Sobota 16. listopad 2019 22:22
reklama
Purple trading indikator
reklama
BOSSA ebooky
reklama
Bernstein Bank - roadshow

Klíčová slova - Světové burzy

img

Strategické partnerství CoinAll s kryptoburzou OKEx

01.11.2019 Společnost CoinAll oznámila strategické partnerství s kryptoburzou OKEx, přičemž kvalifikované projekty by měly mít výhradní prioritu uvedení na burze OKEx.
C:\fakepath\TOP-08032019-LV-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.03.2019 1) Evropské akciové trhy pokračují v dnešním obchodování ve včerejších poklesech. Včerejší rozhodnutí Evropské centrální banky (ECB) znepokojilo trhy, protože naznačuje, že situace minimálně v Evropě je natolik vážná, že vyžaduje poměrně razantní zásah centrální banky.
img

Čínské akcie za sebou mají nejhorší seanci od loňského října

08.03.2019 Akciový index Shanghai Composite dnes zakončil seanci s více než 4 % ztrátou. To se naposledy stalo v polovině minulého října, kdy světové burzy zahajovaly první vlnu korekce, která nakonec na řadě z nich přerostla v prosinci až v krátký medvědí trh.
img

Evropské akcie

05.03.2019 Evropské akcie se v současné době zejména kvůli sporům USA a Číny obchodují až o 13 % pod cenou. Směrem vzhůru by je mohla dostat jen uzavřená dohoda.
img

Párové obchodování akcií

21.02.2019 Obchodování na světových burzách patří mezi jedno z nejvýnosnějších a nejvíce „sexy“ podnikání, na které člověk může narazit. Nejsou potřeba žádní zaměstnanci, kanceláře ani zákazníci. Na podnikatelské poměry stačí k rozjezdu relativně malý kapitál, který lze za krátkou dobu proměnit ve skutečné bohatství. Kdo by nechtěl vydělávat miliony?
img

Jaké investiční produkty je možné obchodovat (nejen) na burze?

29.01.2019 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Nejlepší investice na 2019? Objevte investiční tipy 4 známých českých traderů

23.01.2019  Brexit, obchodní válka USA a Číny, rostoucí úrokové sazby centrálních bank – to je pouze malý výčet klíčových...
img

Nejlepší investice na 2019? Objevte investiční tipy 4 známých českých traderů

18.01.2019 Brexit, obchodní válka USA a Číny, rostoucí úrokové sazby centrálních bank – to je pouze malý výčet klíčových událostí, které budou hýbat trhy v roce 2019. Jak tyto klíčové události ovlivní světové burzy v roce 2019? A jak byste se na to měli připravit vy?
img

Světové burzy dění v Británii zatím netrápí, ztrácí jen britský FTSE100

16.01.2019 Finanční trhy dnes pokračují v relativně klidnému obchodování a bez větších výkyvů. Přestože mediálním tématem číslo jedna zůstává i nadále situace v Británii a včerejší odmítnutí plánu Theresy Mayové v britském parlamentu, dopad na světové trhy je zatím mírný a pod tlakem jsou pouze akcie v Británii. Z hlediska dění na akciovém trhu se tak mnohem větším tématem zatím zdá být probíhající výsledková sezóna, která po včerejším mírném zklamání (výsledky JP Morgan), dnes nabídla o něco lepší čísla Goldman Sachs a Bank of America. Obě banky dokázaly příjemně překvapit, i když se i na jejich výsledcích negativně podepsala slabší výkonost fixed income sekce a vysoká volatilita z konce minulého roku.
img

Long signál na akcie Goldcorp (GG)

03.01.2019 Akciové trhy jsou v současné době stále na ústupu a z toho plynou jednoznačné příležitosti, které skýtají aktiva, jež vykazují negativní korelaci. Jedním z typických „bezpečných přístavů“, jsou cenné kovy a jejich tažaři. Druhým mohou kupř. americké státní dluhopisy.
img

Libra navzdory lepšímu PMI znovu ztrácí, zbytek trhu se veze na vlně víkendové G20

03.12.2018 Po víkendovém summitu G20 si světové burzy užívají notnou dávku optimismu. Ten se opírá především o výstup ze sobotní schůzky mezi americkým a čínským prezidentem, kteří uzavřeli 90 denní příměří, během kterého nebudou zaváděna nová cla a budou pokračovat další jednání o urovnání obchodních vztahů mezi oběma zeměmi. Akcie v Evropě i v USA se tak dočkaly solidního růstu a korekce ztrát z října a listopadu prozatím pokračuje.
img

Akciové trhy se stabilizovaly, nezaměstnanost v USA nejnižší od roku 1969

02.11.2018 Tento týden byl nabytý makroekonomickými událostmi. Zasedala Bank of Japan a ČNB. Z eurozóny bylo zveřejněné HDP a inflace. V USA jsme se dočkali údajů o zaměstnanosti. Na akciovém trhu se situace stabilizovala a hlavní světové burzy zakončily týden v zelených číslech. Akcie Applu se propadly kvůli oznámení, že společnost přestane zveřejňovat informace o počtu prodaných zařízení.
img

Světové burzy prudce oslabují, výrobce kabelek Louis Vuitton padá nejvíce od roku 2009. Podle Trumpa se centrální banka "zbláznila"

11.10.2018 Burzy po celém světě se propadají nejstrměji od letošního února. Včera dramaticky oslabily americké trhy, dnes padají ty asijské. Tokijská nebo hongkongská burza ztrácejí více než tři procenta. V Americe hodně „krvácely“ například technologické tituly, index Nasdaq 100 včera oslabil nejvýrazněji od roku 2011.
C:\fakepath\3.jpg

Bankrot Lehman Brothers před deseti lety šokoval svět

13.09.2018 Kdysi byla společnost Lehman Brothers podle tržní hodnoty čtvrtou největší investiční bankou v USA. Banku však tvrdě zasáhla krize amerického hypotečního trhu a během roku 2007 začala ztrácet na tržní hodnotě a její akcie klesaly o desítky procent. Před deseti lety, 15. září 2008, banka po neúspěšném jednání o své záchraně požádala o bankrotovou ochranu před věřiteli a pád banky se stal symbolem globální finanční krize. Pád Lehman Brothers byl také největším bankrotem v dějinách Spojených států.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
C:\fakepath\global economy.jpg

Globální krize se rodila již na přelomu let 2006 a 2007

04.09.2018 Výběr hlavních událostí spojených s hospodářskou krizí, která naplno propukla před deseti lety, 7. září 2008, oznámením americké vlády, že v souvislosti s krizí převezme kontrolu nad polostátními hypotečními agenturami Fannie Mae a Freddie Mac:
img

Dow Jones index – 8 zajímavostí k nejznámějšímu indexu světa

03.04.2018  Dow Jones Industrial Average index (DJIA) známý jako Dow Jonesův index je nejčastěji zmiňovaným akciovým inde...
img

Hlavní světové burzy v závodu za zisky dnes předběhly Prahu, která klopýtla hned po otevření trhů

26.01.2018 Trhy v Evropě se v závěru týdne vzpamatovaly a zamířily vzhůru. Index Euro Stoxx 600 si připisuje 0,5 % a uzavírá tak na podobných hodnotách jako minulý pátek. Dařilo se všem segmentům. Nejlépe na tom byly nemovitosti (+1,1 %), následované výrobci luxusního zboží (+1 %) a zdravotní péčí (+0,9 %).
img

Rok za námi a co na burze přinese rok 2018?

29.12.2017 Rok 2017 ve znamení mnoha rekordů je za námi, na co se těšit v roce příštím? Jelikož je období mezi svátky obvykle obdobím klidu s nízkými objemy obchodů, přinášíme Vám shrnutí celého minulého roku a několik bodů, na které bude upřena pozornost v roce 2018.
C:\fakepath\TOP5-27122017-LV-17.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.12.2017 1) Všechny hlavní světové burzy i domácí pražská ode dneška do pátku 29. prosince obchodují v běžném provozu.
img

Najväčší výpredaj akcií v Európe sa spomalil

16.11.2017 Investori sa vo štvrtok predbežne vrátili na svetové burzy cenných papierov a hľadali zhodnotenie po najdlhšej sérii strát v roku v Európe a najhoršom slede od marca pre najväčšie globálne indexy.
img

Část IV: Diverzifikace aktiv

06.11.2017 Asi nejčastější chybu, kterou začínající investoři dělají, je nesprávná diverzifikace investic. Držet portfolio o jedné, nebo dvou akciích, znamená, že i sebemenší pokles sníží hodnotu Vašeho portfolia značně. Na druhou stranu, pokud bude portfolio rozloženo mezi velké množství aktiv rovnoměrně, bude Vaše pozice chráněna i v případě, kdy jedna z akcií zrovna ztratí na hodnotě.
img

Optimistická nálada na amerických trzích trvá. Donald Trump představil detaily své daňové reformy

28.04.2017 Americké akciové trhy v tomto týdnu převážně rostly. Pozitivní sentiment na světové burzy přinesly výsledky prvního kola francouzských voleb. Dobrá kvartální čísla reportujících firem rovněž přidala na optimistické náladě, kterou prožíval převážně technologický index Nasdaq Composite. Ten se jako jediný z amerických indexů přespal svá historická maxima a poprvé v historii se dostal nad hranici 6000 body.
img

Ozvěny trhu - Čínské akcie může podpořit propojení trhů

19.08.2016 Zatímco světovými burzami v posledních týdnech hýbe výsledková sezóna a spekulace o dalším směřování měnové politiky Fedu, v Číně je pozornost upřena na regulatorní novinky. Vláda mimo jiné schválila propojení trhů v Hong Kongu a Šen-čenu, což umožní zahraničním investorům nakupovat tituly v pevninském velkoměstě. Samotné propojení bude zahájeno asi za čtyři měsíce.
img

Ozvěny trhu - Vyšší dividendový výnos není vždy lepší

26.02.2016 V dlouhodobém horizontu tvoří největší část výnosu z akciových trhů dividendy. Například od roku 1970 vynesly hlavní světové burzy okolo 5 % ročně, z čehož přibližně 3 % připadly na dividendový výnos.
img

Po čtvrtém růstovém týdnu nás čeká Fed

26.10.2015 Minulý týden byl ve znamení proražení konsolidace amerických trhů. Index S&P 500 se odrazil od úrovně 2 020 bodů a běh...
img

Dow Jones index – 5 zajímavostí k nejznámějšímu indexu světa

08.10.2015 Dow Jones Industrial Average index (DJIA) známý jako Dow Jonesův index je nejčastěji zmiňovaným akciovým indexem na světě. Pokud...
img

Evropské indexy v červených číslech, BoE na své politice nic nemění

10.09.2015 Po včerejším mizerném close v USA se dnes Evropa propadá do červených čísel a likviduje část zisků ze začátku týdne. E...
img

DAX od začátku týdne +4 %, JPY dál výrazně ztrácí

09.09.2015 Evropské indexy za sebou mají zatím velmi slušný týden. Všechny tři dny v zelených číslech a proti pátečnímu close si ...
img

VIDEO: Světové burzy opět v zelených číslech, VIX ale zůstává vysoko

09.09.2015 Světové burzy opět v zelených číslech, VIX ale zůstává vysoko - videokomentář Jaroslava Brychty ze společnosti X-Trade Brokers...
graf trader.jpg

Světové burzy dnes prudce oslabovaly

25.08.2015 Světové akciové trhy dnes prudce oslabovaly kvůli přetrvávajícím obavám investorů ze zpomalování růstu čínské ekonomiky. Hlavní čínské akciové indexy ztratily přes osm procent, nejvíce za osm a půl roku. K jejich poklesu se připojily i další asijské burzy a dolů zamířily rovněž akciové trhy v Evropě i ve Spojených státech.
cina 21072013.png

Čínské akcie prohlubují propad

24.08.2015 Čínské akcie zahájily nový týden těžkým propadem a jejich hlavní indexy ztrácejí přes osm procent. Akciové...
psychologie.jpg

Hlavní události spojené s hospodářskou krizí

04.09.2013 Výběr hlavních událostí spojených s hospodářskou krizí, která začala před pěti lety, 7. září 2008, převzetím polostátních...
forex ilustracni 26052013.png

BIS: Centrální banky by měly přestat podporovat ekonomiku

24.06.2013 Světové centrální banky ve snaze o oživení ekonomiky svou práci již odvedly a nyní by se měly více snažit...
img

29.9. Zvýšení marží způsobilo u zlata útěk z pozic

29.09.2011 Ole S. Hansen, komoditní stratég Saxo BankMinulý týden dal komoditám co pro to. ...
usd dolar.png

Shrnutí důležitých událostí z minulého týdne

08.08.2011 V pátek na trzích již nepokračoval takový propad akcií.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Nový Zéland | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | Nasdaq | Dow Jones | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | Spotřebitelská důvěra | Koruna | BIS | G20 | Evropská unie | HDP | Bezpečný přístav | Monetární politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | Medvědí trh | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | AUD/NZD | Export | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/AUD | NZD/CAD | NZD/CHF | Míra nezaměstnanosti | Důvěra investorů | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Bank of England | Bank of Japan | Bear | Benchmark | Bloomberg | Bonita | Breakout | Broker | Burza | Burzovní index | CFD | CME | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Close | Konsolidace | DAX | Derivát | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | ECN | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exekuce | Fannie Mae | Fed | Finanční deriváty | Finanční trh | Finanční trhy | Large Cap | Foreign Exchange | Futures | GAAP | Hedge | IPO | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | MAE | MT4 | Makro data | Margin | Marže | Mezinárodní obchod | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Peněžní zásoba | Podkladové aktivum | Portfolio | Pozice | Průmyslové objednávky | Put opce | Pákový efekt | Rating | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short pozice | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uplatnění opce | VIX | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Euro STOXX | Nomura | Goldman Sachs | Evropa | Asijské akcie | Index CSI300 | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | X-Trade Brokers | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Myšlení | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Makroekonomická data | Zisk | Britská měna | Kurz eura | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | Contract for Difference | Obchodní příležitost | Bohatství | Euronext | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Investiční bankovnictví | Akciový analytik | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investiční banka | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Eurostat | Portugalsko | Riziková averze | LYNX | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | Zásoby ropy | Forexový trader | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | GBPUSD | Párové obchodování | Aktivum | Delta | EPS | Index | Volatilní | Akciové burzy | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analýzy | Banka | Běžný účet | Britské libry | Brokers | Brokeři | Cena | Cena akcií | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je opce | CZK | České koruny | Degiro | DJIA | Dolar | Dow Jones index | Druhy akcií | Roman Dvořák | Ekonomický kalendář | Eura | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | Graf | Hang Seng | HSBC | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do zlata | Investiční | Investiční poradenství | Investing | Investování do akcií | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak vydělat | Jak vydělat na burze | Jaroslav Brychta | JP Morgan | Komoditní | Komoditní burzy | Kurzy | Libra | Makroekonomický kalendář | Market | Markets | Nejlepší investice | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nikkei225 | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodujeme | Opce na akcie | Opční strategie | Pád akcií | Pád Lehman Brothers | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Pšenice | Reuters | Ropné vrty | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Spekulace na pokles | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | TopForex | Trade Brokers | Trh | Tržní hodnota | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Webinář | WTI | XM | X-Trade | Země EU | Zemní plyn | Zkušenost | Zpráva | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | Tradeři | CNBC | DXY | ING | Put | Buy | Cenově vážený index | Doba splatnosti | Ex-dividend | Indie | Měď | RIC | ROCE | Sell | Crédit Agricole | Itálie | CMC Markets | Standardní množství | StopLoss | Tržby | Světové ekonomiky | Bohatý | eBook | Contract | Kontrakt | Majors | Volby | Úspěšný trader | E-mini | Retail | Velcí hráči | Burze | Investment | Traders | Zlatý standard | Hedžové fondy | Dow Jonesův index | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | Caterpillar | CSI300 | FTSEurofirst 300 | Taube Hodson Stonex Partners | Sentix | Investing.com | Barrick Gold | BBC | Statistická arbitráž | Sentix index | Finanční trhy dnes | Zvyšování sazeb | Důležité fundamenty | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Čínská centrální banka | Nákupy dluhopisů | Podnikání | BMW | Averze k riziku | Zvyšování úrokových sazeb | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Earnings | Index FTSEurofirst 300 | Globální akciové trhy | Přehled | Klid | Agentura Reuters | Americké trhy | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Americké firmy | Firmy | Panevropský index FTSEurofirst 300 | Strategy Research | Economic | Inflační tlaky | Akcie ve Spojených státech | Globální finanční krize | Euro Stoxx 600 | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Turbulence na trzích | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Západoevropský index FTSEurofirst 300 | Pavel Kohout | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Nervozita | AAA | Černé pondělí | Dnešní ekonomický kalendář | Světové centrální banky | Walmart | Procter & Gamble (PG) | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Světové akciové trhy | Index burzy | Akcie v Británii | Handelsblatt | Kryptoměny | Nejprudší jednodenní pokles | Index AEX | Citi | S&P | Guvernér | Cena mědi | Zahraniční investice | Ztráty | Farmaceutické společnosti | Americké indexy | Historická maxima | Erste | Philip Morris | VIG | Čínský akciový index | Čínský akciový index Shanghai Composite | CEBR | Zajištění | FTSE 100 | Digitální měny | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Investiční výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Globální krize | Poplatky | Nakupovat akcie | Americké akciové trhy | Propad akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Trading nastavení | Makléřské společnosti | Mezinárodní investice | General Electric | Bankovní domy | Data z amerického trhu práce | Krize | Finanční ústav | Světové trhy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Dukascopy Bank | Japonská vláda | Americká vláda | Americké investiční banky | Příjmy | ExxonMobil | ČTK | Obchodování forexu | Konsenzus | Růst ekonomiky | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Hlavní index tokijské burzy Nikkei 225 | Index tokijské burzy | Hlavní ekonom | Odhad HDP | Očekávání | Stoxx Europe 50 | Globtrex | ex | Makléřské firmy | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Vydělávat peníze | Globtrex.com | Breakout Trader | Obchodování ETF | Margin trading | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | Akcie z portfolia | Mezinárodní obchodování | Diverzifikace investic | Diverzifikace aktiv | LYNX Trading | ESMA | Hlavní světové burzy | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Obchodování Futures | Trhy dnes | Obchodní války | LYNX webinář | Investování do ETF | Obchodní válka | Podniky | Evropské akciové trhy | Long signál | Technologické akcie | FAANG | Akcie Applu | Akcie společnosti | Objem obchodování | Americká investiční banka | Pokles ceny | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Czech Fund | Profesionální obchodník | Akcie v Evropě | I-Trader | Použití finanční páky | Signál na akcie | CFD broker | MSCI All Country World | Zpomalování světové ekonomiky | Hodnota indexu | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Petr Tmej | Kdy nakoupit akcie | Automatizace obchodování | Zhodnocení vloženého kapitálu | Nakoupit akcie | OKEx | Společnost OKEx | Burza digitálních aktiv | Obchodování přes LYNX | Rozdílové smlouvy | Jak na obchodování | CFD na indexy | STAR | Kótování | Hospodářské krize | CoinAll | Společnost CoinAll | Strategické partnerství | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Model kótování | Star Project | Star project IEO | Star Project Lightning | Celer | BTT | Algo | Fusion | COSM
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Index | USA | Trh | Reuters | Pozice | Banky | ČTK | Výhled | Banka | FOREX | EUR/USD | Rezistence | Obchodování | FXstreet | Euro | Dolar | Graf | Indikátor

Předchozí klíčová slova

Světová kybernetická měna
Světová měna
Světová obchodní organizace
Světová obchodní organizace (WTO)
Světová rada pro zlato (WGC)
Světová těžba kryptoměn
Světové akcie
Světové akciové burzy
Světové akciové indexy
Světové akciové trhy

Následující klíčová slova

Světové centrální banky
Světové ceny hliníku
Světové ceny ropy
Světové časy
Světové ekonomické fórum
Světové ekonomiky
Světové finanční krize
Světové finanční trhy
Světové hospodářské klima
Světové měny
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu, až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní Price Action VIP indikátor, doposud úspěšně používaný pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečný Price Action VIP indikátor, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Potvrďte prosím... Zavřít