Středa 12. květen 2021 23:40
reklama
Capital.com
reklama
Capital.com
reklama
Capital.com

Klíčová slova - Air France

img

Blížící se léto může podpořit odvětví cestovního ruchu

26.04.2021 Vstoupili jsme do posledního dubnového týdne, s očima již upřenýma na příchod května a s ním i lepší výsledky v Evropě. Těšíme se na nadcházející týdny v letních měsících a mnoho občanů pozorně sleduje vývoj pandemie a výsledná opatření zavedená evropskými vládami a čeká na zjištění, zda bude možné letět do jejich prázdninových destinací.
img

Příchod jara a progress v očkování povzbuzuje odvětví cestovního ruchu

02.03.2021 Od začátku pandemie je nejhůře zasaženým odvětvím bezpochyby odvětví cestovního ruchu, což táhne hlavní letecké společnosti k obchodování na vážně nízkých úrovních, což způsobuje problémy v životaschopnosti mnoha z těchto společností.
img

IPO Coinbase: Ovládne kryptoměnový gigant také akciový trh?

02.03.2021 Dlouho očekávané IPO Coinbase přichází. Společnost, která figuruje na trhu kryptoměn, se pokusí ovládnout také akciový trh. A to pravděpodobně již v první polovině roku 2021. Firma svůj záměr oznámila v době, kdy se bitcoin dostal na svá historická maxima a kryptoměnová horečka je opět v plném proudu.
img

Long signál na akcie Air France-KLM (AF)

17.02.2021 Air France-KLM S.A. je jednou z největších leteckých společností v Evropě. Její aktivity jsou strukturovány do osobní dopravy, nákladní dopravy, údržby a dalších činností. Základní kompetencí společností je provozování vnitrostátních a mezinárodních osobních letů a nákladní dopravy do více než 300 destinací ve více než 100 zemích světa.
img

Strach z nového propuknutí koronaviru vedl k opětovnému uzavření v Anglii a Skotsku

05.01.2021 Od konce loňského prosince byl ve Velké Británii identifikován nový kmen koronaviru. Britský premiér odhaduje vyšší míru nákazy o 50% až 70% vyšší, což po vánočních svátcích vyvolává obavy z třetí vlny.
C:\fakepath\0c0c8fbe4a04ac17e33d97b193155063.jpg

Evropské akcie zažily nejhorší výprodej za téměř dva měsíce

21.12.2020 Akcie na evropských trzích zahájily vánoční týden nejhlubším poklesem za téměř dva měsíce. Podle analytiků byl reakcí jednak na novou mutaci koronaviru, jednak na vleklá jednání o uspořádaní vztahů mezi Evropskou unií a Británií po brexitu. Další zhoršení pandemie znamená komplikace především pro dopravce, oslabily proto akcie leteckých společností, ale i ropné a bankovní firmy, slabší je i britská libra.
C:\fakepath\akcie2.jpg

Akcie v EU i v Británii kvůli mutaci koronaviru klesají

21.12.2020 Akcie na evropských trzích zahájily vánoční týden poklesem, který je podle analytiků reakcí jednak na novou mutaci koronaviru, jednak na vleklá jednání o uspořádání vztahů mezi Evropskou unií a Británií po brexitu. Další zhoršení pandemie znamená komplikace především pro dopravce, oslabují proto hlavně akcie leteckých společností, slabší je ale i britská libra.
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
img

HDP Číny vzrostlo o 4,9 % za Q3. Rusko odmítá zavést tvrdá koronavirová opatření

23.10.2020 Z pondělních zveřejněných údajů Eurostatem vyplývá, že jsou Češi v rámci EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 % obyvatel České republiky, což je hluboko pod průměrem EU, který činí okolo 21 %.
img

Aerolinky jsou i přes masívní státní podporu stále „dole“

09.09.2020 Letecká doprava je v důsledku pandemie koronaviru i vzhledem ke svému objemu nejpostiženějším odvětvím vůbec. V týdnech, kdy se téměř kompletně zavřelo světové nebe, zaznamenaly aerolinie pokles příjmů o osmdesát až devadesát procent. Špatná ekonomická situace se okamžitě promítla do ceny akcií leteckých společností. Pokles hodnoty deseti největších světových přepravců činil padesát až osmdesát procent v prvních týdnech po zavedení restriktivních opatření.
C:\fakepath\letecka dopr.jpg

Britské aerolinky žádají pozastavení daně z leteckých pasažérů

21.07.2020 Skupina zastupující britské aerolinky včetně firem British Airways a easyJet vyzvala britskou vládu k dočasnému zrušení daně na osobní leteckou přepravu, které by podpořilo poptávku a pomohlo tomuto odvětví překonat dopady koronavirové krize. Informovala o tom agentura Reuters.
img

Brusel schválil státní pomoc pro nizozemské aerolinky KLM

13.07.2020  Evropská komise (EK) dnes schválila státní pomoc v objemu 3,4 miliardy eur (zhruba 91 miliard Kč) pro nizozemskou leteckou společnost KLM. Ta je součástí francouzsko-nizozemské letecké skupiny Air France-KLM, která se stejně jako další letečtí přepravci potýká s negativními dopady koronavirové krize.
img

Skupina Smartwings kvůli krizi propustí až 600 zaměstnanců

29.06.2020  Letecká skupina Smartwings, do níž patří i ČSA, propustí až 600 zaměstnanců. Bude se to týkat pilotů, stewardů i provozních a administrativních pracovníků. Důvodem jsou finanční problémy po koronavirové krizi. Společnost Smartwings to dnes oznámila v tiskové zprávě. Propouštět bude ve vlnách od července do února příštího roku, přesný počet bude záviset na vývoji ve společnosti. Ve skupině nyní pracuje kolem 2500 lidí.
C:\fakepath\ae-15062020-lv.gif

Pomoc leteckým společnostem schválila Francie, Německo či Norsko

15.06.2020 Výběr evropských států, které schválily pomoc leteckým společnostem (řazeny abecedně):
img

Francie podpoří letecký a kosmický průmysl 15 miliardami eur

09.06.2020 Francie poskytne 15 miliard eur (asi 401 miliard Kč) na pomoc leteckému a kosmickému průmyslu. Plán, který dnes představil ministr hospodářství Bruno Le Maire, zahrnuje přímé vládní investice, dotace, půjčky a záruky za úvěry. Celková částka zahrnuje i pomoc letecké společnosti Air France a výrobci letadel Airbus. Vláda tak chce zabránit i masivnímu propouštění.
C:\fakepath\francie.jpg

Francie podmíní vládní pomoc podnikům ekologií i relokalizací

25.05.2020 Ekologickými opatřeními či relokalizací výroby hodlá Francie podmínit vládní pomoc pro automobilku Renault a leteckou společnost Air France, které čelí potížím v důsledku celosvětové pandemie covidu-19. Podle agentury Reuters to včera prohlásila ministryně životního prostředí Élisabeth Borneová.
img

Kauza Smartwings: Jak vlády zachraňují letecké dopravce v zahraničí

17.05.2020 V souvislosti s možným nouzovým převzetím leteckého dopravce Smartwings českou vládou se opět rozvířila debata nad opodstatněností takového kroku. Kromě otázky principiálnosti takového převzetí ve vztahu k záchraně dalších částí ekonomiky (viz včerejší komentář) je třeba vzít v potaz fakt, že záchrana by se týkala i značky historicky cenné České aerolinie, ČSA, které jsou součástí skupiny Smartwings.
C:\\fakepath\\money.jpg

Obchodní firmy ze střední Evropy vidí v krizi šanci

14.05.2020 Zatímco pandemie nemoci covid-19 ničí pracovní místa a vyprazdňuje kanceláře po celém světě, středoevropské firmy, které na dálku levněji poskytují služby velkým nadnárodním společnostem, se v novém podnikatelském pořádku snaží využít příležitosti. Od Prahy a Varšavy až po Bukurešť dlouhodobě poskytují outsourcingové nebo offshorové služby, jinak řečeno smluvně a odjinud, než kde působí jejich odběratel.
img

Nejhorší recese v historii EU přichází. Ztráta 20 mil. pracovní míst v USA

07.05.2020 Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA opět zaznamenaly rekordní hodnoty. Přes 3,169 mil. Američanů zažádalo o podporu. Jedná se o pokles oproti předešlému týdnu z 3,846 mil., trh však očekával 3 mil. Další vypovídající hodnotou o dopadech opatření proti koronaviru má statistika počtu pokračujících (trvajících) žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Ta za minulý týden vzostla na 22,647 mil. z 18,011 mil. týden předešlý.
img

Evropská komise schválila státní pomoc pro Air France

04.05.2020  Evropská komise (EK) dnes Francii schválila navrhovanou státní pomoc v objemu sedmi miliard eur (zhruba 190 miliard Kč) pro leteckou společnost Air France. Komise o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Úvěrová pomoc podle komise zajistí podniku finanční prostředky, které naléhavě potřebuje, aby se vypořádal s dopady šíření koronaviru.
img

Letečtí dopravci v Evropě čelí „tsunami“ propouštění, bez pomoci vlád mnozí nepřežijí. V těžké situaci je i tuzemská Smartwings

04.05.2020 Evropské aerolinky čelí nejtěžší situaci své moderní historie. Víra v rychlé oživení po koronakrizi bere zasvé a dopravci se připravují na novou realitu: lidé budou trvaleji létat o dost méně než před úderem koronaviru.
img

Nejhlubší propad HDP od finanční krize. Nezaměstnanost opět trhá rekordy

30.04.2020 Japonská centrální banka (BoJ) tento týden zhoršila výhled ekonomiky a rozhodla o nejrozsáhlejších opatřeních, které kdy provedla. Na podporu ekonomiky bude nakupovat firemních dluhopisy, a to v neomezených objemech. Cílem je udržet nízké úrokové sazby a tím i náklady na úvěry.
img

Ropa zadarmo. Více než 26 milionů Američanů je bez práce

24.04.2020 V pondělí po výrazném snížení poptávky po ropě z důvodů pandemických opatření, se květnový kontrakt na ropu WTI dostal do záporných čísel (přibližně až -35 USD za barel). Hlavním důvodem bylo uvědomění si spekulantů, že na rozdíl od ropy Brent je nutné barely ropy WTI fyzicky převzít. Panické prodeje proto započaly. Také cena ropy Brent poklesla, a to až na 16 dolarů za barel, což je nejnižší cena za posledních 20 let.
img

Air France-KLM vyjednává záchranný balíček deset miliard eur

23.04.2020  Letecká společnost Air France-KLM vyjednává o záchranném balíčku ve výši deset miliard eur (276,2 miliardy Kč). Francouzská vláda se za úvěry Air France zaručí minimálně z 90 procent. Informovala o tom dnes agentura Reuters s odvoláním na dva obeznámené zdroje. Zástupci francouzsko-nizozemských aerolinek a francouzského ministerstva financí se k věci odmítli vyjádřit.
img

Nejobchodovanější akcie Saxo Bank v 1. čtvrtletí: S Teslou si investoři užili pořádnou jízdu

15.04.2020 Po pomalém lednovém vzestupu přišla pandemie viru COVID-19, která během pár týdnů spláchla všechny zisky do kanálu. To bylo nejlépe vidět na akciích Tesly, které si v 1. kvartále užily divokou jízdu. Začalo to uzavíráním krátkých pozic, které přineslo růstovou špičku a nárůst ceny o 50 %, a skončilo karanténou, kterou doprovázel pád zpět na hladinu odpovídající začátku roku.
C:\fakepath\markets2.jpg

Ropa, akcie i zlato prudce klesly navzdory úsilí centrálních bank

16.03.2020 Ropa, globální i české akcie a dokonce i zlato prudce zlevnily navzdory úsilí centrálních bank podpořit ekonomiku takzvaným kvantitativním uvolňováním - tedy nákupem aktiv - aby do finančního systému dodaly likviditu. Trhy reagují na obavy z hlubokých dopadů pandemie nového koronaviru, která se šíří Evropou.
Související klíčová slova: Money management | Offshore | Bitcoin | Čína | Peníze | Stříbro | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | Spotřebitelská důvěra | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Fibonacci | Divergence | Kanada | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | New York | Ropa Brent | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Obchodování na burze | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Analýza | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | CFD | CME | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Konsolidace | DAX | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská komise (EK) | FOMC | Fed | Futures | IPO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Japonský jen | Korekce | Kurz | Long | Low | MACD | MMF | MT4 | Margin | MetaTrader | Měna | Finanční instituce | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Peněžní zásoba | Platforma | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Ratingová agentura | Retracement | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Swiss | Ticker | Trader | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Výkonnost | Výnos | ZEW index | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Citibank | Dluhopisy | JPY | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Panevropský index | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | FTSE | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Americká lehká ropa | Investoři | Fond | Exxon Mobil | EU | Býčí divergence | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Byznys | Business | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Optimismus | Výsledky | Strach | Investiční příležitost | London Stock Exchange | Euronext | Credit Suisse | Gold | Obchodovat | MT5 | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Světová obchodní organizace | Investiční společnosti | Investovat | Index cen | Eurostat | Facebook | LYNX | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Ceny akcií | Obchodní účet | Vzdělávání | Delta | EPS | Index | Podpora | Volatilní | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Směnárna | Brent | Cena | Cena ropy brent | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | České akcie | Do čeho investovat | Dolar | Etoro | Eura | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | GfK | Graf | Guvernér ČNB | HDP Číny | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční poradenství | Investovat do zlata | ISM | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jiří Rusnok | Libra | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Markets | MetaTrader 5 | Oslabování koruny | PayPal | Portfolia | Pro investory | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | TopForex | Trh | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny zlata | Webináře | WTI | XM | Zprávy | Zisky | ZEW | ING | Cílová cena | Daniel Beneš | Elon Musk | Intermediate | ROCE | Tim Cook | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Komise | Kontrakt | 1 milion | Burze | Dividendové akcie | Traders | Dow Jonesův index | Danske Bank | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Microsoft | State Street | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | TD Ameritrade | PwC | Barrick Gold | Thomson Reuters | Short squeeze | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Stock Exchange | Severomořská ropa | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | Panevropský akciový index | KBC | BlackRock | Přehled | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Firmy | Aktuální vývoj | Index britských akcií FTSE 100 | Xetra | Globální finanční krize | JPMorgan Chase | Vladimir Putin | Deutsche Börse | S&P Global | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Akcie v EU | Akcie mediální skupiny CME | Walmart | Alibaba | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Severomořská ropa Brent | Eurex | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Ztráty | Euro k dolaru | Finanční injekce | Historická maxima | Nejistota | Philip Morris | Akcionáři | Libra k dolaru | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Ethereum | Tesla | Odhodlání | National Australia Bank | Credit Suisse Group | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Britská vláda | Exxon | Chevron | Konsensus | Ekonomická situace | General Electric | Krize | Investiční rozhodnutí | FCA | Investovat do akcií | Výnosy | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Index cen domů | Softbank | Příjmy | Kapitálové strategie | Alphabet | ČTK | Pokles ekonomiky | Belgie | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Očekávání | HDP v eurozóně | ABN AMRO Bank | ex | Vstup na burzu | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Breakout Trader | Coinbase | Obchodování na pražské burze | Palladium | Obchodování Bitcoinu | Estee Lauder | Kryptoměnová horečka | Analytik devizového trhu | Analytik forexového trhu | Obchodování na trzích | Airbnb | Saxo | Krypto | Raytheon | Lockheed Martin | Long signál | McDonald's | Objem obchodování | RDSA | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | IPO kalendář | Czech Fund | Signál na akcie | FTSE/MIB | EK | Náklady na úvěry | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Odhady analytiků | Obchodovat s akciemi | Palladiové akcie | Martin Sklenář | Rekordní růst | IPO Instacart | Technická situace | Uber Technologies | Beyond Meat | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Očekávání do budoucna | Boris Johnson | NVDA | Začít obchodovat | iFX | Akcie a ETF | Britský premiér | Oživení ekonomiky | AMZN | Thyssenkrupp | Prosus | Denní graf | Italská vláda | Úpis akcií | Thomas Cook | MetLife | GOOGL | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Očekávané Earnings | Obchodujte | MetaTrader 5 Supreme Edition | Peter Garnry | Německá vláda | ČNB Jiří Rusnok | Objem | Index milánské burzy | MSFT | Obchod | FRED | Supreme Edition | Předseda představenstva | Cisco Systems | Firma | Období nejistoty | Ekonomiky eurozóny | Maloobchodní prodeje | Olívia Lacenová | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Bilance | Co bude | Generální ředitel | GM | Klesly akcie | Amazon | Nízké úrokové sazby | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | INTC | Walt Disney | Bankovní tituly | Statistika | Předpovědi | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | ADP | Na burze | Propouštění | Rozhodnutí o úrokové sazbě | SoftBank Group | Visa | General Motors | Enel | Dolar vůči japonskému jenu | Německý ZEW index | Problémy | Britové | Člen bankovní rady | Total | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | IAG | Společnost IAG | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Měnové politiky | Smartwings | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Fed index | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Ministr hospodářství | Americké vlády | Nike | Uber | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Snižování stavů | Miliardy korun | Kraft Heinz | Wirecard | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Objem objednávek | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Altria Group | Netflix | NFLX | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Analýza společnosti | Letecké společnosti | Miliardy eur | Sodexo | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Experti | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | SAP | Kryptoměny bitcoin | Nejobchodovanější akcie | Komunikace | Francouzská vláda | Astrazeneca | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Anglie | Trhy | Šíření nového koronaviru | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | American Express | Pokles | Situace | Nejvýraznější pokles | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Starbucks | Boeing | FIAT | Obchodovať kryptomeny | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Čínská vláda | Dopady koronaviru | BP | Fresenius Medical | FME | Adidas | Rekordní hodnoty | SEC | NFP | Americké ekonomiky | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | Akcie na evropských trzích | PHIA | Největší ztráty | Cestovní kanceláře | Vývoj | Šok | WP | Makroekonomické údaje | Prudký pokles | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Program nákupu aktiv | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Olaf Scholz | Mince | Profitovat | Tencent | Karanténní opatření | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Úsilí centrálních bank | Propad evropských akciových trhů | Největší propad | Cenový vývoj | Inflace v EU | Dopady pandemie | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Přísná opatření | Další pokles | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Kongres | Domácnosti | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Úřad práce | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Záchranný balíček | Další růst | Růst | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Allianz | Propad HDP | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Slovensko | Organizace | Růst nezaměstnanosti | British Airways | Letecká společnost | Nvidia Corp | Práce | Údaje | Eni | Obchodovat s cennými papíry | Opatření proti šíření koronaviru | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Long signál na akcie | Akcie Saxo Bank | Lloyds Banking Group | Boeing Co. | Anglo American | Credit Suisse Group AG | LafargeHolcim | USB Group | Microsoft Corp | NOVACYT | Předseda ČEZ | US Bancorp | Medvědí kanál | Majitel | Hospodářské oživení | Procter & Gamble | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Květnový kontrakt | Trade | Dílčí index | Finanční pomoc | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Reddit | Debata | Omezení pohybu | Ropa zadarmo | Amundi | Grayscale | ADBE | Skandinávské aerolinky | Aerolinky SAS | SAS | Cestování | 3M | Norwegian Air | Ryanair | Shell | Zaměstnanci | Gilead | Rakouská vláda | Letečtí dopravci | Letečtí dopravci v Evropě | Dopravci v Evropě | Dopravci | PEPSICO | Dovoz | Rakouský kancléř | Sebastian Kurz | Expanze | Politika centrální banky | Propad průmyslové výroby | Merck KGaA | Merck | Obchodní firmy | Ředitel ING | ING Tech | ING Tech Poland | T-Mobile | Auta | Expedia | JD.com | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Moderna | Eli Lilly | LLY | AZN | Akcie leteckých společností | EasyJet | Britské aerolinky | Čínské hospodářství | Renault | Ekologické podmínky | Vládní pomoc | Mondelez | JDE | Unie | Průraz | Záchranný balík | Square | Letecká skupina Smartwings | Letecká skupina | WSF | Canopy Growth | Pomoc leteckým společnostem | Největší evropská aerolinka | Sanofi | Covid | Koronavirová opatření | Státní pomoc | Nové žádosti o podporu | Akcie Lufthansy | Skupina Smartwings | ASM International | TTWO | Nizozemská vláda | E.ON | Johnson & Johnson | KLM | Aerolinky KLM | Nizozemské aerolinky | Peugeot | Ceny | Verizon Communications | Akcie těžařů | Zlatá horečka | Důvěra | Lepší výsledky | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Airbus Group | Coca-Cola | Ruská vláda | China Eastern | Delta Airlines | Southwest Airlines | Inspirace | Qualcomm | Zhoršení pandemie | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Diverzifikovat | Vinci | Lockdown | Měnový fond | Walgreens | Dobrý byznys | Intel | ALV | XOM | CVX | CSCO | Kryptoměnová směnárna | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | BNTX | Proražení | GME | GameStop | Očkování | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Rodrigo Catril | Růst kurzu dolaru | Zmutovaný koronavirus | Nejhorší výprodej | Svět kryptoměn | Počasí | Holdingové společnosti | TUI | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Akcie Gamestop | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Spotify | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Air | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Admirals | Velké ztráty | Vývoj pandemie
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

AION
A. I. Optimus
Air
Air Astana
Air Bank
Air Berlin
Airbnb
Airbus
Airbus AS350B3
Airbus Group

Následující klíčová slova

Air France-KLM
Air France-KLM (AF)
Airlines for America
Air Liquide
Aite Group
AJ Asset Management
AJ Bell
AJRD
Ajťáci
Akademie věd
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading VIP zona
Potvrďte prosím... Zavřít