Pátek 25. červen 2021 02:39
reklama
Admiral Markets new demo
reklama
Capital.com euro
reklama
Admiral Markets new demo

Klíčová slova - Akcie Alibaba

img

Long signál na iShares Nasdaq US Biotechnology ETF (2B70)

23.06.2021 iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF sleduje investiční výsledky indexu sestávajícího z akcií společností působících v biotechnologickém a farmaceutickém sektoru, které jsou uvedeny na NASDAQ. S ETF s ISIN: IE00BYXG2H39 lze diverzifikovaným způsobem investovat do amerického biotechnologického a farmaceutického sektoru. Poté, co fond vykazoval od února do května slabost, se býkům podařilo v červnu přerušit klesající trend.
img

Long signál na akcie Apple (AAPL)

16.06.2021 Společnost Apple na konci dubna vykázala silná čísla za své druhé fiskální čtvrtletí. Technologický gigant v tomto čtvrtletí prodal téměř 48 milionů iPhonů. Analytici doufají v nové prodejní rekordy díky modelům iPhone 12 s podporou 5G. Nicméně i akcie Apple trpí obecnou slabostí v technologickém sektoru a trend se dlouhodobě pohybuje do strany.
img

Long signál na akcie PayPal (PYPL)

09.06.2021 PayPal provozuje online platební systém, který nabízí svým zákazníkům bezpečnou možnost převodu peněz prostřednictvím účtu PayPal, přímého debetu nebo kreditní karty. Klienti společnosti mohou využívat svůj účet k platbám v mnoha online obchodech nebo k jednoduchému převodu peněz. Poté, co se cena akcií v únoru zvýšila na historické maximum, následovala prudká korekce, během které cena klesla až pod EMA-50.
img

EU hlási 15 mil. nezaměstnaných lidí. Průměrná mzda v České republice vzrostla o 3,2 %

04.06.2021 Ruský ministr financí Anton Siluanov na ekonomickém fóru v Petrohradu oznámil, že Rusko hodlá ze svého státního investičního fondu (FNB) vyjmout všechna dolarová aktiva, která by měly být nahrazeny eury, jüany a zlatem. „Podobně jako centrální banka jsme se rozhodli omezit investice fondu do dolarových aktiv“, dodal Siluanov.
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastruktúrniho plánu na 928 mld. USD

28.05.2021 Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z květnových -8,6 bodu. Dochází tedy ke zlepšení spotřebitelské důvěry v největší evropské ekonomice, avšak analytici očekávali daleko významnější zlepšení (-5,2 bodu).
img

Long signál na akcie Royal Dutch Shell A (RDSA)

19.05.2021 Royal Dutch Shell patří mezi největší energetické společnosti na světě. Společnost se podílí na průzkumných a těžebních projektech minerálního oleje a zemního plynu ve zhruba 70 zemích a je jedním z největších světových distributorů paliv a maziv. Poté, co akcie v posledních měsících posílila na více než 18,50 EUR, následovala korekce, která cenu stlačila pod EMA-50.
img

Akcie Tesla padají – Zastaví se propad ceny akcií?

12.05.2021 V rámci technické a fundamentální analýzy se opětovně zaměříme na technologickou společnost, konkrétně na akcie Tesla. Pokud vás zajímají ekonomické výsledky i jiných technologických firem, před týdnem jsme pro vás zpracovali komplexní přehled tzv. FAANG akcií (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google).
img

Výsledky FAANG předčily očekávání. Poroste cena akcie Amazon i nadále?

05.05.2021 Dnešní technickoua fundamentální analýzu na vybrané akcie pojmeme trochu jinak. Vzhledem k tomu, že máme výsledkovou sezonu, přiblížíme si, jak se dařilo společnostem FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google), protože na výsledky těchto společností mnozí netrpělivě čekali.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

05.05.2021 Nárůst počtu nových klientů lídra v segmentu streamovacích služeb se na začátku roku poměrně zpomalil v důsledku prodlevy v tvorbě nových filmů a seriálů během pandemie COVID-19. Trend se během posledních několika měsíců pohyboval do strany v rozmezí 490-570 USD.
img

Uranové akcie v roce 2021: 3 tipy na nejlepší akcie uranu

30.04.2021 Uran je materiál, bez kterého se neobejde žádná jaderná elektrárna. Právě narůstající počet jaderných elektráren může znamenat pro uranové akcie dobré časy. V tomto článku si představíme základní fakta o uranu a jak je to s jeho produkcí. Podíváme se, co ovlivňuje cenu uranu a jak se daří společnostem těžícím uran.
img

Akcie Alibaby rostou o 6 % navzdory rekordní pokutě

12.04.2021 Alibaba (BABA.US) – ADR vzrostly o 6 % v reakci na pokutu ve výši $2,8 mld. od čínského regulátora za zneužití dominantního postavení. Na první pohled velká pokuta však dosahuje pouze 4 % domácích prodejů, přičemž legislativa povoluje až pokutu ve výši desetiny všech domácích prodejů. Trhy se tak nyní může přestat bát možných kroků čínské administrativy a vrátit se zpět k fundamentům společnosti.
img

Ustojí akcie Nike bojkotování na čínském trhu?

07.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Nike, neboť společnost čelí jistým problémům kvůli svému firemnímu stanovisku. Konkrétně se jedná o kritiku vnitrostátní politiky Čínské lidové republiky, kterou země zaujímá vůči etnickým Ujgurům.
img

Long signál na WisdomTreePhysical Palladium (VZLB)

07.04.2021 WisdomTreePhysical Palladium je ETC, který investuje do palladia a replikuje výkonnost podkladového indexu se zajištěným dluhovým závazkem krytým fyzickým drahým kovem. Dlouhodobě nastavený boční pohyb byl nedávno porušen prudkým výpadem směrem nahoru.
img

Vesmírné akcie 2021: Inspirujte se společnostmi, které míří ke hvězdám!

01.04.2021 Vesmír fascinuje lidstvo odjakživa a zájem o něj neopadl ani v 21. století. Není to tak dávno, co sonda Perseverance přistála na Marsu, aby mohla pátrat po stopách života na této planetě. Vesmír je ale také plný příležitostí. Mnoho investorů vidí ve vesmíru budoucnost. Ať už se jedná o vesmírnou turistiku nebo využívání vesmíru pro jiné účely. První vesmírný závod náhle skončil poté, co Neil Armstrong přistál na Měsíci.
img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Rozbřesk: Nejvyšší nezaměstnanost za čtyři roky, intervence proti zlotému a forint pod tlakem

30.12.2020 Závěr roku v ČR poznamenává nejenom třetí lockdown a zastřenost kovidových čísel v důsledku vánočního netestování, ale rychlého zvyšování počtu lidí bez práce. Na prosinec si firmy už tradičně ponechávají propouštění a tradičně končí i úvazky na dobu určitou, nicméně tentokrát do vývoje silně promlouvá i nepříznivá ekonomická situace.
img

Trump podepsal stimuly a brexitová jednání přinesla dohodu. Americké akcie na nových rekordech

28.12.2020 Americký prezident Donald Trump navzdory počátečním obstrukcím nakonec podepsal balík stimulačních opatření na podporu ekonomice, což podpořilo akcie na domácí půdě i jinde ve světě. Svého požadavku navýšit zamýšlenou výplatu 600 dolarů jako individuální přímou podporu Američanům na 2000 USD se nevzdal a požaduje hlasování v Kongresu. Tento požadavek je ovšem nezávazný a oběma komorami pravděpodobně neprojde.
img

Alibaba čelí na akciovém trhu propadu po pozastavení IPO Ant Group

04.11.2020 Akcie Alibaba včera v noci uzavřely s poklesem kolem 8% jak na newyorské burze, tak na hongkongské burze poté, co regulační orgány neočekávaně pozastavily kotování její dceřiné společnosti Ant Group.
img

Long signál na akcie Alibaba (BABA)

07.04.2020 Zdá se, že čínská ekonomika již překonala nejhorší část krize, způsobenou pandemií koronaviru a ekonomika se pomalu, ale vytrvale rozbíhá. Čínský akciový trh se stabilizoval a ukázalo se, že je mnohem stabilnější než akciový trh v Evropě nebo USA. V důsledku toho by se společnost Alibaba, jako jedna z těžkých vah čínské ekonomiky, mohla brzy zotavit.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

IPO Alibaba: Sekundární IPO v HK bude největší IPO roku 2019

22.11.2019 V letošním největším IPO je čínský e-commerce gigant Alibaba připraven získat až $12,9 miliard na burze v Hongkongu, čímž se posílí finanční trh města zasaženého politickými nepokoji.
img

Hongkongskou ekonomiku může povzbudit čínský gigant Alibaba

13.11.2019 „Společnost Alibaba Group pravděpodobně investuje peníze z prodeje akcií na hongkongské burze do rozvoje čínského trhu. Hlavní strategií společnosti je rozšířit elektronický prodej mimo velká čínská města do méně rozvinutých oblastí. Tím by mohlo být osloveno mnoho desítek milionů nových zákazníků,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 30.9.2019

30.09.2019 Donald Trump zvažuje možnost zakázat listing čínských společností na amerických burzách. V praxi by se jednalo o faktor, který by vedl k citelnému omezení poptávky po čínských cenných papírech. Nicméně představitelé amerického ministerstva takové kroky jednoznačně popřeli. Výrazně tento nápad kritizovali představitelé Nasdaqu. Některé čínské společnosti v reakci na výrok ztrácely. Např. akcie Alibaba odepsaly téměř 5%. Domníváme se však, že brzy odezní. Možnost, že by zákaz skutečně vešel v platnost, nevnímáme jako reálnou.
img

Long signál na akcie Alibaba (BABA)

17.09.2019 Alibaba utrpěla v poslední polovině roku 1,3% pokles, patrně v důsledku obchodní války mezi USA a Čínou. V současné době bylo dosaženo dlouhodobé linie podpory / odporu, kde býkům v posledních měsících došel dech.
img

Qualcomm vs. Ambarella

06.11.2017 Budoucnost chipmakerů   Chipmakeří Ambarella (NASDAQ: AMBA) a Qualcomm (NASDAQ: QCOM) mají spoustu společných rys...
img

Qualcomm vs. Ambarella

06.11.2017 Budoucnost chipmakerů   Chipmakeří Ambarella (NASDAQ: AMBA) a Qualcomm (NASDAQ: QCOM) mají spoustu společných rys...
img

Podle Saxo Bank je nejobchodovanější akcií roku Alibaba, v ČR vede Bank of America

12.07.2017 Investiční a obchodní online specialista Saxo Bank oznámil jména pěti nejprodávanějších akcií na platformě SaxoTraderGO v první polovině roku 2017. Investoři a obchodníci si nadále nejvíce vybírají americké technologické akcie, které podávají stabilně výborné výkony na burzách.
img

Výsledky Alibaba Group v 1.Q zklamáním? Rozhodně ne!

19.05.2017 Čínská jednička v elektronickém obchodování, společnost Alibaba Group v průběhu včerejšího dne zveřejnila hospodářské výsledky za 1 čtvrtletí letošního roku. Ačkoliv zisk na akcii nedosáhl úrovní očekávaných analytiky, dokázala společnost meziročně vygenerovat tržby vyšší o 60 %.
img

Veřejná analýza leden 2017_nákup CFD na akcie Alibaba Group_5. aktualizace

16.05.2017 Těm, kteří se nechali inspirovat lednovou analýzou společnosti PrimStock na nákup CFD na akcie společnosti Alibaba Group, mohl tento obchod bez přehánění od data vydání analýzy navýšit obchodní účet o 3.279 USD při nákupu pouhého 1 lotu.
img

Akcie Alibaba Group míří k výšinám

29.03.2017 Aliexpress.com nákupní galerie pro tisíce malých čínských prodejců, se v Česku těší stále větší oblibě. Dokazují to úd...
img

Lednové aktuality poslaly akcie Alibaba Group na dvouměsíční maximum

16.01.2017 Akcie společnosti Alibaba Group si od začátku ledna vedou nadmíru dobře. Krátkodobá korekce nabízí prostor pro posílení pozice a obchodních šancí. V krátkosti shrňme vývoj posledních týdnů. Ještě v prosinci roku 2016 se čínské platformě Alipay podařilo značně posílit svou pozici na evropském trhu. Smlouvy se společnostmi SIX Payment Services, francouzskou BNP Paribas, anglickou bankou Barclays a italskou UniCredit rozšíří nabídku služeb platformy Alipay o další téměř 1 milión evropských prodejců. Alipay má přibližně 450 miliónů uživatelů, v průměru je denně prostředkem až 170 miliónů transakcí a kromě Číny je využívána v dalších 70 zemích světa.
img

Akcie Yahoo se propadly pod regulatorním tlakem

20.05.2015 Úterní seance na amerických akciových trzích se nesla v poklidném duchu. Akciové indexy mírně rostly, když investory povzbudila pozitivní US makrodata. Počet stavebních povolení v dubnu vzrostl na 1,143 milionu z březnových 1,042 milionu. To bylo výše, než očekával konsensus analytiků na 1,060 milionu. Nad očekáváním skončil rovněž počet zahájených staveb rezidenčních nemovitostí, který v dubnu vzrostl na 1,135 milionu z březnových 0,944 milionu.
img

Burzovní rozcvička s Lynx: Akcie Alibaba na rekordech

05.11.2014 Volební den v USA přinesl návrat republikánské (pro-byznys) strany k nadvládě v senátu, avšak akcie si lehce oddechly po růstu k novým rekordům. Index S&P 500 zavřel o 6 bodů níže na 2 012. Poprvé reportovaly výsledky akcie Alibaba a hned to vedlo k vytvoření nových historických maxim.
img

Burzovní rozcvička s Lynx 4.11.2014

04.11.2014 Index S&P 500 včera vytvořil nové intradenní maximum na 2024,54, avšak poté se propadl a zavřel na stejné úrovni jako ...
img

Akcie Alibaba dnes vstupují na burzu

19.09.2014 Aktuální rekordy na indexech S&P i Dow Jones zůstanou dnes ve stínu nejočekávanějšího IPO roku 2014. Akcie Alibaba se ...
img

IPO Alibaba se blíží! Bude největším IPO historie?

02.09.2014 Jestli byl loni Wall Street vzhůru nohama kvůli IPO Twitter, letos je stejný efekt u akcií Alibaba. Ještě se nestalo, ...
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Moody's | Equity | Inflace | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Divergence | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Bull | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Close | DAX | Demo účet | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | Dow Jones Industrial | Downgrade | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Fed | Finanční trh | Futures | Fúze | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | Long | Lot | Low | MT4 | Margin | Market Maker | Marže | Momentum | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Obchodník | Open | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | RRR | RSI | Rally | Rating | Realizace zisku | Reserve Bank of Australia | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SEC (Securities and Exchange Commission) | Short | Spot | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zisková marže | Zlato | ČNB | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Morgan Stanley | Bank of China | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | Patria | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Čínské akcie | Investoři | Fond | Stimulační opatření | EU | Býčí divergence | Vývoj ceny | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Zkušenosti | Deprese | Výsledky | Euronext | Credit Suisse | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Makrokalendář | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Index cen | Obchodní seance | Makrodata | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | EURUSD | USDJPY | GBPUSD | EPS | Index | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Tesla | Aktuální cena ropy | Aktuální kurzy měn | Alibaba akcie | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Cyrrus | CZK | Černá labuť | DJIA | Dolar | Elektřina | Emisní povolenky | Eura | Exchange | Fiskální rok | Fondy | GfK | Graf | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Index DJIA | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investovat do zlata | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakoupit akcie | EBay | JP Morgan | Kurz akcie | Kurzy | Libra | Londýnská burza | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Nákup akcií | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Odkup akcií | Online obchodování | Patria.cz | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Société Générale | Státní dluhopisy | Stoxx | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Twitter | Velká Británie | Volatility | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny zlata | Vývoj nezaměstnanosti | Webinář | Webináře | WTI | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Zisky | CNBC | ZEW | Buy | Cena úpisu | Cílová cena | EBITDA | Elon Musk | Ex-dividend | Hold | Indie | IRS | Jeff Bezos | Mark Zuckerberg | Prospekt | ROCE | ROE | Crédit Agricole | Spojené státy | Směrodatná odchylka | Tržby | Clearing | Světové ekonomiky | Western Union | WebTrader | Commission | Trader Workstation | Volby | Know-how | Retail | Vzdělání | 1 milion | Burze | Dividendové akcie | Investment | Slušný zisk | Traders | Aramco | Unicredit | PrimStock | RBC Capital Markets | Microsoft | Westpac | CME Group | London Capital Group | NATO | RBC Capital | Barrick Gold | Halifax | Short squeeze | Black swan | HUF/EUR | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Dlouhé pozice | Multi-Asset obchodování | Energie | Příležitosti na trzích | Earnings | Linie podpory | Bloomberg TV | Přehled | Forbes | Pozornost investorů | Index důvěry | Firmy | Aktuální vývoj | Glencore | Akcie v Asii | Americké státní dluhopisy | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Nervozita | Americké burzy | Richard Branson | Tržní aktuality | Alibaba | Akcie Virgin | Burzovní rozcvička | Propad | Německý index DAX | Ropná společnost | S&P | Guvernér | Britská banka Barclays | Ztráty | Evropský trh | Saúdská Arábie | Akcionáři | Daně z příjmů | Zajištění | Baidu | Blockchain | Tesla | Nízká volatilita | Nákupní signál | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Poplatky | Konsensus | Mzdy | Úspěšné obchodování | Predikce | Ekonomická situace | Krize | Investiční rozhodnutí | Makroekonomika | Investovat do akcií | Výběr zisků | Výnosy | Rizikové investice | Americká vláda | Očekávání analytiků | Softbank | Institucionální investoři | Příjmy | Kapitálové strategie | Alphabet | Měny&Sazby | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Pokles ekonomiky | Hlavní ekonom | Očekávání | SaxoTraderGO | ex | Zahraniční forex | Cena palladia | BHS | Breakout Trader | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Coinbase | Akcie Tesly | Spekulativní investice | Palladium | Technologie blockchain | LYNX Trading | ETC | NEST | Příznivci kryptoměn | Jak fungují akcie | Airbnb | Ekonomické výsledky | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Očekávání investorů | Lockheed Martin | Obchodní týden | Obchodní válka | Vývoj na finančních trzích | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Čínský akciový trh | Forint | Výplata dividend | RDSA | Royal Dutch Shell | IPO kalendář | HKD | Dluhopisové výnosy | Silnější dolar | Signál na akcie | Dopady na ekonomiku | Index spotřebitelské důvěry | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Dolarová aktiva | RSI indikátor | Palladiové akcie | Nejvýznamnější burza | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO WeWork | IPO 2019 | IPO Instacart | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Technologický Nasdaq | CNY | Tencent Holdings | Sharpe ratio | Brexit bez dohody | Boris Johnson | NVDA | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Americké společnosti | South China Morning Post | Čínský trh | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Týdenní makrokalendář | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Defenzivní akcie | Uranové akcie | Pokles cen | Americké futures | Štěpán Křeček | Tomáš Pfeiler | Nové akcie | Akcie týdne | AMZN | WeWork | Kótování | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Prosus | Saudi Aramco | Denní graf | Poptávka po ropě | Úpis akcií | UCITS | Obchodování jedním kliknutím | iShares | Kurzarbeit | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Bilance zahraničního obchodu | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | McKinsey | Alipay | Ant Financial | Huawei | Digitalizace | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | Obchodní model | Prezident Donald Trump | Propad ceny akcií | IOT | Objem | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | CIC | Standardní odchylka | Analýza dat | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Alibaba Group | Akcie Alibaby | Inflace v USA | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | PLN/EUR | Technické analýzy | BAT | Applied Materials | UnitedHealth | Čínská firma | Borsa Italiana | Zavedení digitální daně | Bilance | Index DOW | Generální ředitel | GM | IPO Saudi Aramco | IPO Alibaba | Amazon | Fortune | Nadhodnocení | Nejbohatší | Miliardy | All Time High | Hong Kong | Legislativa | Rezistenční pásmo | INTC | Walt Disney | 5G | Bankovní tituly | Financovat | SMA | Předpovědi | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Propouštění | Rostoucí náklady | General Motors | Nejvyšší nezaměstnanost | Problémy | Členské státy EU | Státy EU | Cena za akcii | Medvědí vlajka | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | GBP/EUR | Nálada | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Akcie Yahoo | Amgen | Míra | Jaderná elektrárna | Investujte | Evoluce | Automobil | FDX | xStation5 | AAPL | Snap Inc | Disney | Nike | Dot-com | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Roční růst | Kraft Heinz | Ziskovost | Stabilní společnosti | Hospodaření | Klesající trend | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | NFLX | Inovace | Washington | Vysoká dividenda | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Zemědělství | Výsledky hospodaření | ASML | Vyšší inflace | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Spotřebitel | Alibaba Group Holding | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Google | Samsung | WhatsApp | Obchodní vztahy | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Akcie Royal Dutch Shell | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Pokles | Situace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Boeing | Lehká ropa WTI | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Výdaje | Čínská vláda | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | SEC | Americké ekonomiky | Medvědi | Spuštění bitcoinů | Biogen | Valuace | COVID-19 | Akcie společnosti Apple | Gilead Sciences | Průměrná mzda | Akcie Netflix (NFLX) | Shortovat | Vývoj | Mzda | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | Příležitost k nákupu | WP | Restrikce | Vysoká rizika | Prudký pokles | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Profitovat | Akcie Tencent | Tencent | Medvědí trend | Stimuly | Letectví | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Anton Siluanov | Viceprezident | Spotřebitelé | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Prudký pokles cen | Texas | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Další pokles | Algoritmy | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Kongres | Manufacturing | Republikáni | Domácnosti | Výrobce letadel | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Ministryně financí | Prodejní tlak | Citrix | Citrix Systems | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Biliony | Potenciál | Propad HDP | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Práce | Údaje | Mexiko | UnitedHealth Group | Nárůst nezaměstnanosti | Snížení produkce | WMT | Long signál na akcie | WisdomTree | Úspory | Colorado | USD za barel | Propad ceny | Reddit | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Institut GfK | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Cenový pokles | Shell | Zaměstnanci | Gilead | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Růst výnosů | Rally na akciích | PEPSICO | Dovoz | Turistika | Dlouhodobý trend | Dosáhnout zisku | Regulační orgány | Australská ekonomika | Expanze | Dluhy | Členské státy | Akcie Nike | NKE | Merck | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Recyklace | Spekulovat | Moderna | Státní podpora | Advance Auto Parts | Manažeři | Umělé inteligence | Pronájem nemovitosti | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Průraz | Střední Evropa | Vedení společnosti | Antivirus | Waymo | Arizona | Akcie FAANG | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Akcie Coca-Cola | Ant | Sony | Úspěchy | Ocenění | Šance | Růst tržeb | Ceny | Verizon Communications | Technologické společnosti | Společnost Amazon | Zakladatel Amazonu | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Zlatá horečka | Akcie u LYNX | Čínská společnost | IPO Ant Group | Ant Group | Blue Origin | Virgin Galactic | Počet akcií | Zvýšení daní | Coca-Cola | Průměrné mzdy | Vývoj průměrné mzdy | SPAC | Odborníci | Rentabilita | Inspirace | Qualcomm | Elektromobily | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Grubhub | Biden | Marathon | Průmyslové zakázky | Lockdown | AEX | Naspers | iPhone 12 | iPhone | Akciové portfolio | Akcie Sony | Jitan Solanki | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Technologické tituly | SAP AG | PFE | CSCO | JNJ | Zveřejnění výsledků | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | QCOM | GPS | Praktické tipy | Proražení | Brexitová jednání | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | ABNB | H&M | BIDU | Očkování | NBP | MGM | Balík stimulačních opatření | Carnival | Home office | Růst ceny | China Unicom | Zvýšení ceny | Brands | Akcie Prosus | Dopad na akcie | JD | Shopify | Firma Boeing | Acacia Communications | MRK | CARA | WU | Jack Ma | Situace na trhu | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | KFC | PEP | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Cenové výkyvy | Rekordní rok | Dynamický růst | Nákup bitcoinu | UNH | Zinek | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Iridium | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | AIG | SPWR | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | GameStop akcie | IPO Deliveroo | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | WisdomTreePhysical Palladium | VZLB | WisdomTreePhysical Palladium (VZLB) | Special Purpose Acquisition Company | BABA.US | Alibaba (BABA.US) | Emise skleníkových plynů | Vysoká cena | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran | Verizon | Comcast | Výsledky FAANG | Kellogg | Goldman Sachs Group | Royal Dutch Shell A | API | Oslabení | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Infrastrukturní plán | Ruský ministr | iShares Nasdaq | iShares Nasdaq US Biotechnology ETF | Biotechnology ETF | 2B70 | iShares Nasdaq US-Biotechnology UCITS ETF
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Akcie Airbus Group (AIR)
Akcie Airbusu
Akcie Air France-KLM
Akcie Air France-KLM (AF)
Akcie Air Liquide
Akcie Air Liquide (AI)
Akcie Akcie Philips
Akcie Akcie Philips (PHIA)
Akcie Alcoa
Akcie Alcoa (AA.US)

Následující klíčová slova

Akcie Alibaba Group
Akcie Alibaby
Akcie Alibaby na burze
Akcie Align Technology
Akcie Allegra
Akcie Allianz
Akcie Allianz (ALV)
Akcie Allied Healthcare
Akcie Alpha Bank
Akcie Alphabet
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít