Sobota 15. květen 2021 10:39
reklama
Capital.com
reklama
Dukascopy
reklama
XTB forum 2021

Klíčová slova - Černé pondělí

img

Cena ropy v roce 2021: Vše, co musíte o černém zlatu vědět!

22.01.2021 Ropa je již několik desítek let nejpoužívanější surovinou na světě a její cena má velký dopad na světovou ekonomiku. Rok 2020 byl plný událostí, které s cenou ropy otřásly v základech. V jednu chvíli se dokonce cena za barel dostala do záporných hodnot. Ke konci roku se ale situace celkem stabilizovala a vývoj ceny ropy šel opět nahoru. S novým rokem ale nastává otázka, co bude dál. Má ropa již to nejhorší za sebou? Můžeme očekávat růst ceny tohoto černého zlata?
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy do konce roku 2020?

01.10.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Dow Jones index – 8 zajímavostí k nejznámějšímu indexu světa

03.09.2020 Dow Jones Industrial Average index (DJIA) známý jako Dow Jones index je nejčastěji zmiňovaným akciovým indexem na světě. Pokud sledujete světové burzy, je téměř nemožné se s ním pravidelně nesetkávat ve finančních médiích jako je Bloomberg, CNBC atd.
img

Mýtus černých labutí

24.04.2020 „Investoři se v současné době dělí do dvou skupin. Jedni věří, že v krátké době přijdou další propady na trzích, a proto na burzu nevstupují. Druzí zas věří, že trhy z dlouhodobého hlediska rostou, a proto nyní dokupují akcie se slevou,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Česká měna oslabuje nad 27 korun za euro, je slabší i než za intervence

16.03.2020 Světové trhy zažívají další „černé pondělí“. Tohle je však ještě černější než to z minulého týdne. Prudce oslabuje česká koruna. Kurs koruny k euru se dostal dokonce nad intervenční úroveň kolem 27 korun za euro. Během intervence ovšem Česká národní banka korunu uměle oslabovala.
img

Světové trhy se hroutí, jsou ve „slepém tunelu“, a to navzdory rekordnímu snížení sazeb v USA. Čína se kvůli koronaviru propadla nejvíce minimálně od roku 1989, česká koruna prudce oslabuje nad 26,60 za euro

16.03.2020 Světové trhy zažívají další „černé pondělí“. Tohle je však ještě černější než to z minulého týdne. Prudce oslabuje také česká koruna. Poprvé od května 2017 se dnes euro prodává za více než 26,60 koruny. Kurs obou měn se tak blíží intervenční úrovni kolem 27 korun za euro.
img

Nové černé pondělí

10.03.2020 Dramatické vyhlášení války o cenu ropy vyvolalo o víkendu na světových trzích, které už nyní zažívají novou obdobu Černého pondělí, přímo katastrofu. JPY absorboval masivní toky hledající bezpečné útočiště a měny citlivé na cenu ropy zažily masakr a utrpěly ztráty, které patří v některých případech k největším v celé historii trhu. Teď ještě pozor na riziko dalšího oddlužování a také na snahy politiků se s nákazou nějak vyrovnat.
img

Německé či britské akcie zažívají „černé pondělí“, česká koruna citelně oslabuje. Trhy nevědí, co bude s koronavirem, Blízkým východem, ani kdo bude americkým prezidentem

09.03.2020 Česká koruna dnes citelně oslabuje. Vůči euru znehodnotila až nad úroveň kursu 25,67, tedy na svoji nejslabší úroveň od loňského října. České měně nepomáhá nyní ani to, že Česká národní banka letos zvýšila úrokové sazby – jako jediná ze všech centrálních bank světa. Zvýšení sazeb sice vytváří tlak na posílení měny, ten je však za nynějších podmínek na světových trzích zcela utlumen, a dokonce více než kompenzován tlaky, jež způsobují oslabení české měny.
img

Černé pondělí číslo 2?

09.03.2020 Saudská Arábie výrazně snížila cenu ropy pro své odběratele a pravděpodobně zahájila cenovou válku s Ruskem poté, co v pátek zkolabovala jednání OPEC+. WTI se prodává oproti pátku o 30 % níže! Kolaps na cenách ropy je pak katalyzátorem výprodejů na indexech, které dnes ráno prudce klesají. Futures na S&P 500 klesají o 5 % a ještě větší ztráty si připisují indexy v Evropě. Zopakují dnes trhy historické černé pondělí?
img

Světové burzy dnes mají své „černé pondělí“. Ropa padá nejvíce od Války v Iráku roku 1991, Saúdská Arábie cenově válčí proti všem, ale hlavně proti Rusku

09.03.2020 Ropa typu Brent se dnes při začátku obchodování historicky propadla, o více než 14 dolarů na barel, a to v řádu sekund. Propad o 31 procent je nejvýraznější od Války v Iráku roku 1991. Stalo se tak v důsledku jiné války, naštěstí jen cenové, kterou o víkendu Saúdská Arábie vyhlásila Rusku a vlastně všem dalším ropným těžařům. Moskva totiž minulý týden odmítla přistoupit na další snížení těžby ropy, po němž právě Rijád nejhlasitěji volal. Padá nejen cena ropy, ale také třeba měny zemí, které mají z ropy značné příjmy. Norská koruna dnes vůči dolaru znehodnotila na nejslabší úroveň od roku 1985.
img

Proč burzy kvůli koronaviru tolik padaly právě včera? Infekce dorazila do symbolické „ústředny“ globalizovaného kapitalismu

25.02.2020 Mor nebo španělská chřipka kosily lidi po milionech. Jsou však bezpečně zamčeny v učebnicích dějepisu. Koronavirová nákaza však zamčena není, naopak se šíří. Výrazněji už i mimo Čínu a další jí blízké asijské země. Trhy po celém světě se obávají, že může představovat první ničivou pandemii éry moderní globalizace.
img

Wall Street: Historické rekordy a co teď?

07.11.2019 Akciové indexy rostou v poslední době na základě pozitivních zpráv o vývoji jednání mezi USA a Čínou a pomáhají také náznaky, že globální ekonomické zpomalení zatím neakceleruje. Index US500 přidal 8 % a US100 (Nasdaq) dokonce desetinu během jediného měsíce. Oba indexy navíc den po dni dobývají historické rekordy. Podívejme se dnes na několik grafů, které nám napoví, zda mohou růsty nadále pokračovat.
img

AEX index – zjistěte vše o nizozemském akciovém indexu

31.10.2019 AEX index je často považován za ukazatel stavu nizozemské ekonomiky. Když se však podíváme na vážení podílů v indexu, je nápadné, že AEX není pro mnoho investorů ideálním měřítkem. Jakou vypovídací hodnotu má pro investory skutečně tento nejdůležitější nizozemský index?
C:\fakepath\krach.png

Největší burzovní krach v dějinách nastal před 90 lety

24.10.2019 Krach na newyorské burze (též zvaný Černý čtvrtek) 24. října 1929 byl největší burzovní krach v dějinách a právě dnes je tomu přesně 90 let. V dnešním vzdělávacím článku se ohlédneme do minulosti a podíváme se na tuto důležitou historickou událost blíže. Zároveň nebude chybět výběr všech nejvýznamnějších světových hospodářských krizí.
img

Finanční krize v roce 2019? 15 znaků blížící se recese

11.09.2019 Přehřívání trhu a slábnoucí výsledky z minulého roku jsou pro řadu analytiků předzvěstí blížící se finanční krize, či dokonce potenciálního pádu burzy. Samozřejmě, nikdo nemůže s jistotou prohlásit, kdy ekonomická krize skutečně přijde. V následujícím článku si probereme, které signály mohou naznačovat blížící se finanční krizi a také, jak se v nejkritičtějším případě při pádu burzy zachovat.
img

Přijde finanční krize v roce 2019? 9 znaků blížícího se pádu burzy

18.01.2019 Přehřívání trhu a slábnoucí výsledky z minulého roku jsou pro řadu analytiků předzvěstí blížící se finanční krize, či dokonce potenciálního pádu burzy.
img

Největší investiční bubliny v historii

16.01.2019 Pokud vás jako investora na určitém trhu zasáhne ekonomická bublina je to vždy velmi nepříjemná událost. Nicméně takové krize na akciových trzích jsou dobrým tématem ke konverzaci a také tématem tohoto článku.
img

Finanční krize burze kvůli cenovým bublinám. Je Bitcoin bublina rizikem?

12.07.2018  Titulky New York Times v posledních měsících často nadnášejí otázky, zda se blíží další finanční krize. Svět...
img

Finanční krize kvůli cenovým bublinám. Je Bitcoin bublina rizikem?

12.07.2018  Titulky New York Times v posledních měsících často nadnášejí otázky, zda se blíží další finanční krize. Svět...
img

Dow Jones index – 8 zajímavostí k nejznámějšímu indexu světa

03.04.2018 Dow Jones Industrial Average index (DJIA) známý jako Dow Jonesův index je nejčastěji zmiňovaným akciovým indexem na světě. Pokud sledujete světové burzy, je téměř nemožné se s ním pravidelně nesetkávat ve finančních médiích jako je Bloomberg, CNBC atd.
C:\fakepath\TOP5-19102017-LV-17.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

19.10.2017 1) Americký ministr financí Steven Mnuchin varoval před výrazným poklesem akciového trhu v případě, že americký Kongres neschválí snížení daní prosazované prezidentem Donaldem Trumpem.
img

30 let po Černém pondělí Fidelity International doporučuje nebýt pasivní

19.10.2017 19. října 1987 se akciové trhy po celém světě se zhroutily a investoři čelili nové šokující realitě. Tzv. Černé pondělí před 30 lety bylo prvním krachem na trhu, z kterého mohou být obviňovány automatické obchodní programy. „I v roce 2017 představuje automatizované obchodování potenciální nebezpečí,“ připouští James Bateman, CIO–Multi Asset ze společnosti Fidelity International.
img

Legenda mezi burzami NYSE vznikla před 225 lety pod platanem

16.05.2017 Newyorská burza cenných papírů (NYSE) je největší a nejznámější burzou světa. Ve své historii, která se začala psát před 225 lety, 17. května 1792, prožila i řadu kritických okamžiků, vždy se ale dokázala rychle otřepat a její význam i velikost nemá konkurenci. Na Wall Streetu, jak je burza kvůli svému umístění přezdívána, se obchoduje s akciemi největších amerických i zahraničních firem a její sláva již dávno překročila hranice finančnictví. Je vděčným tématem pro filmaře, spisovatele a pro kritiky současného hospodářského řádu je ztělesněním zla.
img

Černé pondělí pro Anglii: vypadla na euru s Islandem a ještě přišla o rating AAA

28.06.2016 Agentury S&P a Fitch jakoby tušily, jak bídný výkon podá Anglie v osmifinále s Islandem a ještě před včerejším zápasem jí snížily exkluzivní rating AAA. Škarohlídi pak věští, že angličtí fanoušci sepisují na Facebooku petice za opakování nepovedeného zápasu.
img

Martin Zweig, investiční guru a milovník „hraček“

07.04.2016 V předchozích článcích jsme se podívali na investiční strategie Benjamina Grahama a Warrena Buffetta. Zatímco Graham a Buffet se již svým strategiím “růstu akcií? tolik nevěnují, Martin Zweig...
img

Dow Jones index – 5 zajímavostí k nejznámějšímu indexu světa

08.10.2015 Dow Jones Industrial Average index (DJIA) známý jako Dow Jonesův index je nejčastěji zmiňovaným akciovým indexem na světě. Pokud...
img

Dvacet nejhorších výprodejů na Wall Street

04.09.2015 Pokud si myslíte, že si akcie v minulých několika dnech prošly skutečným peklem, vězte, že se v porovnání s minulostí ...
img

NATO faktor

03.09.2015 Jednou z hlavních překážek odchodu Řecka z eurozóny je NATO. 29. června, kdy vrcholila řecká dluhová krize, se trhy předháněly...
img

Z burzovního parketu: je to masakr

25.08.2015 Thurai tvrdí, že včerejší ranní masakr byl jiný než minulý týden. Obavy z globálního zpomalení ekonomiky vedeného Čínou dopadly...
spx 21102012-2.png

Index S&P 500 kvůli výsledkům firem klesl

21.10.2012 Informace o počtu žádostí o podporu a nepřesvědčivé výsledky General Electric, Microsoftu, IBM a Googlu spustily korekci.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Korelace | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | HDP | Obchodní deník | Devizové rezervy | Dluhová krize | Německo | Česká měna | Polsko | Apple | Evropské akcie | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | Export | Ekonomové | Akciové trhy | EUR/NOK | USD/RUB | Míra nezaměstnanosti | Cenné papíry | Makroekonomie | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CFD | CME | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Distribuce | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Fannie Mae | Fed | Futures | Gap | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Likvidita | Long | MAE | MMF | Marže | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Obligace | Opce | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Rally | Rating | Retracement | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Smart money | Spotová cena | Spread | Support | Swap | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | ČNB | Černý pátek | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Euro STOXX | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Japonské akcie | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena ropy | Hospodářský růst | FTSE | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Thajský bat | Globální ekonomika | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Trh s nemovitostmi | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Mezibankovní trh | John Hardy | Zisk | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Panika | Deprese | Euforie | Optimismus | Výsledky | Strach | Emoce | Index nákupních manažerů | Hospodářský cyklus | IEA | New York Stock Exchange | Euronext | ČSOB | Partners | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investiční banka | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | Makro | Facebook | LYNX | Index strachu | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Zásoby ropy | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | Aktivum | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Akcie Shell | Aktuální cena ropy | Aktuální cena ropy brent | Aktuální ceny ropy | Americká centrální banka | Analýza trhu | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena za barel ropy | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Černá labuť | České koruny | DAX 30 | DJIA | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomická krize | Eura | Euro Stoxx 50 | Exchange | Finanční služby | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Jak investovat | Jeden dolar | Komoditní | Komoditní burzy | Krach na burze | Krach na newyorské burze | Kurs koruny | Kurs koruny k euru | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz rublu | Kurzy | Libra | Maloobchodní prodej | Management | Money Flow Index | Nemovitosti | NewYorská burza | Norská koruna | Obchodní platformy | Obchodování s dluhopisy | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | RUB | Řízení rizika | Signály | Stoxx | Surová ropa | Světové burzy | Světové měny | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Tržní podíl | Volatility | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj kurzu | Webinář | WTI | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | ING | Benzín | Buffett | Buy | Cenově vážený index | Federal Funds Rate | Intermediate | Měď | Obchodní den | P/S | ROCE | Sell | SPAD | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Převis | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Úvěr | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Tržní sentiment | Kontrakt | Volby | E-mini | Retail | Velcí hráči | Burze | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Microsoft | Bankovní sektor | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Investing.com | Členové OPEC | NATO | Ole Hansen | BBC | Finanční analýzy | Kurz EUR/USD | Brazílie | Pokles úrokových sazeb | Výnosy německých dluhopisů | Úspěch | Automobilový průmysl | Pád burzy | Ministr financí | Jak investovat do komodit | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Globální trhy | Stock Exchange | Velcí investoři | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Zlevnění ropy | Earnings | Oddělení forexu | Znalost | Přehled | Klid | Volby v USA | Rosněfť | Cena kontraktu | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Contango | Fidelity International | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Základní úrokové sazby | Firmy | Měnový stratég | Akcie energetických společností | Britské akcie | Ekonomické dopady | IHS | JPMorgan Chase | Vladimir Putin | Americký akciový index | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Globální ekonomiky | Vládní dluhopisy | Americký ministr financí | Britské banky | AAA | Rating AAA | Finančnictví | Walmart | Procter & Gamble (PG) | Fibo | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Americká ropa WTI | Index AEX | Specifika kontraktu | TradingView | S&P | Agentura S&P | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Oslabení dolaru | Sinopec | Ekonomická data | Saúdská Arábie | Stagnace | Zajištění | Úvěrová krize | Blockchain | Tesla | Nákupní signál | Kapitalizace | Globální krize | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Chevron | Mzdy | Predikce | General Electric | Bankovní krize | Graf ropy | Krize | Hospodářská stagnace | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | Výnosy | Americká vláda | Ekonomické údaje | Americké investiční banky | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Návratnosti investice | ExxonMobil | ČTK | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Zpomalení ekonomiky | Hlavní ekonom | Kurz EURUSD | Očekávání | IHS Markit | ex | Spekulativní investoři | Obchodování ropy | Cena palladia | Sladká ropa | BHS | Quant | Breakout Trader | Palladium | Obchodování indexů | Obchodování s termínovými kontrakty | Bitcoin futures | LYNX Trading | Burzovní trhy | E-book o investování | Automatizované obchodování | Obchodování na trzích | Drobní investoři | Inverzní výnosová křivka | Investování s LYNX | Obchodování Futures | Saxo | Obchodní války | LYNX webinář | Očekávání investorů | OPEC+ | Obchodní válka | Graf vývoje | Technologické akcie | FAANG | Apple (AAPL) | Objem obchodování | Americká investiční banka | Pokles ceny | Ekonomické krize | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Czech Fund | Akcie GE | Trh s ropou | Výprodej akcií | Dodávky ropy | Akciové propady | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Marihuanové akcie | Hodnota amerického dolaru | Burzy po celém světě | Růst zisků | Pojištění vkladů | Zadluženost | Vysoká zadluženost | Hodnota indexu | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Australské akcie | Nakoupit akcie | Palladiové akcie | Zvýšení sazeb | Poziční obchodníci | Technická situace | Obchodujte ropu | Cena pohonných hmot | Akciové futures | Vybrané měny | Riziko recese | Snížení sazeb | Ferrari | Akcie a ETF | Ropné akcie | Investiční bublina | NASDAQ 100 | Výnosové křivky | Pokles cen | XTB Research | Štěpán Křeček | Řešení krizí | Konglomerát | Burzovní průvodce | Pohonné hmoty | US500 | Saudi Aramco | Denní graf | Italská ekonomika | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Vyšší úrokové sazby | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | NYBOT | CSCE | Černý čtvrtek | Brazilské devizové rezervy | Vysoká likvidita | Nákupní příkazy | Rozšíření krize | Černé úterý | Bank of United States | Následky krize | Dow Jonesův burzovní index | Burzovní krach | Brazilská měna real | Hypoteční trh v USA | Povinné pojištění vkladů | Hospodářské krize | Smoot-Hawleyův zákon | Největší burzovní krach | Co je krach na burze | Vývoj burzovního indexu | S&P 500 Index | Newyorské komoditní burzy | Průběh krize | Střadatelé | První investoři | Prodávat své akcie | Newyorská burza (NYSE) | New Deal | Nový úděl | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Hongkong | AEX index | Investice do ropy | Objem | Rijád | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Těžba v USA | Cisco Systems | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | BAT | UnitedHealth | Pfizer | Index DOW | Co bude | Vývoj trhu | Nejbohatší | Trendová linie | INTC | Intel (INTC) | Globální trh | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Na burze | Propouštění | Standard Oil | Visa | Rozvoj | Koruna dnes | Problémy | NAFTA | Total | Prognózy | Nejistoty | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Termínové kontrakty | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Moskva | United Technologies | Amgen | Ropná zařízení | Měnové politiky | Hypoteční trh | Investujte | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | xStation5 | AAPL | AT&T | Disney | Americké vlády | Nike | COTTON | SUGAR | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Visa (V) | Pozitivní zpráva | Černé labutě | Nízké ceny ropy | Předpokládaný vývoj | Americké dolary | Írán | Irák | Sezónnost | Ropa typu Brent | Ukazatele | Krach | Komunikace | General Electric (GE) | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Šíření koronaviru | Španělská chřipka | American Express | Pokles | Situace | České měny | Pandemie koronaviru | Pandemie | Boeing | Snížení těžby ropy | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Výdaje | Strach z koronaviru | BP | Rekordní hodnoty | SEC | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | COVID-19 | Šíření koronavirové nákazy | Americký Fed | Cestovní ruch | Vývoj | Snížení těžby | Guru | Výkyvy | Světový trh s ropou | Společnost IHS Markit | Těžba břidličných producentů ropy | Ropné království | Kolaps cen | Kolaps cen ropy | Royal Dutch Shell (RDSA) | Profitovat | Nízká cena ropy | Největší burzovní krach v dějinách | Cenový vývoj | Pandemie COVID-19 | Charles Dow | Historie | Aktuální situace | Texas | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Nejlepší palladiové akcie | Organizace | Microsoft (MSFT) | Údaje | Ropný průmysl | Globální trh s ropou | Cushing | UnitedHealth Group | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Snížení produkce | WMT | Delaware | Více peněz | Hospodářské oživení | Procter & Gamble | USD za barel | Američtí těžaři | USO | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Situace na trhu s ropou | Cena surové ropy | Surové ropy | Břidlicové ropy | WEI | Legendární investor | 3M | Shell | ETN | Zdražení ropy | Nike (NKE) | NKE | Merck | Dopad na cenu | CL | Spekulovat | Omezení produkce | Roční zhodnocení | Salesforce | Pozitivní sentiment | Býčí trend | Black Monday | Oklahoma | Covid | Infekce Covid | Velké investice | Letecký průmysl | Johnson & Johnson | Ceny | Verizon Communications | Salesforce.com | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Prezidentské volby USA | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Coca-Cola | Analýza ceny | Mezinárodní agentura pro energii | Snížení emisí | Snížit emise | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Nepokoje na Blízkém východě | American oil future | Cena American oil future | Ropný trend | Aktuální cena ropy (graf) | Graf ceny ropy | Dlouhodobý graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Prognózy na cenu ropy | Walgreens | Volby USA | Volby USA 2020 | Intel | JPM | GS | Pokles indexu | Futures na ropu | XOM | CVX | Výsledky voleb | Očkování | Mutace viru | Růst ceny | Zvýšení ceny | Vývoj ceny zlata v roce 2021
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Čekající pokyny
Čekající příkaz
Čekající příkazy
Čekání na dohodu
Čeněk Absolon
ČEPRO, a.s.
Černá ekonomika
Černá labuť
Černá středa
Černé labutě

Následující klíčová slova

Černé úterý
Černé zlato
Černý anděl
Černý čtvrtek
Černý kůň
Černý kůň trhu
Černý pátek
Černý pátek na burze
Černý pátek na newyorské burze
Čerpací stanice
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Trading VIP zona
Potvrďte prosím... Zavřít