Pondělí 20. září 2021 12:22
reklama
Admiral Markets
reklama
Dukascopy
reklama
Dukascopy
reklama
ETX Capital

Klíčová slova - Manažeři fondů

img

Týdenní výhled trhu FOMC, CPI a výsledky FAANG v centru pozornosti

26.07.2021 Tento týden se všechny oči obrátí ke středeční americké tiskové konferenci FOMC. Obchodníci se budou chtít dozvědět více o plánech Fedu po dramatickém posunu politiky minulý měsíc, který způsobil, že americký dolar prudce vzrostl.
img

Výhled Saxo Bank na 2. čtvrtletí: Světu už dochází úplně všechno

30.03.2021 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, dnes publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 2. čtvrtletí 2021 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia klientů.
img

Akcie HSBC prudce vzrostly o 40%, protože investoři sázeli na dividendy

25.11.2020 Manažeři fondů po celém světě pomohli od začátku října zvednout cenu akcií HSBC o více než 40%. Vyšší nárůst byl z velké části přičítán optimismu investorů, že největší evropský věřitel bude znovu pokračovat ve vyplácení dividend.
img

Je vzestup DAX30 pouze technickou reakcí nebo je v tom něco víc?

09.11.2020 S rostoucími známkami toho, že Joe Biden zvítězil v amerických prezidentských volbách (zvažujeme skutečnost, že hrozba právních kroků ze strany Trumpovy administrativy zde může oddálit konečné rozhodnutí), akcie a tedy i německá DAX30 viděla překvapivou sílu do posledního týdenního závěru.
C:\fakepath\top-15102020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.10.2020 1) Akcie na evropských trzích výrazně klesají, dolů je tlačí zhoršená epidemická situace a také nejasnosti kolem další finanční pomoci ve Spojených státech. Index STOXX Europe 600 dopoledne SELČ odepisoval 2,2 % a byl nejníže za zhruba dva týdny. Největší ztráty zaznamenávaly burzy ve Frankfurtu a v Miláně.
img

10 tipů Fidelity International pro období volatility

28.04.2020 Jaký je dopad koronaviru na trhy, odkryjí následující měsíce. Zatím trhy reagují vysokou mírou volatility. Akciové trhy budou vždy procházet obdobím, v němž budou ceny prudce kolísat – to je úplně normální. Důvodem jsou obvykle negativní ekonomické zprávy nebo politická krize. Je pochopitelné, že prudké cenové výkyvy mohou probudit nejistotu mezi investory a motivovat je ke změně dlouhodobé strategie a impulzivnímu prodeji cenných papírů. Tato kolísání na trzích, neboli volatilita, mívají krátký život, a takové výprodeje jsou předčasné. Většina odborníků souhlasí: Nejlepší, co můžete udělat během takových psychicky náročných období na trzích, je zůstat a proplout.
C:\fakepath\graf1.jpg

Co s těmi akciemi?

21.02.2020 Akciový trh působí skálopevně poblíž rekordních maxim a riziko koronaviru a výraznějšího zpomalení globálního růstu ho v podstatě nechává ledově klidným. Valuace jsou však na extrémních úrovních a některé investiční společnosti již začínají přehodnocovat svůj náhled kvůli jistým imbalancím, které můžeme sledovat a hlavně kvůli očekávání poklesu zisků společností kvůli nižší poptávce a narušení dodavatelských řetězů způsobených koronavirem. Důvěra v pokračování býčího trhu a optimismus již překonává úrovně z roku 2007, a ačkoliv časovat trh není vždy nejlepší rozhodnutí, je potřeba být připraven na vše, co by mohlo přijít.
img

Burzy v Evropě uvažují o zkrácení pracovní doby

07.11.2019 Banky a manažeři fondů navrhují zkrácení obchodního dne na evropských burzách. Zkrácení o 90 minut by dle nich zlepšilo tržní efektivitu a zlepšilo pracovní podmínky zaměstnanců. Makléři jsou z důvodu dlouhého obchodního dne vystaveni napětí, které ovlivňuje jejich mentální zdraví a pohodu na pracovišti.
img

Co se děje na trhu s mědí, zlatem, platinou a ropou?

16.08.2019 Co nám v tuto chvíli říkají grafy o směřování mědi, zlata, platiny a surové ropy? Měď vykazuje vidinu dobrého krátkodobého vývoje a spíše než na zlato se v krátkém období zaměřte na platinu. Ropa pak zůstává pod vlivem obchodní debaty USA a Číny i omezování produkce ze strany OPEC.
img

Co nového nabízí platforma SaxoTraderPRO?

26.06.2019 Objevte profesionální obchodní a investiční platformu SaxoTraderPRO a její pokročilé funkce pro aktivní obchodníky a portfolio manažery.
C:\fakepath\TOP5-08042019-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.04.2019 1) Obchodování na asijských akciových trzích skončilo dnes smíšeně. Náladu na trzích podporovala jednak silná data z amerického trhu práce, jednak příznivé zprávy o postupu obchodních jednání mezi USA a Čínou. Negativně naopak působila přetrvávající nejistota ohledně brexitu.
C:\fakepath\Norsko.png

Norský fond nebude investovat do dluhopisů v některých měnách

05.04.2019 Norský státní fond bohatství, který je největší na světě, v rámci reorganizace portfolia cenných papírů s pevným příjmem v objemu 300 miliard USD (6,8 bilionu Kč) přestane investovat do dluhopisů států a firem z deseti zemí, včetně České republiky, vydávaných v lokálních měnách. Cílem tohoto kroku je snížit počet měn, ve kterých jsou investice fondu. Oznámilo to dnes norské ministerstvo financí.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

FT: Evropští investoři si stěžují na růst cen burzovních dat

05.04.2019 Evropské akciové burzy v posledních měsících čelí stížnostem z řad svých největších klientů. Ti tvrdí, že předražují základní složku každodenního obchodování: data. Podle názoru některých burzy poplatky zvyšují, aby kompenzovaly slabší příjmy z obchodování, píše list Financial Times.
C:\fakepath\buffet.jpg

Buffett opět kritizoval kryptoměnu bitcoin

25.02.2019 Bohatí Američané platí ve srovnání s většinovou populací nízké daně. V dnešním rozhovoru s finanční televizí CNBC to řekl miliardář Warren Buffett. Připustil, že na daních platí málo i on. V rozhovoru Buffett opět kritizoval kryptoměnu bitcoin a za chybu označil investici do společnosti Kraft Heinz. Do důchodu se ale zatím nechystá.
img

Zlato: Obavy z globálního hospodářského růstu probudily bezpečný přístav

09.01.2019 Zlato svou cenou 1294 dolarů za unci dosáhlo na začátku roku svou nejvyšší úroveň od června 2018. Po pádu v polovině srpna loňského roku drahý kov posílil už na začátku září s výrazným zrychlením růstu na konci roku. S nárůstem o více než 7,7 % za poslední tři měsíce se kov postupně vrací do svého bezpečného útočiště v nejistém kontextu hospodářského a akciového trhu.
img

Saxo Bank představuje novou obchodní platformu pro aktivní obchodníky a firemní klienty

15.05.2018 Přední fintech specialista Saxo Bank zaměřený na multi-asset obchodování a investice i nadále mění podobu budoucnosti obchodování. Saxo Bank dnes představuje novou obchodní platformu pro aktivní profesionální obchodníky a firemní klienty SaxoTraderPRO. Platforma nabízí jedinečnou kombinaci všestrannosti, uživatelské přívětivosti a jednoduchého intuitivního způsobu ovládání.
img

Velcí investoři krotí optimismus

29.03.2018 Významní institucionální investoři začali snižovat expozici vůči globálním akciím na čtyřměsíční minimum a konkrétně držení amerických akcií se dostalo v těchto firmách na dvouleté minimum. Hlavními viníky jsou hlavně očekávání obchodní války mezi USA a Čínou a prudký výprodej technologických firem.
img

Průmyslové kovy jsou pod tlakem kvůli obavám z průmyslové války

08.03.2018 Průmyslové kovy s výjimkou niklu meziročně poklesly v důsledku hrozby obchodní války, která se nyní připojila ke všeobecné nervozitě vyvolané krátko- a střednědobými vyhlídkami na čínský růst a poptávku. Tato změna čínské ekonomiky ze starého typu na novou, méně zaměřenou na komodity, by mohla mít závažný vliv na poptávku.
img

Chytré investování

11.05.2017 Každý, kdo má alespoň trochu zkušeností se správou vlastního portfolia, ví, že neexistuje žádná tajná strategie, která by jen tak generovala vysoké výnosy. Dokonce i vrcholoví manažeři fondů čas od času selhají. Ztráty jsou zkrátka součástí investování. Začínající investoři se musí naučit, jak špatné zkušenosti správně využít v budoucnu. Zatímco velikost portfolia a investiční strategie mohou být různé, existuje celá řada věcí, které by měl každý investor zvážit.
img

Hedgeové fondy navýšily dlouhé pozice v zemědělských komoditách nejrychleji v šesti měsících

24.01.2017 Obavy z nadměrného vlhka v Argentině a slabého výsevu ozimé pšenice v USA přiměly hedgeové fondy navýšit objem čistých dlouhých pozic v zemědělských komoditách o největší objem za posledních 6 měsíců.
img

Buffett pustil peníze do „smrtící pasti“

15.11.2016 Časy se mění, a Warren Buffett nám to připomíná možná hlasitěji než kdokoli jiný. Slavný investor utratil přes miliardu dolarů za podíly ve čtyřech aeroliniích - které pro něj dosud byly investiční „smrtící pastí“.
dow-jones-13072016.png

Dow Jones na rekord čekal přes rok

13.07.2016 Přednímu indexu amerických akcií Dow Jones Industrial Average trvalo déle než rok, než se v úterý vyhoupl...
brent-22012016-7.png

Ceny ropy se dnes zvýšily o téměř 10 %

24.01.2016 Ceny ropy se dnes zvýšily o téměř deset procent a dostaly se nad 32 dolarů za barel. Vzestup iniciovalo chladné...
img

I přes oživující dolar zlato stále nachází nabídky

06.01.2016 Zlato zahájilo rok 2016 útokem na vyšší ceny, zejména v eurech. Nabídky z bezpečných přístavů a nižší výnosy z dluhopisů spojené s napětím na Blízkém Východě...
FONDY-21122015-LV-9.png

Hedžové fondy zažívají perné čtvrtletí

21.12.2015 Akciové a komoditní trhy klesají, zatímco kreditní spready (high yield credit spread) se rozšířily. Díky tomu...
img

Jak může Grinch ukradnout „Santa rally“?

10.12.2015 „Santa rally“ je pojem, který Wall Street používá v souvislosti s Vánocemi a blížícím se koncem kalendářního roku, kdy mají akciové trhy tendenci posilovat.
img

EUR/USD A ZLATO ZÍSKAVAJÍ NA PRŮMYSLOVÝCH DATECH

02.07.2013 Včerejší lepší průmyslová data z Evropy a Japonska, než se původně očekávalo, pomohla páru EUR/USD dostat...
img

Centrální banky a fondy nakupují severské měny

06.06.2013 Centrální bankéři a manažeři fondů státního bohatství si ve snaze snížit závislost portfolií na dolarech a eurech oblí...
draghi ecb.jpg

Draghi bude v německém parlamentu obhajovat plány ECB

14.09.2012 Šéf Evropské centrální banky (ECB) Mario Draghi nabídl, že vystoupí v německém parlamentu a bude tam obhajovat plány ECB...
img

Euro posílilo přes 1,3100 USD/EUR. Žene jej měnová expanze Fedu i sentiment vůči Evropě

14.09.2012 Americký dolar po oznámení dalšího kvatitativního uvolňování ze strany amerického Fedu ztrácí půdou pod ...
img

Prudká korekce na zlatě, ropa v pozoru

07.03.2012 Komodity mají za sebou smíšený týden. Trhy rostly díky přílivu nových levných peněz z ECB, lepšího ekonomického komentáře ze strany FEDu a nadále panujícího zvýšeného geopolitické napětí. Akcie rostly, index S&P500 dosáhl nejvyšší úrovně od srpna 2008 a Nasdaq 100, tedy technologické akcie, dosáhl nejvyšší hodnoty od roku 2000.
img

Komodity rostou - prozatím

09.01.2012 Po měsících hibernace se investoři ženou za ziskovými obchody. Na trh přitekly nové peníze a především energetický sektor a vzácné kovy těžily z lepších ekonomických dat, zejména z USA, a hrozba konfliktu v Perském zálivu zvedla cenu ropy a odstartovala nákupy zlata a stříbra jako bezpečného přístavu.
img

Hedge fondy nastupují do průmyslových a zemědělských komodit. Pro nejbližší měsíce odkládají zlato

03.01.2012 Přelom roku přinesl výrazný nástup hedgeových fondů do dlouhých pozic na komoditách. Jejich čisté pozice v rámci komoditních futures narostly o 18 procent na bezmála 537 tisíc kontaktů. Prudce mizí sázky na další pokles cen mědi, ropy, obilí, kakaa a dalších potravin. Opak se ale děje na zlatu a dalších drahých kovech. George Soros na zlatě trvá na bublině a konci býčího trendu, manažeři dalších fondů jsou opatrnější, nástup k dalšímu růstu ale u něj čekají až před koncem roku 2012.
img

Sází trh na analogii mezi meetingem G20 v Cannes a Jakson Hole?

13.10.2011 Steen Jakobsen, hlavní ekonom Saxo BankPondělní rally na trhu se zdá být zbožným...
img

19.9. Silný dolar nahlodal u komodit podporu

19.09.2011 Ole S. Hansen, komoditní stratég Saxo BankAkciové trhy zakončily další volatilní...
img

Taleb: Větší obavu než z Evropy mám z neschopnosti USA přijmout problém. Banky, dluh a politický pat

13.09.2011 Více strachu než dluhová krize v Evropě autorovi bestselleru Černá labuť Nicholasi Nassim Talebovi nahánějí Spojené státy a jejich další vývoj nejen v ekonomice. Zatímco Evropa podle Taleba své problémy dokáže pojmenovat, uvědomuje si je a méně nebo více důrazně je řeší, Spojené státy toho nejsou schopny a nejspíše ani ochotny. Jako od počátku mylnou pak vidí dosavadní finanční pomoc, která skončila v rukou amerických bankéřů.
img

Stratég Lloyds: Německo si musí lépe spočítat, co ho bude stát, když v klíčové chvíli nepomůže

20.07.2011 Německo musí přijmout svůj rozhodující podíl na zodpovědnosti a být připraveno ztratit prestižní hodnocen...
Související klíčová slova: FOREX | George Soros | Bitcoin | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | G20 | HDP | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Austrálie | Německo | Apple | Evropské akcie | Analytik | Pimco | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Ekonomové | Akciové trhy | Důvěra investorů | Ekonomické události | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bloomberg | Broker | CBOT | CFD | CFTC | Centrální banka | Centrální banky | Close | Konsolidace | Cyklické tituly | Diverzifikace | Dow Jones Industrial | Durace | ECB | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Finanční trhy | Hedge fondy | Fundamentální zprávy | Futures | Grafy | Hedge | High | High Yield | IPO | Indikátor | Indikátory | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | MIFID | MMF | MT4 | Marže | MetaTrader | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | NYMEX | Nabídka | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Obligace | Opce | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Rally | Ratingová agentura | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Spot | Spread | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Ukazatel | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CAD | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Komoditní trhy | Bank of America | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Fond | Exxon Mobil | EU | Klouzavé průměry | Market Watch | Vývoj ceny | Aktuální kurz | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | John Hardy | Zisk | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Sázka | Ceny komodit | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Bohatství | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Deutsche Bank | Investiční banka | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | USDX | Obchodní seance | Facebook | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Žlutý kov | Wall Street Journal | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Centrální bankéři | Delta | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Průlom | Volatilní | Akciové burzy | Analytika | Analýzy | Banka | Brent | Brokeři | Cena | Cena ropy WTI | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Černá labuť | Degiro | Devizové trhy | Dlouhodobé investice | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomický výhled | ETF fondy | Eura | Fondy | Forex kalendář | Graf | HSBC | Index Dow Jones | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční služby | Investing | EBay | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní index | Libra | Makléři | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nejlepší investice | Nemovitosti | Norská koruna | Obchodní platformy | Obchodní software | Online obchodování | Oslabení měny | Osobní finance | Pád akcií | Portfolia | Pravidelné investování | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej dolaru | Prognóza | Pšenice | Rakousko | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Sázky | SP500 | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Švédská koruna | TopForex | Transakční náklady | Trh | Unce zlata | Volatility | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu USD | Vývoj zlata | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Zůstatek na účtu | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | CNBC | DXY | Trading Central | Buffett | Komise pro cenné papíry | Bill Gates | Buy | Diskont | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Overweight | Redukce | ROCE | Underweight | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | WSJ | Převis | Tržby | Miliardář | Bohatý | Tržní sentiment | Commission | Komise | Volby | Futures trading | Cukr | Vzdělání | Poradenská společnost | Burze | Commodity futures | Commodity futures trading | Hedžové fondy | Wells Capital Management | Moody's Investors Service | Dow Jonesův index | Danske Bank | Jefferies | PrimStock | PVM Oil Associates | Microsoft | MSCI | Sentix | TradingFloor.com | SaxoTrader | Investing.com | Ole Hansen | American Eagle | S&P Dow Jones Indices | PwC | Agentura AP | PVM | EPFR Global | Barrick Gold | Reporty | Ekonomická expanze | Zvyšování sazeb | Ceny nemovitostí | Úspěch | Pokles cen akcií | Podnikání | Wolfgang Schäuble | Averze k riziku | Ministr financí | Vývoj akciového indexu | Velcí investoři | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Multi-Asset obchodování | Energie | Severomořská ropa | Vývoj kurzu USD/EUR | Podnikatelé | BlackRock | Přehled | Klid | Agentura Reuters | Sázet | Bankovnictví | Swapy | Referendum | City | Fidelity International | Vývoj ceny ropy WTI | Firmy | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie bank | Xetra | JPMorgan Chase | Pokles ceny akcií | Americké akciové indexy | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Nervozita | AAA | Summit EU | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Severomořská ropa Brent | Status bezpečného přístavu | DAX30 | DAX30 CFD | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura Moody's | Benchmarky | Ztráty | Bezpečné útočiště | Oslabení dolaru | Ekonomická data | Nejistota | Stagnace | Akcionáři | Zajištění | Tesla | Dluhové krize | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Rekordní maxima | Exxon | Konsensus | Makléřské společnosti | Záchranný fond | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Vývoj indexu S&P 500 | Aktivně spravované fondy | Spravované fondy | Indexové fondy | Zpomalení čínské ekonomiky | Klesající firemní zisky | Firemní zisky | Britské referendum | Výkon Dow Jonesova indexu | Výnosy | Očekávání analytiků | Institucionální investoři | Příjmy | Finanční domy | Údaje o inflaci | ČTK | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Commodity Futures Trading Commission | Setkání G20 | Švédsko | Očekávání | Globální ekonomický výhled | Příjmy z obchodování | SaxoTraderGO | Akcie firem | Krize eura | Norský státní fond bohatství | BHS | Nákupy zlata | Akciové společnosti | xPartners | Rebalancování indexů | Ray Dalio | Hodnota fúzí a akvizic | Tiberius | ESMA | Štěpán Hájek | MSCI World Index | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Akciové výnosy | SaxoTraderPRO | Skupina Saxo Bank | Saxo | Obchodní války | Jamie Dimon | OPEC+ | Obchodní válka | FAANG | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Výplaty dividend | Profesionální obchodník | Tulipánové horečky | Reakce trhu | Equity Trader | Silnější dolar | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Kim Fournais | Růst zisků | Společnost Apple | Růst cen komodit | Majetek | Analytici společnosti | Růst dolaru | Obchodní operace | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | MiFID 2 | Evropské akciové burzy | Norský fond | Fond bohatství | Státní fond | Norská centrální banka | Mandát fondu | Zájem investorů | Obavy investorů | Akciový stratég | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Sójové boby | Platforma SaxoTraderPRO | Čínský trh | Obchodní nápady | NASDAQ 100 | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Kamil Bednář | Výnosové křivky | Silný dolar | Denní graf | Obchodování jedním kliknutím | ESG | Vyšší úrokové sazby | Banka Goldman Sachs | Vláda prezidenta Donalda Trumpa | Peter Garnry | Objem | Obchod | Vyšší volatilita | Supreme Edition | Firma | Reálné ekonomiky | Růst cen | CFD DAX30 | Studie | Bilance | Amazon | Louis Vuitton | Miliardy | Vyhlídky | Politická krize | FT | Evropští investoři | Předpovědi | Visa | Velikost pozice | Problémy | Prognózy | Prohlášení | Airbus | Měnové politiky | Investujte | Dot-com | Ztráta | Stratég | Hospodaření | Černé labutě | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Washington | Zemědělství | Vyšší inflace | Eleanor Creagh | Americké ministerstvo financí | Americké ministerstvo | Vyplácení dividend | Komunikace | Koronavirus | Lepší zítřky | Google | Trhy | Šíření nového koronaviru | Pokles | Situace | Závislosti na Číně | Růst inflace | SARS | Stratég Saxo Bank | Pandemie | Starbucks | Boeing | Pravděpodobnost ztráty | Úsilí | FCF | Taleb | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | Medvědi | Valuace | COVID-19 | Dopad koronaviru | Akcie na evropských trzích | Největší ztráty | Vývoj | Vzestup inflace | Výkyvy | Americké výnosy | Profitovat | Další vývoj | Stimuly | Negativní korelace | Investiční banka Goldman Sachs | Růst | Signál | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Ekonomiky | Poradce | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | Společnost Saxo Bank | Procter & Gamble | Finanční pomoc | Poptávka po pohonných hmotách | Joe Biden | Období volatility | Korekce na trzích | Zvýšení celkové návratnosti | Shell | HG měď | Růst výnosů | Oddlužení | MSCI World | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Zadlužení | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Manažeři | JDE | Unie | PEPP | Předkrizové úrovně | Globální poptávka | Propad cen | Covid | MAM | Ant | KLM | Šance | Ceny | Společnost PwC | Ant Group | Akcie HSBC | Biden | Epidemická situace | Největší centrální banky | Největší centrální banky světa | Centrální banky světa | Měnový fond | Jens Klatt | Americké prezidentské volby | Hodnota fúzí | Jitan Solanki | Vakcinace | Očkování | Růst ceny | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Týdenní Forex kalendář | Přerozdělení bohatství | Supercyklus | Rostoucí úrokové sazby | Admirals | Výhled Saxo Bank | AMD | Výsledky FAANG | Evropské společnosti | Trading Central Technical Ideas Lookup
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Management
Management Fee
Manager Magazin
Manažer Cyrrus
Manažer fondu
Manažer Hedge Fondu
Manažerka
Manažerka projektu
Manažer Kryptofondu
Manažeři

Následující klíčová slova

Manažeři hedgeových fondů
Manažeři indexových fondů
Manažeři VW
Mandát ECB
Mandát fondu
Mandatum Life
Mandatum Trader
Manfra, Tordella & Brookes
Manfred Hübner
Manfred Schlumberger
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
FxNet
eToro
Xtrade
reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít