Pátek 05. červen 2020 21:09
reklama
RoboMarkets copyfx
reklama
Admiral spread new
reklama
Dukascopy

Klíčová slova - Ropné akcie

C:\fakepath\MW-IE162_corona.jpg

Koronavirus a finanční trhy – kde se nacházejí obchodní příležitosti?

20.04.2020 Každá krize s finančními trhy pořádně zamává. Z důvodu panického uzavírání pozic, prorážení stop-lossů a margin calls se mohou ceny aktiv výrazně odchýlit od své fundamentální hodnoty a nabízet tak zajímavé obchodní příležitosti.
img

Short signál na akcie Royal Dutch Shell (RDSA)

14.04.2020 Spolu s leteckými společnostmi patří ropné akcie k nejvíce poškozeným od začátku krize. Na příkladu Royal Dutch Shell (ISIN: GB00B03MLX29 – symbol: RDSA – měna: EUR) lze ilustrovat, jak drasticky byly tyto akcie zasaženy. Od lednového maxima oslabily akcie RDSA o více než 60 %.
img

Největší pokles ceny ropy od roku 1991. Akciové trhy pokračují v pádu

13.03.2020 Ceny ropy zažily v pondělí ráno historický pokles, a to až o 34 %, což odpovídalo ceně $27,34 za barel. Tento pokles byl vyvolán jednak sníženou poptávky, za což můžou z velké části omezení pohybu, zavedená v některých zemích, jako opatření proti šíření koronaviru. Druhým důvodem poklesu ceny je zvýšení produkce ropy, který vyvolala organizace OPEC jako odplatu Rusku za neakceptování dohody o omezení produkce ropy. S&P 500 a Dow Jones otevřeli v pondělí ráno se 7% poklesem, což vyústilo v pozastavení obchodování na amerických burzách po dobu 15 minut. Toto opatření se spustí vždy, když S&P 500 poklesne o 7% a jeho hlavní funkcí je zabránit panice na americkém trhu.
img

Long signál na akcie Zoom Video (ZM)

11.03.2020 Během posledních několika dní bylo obtížné najít společnosti, které by mohly těžit ze současné krize. Jako první se nabízely biotechnologické společnosti, které by mohly přijít s řešením v boji proti koronaviru. Dalšími zajímavými kandidáty byly softwarové společnosti, které nabízejí komunikační řešení, jako je Team Viewer nebo Zoom Video.
img

5 nejlepších amerických dividendových akcií 2020

06.03.2020 Snem každého dlouhodobého investora je nakoupit akcie a vyčkat, až se mu investice vrátí. Představíme vám způsob, jak jednoduše obohatit vaše akciové portfolio. Způsob jak docílit vyššího příjmu na pravidelné bázi a jak překonat výnosy nejdůležitějších indexů jako je index S&P 500 či DAX.
img

Akciové trhy zažívají nejhorší období od krize. Strach z koronaviru zavírá školy

28.02.2020 Italské úřady minulý týden v neděli kvůli šíření koronavirunařídily uzavřít na týden školy a zrušit sportovní utkání včetně fotbalových zápasů v Serii A. V Benátkách byl dokonce zrušen i tradiční karneval. Z průzkumu, který v úterý zveřejnila Čínská asociace malých a středních podniků, vyplývá, že okolo 60 % čínských firem je schopno uhradit běžné výdaje pouze jeden až dva měsíce, než jim dojdou finanční zdroje.
img

Nejlepší FinTech akcie roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy v roce 2020?

13.02.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu.
img

Long signál na akcie Fresenius Medical (FME)

04.02.2020 Německá farmaceutická společnost Fresenius Medical (FME) byla na našem seznamu již v lednu. Proražení z označené trojúhelníkové formace vyšlo přesně podle plánu. První cenový cíl na ceně 73 EUR, kde leží významná resistence, byl nyní dosažen. Řada investorů začala vybírat své zisky. Nicméně vzestupný trend i přesto nadále pokračuje.
img

20 nejlepších světových akcií roku 2020

31.01.2020 Investoři neustále hledají ty nejlepší akcie. Výběr těchto akcií je však často komplikovaný a je potřeba sledovat spoustu proměnných, abyste vybrali ty nejlukrativnější společnosti.
img

Koronavirus ohrožuje Čínu, akcie a ropa padají. ECB zahájila revizi své strategie

24.01.2020 Francouzský prezident Manuel Macron se dohodl se svým americkým protějškem Donaldem Trumpem na příměří ohledně daní, které by mělo trvat do konce roku. Macron novinářům sdělil, že obě země budou pokračovat v intenzivních rozhovorech.
img

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

23.01.2020 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

První fáze obchodní dohody je podepsána. Německo vykázalo nejvyšší přebytek od roku 1990

17.01.2020 Člen bankovní rady BoE Gertjan Vlieghe v pondělí prozradil, že je připraven snížit sazby, pokud se data nezlepší. Raphael Bostic z Fedu neočekává, že obchodní příměří změní ekonomickou trajektorii. Zatím podle centrálního bankéře není nějaký výrazný podnět k utahování politiky. Německé ministerstvo financí zveřejnilo podle předběžných údajů přebytek rozpočtu 13,5 mld. euro, což představovalo nejvyšší přebytek rozpočtu Německa od roku 1990.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

07.01.2020 V minulosti byl Netflix vítězem přechodu od klasické televize k streamovacím službám. Nyní se však Netflix musí potýkat s obrovskou konkurencí od společností Apple, Amazon a Walt Disney, které vstoupily na trh s vlastními streamingovými službami. Výsledky za 2. kvartál 2019 investory zklamaly. Cena akcií poté klesla o 10 % na téměř 250 USD.
img

Short signál na akcie Heineken (HEIA)

11.12.2019 Akcie nizozemského pivovaru Heineken jsou v poklesu od konce července tohoto roku. Býci nedokázali přes veškeré úsili pokles zastavit a ten pokračoval až do konce října. V posledních měsících se cena akcií mírně zotavila. Nastavený downtrend však opět nabírá na síle
img

Short signál na akcie Heineken (HEIA)

10.12.2019  Akcie nizozemského pivovaru Heineken jsou v poklesu od konce července tohoto roku. Býci nedokázali přes veške...
img

5 nejlepších ruských akcií pro rok 2020

05.12.2019 Ruské akcie jsou v momentálně velmi levné. Špatná správa a řízení společností, sankce a vysoká váha ropy a zemního plynu, které jsou momentálně také velmi levné, tlačí ceny ruských akcií směrem dolů. To může investorům, kteří vidí za roh těchto negativních faktorů, nabídnout zajímavé investiční příležitosti. Mnoho ruských akcií vyplácí velkorysou dividendu a má zajímavá aktiva.
img

IPO Saudi Aramco – zjistěte vše o největším IPO v historii

21.11.2019 Saudi Aramco, jeden z nejvíce vyhlížených a nejvíce oddalovaných IPO je opět na scéně. Aramco je zkratkou pro Arabian American Oil Company. Jedná se o ropného giganta ze Saúdské Arábie. Podle tržního ocenění je Saudi Aramco největší společností na světě.
img

3 nejlepší internetové akcie současnosti

14.11.2019 Od roku 2018 se řada internetových akcií vyvíjela skvěle. Akcie u společností jako Twitter se od konce léta 2018 navýšily o + 99 %, akcie Match Group dokonce o + 218 % a akcie Grubhub zaznamenaly nárůst o + 114 %. Všechny tři akcie jsou stále vzrušujícími investicemi s obrovským potenciálem.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet ropný trend v roce 2020?

08.11.2019 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Investice do ropy – 4 nejlepší ropné akcie současnosti

31.10.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

Cena ropy – prognóza na rok 2019

03.09.2019 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

6 nejdůležitějších investičních trendů pro rok 2019

15.08.2019 Nejžhavějšími loňskými investičními trendy v roce 2018 byly kryptoměny (Bitcoin, Blockchain & Co.) na začátku roku a marihuanové akcie. Pokud investoři naskočili však na rozjetý vlak okolo těchto 2 fenoménů, mohli značně zhodnotit investované finance.
img

Pavel Kohout (ekonom) o situaci na trzích, tvrdém Brexitu a investování do dluhopisů nebo Tesly

14.08.2019 Hrozba obchodní války mezi USA a Čínou, protesty v Hong Kongu nebo zpomalující ekonomika. Situace na dnešních trzích není pro běžného investora vůbec jednoduchá. Jeden tweet od amerického prezidenta Trumpa a trhy mohou poklesnout i o několik procent. Jak vnímají aktuální stav ve světě ekonomové a zkušení investoři, kteří zažili nejednu recesi a krizi? Drží kapitál mimo trhy nebo vnímají poklesy jako investiční příležitost?
img

3 nejlepší farmaceutické akcie pro rok 2019

12.08.2019 Globální trendy jsou hnacím motorem růstu ve farmaceutickém průmyslu. Farmaceutický průmysl za posledních deset let zaznamenal příkladný triumf. Jedním z důvodů je úspěch biotechnologie. Aplikace výsledků výzkumu genomu, jakož i zvyšující se znalosti o fungování mnoha patogenů vedly k obrovskému posílení inovací pro vývojáře léčiv. Onemocnění jako je například AIDS, hepatitida C a některé druhy rakoviny bude již pravděpodobně možné efektivně léčit během několika let.
img

Megatrend E-mobility: 3 nejlepší elektromobilní akcie roku 2019

31.07.2019 Elektromobilní (e-mobility) trh je v pohybu. Od roku 2011 se počet elektromobilů prodaných na celém světě každý rok téměř zdvojnásobil. Pouze v loňském roce se počet prodaných elektrických a plug-in hybridních vozů zvýšil o 2 miliony podle průzkumu globálního výhledu elektrických vozidel Mezinárodní organizace pro elektřinu (IEA).
img

3 nejlepší biotechnologické akcie roku 2019

25.07.2019 Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti lákají mnoho investorů. Populární u investorů LYNX jsou zejména akcie Biogen a Galapagos.
img

Holubičí komentáře Powella a Williamse poslaly USD dolů. V případě potřeby je RBA připravena zasáhnout.

19.07.2019 Po propuštění guvernéra turecké centrální banky oznámil v pondělí turecký prezident Erdogan, že dojde ze strany CBRT k razantnímu snížení sazeb. Dal tak najevo, kdo je opravdový šéf tamní centrální banky.
img

3 nejlepší ropné akcie roku 2019

18.07.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Brexit | Čína | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Korelace | Equity | Inflace | OECD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Divergence | Monetární politika | Německo | Francie | Turecko | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Spready | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Burza | Béžová kniha | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Devizový trh | Distribuce | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Fed | Finanční páka | Finanční trhy | Futures | Grafy | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | MT4 | Margin | Risk | Marže | Měna | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Osobní příjem | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | RRR | Rally | Rating | Resistence | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Uptrend | VaR | Volume | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CAD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční tipy | Investiční příležitosti | Evropská ekonomika | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Ceny komodit | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | IEA | RBNZ | ČSOB | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Analytický tým | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Aktivum | Delta | EPS | Index | Odpor | Průlom | Volatilní | Akcie Gazprom | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie Sberbank | Akcie Shell | Aktuální cena ropy | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Burzovní zpravodajství | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena za barel ropy | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | Dolar | Ekonomický růst | Eura | Evropská banka | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investiční | Investování do akcií | Investování na burze | Investovat do zlata | Irsko | Jak investovat | EBay | Jak vydělat | Komoditní | Kurz ropy | Kurzy | Makroekonomický kalendář | Management | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Norská koruna | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Pád akcií | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Shares | Surová ropa | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Webináře | WTI | XM | Zemní plyn | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | ZEW | ING | Benzín | ADR (Americké depozitní certifikáty) | Čistý dluh | Elon Musk | Indie | Intermediate | Ministerstvo financí | ROCE | Small caps | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | WGC | Hlavní trh | Cena / účetní hodnota | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | eBook | Kontrakt | Volby | E-mini | Know-how | Retail | Burze | Dividendové akcie | Investment | Penny stock | Traders | Průvodce obchodováním komodit | Aramco | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | Westpac | CME Group | Home Credit | Caterpillar | Baker Hughes | MICEX | Zvyšování sazeb | Brazílie | Průmyslová produkce | Finanční systém | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Stock Exchange | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Energie | Earnings | Zkušení investoři | SEB | Limitní příkazy | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Příprava | Přehled | Jádrový index | Odvětví ropy | Rosněfť | Christine Lagardeová | Bankovnictví | Contango | City | Vývoj ceny ropy WTI | Fundamentální faktory | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru | Investice do technologií | Inflační tlaky | Glencore | Akcie bank | Ekonomické dopady | JPMorgan Chase | Pavel Kohout | Globální ekonomický růst | S&P Global | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Americký ministr financí | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | TradingView | Země OPEC | S&P | Guvernér | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Sinopec | Ekonomická data | Historická maxima | Evropský trh | Philip Morris | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Blockchain | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Bankéř | Poplatky | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Krize | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Index cen domů | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | ExxonMobil | Alphabet | Aktuální cena | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Zpomalení ekonomiky | Tisková konference ECB | Očekávání | Index ekonomické nálady | Audi | ABN AMRO Bank | ex | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Sladká ropa | Breakout Trader | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Investiční specialista | Palladium | Jak obchodovat akcie | LYNX Trading | ETC | Ropné měny | Kosdaq | Lithium | Jak fungují akcie | E-book o investování | Index MOEX | Vzácné kovy | Kobalt | Investice do kobaltu | Investování s LYNX | Obchodní války | FinTech | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | Obchodní válka | Long signál | Edison | FAANG | Netflix (NFLX) | McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Nákup zlata | Výplata dividend | Výplaty dividend | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Americký dolarový index | Obchodní rozhovory | Nové peníze | Ruská centrální banka | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Marihuanové akcie | LYNX WhatsApp | Růst zisků | Zvýšení úrokové sazby | Steven Mnuchin | Bankomaty | Odhady analytiků | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Nakoupit akcie | Palladiové akcie | Zvýšení sazeb | Investice do konopí | IPO Slack | Obchodujte ropu | Beyond Meat | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Odhad růstu ekonomiky | Boris Johnson | NVDA | iFX | Protesty v Hong Kongu | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Ceny niklu | Investiční bublina | Biotechnologické akcie | Gazprom | Digitální daň | Defenzivní akcie | Uranové akcie | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Britský premiér | Aktuální cena akcií | Konglomerát | AMZN | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Prosus | Saudi Aramco | Kjódó | Agentura Kjódó | Očekávání trhu | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Výše dividendy | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Úpis akcií | Finanční situace | IPO Home Credit | TeamViewer | Nejlepší vanadiové akcie | MetLife | GOOGL | Ceny palladia | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | RISK-ON | Cena akcie | IPO TeamViewer | Očekávané Earnings | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Vlastní investice | Obchodní model | Celkové příjmy | Prezident Donald Trump | Ropný gigant | Politická situace | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Snížení úrokové sazby | Investice do ropy | Obchod s ropou | Obchodní příměří | Objem | MSFT | Obchod | Obchodní dohody | Zpomalení české ekonomiky | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Tadawul | Saúdskoarabská burza | Cisco Systems | Maloobchodní prodeje | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | USA a Čína | Růst cen | Bilance | Obchod s Čínou | GM | IPO Saudi Aramco | Obchodování akcií u LYNX | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Největší pokles | Lagardeová | Souhrnný index | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Vysoké ceny ropy | Miliardy | Vyhlídky | Hong Kong | Rozdělení zisku | INTC | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | Technologický sektor | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | ADP | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Visa | General Motors | Enel | Velikost pozice | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | NAFTA | Novozélandská vláda | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Pojišťovny | Total | Prognózy | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Zavedení cel | Fidelity National Information Services | FIS | Americká ropná společnost | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Amgen | Ropná zařízení | Airbus | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | Accor | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | AXA | FedEx | FDX | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nike | Bydlení | Ztráta | Nejlepší akcie | Kraft Heinz | Wirecard | Shortování akcií | Zákaz shortování | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Nízké ceny ropy | Stephen Poloz | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Zabití íránského generála | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Vysoká dividenda | Letecké společnosti | Írán | Irák | T. Rowe Price | Sodexo | Budoucnost | Ifo | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Dividendový aristokrat | Ministr financí Steven Mnuchin | Vyšší inflace | Ukazatele | Vývoz z Číny | Počet bankrotů firem | Počet bankrotů firem v Japonsku | Počet bankrotů | První část obchodní dohody | SAP | ČNB Vojtěch Benda | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Většinový podíl | Pokles | Situace | Epidemie koronaviru | Pandemie | Starbucks | Boeing | Zpomalení růstu | Úsilí | SBUX | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Výdaje | Strach z koronaviru | Dopady koronaviru | BP | Akcie Fresenius Medical | Fresenius Medical | Fresenius Medical (FME) | FME | Adidas | Americká společnost | Rolování kontraktů | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | Deutsche Telekom | Bez rizika | Ekonomické dopady koronaviru | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | FinTech akcie | Nejlepší FinTech akcie | FinTech akcie roku 2020 | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | PHIA | Akcie Netflix (NFLX) | Jižní Korea | Sestupný trend | Vývoj | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Akcie Delta Airlines (DAL) | Akcie PepsiCo | Akcie PepsiCo (PEP) | Akcie Holly Energy Partners | Akcie Holly Energy Partners (HEP) | Akcie Zoom Video | Zoom Video (ZM) | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Opatření proti koronaviru | Royal Dutch Shell (RDSA) | Profitovat | Tomáš Raputa | Růst | Signál | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomiky | Průmyslové revoluce | Internet věcí | Více peněz | GB00B03MLX29 | Akcie Royal Dutch Shell (RDSA) | Short signál na akcie | Koronavirus a finanční trhy | Struktura kontraktů | Nákup ropy WTI | Nákup ropy | Ceny ropných kontraktů | Vývoj poměru ceny zlata a stříbra | Vývoj ceny stříbra v USD | Vývoj ceny ropy WTI v USD | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Blízkovýchodní monarchie | Výprodejová cena | Američtí těžaři
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Ropná firma
Ropná firma Aramco
Ropná firma Lukoil
Ropná firma Saudi Aramco
Ropná pole
Ropná rally
Ropná společnost
Ropná společnost Apache
Ropná válka
Ropná zařízení

Následující klíčová slova

Ropné cenové války
Ropné dodávky
Ropné dodávky ze zemí mimo OPEC
Ropné firmy
Ropné fundamenty
Ropné kohouty
Ropné kontango
Ropné království
Ropné měny
Ropné nadšení
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RoboMarkets copyfx
Potvrďte prosím... Zavřít