Středa 01. prosinec 2021 20:26
reklama
InstaMarkets
reklama
BidAskBit vanoce
reklama
BidAskBit vanoce
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Počet akcií

img

Moneta: PPF upravila nabídku na převzetí Monety

19.11.2021 Celková kupní cena za skupinu Air Bank se nemění a zůstává 25,9 mld. CZK. To bude financováno minimálně z 80 % navýšením vlastního kapitálu (vydání nových akcií), zbytek bude uhrazen z nadbytečného kapitálu.
C:\fakepath\akcie-08112021.jpg

Co je rozdělení akcií a jak ovlivňuje cenu akcií

08.11.2021 Tento článek je věnován myšlence rozdělení akcií, jeho vlivu na cenu akcií a na to, jak atraktivní jsou pro investory.
img

📈 Akcie Robinhoodu vystřelily o 65 %❗

04.08.2021 Robinhood dnes patří mezi nejvíce obchodované společnosti. Její akcie vystřelily o 65 % do blízkosti $77. Robinhood si tak napravuje reputaci po nepříliš úspěšném debutu na Nasdaqu v minulém týdnu. Obchodování akcie bylo již několikrát zastaveno kvůli vysoké volatilitě. Rostoucí pohyb začal včera poté, co známá investorka Cathie Wood oznámila nákup dalších 89 622 akcií do svého ARK Innovation ETF. Celkový počet akcií Robinhooodu v držení tohoto fondu se již vyšplhal na 682 031 kusů. Býčí momentum je podporováno také vzedmutím zájmu retailových investorů. Dle WallStreetBets tracker Swaggy Stocks se v chatu Redditu objevily zmínky o Robinhoodu více než 700x.
img

Moneta: Poslední den obchodování s právem účasti na valné hromadě k transakci s PPF

11.06.2021 Dnes se naposledy obchodují akcie společnosti Moneta Money Bank s právem účasti na valné hromadě, která se bude konat 22. června 2021.
img

Moneta koupí Air Bank a další aktiva skupiny PPF za 25,9 mld. CZK

07.05.2021 Moneta oznámila, že podepsala rámcovou smlouvu o akvizici Air Bank, českého a slovenského Home Creditu a Benxy.
C:\fakepath\trader-22032021.png

Jak začít obchodovat na burze

22.03.2021 Příručka pro začátečníky v obchodování na burze. Zjistěte jak investovat s minimálním kapitálem.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Moneta: Podle představenstva je dobrovolná nabídka na 80 CZK v souladu se zájmy Monety

01.02.2021 V pátek 29. ledna 2021 po zavření trhu oznámila Moneta stanovisko představenstva k veřejnému návrhu na odkoupení 20 % akcií Monety za 80 CZK za akcii (dobrovolný veřejný návrh) společností ze skupiny PPF. Představenstvo Monety došlo k závěru, že návrh se jeví v souladu se zájmy jejích akcionářů.
img

Akcie GME díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Akcie GameStop (GME) díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Moneta Money Bank: Skupina PPF plánuje ovládnout Monetu

25.01.2021 V pátek 22. ledna po zavření trhu oznámila Moneta, že dostala od skupiny PPF návrh na získání akcií Monety do výše 20 %od jejích akcionářů (dobrovolný veřejný návrh). Dále PPF plánuje začít jednat o akvizici a následné fúzi Monety s Air Banka dalších finanční společností skupiny PPF. Touto fúzí by PPF získala dalších 39,7 % akcií Monety. Současný podíl PPF v Monetě je 0,6279 %.
C:\fakepath\tui-akcie.jpg

TUI: akcie na odepsání nebo černý kůň trhu?

11.01.2021 Největší německá cestovní kancelář TUI je od začátku pandemické krize v jejím epicentru. Cestovní ruch se propadl téměř na nulu, i během relativně uvolněného letního kvartálu klesly tržby TUI o 84 %. Akcie se tak během roku 2020 propadly ze 7,13 eur na 1,91 eura. V posledních měsících cena akcií TUI roste díky optimistické vyhlídce vakcinace. Vysoká volatilita zasáhla akcie TUI i po oznámení navýšení kapitálu skrz úpis nových akcií. Jaký dopad tento krok bude mít na investice stávajících i nových investorů?
img

IPO Airbnb: Vstup na burzu bude ještě v prosinci 2020!

04.12.2020 Dlouho očekáváné a odkládané Airbnb IPO se přeci jen uskuteční ještě tento rok. V prosinci 2020 vstoupí Airbnb na burzu NASDAQ a akcie se budou obchodovat pod symbolem „ABNB“. Regulační orgán SEC (Securities and Exchange Comission) obdržel potřebné dokumenty a IPO již nic nestojí v cestě.
img

Jak trh reaguje na předpokládané „prvenství“ Pfizeru

24.11.2020 Po oznámení společnosti Pfizer z pátku, že podala žádost FDA (U.S. Food and Drug Administration) na schválení vakcíny proti COVID-19, a že by tudíž mohl být přípravek distribuován již kolem poloviny prosince[1], akcie zareagovaly růstem ceny o 7,9 %, kdy denní maximum dosáhlo 41,8 USD.
C:\fakepath\XTB_SAXO.png

XTB vs. Saxo bank: Porovnání poplatků a nákladů na obchodování akcií

16.11.2020 XTB permanentně ruší komisní poplatky na fyzických akciích a ETF. Co vlastně taková komise představuje a jak by dle celkové poplatkové struktury celý nákup probíhal? To si představíme na konkrétních příkladech ve srovnání s konkurencí, konkrétně u brokera Saxo bank.
C:\fakepath\akcie6.jpg

Šéf Pfizeru v den zveřejnění údajů o vakcíně prodal balík akcií

12.11.2020 Šéf americké farmaceutické společnosti Pfizer Albert Bourla v pondělí prodal akcie firmy v hodnotě 5,56 milionu dolarů (125 milionů Kč). Prodej se uskutečnil ve stejný den, kdy firma zveřejnila příznivé údaje o experimentální vakcíně proti covidu-19 a kdy cena jejích akcií vzrostla až o 15 procent. Informovaly o tom agentura Reuters a server CNBC.
C:\fakepath\XTB_DEGIRO.PNG

XTB vs. DEGIRO: Porovnání poplatků a nákladů na obchodování

05.11.2020 XTB s radostí zavedlo od října 2020 obchodování s fyzickými akciemi a ETF bez komise. Jediným limitem je částka 100 000 EUR kumulativního objemu měsíčně. Aby si mohli všichni zájemci představit, jak bezkomisní obchodování akcií u XTB probíhá, podívejme se na konkrétní příklad nákupu akcií u XTB a u konkurence, konkrétně u DEGIRO.
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
img

Investoři již objednali celou emisi Pilulka.cz na nejvyšší ceně, úpis ale naplno pokračuje

14.10.2020 Investoři již pohledem knihy objednávek emise akcií Pilulka.cz, která míří v dosud nejúspěšnějším úpisu na trh START pražské burzy, objednali celou emisi a to na nejvyšší ceně upisovacího pásma. Z aktuálního stavu knihy objednávek vyplývá, že na ceně 424 Kč je 911 nákupních pokynů na celkem 886.960 ks akcií Pilulka.cz. Nabízeno je 800 tisíc akcií. Úpis akcií Pilulka.cz pokračuje do 20. října, dle níže popsaného procesu zřejmě dojde na krácení jednotlivých objednávek.
C:\fakepath\česká burza.jpeg

Česká zbrojovka získala veřejnou nabídkou akcií 812 milionů korun

02.10.2020 Česká zbrojovka Group SE (CZG) získala ve veřejné nabídce akcií na pražské burze 812 milionů korun, opce může přinést dalších 81,2 milionu Kč. Firma upsala 2,8 milionu nově vydaných akcií, v opci k pokrytí případného zvýšení nabídky se zavázala poskytnout až 280.000 nynějších akcií. Obchodování s akciemi CZG na hlavním trhu pražské burzy začíná dnes s otevírací cenou 290 korun za akcii. ČTK to dnes oznámila firma.
img

CZG - Česká zbrojovka Group SE získala ve veřejné nabídce akcií 812 mil. Kč

02.10.2020 Společnost CZG – Česká zbrojovka Group SE (dále jen CZG nebo Společnost) dokončila úpis svých akcií v rámci veřejné nabídky (dále jen Nabídka), v níž získala celkem 812 milionů Kč určených k financování rozvojových plánů Společnosti ve Spojených státech. Nad rámec primární nabídky poskytl jediný akcionář CZG, jímž je společnost Česká zbrojovka Partners SE, opci navýšení umožňující prodej dalších 280 000 akcií v hodnotě až do výše 81,2 milionů Kč. Obchodování akciemi CZG na hlavním trhu (Prime Market) Burzy cenných papírů Praha (BCPP) začíná dnes pod symbolem CZG. Otevírací cena byla stanovena na Kč 290 za akcii.
img

Po rozdělení akcií zpravidla hodnota společnosti krátkodobě roste

22.09.2020 Nejzajímavější a nejsledovanější štěpením akcií tohoto roku bylo rozdělení společností Tesla a Apple s účinností od 31.8.2020. Tesla se rozhodla pro rozdělení akcií v poměru 5 ku 1, což změnilo cenu akcií z přibližně 2295 USD na 459 za akcii. Cena akcií ve spojitosti s rozdělením akcií rostla ve dvou fázích. Poprvé rostla cena o 7 % po oznámení a následně po rozdělení více než 12 %. Společnost Apple se rozhodla o rozdělení akcií v poměru 4 ku 1, což znamenalo změnu ceny akcií z přibližně 520 USD na 130 USD za akcii. Akcie po této akci reagovaly přibližně 3,7% růstem ceny.
C:\fakepath\akcie.jpg

Idem kúpiť prvé akcie...

08.09.2020 Tento mesiac sa chystám urobiť svoj úplne prvý nákup akcií. Konkrétne sa bude jednať o akciu jednej "spoločnosti", ktorá je môjmu srdcu veľmi blízka.
img

Split akcie – co to je dělení akcie a jak funguje

03.09.2020 Dělení akcií, štěpení akcií nebo také stock split přináší investorům mnoho otázek. Co přesně je takové dělení akcií? Jaké jsou jeho důsledky a čemu byste při probíhajícím dělení akcií měli věnovat pozornost?
C:\fakepath\akcie.png

Prvé lekcie akciového trhu

24.08.2020 Môže to znieť trocha negatívne ale prvé skúsenosti s obchodovaním na finančných trhoch často prinášajú rôzne prekvapenia, ktoré ani nemusia priamo súvisieť s trhmi ale aj tak môžu výrazne ovplyvniť úspešnosť obchodovania. Veľa ľudí si zo začiatku neuvedomuje mnoho často úplne jednoduchých vecí, o ktorých už x-krát počuli.
C:\fakepath\index.png

Fear and Greed Index: Jak funguje a jak ho číst

21.08.2020 S nástrojem Fear and Greed Index přišla americká televizní stanice CNN. Jde o kombinovaný indikátor, který se s pomocí několika faktorů snaží identifikovat, jestli na trhu převládá strach, anebo naopak chamtivost. Jednoduchá a snadno stravitelná metrika je oblíbená u běžných investorů, kteří neumí nebo se obávají tradičních způsobů analýzy akciového trhu.
Související klíčová slova: FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | USA | Británie | Obchodní deník | Obchodní plán | Austrálie | Německo | Pražská burza | Turecko | Apple | Analytik | New York | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Akciové trhy | Obchodování na burze | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CFD | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Stock | Konsolidace | Custody | Demo účet | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Emise | Emitent | Euro | FX | Floating | Futures | Fúze | Grafy | Hedging | IPO | ISIN | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | Lot | Low | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Příkaz | Riziko | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Split | Spot | Spread | Svíčkový graf | Swing | Swingový obchodník | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | Obchodování | Euro STOXX | Goldman Sachs | Objem obchodů | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | Komerční banka | Patria | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Spekulanti | Investoři | Fond | Exxon Mobil | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | Zisk | Investiční instrumenty | Obchodní instrumenty | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Euronext | Partners | Investiční produkty | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Over-The-Counter | Investiční banka | Analytický tým | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Burzy | BCPP | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | EURCZK | USDCZK | Index | Investiční strategie | Podpora | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Google | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie Tesla | Akciové burzy | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Analýzy | Banka | Fio banka | Brokerské společnosti | Burza cenných papírů Praha | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | CISCO | Co je akcie | CZK | Česká spořitelna | České koruny | Day trading | Degiro | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Emisní kurz | Eura | Evropské burzy | Exchange | Finanční prostředky | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FX Trader | FXstreet.cz | Graf | Index VIX | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investice na burze | Investiční | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Investovat do zlata | J&T Banka | J&T | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakupovat akcie | Jak začít obchodovat na burze | JP Morgan | Kurz akcie | Kurzy | Makléři | Management | Market | Markets | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Odkup akcií | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria.cz | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Recenze | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Signály | Směnné kurzy | Société Générale | Shares | Stoxx | Trh | Trh s akciemi | Volatility | Vydělat peníze | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | CNBC | BreakEven | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Centrální depozitář | Cílová cena | Depozitář | Due diligence | Ex-dividend | Free float | Hold | Nominální hodnota | Obchodní den | P/BV | REIT | Roadshow | ROCE | Upisovací období | Itálie | Finanční společnosti | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | Minimální množství | Míra alokace | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Směrodatná odchylka | Tržby | Úvěr | Jan Kovalovský | Komise | 1 milion | Burze | Day trader | Dividendové akcie | Traders | Aramco | CNN | Wells Fargo | Microsoft | State Street | Home Credit | Caterpillar | Reporty | Petr Koblic | Short squeeze | Úspěch | Podnikání | Tržní volatilita | Plodiny | Energie | BlackRock | Znalost | Přehled | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Global Advisors | Bezpečné přístavy | Obchodní styl | Forbes | Firmy | Aktuální vývoj | Xetra | Pokles ceny akcií | Styl obchodování | S&P Global | Miliardy dolarů | Růst akcií | Walmart | Alibaba | Propad | Kryptoměny | TradingView | S&P | Ztráty | Farmaceutické společnosti | Evropský trh | Erste | Philip Morris | Akcionáři | CySEC | Zajištění | Tesla | Vysoká volatilita | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Predikce | Krize | Investiční rozhodnutí | Analytický tým FXstreet.cz | Investovat do akcií | Výnosy | Americká vláda | Institucionální investoři | Příjmy | Alphabet | xStation | ČTK | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Obchodní pozice | Očekávání | Morningstar | ex | State Street Global Advisors | TraderGO | Tržní kapitalizace společnosti | Skupina PPF | Vstup na burzu | Intradenní obchody | Breakout Trader | Benjamin Graham | Akciové společnosti | Peter Lynch | Investiční firmy | Spekulativní investice | LYNX Trading | Inteligentní investor | NEST | Robinhood | RoboMarkets | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Wood & Company | Airbnb | Začít investovat | Saxo | FinTech | LYNX webinář | Růstové akcie | Podniky | Graf vývoje | Technologické akcie | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Americké akciové burzy | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Trh Start | Použití finanční páky | Regulační orgán | Anticyklické akcie | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | Jak se obchoduje | Obchodní rozhodnutí | Vysoký výnos | Hodnotové investování | IPO Uber | Nejvýznamnější burza | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | Rozdílové smlouvy | Zákaznická podpora | Akcie firmy | Sharpe ratio | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Ropné akcie | Defenzivní akcie | Výkonný ředitel | Ředitel Patria Finance | SEBA | Prodej na krátko | Nové akcie | Intradenní trader | AMZN | Prosus | Saudi Aramco | PPF | Denní graf | Vlastní akcie | Výše dividendy | Úpis akcií | UCITS | iShares | GOOGL | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Vysoká likvidita | Alipay | Investorka | Huawei | Digitalizace | Čistý zisk | Obchodní model | Majoritní akcionář | IOT | Objem | MSFT | Obchod | Jak začít investovat | Myšlenka | Standardní odchylka | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Předseda představenstva | Trader 2.0 | Vyšší riziko | Primární nabídky | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Pfizer | Obchodovat na burze | Cena jedné akcie | Růst cen | Borsa Italiana | Studie | 4G | Server CNBC | Vysoké riziko | Počet obchodů | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Erste Group | Generální ředitel | GM | IPO Saudi Aramco | Obchodování akcií u LYNX | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Miliardy | Výměny akcií | Hong Kong | Rozdělení zisku | 5G | Financovat | Technologický sektor | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | Na burze | Propouštění | Rostoucí náklady | General Motors | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Problémy | Finanční ztráty | Pojišťovny | Zbývající akcie | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Půjčka | Plyn | Prohlášení | AbbVie | Míra | Úroky | Předseda | Investujte | xStation5 | Biotechnologické společnosti | AAPL | Tým RoboMarkets | NASDAQ: AAPL | Americké vlády | Nike | Uber | Česká zbrojovka | Ztráta | Nejlepší akcie | Roční růst | Miliardy korun | Shortování akcií | Singapur | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | Zbrojovky | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Netflix | Inovace | Doporučení Koupit | T. Rowe Price | Hodnota společnosti | ProfitLevel | OX Capital Markets Ltd | Výplaty dividendy | Poradenství | Ukazatele | Technologická společnost | Vyplácení dividend | Komunikace | Astrazeneca | Prezident | Koronavirus | Google | Nákaza koronavirem | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Velcí institucionální investoři | Pohyby cen | Pokles | Situace | Treasuries | Finanční ředitel | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Boeing | Vstupy | Výstupy | Úsilí | Lukáš Baloga | BABA | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Obchody | Americká společnost | SEC | Rozhodování | Co je IPO? | Prodávající | Valuace | COVID-19 | FinTech akcie | Ekonomické recese | Patrie | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Cestovní ruch | Vývoj | Guru | Výkyvy | Současná cena | Příležitost k nákupu | WP | Vysoká rizika | Prudký pokles | Poradci | Profitovat | Tencent | Další vývoj | Nákupy akcií | Letectví | Největší pády | Zisk společnosti | Burzy cenných papírů | Akcie Monety | Spotřebitelé | Historie | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Valné hromady | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Domácnosti | Asociace | Tým Admiral Markets | Tomáš Raputa | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Potenciál | Air Bank | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Akcie Apple (AAPL) | Internet věcí | Akcie Nvidia | Vášeň | Údaje | Omyl | Extrémní nárůst | FANG | DAWN | WMT | Emitenti | Microsoft Corp | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Propad ceny | Finanční pomoc | Reddit | Jak trh reaguje | Posílení | Cestování | 3M | BCM | Shell | Zaměstnanci | FDA | Dividendové ETF | Růst výnosů | PEPSICO | Dlouhodobý trend | Dosáhnout zisku | Dluhy | Merck KGaA | Merck | Auta | JD.com | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Vakcína | Potenciální zisk | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | Roční zhodnocení | Pronájem nemovitosti | JDE | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Koronavirové pandemie | Bohumil Trampota | Akcie České zbrojovky | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | CZG | Soubor pravidel | Prime Market | EXIMAT | CZ-USA | Zbrojovka | 4M Systems | CZ Export | Uzavírání pozic | Waymo | Premier League | CapitalPanda | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | OX Capital Markets | Jozo Perić | Výplata | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Covid | Technologické firmy | Představenstvo | Druhá vlna | Fintech společnosti | Den obchodování | Akcie Coca-Cola | Medtronic | MAM | Ant | Michal Lukáč | Sony | Steve Jobs | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Americká společnost Apple | Růst tržeb | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Technologické společnosti | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Zlatá horečka | Začít obchodovat na burze | Čínská společnost | IPO Ant Group | Ant Group | Napětí mezi Čínou a USA | Podhodnocené akcie | Upozornění na rizika | Fear and Greed Index | Vztah opcí put a call | Fear and Greed | Chamtivost a strach | Kryptoměnový trh | Coca-Cola | Holdingová společnost | Split akcie | Zhodnocení akcií | Manchester United | Akcie Manchesteru United | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | TSLA | Nvidia | Pilulka.cz | Budoucí vývoj | Rozdělení akcií | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Grubhub | CZG - Česká zbrojovka Group | Česká zbrojovka Group SE (CZG) | Skupina CZG | Poptávka po akciích | NextEra | Fyzické akcie | Energetický sektor | AEX | Naspers | iPhone | Akciové portfolio | Akcie Sony | Chování ceny | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | JPM | Moneta | Bed Bath & Beyond | BBBY | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | Porovnání poplatků | Poplatková struktura XTB | Poplatková struktura | XTB vs. DEGIRO | Poplatky s DEGIRO | Bezkomisní obchodování | Bezkomisní obchodování akcií | Obchodování akcií u XTB | Akcie Berkshire | Pfizer Inc. | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Vakcína proti covidu-19 | Šéf Pfizeru | Balík akcií | Albert Bourla | Pinduoduo | XTB vs. Saxo bank | Nákup amerických akcií | Poplatková struktura Saxo bank | Nákup českých akcií | Custody fee | Saxo TraderGO | Broker XTB | Tradiční broker | Akciové investování | Obchodování u XTB | Výdělky | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | ABNB | Vakcinace | Očkování | Velký kapitál | Carnival | Online prostředí | Růst ceny | Akcie Prosus | TUI | TUI Group | Německá cestovní kancelář | Cestovní kancelář | Největší německá cestovní kancelář | Cestovní kancelář TUI | Akcie na odepsání | Černý kůň | Černý kůň trhu | JD | Držení pozice | Vhodné akcie | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | KFC | WallStreetBets | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Akcie TUI | Cena akcií TUI | SWKS | Skyworks Solutions | Návrh PPF | Akvizice Air Bank | Dobrovolná veřejná nabídka | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Růstový trend | FinTech akcie 2021 | Air | Akcie ropy v roce 2021 | Admirals | Akcie třídy A | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Indexové akcie | Ark | Cathie Wood | Benxy | Plány | Akcionáři Monety | Vydání nových akcií | Graf akcie | HOOD | HOOD.US | Akcie Robinhood | Robinhood (HOOD.US) | Akcie Robinhoodu | Akcie Robinhood (HOOD.US) | Swaggy Stocks | Společnosti | Minulá výkonnost | Reverzní rozdělení | Příklady rozdělení akcií | Rozdělení akcií společnosti Apple | Rozdělení akcií společnosti Tesla | Převzetí Monety
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Pocket Option
Počasí
Počasí letos
Počasí v americkém státě Texas
Počasí v Brazílii
Počáteční depozitum
Počáteční kapitál
Počáteční marže
Počáteční veřejné nabídky
Počáteční zisky

Následující klíčová slova

Počet Američanů bez práce
Počet Američanů žádajících o podporu
Počet bankrotů
Počet bankrotů firem
Počet bankrotů firem v Japonsku
Počet bankrotů v Evropě
Počet bankrotů v Japonsku
Počet bankrotů v USA
Počet drobných investorů
Počet firemních bankrotů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít