Čtvrtek 28. květen 2020 16:45
reklama
RoboMarkets copyfx
reklama
Purple Trading vip
reklama
Admiral spread new

Klíčová slova - Aerolinky

img

Lidé masově vstupují na burzu. Mnozí z nich zapláčou

26.05.2020 "Nezkušení investoři nakupují akcie, které věhlasní investoři jako je Warren Buffett prodávají. Často se přitom diví, že dosahují horších výsledků," říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\R5.jpg

Komodity: Ropa těží z oživení poptávky. Je nejvýše od letošního března

21.05.2020 Ceny ropy rostou, v průběhu dne se dostaly se až na nejvyšší úroveň od letošního března. Reagují tak na nejnovější zprávu o stavu zásob v USA, snížení těžby některými předními producenty a oživení poptávky díky zmírnění omezení pohybu některými vládami.
C:\fakepath\nemecko 07062013.jpg

Počet firemních bankrotů v Německu by mohl stoupnout o 54 procent

19.05.2020 Škody způsobené pandemií nemoci covid-19 by mohly v letošním roce uvrhnout v Německu do platební neschopnosti až 29.000 firem. Proti předchozímu roku by to znamenalo nárůst o 10.000 bankrotů, tedy o 54 procent. Vyplývá to z průzkumu společnosti CRIF Bürgel. Nejvíce postižené budou cestovní kanceláře, restaurace a firmy pořádající různé kulturní, sportovní či společenské akce.
img

Kauza Smartwings: Jak vlády zachraňují letecké dopravce v zahraničí

17.05.2020 V souvislosti s možným nouzovým převzetím leteckého dopravce Smartwings českou vládou se opět rozvířila debata nad opodstatněností takového kroku. Kromě otázky principiálnosti takového převzetí ve vztahu k záchraně dalších částí ekonomiky (viz včerejší komentář) je třeba vzít v potaz fakt, že záchrana by se týkala i značky historicky cenné České aerolinie, ČSA, které jsou součástí skupiny Smartwings.
C:\fakepath\e06532d0-6a83-11ea-9771-c8b6e3764063.jpg

Co stojí za rally na akciích?

05.05.2020 Propad akcií je v reakci na koronavirovou krizi až překvapivě mělký. Medvědí trh trval pouhých 32 dní, kdy od 19. února do 22. března klesla závěrečná hodnota indexu S&P 500 z 3388 na 2173 bodů, tj. o 36 %. Od té doby už zase při velmi zvýšené volatilitě kralují býci. Hlavní americký akciový index jakoby o přicházející nejhlubší recesi za posledních 90 let ani nevěděl a obchoduje se meziročně přibližně na stejné úrovni.
img

Evropská komise schválila státní pomoc pro Air France

04.05.2020  Evropská komise (EK) dnes Francii schválila navrhovanou státní pomoc v objemu sedmi miliard eur (zhruba 190 miliard Kč) pro leteckou společnost Air France. Komise o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Úvěrová pomoc podle komise zajistí podniku finanční prostředky, které naléhavě potřebuje, aby se vypořádal s dopady šíření koronaviru.
img

Letečtí dopravci v Evropě čelí „tsunami“ propouštění, bez pomoci vlád mnozí nepřežijí. V těžké situaci je i tuzemská Smartwings

04.05.2020 Evropské aerolinky čelí nejtěžší situaci své moderní historie. Víra v rychlé oživení po koronakrizi bere zasvé a dopravci se připravují na novou realitu: lidé budou trvaleji létat o dost méně než před úderem koronaviru.
C:\fakepath\letecka dopr.jpg

Propouštění za koronavirové krize hlásí především letecké firmy

30.04.2020 Boeing - Americký výrobce letecké techniky Boeing hodlá zrušit asi deset procent pracovních míst, což se dotkne zhruba 16.000 zaměstnanců.
img

Boeing zruší až 16.000 pracovních míst

29.04.2020 Americký výrobce letecké techniky Boeing hodlá zrušit asi deset procent pracovních míst, což se dotkne zhruba 16.000 zaměstnanců. Oznámil to dnes šéf podniku David Calhoun, podle něhož si to vyžaduje slabší poptávka po letadlech způsobená koronavirem. Firma také oznámila, že za první čtvrtletí má ztrátu 641 milionů dolarů (16 miliard Kč), zatímco loni ve stejném období měla čistý zisk 2,15 miliardy USD.
img

SAS propustí až 5000 lidí, Lufthansa jedná s vládou o pomoci

28.04.2020  Skandinávské aerolinky SAS by kvůli poklesu poptávky a cestovním omezením za koronavirové krize mohly zrušit asi polovinu pracovních míst, což by se dotklo až 5000 plných úvazků. V Německu pak vlajková letecká společnost Lufthansa podle zdrojů serveru Business Insider jedná s vládou o pomoci v objemu kolem devíti miliard eur (přes 245 miliard Kč) výměnou za blokační menšinu a jeden nebo dva mandáty v dozorčí radě.
img

Airbus upozornil zaměstnance na možnost výrazného propouštění

27.04.2020  Evropský výrobce letecké techniky Airbus upozornil své zaměstnance, aby se připravili na potenciálně výrazné propouštění. Bez okamžité reakce na dopady koronaviru je podle šéfa podniku Guillauma Fauryho v sázce přežití firmy. Informovala o tom dnes agentura Reuters, která se odvolává na interní zprávu, jež Faury v pátek adresoval 135.000 zaměstnanců. Airbus na žádost o komentář odpověděl, že interní komunikaci nekomentuje.
C:\fakepath\euro star.jpg

Mezi státy EU i firmami roste podpora pro zelené oživení ekonomik

21.04.2020 Stále více evropských vlád a velkých firem podporuje myšlenku, aby oživení evropské ekonomiky po koronavirové krizi vycházelo z klimatického plánu Evropské komise. K výzvě, aby chystané masivní investice byly v souladu se Zelenou dohodou pro Evropu, se už připojilo 17 zemí včetně Slovenska. EK tvrdí, že navzdory tlaku z některých odvětví nehodlá tempo přechodu k ekologicky šetrnému hospodářství zpomalit.
C:\fakepath\akcie1.png

Nezabudnime na výsledkovú sezónu

17.04.2020 Viac ako výsledky firiem za posledný kvartál sa pozornosť upiera na koronavírus a jeho dopady. Práve teraz môžu byť výsledkové reporty oveľa dôležitejšie ako za normálnych okolností. Tie nie sú iba o číslach ale aj o slovách, ktoré tieto čísla sprevádzajú.
img

Česko, připrav se na „peníze z vrtulníku“

15.04.2020 Ministryně financí Alena Schillerová včera potvrdila, že stát zvažuje možnost „znárodňování“, tedy přechodného kapitálového vstupu do strategických podniků.
img

Znárodnění za vytištěné prachy

11.04.2020 V Česku se chystá znárodňování. Kdo by pomyslel, že takovou větu ještě někdy uslyší. Nyní něco takového připouštějí jak premiér Babiš, tak ministr průmyslu Havlíček. Mnohým Čechům se už jen při vyřčení slova „znárodnění“ dělá lehce nevolno – a vůbec nemusí jít o pamětníky Února 1948. Ne, nepropadáme se v čase. Zato se ekonomicky propadáme tak rychle, že vláda musí o takových věcech, jako je kapitálový vstup do některých firem, začít uvažovat. Je to nyní výstraha ekonomická, ne politická. Hrozí pakování třicátých let a tehdejší krize, nikoli let padesátých. Čekejme historicky bezpříkladné záchranné akce na mezinárodní úrovni, včetně takzvaného „shazování peněz z vrtulníku“. A dobře se na to připravme.
img

Germanwings jsou jen první řadě. Čekejme bankroty i znárodňování dalších aerolinek

08.04.2020 Konec německé nízkonákladové aerolinky Germanwings je jenom první „ochutnávkou“ toho, co letos letecké přepravce, zejména evropské a částečně americké, čeká. Letecká přeprava prochází kvůli koronaviru celosvětově krizí, jakou prakticky nepamatuje v celé své historii. Kolaps Germanwings a její odchod z byznysu, tak zdaleka nemusí zůstat osamocený.
C:\fakepath\DSC_4047.jpg

EK chce pokračovat v klimatickém plánu přes tlak na zpomalení

07.04.2020 Evropská komise hodlá nadále prosazovat rychlý přechod k ekologicky odpovědnému hospodářství navzdory tlaku části států či průmyslových lobby, které volají po odkladu plnění klimatických cílů kvůli koronavirové krizi. Priority plánu známého jako Zelená dohoda pro Evropu chce předsedkyně EK Ursula von der Leyenová zohlednit v chystaném návrhu příštího sedmiletého rozpočtu EU a Brusel plánuje do podzimu představit analýzu dopadů dalšího zpřísnění emisních limitů. Někteří experti tvrdí, že současný útlum ekonomiky spojený s šetrnějším provozem může být pro zelený plán dobrým stimulem.
img

V Česku se asi bude znárodňovat. A také v Itálii, Belgii, Německu či Austrálii

05.04.2020 Český stát by mohl vstoupit do klíčových podniků, pokud by se kvůli ekonomickým dopadům epidemie koronaviru dostaly do problémů. Premiér Andrej Babiš a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček to včera připustili v České televizi. Babiš v té souvislosti zmínil leteckou společnost Smartwings.
img

Studie: Koronavirus sníží letos emise leteckého průmyslu o 38 pct.

05.04.2020  Emise oxidu uhličitého z letecké dopravy by letos mohly klesnout o více než třetinu. Epidemie onemocnění způsobeného novým koronavirem prudce snížila poptávku po letecké přepravě a tento trend by mohl pokračovat, protože firmy přehodnocují své potřeby létat. Vyplývá to ze zprávy hospodářského institutu Australia Institute, na kterou upozornila agentura Bloomberg.
img

Krizový fond EU a zdánlivá pomoc

31.03.2020 Země Evropské unie potvrdily 2 návrhy na pomoc členským státům kvůli dopadu koronavirové krize. Od středy lze začít čerpat z nového fondu 37 miliard eur, v přepočtu 1 bilion korun z politiky soudržnosti zejména do zdravotnictví a zasažených odvětví.
C:\fakepath\eu penize.jpg

Země EU stvrdily vznik krizového fondu i úlevy pro aerolinky

30.03.2020 Země Evropské unie dnes formálně potvrdily dva návrhy, které mají členským státům a leteckým společnostem pomoci vyrovnat se s dopady koronavirové krize. Unijní země budou moci od středy začít čerpat peníze z nového fondu, který jim umožní přesunout nevyužitých 37 miliard eur (asi bilion Kč) z politiky soudržnosti do zdravotnictví či na pomoc zasaženým odvětvím. Aerolinky pak dočasně nebudou muset využívat své odletové a příletové časy na letištích. Uvedla to dnes Rada EU.
img

Rozbřesk: Koronakrize a svižné hospodářské oživení v nedohlednu

25.03.2020 Zatímco napříč světem pokračují jednotlivé státy v přijímání tvrdých karanténních opatření, situace v ohniscích koronavirové nákazy zůstává vážná. Jak v případě Itálie, tak zejména Španělska nadále strmě roste křivka počtu nově nakažených i mrtvých. Data z druhé strany Atlantiku naznačují, že se novým epicentrem pandemie stávají také Spojené státy. Virus navíc stále není pod kontrolou ani v Číně, odkud se rozšířil do zbytku světa. Optimistické scénáře ohledně sníženého post-koronavirového oživení, které kalkulovaly s relativně rychlým odezněním nákazy, tak dostávají významné trhliny.
img

Dohoda o fiskálním balíčku USA je na světě. Co vše obsahuje?

25.03.2020 Začínají postupně vyplouvat na povrch informace ohledně masivního stimulačního balíčku, na kterém se včera dohodl Bílý dům s demokraty. Dohoda ještě není schválená, ale má se o ní hlasovat dnes a samotné hlasování pravděpodobně bude už jen formalitou. Co tedy o balíčku víme?
C:\fakepath\global economy.jpg

Řada států chystá bezprecedentní hospodářská opatření

23.03.2020 Německo, Spojené státy, Británie, ale i Česká republika a další země chystají rozsáhlá opatření na podporu svých ekonomik, těžce zasažených rychle se šířícím koronavirem. Jejich objem je často bezprecedentní a překonává i ta opatření, která vlády zaváděly v období světové finanční krize po roce 2008. Za normálních okolností by podpůrná opatření v tak obrovské výši vlády patrně nemohly nikdy prosadit.
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

Německo počítá s deficitem rozpočtu ve výši 156 miliard eur

23.03.2020 Rozpočet Německa letos pravděpodobně skončí rekordním deficitem. Spolková vláda dnes totiž schválila jeho úpravu kvůli hospodářským dopadům rychle se šířícího koronaviru. Nově počítá s deficitem 156,3 miliardy eur.
C:\fakepath\usa-18032020-lv.jpg

USA a Kanada dočasně uzavřou svou hranici, obchod bude pokračovat

18.03.2020 Spojené státy a Kanada uzavřou kvůli pokračující pandemii nového typu koronaviru svou společnou hranici. Omezení se nevztahuje na nutné cesty a nedotkne se obchodu, oznámili dnes podle agentury Reuters vůdci obou severoamerických zemí, kteří k opatření přistoupili po společné domluvě. Další detaily ohledně opatření by měli lídři obou zemí oznámit později.
C:\fakepath\vir-16032020-lv.jpg

Kvůli koronaviru hrozí pokles HDP, trpí cestovní ruch a burzy

16.03.2020 Vybrané údaje a odhady možných dopadů šíření koronaviru na světovou ekonomiku a vybraná odvětví ekonomiky.
C:\fakepath\akcie-16032020-lv.jpg

Evropské akcie obnovily silný propad, nejvíce ztrácejí banky

16.03.2020 Evropské akcie zahájily týden masivním propadem, nejvíce ztrácejí banky a letecké společnosti, z nichž některé odepisují až 30 procent. Trh reaguje na obavy z hlubokých dopadů pandemie způsobené novým koronavirem, která se šíří Evropou. Situaci nezlepšila ani koordinovaná intervence předních centrálních bank světa.
C:\fakepath\eurusd-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (16.3.2020)

16.03.2020 Minulý týden došlo na měnovém páru EUR/USD k aktivaci obchodu podle mého týdenního komentáře. Trh totiž prolomil dolní vstupní S/R zónu, čímž se aktivoval short obchod, který však skončil na Stop-Lossu, jelikož se průraz ukázal jako falešný. Dle pravidel mé obchodní strategie následně došlo ke znovuaktivaci (opětovnému prolomení) vstupní S/R zóny a tím ke druhému short ochodu, který následně přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu.
C:\fakepath\burza.png

Americké akcie kvůli koronaviru klesly nejvíce od roku 1987

13.03.2020 Evropské akcie včera prudce oslabily a jejich hlavní index byl nejníže za téměř čtyři roky. Velmi výrazně klesaly zejména aerolinky. Oznámený zákaz cestování z Evropy do Spojených států totiž prohloubil obavy investorů z negativních dopadů nového typu koronaviru na ekonomiku.
C:\fakepath\FX3.jpg

Evropské akcie kvůli koronaviru rekordně klesly

12.03.2020 Evropské akcie se dnes kvůli nejistotě vyvolané koronavirem prudce propadly. Burzy v Paříži, Miláně a Madridu zaznamenaly nejvyšší propad od svého založení stejně jako panevropský index STOXX 600. Burza v Londýně klesla nejvíce od října 1987, ta frankfurtská od roku 1989. Propad umocnil zákaz cestování z Evropy do Spojených států, který v noci na dnešek oznámil americký prezident Donald Trump. Velmi výrazně klesly zejména aerolinky.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Evropské akcie kvůli zákazu cestování do USA prudce oslabují

12.03.2020 Evropské akcie dnes prudce oslabují a jejich hlavní index je nejníže za téměř čtyři roky. Velmi výrazně klesají zejména aerolinky. Oznámený zákaz cestování z Evropy do Spojených států totiž prohloubil obavy investorů z negativních dopadů nového typu koronaviru na ekonomiku.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Bitcoin | Intervence | Price Action | Obchodní strategie | Japonsko | Finance | Peníze | Akciový index | OECD | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | Ruský rubl | HDP | Devizové rezervy | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Světová ekonomika | Poptávka | Lehman Brothers | Daně | Rizika | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Bank of Japan | Bloomberg | Bod | Burza | CFD | Centrální banka | Centrální banky | Garance | Close | DAX | Devizový trh | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Fed | Forex trader | G7 | Gap | Index DAX | Index PX | Insider | Investice | Komodity | Kurz | Lot | MACD | MMF | MT4 | MetaTrader | Měna | Měny | Stavební povolení | Obchodník | Open | Prodeje existujících domů | Rally | Reserve Bank of Australia | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Short | Standard & Poor's 500 | Support | Swiss | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Volatilita | Warren Buffett | Maturity | ZEW index | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | Alcoa | Obchodování | Morgan Stanley | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | FTSE | Bank of America | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Americká lehká ropa | Globální ekonomika | Investoři | Fond | Ekonomie | Měnový výbor | Stimulační opatření | EU | Ekonom | Business | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Obchodovat | Ondřej Hartman | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Analytický tým | Financování | Investiční banky | Investovat | Index cen | Index PPI | Index CPI | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Financial Times | Delta | Index | Podpora | Průlom | Akcie dnes | Akciové burzy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | CZK | Česká ekonomika | Dolar | Ekonomická krize | Ekonomický kalendář | Eura | Finanční prostředky | FXstreet.cz | Graf | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Investiční | Koupit akcie | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Market | Markets | MetaTrader 5 | Nikkei 225 | Portfolia | Reuters | Ropné vrty | Ropy | Rubl | SP500 | Stoxx | Trh | Tržní podíl | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | WTI | Země EU | Zpráva | Zprávy | Zisky | ZEW | Buffett | Andrej Babiš | Indie | MIC | Ministerstvo financí | Obchodní den | ROCE | Vláda ČR | Itálie | Spojené státy | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Úvěr | Komise | S/R zóny | Burza dnes | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Reporty | Obchodní nastavení | Fundamentální pohled | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Automobilový průmysl | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Yahoo Finance | Severomořská ropa | Earnings | Panevropský akciový index | Index londýnské burzy FTSE 100 | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Agentura Reuters | Lídři | Firmy | Standard & Poor's | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie v Asii | IBEX | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Americký akciový index | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Index technologického trhu Nasdaq | Halliburton | Propad | Kryptoměny | Severomořská ropa Brent | DAX30 | DAX30 CFD | S&P | Ztráty | Akciové trhy ve Spojených státech | Světové finanční krize | Zajištění | FTSE 100 | Výhled | Index pařížské burzy CAC 40 | Americké akciové trhy | Propad akcií | Chevron | Úspěšné obchodování | General Electric | Průzkum | Krize | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FCA | Světové trhy | Shazování peněz z vrtulníku | Česká vláda | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Index cen domů | Americké investiční banky | Příjmy | ČTK | HDP eurozóny | HDP Británie | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Švédsko | Dánsko | Očekávání | Business Insider | Akcie firem | Zahraniční forex | BHS | Panevropský index STOXX 600 | Robinhood | Očekávání investorů | Lockheed Martin | Kartel OPEC | OPEC+ | Obchodní válka | Podniky | Asijské akciové trhy | Forint | Index Stoxx 600 | Czech Fund | I-Trader | Kompozitní index | Ruská centrální banka | Jiné měny | FTSE/MIB | EK | Evropská komise | Veřejný dluh | Španělský IBEX | Hodnota indexu | Obchodovat s akciemi | Mezinárodní investoři | Zájem investorů | Obavy investorů | Short obchod | Prodej ropy | Kurz kryptoměny | Výnosové křivky | Štěpán Křeček | Index londýnské burzy | Denní graf | Italská vláda | Poptávka po ropě | Thomas Cook | Dobrý obchod | Vývoz ropy | Tým FXstreet.cz | Hospodářské krize | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | MetaTrader 5 Supreme Edition | Deficit | Prezident Donald Trump | Německá vláda | Objem | Bílý dům | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Supreme Edition | Americká lehká ropa WTI | Firma | Ekonomiky eurozóny | SP500 CFD | TradingEconomics | Maďarská centrální banka | Studie | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Generální ředitel | Miliardy | Federální rezervní banky | Financovat | Předpovědi | Ed Yardeni | Průmysl | Centrální banka USA | Propouštění | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Rozvoj | Problémy | Státy EU | Nálada | Yahoo | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | Airbus | IAG | Společnost IAG | Škoda Auto | Míra | Premiér Babiš | Fed úroky | Úroky | Smartwings | Geely | Předseda | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | Europoslanci | Eurokomisař | Italský premiér | AT&T | NERV | Počet investorů | Nejlepší akcie | Snižování stavů | Miliardy korun | Tripadvisor | Index pařížské burzy | Hospodaření | Prodej automobilů | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Návratnost | IKEA | Netflix | CRIF | Washington | Daimler | Qantas | Letecké společnosti | Miliardy eur | Světová banka (SB) | Von der Leyenová | RBA | Ifo | Experti | Zemědělství | Výsledky hospodaření | Podnik | Ukazatele | Bankroty | Počet bankrotů | Americké ministerstvo financí | SAP | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Čerpání peněz | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Nový koronavirus | Google | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Šíření koronaviru | Virus | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Obavy z koronaviru | SARS | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Starbucks | Boeing | Snížení těžby ropy | Lehká ropa WTI | FIAT | Pochybnosti | Úsilí | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Dopady koronaviru | Dodávky na trh | Prodeje aut | Sazby beze změny | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | Obchodovanie | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | COVID-19 | Paul Nolte | Bez rizika | Společnost Berkshire Hathaway | Šíření onemocnění | Největší ztráty | Výhled růstu globální ekonomiky | Cestovní kanceláře | Italský cestovní ruch | Cestovní ruch | Vývoj | Pokles prodeje | Šok | Snížení těžby | Aktuální Price Action | Pomoc ekonomice | Index australské akciové burzy | Australské akciové burzy | Zákaz cestování | Prudký pokles | Hlavní index PX | Bright Trading | Dennis Dick | Vysoké ztráty | Další finanční krize | Masový výprodej | Poklesu evropských akcií | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Milánská burza | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Kingsview Asset Mangement | Nouzový stav | Cestování z Evropy do Spojených států | Strach z hospodářského útlumu | Euro včera | Akcie včera | Počet firemních bankrotů | Olaf Scholz | Nákupy státních dluhopisů | Nejprudší pokles v historii | Karanténní opatření | Silný propad | Brusel | Letectví | Záchranné balíčky | Pokles HDP | Útlum ekonomiky | Šíření viru | Epidemie onemocnění | Půjčky pro firmy | Mamutí balíček | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Britská Kolumbie | Kanadská provincie | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Dopady krize | Onemocnění | Rozhodnutí bankovní rady | Bilion dolarů | Koronavirová krize | Unilever | Zelený plán | Domácnosti | Rozpočet Německa | Hotovost | Bezprecedentní hospodářská opatření | Hospodářská opatření | Alena Schillerová | Ministryně financí | Hluboké ztráty | Babišova vláda | Úvěrové linky | Tým Admiral Markets | Tomáš Raputa | Růst | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Biliony | Evropský parlament | Platební neschopnosti | České vlády | Ministryně financí Alena Schillerová | Vznik krizového fondu | Unijní země | Krizový fond EU | Krizový fond | Fond EU | Ekonomiky | Slovensko | Války | Organizace | British Airways | Letecká společnost | Práce | Koronakrize | Emise leteckého průmyslu | Emise oxidu uhličitého | Australia Institute | Richie Merzian | IATA | Eni | Germanwings | Ministři | Oživení ekonomik | Znárodnění | Italský dluh | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Peníze z vrtulníku | Dodavatelské řetězce | Hospodářské oživení | BMO | AMC | Before market open | After market close | Market close | Market open | BMO - before market open | AMC - after market close | Procter & Gamble | Statistiky | Zelené oživení ekonomik | Debata | Air France | Omezení pohybu | Skandinávské aerolinky | Aerolinky SAS | SAS | 737 MAX | Tržby Boeingu | Šéf Boeingu | Propouštění za koronavirové krize | Letecké firmy | Letecká skupina IAG | Skupina IAG | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Výběr větších firem | Letečtí dopravci | Letečtí dopravci v Evropě | Dopravci v Evropě | Dopravci | Rally na akciích | Vývoj bilance Fedu | Wolfstreet | Federal Reserve | Čínský virus | Bloger Ed Yardeni | Známý bloger | Poměr PE | Vývoz | Rakouský kancléř | Sebastian Kurz | Počet firemních bankrotů v Německu | CRIF Bürgel | EasyJet | Britské aerolinky | Nezkušení investoři
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Advance Micro Device (AMD)
Advisors Asset Management
Advokátní úschova
ADX
ADX indikátor
AE-BTC
AEC Investments
AEC Master Broker
Ae Global Invest
Aena

Následující klíčová slova

Aerolinky SAS
Aeroports de Paris
Aespen BV
AETOS
AETOS Capital Group
AEX Amsterodam Exchange Index
AEX index
Affbank
Affiliate podnikání
Affiliate programy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB - volatilita
Potvrďte prosím... Zavřít