Pondělí 27. září 2021 02:40
reklama
Purple Trading Roadshow
reklama
ETX Capital
reklama
Admiral Markets
reklama
ETX Capital

Klíčová slova - Citrix

img

Fed naznačuje snižování nákupů aktiv již tento rok. Čína reguluje své technologické giganty, jejich akcie padají

20.08.2021 Růst průmyslová produkce v Číně v červenci klesl meziročně z červnových 8,3 % na 6,4 %, přitom analytici očekávali pokles růstu na 7,8 %. Maloobchodní tržby v nejlidnatější zemi světa také zaznamenaly snížení růstu, když na roční bázi dosáhly růstu o 8,5 % oproti 12,1 % z června.
img

Vyšší inflace je pouze přechodný jev, tvrdí Powell. Světová banka zamítla bitcoin jako měnu Salvadoru

18.06.2021 Japonská centrální banka (BoJ) se rozhodla na svém posledním zasedání ponechat základní úrokovou sazbu na -0,1 %, což nebylo žádným překvapením, jelikož Japonsko po delší dobu bojuje s deflací, i když se jádrové inflaci v květnu podařilo se dostat do kladných hodnot.
img

Země G7 se dohodly na 15% dani pro mezinárodní firmy. ECB očekává, že HDP stoupne o 4,6 %

11.06.2021 Kvůli zvyšující se inflaci se ruská centrální banka rozhodla již potřetí v tomto roce zvýšit hlavní úrokovou sazbu. Tentokrát centrální banka zvýšila sazbu o 50 bazických na 5,5 %. V doprovodném prohlášení banka oznámila, že nejspíše budou následovat další “hiky“ v příštích zasedáních.
img

EU hlási 15 mil. nezaměstnaných lidí. Průměrná mzda v České republice vzrostla o 3,2 %

04.06.2021 Ruský ministr financí Anton Siluanov na ekonomickém fóru v Petrohradu oznámil, že Rusko hodlá ze svého státního investičního fondu (FNB) vyjmout všechna dolarová aktiva, která by měly být nahrazeny eury, jüany a zlatem. „Podobně jako centrální banka jsme se rozhodli omezit investice fondu do dolarových aktiv“, dodal Siluanov.
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastrukturního plánu na 928 mld. USD

28.05.2021  Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z kvě...
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastruktúrniho plánu na 928 mld. USD

28.05.2021 Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z květnových -8,6 bodu. Dochází tedy ke zlepšení spotřebitelské důvěry v největší evropské ekonomice, avšak analytici očekávali daleko významnější zlepšení (-5,2 bodu).
img

Fed začíná zvažovat redukci nákupu aktiv. Maďarská CB chce přistoupit k přísnější měnové politice již v červnu

21.05.2021 Evropský statistický úřad Eurostat oznámil, že průmyslový výroba v eurozóně tento rok stoupla oproti předchozímu o 0,1 %, v celé EU potom o 0,6 %. Za stejné období průmysl v ČR rostl o 3,3 %. V meziročním srovnání průmyslová výroba stoupla o 11 % v celé EU.
img

Inflace v USA vzrostla o rekordních 4,2 %. Růst cen zažívá také Česko, dle ČNB však pouze dočasný

14.05.2021 Index spotřebitelských cen (CPI) v USA v dubnu zaznamenal meziroční nárůst o 4,2 %. Naposledy bylo takto vysoké číslo reportováno v září 2008. Jádrová inflace se pak vyhoupla z 1,6 % a rovných 3 %. Zveřejněný fundament vedl k výprodejům na amerických akciových trzích, jelikož investoři se začali obávat, že Fed bude muset kvůli zvýšené inflaci utahovat rozvolněnou monetární politiku mnohem dříve, než se doposud očekávalo.
img

Dolar v reakci na pracovní místa prudce poklesl. Rusnok očekává zvýšení sazeb již tento rok

07.05.2021 Česká národní banka na svém květnovém zasedání dle očekávání ponechala základní úrokovou sazbu na 0,25 %. V nové makroekonomické prognóze došlo k poměrně značnému zhoršení odhadu vývoje ekonomiky pro letošní rok z 2,2 % na 1,2 %. V následujícím roce však ČNB prognózu upravila směrem nahoru a nově tedy počítá s růstem ekonomiky o 4,3 %, když v únorové prognóze predikovala růst o 3,8 %.
img

Růst ekonomiky USA o 6,4 % překonává očekávání. Nezaměstnanost v Česku je jedna z nejnižších v EU

30.04.2021 Na středečním zasedání měnového výboru Fedu nedošlo k žádnému překvapení, když členové výboru ponechali základní úrokovou sazbu v rozpětí 0-0,25 %. Tempo nákupu aktiv Fed také nezměnil, a tedy i nadále bude docházet k měsíčním nákupům vládních dluhopisů ve výši 80 mld. USD a také k nákupům cenných papírů krytými hypotékami ve výši 40 mld. USD. Fed rovněž zopakoval, že k dosaženích svých cílů je připraven použít všechny nástroje, které má k dispozici.
img

Biden hrozí prudkým zvýšením daní z kapitálových zisků. Rusko zvyšuje úrokové sazby kvůli vysoké inflaci

23.04.2021 Kanadská centrální banka ponechala na svém dubnovém zasedání dle očekávaní úrokovou sazbu na 0,25 %. BoC však překvapila trhy oznámením, že hodlá snížit nákupy aktiv ze 4 mld. CAD týdně na 3 mld. Banka také konstatovala, že hodlá začít navyšovat úrokové sazby již ke konci roku 2022. Trh ohodnotil zasedání BoC jako jestřábí, když americký dolar vůči kanadskému zaznamenal ve středeční seanci pokles o přibližně 0,9 %.
img

Čínská ekonomika roste rekordním růstem o 18,3 %. Inflace v USA i EU začíná růst nad stanovené cíle

16.04.2021 Čínská ekonomika v první čtvrtletí dosáhla rekordního meziročního růstu na úrovni 18,3 %. Ekonomové však varují, že jsou čísla zkreslená, jelikož se porovnávají s obdobím, kdy tamní ekonomika zaznamenala obrovský propad. Čína byla v minulém roce jedinou velkou ekonomiku, která nezaznamenala v celoročním vyjádření pokles ekonomiky.
img

MMF zlepšil odhad růstu globální ekonomiky na 6 %. Itálie připravuje podporu pro firmy ve výši 30 mld. eur

09.04.2021 Mezinárodní měnový fond upravil odhad růstu globální ekonomiky směrem nahoru z 5,5 % na 6 %. Prognózu fond upravil zejména kvůli dalším stimulačním opatřením, které zavedly vlády v některých velkých ekonomikách a také kvůli postupnému proočkování obyvatelstva. MMF však upozorňuje na velmi nejistý vývoj světové ekonomiky, který bude závislý na vyřešení koronavirové krize.
img

Biden schválil podporu infrastruktury v hodnotě 2,25 bil. USD. Zablokovanou loď v Suezském průplavu se podařilo uvolnit

01.04.2021 Americký prezident Joe Biden tento týden představit investiční plán v hodnotě 2,25 bil. USD, který se má zaměřit na výstavbu dopravní infrastruktury, telekomunikace a průmysl. Financování této podpory, včetně těch předešlých i budoucích, má být z vyšších korporátních daní, respektive ze zrušení úlev zavedených bývalým prezidentem Trumpem. Biden hodlá zvýšit daně pro firmy z 21 na 28 procent, v případě příjmů ze zahraničí ze 13 na 21 procent. Agresivní fiskálně-expanzivní politika nového prezidenta nemá historicky obdoby. Mnozí proto poukazují na to, že přichází zlomový moment, který může spustit výraznější inflaci v USA.
img

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla. Rusko oznámilo, že s EU už nemá žádné vztahy

26.03.2021 Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2. Důvodem “vyhazovu“ je, že se tureckému prezidentovi nelíbilo zvyšování úrokové sazeb centrální bankou. Naopak zahraniční investory Agbalovi kroky podporovali.
img

Výrazné oživení ekonomiky USA překvapuje Fed. Zotavování té britské je dle BoE velmi dobré

19.03.2021 Americká centrální banka na svém březnovém zasedání ponechala úrokové sazby beze změny. Také nedošlo k úpravě programu nákupu aktiv. Všeobecně se neočekávalo, že Fed na tomto zasedání nijak nebude upravovat svoji monetární politiku, a proto mělo zasedání jen malý vliv na finanční trhy.
img

Nejhlubší propad HDP od finanční krize. Nezaměstnanost opět trhá rekordy

30.04.2020 Japonská centrální banka (BoJ) tento týden zhoršila výhled ekonomiky a rozhodla o nejrozsáhlejších opatřeních, které kdy provedla. Na podporu ekonomiky bude nakupovat firemních dluhopisy, a to v neomezených objemech. Cílem je udržet nízké úrokové sazby a tím i náklady na úvěry.
img

Ropa zadarmo. Více než 26 milionů Američanů je bez práce

24.04.2020 V pondělí po výrazném snížení poptávky po ropě z důvodů pandemických opatření, se květnový kontrakt na ropu WTI dostal do záporných čísel (přibližně až -35 USD za barel). Hlavním důvodem bylo uvědomění si spekulantů, že na rozdíl od ropy Brent je nutné barely ropy WTI fyzicky převzít. Panické prodeje proto započaly. Také cena ropy Brent poklesla, a to až na 16 dolarů za barel, což je nejnižší cena za posledních 20 let.
img

MMF očekává nejhorší recesi od krize v 30. letech. Trump chce znovuotevřít ekonomiku

17.04.2020 Saudskoarabský ministr energetiky princ Abdalazíz bin Salmán v pondělí uvedl, že celosvětové dodávky ropy se po dohodě skupiny OPEC+ sníží o přibližně 19,5 milionů barelů denně. Exporty se v Číně v březnu meziročně snížily o 6,6 % po poklesu z předchozího měsíce o 17,2 %. Ekonomové osloveni agenturou Reuters však očekávali snížení exportu o 14 %.
img

16 milionů Američanů žádá o podporu. Powell očekává velmi vysokou nezaměstnanost

09.04.2020 Mezinárodní měnový fond v pondělí informoval, že eviduje povzbudivé signály oživení v Číně, avšak varoval, že nelze vyloučit obnovení pandemie v této zemi i jinde na světě. Podle průzkumu, který provedla společnost Sentix se důvěra investorů v ekonomiku eurozóny propadla nejníže od začátku sledování. Hospodářství se kvůli koronaviru nachází v hluboké recesi a pandemie dusí ekonomiku, dodala společnost.
img

Rekordní počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA pokračuje. ČNB zmírnila limity u hypoték

03.04.2020 Americká pobočka Fedu v St. Louis v pondělí zveřejnila odhad, že šíření koronaviru by mohl vézt ve Spojených státech k zániku 47 milionů pracovních míst a míra nezaměstnanosti by se tak mohla dostat k 32 %. Čínské ministerstvo obchodu informovalo, že okolo 80 % restaurací je již otevřených. Také téměř všechny supermarkety, nákupní centra a maloobchodní obchody jsou v provozu.
C:\fakepath\usa 22082013.jpg

V USA prověřují senátory kvůli údajně podezřelým prodejům akcií

30.03.2020 Ministerstvo spravedlnosti USA začalo prověřovat obchody s akciemi, které učinilo několik amerických zákonodárců těsně před nedávným propadem akciových trhů způsobených obavami z šíření koronaviru. S odvoláním na dva dobře informované zdroje o tom informovala stanice CNN. Zákonodárci se zbavili velkého množství akcií poté, co se zúčastnili uzavřených politických jednání, na nichž se stav epidemie probíral a oni tak mohli mít exkluzivní přístup k nejnovějším informacím.
img

Rekordní nezaměstnanost v USA. Centrální banky i nadále snižují sazby a rozšiřují QE

27.03.2020 Americká centrální banka oznámila v pondělí neomezené kvantitativní uvolňování. Tedy Fed bude nakupovat neomezené množství státních dluhopisů a cenných papírů zajištěných hypotékami. Podle MMF bude letošní recese světové ekonomiky způsobená koronavirem mnohem horší, než kterou způsobila finanční krize v letech 2008 až 2009. Avšak MMF dodal, že k zotavení světového hospodářství by mohlo dojít již v roce 2021.
img

Long signál na akcie Citrix (CTXS)

24.03.2020 Citrix Systems Inc (Symbol: CTXS – ISIN: US1773761002 – měna: USD) nabízí řešení pro zcela bezplatný a flexibilní přístup k informacím, online komunikaci a interaktivní spolupráci. Přístup k informacím a aplikacím ze vzdálených zařízení je dnes základní kompetencí každé společnosti k zajištění nepřetržitého obchodního provozu. Citrix byla silná již před pandemií koronaviru.
img

Boj proti koronaviru. Centrální banky se odhodlaly ke koordinovanému uvolnění monetární politiky

20.03.2020 Americká centrální banka na svém mimořádném zasedání, které se konalo minulý týden v neděli, snížila hlavní úrokovou sazbu o jeden procentní bod do pásma 0 – 0,25 %. Fed zároveň oznámil, že zahájí masivní program QE ve výši 700 mld. amerických dolarů.
img

Koronavirus ochromí světovou ekonomiku. Británii se po brexitu nedaří vyjednat dohodu

07.02.2020 Po pátečním / sobotním Brexitovém dni Spojené království od pondělí začalo první pracovní týden „bez evropské unie“ a předseda vlády Boris Johnson začal svůj cyklus vyjednávání obchodních podmínek mezi UK, EU a USA.
Související klíčová slova: Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Japonsko | Akciové indexy | Pullback | Moody's | Equity | Inflace | Nasdaq | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Turecká lira | Monetární politika | Německo | Francie | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Měnový výbor Fedu | Analytik | New York | Česká koruna | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Ekonomové | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Bod | Breakout | Burza | Béžová kniha | CME | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | ECB | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Eurozóna | Evropská centrální banka | Expanzivní politika | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Futures | G7 | Grafy | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Inflační cíl | Investice | Investování | Korekce | Long | Low | MMF | Měna | Finanční instituce | Měny | NYSE | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Příkaz | Rally | Rating | Ratingová agentura | Repo sazba | Platina | Ropa | SNB | Sentiment | Short | Stop-Loss | Ticker | Trader | Trend | Trigger | Ukazatel | Výnos | WTO | Wall Street | ZEW index | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | NZD | CAD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Německá ekonomika | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Zasedání Fedu | Cenový graf | Business | Drahé kovy | BNP Paribas | Berkshire Hathaway | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Euronext | RBNZ | Intervenovat | Obchodovat | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Regulace | Financování | Investovat | CZK/EUR | Index cen | Index CPI | Eurostat | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Financial Times | Vzdělávání | Delta | EPS | Index | Podpora | Akcie Alibaba | Akcie ropy | Aktuální cena ropy | Americká centrální banka | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena ropy brent | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | CZK | Česká ekonomika | Dolar | Druhy akcií | Ekonomický růst | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Investice do akcií | Investiční | Investiční plán | Investiční portfolio | Irsko | ISM | Jádrová inflace | EBay | Japonská ekonomika | Jiří Rusnok | Lira | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nemovitosti | PayPal | Prezidentské volby | Prognóza | Rakousko | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Signály | Société Générale | Státní dluhopisy | Shares | Trh | Volkswagen | WTI | XM | Zpráva | Zprávy | Zisky | ZEW | DXY | ING | Ex-dividend | Redukce | ROCE | Small caps | Tovární objednávky | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Tržby | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | Komise | Kontrakt | Volby | Burze | Dividendové akcie | Investment | Traders | Markit | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Institut ZEW | CNN | Wells Fargo | Microsoft | ABN Amro | Westpac | CME Group | Caterpillar | Sentix | DIHK | BBC | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Halifax | Short squeeze | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | BMW | Ministr financí | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Rada ČNB | Earnings | KBC | BlackRock | Přehled | Jádrový index | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Ekonomická aktivita | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Firmy | IHS | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Vládní dluhopisy | Walmart | Alibaba | Propad | Eurex | S&P | Guvernér | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Philip Morris | Zajištění | Finanční poradce | Baidu | Tesla | Odhodlání | Výhled | Francouzská ekonomika | Bankéři | Bankéř | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Německý export | Britská ekonomika | Odhady trhu | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | General Electric | Data z amerického trhu práce | Krize | Investovat do akcií | Japonská vláda | Očekávání analytiků | Index cen domů | Příjmy | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Finanční domy | Alphabet | ČTK | Země G7 | Aktuální cena | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | HDP v eurozóně | ABN AMRO Bank | IHS Markit | ex | Obchody s akciemi | Vstup na burzu | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Aleš Michl | Breakout Trader | Coinbase | Palladium | Jerome Powell | Obchodování na trzích | Výprodeje na akciových trzích | FinTech | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | OPEC+ | Podniky | Long signál | Technologické akcie | Inflace v eurozóně | McDonald's | Akcie společnosti | Forint | Turecké liry | Šéf Fedu | RDSA | Royal Dutch Shell | Americký dolarový index | Ruská centrální banka | Dodávky ropy | Signál na akcie | Náklady na úvěry | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Cíl ČNB | Odhady analytiků | Dolarová aktiva | Nakoupit akcie | Palladiové akcie | Zvýšení sazeb | Uber Technologies | Statistický úřad | Růst ekonomiky USA | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Sharpe ratio | Globální HDP | Boris Johnson | NVDA | iFX | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Akcie týdne | Oživení ekonomiky | AMZN | Thyssenkrupp | Prosus | Globální recese | Očekávání trhu | Italská vláda | Dot plot | Novozélandská centrální banka | MetLife | GOOGL | Internet of Things | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Bilance zahraničního obchodu | Očekávané Earnings | Hospodářské krize | Analytik GfK | Deficit | Prezident Donald Trump | Německá vláda | ČNB Jiří Rusnok | Objem | MSFT | Obchod | Obchodní dohody | Recese světové ekonomiky | Růst spotřebitelských cen | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | Statistický úřad Eurostat | Cisco Systems | Ekonomiky eurozóny | Maloobchodní prodeje | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Růst cen | CBI | Zavedení digitální daně | Bilance | GM | Největší pokles | Lagardeová | Fox News | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Philip Lowe | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | Trendová linie | INTC | Walt Disney | 5G | Finanční rezervy | Průmysl | ADP | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | Visa | General Motors | Enel | Šinzó Abe | Nově zahájené stavby domů | Nezaměstnanost v Česku | Stavebnictví | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Německý ZEW index | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Britové | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Total | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Soukromý sektor | Plyn | Prohlášení | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Předseda | Americké centrální banky | AXA | Regulátoři | Fed index | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Peter Altmaier | Nike | Celkový deficit | Bydlení | Uber | Yandex | Kraft Heinz | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Wirecard | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Zvýšení inflace | Bernie Sanders | Společnost Sentix | Američané | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Altria Group | Netflix | NFLX | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Ministr energetiky | Sodexo | RBA | Ifo | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Ministerstvo práce | Vyšší inflace | SAP | iRobot | IRBT | Výroba v eurozóně | Americké ministerstvo | Ceny energií | Komunikace | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Šíření koronaviru | American Express | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie | DISH | Starbucks | Boeing | Zpomalení růstu | Zlepšení | SBUX | Akcie v roce 2020 | Obchody | Výdaje | Dopady koronaviru | PMI pro sektor | Fresenius Medical | FME | Adidas | Sazby beze změny | NFP | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Poptávky po ropě | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | COVID-19 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | FinTech akcie | PHIA | Index aktivity | Šéfka ECB | Průměrná mzda | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | Boj proti koronaviru | Mzda | Ekonomika Evropské unie | Únorová inflace | Restrikce | Air France-KLM | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Olaf Scholz | Profitovat | Maloobchodní tržby v Číně | Stimuly | Pokles HDP | Anton Siluanov | Nákupy aktiv | Situace kolem šíření koronaviru | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Dopady pandemie | Historie | Aktuální situace | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Prodeje domů | Další pokles | Německý ministr financí | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Salmán | Kelly Loefflerová | Republikánská senátorka | Senátorka | NPR | Richard Burr | ProPublica | The Daily Beast | Pravidla EU | Ministryně práce | Kongres | Manufacturing | Republikáni | Domácnosti | Fundament | Neomezené množství | Neomezené kvantitativní uvolňování | Ministryně financí | Akcie Citrix | Akcie Citrix (CTXS) | Citrix (CTXS) | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Klaus Regling | Dávky v nezaměstnanosti | Odklad olympijských her | Růst | Olympijské hry | Senátor Bernie Sanders | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Boj s koronavirem | Allianz | Propad HDP | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Války | Organizace | LTV | Růst nezaměstnanosti | Nvidia Corp | Práce | Údaje | Oživení v Číně | Signály oživení | Eni | Obchodovat s cennými papíry | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Znovuotevřít ekonomiku | Nárůst nezaměstnanosti | Abdalazíz bin Salmán | Splátky dluhů | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Premiér Justin Trudeau | Microsoft Corp | US Bancorp | Procter & Gamble | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Květnový kontrakt | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | Reddit | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Air France | Institut GfK | Ropa zadarmo | Joe Biden | ADBE | 3M | Osobní příjmy | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | Akcie padají | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Rally na akciích | PMI pro sektor služeb | PEPSICO | Dovoz | Australská ekonomika | Bezpečnost | NKE | Merck | Expedia | NetEase | Royal Caribbean | Sektor služeb | Spekulovat | Státní podpora | Advance Auto Parts | Komunistická strana | Mondelez | Unie | ČR | Rozhodnutí FOMC | Výrobní PMI | PEPP | Londýnské burzy | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Světové krize | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Covid | Index průmyslové výroby | Fintech společnosti | Výhled vývoje ekonomiky | Johnson & Johnson | Německý maloobchod | Ceny | Verizon Communications | Mezinárodní firmy | Důvěra | Skupování aktiv | Růst vývozu | Erdogan | Turecký prezident | Pandemická situace | Zvýšení daní | Coca-Cola | Průměrné mzdy | Vývoj průměrné mzdy | SPAC | Nvidia | Qualcomm | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Micron | Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | Marathon | Pracovní místa | Česká republika | Průmyslové zakázky | Měnový fond | Walgreens | Intel | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | ALV | Pandemický program | SAP AG | CVX | CSCO | MMM | JNJ | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Oživení ekonomiky USA | Electronic Arts | MCD | QCOM | Životní prostředí | GME | GameStop | BIDU | MGM | Stimulační balíček | DOT | Brands | Shopify | Acacia Communications | MRK | WU | Situace na trhu | Akcie Gamestop | PEP | Deliveroo | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | SWKS | Skyworks Solutions | UNH | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | AIG | FinTech akcie 2021 | SPWR | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | GameStop akcie | Prezident Erdogan | IPO Deliveroo | Loď Ever Given | Ever Given | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | GRMN | Paychex | PAYX | Korporátní daně | Special Purpose Acquisition Company | Akcie v roce 2021 | Verizon | Comcast | Dluhový strop | Kellogg | Goldman Sachs Group | API | Oslabení | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Infrastrukturní plán | Ruský ministr | Salvador | FAST | Snižování nákupu aktiv | Prodej | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | McDonald's | CMCSA | Comcast Corporation | AI | Arlington Asset Investment | Fastenal Company | Starbucks Corporation | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Delta mutace | CAR | HICP | Devon Energy | Occidental Petroleum | OXY | Albemarle Corp | Albemarle | Pioneer Natural Resources | Home Depot
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

CitiFX Research
CitiFX Technicals
Citi Group
Citigroup
Citi Personal Wealth Management
Citi Research
Citi Shawn Snyder
Citlivost trhu
Citlivost trhu na zprávy
Cit pro trhy

Následující klíčová slova

Citrix (CTXS)
Citrix Systems
Citrix Systems Inc
Citroën
Citron Research
City
City A.M.
City Bank CFD
City Credit Capital
City FX
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
Xtrade
TRADE.com
Alpari UK
reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít