Sobota 15. květen 2021 13:29
reklama
Purple Trading VIP zona
reklama
Capital.com
reklama
Purple Trading VIP zona

Klíčová slova - Růst ceny zlata

C:\fakepath\zlato-cihly.jpg

Zlato dnes zdražilo, za měsíc cena stoupla o 5 procent

12.05.2021 Cena zlata dnes vystoupala na 1833 dolarů (cca 38.520 Kč) za troyskou unci. Za poslední měsíc vzrostla o pět procent, meziročně o více než 100 dolarů (cca 2100 Kč), řekl dnes ČTK na základě dat agentury Bloomberg předseda představenstva českého lídra trhu s investičními kovy Golden Gate CZ Libor Brůna. Mezi hlavní důvody růstu podle něj patří klesající hodnota peněz, rostoucí dolar a stimulace ekonomik ze strany centrálních bank.
img

Cena zlata se posunula k psychologicky důležité hodnotě 1800 dolarů

11.05.2021 Cena zlata za poslední měsíc vzrostla o 4,5 %. Na konci dubna se přiblížila k hranici 1800 USD za trojskou unci, dnes ji dokonce i pokořila a je nejvyšší od začátku roku. Co bude ovlivňovat její další růst?
img

Výhled Saxo Bank na 2. čtvrtletí: Světu už dochází úplně všechno

30.03.2021 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, dnes publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 2. čtvrtletí 2021 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také řadu úvah o makroekonomických tématech, která mají dopady na portfolia klientů.
img

Vývoj ceny zlata v roce 2021– dočkáme se rekordního růstu?

13.01.2021 Rok 2020 byl pro vývoj ceny zlata více než příznivý. Cenný kov dosáhl za poslední rok svého historického maxima a opět nám ukázal, jak jeho cena dokáže působivě růst. Kurz zlata jistě ovlivnila i pandemie koronaviru a celková nejistota na finančních trzích v minulém roce. Ke zlatu se investoři obrací zejména v dobách nejistoty.
C:\fakepath\pf2021-fxstreet.jpg

FXstreet.cz vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2021!

23.12.2020 Rok 2020 se pomalu blíží ke konci. Chtěli bychom vám opět poděkovat za celoroční přízeň a důvěru. Jsme opravdu moc rádi, že i tento rok jste navštěvovali naše webové stránky, kde jste mohli najít obrovské množství analýz, vzdělávacích článků, užitečných blogů, příspěvků v diskusním fóru nebo vzdělávacích webinářů a videí ve VIP zóně. Už 12 let se snažíme poskytovat co nejužitečnější informace a rady jak začínajícím obchodníkům, tak těm pokročilým. Věříme, že tento úkol jsme splnili i letos.
img

Americké prezidentské volby skončily, výsledek zatím nejistý, zlato vyčkává

06.11.2020 Událost, na kterou se upírají zraky celého světa, se blíží ke svému závěru. Americké prezidentské volby jsou bezesporu nejočekávanější, nejsledovanější a nejnapínavější v historii USA. Celý svět nyní sleduje, jak asi dopadnou a jakou cestou se USA vydají příští čtyři roky. Zbývá dopočítat poslední hlasy, v několika státech a celý svět se dozví, kdo se stane na čtyři roky nejmocnějším mužem světa. Jak na tuto událost reagují finanční trhy?
img

Cena zlata i přes své propady bude dlouhodobě posilovat

26.10.2020 Rekordní cena zlata v srpnu a její následný pád dokazuje, že zlato není vhodný investiční nástroj pro krátkodobé spekulativní investice. Na investici do žlutého kovu je třeba pohlížet jako na dlouhodobé bezpečné uložení finančních prostředků, které minimálně deset let nebudou potřeba, pak se tato investice stoprocentně vyplatí.
img

Světu hrozí citelná inflace i nová studená válka. Bohatí lidé proto ve velkém investují do fyzického zlata

21.09.2020 Cena zlata letos stoupá na svůj třetí vrchol od roku 1971, kdy byl opuštěn takzvaný brettonwoodský systém směnných kursů a s ním i navázání amerického dolaru právě na zlato. První z vrcholů nastal v roce 1980, druhý pak před devíti lety.
img

Zlato ukončilo spanilou jízdu

12.08.2020 „Od poloviny března jsme mohli sledovat prudký růst ceny zlata, který byl na začátku srpna ukončen. Někteří investoři na tomto trendu zvýšili hodnotu svých investic o více než třetinu,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\zlato-cihly.jpg

Zlato posouvá rekordy, pomáhá slabý dolar a podpora ekonomice

05.08.2020 Cena zlata dnes pokračuje v růstu, dopoledne vystoupila nad 2030 dolarů za troyskou unci (oz; 31,1 gramu), což znamená další rekord. K zájmu o nákup zlata přispívá slabší dolar, pokles výnosů klíčových dluhopisů americké vlády a zejména očekávání, že Spojené státy a zřejmě i některé další země budou muset přistoupit k další podpoře ekonomiky. Cena zlata podle analytiků v delším horizontu ještě poroste.
img

V reakci na bejrútskou explozi stoupá cena zlata, stříbra i ropy

05.08.2020 Cena zlata včera poprvé v historii uzavřela nad úrovní 2000 dolarů za troyskou unci. Konkrétně včerejší uzavírací cena žlutého kovu činí 2021 dolarů za unci. Během obchodování však cena zlata stoupá i výše, a to až nad 2030 dolarů za unci, což je cena z dnešního časného rána středoevropského času.
img

Obří exploze v Bejrútu vystřelila zlato nad 2000 dolarů za unci, poprvé v historii. Napětí celosvětově stoupá, nelze vyloučit růst ke 2500 dolarů za unci

05.08.2020 Bezprostředním důvodem dnešního růstu ceny zlata k novému rekordu nad 2000 dolary za unci je obří exploze v libanonské metropoli Bejrútu, která citelně zvyšuje geopolitické napětí a vyostřuje situaci na Blízkém východě. Zlatu svědčí i další balík fiskálních opatření v USA, který Spojené státy ještě více zadluží, a tedy ještě více znehodnotí americký dolar.
img

Do jakých nerostných surovin investovat v roce 2020?

30.07.2020 Mnoho investorů chce profitovat nejen z rostoucích cen akcií, ale také ze vzestupných trendů u ceny komodit. Kromě toho byly drahé kovy vždy považovány za zajištění proti inflaci. To je jeden z hlavních problémů, zejména v době krize a nízkých úrokových sazeb.
img

Bohatí lidé a rodiny v rekordní míře žádají fyzické zlato, bojí se. Hrozí celosvětový „run na zlato“?

27.07.2020 Cena zlata v těchto dnech stoupá na svůj třetí vrchol od roku 1971, kdy byl opuštěn takzvaný brettonwoodský systém směnných kursů a s ním i navázání amerického dolaru právě na zlato. První z vrcholů nastal v roce 1980, druhý pak před devíti lety.
C:\fakepath\1591546860-blog_7620_NU_W1.png

Dlouhodobé rezistence na hlavních měnových párech, Fakkey pattern a něco málo o zlatě

07.06.2020 V dnešním blogu technické analýzy se dočtete o dlouhodobých rezistencích na měnových párech AUD/USD a NZD/USD, Fakkey patternu na měnovém páru USD/CHF a aktuální technické situaci na zlatě.
img

Závěr týdne pokazila data a nervozita před Trumpovým vystoupením

29.05.2020 Zatímco včerejší data z americké ekonomiky byla relativně dobrá, ta dnešní moc nepotěšila. Spotřebitelské výdaje v dubnu spadly více, než se čekalo, a vyšší příjmy se přetavily do úspor. Překvapivě pak došlo za květen k dalšímu zhoršení podnikatelské nálady v Chicagu, přestože tento měsíc už měl být ve znamení odrazu vzhůru. A květnová čísla pak doložila i opětovné zhoršení spotřebitelské důvěry, a to kvůli hodnocení současné situace i očekáváním. Náladě nepřispěla ani poznámka Loretty Mesterové z Fedu, která sice čeká oživení, ale těžko si dokáže představit, že by bylo rychlé.
img

Zlato v době koronavirové

20.03.2020 „V průběhu pandemie koronaviru jsme byli svědky poklesu hodnoty akcií o desítky procent. Zlato se ukázalo jako výrazně stabilnější aktivum, přesto jeho hodnota klesla,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Měsíčník finančních trhů – Leden 2020

04.02.2020 Globální ekonomika loni vzrostla o 2,3 %, což byl nejpomalejší růst za deset let. Letos by tempo růstu mohlo zrychlit na 2,5 %. Vyplývá to ze zprávy o situaci a vyhlídkách světové ekonomiky (WESP), kterou zveřejnila OSN. OSN upozornila, že i deset let po finanční krizi je globální ekonomika pomalá. Obchodní a geopolitické napětí mohou dál podkopat její oživení. "V letošním roce je tu naděje na oživení, ale rizika poklesu a zranitelnosti zůstávají velmi výrazná," varoval vedoucí oddělení strategie pro globalizaci a rozvoj při Konferenci OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) a spoluautor studie Richard Kozul-Wright. Upozornil, že oživení z velké části bude záviset na výkonu velkých rozvíjejících se ekonomik, jako jsou Argentina, Mexiko, Turecko a Rusko. Vyhlídky letošního oživení růstu může zhatit zesílení obchodního napětí, problémy na finančních trzích nebo eskalace geopolitického napětí. Pokud by tyto problémy nastaly, růst by výrazně zpomalil a činil by zřejmě jen 1,8 %, varovala OSN. Ekonomický růst většiny rozvinutých zemí, včetně USA, zůstane podle OSN letos nevýrazný. Lépe by si mohlo vést pouze Japonsko, které letos pořádá olympijské hry. Evropa by měla růst o pouhých 1,6 %. Jedenáct zemí, které do EU vstoupily po roce 2004, tedy včetně České republiky, by však mělo růst nad průměrem celé unie a některé budou expandovat i o více než čtyři %. Výhled pro Evropu ohrožuje hlavně možná eskalace napětí v mezinárodním obchodě, výkon regionu však bude také záviset na tom, jak dopadne odchod Británie z EU a jak se bude vyvíjet měnová politika Evropské centrální banky. Světová banka předminulý týden snížila odhad globálního růstu na loňský a letošní rok kvůli pomalejšímu oživení obchodu a investic. Letos rovněž očekává globální růst o 2,5 %.
img

Raketový útok na Blízkém východě spustil zlatou rallye, stříbro vyčkává

07.01.2020 Po pátečním útoku na íránského generála Kásema Solejmáního na Blízkém východě nebývale eskaluje napětí. Solejmání byl vlivným představitelem íránského režimu, některé zdroje ho dokonce označovaly za druhého nejmocnějšího muže, hned po Chameneím. Dokládají to zástupy lidí, kteří se s ním přišli rozloučit na smuteční obřady konané po celé zemi i slzy samotného Ajatolláha prolité nad jeho rakví. Při útoku byli zabiti vysoce postavení představitelé iráckých šíitských milic. V návaznosti na to se na mimořádném nedělním zasedání irácký parlament vyslovil pro odchod cizích vojáků ze svého území.
img

Cena zlata v roce 2020 – vítěz mezi drahými kovy?

17.12.2019 Bude zlato v roce 2020 vítěznou komoditou? Někteří investoři věří, že jsme na začátku dlouhodobého silného býčího trendu, srovnatelného s obdobím mezi lety 2009-2011. Cena zlata v té době vzrostla ze 700 USD na 1900 USD.
img

Negativní spekulace o clech se roztáčejí, euro i koruna však odolávají

21.11.2019 Nepříznivé spekulace o vývoji obchodních jednání USA - Čína, které jsme rozvíjeli už včera dopoledne, začínají mít reálnější obrysy. A jde stále o to samé: USA nechce rušit zavedená cla a tlačí na závazek čínského nákupu zemědělské produkce, zatímco Čína to vidí opačně. Navíc, podle zdrojů Reuters, pokud se jednání nebudou vyvíjet dostatečně rychle a dojde k odložení do příštího roku, 15. prosinec přinese zavedení ohlášených amerických cel. Aby toho nebylo málo, jako komplikaci musíme znovu zmínit i Hongkong, neboť Čína už vyhrožovala odvetou, pokud USA zákonem podpoří demonstranty.
img

Investice do vzácných kovů není jenom o zlatě

15.10.2019 Zlato v posledních měsících velmi posilovalo, za třetí kvartál zhruba o 8 %, meziročně dokonce o celých 26 %. Jeho hlavní výhodou však stále zůstává uchování hodnoty bez dramatických výkyvů v dlouhodobém horizontu. Neocenitelné je zejména v časech recese a hospodářských krizí, proto si stále drží prestižní nálepku bezpečného přístavu. Zlato však není jediný drahý kov, který je v hledáčku investorů na komoditních trzích. Mezi investiční hvězdy vzácných kovů patří bezesporu palladium (letošní číslo jedna v komoditách), platina a nesmíme opomíjet ani stříbro.
img

Nedostupné zlato

15.08.2019 Zlato je nyní pro nás drahé. Situace je podobná na celém světě. K růstu cen zlata přispěly centrální banky, které jej nakoupily do svých sejfů i jejich strategie.
C:\fakepath\gol.png

Short na EUR/GBP a další růst ceny zlata

11.08.2019 Do důležité technické obchodní oblasti (týdenní rezistenční oblast), dorazil v uplynulém týdnu měnový pár EUR/GBP. Předcházející ataky v minulých letech byly impulsivní, v rezistenční oblasti vždy následoval prudký „V“ obrat dolů.
Související klíčová slova: FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Brexit | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Akciový index | Korelace | Inflace | EUR/USD | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Měnová politika | Německo | Francie | Pražská burza | Polsko | Turecko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Dluhopisový trh | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Rizika | Politika | Export | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Míra nezaměstnanosti | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of Japan | Bloomberg | Broker | Burza | CEO | CFD | Centrální banka | Centrální banky | Garance | Konsolidace | Cyklické tituly | Diverzifikace | Dolarový index | Durace | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Finanční trhy | Futures | High | ISIN | Index PX | Indikátor | Indikátory | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Risk | Marže | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | NYMEX | Nabídka | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Obligace | Opce | P/E | PTR | Poplatek | Portfolio | Pozice | Rally | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Short | Short pozice | Směnný kurz | Splatnost | Spread | Support | Tištění peněz | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Yield | Zlato | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Goldman Sachs | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | Investoři | Produkce ropy | Fond | EU | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Ekonom | BitStock | Drahé kovy | John Hardy | Zisk | Finanční instrumenty | Ropný trh | Dluhopisové trhy | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Golden Gate | Gold | Obchodovat | Deutsche Bank | Aktuální kurzy | Regulace | Financování | Investiční banky | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Eurostat | Český statistický úřad | Conseq | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | Ceny akcií | Obchodníci | Aktivum | Index | Likvidní | Odpor | Podpora | Volatilní | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Aktuální graf zlata | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Cena akcií | Cena investičního zlata | Cena ropy brent | Cena stříbra | Cena zlata dnes | Ceny dolaru | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CZK | Česká ekonomika | Dlouhodobý vývoj ceny zlata | Dolar | Dolary | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Eura | Finanční prostředky | Fondy | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Graf ceny zlata | Graf zlata | Hang Seng | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | Instrument | Instrumenty | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční mince | Zlaťáky | Investování do zlata | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Komoditní | Komoditní index | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz ropy | Kurz zlata | Kurzy | Libra | Maďarsko | Management | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Největší ekonomika světa | Nemovitosti | Obchodování se zlatem | Online obchodování | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Směnný kurz eura | Státní dluh | Státní dluhopisy | Surová ropa | Trh | Unce zlata | Volatility | Výprodej | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Webináře | WTI | WTI ropa | Zlato a stříbro | Zlato jako investice | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Tradeři | CNBC | DXY | Bill Gates | Buy | Dluhopisový index | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Nominální úrok | P/S | ROCE | Itálie | Spojené státy | Vybírání zisků | Tržby | Světové ekonomiky | Kontrakt | Volby | Burze | Investment | Aramco | CNOOC | Microsoft | MSCI | Institut Ifo | Ole Hansen | Zlaté mince | Agentura AP | Barrick Gold | Snižování sazeb | UNCTAD | Expanzivní měnová politika | IG Markets | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Průmyslová produkce | Úspěch | Automobilový průmysl | Jak investovat do komodit | Snižování úrokových sazeb | Komoditní stratég | Výnosová křivka | Yahoo Finance | Energie | Pro tradery | Globální akciové trhy | Přehled | Klid | Volby v USA | Christine Lagardeová | Hodnota bitcoinu | Sázet | Ekonomická aktivita | Golden Gate CZ | Posilování koruny | Nejistota na finančních trzích | Index důvěry | Firmy | Vývoj měnového páru | Akcie těžařských společností | Inflační tlaky | Glencore | Forexoví tradeři | Realitní trh | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Znehodnocování měn | Nervozita | Globální finanční trhy | Propad | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Kryptoměny | Bezpečné dluhopisy | Teroristický útok | Ztráty | Bezpečné útočiště | Oslabení dolaru | Nálada na trhu | PetroChina | Pokles výnosů | Nejistota | Tempo růstu | Zajištění | Digitální měna | Tesla | Kryptoměna | Steen Jakobsen | Výhled | Investiční výhled | Hlavní úroková sazba | Poplatky | Rekordní minima | Rekordní maxima | Propad akcií | Chevron | Německý export | Hrubý domácí produkt Německa | Úspěšné obchodování | Predikce | Průzkum | Bankovní systém | Krize | Investiční stratég | Zisky firem | Velké zisky | Finanční ústav | Historické rekordy | Inflace v Česku | Zpomalení čínské ekonomiky | Firemní zisky | Manažeři fondů | Výběr zisků | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Indikátor důvěry | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | ExxonMobil | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Aktuální cena | Konsenzus | Fiskální stimuly | HDP eurozóny | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Akcie firem | Purple Trading | Cena palladia | BHS | LBMA | Objem zlata | Nákupy zlata | Veřejně obchodované fondy | Spekulativní investice | Cena platiny | Palladium | Digitální zlato | Jerome Powell | LYNX Trading | Investiční nástroj | Hypoindex | Oxfam | Štěpán Hájek | MSCI World Index | Conseq Investment Management | Drobní investoři | Akciové výnosy | Wood & Company | Saxo | Obchodní války | Hodnota majetku | OPEC+ | Události ve světě | Vývoj na finančních trzích | Dolarový index DXY | Globální růst | Graf vývoje | Inflace v eurozóně | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Nákup zlata | Šéf Fedu | Měny rozvíjejících se ekonomik | RDSA | Royal Dutch Shell | Americký dolarový index | Czech Fund | Nové peníze | I-Trader | Reakce trhu | Marihuanové akcie | Výnosy z amerických dluhopisů | IG | Nervozita na trzích | Globální akciový index | Index MSCI All Country World | MSCI All Country World | Průzkum společnosti | Zpomalení hospodářského růstu | Obchodované fondy | Inflační vývoj | Michal Stupavský | Kryptoměna Bitcoin | Společnost Apple | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Růst cen komodit | Majetek | Analytici společnosti | WEF | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Ekonomická nerovnost | Podnikové investice | Palladiové akcie | Obchodovat komodity | Rekordní růst | Investice do konopí | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Globální rizika | Statistický úřad | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Slabší dolar | CNY | AMS | Akcie firmy | MSCI Emerging Markets | Akcie klesají | Globální HDP | Finanční svět | Americké společnosti | Akcie a ETF | Ropné akcie | Pokles dolaru | Ziskové obchody | Asset alokace | Klíčové události ve světě | Obchodní konflikt | Výnosové křivky | Akciový růst | Vanadiové akcie | Vanad | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Situace na trzích | Nové akcie | Bohatí | Akciové alokace | Cena žlutého kovu | Saudi Aramco | Televize CNBC | Jakub Petruška | Nejlepší vanadiové akcie | ESG | Ceny palladia | Měsíčník finančních trhů | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Investice do vzácných kovů | Akcií těžařů | Vyšší úrokové sazby | Měnový systém | Největší ekonomika | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Huawei | Čistý zisk | Investment Management | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Ropný gigant | Německá vláda | Hongkong | Trinity | Objem | Klíčová rizika | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Obchodní dohody | Vyšší volatilita | ČSÚ | Lukáš Jankovský | Předseda představenstva | Slušné zisky | Statistický úřad Eurostat | Firma | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Růst cen | Globální dluhopisové trhy | Studie | Bilance | Zavedená cla | Co bude | Vývoj trhu | Růst světové ekonomiky | Největší pokles | Lagardeová | Amazon | Nízké úrokové sazby | Důvěra v českou ekonomiku | Úrok | LVMH | Arnault | Nejbohatší | Bernard Arnault | Miliardy | Vyhlídky | Trendová linie | Rostoucí trendová linie | Fáze obchodní dohody | Martin Stránský | Konkurenti | Master Candle | Aktuální konsenzus ekonomů | Konsenzus ekonomů | Predikce vývoje | Alza.cz | Průmysl | Investovat v roce 2020 | HUF | PLN | Drahý kov | Impuls | Rozvoj | Tuzemský průmysl | Stavebnictví | Klíčový support | Problémy | Total | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Výsledek voleb | GBP/EUR | Nálada | Prohlášení | Yahoo | Newmont Mining | Společnost Huawei | Goldcorp | Společnost Microsoft | Míra | Úroky | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Nižší úrokové sazby | Hypoteční trh | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vánoce | Záporné úrokové sazby | Meziroční míra inflace v eurozóně | Optimismus investorů | Rozpočtové politiky | Americké vlády | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Bydlení | Česká zbrojovka | Vstup na pražskou burzu | Ztráta | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Stratég | Miliardy korun | 500 nejbohatších | Majetek 500 nejbohatších lidí | Nerovnosti bohatství | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Podíl majetku | Aktuální klíčová rizika | Napětí na Blízkém východě | Solejmání | Hospodaření | Zbrojovky | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Eskalace konfliktu | CFA | Eskalace napětí | Návratnost | Míra inflace v eurozóně | Washington | Miliardy eur | Sezónnost | Budoucnost | Ifo | Clemens Fuest | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Poradenství | Růst globální ekonomiky | Peníze z prodeje akcií | Cena akcií podniku | Vyšší inflace | Prosincová inflace | Růst cen potravin | Eleanor Creagh | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Technologická společnost | Americké ministerstvo | WESP | Výhled pro Evropu | Richard Kozul-Wright | Americké ministerstvo obchodu | Krach | Komunikace | Edelman | Kapitalismus | Trump | Prezident | Koronavirus | Nový koronavirus | Výsledky průzkumu | Průměrná úroková sazba | Michal Stupavský, CFA | Lepší zítřky | Google | Samsung | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Íránský konflikt | ConocoPhillips | Negativní dopad | Pokles | Situace | Závislosti na Číně | Klaus Wohlrabe | Ekonom Ifo | Ifo Klaus Wohlrabe | Ifo Clemens Fuest | Prezident Ifo | Odhad letošního růstu | Meziroční růst | Růst inflace | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Vysoká inflace | Vstupy | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Obchody | Výdaje | Akcie v Číně | Zpracovatelský sektor | Dopady koronaviru | FCF | Firma Alphabet | Alokace investičních portfolií | BP | SEC | Rozhodování | Vyhlídky americké ekonomiky | Americké ekonomiky | Medvědi | COVID-19 | Prudký propad | Centrální instituce | Šíření koronavirové nákazy | Vývoj | Šok | Vzestup inflace | Výkyvy | WP | Americké výnosy | Poradci | Profitovat | Další vývoj | Stimuly | Záchranné balíčky | Důležitý support | Pád ceny | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Další pokles | Negativní korelace | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Anomálie na trhu | Anomálie | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Biliony | Potenciál | Boj s koronavirem | Šíření nákazy | Nejlepší palladiové akcie | NILSY | Anglo American Platinum | Klid před bouří | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Výraznější pokles | Ropný průmysl | Společnost Saxo Bank | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | GB00B03MLX29 | Anglo American | Data z americké ekonomiky | Purple Trading Štěpán Hájek | Propad ceny ropy | Propad ceny | S&P500 | Poptávka po pohonných hmotách | Shell | HG měď | Růst výnosů | Oddlužení | Dlouhodobý trend | MSCI World | Dosáhnout zisku | Skladování ropy | Historicky nejnižší výnosy | Nejnižší výnosy | Historicky nejnižší | Zadlužení | Dluhy | Vakcína | Vstup do obchodu | Spekulovat | Manažeři | JDE | Napětí mezi Spojenými státy a Čínou | Unie | Vakcíny proti koronaviru | Lukoil | Norilsk Nickel | PEPP | Býčí trend | Dlouhodobé rezistence | Poptávka po zlatě | Globální poptávka | Nevada | Propad cen | Rostoucí trend | Covid | Makléř Wood & Company | Analytik Purple Trading | Prostor pro další růst | Výrazný propad | Větší riziko | Šance | Ceny | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | SSR Mining | Run na zlato | Bohatí lidé | Agnico-Eagle Mines | Anglogold Ashanti | Barick Gold | Franco Nevada | Gold Fields | Kirkland Lake Gold | Royal Gold | Sibanye Stillwater | Nikl | Prognóza ceny zlata | Prognóza ceny stříbra | Prognóza ceny platiny | Prognóza ceny palladia | Prognóza ceny ropy | Komodity s LYNX | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Petroleo Brasileiro | Obří exploze v Bejrútu | Exploze v Bejrútu | Slabý dolar | Podpora ekonomice | Slábnoucí dolar | Prezidentské volby USA | Odborníci | Americké prezidentské volby | Volby USA | Volby USA 2020 | Newmont | Výsledky voleb | Výhra Joe Bidena | Výhra Donalda Trumpa | Klesající dolar | Praktické tipy | Výdělky | Proražení | Vakcinace | Očkování | Růst ceny | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Přerozdělení bohatství | Supercyklus | Rostoucí úrokové sazby | Výhled Saxo Bank | Jan Rožek | Rostoucí ceny | Investiční poptávka
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Růst cen v eurozóně
Růst cen ve výrobě
Růst cen v USA
Růst cen výrobců
Růst ceny
Růst ceny Bitcoinu
Růst ceny cukru
Růst ceny lithia
Růst ceny ropy
Růst ceny sójových bobů

Následující klíčová slova

Růst cen zlata
Růst české ekonomiky
Růst českého průmyslu
Růst čínské ekonomiky
Růst čínského HDP
Růst čínského hrubého domácího produktu
Růst čínského průmyslu
Růst čínského zpracovatelského průmyslu
Růst čínských akcií
Růst daní
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets new demo
Potvrďte prosím... Zavřít