Pondělí 20. září 2021 15:19
reklama
X
Swissquote Krypto
reklama
X
Swissquote Bank
reklama
X
Swissquote Bank
reklama
X
ETX Capital

Klíčová slova - Čínské vlády

C:\fakepath\cina-20092021.jpeg

Akcie čínské realitní společnosti Evergrande spadly nejníže od roku 2010

20.09.2021 Akcie čínské realitní společnosti Evergrande, která se potýká s finančními problémy, se během dnešního obchodování na burze v Hongkongu propadly až o 19 procent a dostaly se na nejnižší úroveň od května 2010. Investoři jsou pesimističtí ohledně vyhlídek podniku, zatímco regulační úřady varují, že neschopnost firmy splácet závazky by mohla způsobit širší problémy v čínském finančním sektoru.
C:\fakepath\akcie-15092021-4.png

Kupte si od Gucciho akcie místo kabelky

15.09.2021 V mém prvním blogu bych se ráda věnovala akcii skupiny Kering, která je podle mého názoru zajímavou obchodní příležitostí pro swingový obchod.
img

Ranní komentář: Čínské akcie znovu pod tlakem, západní trhy se drží

13.09.2021 Minulý týden přinesl hned několik zajímavých fundamentů, v čele se zaseádním ECB, která naznačila, že je připravena zmírnit tempo svých měsíčních nákupů dluhopisů. Reagovala tak na ekonomické oživení a hlavně na růst inflace, která se v eurozóně dostala na 3 %. Euro ale v minulém týdnu i tak mírně ztrácelo vůči dolaru, kterému pomáhal risk-off sentiment a mírně negativní nálada na akciových trzích, které klesaly napříč většinou regionů.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 16.8.2021

16.08.2021 Nový pětiletý plán naznačuje, že regulatorní tlaky zesílí a rozšíří se i do jiných odvětví. Některé firmy na situaci spojenou s regulatorními riziky reagují. Cloud Village, společnost na streamování hudby, odložila plánované IPO na Hong Kongské burze. Investiční banky totiž neregistrovaly dostatečný zájem investorů. S úspěchem se nesetkalo IPO herní společnosti Krafton na burze v Soulu. Za společností stojí skupina Tencent a jednalo se nejobjemnější letošní listing na jihokorejském trhu. Akcie po primárním úpisu ztrácely 20 %. K poklesu přispěl regulatorní zátah čínských autorit proti herním společnostem. Investoři se přesouvají ze sektorů u nichž hrozí regulatorní riziko, např. e-commerce, do těch, které jsou čínskou vládou preferovány – např. polovodiče.
img

Týdenní výhled trhu BOE, RBA a NFP je v centru pozornosti

02.08.2021 Týden začíná v úterý brzy ráno vyhlášením sazeb Reserve Bank of Australia (RBA). Je pravděpodobné, že bude hýbat trhem, vzhledem k tomu, že většina Austrálie je opět ve výluce, vakcinace byla velmi vysoká a skutečnost, že australský dolar byl v posledních několika týdnech slabou měnou.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Pražská burza za sedm měsíců roku posílila o 17,5 procenta

30.07.2021 Pražská burza za prvních sedm měsíců letošního roku výrazně posílila. Index PX, který po deseti letech vystoupal opět nad hranici 1200 bodů, od začátku roku přidal 17,5 procenta. ČTK to dnes řekl analytik investiční společnosti Portu Vratislav Zámiš.
img

Rychlé shrnutí

26.07.2021 Akciové trhy v Asii dnes vykazují smíšené výsledky. Japonský Nikkei roste, ASX je stabilní a Kospi klesá.
C:\fakepath\Cina.jpg

CNN: Úpisům akcií čínských technologických firem v USA bude možná na čas konec

25.07.2021 Úpisům akcií čínských technologických firem na burzách ve Spojených státech bude možná konec - alespoň na čas. Řada z nich totiž plány sama vzdala po zásahu čínských úřadů, jež přispěly k propadu cen akcií čínských podniků, které už na burzách v USA jsou. Nejde ale jen o zásahy čínských úřadů - přísné jsou i požadavky úřadů v USA, které vyžadují audit zahraničních firem. A značný vliv má i nepovedený úpis jedné z prominentních technologických firem z Číny, poznamenal server CNN.
img

Komoditní trauma: FOMC vzal reflačnímu obchodování vítr z plachet

22.06.2021 Výbor FOMC minulý týden snížil riziko možného nástupu pádivé inflace, když navzdory očekáváním oznámil, že urychlí zpřísňování své politiky. Tím sebral vítr z plachet reflačnímu obchodování a vyslal komoditní sektor na cestu k jedné z největších týdenních ztrát od loňského března, kdy trhy na počátku pandemie zachvátila panika. Také čínské úřady se dál snažily přibrzdit inflaci omezením spekulací a hromadění komodit. Třetím nepříznivým vlivem pak byl silnější dolar, který dosáhl vůči měnovému koši dvouměsíčního maxima.
img

Je Bitcoin opravdu nová verze zlata?

31.05.2021 Bitcoin vlastní zhruba 17 % světové populace a 46 milionů Američanů. Nadnárodní společnosti jako Amazon, Microsoft nebo Home Depot ho přijímají jako běžnou formu platby. Světem v současnosti obíhají bitcoiny v hodnotě přibližně 36 bilionů dolarů.
img

Graf dne: Aluminum (24.05.2021)

24.05.2021 Cena hliníku klesla z nedávných maxim o téměř 12 % a dnešní seanci otevřela 2% medvědím cenovým gapem. Komodita se začala obchodovat v blízkosti úrovně 23,6 Fibo retracementu poslední růstové vlny, kde se nachází horní limita proraženého růstového trendového kanálu.
C:\fakepath\bitcoin2.jpg

Těžaři kryptoměn po pátečním oznámení čínské vlády zastavují operace v zemi

24.05.2021 Těžaři kryptoměn, včetně firem HashCow a BTC.TOP, zastavují své operace v Číně poté, co Peking zesílil své tažení proti těžbě bitcoinů a obchodování s nimi. Výbor Státní rady, který vede vicepremiér Liou Che, oznámil přitvrzení v pátek večer. Bylo to poprvé, kdy se země zaměřila na těžbu virtuální měny, což je v Číně velký obchod. Podle některých odhadů se Čína na globální těžbě kryptoměn podílí až 70 procenty, napsala agentura Reuters.
img

Akcie Tesla padají – Zastaví se propad ceny akcií?

12.05.2021 V rámci technické a fundamentální analýzy se opětovně zaměříme na technologickou společnost, konkrétně na akcie Tesla. Pokud vás zajímají ekonomické výsledky i jiných technologických firem, před týdnem jsme pro vás zpracovali komplexní přehled tzv. FAANG akcií (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google).
img

Neopakovatelná investiční příležitost

22.04.2021 Celosvětově bezkonkurenční čínský technologický gigant Alibaba Group měl našlápnuto dosáhnout a možná i překonat rozměr Amazonu. Nicméně negativní vyjádření zakladatele společnosti a nejznámějšího podnikatele v zemi Jacka Ma na účet čínské vlády mohlo pohřbít celou společnost. Výrok zapříčinil zmizení Jacka Ma a následné spuštění vyšetřování čínských technologických společností za porušování antimonopolních zákonů. Alibaba ztratila skoro 30 % své hodnoty na americké burze a Ant Group musela zrušit primární úpis svých akcií na burze. [1]
img

Známé společnosti vyjádřily svůj názor na nucené práce, trest přišel po roce

31.03.2021 Známé světové značky jako H&M, Nike nebo Gap a další zaznamenávají propad svých akcií poté, co si ještě loni dovolily veřejně vyjádřit své obavy z nucených prací v čínské provincii Sin-ťiang. Například výrobce oděvů H&M kvůli těmto podezřením stopl dodávky bavlny z této provincie. Nikdo však nemohl tušit, že negativní vlna emocí ze strany čínské vlády a obyvatel na sebe nechá čekat celý další rok. Spouštěčem současné reakce je podle serveru BBC příspěvek mládežnické odnože čínské komunistické strany, který se objevil na sociální síti Weibo během uplynulé středy.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 19.10.2020

19.10.2020 V Evropě naplno propuká druhá vlna covid-19. Řada států reportovala rekordní přírůstky nových infekcí a jejich vlády přistupují k opatřením společenského distancování. Přestože aktuálně většina vlád stále odmítá plošné lockdowny, epidemiologická situace naznačuje, že se jim zřejmě nevyhnou. Ekonomové přistupují k dalším redukcím odhadů očekávaného hospodářského výkonu eurozóny. Po předpokládaném růstu ve 3Q, které se neslo ve znamení oživení, může následovat opětovný kvartál padajícího HDP. Hrozí, že se ekonomika eurozóny navrátí nad svou před-covidovou úroveň později než na konci roku 2022.
img

Rychlé shrnutí

21.09.2020 Na asijských burzách převládá spíše smíšená nálada. Nikkei roste o 0.18 %, Kospi klesá o 0.21 % a Hang Seng odepsal 1.08 %. ASX odepisuje 0.64 % a mírně v červených číslech se drží také americké a evropské futures.
img

Akcie NIO – Nový leader elektromobility?

17.09.2020 Akcie NIO působivě posiluje. Chvíli to vypadalo, že čínský výrobce elektromobilů zbankrotuje, ale společnost následně povstala z popela jako fénix. Stále více společností se aktivně soustředí na výrobu elektromobilů. Tesla je stále favoritem na trhu, ale protože cena jejích akcií během velmi krátké doby extrémně posílila, investoři hledají levnější alternativy. Je NIO novým vyzyvatelem Tesly o prvenství na trhu s elektromobily?
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 17.8.2020

17.08.2020 Čínská centrální banka poskytla bankám dodatečnou likviditu v hodnotě $100 mld. To poslalo podpořilo čínské indexy. Akce centrální banky souvisí jednak se zhoršováním americko-čínských vztahů. Autority v největší asijské zemi tak chtějí zabránit oslabení trhů. Dalším důvodem, proč se i čínská centrální banka rozhoupala ke stimulům, je méně výrazné oživení na straně spotřeby. Průmyslová produkce zaznamenala výraznější zotavení, což zohledňuje předchozí stimuly ze strany čínské vlády.
C:\fakepath\cinsky juan.jpg

Rhodium: Zahraniční kapitál má o čínské firmy čím dál větší zájem

22.06.2020 Zahraniční kapitál má o čínské firmy čím dál větší zájem. Za uplynulý rok a půl vstupovaly zahraniční podniky do těch čínských navzdory politickému napětí rekordním tempem, který nemá v předchozím desetiletí obdoby. Vyplývá to ze zprávy konzultační společnosti Rhodium. Fúze a akvizice přitom zahrnují i citlivá odvětví, jako jsou finance a vyspělé technologie, poznamenal server CNBC. Čínská vláda postupně otevírá sektory, do nichž mohou vstupovat zahraniční podniky. Uvolňuje také restrikce ohledně provozu podniků, které vlastní zahraniční subjekty.
img

Rychlé shrnutí

27.05.2020 Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. S&P500 vzrostl o 1.23 % a zakončil seanci mírně pod hranicí 3 tis. bodů. Dow Jones přidal 2.17 % a Nasdaq 0.17 %.
img

V pátek začne zasedání čínského parlamentu odložené kvůli viru

21.05.2020 V Pekingu v pátek začne plenární zasedání čínského parlamentu, které se mělo konat původně v březnu, ale bylo kvůli pandemii nemoci covid-19 odloženo. Předpokládá se, že prezident Si Ťin-pching využije výroční schůze ke zdůraznění úspěchů čínské vlády v boji s koronavirem, jehož šíření se Číně podařilo již téměř úplně zastavit. Napjatě očekávané je stanovení cíle růstu čínské ekonomiky, kterou koronavirová krize tvrdě zasáhla.
img

Na silný růst si budou muset velké ekonomiky počkat do druhé poloviny roku

15.05.2020 První várku dat o vývoji HDP v největších světových ekonomikách máme za sebou. Ta přinesla řadu překvapení jak z hlediska dynamiky HDP, tak i z hlediska jeho struktury. Společným jmenovatelem byl ale prudký propad. Ten bude ve druhém čtvrtletí letošního roku ještě hlubší. Ve třetím a čtvrtém čtvrtletí by už ale všechny klíčové ekonomiky měly silně růst.
C:\fakepath\Shanghai-akcie.jpg

Burza v Šanghaji je přes virus jedničkou v primárních nabídkách

30.03.2020 Akciová burza v Šanghaji se v prvním čtvrtletí poprvé za téměř tři roky ocitla v čele žebříčku burz s největším počtem primárních nabídek na světě, přestože trhy otřásala pandemie onemocnění způsobeného novým koronavirem, která vypukla v Číně. Celkem 33 společností na hlavní burze a na trhu STAR zaměřeném na začínající firmy získalo podle údajů agentury Refinitiv 7,31 miliardy USD (180,6 miliardy Kč). Šanghaj tak hladce překonala americký Nasdaq, kde 17 firem získalo 5,13 miliardy USD, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\akcie-19022020-lv.jpg

Evropské akcie vystoupily na nové rekordní maximum

19.02.2020 Evropské akcie se dnes vyšplhaly na nové rekordní maximum. Těžily ze zprávy o zpomalení růstu počtu nakažených koronavirem i z nadějí na další opatření čínské vlády na podporu ekonomiky. Panevropský akciový index STOXX 600 se zvýšil o 0,83 procenta a uzavřel na 433,90 bodu.
img

Návrat optimismu trochu využil dolar, koruna nikoli

19.02.2020 V dnešním obchodování na hlavních trzích se zrcadlí opětovné upevňování optimismu, a to i bez podstatných zpráv, které bychom mohli rozebírat. Dá se předpokládat příznivý vliv snižování počtu nových případů nákazy koronavirem, stále je tu důvěra v podpůrné kroky čínské vlády, a dokonce se spekuluje, že čínská centrální banka brzy znovu sníží úrokové sazby.
img

Čína vítá podporu, Japonsko zklamala ekonomika. Evropa v lehce pozitivní náladě

17.02.2020 Vstup do nového týdne se povedl čínskému trhu. Pozitivně je vnímáno stále zpomalující rozšiřování nákazy koronavirem a investory naladily i zprávy z čínské vlády, která plánuje začít s cíleným snížením daní či poplatků v zájmu podpory ekonomiky. Naproti tomu restriktivní opatření v nejpostiženější provincii Hubei se dál utáhly.
C:\fakepath\eurusd-13022020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 13.2.2020

13.02.2020 Hlavní indexy amerických akcií včera obchodování uzavřely na nových rekordech, Nasdaq a S&P 500 již potřetí za sebou. Optimismus na trhu určuje zpráva o možném polevování epidemie nového typu koronaviru v Číně.
C:\fakepath\FX2.jpg

Forex: Euro vůči dolaru kleslo na nejnižší hodnotu od května 2017

12.02.2020 Euro dnes vůči dolaru kleslo na nejnižší hodnotu od května 2017. Dolar těží z růstu na amerických akciových trzích a z relativně příznivých vyhlídek americké ekonomiky.
C:\fakepath\177099073.jpg

Americký dolar oslabuje, vůči euru klesl ze čtyřměsíčního maxima

11.02.2020 Americký dolar dnes mírně oslabuje, klesl z čtyřměsíčního maxima vůči euru. Nových případů onemocnění koronavirem v Číně nyní přibývá pomaleji, a tak se investoři obrací k rizikovějším aktivům.
img

Okénko trhu - Evropské trhy zažily úspěšné ráno

11.02.2020 Sentiment mezi malými podniky ve Spojených státech se v lednu znatelně zlepšil, když dosáhl hodnocení 104,3. Oproti prosinci tak narostl o 1,6 bodu a předčil tržní očekávání, která činila 103,5. Index optimismu se tak nadále s menšími výkyvy pohybuje v pozitivním koridoru mezi 100 a 105 body, pod který neklesl již od začátku roku 2018. Z průzkumu vyplynulo, že se americký trh práce nadále nachází v rekordně dobré kondici, když shánění a udržení zaměstnanců zůstává hlavní starostí podnikatelů. Zlepšení ekonomického výhledu se promítlo do většiny sledovaných indikátorů a to včetně předpokládaných tržeb či investic. Americká ekonomika tak do nového roku vstupuje veskrze úspěšně, což bude zřejmě i tématem dnešního proslovu šéfa Fedu Powell v kongresu. Očekává se, že znovu potvrdí přesvědčení bankéřů o dobrém výhledu americké ekonomiky a zároveň bude hájit i stávající nastavení tamní měnové politiky, jež se opakovaně stává terčem kritiky prezidenta Trumpa.
C:\fakepath\eurozona2.jpg

Sentix: Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny se v únoru snížila

10.02.2020 Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny se v únoru poprvé za čtyři měsíčně snížila kvůli obavám z toho, že se Číně nepodaří zabránit šíření nového koronaviru. Vyplývá to z výsledků průzkumu, které dnes zveřejnila společnost Sentix.
C:\fakepath\EURUSDH1.png

Forex: Euro se po statistice z Německa blíží dvouměsíčnímu minimu

06.02.2020 Euro se dnes s obtížemi snaží udržet nad svým dvouměsíčním minimem. Oslabuje jej údaj o nečekaném poklesu německých průmyslových zakázek loni v prosinci. Hodnota podle agentury Reuters naznačuje, že ekonomika eurozóny bude v prvních měsících roku stagnovat.
img

Pozitivní vývoj pokračuje, navzdory výsledkům a nákaze

05.02.2020 Dnešní komentář o dění na finančních trzích začněme čerstvou informací z WHO, respektive čínské Národní zdravotní komise. Celkový počet nakažených koronavirem podle ní stoupl na 24,5 tisíc, tedy oproti včerejšku zhruba o 4 tisíce. Ačkoli to tedy v minulých dnech vypadalo už na zhruba konstantní tempo nárůstu, dnešní zpráva vypovídá o zrychlení (absolutně i relativně), což není úplně dobré... Už z tohoto titulu by včerejší tržní optimismus mohl dnes být aspoň korigován.
img

Sázky na zpomalení nákazy dnes vedou investory do rizika, vyhráno však ještě není

04.02.2020 Jak už jsme několikrát uváděli, historická zkušenost vypovídá o poměrně krátkodobých dopadech epidemií na akciové trhy, po kterých nastával velmi často silný odraz zpět nahoru. To není žádná nová informace, takže nepřekvapí, že se investoři po poklesu cen snaží naskakovat do pozic už při drobných náznacích zlepšování situace.
img

Zelené centrální banky a zelení miliardáři: Koho bude letošní Davos dávat nejspíše za vzor

22.01.2020 Probíhajícímu Světovému ekonomickému fóru v Davosu více než kdy jindy v jeho padesátileté historii dominují environmentální témata. Jedná se však stále o ekonomické fórum, nikoli o sjezd ekologů či čistě environmentálních aktivistů. Na fórum zavítá třeba 119 světových miliardářů nebo centrální bankéři.
C:\fakepath\cina2.jpg

Čínský akciový trh by letos mohl překonat Wall Street

31.12.2019 Čínský akciový trh by letos mohl překonat Wall Street, píše agentura Reuters. Čínský index CSI300, který zahrnuje největší firmy registrované na burzách v Šanghaji a Šen-čenu, v závěru letošního obchodování přidal 36,1 procenta a uzavřel na osmiměsíčním maximu 4096,58 bodu. Letošní zisky amerických indexů se zatím pohybují pod třiceti procenty.
C:\fakepath\top-20122019-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.12.2019 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování v červených číslech po oznámení čínské vlády, že od začátku ledna sníží dovozní cla na stovky produktů od mraženého vepřového po některé typy polovodičů.
C:\fakepath\forex-2019.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2019

16.12.2019 Blíží se konec roku a je na čase připomenout si nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2019. V tomto pravidelném každoročním článku se podíváme na přehledné shrnutí všech hlavních událostí, které ovlivňovaly světové finanční trhy – akcie, komodity, dluhopisy a forex. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů. Připomeňte si tak vše podstatné, jakými událostmi si prošly centrální banky, světové ekonomiky, akciové korporace, burzy a měny.
C:\fakepath\valka.jpg

Čína odkládá plánované zavedení cel na dovoz aut z USA

15.12.2019 Čína odloží plánované zavedení cel na dovážené americké automobily a další zboží. Oznámila to dnes agentura AP s odvoláním na prohlášení čínské vlády. Peking reaguje na příznivý vývoj obchodních jednání mezi oběma zeměmi a na páteční oznámení Washingtonu, že nezavede plánovaná dodatečná cla na čínské zboží.
C:\fakepath\akcie.jpg

Americké akcie oslabily kvůli sporu kolem Hongkongu

29.11.2019 Americké akcie dnes oslabily kvůli obavám, že diplomatický spor kolem demonstrací v Hongkongu bude mít negativní dopad na obchodní rozhovory mezi Spojenými státy a Čínou. Akcie maloobchodních řetězců se navíc dostaly pod tlak kvůli známkám toho, že Američané o Black Friday, tedy v takzvaný "Černý pátek", utrácejí za tradičně zlevněné nabídky spíše v internetových obchodech než v kamenných prodejnách.
cina ekonomika.jpg

Zisk čínských průmyslových firem klesl

28.09.2015 Zisk čínských průmyslových společností se v srpnu ve srovnání se stejným obdobím loni snížil o 8,8 procenta, což byl nejvyšší pokles od roku 2011. Důvodem byl růst nákladů a přetrvávající pokles výrobních cen. Zpráva, kterou dnes zveřejnil čínský statistický úřad, je dalším signálem oslabení druhé největší ekonomiky světa.
img

Týdenní zpráva o koruně: Sýrie a příprava na Fed

13.09.2013 Ani tento týden nepřinesl koruně nakonec žádný posun kurzu. Za intradenními pohyby stály domácí zprávy i vývoj na hlavních trzích, ve výsledku ale česká měna zůstává na hladině odrážející lepší ekonomický výhled, ale zároveň i opatrnost ohledně kroků ČNB. Maďarský forint registruje lehké ztráty po prodloužení nestandardního programu MNB, zlotý naopak slušně posílil, když ustoupily obavy z penzijní reformy a politické zprávy ho nezasáhly.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Price Action | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Maďarský forint | Koruna | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Divergence | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | Take-Profit | Výsledková sezóna | Spekulace | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Akciová burza | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Ekonomické události | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Bear | Beta | Bloomberg | Bond | Break/Even | Bull | Burza | CEO | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | DAX | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská komise (EK) | FOMC | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Forward | Futures | Fúze | Gap | High | IPO | Index PX | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | MMF | MT4 | Margin | Risk | MetaTrader | Momentum | Měna | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | RSI | Rally | Rating | Reserve Bank of Australia | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Spread | Standard & Poor's 500 | Statut | Stop-Loss | Support | Swing | Take Profit | Ticker | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Černý pátek | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Euro STOXX | EMU | Goldman Sachs | Evropa | Japonské akcie | Index CSI300 | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Komerční banka | Americký prezident | XTB | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Býčí divergence | Aukce | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Těžba ropy | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Panika | Stres | Optimismus | Výsledky | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Uvolnění měnové politiky | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Aktuální kurzy | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Výrobní ceny | Makrodata | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Wall Street Journal | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Centrální bankéři | GBPUSD | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Odpor | Podpora | Akcie Alibaba | Akcie dnes | Akcie Netflix | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Běžný účet | Break Even | Brent | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | Cyrrus | CZK | Česká ekonomika | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Emisní povolenky | Eura | Euro dnes | Euro Stoxx 50 | Exchange | Finanční služby | Fondy | Forex kalendář | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investiční | Investiční doporučení | Investing | ISM | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Kurz akcie | Kurz dolarů | Kurz euro | Kurz jüanu | Kurzy | Libra | Management | Markets | MetaTrader 5 | Nikkei 225 | Obchodní platformy | Obchodování s dluhopisy | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Sázky | Signály | SPX | SP500 | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Tapering | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Webináře | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Předpověď | Zisky | CNBC | ZEW | Trading Central | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Jeff Bezos | Měď | Obchodní den | Petr Kellner | ROCE | ROE | Itálie | Spojené státy | Tržby | Clearing | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Komise | Volby | Retail | Burze | Investment | Slušný zisk | Aramco | Rhodium | Dow Jonesův index | Sky News | Royal Bank of Scotland | DPA | CNN | Microsoft | CSI300 | Sentix | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Dění na finančních trzích | Bezpečné měny | HUF/EUR | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Podnikatel | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Stock Exchange | Snižování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Yahoo Finance | Energie | Rada ČNB | Podnikatelé | Panevropský akciový index | Příprava | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Ekonomické fórum | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | City | Miliardáři | Investiční firma | Forbes | Prezident ECB | Index důvěry | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Televize Sky News | Ekonomické dopady | Vladimir Putin | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Globální ekonomický růst | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Obchodování v Asii | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Index Nikkei | TradingView | S&P | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Posílení dolaru | Finanční injekce | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Erste | Unipetrol | Saúdská Arábie | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Akcionáři | Zajištění | Komoditní sektor | FTSE 100 | Digitální měny | Ethereum | Tesla | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Agentura AFP | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Obchodování na newyorské burze | Bankéři | Poplatky | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Spekulativní obchodování | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Krize | Investiční rozhodnutí | FCA | Investovat do akcií | Výnosy | Česká vláda | Americký index S&P 500 | Americké investiční banky | Čínský statistický úřad | Finanční domy | Přeprodaný trh | Měny&Sazby | ČTK | Rada MMF | Internetové firmy | Japonský Nikkei | Investice v Číně | HDP eurozóny | Hlavní ekonom | Dánsko | Očekávání | Index ekonomické nálady | HDP v eurozóně | Mercedes | Audi | Carl Icahn | MUFG | Fúze a akvizice | Okénko trhu | Cena palladia | Návratnost investic | Anadarko Petroleum | Cena hliníku | Akcie Tesly | Obchodování s kryptoměnami | Ray Dalio | Dealogic | ESMA | Těžba kryptoměn | Nové kryptoměny | Příznivci kryptoměn | Tržní očekávání | Cena bitcoinu | Trhy dnes | Ekonomické výsledky | Saxo | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Kartel OPEC | Obchodní týden | OPEC+ | Obchodní válka | Podniky | Evropské akciové trhy | Asijské akciové trhy | Globální růst | Globální hospodářský růst | Technologické akcie | FAANG | Akcie společnosti | Portu | Objem obchodování | Čínský akciový trh | CSI 300 | Forint | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | Hlavní akciový index | Czech Fund | Obchodní rozhovory | Finanční skupina | Reakce trhu | Silnější dolar | Konzultační společnosti | Akciové trhy v Asii | Primární nabídka | Růst zisků | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Refinitiv | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | The Wall Street Journal | SABIC | Nemovitostní trh | Obchodovat s akciemi | FCC | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Světové finanční trhy | Zájem investorů | USTR | Statistický úřad | Tržní hodnota Microsoftu | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | CNY | Sójové boby | Merlin Entertainments | Akcie firmy | Brexit bez dohody | BrandZTop | Nabídka akcií | Americké společnosti | Čínský trh | Obchodní nápady | Svět investování | STAR | NASDAQ 100 | Digitální daň | Blackstone | Nálada na akciových trzích | Výnosové křivky | Čínská makrodata | Americké futures | Globální akciové indexy | Výkonný ředitel | XTB Research | Ministerstvo obchodu | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Akcie týdne | Bohatí | Americká cla | Cla na čínské zboží | Akcie podniku | Thyssenkrupp | Sběratel | Shrnutí obchodování | Kristalina Georgievová | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Cena žlutého kovu | Zařízení pro těžbu kryptoměn | Saudi Aramco | Dění na trzích | Denní graf | Italská vláda | Italská ekonomika | Vlastní akcie | Úpis akcií | Thomas Cook | Manipulace s akciovým trhem | Finanční údaje | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Nová makrodata | Růst čínského HDP | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Alipay | ByteDance | TikTok | Huawei | Rozpočtová politika | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | KOSPI | Obchodní model | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Ropná firma | Propad ceny akcií | Hongkong | Obrovské množství peněz | Indigo | Výkon amerického dolaru | Objem | Evropské firmy | Dovoz čínského zboží | Obchod | Trh práce | Obchodní dohody | Spojené státy a Čína | Alibaba Group | Průmyslová výroba v eurozóně | Inflace v USA | Slušné zisky | Americký dolar dnes | Primární nabídky | Americký dolar k japonskému jenu | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | PLN/EUR | Technické analýzy | BAT | Risk-off | Olívia Lacenová | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Týdenní zpráva | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Studie | Server CNBC | Dolar k japonskému jenu | Bilance | Index DOW | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Odhad růstu světové ekonomiky | Obchodní spor | Negativní nálada | Lagardeová | Si Ťin-pching | Black Friday | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Indexy nákupních manažerů | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Hong Kong | Rezistenční pásmo | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | AFP | Domácí poptávka | CHNComp | SMA | Omezení těžby | Předpovědi | ADP | Růst japonské ekonomiky | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Nabídka Aramco | Propouštění | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Abkajk | Churajs | Visa | General Motors | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Čínský vývoz | Velikost pozice | Rozvoj | Stavebnictví | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Paul Volcker | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Problémy | Britové | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Ranní komentář | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Konzervativní strana | Vývoj hodnoty akcií | Medvědí vlajka | Soukromý sektor | Konzervativci | GBP/EUR | Schůzka FOMC | Plyn | Nálada | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Zavedení cel | Úřad amerického obchodního zmocněnce | Dovoz aut | Dovoz aut z USA | Yahoo | Yahoo Japan | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | Míra | Akciové korporace | Ohlédnutí | Úroky | Konec roku | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Uchovatel hodnoty | Naše prognóza | Americké centrální banky | Vánoce | Kupní síla | Skupina AXA | AXA | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Optimismus investorů | xStation5 | MasterCard | Nike | Dovozní cla | Uber | EY | Zisk čínských průmyslových firem | První obchod | Ztráta | Úbytek | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | SSE Composite | Index šanghajské burzy | Čínský index CSI300 | Peking | Americký index | Hospodaření | Zbrojovky | Pracovní trh | Společnost Sentix | Američané | Návratnost | Netflix | Washington | Daimler | Objem průmyslových zakázek | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Ministr zahraničí | Sezónnost | RBA | Budoucnost | ProfitLevel | Zemědělství | Rekordní maximum | Negativní zprávy | Podnik | Analytička | Ukazatele | Smíšené výsledky | Technologická společnost | Výroba v eurozóně | Americké akcie dnes | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Dobrá čísla | Komunikace | Kapitalismus | Trump | Davos | Čínské indexy | Zahraniční investice v Číně | Prezident | Výsledkové sezóny v USA | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Zelené centrální banky | Zelení miliardáři | Google | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Americké hospodářství | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Virus | Asijské indexy | Vir | Negativní dopad | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Růst inflace | Epidemie koronaviru | Pandemie | Čínské burzy | Boeing | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Lukáš Baloga | BABA | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Výdaje | Čínská vláda | Dopady koronaviru | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Sazby beze změny | SEC | NFP | Velmi bohatý | Americké ekonomiky | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Zveřejňování výsledků | Sezona zveřejňování výsledků | Zveřejňování výsledků hospodaření | Medvědi | Organizace zemí vyvážejících ropu | Tedros Adhanom Ghebreyesus | Tedros Adhanom | Americká inflace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | Deutsche Telekom | TS Lombard | Globální indexy | Prudký propad | Shortovat | Japonská automobilka | Vývoj | Nová data | Výkyvy | WP | Restrikce | Aerolinky | Tencent | Další vývoj | Stimuly | Letectví | Domácí data | Tržby společnosti | Společnost Saudi Aramco | Stimul | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Viceprezident | Spotřebitelé | Nemoc COVID-19 | Automobilka | Počet nakažených | Žádosti o podporu | Onemocnění | Internetový obchod | Obchod Amazon | Bilion dolarů | Koronavirová krize | Král Salmán | Salmán | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Index ISM | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Výrobce letadel | Hotovost | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Počet potvrzených případů | Dávky v nezaměstnanosti | Graf dne | Růst | Olympijské hry | Počet nakažených koronavirem | Úbytek pracovních míst | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Platební neschopnosti | Německý statistický úřad | Burza v Šanghaji | Akciová burza v Šanghaji | Beijing-Shanghai Speed Railway | Terence Ho | EY Terence Ho | Farmaceutické firmy | Central Retail | Výkonnost indexu S&P 500 | Výkonnost indexu | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | E-commerce | MALL | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Organizace | British Airways | Práce | Výraznější pokles | Údaje | Propouštění zaměstnanců | Ekonomické oživení | Skupina těžařů | Německé automobilky | Snížení produkce | Celková inflace | Hackerský útok | Více peněz | Maloobchodní tržby v USA | Statistiky | Propad ceny | Risk-off sentiment | S&P500 | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Posílení | Amazon Jeff Bezos | Regulační rámec | Data z trhu práce | Cestování | Automobilka Ford Motor | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Zájem zahraničních investorů | Shell | Maloobchod | HG měď | Růst výnosů | Rally na akciích | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Koncern Volkswagen | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | Alternativní taxislužby | Wu-chan | Expanze | Bezpečnost | Kontrakce | Huobi | Politika centrální banky | Členské státy | Průmyslové kovy | Merck | T-Mobile | Auta | Velké ekonomiky | Prodej elektromobilů | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Fiskální stimul | GSK | Kupci | Americká média | Renault | Vztahy mezi Čínou a Spojenými státy | Realitní společnosti | Tisknout peníze | JDE | Unie | ČR | Prezidenti a premiéři | Výrobce aut | Nissan | Průraz | Akcie České zbrojovky | Střední Evropa | Londýnské burzy | Čínská poptávka | Statistiky z trhu práce | Oracle | Tropická bouře | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Prodeje automobilů | Proticyklické kapitálové rezervy | Rostoucí trend | Covid | Zahraniční kapitál | Vyspělé technologie | Společnost Rhodium | Guoxuan High-tech | Anhui Jianghuai Automobile Group | JAC Motors | Be & Cheery | Banka JP Morgan | Druhá vlna | Den obchodování | Jasný signál | Ant | Šance | DS | Chrysler | Ceny | Spotřební daně | Společnost Chevron | Znovuotevření ekonomiky | Model 3 | Akcie těžařů | Porušení pravidel | Forward guidance | Odhady HDP | Americké vládní dluhopisy | Druhá vlna COVID-19 | Čínská společnost | Ant Group | Worldometers | Dluhopisy a zlato | Marks & Spencer | Zvýšení daní | SPAC | Ceny mědi | Rentabilita | Inspirace | Zdanění | Fiat Chrysler (FCA) | Nvidia | Qualcomm | Snížení emisí | Akcie NIO | Inditex | Společnost ByteDance | Elektromobily | Politici | Abhijit Banerjee | Plynovody | Odvolací soud | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | iPhone | Výrobce letecké techniky | Koncern | Epidemiologická situace | Množství peněz | Jitan Solanki | Newmont | První obchodní den | Moneta | Tržní výhled | T-Mobile US | Společnost Pfizer | Inflace v Číně | Producent ropy | Praktické tipy | GME | GameStop | Vakcinace | H&M | Lego | PX Pražské burzy | Odvětví kryptoměn | Kryptoburzy | Boeing 737 Max | Burzy v USA | Počasí | Online prostředí | Růst ceny | Společnost Tesla | Bloomberg Markets | Brands | Cestovní kancelář | Týdenní Forex kalendář | Tržní reakce | Zpráva o měnové politice | Rekordní rok | Nákup bitcoinu | Kov | Colt | Kering | KER.FR | KER | Rostoucí výnosy | Platby kryptoměnami | Admirals | Dlouhodobý investor | Těžby kryptoměn | GameStop akcie | Sýrie | Vývoj hodnoty | Vývoj hodnoty akcií H&M | Nejvyšší růst | Special Purpose Acquisition Company | Imperial Brands | Zotavování Číny | Rostoucí ceny | Objednávky | Saxo Group | Analytické fórum | Těžaři kryptoměn | Těžaři | Huobi Mall | HashCow | BTC.TOP | Regulační rizika | Zásah proti kryptoměnám | Ochrana investorů | Novem Arcae Technologies | Čchen Ťia-che | Oslabení | Plány | Příležitosti | Krafton | Výbor FOMC | Obilné trhy | Futures na sojové boby | Schůzce FOMC | Reflační obchodování | Trading Central Technical Ideas Lookup | Didi | UST | Didi Global | Americký trh | Odvětví | Úpis akcií v USA | Doug Guthrie | Xiaohongshu | Aplikace Keep | LinkDoc Technology | CNN Business | Pohyb kapitálu | Akcie čínské společnosti | Čínský CHNComp | Varianta delta | Bilion | SSE Composite Index | Regulatorní prostředí | Infrastrukturní balíček | Cloud Village | Regulatorní riziko | Společnosti | Evergrande | Akcie Kering | Kering (KER.FR) | Akcie Kering (KER.FR) | Marika Čupa | Tržní kapitalizace Keringu | Gucci | Saint Laurent | Bottega Veneta | Balenciaga | Hermes International | Moët Hennessy Louis Vuitton | LVMH - Moët Hennessy Louis Vuitton | Swingový obchod | Luxusní značky | Parametry obchodu | Boucheron | Yves Saint Laurent | Kering SA | Ticker KER.FR | Mezinárodní skupina | CEO skupiny | François-Henri Pinault | Bohatí Číňané | Nákupy luxusního zboží | 100 SMA | Evropské luxusní značky | Luxusní segment | Akcie luxusního segmentu | Kupní síla v Číně | Zásahy čínské vlády | Vyšší hodnoty | Čínské realitní společnosti | Celkové závazky společnosti | Závazky společnosti | Akcie čínské realitní společnosti | Obchodování na burze v Hongkongu | Problémy společnosti Evergrande | Uhrazení závazků
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Čínské podniky
Čínské přístavy
Čínské realitní společnosti
Čínské renminbi
Čínské sankce
Čínské stimuly
Čínské strany
Čínské technologické firmy
Čínské továrny
Čínské úřady

Následující klíčová slova

Čínské zahraniční investice
Čínské zboží
Čínské značky
Čínský akciový index
Čínský akciový index Shanghai Composite
Čínský akciový index Shanghai Shenzhen
Čínský akciový trh
Čínský celní úřad
Čínský deník
Čínský devizový obchodní systém
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
X
ETX Capital
Potvrďte prosím... Zavřít