Čtvrtek 02. prosinec 2021 00:50
reklama
BidAskBit vanoce
reklama
Swissquote Bank
reklama
Interactive Brokers
reklama
BidAskBit vanoce

Klíčová slova - Investiční fondy

img

Výhled Fidelity International: Nemovitosti v roce 2022?

30.11.2021 Nemovitosti vstupují do nového věku. Inflace se opět vynořila, co je "nový normál" u využívání kanceláří je stále otázkou a přechod na nízkouhlíkové technologie mění vztah mezi pronajímatelem a nájemcem.
img

Singapur povolil dva bitcoinové investiční fondy

29.11.2021 Společnost Fintonia Group, která je správcem investičních fondů v Singapuru a státním regulátorem Monetary Autority of Singapore (MAS), včera spustila dva bitcoinové fondy, které umožňují místním institucím lehkou expozici vůči Bitcoinu. Fintonia Bitcoin Physical Fund a Fintonia Secured Yield Fund umožňují profesionálním investorům snadné a bezpečné vystavení vůči Bitcoinu.
img

Bitcoin opět překročil hranici 50 000 USD

06.10.2021 Bitcoin po měsíci překročil hranici 50 000 dolarů (to činí přibližně 1,1 milionu Kč). Nejznámější digitální mince významně posiluje od začátku října jak plyne z údajů krypto burz.
img

Asociace finančních poradců ČR: Finanční poradci z kauzy Growing Way museli vědět, co nabízejí. Poškozuje to celý trh

27.09.2021 Investičním trhem v České republice nedávno otřásl šrapnel s názvem Growing Way, pod kterým byl podepsán Ondřej Janata. Ten vybral od asi čtyř tisíc investorů zhruba 1,5 miliardy korun. Podvodně. Celý obchodní model byl klasické Ponziho schéma, tedy letadlo, které spadlo, a příčiny havárie nyní vyšetřuje policie. Stejně jako u dalších podobných případů, ani Ondřej Janata by ale sám o sobě od lidí nevybral 1,5 miliardy korun. Pevnou součástí tohoto letadla se stali finanční poradci, obchodníci, kteří tento podvodný produkt za vysoké provize lidem prodávali. To je jeden z důvodů, proč se k případu rozhodla vyjádřit také Asociace finančních poradců ČR (AFP ČR).
C:\fakepath\c.jpg

Skandál SB s manipulacemi hodnocení Číny vyvolává znepokojení u ekonomů

17.09.2021 Ekonomové a investiční fondy vyjadřují znepokojení nad odhalením, že vedení Světové banky (SB) vyvíjelo "nepřiměřený tlak" na zaměstnance, aby zlepšili hodnocení Číny ve vlivné zprávě banky nazvané Doing Business 2018 a nad následným zrušením vydávání této zprávy. Zrušení zprávy, která hodnotila země podle toho, jak je snadné v nich podnikat, by mohlo investorům ztížit posuzování, kam mají vložit své peníze, uvedla agentura Reuters.
img

Fond Pro arte vstupuje na pražskou burzu

13.09.2021 Fond zabývající se investicemi do umění, Pro arte (ISIN CZ0008044674), vstupuje na Burzu cenných papírů Praha.
C:\fakepath\top-07052021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

07.05.2021 1) Cena kryptoměny ethereum, která je největším konkurentem bitcoinu, včera vystoupala na nový rekord. Podle údajů obchodní platformy Bitstamp se ethereum prodávalo až za 3616,82 dolaru (přes 77.170 Kč). Růst podnítil odklon pozornosti investorů od jeho hlavního konkurenta.
img

Spekulanti dál investují do zemědělských komodit

07.05.2021 V posledním dubnovém týdnu, kdy futures na americké indexy začaly znovu stoupat, dolar dál klesal a výnosy z amerických vládních dluhopisů poskočily výš, i když se zatím udržely v zavedených pásmech. Komodity dál stoupaly, zejména obiloviny a měkké komodity se mohou pochlubit značnými zisky.
C:\fakepath\Martin-Shkreli-05052021-1.png

Gamestop zdaleka není nejšílenějším výplodem fóra WallStreetBets. Tento muž je dnes relevantnější než kdykoliv jindy

05.05.2021 Během pandemie se obzvláště ve Spojených státech Amerických znovu otevřely rány spojené s farmaceutickým průmyslem. Nedůvěra je dokonce na takové úrovni, že ve Státech už některá centra nemají koho očkovat. Kde se v lidech vzala iluze farmaceutického průmyslu jako průmyslu krvelačného, chamtivého a sobeckého? Dokonalý popis rozložení členů WallStreetBets (WSB)!
img

Novela zákona o ČNB: Větší dostupnost bydlení pro mladé přinese menší výnosy investičním bytům

28.04.2021 Poslanecká sněmovna schválila 24. března 2021 novelu zákona o České národní bance. Kromě možností ovlivňovat operace na finančním trhu dostala ČNB pravomoc stanovit bankám, tedy komerčním subjektům, limity týkající se úvěrů na bydlení. Tento krok může mít významný dopad na realitní trh a snížit výnosy z investičních nemovitostí. Novelizace zákona nyní čeká na schválení Senátem České republiky.
C:\fakepath\krypto-20042021.png

Škodia firmám Bitcoiny na balance sheetoch?

20.04.2021 Mít v rozvaze (balance sheet) více než 90 000 BTC ukazuje, že akcie společnosti jsou na černé listině bank. Jsou zaměřené převážně na kryptoměny.
img

Vyplatí se nyní investovat do nemovitostí? Odpovědí jsou realitní fondy

07.04.2021 Nemovitosti jsou největším investičním nástrojem v České republice, proto je o ně mezi investory dlouhodobý zájem. Jak si trh nyní stojí a jak se na něm podepsala situace ohledně koronakrize? Během posledních 12 měsíců došlo na trhu s byty k významnému pohybu. Na jednu stranu ceny bytů nepřestaly růst, ovšem na druhou ceny nájmů začaly klesat.
img

Turecká lira se po vyhazovu guvernéra CB silně propadla. Rusko oznámilo, že s EU už nemá žádné vztahy

26.03.2021 Turecký prezident Erdogan po osmi měsících (opět) propustil guvernéra tamní centrální banky Naciho Agbala, což způsobilo depreciaci turecké liry, která se vůči dolaru v jednu chvíli dostala na hladinu 8,2. Důvodem “vyhazovu“ je, že se tureckému prezidentovi nelíbilo zvyšování úrokové sazeb centrální bankou. Naopak zahraniční investory Agbalovi kroky podporovali.
img

Conseq se stal depozitářem

23.03.2021 Česká národní banka zapsala společnost Conseq Investment Management, a. s., do seznamu depozitářů investičního fondu. V České republice je Conseq sedmou společností s povolením k této činnosti, zároveň však prvním nebankovním obchodníkem s cennými papíry, který může vykonávat činnost depozitáře jak pro standardní fondy, tak pro speciální fondy i fondy kvalifikovaných investorů.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

Podpora ve výši 1,9 bil. dolarů pro USA schválena. Přehřátí ekonomiky ani inflace se Joe Biden nebojí

12.03.2021 Průmyslová výroba v Německu v lednu překvapivě meziměsíčně klesla o 2,5 %, když se očekával mírný růst o 0,2 %. Dané údaje podle analytiků naznačují zpomalení ekonomické aktivity od začátku roku v největší evropské ekonomice.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

10.03.2021 Alphabet je globální holdingová společnost, která stojí za dobře známým online vyhledávačem Google, který momentálně funguje po celém světě ve více než 130 různých jazycích. Díky inovacím společnosti v oblasti vyhledávacích nástrojů, smartphonů a internetové reklamy se Google stal jednou z nejuznávanějších značek na světě. Po zveřejnění posledních čtvrtletních výsledků se na grafu vytvořil velký vzestupný gap.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Long signál na akcie Air France-KLM (AF)

17.02.2021 Air France-KLM S.A. je jednou z největších leteckých společností v Evropě. Její aktivity jsou strukturovány do osobní dopravy, nákladní dopravy, údržby a dalších činností. Základní kompetencí společností je provozování vnitrostátních a mezinárodních osobních letů a nákladní dopravy do více než 300 destinací ve více než 100 zemích světa.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Cena stříbra v roce 2021: Bude rostoucí trend nadále pokračovat?

04.02.2021 Stříbro je poslední dobou na vzestupu. Události posledních dnů ho navíc dostaly do popředí světových médií zejména v souvislosti se snahami uživatelů Reddit skupiny WallStreetBets. Těmto obchodníkům se povedlo vyhnat akcie GameStop do závratných výšin. O něco podobného se teď údajně pokouší i na tomto cenném kovu.
img

Akcie GME díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

Akcie GameStop (GME) díky Reddit WallStreetBets vzrostly až o 978 %!

28.01.2021 Poslední dny na akciových trzích jsou ve znamení šílenství, které vyvolali uživatelé Reddit platformy sdružující se ve skupině WallStreetBets. U vybraných akcií se rozhodli jít proti velkým investičním fondům. Symbolem tohoto boje se staly akcie společnosti GameStop (GME). Většina velkých investičních fondů se nacházela v short pozici, když uživatelé z Redditu zaveleli k nákupu akcií.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
C:\fakepath\rok2020.png

Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2020 v ČR

14.12.2020 Oznámeno, že novým majitelem hnědouhelné elektrárny Počerady bude od roku 2024 skupina Sev.en Energy finančníka Pavla Tykače. Společnost ČEZ, majitel elektrárny, nevyužila do konce roku 2019 opci, aby prodej odvolala. V říjnu společnosti uvedly, že Vršanská uhelná ze skupiny Sev.en Energy převezme Počerady už 31. prosince 2020. Původní dohodnutá cena ve výši dvě miliardy korun za převod v roce 2024 byla navýšena na 2,5 miliardy korun.
img

Ekonomické nerovnosti komplikují špičkovou ropnou diplomacii

03.12.2020 Bohatí producenti jako Saudská Arábie a Spojené arabské emiráty nadále požadují ceny ropy kolem 80 dolarů za barel, aby vyrovnali své rozpočty a vlastnili velké devizové rezervy anebo státní investiční fondy na tlumení ekonomických šoků. „Slabší“ členové, včetně Iráku, Nigérie, mají méně ekonomických rezerv a jsou zranitelnější vůči nízkým cenám. Rusko může lépe absorbovat ropné šoky než jeho arabští spojenci v Perském zálivu díky flexibilnímu výměnnému kurzu k americkému dolaru.
img

Do Sazky investují fondy Apollo, vznikne Sazka Entertainment

10.11.2020 Globální investiční fondy Apollo vloží 500 milionů eur (zhruba 13,3 miliardy Kč) do nově založené společnosti Sazka Entertainment, která by měla investovat do loterijního byznysu v Evropě i USA. Sazka Entertainment se jako dceřiná společnost skupiny KKCG podnikatele Karla Komárka stane po dokončení transakce stoprocentním vlastníkem sázkové společnosti Sazka Group ze skupiny KKCG. KKCG to oznámila ČTK.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Ant Group získá z akcií až 35 miliard USD, nejvíce v historii

26.10.2020 Společnost Ant Group, která je finančně technologickou divizí čínského internetového prodejce Alibaba, získá z prodeje akcií až 35 miliard dolarů (zhruba 808 miliard Kč). Bude to největší primární veřejná nabídka akcií (IPO) v historii, uvedl dnes server CNBC.
C:\fakepath\maz-16072020-lv.gif

Mazars: Polovina investorů v příštích 12 měsících čeká růst tržeb

16.07.2020 Ačkoliv fondy private equity (soukromého kapitálu) zažily celosvětově v uplynulých měsících náročné časy, mezi investory převládá optimismus a polovina z nich očekává v příštích 12 měsících růst svých tržeb. Vyplývá to z mezinárodní studie společnosti Mazars zaměřené zejména na evropské investiční fondy.
C:\fakepath\top-10072020-lv-4.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

10.07.2020 1) Ceny akcií v USA jsou prakticky na maximech, relativní ocenění oproti dluhopisům ovšem slibuje jejich další posílení. Myslí si to Marko Kolanovic, vedoucí oddělení makroekonomických, kvantitativních a derivátových strategií v JP Morgan. Podpora ekonomiky ze strany centrální banky znamená pokračující příliv likvidity na trhy.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Akcie Wirecardu díky spekulacím o převzetí prudce posilují

29.06.2020 Akcie německé finanční společnosti Wirecard, která v důsledku účetního skandálu bojuje o přežití, zahájily týden prudkým růstem. Těží ze spekulací o zájemcích, kteří by mohli převzít některé části podniku. Dopoledne akcie přidávaly až 216 procent. Později sice o část zisků přišly, krátce po poledni však stále vykazovaly nárůst na více než dvojnásobek.
img

Hedging – mocný nástroj pro zajištění vašeho portfolia

26.06.2020 Hedging je strategie řízení rizik, která se v praxi používá k k vyrovnání ztrát investic tím, že zaujímá opačné postavení v souvisejících aktivech. Na druhou stranu, snížení rizika zajištěného hedgingem obvykle také vede ke snížení potenciálního zisku. Pro hedgingové strategie se obvykle používají finanční deriváty, jako opce či futures.
C:\fakepath\fondy.jpg

Kolik lze dlouhodobě vydělávat na finančních trzích (část 2.)

25.05.2020 Dnešním článkem budeme pokračovat v novém seriálu o tom, kolik lze realisticky dlouhodobě vydělávat na finančních trzích. Ve druhém dílu se společně podíváme na investiční fondy.
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
C:\fakepath\bitcoin.png

Bitcoin devadesátky: Důvody, proč bitcoin není jako v roce 2017

27.04.2020 Všichni známe nekonečný proud dobrých zpráv, které se na nás hrnou ze všech stran. I ty nejvíce bizarní indikátory mají ukazovat na to, že bitcoin dříve či později zopakuje svůj legendární běh z roku 2017. Jako by všichni zapomněli, že trh s kryptoměnami za několik posledních let značně vyspěl. Bitcoinové divoké devadesátky již skončily a my se musíme naučit žít v nové éře, kde se kryptoměny nepoužívají jen na nákup drog.
C:\fakepath\trader-kapital.jpeg

Kolik lze dlouhodobě vydělávat na finančních trzích (část 1.)

20.04.2020 Dnešním článkem začne nový a myslím si, že velmi zajímavý seriál o tom kolik lze realisticky dlouhodobě vydělávat na finančních trzích. Podíváme se na toto téma velmi detailně, prozkoumáme všechny dostupné oficiální statisticky, výsledky investičních fondů, profesionálních traderů či takzvaných strategy providerů. Věřím, že takovýto seriál bude velkým přínosem, protože nic podobného na internetu v takové formě není a bude to tak velmi unikátní co se týče rozsahu témat, statistik a zpracování dat.
img

INVESTIČNÍ FONDY OSLAVÍ SVŮJ DEN

17.04.2020 V roce 1743 se 19. dubna narodil Abraham van Ketwich, považovaný za zakladatele investičních fondů, protože v roce 1774 založil první investiční fond „Eendragt maakt Magt“ (Union is Strength). Asociace pro kapitálový trh České republiky se přidala ke svým partnerským asociacím v Německu, Rakousku, i dalším zemím v regionu střední Evropy a od roku 2014 začala tento den slavit jako Světový den investičních fondů.
img

Rub a líc rizik a trhů. Spojit síly je jen začátek

19.03.2020 Dosáhli jsme části krizového cyklu, kde již navzdory stále se horšícím zprávám musíme začít řešit hodnoty, předvídat další politické kroky a snažit se odhadnout minimální hodnotu, na které se trh zastaví. Pohybujeme se tedy na velmi tenkém ledě. V podobných situacích je totiž naší přirozenou reakcí obrana nebo útěk, nikoliv výpočet rizik a jejich srovnávání s možnými výnosy, zatímco se dál přitápí pod kotlem.
img

Manuál opatrného investora aneb Pozor na nešvary kapitálového trhu

27.02.2020 Kapitálový trh od svého vzniku v devadesátých letech prošel turbulentním vývojem. Ač tento vývoj vedl jednoznačně pozitivním směrem a spotřebitel si dnes může být mnohem jistější svým postavením a právy, než tomu bylo před lety, stále zde najdeme problémová místa, kde je třeba být ostražitý.
img

Akcie Avastu začaly růst, od začátku týdne ztratily 23 procent

31.01.2020 Akcie antivirové společnosti Avast dnes začaly růst. Dopoledne přidaly pět procent a kolem 12:00 se prodávaly za 127 korun. Vyplývá to z údajů BCPP. Od začátku týdne po informaci o prodeji dat uživatelů ale cenný papír stále ztrácí 23 procent. Podle odborníků se však bude postupně zotavovat.
img

Důchod: spořte a investujte. Hlavní je začít včas.

18.12.2019 Pohled na důchodový věk se s časem mění. Dříve bylo nepsaným pravidlem, že se o seniory staraly vlastní děti. I to samo o sobě motivovalo mít více dětí, a samozřejmě také vytvořit si dostatečné rezervy na stáří. Životní standard se po odchodu na tzv. „výminek“ sice snížil, ale stačilo to pro důstojný život. Až komunistický stát zavedl důchodový systém založený na státní penzi. Dnešní důchodci tak očekávají, že jim důstojný penzijní život zabezpečí stát.
img

Slabí poskytovatelé úvěrů jsou nejvíce zranitelnou oblastí eurozóny

21.11.2019 Velmi nízké úrokové sazby ECB oslabují zisky bank, podporují růst úvěrů a také vedou k nadměrnému riziku. Tato zranitelná místa v eurozóně jsou už několik let stále větší a větší. Úrokové sazby s vysokou pravděpodobností zůstanou v následujících deseti letech na nízkých úrovních, což může vést k dalším deformacím.
C:\fakepath\bitcoin.jpg

Bitcoin za prodloužený víkend posílil o čtvrtinu na 9400 USD

29.10.2019 Nejznámější virtuální měna bitcoin od pátku posílila o čtvrtinu na 9400 dolarů. Na začátku prodlouženého víkendu bitcoin dokonce atakoval hranici 10.000 dolarů. Během jedné noci tak zpevnil o 40 procent. Vyplývá to z údajů obchodníků.
img

FONDY KVALIFIKOVANÝCH INVESTORŮ POKRAČUJÍ V RŮSTU, TVOŘÍ JIŽ ČTVRTINU MAJETKU VE FONDECH

21.10.2019 Fondy kvalifikovaných investorů (FKvI) zaznamenaly v roce 2018 meziroční nárůst obhospodařovaných prostředků o 22 mld. Kč na 154,77 mld. Kč a zvýšily tak svůj podíl na 24,6 % veškerého fondy obhospodařovaného majetku. Výrazný růst pokračuje i v roce 2019, kdy po prvním pololetí byla výše objemu majetku ve fondech kvalifikovaných investorů členů AKAT již 175,81 mld (25,5 %).
img

Dluhopisové fondy – jak fungují a stanou se velkými vítězi roku 2019?

27.09.2019 Dluhopisové fondy, někdy označované také jako penzijní, jsou investiční fondy, které investují výhradně do dluhopisů. V důsledku výplaty úroků z dluhopisů a obchodování s drženými cennými papíry se zvyšuje hodnota penzijních fondů.
img

Ranní nadhoz - Čína zmírnila restrikce investic

11.09.2019 Česká inflace v srpnu dosáhla hodnoty 0,1 % meziměsíčně a 2,9 % meziročně. Růst byl poháněn hlavně cenami spojenými s bydlením (elektřina, teplo, nájemné) a službami, v opačném směru působily ceny pohonných hmot či oděvů a obuvi. Inflace se tak i nadále pohybuje v blízkosti horní hranice tolerančního pásma ČNB, ovšem v nejbližší době očekáváme její zpomalení i bez zásahu centrální banky.
img

Jak bezpečně nakoupit firemní dluhopisy

14.06.2019 Prodávat dluhopisy mohou jen osoby či subjekty s licencí České národní banky. Existuje však několik výjimek, kdy mohou tyto cenné papíry veřejně nabízet také přímo emitenti. Bohužel, řada z nich toho využívá a tzv. podlimitní emise vydává za účelem vlastního obohacení. Peníze ze společnosti následně vyvedou a investorům zbydou jen oči pro pláč.
img

Zásadní znalosti pro začátečníky na burze

18.04.2019 Dozvíte se klíčová témata pro porozumění burze a tomu, jak drobní obchodníci a investoři mohou vydělávat.
img

Ozvěny trhu: Čína má investorům stále co nabídnout

14.03.2019 Čínskému akciovému trhu se od začátku letošního roku daří. Mnoho indexů různě složených z čínských akcií si letos polepšilo výrazně přes dvacet procent, v některých případech překonaly i 30% hranici. Nabízí se tak otázka, zda stále existuje prostor pro jejich další růst.
img

Průzkum: čeští mileniálové už méně důvěřují kryptoměnám

07.03.2019 Po roce zopakovaný průzkum české populace ve věku od 18 do 38 let, tzv. mileniálů, ukázal, že meziročně výrazně poklesl zájem o investice do kryptoměn. Zatímco vloni kupovalo kryptoměny 16 % z mladé populace, která investuje, letos tak odpovědělo jen 9 % respondentů. Rovněž tak opadá zájem o budoucí investici do kryptoměn – zvažuje ji necelých 8 % respondentů, přičemž na jaře 2018 tento záměr mělo přes 11 % mladých. Vyplývá to z průzkumu agentury Ipsos pro brokerskou společnost xPartners, který byl realizován koncem února tohoto roku na reprezentativním vzorku mladé populace (výběr hlavních výsledků v příloze).
img

Párové obchodování akcií

21.02.2019 Obchodování na světových burzách patří mezi jedno z nejvýnosnějších a nejvíce „sexy“ podnikání, na které člověk může narazit. Nejsou potřeba žádní zaměstnanci, kanceláře ani zákazníci. Na podnikatelské poměry stačí k rozjezdu relativně malý kapitál, který lze za krátkou dobu proměnit ve skutečné bohatství. Kdo by nechtěl vydělávat miliony?
img

Opomíjené fondy kvalifikovaných investorů

14.01.2019 Navzdory strmému růstu objemu aktiv v českých fondech kvalifikovaných investorů, je u nás investice skrze tyto investiční vehikly, v porovnání se situací na vyspělých kapitálových trzích, nadále poměrně okrajovou záležitostí. V době zvýšené volatility na trhu s klasickými finančními nástroji a nízkými sazbami na spořících účtech bank, mohou být investice skrze FKI i navzdory výrazně vyšší počáteční investici, zajímavou alternativou jak ke klasickým podílovým fondům, tak k veřejně obchodovaných ETF.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
img

Index Nasdaq – jeden z nejvíce sledovaných indexů v USA

02.11.2018 Index Nasdaq, neboli Nasdaq Composite, je index všech cenných papírů, které se obchodují na americké burze NASDAQ. Spolu s indexem Dow Jones a S&P 500 je třetím nejvíce sledovaným indexem v USA. Vzhledem k tomu, že se na burze NASDAQ obchodují z velké části technologické tituly, je i vývoj ceny indexu Nasdaq Composite silně ovlivněn právě vývojem technologického sektoru.
img

Index Nasdaq – Vše co musíte vědět o US technologickém indexu

01.11.2018 Index Nasdaq, neboli Nasdaq Composite, je index všech cenných papírů, které se obchodují na americké burze NASDAQ. Spolu s indexem Dow Jones a S&P 500 je třetím nejvíce sledovaným indexem v USA. Vzhledem k tomu, že se na burze NASDAQ obchodují z velké části technologické tituly, je i vývoj ceny indexu Nasdaq Composite silně ovlivněn právě vývojem technologického sektoru.
img

Novinky na trhu START

17.09.2018 Burza cenných papírů Praha připravila na příští rok několik změn pravidel svého neregulovaného trhu START. Od počátku roku 2019 bude sekundární obchodování (obchodování s již dříve upsanými emisemi) probíhat každý měsíc. Konkrétně půjde o každou druhou středu v daném měsíci. Výjimkou je pouze květen, kdy obchodování proběhne ve čtvrtou středu.
img

LYNX Pro: První broker zaměřený na profesionální investory

03.09.2018 Zajímáte se o profesionální správu kapitálu? Právě pro Vás rozjíždí brokerská společnost LYNX svou novou divizi LYNX Pro, která zajišťuje komplexní služby pro profesionální a institucionální investory.
img

Dolar posiluje proti euru, libře i koruně

28.06.2018 „Na trzích panuje negativní sentiment, který je zapříčiněn strachem z obchodních válek. Investoři se začínají stahovat do bezpečných aktiv, která mají dolarovou podstatu. Výsledkem je výrazné oslabování eura, libry i koruny vůči dolaru,“ říká hlavní ekonom BH Securities Štěpán Křeček.
img

Růstové akcie: HLG, SKY, BXC

14.06.2018 V tomto přehledu se zaměříme na akcie, které zaznamenaly během jednoho roku největší růsty cen. Při analyzování těchto cenných papírů jsme vyřadili biotechnologický sektor.
img

Aktuální analýza vybraných akcií

06.06.2018 V minulém týdnu americké indexy růstem nijak nezazářily, přesto se však daly nalézt světlé výjimky, které potěšily nejednoho investora. V tomto přehledu se zaměříme právě na tyto instrumenty, které v minulém týdnu zaznamenaly největší růst.
img

Analýza akciového trhu

30.05.2018 V posledním přehledu jsme zjistili, jak důležité je pro investory sledování interních nákupů akcií. Dnes se podíváme na společnosti, jejichž vedení je v tomto ohledu obzvláště aktivní. První společností stojící za zmínku je MACOM Technology Solutions Holdings Inc., která spadá do technologické sektoru (polovodiče – broadline). Vedení společnosti uskutečnilo nákupy v hodnotě 1 492 469 $ za cenu v průměru mezi 21,96 a 22 $ za akcii.
img

Energetické akcie s nejvyššími výnosy

24.05.2018 Napětí na Středním východě, Trumpovy hry s uvalením sankcí na Írán a stále aktivní dohoda OPEC ohledně snížení produkce, to vše se podepsalo na růstu cen ropy a následném pozitivním dopadu na ropné společnosti. Podívejme se blíže na energetický sektor a společnosti s nejvyššími výnosy za posledních 6 měsíců.
img

Nejzajímavější tituly z amerického akciového trhu

16.05.2018 V tomto přehledu naleznete akcie s nejvyššími výnosy za posledních 30 dní.
img

Obchodování Futures: Průvodce & odpovědi na 10 zásadních otázek

11.05.2018 Když se řekne futures, ne každý si ihned vybaví, co to přesně znamená. Futures řadíme mezi burzovně obchodovatelné instrumenty, ale na popularitě se těší teprve několik posledních let. S obchodováním futures je spojena řada rozdílů oproti obchodování klasických akcií.
img

Vybrané tituly: Nejvíce rostoucí akcie za tři měsíce

09.05.2018 V tomto článku se podíváme na vybrané akciové tituly - nejvíce rostoucí akcie za poslední tři měsíce.
img

Analýza amerických akcií

03.05.2018 Akcie byly vybrány z hlediska likvidity, fundamentu, informací o společnosti a investičních fondech.
img

Čeští mileniálové investují nejčastěji do vzdělání a investičních fondů

26.04.2018 Většina české populace ve věku od 18 do 38 let, tzv. mileniálové, se k investování staví pozitivně a téměř 60 % z nich část svých prostředků investuje. Nejčastěji umísťují své finance do vzdělání (38 %), investičních fondů (31 %) a do nemovitostí (23 %). Do budoucna ovšem nejvíce mileniálů zvažuje jako investici nákup nemovitosti (47 %), naopak více než pětina ani v budoucnosti investovat nechce. Vyplývá to z průzkumu reprezentativního vzorku mladé populace od agentury Ipsos pro brokerskou společnost xPartners.
img

Analýza vybraných akcií

25.04.2018 V tomto článku Vám přinášíme analýzu akcií, jejímž autorem je hlavní analytik společnosti RoboMarkets, Dmitriy Gurkovskiy.
img

Společnost Toshiba chce uvést na burzu čipovou divizi

05.02.2018 Tímto krokem se společnost Toshiba snaží zacelit utržené rány způsobené krachem dceřiné společnosti Westinghouse. Podle nového kanadského majitele má tato společnost budoucnost jako dodavatel služeb pro jadernou energetiku v USA, ale i v cizině.
img

Akciové trhy v USA prudce rostou. Bitcoin na dně.

19.01.2018 Akciové trhy v tomto týdnu opět přepisovaly rekordy. Za růstem patrně stojí euforie z nově přijatého zákona o daňové reformě. Firma Apple (NASDAQ: AAPL) kupř. oslavila přijetí zákona tím, že každému zaměstnanci vyplatila bonu ve formě akcií v hodnotě 2 500 USD.
img

Obchod s lithiem na londýnské burze

09.09.2017 Elektrické automobily a zelená energetika jsou asi hlavními oblastmi, kde se stále více hovoří o lithiu. O zavedení kontraktu na lithium uvažuje ale i londýnská burza kovů LME. Jako potíž se jeví skladování. Lithium zřejmě půjde v příštích letech na dračku. Nejlehčí kov nachází své využití v bateriích do elektromobilů, mobilních telefonů, v bateriových systémech sloužících k přechovávání elektrické energie zejména z větru, slunce a dalších obnovitelných zdrojů. Další je možné použití lithium-iontových akumulátorů ve spotřební elektronice, jako jsou počítačové tablety a chytré telefony. Poradenská společnost Roskill oznamuje odhad na poptávku po lithiu zvýšený 4x do roku 2025.
1488367330-vip-zona.png

Jedinečné rozšíření VIP zóny je tu!

04.09.2017 Každý obchodní den pro členy VIP zóny po celé České republice a na Slovensku přinášíme exkluzivní denní expertní výhledy trhu, které obsahují veřejně nedostupné informace o akumulacích institucionálních objednávek bank, fondů, velkých korporací a dalších finančních institucí na mezibankovním trhu.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Asijské trhy navázaly na včerejší růsty

11.07.2017 Americký index S&P 500 zahájil nový týden velmi vlažně, když přidal jen necelou jednu desetinu procenta. Zisky informačních technologií a těžařských společností vesměs kompenzovaly ztráty realitních developerů a maloobchodních řetězců. Obchodní aktivita byla podprůměrná, což může souviset i s očekáváním investorů na středeční projev Janet Yellen ohledně hospodářského vývoje americké ekonomiky a jeho dopadu na měnovou politiku Fed. Včerejší obchodování rovněž postrádalo jakýkoliv impuls od makroekonomických ukazatelů.
img

Portfolio manažer Consequ 14. nejlepším do 40 let na světě

14.03.2017 Martin Pavlík, portfolio manažer Conseq Investment Management je dle hodnocení serveru Citywire 14. nejlepším portfolio manažerem do 40 let na celém světě, a to v tříletém období do ledna 2017.
img

Zařazení Česka mezi „rozvíjející se země“ je dobrou zprávou pro vládní dluhopisy

24.02.2017 Hrubý národní příjem na osobu poklesl v České republice během let 2013 až 2015 pod hranici, kterou JPMorgan považuje za rozhodující mezi rozvíjejícími a rozvinutými zeměmi. České dluhopisy se tak podle rozhodnutí této banky přesouvají mezi rozvíjející se země jako je Polsko, Maďarsko, Turecko, Rusko, či např. Indonésie.
AdobeStock_845681781.jpeg

Jak začít obchodovat na finančním trhu?

17.01.2017 Pravděpodobně jste se již setkali s velkým množstvím různých nabídek k investicím do portfolií ať už bank či dalších investičních fondů a společností. Nicméně nakonec jste zjistili, že v prosperujícím období sice tyto investice připisují slušné zhodnocení, avšak propady v období recese rychle umažou veškeré zhodnocení? Případně jste zjistili, že při vyhodnocování pohybů trhu byste se dokázali lépe rozhodnout a lépe se o své vlastní prostředky postarat?
img

James O’Shaughnessy, úspěšný datový analytik

06.10.2016 James O´Shaughnessy, analytik, který používal při tvorbě svého portfolia mechanizovaný kvantitativní přístup. Jako první využil počítačovou databázi Compustat O?Shaughnessy a v krátkém čase vytvořil různé investiční strategie na základě dat z více než 40. leté historie. Jeho způsob kvantitativního výzkumu v investování určitě nezůstane bez povšimnutí, protože se jednalo o vůbec první investiční strategii, která byla patentována (patent 5978778, „Automated strategies for Investment Management“ z listopadu 1999). Po rozsáhlém backtestingu vybral nejlépe skórující strategie, které další roky testoval. Nakonec z nich vznikly následující tři:
img

OPEC snižuje produkci, dostaví se výsledky?

30.09.2016 Intenzivní strategie pump-and-dump („těžit a prodat“), kterou Saúdská Arábie představila v listopadu 2014, byla odvolána poté, co se členové Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) setkali v Alžíru a rozhodli snížit produkci ropy až o 700 000 barelů za den. Přesné rozvržení bude dohodnuto na příštím setkání zástupců OPEC, jež se bude konat 30. listopadu.
img

Bank of Japan bude koncem roku 2017 patřit mezi největší akcionáře 81 japonských firem

15.08.2016 Tohle je celkem neuvěřitelný graf z dílny bloombergu. Bank of Japan(BoJ), díky svému obřímu programu kvantitativního uvolňování, aktuálně vlastní 60 % z celkového objemu všech japonských ETF. Tento podíl by měl přitom do budoucna dál narůstat.
trader-11072016-2.png

Fakta, která musí začínající obchodník znát

11.07.2016 Mnoho pokročilých obchodníků si určitě přálo během obchodování v určitých okamžicích vrátit zpátky čas a poučit se ze svých chyb. Stroj času by jistě dokázal urychlit vývoj obchodníka a předejít zbytečným chybám, které plynou z nedostatku vědomostí. Takový stroj ale bohužel neexistuje a tak je nezbytné být před tradingovou kariérou maximálně připraven. Jaká fakta by měl mít začínající obchodník na paměti před svým prvním reálným obchodem, si popíšeme v dnešním článku.
img

Co je akcie?

07.07.2016 V tomto článku si krátce představíme akcie a akciové burzy. Dozvíte se, jaký význam mají pro společnosti, investory, spekulanty i brokery, projdeme spolu seznam 5 nejvýznamnějších akciových burz světa a 6 hlavních akciových indexů.
cnb 1110.jpg

ČNB bude podle Rusnoka pod jeho vedením méně euroskeptická

30.05.2016 Česká národní banka (ČNB) bude pod vedením Jiřího Rusnoka méně euroskeptická, ale zachová si kritický pohled na fungování měnové unie a eurozóny. Rusnok, kterého ve středu jmenoval prezident Miloš Zeman guvernérem ČNB, to včera řekl v pořadu České televize Otázky Václava Moravce. ČR podle něj patří do eurozóny, ale ještě do toho nedozrála mentálně a politicky. Rusnok ve funkci od července nahradí Miroslava Singera, kterému končí druhý šestiletý mandát a nemůže být znovu jmenován. Členem bankovní rady ČNB je Rusnok už od roku 2014.
img

Forex: Koruna i přes zasedání ČNB celý týden v klidu

09.05.2016 Kurz domácí měny v na začátku minulého týdne mírně posílil z 27,05 CZK/EUR na 27,03. Kolem této hladiny se s minimálními výkyvy pohyboval celý týden. Nevykolejilo ho ani zasedání ČNB. O něco hůře se dařilo jejím regionálním protějškům. Polský zlotý v průběhu celého týdne postupně oslaboval a v celkovém úhrnu ztratil 1 % své hodnoty. Na konci týdne se zlotý obchodoval poblíž 4,42 PLN/EUR. I maďarský forint ztrácel průběžně celý týden. Nicméně jeho celotýdenní ztráta dosáhla pouze 0,6 %. Jeho kurz se tedy pohybuje těsně nad hladinou 314 HUF/EUR.
usdx-12042016-6.png

Forex: Americký dolar dnes oživuje

12.04.2016 Americký dolar dnes oživuje a vzdálil se z více než sedmiměsíčního minima vůči koši předních světových měn. Mezi investory vzrostl zájem o investice s vyšší výnosností, kam se řadí právě dolar, díky růstu cen ropy.
img

Pravá podstata fungování finančních trhů

28.02.2016 Na finančních trzích dochází každým dnem k zajímavým pohybům trhu, které pro tradery znamenají příležitosti ke vstupům do obchodů a k realizaci případných zisků. Otázkou pro mnohé obchodníky však zůstává, jak k takovým pohybům ve skutečnosti dochází a co vlastně zapříčiňuje pohyb na trhu. Správné pochopení fungování finančních trhů přitom podle nás patří mezi základní znalosti ziskových obchodníků.
MS-25022016-LV-5.jpg

Morgan Stanley: Co způsobuje pokles libry?

25.02.2016 Podle přední investiční banky Morgan Stanley existují tři možnosti, které mohou prodloužit současný pokles...
eurusd-08022016-6.png

Forex: Japonský jen dnes výrazně posiluje

08.02.2016 Americký dolar se během dnešního obchodování propadl na 15měsíční minimum vůči japonskému jenu, který je považován za bezpečné útočiště v období nejistoty. Pokračující pokles cen ropy totiž zvýšil averzi investorů vůči riziku.
img

Investiční fondy drží nejvíce hotovosti od dluhové krize

21.01.2016 Jedním z často využívaných indikátorů překoupenosti - přeprodanosti trhů je poměr hotovosti k celkové velikosti portfoli...
img

Ceny ropy boří další minima, konec propadu není stále v dohledu

07.01.2016 Volatilní počátek roku se na ropě krutě podepsal. Ještě v pondělí to vypadalo na pozitivní korekci kvůli vyhrocení vzt...
img

Poptávka po amerických bondech je stále robustní, neuškodil ji ani konec amerického QE

20.10.2015 Za týden tomu bude přesně rok od doby, kdy americká centrální banka přestala s nákupy dluhopisů v rámci programu kvant...
usa 14122014-2.png

MMF: Růst USA ohrožují problémy ve světě

08.07.2015 Globální zpomalení ekonomického růstu a další politické a ekonomické problémy v oblastech jako je Řecko...
img

COT: Úprk komodit se před zasedáním FOMC stal naléhavějším

24.03.2015 I v týdnu ukončeném 17. březnem omezily investiční fondy své rostoucí tendence, jak se děje už po čtyři týdny po sobě v očekávání jednání FOMC...
forex-05052014-223.png

Dvacet věcí, které potřebujete vědět o forexu

11.09.2014 Jaké nejdůležitější věci by měl znát začínající obchodník na forexu?
graf global.jpg

Přímé zahraniční investice mají letos vzrůst

25.06.2014 Přímé zahraniční investice po celém světě se mají letos zvýšit o 12,5 procenta na 1,62 bilionu dolarů. Přispěje k tomu ekonomické oživení, které přiměje investiční fondy a velké společnosti utrácet peníze. Vyplývá to ze zprávy, kterou zveřejnila Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD).
ke clanku 31012014.png

Fundamentální indikátory - USD

28.04.2014 Při fundamentální analýze se v našich článcích pravidelně věnujeme střednědobému výhledu ekonomických indikátorů a statistik a jejich dopadům na vývoj měnových párů. Zatím jsme si ale příliš neřekli o tom, jak se kurzy hýbou při samotném zveřejnění makroekonomických zpráv.
img

Komodity míří vzhůru, zatímco akciové trhy ztrácejí sílu

14.04.2014 Komodity hlásí zisky už třetí týden v řadě. Komoditní index DJ-UBS dosáhl 12měsíčního maxima. Celkový počet čistých dlouhých futures pozic se prudce navýšil na 131,4 miliardy dolarů.
img

Jak správně vybrat forexového obchodníka?

01.11.2013 Forexový trh je největším a nejlikvidnějším finančním trhem na světě, na kterém lze obchodovat díky celosvětovému propojení trhů...
img

Jak správně vybrat forexového obchodníka?

01.11.2013 Forexový trh je největším a nejlikvidnějším finančním trhem na světě, na kterém lze obchodovat díky celosvětovému propojení trhů 24 hodin denně, 5 dnů v týdnu od nedělního do pátečního večera.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Investiční zlato | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | VIP zóna | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | AUD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Rusko | USA | NFP report | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Forexový trh | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Apple | Polský zlotý | Analytik | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Býčí trh | ETF | Podílové fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Elliott | Měnový trh | Objemy obchodů | Hloubka trhu | Obchodování na burze | Měnové trhy | Investujeme | Binární opce | Spready | Jak se stát forexovým obchodníkem | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | AOS | Advance | Akcie | Akcionář | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Arbitráž | Ask | Asset management | Transakce | Balance | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Break/Even | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | Cable | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Close | Konsolidace | DAX | Dealer | Dealing Desk | Demo účet | Denní obchodování | Depozitum | Devalvace | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | EFSF | EMA | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Exekuce | FOMC | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční trh | Finanční trhy | Floating | Floor | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forexový obchodník | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | Gap | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | Hlava a ramena | IPO | ISIN | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Insider | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kotace | Kupón | Kurz | Larry Williams | Likvidita | Long | Lot | Low | MMF | MT4 | Makléř | Management Fee | Margin | Záloha | Margin call | Mark-to-Market | Obchodní příkazy | Market Maker | Market Makeři | Market making | Risk | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Momentum | Měna | Měna fondu | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NFA | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Opce | Open | Open interest | Fondy kvalifikovaných investorů | Overnight | P/E | PRIBOR | Čekající příkazy | Peněžní zásoba | Pip | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Provize | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizace zisku | Reinvestice | Resistance | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SICAV | STP | Scalping | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Short pozice | Short selling | Směnný kurz | Splatnost | Spot | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Tick | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Yield | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zisková marže | Zlato | Základní měna | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Čárový graf | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Komise pro futures trhy | Jednotná evropská měna | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Nomura | Goldman Sachs | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | HighSky Brokers | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Spekulanti | Social Trading | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Zasedání Fedu | Ekonom | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | TickINSIDER | Spekulant | Overtrading | Dluhopisové trhy | Futures kontrakt | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | IEA | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Euronext | Ozvěny trhu | Intervenovat | ČSOB | Expirace opce | Partners | Investiční produkty | Gold | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investment Banking | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Analytický tým | Regulace | Portfolio manažer | Axiory Europe | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | Daňové ráje | Hedgeové fondy | Nasdaq Composite | USDX | Conseq | Portugalsko | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Poziční obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Kybernetická měna | Virtuální měna | Komoditní spready | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Raghee Horner | Trading Station | MultiCharts | NinjaTrader | Japonská centrální banka | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Komunita | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | Raiffeisenbank | Párové obchodování | Aktivum | Delta | EPS | Fondy dostupné pro obchodování s marží | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Erste | Akcie Gazprom | Akcie Google | Akcie IBM | Akcie KB | Akcie Komerční banky | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie on-line | Akcie PayPal | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie ve světě | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuální cena pšenice | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Aktuální ceny akcií | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Běžný účet | BH Securities | Bitcoin peněženka | Bollingerova pásma | Brent | Brokers | Brokerská společnost | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza akcií | Burza cenných papírů Praha | Burzovní indexy | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD akcie | CFD obchodování | Čínská měna | Čínská měna kurz | CISCO | Co je akcie | Co je bitcoin | CZK | Časový pásma | Česká ekonomika | Česká koruna euro | Česká spořitelna | České akcie | České mince | České peníze | Český broker | Čína akcie | Čínská měna proti dolaru | ČNB devizový trh | ČNB investiční zlato | ČNB kurs | ČNB kursy | ČNB kurz | ČNB kurz devizového trhu | ČNB kurz devizový | ČNB kurz eura | ČNB kurz měn | ČNB kurz měny | ČNB kurzy | ČNB kurzy devizového | ČNB kurzy devizového trhu | Dax index | Day trading | Devalvace měny | Devizový kurz | DJIA | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomické analýzy | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Německa | Ekonomika USA | Elektronické obchodování | Elektřina | ETX | ETX Capital | EUR GBP | EUR CHF | EUR JPY | EUR USD | Eura | Evropská měna | Exchange | Expirace | Finanční kapitál | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční služby | Fio | Fiskální rok | Fondy | Forex tradingem k maximálním ziskům | Forex Universe | Forex.cz | Forexu | Fortuna | Frank | Full time | FXCM | FXDD | FXstreet.com | FXstreet.cz | Fyzické zlato | GBP CHF | GBP JPY | GfK | Graf | HighSky | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Instrumenty | Internetové obchody demo | Investice a investiční fondy | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do fondů | Investice do komodit | Investice do půdy | Investice do stříbra | Investice do umění | Investice do zlata | Investiční | Investiční majetek | Investiční nástroje | Investiční nemovitosti | Investiční plán | Investiční poradce | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční služby | Investiční účet | Investing | Investování do akcií | Investování do fondů | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investování na burze | Investovat do zlata | IronFX | Irsko | ISM | J&T | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak investovat peníze | Jak koupit akcie | Jak nakupovat akcie | Jak obchodovat na burze | Jak obchodovat na forexu | Jak obchodovat s akciemi | Jak těžit Bitcoin | Japonské firmy | JP Morgan | Kam investovat | Kniha forex | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Korporátní dluhopisy | Koruna euro | Koupit akcie | Kurs měny | Kursy | Kurz bitcoinu | Kurz EUR | Kurzy devizového trhu | Kurz měn | Kurz měny | Kurz stříbra | Kurzu měn | Kurzy | Kurzy ČNB | Libra | Lira | London metal exchange | Londýnská burza | Londýnská burza kovů LME | Ludvík Turek | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Manuál | Market | Market Makers | Markets | Měna Bitcoin | Měna kurz | Měna libra | Meziroční inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nejlepší kurzy | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Nikkei225 | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování komodit | Obchodování s akciemi fyzická osoba | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Ocenění akcií | Odkup akcií | Online akcie | Online broker | Online obchodování | OTC trh | OTC trhy | Patria Direct home | Patria Finance | Patria finance a.s. | Patria Mardini | Patria on | Patria on line | Patria on line.cz | Patria.cz | PayPal | Penzijní společnosti | Philip Morris akcie | Pips | Plus jeden den | Plyn graf | Podílové investiční fondy | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Price Action Ludvík Turek | Pro investory | Prodej akcií | Prodej dolaru | Prognóza | Převodník měn | Psychologie obchodování | Pšenice | Rates | Rakousko | Recenze | Reuters | Ropy | RUB | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sazba PRIBOR | Sázky | Season Algo | Sierra Chart | Signal Trade | Signály | Slovník pojmů | Směnárny | Směnné kurzy | Směnné kurzy ČNB | Smíšené investiční fondy | Société Générale | SP500 | Spořící účet | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie řízení | Světové burzy | Světové události | Švýcarské banky | Těžba bitcoinů | Trade Brokers | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Turek | Twitter | USD CAD | USD CHF | USD JPY | Virtuální měna bitcoin | Volatility | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Patria Direct | X-Trade | Zajištěné fondy | Zdanění výnosů | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z Řecka | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | CNBC | BreakEven | ZEW | EIA | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Andrej Babiš | Buy | Centrální depozitář | Časová hodnota (time value) | Daniel Beneš | Depozitář | Diskont | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Ex-dividend | Hold | Index produkčních cen | Index relativní síly | Indie | Janet Yellen | Market Outperform | Market Perform | Měď | Ministerstvo financí | Obchod s povinností | Obchodní den | Outperform (market outperform) | P.A. | P/BV | P/CE | Perform (market perform) | Petr Kellner | Pohyblivá sazba | Polsko - burza | Portugalsko - burza | PPI (Index produkčních cen) | Prospekt | Protistrana | Redukce | REIT | ROCE | Sell | Short position | Small caps | Tvůrce trhu (market maker) | Úrokové krytí | Úvěry klientům | Hráči na forexu | CTA | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Poskytovatel likvidity | Akcie na majitele | Akciová společnost | Čekací doba | Investiční instrument | Kmenové akcie | Minimální množství | P/E Ratio | Platnost objednávky | Podílový fond otevřený | Podílový fond uzavřený | Poměr odběru | Povolené rozpětí | Převis | Zajištění (hedging) | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Čistá zisková marže | Outperform | P/E a jeho možné využití při investování | P/E (Price/Earnings ratio) | Scalpers | Short sale | Směrodatná odchylka | Tržby | Účetní hodnota na akcii | Zaměstnanost | Zero Bond | Investiční dotazník | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Co je forex | Western Union | Miliardář | Zhodnocení kapitálu | Broker (makléř) | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Initial Margin | Počáteční depozitum | Interbank Rates | Mezinárodní banky | Mini lot | Majors | Momentum indikátor | Kontraktní měsíc | Playback (dat) | Volby | S/R zóny | Rozhovor | Úspěšný trader | E-mini | Futures trhy | Know-how | Genesis | Futures trading | Cukr | Retail | Vzdělání | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | Účastníci forexu | Poradenská společnost | 1 milion | 4X trading | Burze | Commodities | Commodity futures | Commodity futures trading | Commodity trading | ČSOB akciové fondy | ČSOB podílové fondy | ČSOB podílové fondy bohatství | ČSOB podílové fondy fond bohatství | Currencies | ČSOB investiční fondy | ČSOB investiční fondy zajištěné | ČSOB podílové fondy konzervativní | Day trader | EZ trader | Forex obchodník | Internet trading | Investment | Online forex | Online forex trading | Scalping forex | Skvělý zisk | Traders | Zlatý standard | Aramco | Nomura Securities International | Markit | Ernst & Young | Royal Bank of Scotland | Intesa Sanpaolo | CNN | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | ICAP | CME Group | Home Credit | Caterpillar | Kathimerini | Frankfurter Allgemeine Zeitung | Nomura Securities | Investing.com | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | Mitsubishi | Ole Hansen | Agentura AP | Barrick Gold | Barclays Capital | Technické indikátory | Forex asistent | Statistická arbitráž | Reálný obchodní účet | Reporty | Petr Koblic | Šéfka Fedu | UNCTAD | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Akcie demo účet | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Brazílie | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Bavlna | Firemní dluhopisy | Magnát | Realitní magnát | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Růst cen akcií | Podnikání | Euro vůči dolaru | Rolls-Royce | BMW | Tomáš Kadeřávek | Automobilový průmysl | Ministr financí | Trading software | Jak investovat do komodit | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Zajištění investice | Investovaný kapitál | Stock Exchange | eFXnews | Zvyšování úrokových sazeb | Cena kávy | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Yahoo Finance | Plodiny | Energie | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | Pro tradery | KBC | BlackRock | Obchodník na forexu | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Odvaha | Kč/EUR | Kč/USD | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Politické napětí | Hodnota bitcoinu | Sázet | Evropské trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | Referendum | Strategie komodit | IPO akcií | Fidelity International | Obchodní styl | Forbes | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Economist | Economic | Inflační tlaky | Glencore | Západoevropské akcie | Japonská burza | IHS | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | Obchodování měnových párů | Cenné kovy | Americké státní dluhopisy | JPMorgan Chase | Realitní trh | Velké banky | Objem investic | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Americké akciové indexy | Velikosti pozic | Styl obchodování | Mizuho Securities | Pokles libry | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Nervozita | Růst akcií | Obchodní partner | AAA | Americké burzy | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Fibo | Propad | Kurz domácí měny | Světové akciové trhy | Kryptoměny | Cenový boom | Poměr zlata a stříbra | Ropné společnosti | Americká ropa WTI | Eurex | Index Nikkei | Specifika kontraktu | TradingView | Země OPEC | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Fitch | Bezpečné dluhopisy | CzechInvest | Benchmarky | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Pokles výnosů | Americké indexy | Evropský trh | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | Saúdská Arábie | Největší banky | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | CySEC | Zajištění | Čínské devizové rezervy | Finanční poradce | Finanční poradci | Investiční divize | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Poskytovatelé likvidity | Akcie a akciové burzy | Japan Exchange Group | Největší akciové burzy světa | Kryptoměna | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Spekulativní sázky | Spekulativní produkty | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Kvalitní brokeři | Držení akcií | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Zhodnotit investice | Západoevropské trhy | BDO | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Expirace futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Obchodní proces | Poplatky za obchodování | Makléřské společnosti | Akcie na burze | Predikce | Nejvíce rostoucí akcie | Ekonomická situace | Bankovní domy | Průzkum | Začínající obchodník | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | Investovat do akcií | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Pierre Moscovici | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Rizikovější investice | Japonská vláda | Americký index S&P 500 | Akciové trhy v USA | Institucionální investor | Institucionální investoři | Příjmy | Návratnost investice | Oslabování eura | Alphabet | xStation | ČTK | Mikro loty | Mini loty | Standardní loty | Obchodování forexu | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Pokles ekonomiky | Belgie | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Tisková konference ECB | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Bitfinex | IHS Markit | SaxoTraderGO | ex | Akcie firem | Obchody s akciemi | Purple Trading | Mizuho | Obchodovat na forexu | WBTCB | Bitstamp | Interbank VIP indikátor | Tržní kapitalizace společnosti | J.P. Morgan | Ruské akcie | Ranní nadhoz | Skupina PPF | Vstup na burzu | Investiční činnost | Intradenní obchody | ING Groep NV | Bloomberg Commodity Index | Obchodování na zámořských trzích | Nasdaq Composite Index | Ondřej Janata | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Vydělávat peníze na forexu | Vydělávat peníze | Goldenburg Group | BlueBay Asset Management | Investování na finančních trzích | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | BitMEX | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Investiční firmy | BlueBay | Obchodování s cizími měnami | Investiční alternativa | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Bitcoinové burzy | Palladium | Podnikové dluhopisy | Jan Dvořák | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | Obchodování kryptoměn | BTC/USD | Multicharts | LIFFE | Bitcoin futures | LYNX Trading | xPartners | Investiční nástroj | Burzovní trhy | ETH | ETC | GDAX | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Hodnota fúzí a akvizic | Nemovitostní fondy | Mineři | CEESEG | XBT | Inteligentní investor | Binance | Cena kryptoměny ethereum | Růst bitcoinu | NEST | Robinhood | Investice do kryptoměn | Crypto | RoboMarkets | RoboForex | Krypto burzy | Správce portfolia | Lithium | Burzy kryptoměn | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Ceny lithia | BTC/EUR | Obchodování na trzích | Výkonnost fondů | Conseq Investment Management | Kobalt | Drobní investoři | Zájem o digitální měny | Výnosy desetiletých dluhopisů | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Akcie Avastu | Obchodování Futures | Portfolio manažeři | Tradingové firmy | Airbnb | Začít investovat | Energetické akcie | Saxo | Analýza akciového trhu | Obchodní války | FinTech | Twisto | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | Růstové akcie | Forexové páry | OPEC+ | Posilování dolaru | Spoření na důchod | Podniky | Renaissance Capital | Čínské měny | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Čínský akciový trh | Turecké liry | Pokles ceny | Volný kapitál | Výplaty dividend | Graf indexu | LYNX Pro | Alternativní investiční fondy | Poskytovatelé obchodních signálů | Správci kapitálu | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | Náklady na trading | Zabezpečení účtu | Kvalifikovaní investoři | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Start Days | Trh Start | HKD | Profesionální obchodník | Nové peníze | VIX index | Akcie na burzách | I-Trader | Poskytování investičních služeb | FKI | Úrokový výnos | Finanční skupina | Mileniálové | Trh s kryptoměnami | Vývoj ceny bitcoinu | Signál na akcie | Roční výnos | Vývoj kurzu bitcoinu | Hodnota amerického dolaru | Konzultační společnosti | Nejznámější kryptoměna | Daňové úlevy | Rizikovedluhopisy.cz | Jiné měny | Anticyklické akcie | EK | Evropská komise | Fungování trhů | Základní úroková sazba | Úroková sazba v USA | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Česká firma | Bankomaty | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Alternativa oficiálních měn | Společnost Apple | Transakční poplatky | Majetek | Redside | Karel Krhovský | Nemovitostní trh | Klasické peníze | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Inven Capital | Automatizace obchodování | Zhodnocení vloženého kapitálu | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Ceny zemního plynu | Investice do palladia | Mt. Gox | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Nejvýznamnější burza | Vysoké zhodnocení | Státní fond | Začínající obchodníci | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | Porozumění burze | Drobní obchodníci | Drobní obchodníci a investoři | Uber Technologies | Statistický úřad | UBS Global Wealth Management | Inflační očekávání | Zpětný odkup akcií | Obchodování platiny | Zákaznická podpora | Primární veřejná nabídka | Slabší dolar | Obiloviny | Nejznámější kryptoměny | Bondster | Infineon | Infineon Technologies | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Vysoké zhodnocení kapitálu | Odhad růstu ekonomiky | Sharpe ratio | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Token | Ponziho schéma | Digitální měna Libra | Wealth Management | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | STAR | Gazprom | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | GBTC | Maržové obchodování | Maržový účet | Výnosové křivky | Pokles cen | Výnos dluhopisů | Silný dolar | Konfirmační zkreslení | Poptávka po stříbru | Prodej na krátko | Nové akcie | Intradenní trader | Komoditní obchody | Bohatí | Investiční kapitál | AMZN | Burzovní průvodce | MDAX | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Upisování | Gram zlata | Prosus | Saudi Aramco | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | PPF | Denní graf | Vlastní akcie | Výše dividendy | Poptávka po ropě | Finanční situace | UCITS | AKAT | Asociace pro kapitálový trh | Asociace pro kapitálový trh České republiky | Obchodování dluhopisových ETF | iShares | Nejlepší dluhopisové ETF | Dluhopisové ETF | Klesající úrokové sazby | Investování na Forexu | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Zlaté ETF | Snižování rizika | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Loterie | Cena akcie | Očekávané Earnings | Nová měna | CzechTrade | Obchodujte | Vysoká likvidita | FKvI | Výše investice | Průměrná výše investice | Výše investice do fondu | Investice do fondu | Hospodářské krize | Digitalizace | Střadatelé | Prodávat své akcie | Automobilky | Čistý zisk | Investment Management | Obchodní model | AKAT ČR | Jana Brodani | Rozpočet | Hazard | Deficit | Akcie Erste Group | Central European Media Enterprises (CME) | Převzetí CME | Mediální společnosti | Investiční skupina | Strategické partnerství | Kryptoměnová burza | Obrovské množství peněz | PXE | Objem | MSFT | Obchod | Zájem o investice | Jak začít investovat | Myšlenka | Standardní odchylka | Vyšší volatilita | Skupina ČEZ | UCITS ETF | ČSÚ | Předseda představenstva | Trader 2.0 | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Martin Krištoff | CFDWorld | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Růst cen | Borsa Italiana | Studie | Server CNBC | BAKKT | Počet obchodů | Bilance | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Jakub Kraľovanský | Ekonomický vývoj | Důchodový systém | Co bude | Erste Group | Avast | Generální ředitel | GM | Poskytovatelé úvěrů | Obchodování akcií u LYNX | Vyšetřování | Amazon | Citadel | Nízké úrokové sazby | Důvěra v českou ekonomiku | Buy-and-Hold | Úrok | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Sdružení automobilového průmyslu | Hong Kong | Legislativa | Trendová linie | INTC | Vicepremiér | Walt Disney | 5G | AFP | Ředitelka AKAT ČR | České hospodářství | Dluhopisoví investoři | Financovat | EET | Technologický sektor | E-shopy | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | Společnost ČEZ | Poslanecká sněmovna | Na burze | Drahý kov | Propouštění | Průmyslová výroba v Německu | Rostoucí náklady | Agricultural Bank of China | Visa | General Motors | Enel | Důsledky krize | Rozvoj | Vlastní nemovitost | Stavebnictví | Problémy | Pojišťovny | Total | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Předseda Evropské rady | Charles Michel | Plyn | Nálada | Kontrakty | Koruna zpevnila | Prohlášení | Yahoo | Newmont Mining | Fidelity National Information Services | FIS | United Technologies | Amgen | Airbus | Goldcorp | Události roku | NN Group | Eurovia CS | Sev.en Energy | Pilsen Steel | KKCG | Škoda Auto | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Premiér Babiš | Vivendi | RegioJet | Madeta | Energetický a průmyslový holding | EP Power Europe | Médea | Tendr | Martin Ulčák | Witkowitz | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Hypotéky | Smartwings | Důchod | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | Úroky z úroků | Modelový příklad | Uchovatel hodnoty | Nižší likvidita | Šperky | Skupina AXA | AXA | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | AAPL | Disney | Nike | Dot-com | Bydlení | Uber | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | První obchod | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Stratég | Roční růst | Miliardy korun | Visa (V) | Kraft Heinz | Demokratické strany | Americký index | Wirecard | Růst hrubého domácího produktu | Shortování akcií | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Ziskovost | Stabilní společnosti | Hospodaření | Placení daní | Zvýšení inflace | Dlouhodobí investoři | Exact Sciences | Návratnost | Commodity index | Netflix | Inovace | Americké dolary | Washington | Daimler | O2 | Miliardy eur | Írán | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Experti | Výhled Fidelity International | Výplaty dividendy | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Podnik | Bloky | Míra zadlužení | Veřejné finance | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Spotřebitel | Nájemné | Nájmy | Parabolický vývoj | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Google | Nákaza koronavirem | Trhy | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Pohyby cen | Vir | Pokles | Situace | Pravidelné investice | Provozní zisk | Operátor O2 | Mobilní operátor | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Jumpshot | IHNED | DISH | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Výstupy | Antivirové společnosti | Akcie antivirové společnosti | Směrnice EU | Pochybnosti | Zlepšení | Martin Cakl | BABA | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Obchody | Výdaje | Správce daně | Pesimismus | ETH/BTC | Student Agency | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | SEC | Rozhodování | Co je IPO? | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Hodnota aktiv | Britský statistický úřad | Prodávající | Poptávky po ropě | Akcie Biogen | Biogen | Státní dluh ČR | Politika centrálních bank | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Kukuřice | ETF na S&P 500 | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Světová pandemie | Gilead Sciences | Globální indexy | Investice do realit | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | Goldplating | Ekonomické recese | Fungování finančních trhů | Šéfka ECB | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Sestupný trend | Cestovní ruch | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Michel Barnier | Mzda | Guru | Akcie KKR | Extrémní výkyvy | Výkyvy | Společnost IHS Markit | Příležitost k nákupu | WP | Restrikce | Vysoká rizika | Prudký pokles | Poradci | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Bankovky | Mince | Bankovky a mince | Profitovat | Tencent | CK Hutchison | Vládní představitelé | Další vývoj | Nákupy akcií | Letectví | Největší pády | Kabinet | Energetické společnosti | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Honba za hotovostí | ČMZRB | TPCA | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Vysoce likvidní | Burzy cenných papírů | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Hyundai | Automobilka | Automobilka Hyundai | Pandemie COVID-19 | Historie | Úvěrový program | Aktuální situace | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Volatilita akciových trhů | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Další pokles | Národní rozvojový fond | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | REGN | MF | Náhrady mezd | Daňové povinnosti | Senátorka | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Výrobce letadel | Alena Schillerová | Ministryně financí | Citrix | Citrix Systems | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Index spotřebitelské nálady | Potenciál | Platební neschopnosti | Allianz | Ministryně financí Alena Schillerová | Křetínský | Viry | Riziko inflace | Ekonomiky | Nigérie | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | LTV | Akcie Nvidia | Práce | Rozvojová banka | Otázka za miliony | Koronakrize | Podíl na trhu | Údaje | DPH | Mexiko | ETF portfolio | Eni | Obchodovat s cennými papíry | Novela zákona o ČNB | Novela zákona | Výroba v Německu | Radovan Vítek | Patenty | Devizové rezervy České národní banky | Možnosti obchodování | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Extrémní nárůst | Nárůst nezaměstnanosti | Životní styl | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Oživení cen | Výpadky | FANG | DAWN | WMT | Emitenti | Long signál na akcie | Microsoft Corp | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | Abraham van Ketwich | Eendragt maakt Magt | Union is Strength | AMC | Procter & Gamble | EP | Vzrušení | Strategy Provider | Portfolio manageři | Poskytovatelé signálů | Investiční manažer | Commodity trading advisor | Commodity Trading Advisor (CTA) | National Futures Association (NFA) | Privátní fondy | Způsobilí k obchodování | Managed futures | Ověřená historie | Fantastické zhodnocení | Ověřené výsledky | Zhodnocování peněz | Vydělávání na finančních trzích | Dosahovat stabilních zisků | Fantastické zhodnocení kapitálu | Zhodnocování peněz na finančních trzích | Výsledky traderů | Vydělávat na finančních trzích | Dlouhodobě vydělávat | Obchodování klientských peněz | USD za barel | Výsledky investičních fondů | Procentuální zhodnocení kapitálu | Zhodnocení kapitálu obyčejných traderů | Global Wealth Management | Propad ceny | Americké produkce | Trade | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Měnový faktor | Finanční pomoc | Premiér Andrej Babiš | Cenové pohyby | Reddit | Debata | Břidlicové ropy | Air France | Posílení | Omezení pohybu | Joe Biden | Kelly Loeffler | Nové investiční nástroje | Regulační rámec | Budoucnost kryptoměn | Největší směnárny | Největší směnárny a burzy | Obrovské společnosti | DDoS útoky | Grayscale | Zvyšující se likvidita | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Zrušení daně z nabytí | Období volatility | Cestování | 3M | Prudké pohyby | Shell | Energetická společnost | Sazka Group | OPAP | LottoItalia | Casinos Austria | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | Tweet | Dopravci | UBS Global | Fondy obchodované na burze | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Inverzní ETF | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Soud | PEPSICO | Dovoz | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Dosáhnout zisku | Justice | Regulační orgány | Zadlužení | Bezpečnost | Dluhy | Oživení české ekonomiky | Společnost Avast | NKE | ONE | Merck KGaA | Merck | T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | Expedia | JD.com | Royal Caribbean | FBI | CNN Prima News | Scénáře vývoje české ekonomiky | Konsorcium | Sektor služeb | Recyklace | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Svaz dovozců automobilů | Advance Auto Parts | Manažeři | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Akcie leteckých společností | Kupci | Podnikatelské aktivity | Aktivity společnosti | Fischer | Umělé inteligence | Provoz fondu | Historie fondů | Historie fondů BlackRock | Investovat peníze | Finanční prospěch | Prostředky pro investování | Výše kapitálu | Minimální výše kapitálu | Kapitálové zázemí | Analytické týmy | Roční zhodnocení | Průměrné roční zhodnocení | Roční zhodnocení kapitálu | Investment management | Investment management společnost | Silné kapitálové zázemí | Tomáš Kálal | OKD | Pronájem nemovitosti | Mondelez | JDE | Unie | ČR | Stravenkový paušál | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Andrej Babiš (ANO) | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Soubor pravidel | Zbrojovka | Uzavírání pozic | Výrobní PMI | Genesis Capital | Londýnské burzy | Gambling | Vedení společnosti | Antivirus | Waymo | Bitcoinové a blockchainové akcie | Riot Blockchain | Square | Býčí trend | Letecká skupina Smartwings | Letecká skupina | Národní rozpočtová rada | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | EPPE | Sanofi | Stimulační balík | Agrofert | Rostoucí trend | Německé finanční společnosti | Sentiment na trhu | Covid | Správce aktiv | Definice CTA | Roční výkonnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Snížení nákladů | Firma ČEZ | DSTI | Akcie Wirecard | Práce z domova | Jak funguje hedging? | Co je to hedging? | Zajištění diverzifikací | Rizika hedgingu | Vertical spread | Akcie Wirecardu | Skupina Smartwings | Objem aktiv | Fintech společnosti | Dostupnost bydlení | Úroda | Akcie Coca-Cola | Dopad pandemie | MAM | Ant | Sony | Marko Kolanovic | Výrazný propad | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | KLM | Úspěchy | Ocenění | Peugeot | Citroën | Růst tržeb | Mazars | Experti Mazars | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Evropské investiční banky | Verizon Communications | Spotřební daně | Dlouhodobé výsledky | Výsledky a úspěšnost | Zhodnocení kapitálu na finančních trzích | Byty v Praze | STAR Market | Akcie těžařů | Fresnillo | KGHM | Silvercorp Metals | Barrick Gold (ABX) | Zlatá horečka | COVID III | Royal Gold | Nikl | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Důvěra | Správci fondů | Ant Group | Odhad vývoje ekonomiky | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Erdogan | Turecký prezident | Deutsche Lufthansa | Oživení poptávky | VHM | Air Liquide | Počet akcií | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Výpadek příjmů | Venezuela | Holdingová společnost | Přístup na burzu | Zhodnocení akcií | Odborníci | Transparentnost | Inspirace | Porovnání výnosů | Zdanění | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Snížení emisí | Obchodní domy | Budoucí vývoj | Program Antivirus | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Politici | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Klimatický plán | Grubhub | Biden | Marathon | Vinci | GROWING WAY | Delivery Hero | Průmyslové zakázky | Průmyslová výroba v ČR | Poptávka po akciích | Antimonopolní úřad | NextEra | Energetický sektor | Měnový fond | AEX | Naspers | Ceny bytů | Walgreens | Michael Saylor | MicroStrategy | Akciové portfolio | Akcie Sony | Koncern | Chování ceny | Množství peněz | Nařízení | Newmont | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Futures a opce | Futures na ropu | Společnost Ant Group | Bed Bath & Beyond | BBBY | SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | CSCO | SolarEdge | BIIB | Zynga | ZNGA | Electronic Arts | Akcie Berkshire | Sumitomo | Apollo | Sazka Entertainment | Apollo Global Management | Společnost KKCG | Fondy Apollo | Pinduoduo | Akciové investování | Letecká doprava | Blockchainové technologie | QCOM | Česká televize | Praktické tipy | Ekonomické nerovnosti | S&P Global Platts Analytics | Proražení | Daňový balíček | Životní prostředí | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | BIDU | Proč investovat | Očkování | Cointelegraph | MGM | Stimulační balíček | Carnival | Počasí | Online prostředí | Růst ceny | DOT | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Bloomberg Markets | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Salutem | Salutem Fund | JD | Shopify | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Evropské centrální banky | Acacia Communications | Držení pozice | Bidenův stimulační balík | MRK | MJ | YOLO | WU | Vhodné akcie | Philips | Macrotrends | Macrotrends.net | AMC Entertainment | Akcie Gamestop | KFC | PEP | Akcie AMC | WallStreetBets | BlackBerry | Akcie GME | Melvin | Citron Research | Melvin Capitals | GameStop (GME) | Co je Reddit | AMC Entertainment (AMC) | BlackBerry (BB) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Ceny akcií Tesla | Manipulace s cenami | Regulační úřad pro cenné papíry | Sociální média | Short Interest | Melvin Capital | Fond Melvin Capitals | Short Interest Ratio | Outstanding shares | Bed Bath & Beyond (BBBY) | Intradenní pohyby | Aktivity WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | Koss | SWKS | Skyworks Solutions | Retailoví investoři | Akcie společnosti GameStop | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | UNH | CHNG | Anheuser-Busch inBev | Zinek | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Pozice spekulantů | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | SPWR | Air | Čisté krátké pozice | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Banco Santander | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Dlouhodobý investor | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | Prezident Erdogan | Pohyb ceny | Společnost MicroStrategy | Realitní fondy | Investovat do nemovitostí | Umění | Ochrana proti inflaci | Power Exchange Central Europe | Akvizice BTC | Akcie MicroStrategy | ERA | WSB | WallStreetBets (WSB) | Legenda WallStreetBets | Martin Shkreli | token DOGE | DOGE | Riskantní token | Arca Investments | Arca | Diverzifikace investičního portfolia | Salvador | Cíle | Příležitosti | Platidlo | Prodej | Navýšení kapitálu | Investiční fond s proměnným základním kapitálem | Technologie | Odvětví | Chování | Uvedení na burzu | Společnosti | Opatření | Uhlí | Fond zabývající se investicemi do umění | Fond Pro arte | Pro arte | Pro arte SICAV | Finanční ředitelka | Alexandra Bízková | Fond s proměnným základním kapitálem | Doing Business | Ekonomové a investiční fondy | Hodnocení Číny | Doing Business 2018 | Charles Robertson | Skandál SB | AFP ČR | Michala Janatová | Asociace finančních poradců ČR | Asociace finančních poradců | Pravidla hry | Společnost | TIM | Bitcoinové investiční fondy | Fintonia Group | Fintonia | Společnost Fintonia | Secures Yield Fund | Fintonia Bitcoin Physical Fund | Monetary Autority of Singapore | Výhled Fidelity |
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Investiční fond CONSEQ
Investiční fond ČEZ
Investiční fond ČEZ Inven Capital
Investiční fond Pioneer
Investiční fond Quant
Investiční fond Quantum
Investiční fond RSJ
Investiční fond Saúdské Arábie
Investiční fond s proměnným základním kapitálem
Investiční fond Vesa Equity Investment

Následující klíčová slova

Investiční fórum
Investiční galerie
Investiční galerie Portu Gallery
Investiční horizont
Investiční hra
Investiční chování
Investiční instrument
Investiční instrumenty
Investiční kalkulačka
Investiční kapitál
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy krypto
Potvrďte prosím... Zavřít