Úterý 21. září 2021 13:53
reklama
X
Purple Trading Roadshow
reklama
X
Swissquote Bank
reklama
X
ETX Capital
reklama
X
ETX Capital

Klíčová slova - Ropné akcie

img

EU hlási 15 mil. nezaměstnaných lidí. Průměrná mzda v České republice vzrostla o 3,2 %

04.06.2021 Ruský ministr financí Anton Siluanov na ekonomickém fóru v Petrohradu oznámil, že Rusko hodlá ze svého státního investičního fondu (FNB) vyjmout všechna dolarová aktiva, která by měly být nahrazeny eury, jüany a zlatem. „Podobně jako centrální banka jsme se rozhodli omezit investice fondu do dolarových aktiv“, dodal Siluanov.
img

Yellenová se obáva vysoké inflace v USA. Republikáni navrhli snížení infrastruktúrniho plánu na 928 mld. USD

28.05.2021 Institut GfK zvěřejnil svůj index spotřebitelské nálady v Německu za červen, který se zvýšil na -7 bodů z květnových -8,6 bodu. Dochází tedy ke zlepšení spotřebitelské důvěry v největší evropské ekonomice, avšak analytici očekávali daleko významnější zlepšení (-5,2 bodu).
img

Uranové akcie v roce 2021: 3 tipy na nejlepší akcie uranu

30.04.2021 Uran je materiál, bez kterého se neobejde žádná jaderná elektrárna. Právě narůstající počet jaderných elektráren může znamenat pro uranové akcie dobré časy. V tomto článku si představíme základní fakta o uranu a jak je to s jeho produkcí. Podíváme se, co ovlivňuje cenu uranu a jak se daří společnostem těžícím uran.
img

Biden hrozí prudkým zvýšením daní z kapitálových zisků. Rusko zvyšuje úrokové sazby kvůli vysoké inflaci

23.04.2021 Kanadská centrální banka ponechala na svém dubnovém zasedání dle očekávaní úrokovou sazbu na 0,25 %. BoC však překvapila trhy oznámením, že hodlá snížit nákupy aktiv ze 4 mld. CAD týdně na 3 mld. Banka také konstatovala, že hodlá začít navyšovat úrokové sazby již ke konci roku 2022. Trh ohodnotil zasedání BoC jako jestřábí, když americký dolar vůči kanadskému zaznamenal ve středeční seanci pokles o přibližně 0,9 %.
img

Čínská ekonomika roste rekordním růstem o 18,3 %. Inflace v USA i EU začíná růst nad stanovené cíle

16.04.2021 Čínská ekonomika v první čtvrtletí dosáhla rekordního meziročního růstu na úrovni 18,3 %. Ekonomové však varují, že jsou čísla zkreslená, jelikož se porovnávají s obdobím, kdy tamní ekonomika zaznamenala obrovský propad. Čína byla v minulém roce jedinou velkou ekonomiku, která nezaznamenala v celoročním vyjádření pokles ekonomiky.
img

MMF zlepšil odhad růstu globální ekonomiky na 6 %. Itálie připravuje podporu pro firmy ve výši 30 mld. eur

09.04.2021 Mezinárodní měnový fond upravil odhad růstu globální ekonomiky směrem nahoru z 5,5 % na 6 %. Prognózu fond upravil zejména kvůli dalším stimulačním opatřením, které zavedly vlády v některých velkých ekonomikách a také kvůli postupnému proočkování obyvatelstva. MMF však upozorňuje na velmi nejistý vývoj světové ekonomiky, který bude závislý na vyřešení koronavirové krize.
img

Ustojí akcie Nike bojkotování na čínském trhu?

07.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Nike, neboť společnost čelí jistým problémům kvůli svému firemnímu stanovisku. Konkrétně se jedná o kritiku vnitrostátní politiky Čínské lidové republiky, kterou země zaujímá vůči etnickým Ujgurům.
img

Long signál na WisdomTreePhysical Palladium (VZLB)

07.04.2021 WisdomTreePhysical Palladium je ETC, který investuje do palladia a replikuje výkonnost podkladového indexu se zajištěným dluhovým závazkem krytým fyzickým drahým kovem. Dlouhodobě nastavený boční pohyb byl nedávno porušen prudkým výpadem směrem nahoru.
img

Vesmírné akcie 2021: Inspirujte se společnostmi, které míří ke hvězdám!

01.04.2021 Vesmír fascinuje lidstvo odjakživa a zájem o něj neopadl ani v 21. století. Není to tak dávno, co sonda Perseverance přistála na Marsu, aby mohla pátrat po stopách života na této planetě. Vesmír je ale také plný příležitostí. Mnoho investorů vidí ve vesmíru budoucnost. Ať už se jedná o vesmírnou turistiku nebo využívání vesmíru pro jiné účely. První vesmírný závod náhle skončil poté, co Neil Armstrong přistál na Měsíci.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

24.03.2021 Na konci ledna společnost pod vedením Elona Muska svými finančními výsledky investory nemile překvapila. Přestože Tesla poprvé v historii uzavřela celý kalendářní rok v černých číslech, investoři od společnosti očekávali více. Po dlouhodobém nárůstu přišel prudký pokles ceny až pod EMA-50.
img

Long signál na akcie Tilray (TLRY)

17.03.2021 Tilray se zabývá výzkumem, kultivací, výrobou a distribucí léčebného konopí a kanabinoidů a následným zpracováním konopných produktů. Akcie prošly začátkem roku silnou medializací, v důsledku čehož se jejich cena ztrojnásobila. Následovala stejně intenzivní korekce, po které se cena stabilizovala.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

Ranní komentář: Ropa a ropné akcie silnější, bitcoin na novém maximu

06.01.2021 Akciové trhy v USA po nevydařeném startu do nového týdne včera dokázaly růst a likvidovat část pondělních ztrát. Index S&P 500 tak přidal 0.71 %, Dow Jones rostl o 0.55 % a Nasdaq o 0.95 %. Sektorově se přitom velice dařilo hlavně energiím, kterým pomohlo rozhodnutí Saudské Arábie, která oznámila, že sníží produkci ropy o 1 mil. barelů, čímž výrazně pomohla cenám ropy. WTI se v reakci na tuto zprávu dostala na úroveň 50 dolarů, zatímco cena ropy brent stoupla až nad 53 dolarů za barel.
img

Udržitelné investování podle kritérií ESG – objevte hodnocení ESG v obchodní platformě LYNX

09.10.2020 Dlouhodobě udržitelné investice oprávněně přitahují pozornost stále více investorů. S nejnovější aktualizací obchodní platformy LYNX můžete snadno zjistit, zda vaše akcie splňují kritéria ESG. Vy si vyberete, která kritéria jsou pro vás důležité, a poté se vám zobrazí, zda daná akcie splňuje vaše osobní požadavky. V následujícím článku stručně probereme investování podle ESG a ukážeme vám, jak najít tato data v obchodní platformě LYNX.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy do konce roku 2020?

01.10.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Do jakých nerostných surovin investovat v roce 2020?

30.07.2020 Mnoho investorů chce profitovat nejen z rostoucích cen akcií, ale také ze vzestupných trendů u ceny komodit. Kromě toho byly drahé kovy vždy považovány za zajištění proti inflaci. To je jeden z hlavních problémů, zejména v době krize a nízkých úrokových sazeb.
img

Investice do zlata – nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2020

24.07.2020 Akcie těžařů zlata jsou mezi investory velmi oblíbené. Zlatý trend dlouhodobě nedosahoval dobrých výsledků, ale od roku 2019 se situace změnila a býci přebrali kontrolu. Akcie těžařů zlata mohou nesmírně profitovat z nové zlaté rally. V následujícím článku se podíváme na vše, co potřebujete jako investor vědět o zlatě a představíme vám nejzajímavější zlaté akcie pro rok 2020.
C:\fakepath\MW-IE162_corona.jpg

Koronavirus a finanční trhy – kde se nacházejí obchodní příležitosti?

20.04.2020 Každá krize s finančními trhy pořádně zamává. Z důvodu panického uzavírání pozic, prorážení stop-lossů a margin calls se mohou ceny aktiv výrazně odchýlit od své fundamentální hodnoty a nabízet tak zajímavé obchodní příležitosti.
img

Short signál na akcie Royal Dutch Shell (RDSA)

14.04.2020 Spolu s leteckými společnostmi patří ropné akcie k nejvíce poškozeným od začátku krize. Na příkladu Royal Dutch Shell (ISIN: GB00B03MLX29 – symbol: RDSA – měna: EUR) lze ilustrovat, jak drasticky byly tyto akcie zasaženy. Od lednového maxima oslabily akcie RDSA o více než 60 %.
img

Největší pokles ceny ropy od roku 1991. Akciové trhy pokračují v pádu

13.03.2020 Ceny ropy zažily v pondělí ráno historický pokles, a to až o 34 %, což odpovídalo ceně $27,34 za barel. Tento pokles byl vyvolán jednak sníženou poptávky, za což můžou z velké části omezení pohybu, zavedená v některých zemích, jako opatření proti šíření koronaviru. Druhým důvodem poklesu ceny je zvýšení produkce ropy, který vyvolala organizace OPEC jako odplatu Rusku za neakceptování dohody o omezení produkce ropy. S&P 500 a Dow Jones otevřeli v pondělí ráno se 7% poklesem, což vyústilo v pozastavení obchodování na amerických burzách po dobu 15 minut. Toto opatření se spustí vždy, když S&P 500 poklesne o 7% a jeho hlavní funkcí je zabránit panice na americkém trhu.
img

Long signál na akcie Zoom Video (ZM)

11.03.2020 Během posledních několika dní bylo obtížné najít společnosti, které by mohly těžit ze současné krize. Jako první se nabízely biotechnologické společnosti, které by mohly přijít s řešením v boji proti koronaviru. Dalšími zajímavými kandidáty byly softwarové společnosti, které nabízejí komunikační řešení, jako je Team Viewer nebo Zoom Video.
img

5 nejlepších amerických dividendových akcií 2020

06.03.2020 Snem každého dlouhodobého investora je nakoupit akcie a vyčkat, až se mu investice vrátí. Představíme vám způsob, jak jednoduše obohatit vaše akciové portfolio. Způsob jak docílit vyššího příjmu na pravidelné bázi a jak překonat výnosy nejdůležitějších indexů jako je index S&P 500 či DAX.
img

Akciové trhy zažívají nejhorší období od krize. Strach z koronaviru zavírá školy

28.02.2020 Italské úřady minulý týden v neděli kvůli šíření koronavirunařídily uzavřít na týden školy a zrušit sportovní utkání včetně fotbalových zápasů v Serii A. V Benátkách byl dokonce zrušen i tradiční karneval. Z průzkumu, který v úterý zveřejnila Čínská asociace malých a středních podniků, vyplývá, že okolo 60 % čínských firem je schopno uhradit běžné výdaje pouze jeden až dva měsíce, než jim dojdou finanční zdroje.
img

Nejlepší FinTech akcie roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy v roce 2020?

13.02.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu.
img

Long signál na akcie Fresenius Medical (FME)

04.02.2020 Německá farmaceutická společnost Fresenius Medical (FME) byla na našem seznamu již v lednu. Proražení z označené trojúhelníkové formace vyšlo přesně podle plánu. První cenový cíl na ceně 73 EUR, kde leží významná resistence, byl nyní dosažen. Řada investorů začala vybírat své zisky. Nicméně vzestupný trend i přesto nadále pokračuje.
img

20 nejlepších světových akcií roku 2020

31.01.2020 Investoři neustále hledají ty nejlepší akcie. Výběr těchto akcií je však často komplikovaný a je potřeba sledovat spoustu proměnných, abyste vybrali ty nejlukrativnější společnosti.
img

Koronavirus ohrožuje Čínu, akcie a ropa padají. ECB zahájila revizi své strategie

24.01.2020 Francouzský prezident Manuel Macron se dohodl se svým americkým protějškem Donaldem Trumpem na příměří ohledně daní, které by mělo trvat do konce roku. Macron novinářům sdělil, že obě země budou pokračovat v intenzivních rozhovorech.
img

4 nejlepší ropné akcie roku 2020

23.01.2020 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

První fáze obchodní dohody je podepsána. Německo vykázalo nejvyšší přebytek od roku 1990

17.01.2020 Člen bankovní rady BoE Gertjan Vlieghe v pondělí prozradil, že je připraven snížit sazby, pokud se data nezlepší. Raphael Bostic z Fedu neočekává, že obchodní příměří změní ekonomickou trajektorii. Zatím podle centrálního bankéře není nějaký výrazný podnět k utahování politiky. Německé ministerstvo financí zveřejnilo podle předběžných údajů přebytek rozpočtu 13,5 mld. euro, což představovalo nejvyšší přebytek rozpočtu Německa od roku 1990.
img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

07.01.2020 V minulosti byl Netflix vítězem přechodu od klasické televize k streamovacím službám. Nyní se však Netflix musí potýkat s obrovskou konkurencí od společností Apple, Amazon a Walt Disney, které vstoupily na trh s vlastními streamingovými službami. Výsledky za 2. kvartál 2019 investory zklamaly. Cena akcií poté klesla o 10 % na téměř 250 USD.
img

Short signál na akcie Heineken (HEIA)

11.12.2019 Akcie nizozemského pivovaru Heineken jsou v poklesu od konce července tohoto roku. Býci nedokázali přes veškeré úsili pokles zastavit a ten pokračoval až do konce října. V posledních měsících se cena akcií mírně zotavila. Nastavený downtrend však opět nabírá na síle
img

Short signál na akcie Heineken (HEIA)

10.12.2019  Akcie nizozemského pivovaru Heineken jsou v poklesu od konce července tohoto roku. Býci nedokázali přes veške...
img

5 nejlepších ruských akcií pro rok 2020

05.12.2019 Ruské akcie jsou v momentálně velmi levné. Špatná správa a řízení společností, sankce a vysoká váha ropy a zemního plynu, které jsou momentálně také velmi levné, tlačí ceny ruských akcií směrem dolů. To může investorům, kteří vidí za roh těchto negativních faktorů, nabídnout zajímavé investiční příležitosti. Mnoho ruských akcií vyplácí velkorysou dividendu a má zajímavá aktiva.
img

IPO Saudi Aramco – zjistěte vše o největším IPO v historii

21.11.2019 Saudi Aramco, jeden z nejvíce vyhlížených a nejvíce oddalovaných IPO je opět na scéně. Aramco je zkratkou pro Arabian American Oil Company. Jedná se o ropného giganta ze Saúdské Arábie. Podle tržního ocenění je Saudi Aramco největší společností na světě.
img

3 nejlepší internetové akcie současnosti

14.11.2019 Od roku 2018 se řada internetových akcií vyvíjela skvěle. Akcie u společností jako Twitter se od konce léta 2018 navýšily o + 99 %, akcie Match Group dokonce o + 218 % a akcie Grubhub zaznamenaly nárůst o + 114 %. Všechny tři akcie jsou stále vzrušujícími investicemi s obrovským potenciálem.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet ropný trend v roce 2020?

08.11.2019 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Investice do ropy – 4 nejlepší ropné akcie současnosti

31.10.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení. Pro investory by stále relativně levná cenová hladina ropy mohla nabídnout dlouhodobé možnosti vstupu pro vybrané ropné akcie.
img

Cena ropy – prognóza na rok 2019

03.09.2019 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

6 nejdůležitějších investičních trendů pro rok 2019

15.08.2019 Nejžhavějšími loňskými investičními trendy v roce 2018 byly kryptoměny (Bitcoin, Blockchain & Co.) na začátku roku a marihuanové akcie. Pokud investoři naskočili však na rozjetý vlak okolo těchto 2 fenoménů, mohli značně zhodnotit investované finance.
img

Pavel Kohout (ekonom) o situaci na trzích, tvrdém Brexitu a investování do dluhopisů nebo Tesly

14.08.2019 Hrozba obchodní války mezi USA a Čínou, protesty v Hong Kongu nebo zpomalující ekonomika. Situace na dnešních trzích není pro běžného investora vůbec jednoduchá. Jeden tweet od amerického prezidenta Trumpa a trhy mohou poklesnout i o několik procent. Jak vnímají aktuální stav ve světě ekonomové a zkušení investoři, kteří zažili nejednu recesi a krizi? Drží kapitál mimo trhy nebo vnímají poklesy jako investiční příležitost?
img

3 nejlepší farmaceutické akcie pro rok 2019

12.08.2019 Globální trendy jsou hnacím motorem růstu ve farmaceutickém průmyslu. Farmaceutický průmysl za posledních deset let zaznamenal příkladný triumf. Jedním z důvodů je úspěch biotechnologie. Aplikace výsledků výzkumu genomu, jakož i zvyšující se znalosti o fungování mnoha patogenů vedly k obrovskému posílení inovací pro vývojáře léčiv. Onemocnění jako je například AIDS, hepatitida C a některé druhy rakoviny bude již pravděpodobně možné efektivně léčit během několika let.
img

Megatrend E-mobility: 3 nejlepší elektromobilní akcie roku 2019

31.07.2019 Elektromobilní (e-mobility) trh je v pohybu. Od roku 2011 se počet elektromobilů prodaných na celém světě každý rok téměř zdvojnásobil. Pouze v loňském roce se počet prodaných elektrických a plug-in hybridních vozů zvýšil o 2 miliony podle průzkumu globálního výhledu elektrických vozidel Mezinárodní organizace pro elektřinu (IEA).
img

3 nejlepší biotechnologické akcie roku 2019

25.07.2019 Akcie sektoru biotech jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy v blízké budoucnosti lákají mnoho investorů. Populární u investorů LYNX jsou zejména akcie Biogen a Galapagos.
img

Holubičí komentáře Powella a Williamse poslaly USD dolů. V případě potřeby je RBA připravena zasáhnout.

19.07.2019 Po propuštění guvernéra turecké centrální banky oznámil v pondělí turecký prezident Erdogan, že dojde ze strany CBRT k razantnímu snížení sazeb. Dal tak najevo, kdo je opravdový šéf tamní centrální banky.
img

3 nejlepší ropné akcie roku 2019

18.07.2019 Obchod s ropou je v současné době opět trochu hrbolatý. Poté, co americko-čínský konflikt po určitou dobu zasáhl cenu ropy, eskalující konflikt v Íránu způsobil částečné oživení.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Brexit | Čína | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Moody's | Korelace | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | USD/CAD | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Divergence | Monetární politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | ETF | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Burza | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dolarový index | Dollar | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční páka | Finanční trhy | Futures | Gap | Grafy | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | Low | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | Měna | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Osobní příjem | P/E | PTR | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | RRR | Rally | Rating | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | Evropská ekonomika | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Ceny komodit | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | IEA | Euronext | RBNZ | ČSOB | Partners | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Analytický tým | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | ADP report | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | Delta | EPS | Index | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Gazprom | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie Sberbank | Akcie Shell | Akcie Tesla | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální ceny ropy | Aktuální vývoj ceny ropy | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analytika | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Burzovní zpravodajství | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Conference Board | Do čeho investovat | Dolar | Druhy akcií | Ekonomický růst | Eura | Evropská banka | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | FXstreet.cz | GfK | Graf | Graf ceny zlata | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování do zlata | Investování na burze | Investovat do zlata | Irsko | Jak investovat | EBay | Jak vydělat | Jiří Rusnok | Komoditní | Kurz akcie | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurzy | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Norská koruna | Obchodní platformy | Ocenění akcií | Pád akcií | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Státní dluhopisy | Shares | Surová ropa | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | XM | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | ZEW | ING | Benzín | Buffett | ADR (Americké depozitní certifikáty) | Čistý dluh | Elon Musk | Ex-dividend | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | ROCE | ROE | Small caps | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Barchart | Černé zlato | WGC | Hlavní trh | Převis | Cena / účetní hodnota | Cenová hladina | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Western Union | eBook | Kontrakt | Volby | E-mini | Know-how | Retail | Burze | Dividendové akcie | Investment | Penny stock | Slušný zisk | Traders | Průvodce obchodováním komodit | Aramco | Markit | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | CNOOC | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | State Street | ABN Amro | Westpac | CME Group | Home Credit | Caterpillar | Baker Hughes | MICEX | Členové OPEC | NATO | Barrick Gold | Zvyšování sazeb | Halifax | Kurz EUR/USD | Brazílie | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Finanční systém | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Stock Exchange | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Energie | Earnings | Zkušení investoři | SEB | Limitní příkazy | KBC | BlackRock | Ekonomický sentiment | Příprava | Přehled | Jádrový index | Odvětví ropy | Volby v USA | Rosněfť | Christine Lagardeová | Global Advisors | Cena kontraktu | Bankovnictví | Futures kontrakty | Contango | City | Vývoj ceny ropy WTI | Fundamentální faktory | Index důvěry | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Inflační tlaky | Glencore | Akcie bank | Ekonomické dopady | IHS | Xetra | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Pavel Kohout | Globální ekonomický růst | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Americký ministr financí | Černé pondělí | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | TradingView | Země OPEC | S&P | Guvernér | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | PetroChina | Sinopec | Ekonomická data | Historická maxima | Evropský trh | Philip Morris | Saúdská Arábie | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Finanční poradci | Baidu | Blockchain | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Bankéř | Poplatky | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Graf ropy | Krize | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Světové trhy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Rizikové investice | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Akciové trhy v USA | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Index cen domů | Institucionální investoři | Příjmy | Čistý příjem | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Finanční domy | Alphabet | Aktuální cena | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zpomalení ekonomiky | Tisková konference ECB | Očekávání | Index ekonomické nálady | Audi | ABN AMRO Bank | IHS Markit | ex | State Street Global Advisors | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Obchodování ropy | BBVA | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Sladká ropa | Breakout Trader | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Akciové společnosti | Investiční specialista | Cena platiny | Palladium | Jak obchodovat akcie | MiFID II | LYNX Trading | ETC | Ropné měny | Kosdaq | NEST | Lithium | Jak fungují akcie | E-book o investování | Index MOEX | Vzácné kovy | Kobalt | Investice do kobaltu | Investování s LYNX | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Raytheon | Lockheed Martin | Růstové akcie | OPEC+ | Obchodní válka | Odpovědné investování | Long signál | Technologické akcie | Edison | FAANG | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Nákup zlata | Výplata dividend | Výplaty dividend | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Americký dolarový index | Obchodní rozhovory | Nové peníze | Trhy v USA | Trh s ropou | Ruská centrální banka | Dodávky ropy | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Marihuanové akcie | LYNX WhatsApp | Výkonnost akcií | Růst zisků | Zvýšení úrokové sazby | Steven Mnuchin | Index spotřebitelské důvěry | Bankomaty | Refinitiv | Cíl ČNB | Odhady analytiků | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Vysoké zisky | Dolarová aktiva | Nakoupit akcie | Palladiové akcie | Obchodovat komodity | Zvýšení sazeb | Investice do konopí | Konopné akcie | Investice do marihuany | IPO Slack | Obchodujte ropu | Uber Technologies | Beyond Meat | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | Jak na obchodování | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Odhad růstu ekonomiky | Sharpe ratio | Boris Johnson | NVDA | iFX | Protesty v Hong Kongu | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Svět investování | Ceny niklu | Investiční bublina | Biotechnologické akcie | Gazprom | Digitální daň | Defenzivní akcie | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Britský premiér | Aktuální cena akcií | Konglomerát | Nové akcie | Akcie týdne | AMZN | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Prosus | Saudi Aramco | Kjódó | Agentura Kjódó | Denní graf | Očekávání trhu | Italská vláda | Program odkupu akcií | Vlastní akcie | Výše dividendy | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Úpis akcií | Finanční situace | UCITS | IPO Home Credit | TeamViewer | Nejlepší vanadiové akcie | MetLife | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Zlaté ETF | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | IPO TeamViewer | Očekávané Earnings | Obchodní spory | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Huawei | Vlastní investice | Analytik GfK | Čistý zisk | Obchodní model | Celkové příjmy | Prezident Donald Trump | Ropný gigant | Politická situace | Ceny benzínu | Německá vláda | IOT | Snížení úrokové sazby | Investice do ropy | Obchod s ropou | ČNB Jiří Rusnok | Obchodní příměří | Objem | MSFT | Obchod | CIC | Obchodní dohody | Analýza dat | Inflace v USA | Zpomalení české ekonomiky | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Slušné zisky | Tadawul | Saúdskoarabská burza | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | USA a Čína | Růst cen | CBI | Studie | 4G | Zavedení digitální daně | Bilance | Obchod s Čínou | Ekologie | Vývoj trhu | GM | IPO Saudi Aramco | Obchodování akcií u LYNX | Obchodní spor | Obchodní spor mezi USA a Čínou | Největší pokles | Lagardeová | Souhrnný index | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Hong Kong | Legislativa | Rezistenční pásmo | Rozdělení zisku | INTC | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | 5G | Globální trh | Konkurenti | Technologický sektor | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Na burze | Drahý kov | Neinvestovat | Tržní kapitalizace firmy | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Průmyslová výroba v Německu | Visa | General Motors | Enel | Velikost pozice | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Problémy | NAFTA | Novozélandská vláda | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Pojišťovny | Total | Prognózy | Ranní komentář | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Zavedení cel | Newmont Mining | Fidelity National Information Services | FIS | Americká ropná společnost | Ford Motor | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Amgen | Ropná zařízení | Airbus | Goldcorp | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | Accor | Jaderná elektrárna | Měnové politiky | Premiér Boris Johnson | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | AXA | FedEx | FDX | Biotechnologické společnosti | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Nike | Bydlení | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Kraft Heinz | Wirecard | Shortování akcií | Zákaz shortování | Napětí na Blízkém východě | Ziskovost | ETF roku 2020 | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Stephen Poloz | Napětí mezi USA a Íránem | Exact Sciences | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Zabití íránského generála | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Vysoká dividenda | Letecké společnosti | Írán | Irák | T. Rowe Price | Sodexo | Sezónnost | RBA | Budoucnost | Ifo | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Dividendový aristokrat | Ministr financí Steven Mnuchin | Podnik | Vyšší inflace | Analytička | Ukazatele | Vývoz z Číny | Počet bankrotů firem | Počet bankrotů firem v Japonsku | Počet bankrotů | První část obchodní dohody | SAP | iRobot | IRBT | ČNB Vojtěch Benda | Krach | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Komoditní ropa | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Íránský konflikt | Investice do ropných akcií | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodování ropných akcií | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Většinový podíl | Negativní dopad | Pokles | Situace | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Starbucks | Boeing | Zpomalení růstu | Zlepšení | Úsilí | SBUX | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Výdaje | Strach z koronaviru | Čínská vláda | Dopady koronaviru | BP | Americký ADP report | Americký ADP | Italský PMI | Španělský PMI | PMI pro sektor | Akcie Fresenius Medical | Fresenius Medical | Fresenius Medical (FME) | FME | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | SEC | Rozhodování | Rolování kontraktů | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | Valuace | COVID-19 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Správci aktiv | Ekonomické dopady koronaviru | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | FinTech akcie | Nejlepší FinTech akcie | FinTech akcie roku 2020 | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | PHIA | Šéfka ECB | Průměrná mzda | Akcie Netflix (NFLX) | Jižní Korea | Sestupný trend | Kanadská centrální banka | Vývoj | Analytická společnost | Mzda | Nakoupit zlato | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Akcie KKR | Akcie Delta Airlines (DAL) | Akcie PepsiCo | Akcie PepsiCo (PEP) | Akcie Holly Energy Partners | Akcie Holly Energy Partners (HEP) | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | WP | Akcie Zoom Video | Zoom Video (ZM) | Restrikce | Prudký pokles | Poradci | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Program nákupu aktiv | Opatření proti koronaviru | Royal Dutch Shell (RDSA) | Tržní podmínky | Profitovat | Nízká cena ropy | Letectví | Tržby společnosti | Cenový vývoj | Anton Siluanov | Nákupy aktiv | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Texas | Další pokles | Kongres | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Výrobce letadel | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Citrix | Citrix Systems | Dávky v nezaměstnanosti | Tomáš Raputa | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Index spotřebitelské nálady | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Výroba automobilů | Propad HDP | Nejlepší palladiové akcie | NILSY | Anglo American Platinum | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Akcie Apple (AAPL) | Průmyslové revoluce | Internet věcí | Práce | Údaje | Mexiko | Ropný průmysl | Globální trh s ropou | Cushing | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Snížení produkce | WMT | Více peněz | GB00B03MLX29 | Akcie Royal Dutch Shell (RDSA) | Short signál na akcie | Long signál na akcie | WisdomTree | Anglo American | Úspory | Hospodářské oživení | Colorado | Koronavirus a finanční trhy | Struktura kontraktů | Nákup ropy WTI | Nákup ropy | Ceny ropných kontraktů | Vývoj poměru ceny zlata a stříbra | Vývoj ceny stříbra v USD | Vývoj ceny ropy WTI v USD | USD za barel | Vývoj měnového páru USD/CAD | Blízkovýchodní monarchie | Výprodejová cena | Američtí těžaři | USO | S&P500 | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Situace na trhu s ropou | Cena surové ropy | Surové ropy | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Břidlicové ropy | Institut GfK | WEI | Joe Biden | Shell | Zaměstnanci | Gilead | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Rally na akciích | PMI pro sektor služeb | Americký ADP report z pracovního trhu | ADP report z pracovního trhu | PEPSICO | Dovoz | Turistika | Dlouhodobý trend | ETN | Skladování ropy | Australská ekonomika | Dluhy | Akcie Nike | NKE | Merck | Expedia | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Sektor služeb | Recyklace | CL | Spekulovat | Státní podpora | Advance Auto Parts | Manažeři | Omezení produkce | Mondelez | JDE | Lukoil | Norilsk Nickel | Průraz | PEPP | Vedení společnosti | Býčí trend | Oklahoma | Arizona | Nevada | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Propad cen | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Infekce Covid | Snížení nákladů | Velké investice | Steve Jobs | Zdroj příjmů | Reputace | Reputace společnosti | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Ceny | Verizon Communications | Zakladatel Amazonu | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | SSR Mining | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Agnico-Eagle Mines | Anglogold Ashanti | Barick Gold | Franco Nevada | Gold Fields | Kirkland Lake Gold | Royal Gold | Sibanye Stillwater | Nikl | Prognóza ceny zlata | Prognóza ceny stříbra | Prognóza ceny platiny | Prognóza ceny palladia | Prognóza ceny ropy | Komodity s LYNX | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Petroleo Brasileiro | Měnící tržní podmínky | Blue Origin | Napětí mezi Čínou a USA | Podhodnocené akcie | Prezidentské volby USA | Virgin Galactic | Počet akcií | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Zvýšení daní | Coca-Cola | Analýza ceny | Průměrné mzdy | Vývoj průměrné mzdy | SPAC | Odborníci | Rentabilita | Inspirace | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Qualcomm | Akcie Zoom | Snížení emisí | Vodíkový pohon | Vývoj ceny akcie | Snížit emise | Biden | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Nepokoje na Blízkém východě | American oil future | Cena American oil future | Ropný trend | Aktuální cena ropy (graf) | Graf ceny ropy | Dlouhodobý graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Prognózy na cenu ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Průmyslové zakázky | Udržitelné investování | Měnový fond | iPhone | Výkon společností | Udržitelné investice | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Intel | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | SAP AG | CVX | CSCO | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Electronic Arts | Klesající dolar | QCOM | GPS | Praktické tipy | ZM | Proražení | GME | GameStop | Akcie americké společnosti | Výběr akcií | H&M | BIDU | MGM | Stimulační balíček | Růst ceny | Zvýšení ceny | Brands | Shopify | Zoom Video | Firma Boeing | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Acacia Communications | Tilray | TLRY | Konopí | MRK | WU | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | PEP | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Cenové výkyvy | UNH | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Iridium | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Růstový trend | Akcie Tilray | AIG | SPWR | Akcie Boeing | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Dlouhodobý investor | Tilray (TLRY) | GameStop akcie | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | WisdomTreePhysical Palladium | VZLB | WisdomTreePhysical Palladium (VZLB) | Special Purpose Acquisition Company | Emise skleníkových plynů | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran | Verizon | Comcast | Kellogg | Goldman Sachs Group | API | Oslabení | Infrastrukturní plán | Ruský ministr | Společnosti | Akcie Zoom Video (ZM)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Ropná firma Saudi Aramco
Ropná krize
Ropná pole
Ropná rally
Ropná společnost
Ropná společnost Apache
Ropná válka
Ropná zařízení
Ropná zařízení v Saúdské Arábii
Ropné a akciové trhy

Následující klíčová slova

Ropné a plynárenské společnosti
Ropné cenové války
Ropné dodávky
Ropné dodávky ze zemí mimo OPEC
Ropné firmy
Ropné fundamenty
Ropné futures
Ropné kohouty
Ropné kontango
Ropné království
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
X
Purple Trading Roadshow
Potvrďte prosím... Zavřít