst cen | Server CNBC | Vysoké riziko | Generální ředitel | Příliv investic | Amazon | Nízké úrokové sazby | Miliardy | Využití kryptoměn | Martin Stránský | Michal Šnobr | Eva Miklášová | Na burze | Drahý kov | Rozvoj | Ekonomická recese | Podíl akcií | Nejistoty | Prohlášení | Míra | Úroky | Měnové politiky | Hypotéky | Důchod | Martin Řezáč | Předseda | Uchovatel hodnoty | Šperky | Pojistka proti inflaci | Bydlení | Stratég | Hlavní akciové indexy | Miliardy korun | Americký index | Ceny dluhopisů | Růst poptávky | CFA | Hodnota investic | Poradenství | Kryptoměny bitcoin | Nájemné | Michal Stupavský, CFA | Trhy | Pokles | Situace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Obchody | Výdaje | Dopady koronaviru | Rozhodování | Valuace | COVID-19 | Ekonomické dopady koronaviru | Ekonomické recese | Vývoj | Šok | Výkyvy | Investovat do fondů | Poradci | Mince | Míra nejistoty | Spotřebitelé | Historie | Bilion dolarů | Domácnosti | Asociace | Fundament | Nákup aktiv | Spoření | Tým Admiral Markets | Růst | Ekonomiky | Slovensko | Vášeň | Práce | Podíl na trhu | Omyl | Koronavirová epidemie | Splátky dluhů | Wine Management | Wine Management SICAV | Martin Nejedlý | Úspory | Posílení | Cestování | Finanční polštář | Úvěry a hypotéky | Zadlužení | Preqin | Auta | Marek Brávník | Manažeři | Koronavirová pandemie | JDE | ČR | Poptávka po zlatě | Rostoucí trend | Covid | Správce aktiv | Nepředvídané události | Nový trend | Větší riziko | Ceny | Praha | Ceny nových bytů | Úloha zlata | World Gold Organization | DeFi | Časový horizont | Upozornění na rizika | Bitstock.com | Časovat trh | Odborníci | Lockdown | Měnový fond | Množství peněz | Defi | Proč investovat | Alkohol a doutníky | Umělecké předměty | Mince a starožitnosti | Lego | Sběratelské kartičky a známky | Sběratelské kartičky | Stabilní příjem | Objem obchodování s bitcoiny | Objem obchodování s bitcoiny v ČR | Obchodování s bitcoiny v ČR | Bitcoiny v ČR | Bitcoinový trh | Imperial Finance | Zastánci bitcoinu | Hodnota trhu s kryptoměnami | Babel Finance | Simons Chen | Investiční manažeři | David Rosenberg | Rosenberg Research | Zájem o bitcoin | KKR | Salutem | Fond Salutem | Salutem Fund | Kov | Fidelity | Moonfare | Umění | Příležitosti | Prodej | Ekonomický šok | Psychologie investování | Společnosti | Riziko ztrát | Nejnovější zprávy | TIM |
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Altcoin market cap
Altcoin shiba inu
Altcoin shiba inu (SHIB)
Altcoiny
Alteration
Alter Capital
Alternativa ke zlatu
Alternativa oficiálních měn
Alternative Investments & Corporate Finance
Alternativní fond

Následující klíčová slova

Alternativní investiční fondy
Alternativní investiční strategie
Alternativní kryptoměny
Alternativní měny
Alternativní taxislužba
Alternativní taxislužby
Alternativní zemědělství
Alternativy zajištění
Alteryx
Althea Spinozzi
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít