Středa 22. leden 2020 00:55
reklama
Admiral Markets SE
reklama
Admiral Markets SE
reklama
Purple Trading brexit

Klíčová slova - Prospekt

img

KORPORÁTNÍ DLUHOPIS. INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST NEBO ČASOVANÁ BOMBA?

19.12.2019 Česko v posledních letech zasáhla doslova horečka korporátních dluhopisů. Nezkušení investoři mají v korporátních dluhopisech velmi rizikového typu zainvestováno odhadem už několik miliard korun. Je možné zamezit negativním dopadům současné situace na drobné investory?
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Primární nabídka akcií Saudi Aramco by mohla být rekordní

04.12.2019 Saúdskoarabská státní ropná společnost Saudi Aramco zvažuje, že pro akcie nabízené v primární nabídce (IPO) stanoví cenu na horní hranici avizovaného rozsahu. V takovém případě by to byla největší primární nabídka akcií na světě. Rekord dosud drží čínský internetový prodejce Alibaba s hodnotou 25 miliard dolarů (576 miliard Kč). Informovala o tom dnes agentura Bloomberg s odvoláním na obeznámené zdroje.
img

IPO Alibaba: Sekundární IPO v HK bude největší IPO roku 2019

22.11.2019 V letošním největším IPO je čínský e-commerce gigant Alibaba připraven získat až $12,9 miliard na burze v Hongkongu, čímž se posílí finanční trh města zasaženého politickými nepokoji.
img

Sedm kroků, jak bezpečně nakoupit firemní dluhopisy

19.11.2019 Dluhopis bývá označován za jednu z nejbezpečnějších investic. Odborníci se ovšem shodují, že není všechno zlato, co se třpytí. Důležité také je, abyste odvětví, do kterého investujete, rozuměli a neřídili se pouze výší úroku. Vaší investici totiž může ovlivnit řada faktorů od politiky, přes ekonomický vývoj na světových trzích. Tomu všemu je nutné věnovat náležitou pozornost. Zde je našich sedm základních kroků na vaší cestě k bezpečné dluhopisové investici, abyste nenaletěli finančním šmejdům a nepřišli o pracně nastřádané úspory.
img

Saudi Aramco na burze

04.11.2019 Největší světový producent ropy Saudi Aramco už může na burzu. Předpokládaný prodej akcií se odhaduje na stamiliardy a očekávají se nabídky investorů.
img

7+1 rada pro začínajícího investora do korporátních dluhopisů

25.10.2019 Firemní, nebo také korporátní dluhopisy jsou v poslední době hojně skloňovaným pojmem. Na internetu naleznete řadu lákavých nabídek s velmi zajímavými úroky, z poslední doby ovšem pamatujeme i odstrašující případy, kdy emitent drobným investorům dluhopis nesplatil. Proto je užitečné zejména u těchto nabídek postupovat obezřetně. Korporátní dluhopisy vydané obchodní společností jsou spíše rizikové investice, a proto jsou vhodné pro investory, kteří již mají nějaké zkušenosti s investováním.
img

TeamViewer – největší evropské IPO roku 2019

18.10.2019 Od středy 25. září 2019 je společnost TeamViewer kótována na frankfurtské burze. Software TeamViewer, který usnadňuje provádění vzdálené údržby na počítači má i další praktické funkce – například přístup k domácímu počítači z téměř jakéhokoli jiného místa na světě nebo například videokonference.
img

IPO WeWork – druhé největší IPO 2019?

24.09.2019 Rok 2019 je na zvučná IPO velmi bohatý. Začátkem května další velká společnost avizovala, že plánuje vstoupit na burzu prostřednictvím IPO. Společnost WeWork uvedla, že závazně uvažuje o IPO, které by mělo proběhnout koncem roku 2019 na burze NASDAQ. Společnost byla nedávno oceněná na přibližně 47 mld. USD.
img

IPO Home Credit – dosáhne česká společnost ocenění 1 miliardy USD?

23.09.2019 Home Credit, poskytovatel spotřebitelských půjček, který počítá s Čínou jako s největším trhem pro své aktivity, plánuje koncem letošního roku v Hongkongu realizovat své IPO. Rozhodnutí společnosti Home Credit provést své IPO v Hongkongu však nepřichází v nejlepším čase. Město zažívá týdny protestů, včetně násilných střetů s policií. Ekonomika města byla také zasažena roční obchodní válkou mezi USA a Čínou.
img

Nezajištěné dluhopisy, a proč se jich vyvarovat

28.08.2019 Pojem dluhopis se, v posledních měsících, objevuje čím dál častěji, ale ne všichni si plně uvědomují jeho význam. Následky, které může neuvážené investování do dluhopisů způsobit, přitom mohou být nedozírné. A jak vlastně tato dluhopisová investiční chiméra vznikla?
C:\fakepath\trading.jpg

Obchodníkov plán (časť 1.)

24.07.2019 Akokoľvek sa chcete pozrieť na obchodovanie, benefity plánovania sú naozajstné: Hlavne ak robíte náročnú aktivitu. Môže to pomôcť dosiahnuť naše ciele. V tomto blogu sa pozrieme na „obchodníkov plán“ a na iné elementy na ktoré sa obchodníci pozerajú. Obchodníkov plán sa môže veľmi líšiť medzi obchodníkmi a často okolo osobných preferencií a hlavne cieľov.
img

Investoři se dnes akcií zbavovali

12.06.2019 Americký index S&P 500 na úvod seance kolísá okolo včerejšího zavíracího kurzu. Aktuálně ztrácí několik setin procenta. Na jedné straně prospekt nižších úrokových sazeb po dnes zveřejněných slabších datech inflace přilévá vodu na mlýn akciovým trhům, na straně druhé investory do větších nákupů nepouštějí obavy o vývoj v jednáních o obchodní dohodě mezi USA a Čínou.
img

IPO Uber – Jedno z největších IPO v historii se blíží

10.04.2019 IPO Uber se nevyhnutelně blíží. Jedná se o jedno z 10 největších IPO v historii. Generální ředitel společnosti Dara Khosrowshahi uvedl, že jeho společnost vedla rozhovory s legendárním investorem Warren Buffettem a jeho firmou Berkshire Hathaway. Možná právě Buffett bude jeden z prvních, kdo akcie Uberu nakoupí.
img

Erste pomohla pražskému parketu k růstu

28.02.2019 Evropský akciový index Stoxx 600 nakonec uzavírá dnešní obchodování v plusu, když si připisuje zisky okolo 0,1 %, zatímco na začátku dnešní seance klesal až o půl procenta. Dařilo se především finančním titulům, jejichž akcie přidaly 0,9 %. Naopak těžaři a zpracovatelé komodit přišli o dvě třetiny procenta, ropné producenty (-0,3 %) pak dolů táhly klesající ceny ropy. Konec měsíce vybízí k hodnocení vývoje od začátku letošního roku. Evropské akcie v rámci indexu Stoxx 600 si za první dva měsíce polepšily o 10,5 %.
img

Žebříček investičních příležitostí do dluhopisů podle jejich rizikovosti

19.12.2018 Na českém trhu působí stovky firem, které neveřejně nabízejí tzv. prašivé dluhopisy. Na první pohled vysoký výnos a unikátní investiční příležitost. Ve skutečnosti ale podnikatelský plán krytý firmou s miniaturním základním jměním nebo záporným hospodářským výsledkem. Pro lepší orientaci jsme sestavili žebříček pěti nejčastějších investičních příležitostí do dluhopisů dle jejich rizikovosti.
img

IPO Sonos: Akcie Sonos se začínají obchodovat na burze NASDAQ

03.08.2018  Akcie Sonos se od čtvrtka 2.8.2018 obchodují na burze Nasdaq pod tickerem SONO. Před svým debutem ve středu v...
img

IPO Sonos: Akcie Sonos se začínají obchodovat na burze Nasdaq

03.08.2018  Akcie Sonos se od čtvrtka 2.8.2018 obchodují na burze Nasdaq pod tickerem SONO. Před svým debutem ve středu v...
img

IPO Sonos: Akcie Sonos se začínají obchovat na burze Nasdaq

03.08.2018  Akcie Sonos se od čtvrtka 2.8.2018 obchodují na burze Nasdaq pod tickerem SONO. Před svým debutem ve středu v...
img

IPO Sonos: Akcie Sonos se začínají obchovat na burze Nasdaq

02.08.2018 Akcie Sonos se od čtvrtka 2.8.2018 obchodují na burze Nasdaq pod tickerem SONO. Před svým debutem ve středu večer oznámila společnost upisovací cenu při IPO Sonos na $15 za akcii.
img

Na pražskou burzu míří společnost Primoco UAV a Prabos

13.04.2018 Trojice společností se svými poradci navštěvuje potenciální investory a obchodníky a chystá své prezentace. V druhé vlně v červnu se připojí i společnost Hub Ventures, která nabídne své akcie. Trojice společností se chystá na nový akciový trh pražské burzy, který je zaměřený zejména na malé firmy. O úpis akcií v prvním kole projektu Start se tedy chystá výrobce bezpilotních letounů Primoco UAV a výrobce pracovní a profesní obuvi Prabos. Třetí společnost zůstává zatím skryta před zraky investorů.
img

Bitcoin: Praktický průvodce & odpovědi na 13 zásadních otázek

18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě.
img

Bitcoin: 15 klíčových otázek a odpovědí

18.01.2018 Bitcoin a další virtuální měny se staly fenoménem moderního světa a pomalu způsobují revoluci v tom, jakým způsobem uvažujeme o penězích a o jejich hodnotě. Bitcoin, který původně vznikal jako akademický projekt, se během pár let dostal na první stránky snad všech investičních magazínů. Během jediného roku vzrostl o tisíce procent a zapsal se do historie jako nejvýnosnější aktivum všech dob. Měna, která nepatří žádnému státu, nepodléhá regulaci a kterou vytvořil někdo, koho se doosud nepodařilo vypátrat.
img

IPO DropBox

13.01.2018 Firma se sídlem v San Francisku je na trhu od roku 2007 a už roky se spekulují, že se blíží veřejný úpis akcií (IPO). Ocenění společnosti ve výši 10 miliard dolarů zvýšilo tlak na DropBox, aby počkala, dokud se nepřiblíží tomuto odhadu na akciovém trhu.
img

IPO China Literature – hongkongský Unicorn

23.10.2017  China Literature ltd IPO 8/11/2017 Hong Kong Stock Echange (SEHK)   Společnost China Literature Ltd, která je za...
img

Mongo DBDB zisk 36% za první obchodní den

20.10.2017 Společnost Mongo, vstoupila na americký trh NASDAQ Global 19. října tohoto roku. Programátor databázových systémů postavených na modelu Lotus Notes db, poskytující základní model zdarma, úspěšně realizoval své IPO. Primární úpis, který proběhl 18. října přinesl investorům 20 % zisku, když ze základní ceny 20 USD byly všechny akcie koupeny jediným investorem, Renesance Capital Invest, za cenu 24 USD.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Nižší inflační vývoj v USA je podporou pro akciové trhy

17.08.2017 Americký akciový trh výrazných změn v průběhu včerejší seance nedoznal, když index S&P 500 povyskočil jen o 0,1 %. Podobně se dařilo i průmyslovému indexu Dow Jones, dvě desetiny procenta pak přidal technologický Nasdaq. Ze sektorů se v rámci nejširšího indexu dařilo nejvíce těžebním společnostem (+0,9 %), které profitovaly z rostoucích cen komodit. Akcie energetických firem pak stály na opačném pólu, když odepsaly 1,1 %. Zápis z posledního zasedání Fedu se na obchodování s akciemi příliš nepromítnul. V něm zazněly obavy některých centrálních bankéřů o inflační vývoj, u kterého se zdá, že se inflace bude delší dobu držet pod hranicí 2 %. Tím se snižují spekulace na další zvýšení úrokových sazeb v letošním roce. Snižování velikosti bilančí sumy Fedu by mohlo být oznámeno na zářijovém zasedání.
Dreamvestice.png

ČNB upozornila na DreamVest Europe LTD.

27.02.2017 Česká národní banka upozornila na aktivity společnosti DreamVest Europe LTD. V České republice je v souvislosti s internetovou prezentací projektu "Dreamvestice" veřejně nabízena investice do dluhopisů emitenta DreamVest Europe LTD., aniž by byl ale v souladu se zákonem o podnikání na kapitálovém trhu schválen a uveřejněn prospekt těchto cenných papírů. ČNB o tom informovala na svém webu. Tam také centrální banka zveřejňuje schválené prospekty cenných papírů.
img

Zápisnica z FOMC odpovede nepriniesla - denný výhľad

17.08.2016 Napriek komentárom člena FOMC Dudleyho, o možnom navršovaní sadzieb v USA už na septembrovom zasadaní, trh ani po stredajšej zápisnici FOMC nemá v názoroch jasno. Záspisnica, odhaľujúca nejednotnosť voliacich členov FOMC v otázke načasovania rastu sadzieb, očakávaný jastrabí signál nepriniesla. USD sa tak na krátko dostal pod výpredajný tlak.
img

Brexit až koncom 2019? - týždenný výhľad

14.08.2016 Zostane Veľká Británia súčasťou EÚ až do konca 2019? The Sunday Times cez víkend priniesol informáciu o tom, že januárový termín pre aktiváciu článku britská vláda nemusí stihnúť.
img

Denný výhľad na 9.8.2016

08.08.2016 OPEC plánuje v septembri informačné stretnutie svojich členov. Obnovenie limitov pre produkciu ropy členov OPEC je pritom jednou z možných tém.
img

Metallica euru nevěří

07.12.2011 Metallica prý odložila své koncertní turné po Evropě. Důvodem by měly údajně být...
img

Rozhovor se společností E4U - zkušení investoři nezapomínají mít v portfoliu obnovitelné zdroje energie

27.06.2011 V Česku je E4U první, kdo s veřejnou nabídkou tohoto typu přichází. Rozprodaná je již téměř polovina nabízeného množství dividendových akcií, uvedl Aleš Jelínek.
forex466.jpg

Forex fond aneb další šance pro tradery

26.11.2009 Někteří tradeři jsou schopni na trhu dosahovat velmi vysokého procenta zhodnocení kapitálu ale už jim nestačí spokojit se s desetitisíci dolary vydělaných měsíčně na svůj účet. Mnoho těchto traderů si proto zakládá své vlastní fondy, kde nabízejí správu peněz na forexu pro investory s možností velmi vysoké procentuální návratnosti. Mohou si tak proto vybudovat mnohamilionový byznys. Každý si jistě umí spočítat, že spravovat svých 20 000 USD a dosahovat roční zhodnocení na Forexu okolo 70% je něco jiného než obchodovat například s jedním milionem USD. Tam potom mohou být zisky pro tradera mnohonásobně vyšší. Forex díky své obrovské likviditě toto samozřejmě umožňuje.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Intradenní obchodování | Brexit | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Akciový index | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | USA | Nezaměstnanost | OPEC | HDP | Obchodní deník | Měnová politika | Austrálie | Německo | Pražská burza | Apple | Evropské akcie | New York | Ceny ropy | Spekulace | Americké akcie | ETF | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Akciové trhy | Obchodování na burze | Cenné papíry | Kapitál | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Benchmark | Bloomberg | Bod | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Distribuce | Dluhopis | Drawdown | ECB | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurobondy | FOMC | FX | Fed | Finanční trh | Hedge fondy | Futures | Grafy | Hedge | High | High Yield | IPO | ISIN | Index PX | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Kupón | Kurz | Likvidita | Makro data | Risk | MetaTrader | Měna | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Offshore fond | Opce | Pip | Platforma | Portfolio | Pozice | RRR | Rating | Reálný účet | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Spot | Spread | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Warranty | Yield | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Index MSCI | Citigroup | Komerční banka | Admiral Markets | Úroková sazba | Investoři | Fond | EU | Vývoj ceny | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Bitcoinová burza | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Zkušenosti | Euforie | Optimismus | Výsledky | Emoce | Investiční příležitost | Credit Suisse | ČSOB | Partners | DailyFX | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Stoxx 600 | Regulace | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Makro | Facebook | LYNX | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Burzy | Trim Broker | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Komunita | Raiffeisenbank | Aktivum | Index | Likvidní | Vnitřní hodnota | Volatilní | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Erste | Americká burza | Analýzy | Banka | Bitcoin peněženka | Cena | Cena akcií | Co je bitcoin | Česká spořitelna | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | EUR USD | Eura | Finance.cz | Fondy | Forex fond | Forexu | Graf | HSBC | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do dluhopisů | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investing | Investování do fondů | Jak investovat | Jak koupit bitcoin | Jak těžit Bitcoin | Komodita | Komoditní | Korporátní dluhopis | Korporátní dluhopisy | Koupit bitcoin | Kurz bitcoinu | Kurzy | LYNX Broker | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Nejlepší investice | Nemovitosti | Ocenění akcií | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Převod akcií | Převodník měn | Rakousko | Ratingové hodnocení | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Státní dluhopisy | Stoxx | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Volatility | Vývoj akcií | Webinář | Webináře | WTI | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | Tradeři | CNBC | EIA | Benzín | Buffett | Báze | CEPS | Elon Musk | Indie | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | Obchodní den | Petr Kellner | Roadshow | ROCE | Spojené státy | Investiční instrument | M2 | Tržby | Clearing | QE | Bohatý | Jiří Soustružník | Zhodnocení kapitálu | Komise | Kontrakt | Volby | Rozhovor | Blog | Retail | Burze | Traders | Aramco | Bernstein | Microsoft | MSCI | Home Credit | London Capital Group | Investing.com | The Sunday Times | CI Komodity | Thomson Reuters | Firemní dluhopisy | MarketWatch | Úspěch | Podnikání | Hospodářské výsledky | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Podnikatelé | Pro tradery | Zkušení investoři | Přehled | Hodnota bitcoinu | Americké trhy | Forbes | Firmy | Cenné kovy | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Alibaba | Dnešní obchodování | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Ropná společnost | TradingView | S&P | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Erste | VIG | Saúdská Arábie | Akcionáři | Zajištění | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Poplatky | Britská vláda | Krize | Investiční rozhodnutí | Pražský parket | Investovat do akcií | Výnosy | Rizikové investice | Americký index S&P 500 | Softbank | Příjmy | ExxonMobil | ČTK | Aktuální cena | Fondy rizikového kapitálu | J.P. Morgan | Vstup na burzu | Obchodování na zámořských trzích | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | René Remšík | Breakout Trader | Vývoj na světových trzích | Akciové společnosti | Coinbase | Bitcoin Cash | Bitcoin (BTC) | Americký akciový trh | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Bitcoin Gold | Podnikové dluhopisy | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Alternativní měny | Obchodování s bitcoinem | Coinmarketcap | Bitcoin futures | LYNX Trading | Investiční nástroj | Mineři | Investice do kryptoměn | Jak fungují akcie | Altcoiny | Drobní investoři | Airbnb | Obchodní války | Podniky | Obchodní aktivita | Akcie společnosti | Objem obchodování | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | IPO kalendář | Trh Start | Pražský index PX | Primární nabídka | Starteepo | Podílové dluhopisové fondy | Kotované dluhopisy | Rizikovedluhopisy.cz | Evropská komise | Obchodovat s akciemi | Primární nabídka akcií | Německé banky | Vysoký výnos | IPO Uber | IPO Lyft | IPO Pinterest | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO 2019 | Akcie Pinterest | PINS | Pinterest (PINS) | Akcie Lyft | Lyft (LYFT) | Zahraniční investoři | IPO Luckin Coffee | Začít obchodovat | Nabídka akcií | South China Morning Post | Čínský trh | Firemní dluhopis | Akcie a ETF | Nový akciový trh | Coffee | Nezajištěné dluhopisy | WeWork | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Saudi Aramco | PPF | Úpis akcií | IPO Home Credit | TeamViewer | AKAT | Internet of Things | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Státní ropná společnost | IPO TeamViewer | Obchodujte | Čistý zisk | Obchodní model | AKAT ČR | Emitent dluhopisu | Jana Brodani | Objem | Alibaba Group | Akcie Alibaby | Firma | Dluhopis je půjčka | Podřízené dluhopisy | Vysoké riziko | Generální ředitel | IPO Saudi Aramco | IPO Alibaba | Fortune | Úvěrové produkty | Nejbohatší | Miliardy | Hong Kong | Ředitelka AKAT ČR | Akcie Saudi Aramco | Samba Capital | Primární nabídka akcií Saudi Aramco | Primoco UAV | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Scorecards | Regulátoři | Výkonná ředitelka | Ředitelka
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Výhled | Banka | FOREX | Rezistence | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Graf | Indikátor

Předchozí klíčová slova

Propouštění
PROP Trading
Propuštění Powella
Propuštění šéfa Fedu
Proroctví
Prosincová inflace
Prosincová meziroční inflace
Prosincová sezónnost
Prosoché
Pro Speed Tech Ltd

Následující klíčová slova

Prosperující akcie
Prostředí investic
Prosus
Prošlá platnost
Protect Company
Protect Company s.r.o.
Protekcionismus
Protestující v Hong Kongu
Protesty v Hong Kongu
Protesty v Hongkongu
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Potvrďte prosím... Zavřít