Úterý 01. prosinec 2020 15:07
reklama
Admiral dax new
reklama
RoboMarkets webinare
reklama
Purple webinar OH

Klíčová slova - WP

img

Hledání podhodnocených akcií – Jak funguje screening akcií

06.11.2020 Jednoduše řečeno, dobré akcie jsou ty, které posilují a víte, že je s jistotou chcete držet ve svém investičním portfoliu. Ale najít takové akcie není jednoduché, protože společnosti, které dnes vykazují vzestupný trend, nemusí zítra nebo pozítří fungovat stejně dobře. Každý investor se musí v první řadě zajímat o rozumný poměr rizika k zisku. Důležitá je také solidní diverzifikace, ale především je nezbytná předběžná analýza vlastních cílů. Co by si měl každý investor zodpovědět?
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
img

Investice do solární energie – slibný zdroj alternativní energie budoucnosti

23.10.2020 Ceny akcií ze sektoru solární energie rostou raketovým tempem. Technologie alternativních zdrojů energie využívá stále více společností i domácností. Potřeba udržitelné energie je stále jasnější. Solární technologie jsou navíc díky neustálým inovacím stále levnější a dostupnější. Co se přesně děje na zajímavém solárním trhu? A jak můžete z aktuálního vývoje jako investor profitovat?
img

Prezidentské volby USA 2020 – jaký lze očakávat dopad na vývoj trhů?

21.10.2020 Americké prezidentské volby se blíží. V úterý 3. listopadu budeme vědět, zda Donald Trump obhájí svůj mandát, nebo zda jej převezme Joe Biden. Pro investory se samozřejmě jedná o vzrušující období. V následujícím článku objevíte vše, co potřebujete vědět o amerických prezidentských volbách a jejich dopadu na akciové trhy.
img

Akcie Sony – dostane Playstation 5 ceny akcie na historická maxima?

16.10.2020 Akcie společnosti Sony již léta vykazují silný výkon na akciovém trhu. Japonský konglomerát brzy uvede dlouho očekávanou herní konzoli Playstation 5. Může příchod nejnovější herní platformy nastartovat nový uptrend? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o akciích Sony a jaké mají tyto akcie vyhlídky do budoucna.
img

Udržitelné investování podle kritérií ESG – objevte hodnocení ESG v obchodní platformě LYNX

09.10.2020 Dlouhodobě udržitelné investice oprávněně přitahují pozornost stále více investorů. S nejnovější aktualizací obchodní platformy LYNX můžete snadno zjistit, zda vaše akcie splňují kritéria ESG. Vy si vyberete, která kritéria jsou pro vás důležité, a poté se vám zobrazí, zda daná akcie splňuje vaše osobní požadavky. V následujícím článku stručně probereme investování podle ESG a ukážeme vám, jak najít tato data v obchodní platformě LYNX.
img

Akcie Nikola Motor – sen Trevora Miltona o dokonalém elektrickém nákladním voze se rozplynul

29.09.2020 Společnost Nikola upoutala nedávno pozornost mnoha investorů a obchodníků. Akcie výrobce kamionů poháněných vodíkovými články a elektrického pickupu vystřelila raketovým tempem směrem nahoru. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se trend měl v nejbližší době otočit. Objevte příběh za společností, které se začíná přezdívat „nová Tesla“.
img

Do jakých akcií investovat v současné situaci?

24.09.2020 Většina investorů byla příchodem koronaviru na konci února ohromena. Akciové trhy dlouhodobě zažívaly období prudkého nárůstu, o kterém nic nenasvědčovalo, že by měl skončit. Nicméně většina burz o měsíc později poklesla přibližně o 35 %. Následovalo prudké zotavení, během kterého ceny mnoha akcií již posílily z březnového minima o více než 70 %.
img

Akcie NIO – Nový leader elektromobility?

17.09.2020 Akcie NIO působivě posiluje. Chvíli to vypadalo, že čínský výrobce elektromobilů zbankrotuje, ale společnost následně povstala z popela jako fénix. Stále více společností se aktivně soustředí na výrobu elektromobilů. Tesla je stále favoritem na trhu, ale protože cena jejích akcií během velmi krátké doby extrémně posílila, investoři hledají levnější alternativy. Je NIO novým vyzyvatelem Tesly o prvenství na trhu s elektromobily?
img

17 investičních a finanční pojmů, které musí znát každý úspěšný investor

11.09.2020 Finanční páka, likvidita, kapitálový trh, cenné papíry, podílové fondy, volatilita. Ze začátku může být záplava termínů a pojmů pro nového investora ohromující. Začátky bývají náročné, a proto jsme připravili tento článek, který má pomoci začínajícím investorům lépe se orientovat v základních investičních a finančních pojmech, zkratkách a výrazech.
img

NOVINKA: Micro E-mini opce na Micro E-mini futures na indexy S&P 500 a Nasdaq-100

09.09.2020 31. srpna byly představeny opce na Micro E-mini futures, se kterými můžete investovat do futures na 2 nejpopulárnějších americké akciové indexy s menšími částkami: S&P 500 a NASDAQ 100. Nízké požadavky na marži a transakční náklady představují skutečný průlom ve světě investic. V následujícím článku objevíte vše, co potřebujete vědět o Micro E-mini opcích.
img

Split akcie – co to je dělení akcie a jak funguje

03.09.2020 Dělení akcií, štěpení akcií nebo také stock split přináší investorům mnoho otázek. Co přesně je takové dělení akcií? Jaké jsou jeho důsledky a čemu byste při probíhajícím dělení akcií měli věnovat pozornost?
img

Akcie Alphabet – 5 neuvěřitelných faktů o Googlu

02.09.2020 Společnost Alphabet (GOOGL) není jen hlavním hráčem na poli internetu, má ve svých plánech mnoho dalších vysoce zajímavých projektů. Stále více lidí používá internet a Google je jednoznačným vítězem mezi vyhledávači. Společnosti se daří vydělávat spoustu peněz prodejem reklamy. Mimo jiné.
img

EUR/USD – jaká je prognóza kurzu EUR/USD v roce 2020

26.08.2020 Očekávání euro-dolaru jsou pro investory a společnosti velmi důležité. EUR/USD je nejoblíbenější měnový pár světa, ve kterém probíhá téměř čtvrtina všech měnových transakcí. S obratem více než 5 bilionů USD denně (včetně derivátů) je měnový trh největším a nejlikvidnějším trhem na světě. Díky tomu je například mnohem dynamičtější než akciový trh. Směnný kurz eura k dolaru je působivě rostoucí. Mnoho investorů hledá vysvětlení a zajímá je, co mohou od tohoto měnového páru čekat po zbytek roku 2020.
img

Skvělá příležitost: podhodnocené akcie s vyhlídkou oživení v roce 2020

14.08.2020 Najít akcie, které se po prudkém poklesu rychle zotaví, může být komplikovanější, než se na první pohled zdá. Jednoduše nakupovat akcie, jejichž hodnota prudce poklesla, v naději, že se cena znovu zotaví, je velmi riskantní.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020  Při slovním spojení „investování v Číně“ stále  mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská z...
img

IPO Ant Group: Dvojité IPO finančního giganta skupiny Alibaba

04.08.2020 Ant Group, přidružená společnost skupiny Alibaba, nedávno oznámila plány na své dlouho očekávané duální IPO v Šanghaji a Hongkongu. Společnost je známá zejména provozováním svého produktu Alipay, jednoho z nejpopulárnějších čínských mobilních platebních systémů.
img

Do jakých nerostných surovin investovat v roce 2020?

30.07.2020 Mnoho investorů chce profitovat nejen z rostoucích cen akcií, ale také ze vzestupných trendů u ceny komodit. Kromě toho byly drahé kovy vždy považovány za zajištění proti inflaci. To je jeden z hlavních problémů, zejména v době krize a nízkých úrokových sazeb.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.07.2020  FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o se...
img

Investice do zlata – nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2020

24.07.2020 Akcie těžařů zlata jsou mezi investory velmi oblíbené. Zlatý trend dlouhodobě nedosahoval dobrých výsledků, ale od roku 2019 se situace změnila a býci přebrali kontrolu. Akcie těžařů zlata mohou nesmírně profitovat z nové zlaté rally. V následujícím článku se podíváme na vše, co potřebujete jako investor vědět o zlatě a představíme vám nejzajímavější zlaté akcie pro rok 2020.
img

Investice do stříbra – nejlepší akcie těžařů stříbra v roce 2020

23.07.2020 Vzácné kovy byly od krize COVID-19 ve středu zájmu mnoha investorů a po letech bočního pohybu jsme opět zaznamenali rostoucí trendy. Akcie těžařů stříbra a zlata se v posledních měsících vyvíjely velmi pozitivně. Hlavním důvodem je fakt, že investoři, kteří reagovali na prudký pokles globálního růstu v důsledku pandemie COVID-19, považují drahé kovy za tradičně bezpečná útočiště.
img

OTC obchodování – příležitosti a rizika Over-The-Counter trhů

17.07.2020 Over-the-counter obchodování, také známé jako OTC obchodování, se týká transakcí, které nejsou prováděny na oficiální burze. Co přesně znamená OTC obchodování a jaké jsou jeho výhody a nevýhody? V následujícím článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o OTC obchodování.
img

Investice do robotiky a umělé inteligence: nejlepší robotické akcie v roce 2020

16.07.2020 Investování do robotických akcií je stále populárnější. Přestože robotika není ještě vyloženě součástí našich každodenních životů, roboti jsou stále důležitější v odvětvích, jako je letecký, automobilový, lékařský a potravinářský průmysl. Jaký vývoj probíhá v tomto odvětví? A které robotické akcie jsou momentálně zajímavé? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o megatrendu robotiky a představíme vám nejperspektivnější akcie z tohoto ekonomického sektoru.
img

Tesla Motors – 5 zajímavostí automobilce Tesla

10.07.2020 Tesla je jedním z nejskloňovanějších pojmů v automobilovém průmyslu. Přesto toho mnoho lidí o automobilové značce, která vyrábí auta budoucnosti a momentálně láme rekordy na burze, příliš mnoho neví.
img

IPO Palantir: dodavatel datové analýzy vlády Spojených států

08.07.2020 Týden poté, co Palantir v tichosti podal plány na navýšení kapitálu o 1 miliardu dolarů, veřejně oznámil, že se rozhodl odstartovat veřejné kotování u Komise pro kontrolu cenných papírů Spojených států amerických (SEC).
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Hedging – mocný nástroj pro zajištění vašeho portfolia

26.06.2020 Hedging je strategie řízení rizik, která se v praxi používá k k vyrovnání ztrát investic tím, že zaujímá opačné postavení v souvisejících aktivech. Na druhou stranu, snížení rizika zajištěného hedgingem obvykle také vede ke snížení potenciálního zisku. Pro hedgingové strategie se obvykle používají finanční deriváty, jako opce či futures.
img

Akcie Wirecard – německý zprostředkovatel plateb se hroutí

24.06.2020 Akcie Wirecard byla přísně potrestána. Titulky článků a reportáží jsou plné spojení názvu společnosti s podvody a zmizelými miliardovými obnosy peněz. Cena akcií Wirecard mezitím klesá. Co se děje s tímto německým zprostředkovatelem plateb? A čemu by měli investoři věnovat pozornost?
img

Akcie Nikola Motor – strmé zhodnocení akcí výrobce elektrických nákladních automobilů

18.06.2020 Společnost Nikola upoutala nedávno pozornost mnoha investorů a obchodníků. Akcie výrobce kamionů poháněných vodíkovými články a elektrického pickupu vystřelila raketovým tempem směrem nahoru. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se trend měl v nejbližší době otočit. Objevte příběh za společností, které se začíná přezdívat „nová Tesla“.
img

Teorie černé labutě – Co je to černá labuť a proč by se jí měli investoři obávat?

11.06.2020 Teorie černé labutě nám říká, že se někdy mohou odehrát události, které byly do té doby považovány za nemožné. Jedná se o fenomén, který se čas od času na burze objeví a investory zpravidla velmi překvapí. Co přesně představuje pojem černá labuť a jak na ni reagovat.
img

3 nejlepší akcie big data a umělé inteligence v roce 2020

05.06.2020 Objem dat, které lidstvo generuje a zpracovává roste raketovým tempem. Globální objem dat se za pouhé 2 roky více než zdvojnásobil. Nové technologie v oblasti získávání, zpracování a vyhodnocování dat pomáhají společnostem ve všech průmyslových odvětvích získat větší ekonomické výhody z této obrovské záplavy informací.
img

30 nejlepších filmů, seriálů a dokumentů s investiční tématikou

22.05.2020 Vzdělávání je klíčem k úspěchu na kapitálových trzích. Žádný investor se nikdy nedostane do stádia, kdy by se již nemohl naučit nic nového. Filmů z investičního prostředí existuje obrovské množství. Kinematografické umění je jednou z možností, jak si investoři mohou zábavnou metodou osvojit nové vědomosti z jiného než ryze akademického hlediska.
img

Obchodujte volatilitu trhů úspěšně. Výběr nejlepších opčních strategií na VIX

15.05.2020 Volatilita je při obchodování na burze bezesporu jedním z nejdůležitějších faktorů. Zejména pro obchodování s opcemi je volatilita klíčovým ukazatelem.
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
img

5 nejlepších ETF na Nasdaq 100

21.04.2020 Americký index Nasdaq 100 zahrnuje nejdůležitější a největší společnosti kótované na americké počítačové burze NASDAQ pod jednou střechou. Mezi investory na celém světě je Nasdaq 100 vnímán jako symbol silných a progresivních společností, jejichž akcie v průběhu let generovaly obrovské zisky.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
img

Dokáže vaše ETF portfolio odolat krizi? 6 užitečných tipů, jak se ochránit

06.04.2020 Trhy mohou v extrémních podmínkách klesnout i o více než 60 %. Pokud však své ETF portfolio vybudujete správně, mělo by být dostatečně odolné na většinu tržních podmínek. Dokáže vaše ETF portfolio obstát během finanční krize? Postupujte podle těchto šesti kroků a ochraňte tak svůj kapitál v turbulentních časech.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
C:\fakepath\trump.jpg

Trump čelí s koronavirem nejtěžší zkoušce svého prezidentství

10.03.2020 Americký prezident Donald Trump čelí kvůli šíření nového typu koronaviru nejtěžší zkoušce svého prezidentství, napsal dnes list The Washington Post (WP). Trump je totiž kvůli způsobu, jakým o nákaze informuje, terčem rostoucí kritiky i z vlastních politických řad a musí se vypořádat s klesajícími akciovými trhy, jejichž dobrý stav je jedním z pilířů jeho kampaně za znovuzvolení.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Video | Peníze | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Světová banka | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Měnová politika | Austrálie | Německo | Apple | New York | Ceny ropy | Spekulace | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Měnový trh | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burzovní index | CBOE | CEO | CFD | CME | Call opce | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Denní obchodování | Derivát | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Downtrend | ECB | ECN | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Exekuce | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Floor | Large Cap | Fondy peněžního trhu | Forexový obchodník | Forward | Futures | Fúze | Gama | Grafy | HFT | Hedging | Hedge | High | IPO | ISIN | Index DAX | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | Low | MIFID | MMF | Makléř | Margin | Margin call | Market Maker | Risk | Marže | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Obligace | Opce | Open | P/E | PTR | Peněžní trh | Platforma | Podkladové aktivum | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RRR | Rally | Reinvestice | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | STP | Short | Long Term | Směnný kurz | Split | Spotový trh | Spread | Standard & Poor's 500 | Stop-Loss | Support | Swap | Swing | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | Morgan Stanley | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Produkce ropy | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Ziskový obchod | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Gordon Gekko | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Panika | Deprese | Optimismus | Výsledky | Trpělivost | Investiční příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | New York Stock Exchange | Euronext | Vývoj eura | Burzovní makléř | Expirace opce | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | High frequency trading | Výrobní náklady | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Rozvíjející se trhy | MultiCharts | Wall Street Journal | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Théta | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Deutsche Bank | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie Stock | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Analytika | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brent | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Černá labuť | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | ECN broker | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Elektřina | Eura | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex obchodování | Forexové obchodování | Forexu | Fortuna | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Hodnota zlata | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Inside | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční plán | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování do zlata | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak obchodovat forex | EBay | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní trh | Koupit akcie | Krach na burze | Kurz EUR | Kurz eura k dolaru | Kurz ropy | Management | Market | Markets | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Ninja Trader | Neuronové sítě | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování forex | Obchodování opcí | Obchodování s nemovitostmi | Obchodování s opcemi | Online broker | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení měny | OTC market | OTC trh | OTC trhy | Pasivní příjem | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Risk Management | Roboti | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Směnný kurz eura | Société Générale | SPX | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Strategie řízení | Surová ropa | Tesla Motors | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Volatility | Vydělávání peněz | Vývoj akcií | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny stříbra | Vývoj EUR/USD | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | Zhodnocení peněz | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Předpověď | Zisky | Tradeři | GLOBEX | Opční prémium | Finanční nástroj | CNBC | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Bill Gates | Buy | Buyout | Čistý dluh | Elon Musk | EV | Hold | Indie | Jeff Bezos | Měď | Nominální hodnota | Obchodní den | Pink Sheets | Prospekt | Protistrana | Redukce | REIT | ROCE | Sell | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Akciová společnost | GDR | Převis | Cena / tržby | Cena / účetní hodnota | Over-the-counter (OTC) | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Miliardář | Bohatý | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Trader Workstation | Volby | Úspěšný investor | Butterfly | E-mini | Know-how | Cukr | Vzdělání | 1 milion | Burze | Penny stocks | Commodities | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Investment | Traders | Aramco | KPMG | CNOOC | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | TLTRO | NATO | Barrick Gold | BBC | Washington Post | Sója | Oslabení eura | Snižování sazeb | Thomson Reuters | Black swan | Kurz EUR/USD | Finanční systém | Firemní dluhopisy | Magnát | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Euro vůči dolaru | BMW | Automobilový průmysl | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Zajištění investice | Internetová bublina | Stock Exchange | Renminbi | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Měkké komodity | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Energie | Prezident Fedu | Earnings | Implikovaná volatilita | Znalost | Přehled | Volby v USA | Sázet | Americké trhy | Bankovnictví | Finanční poradenství | Futures kontrakty | Swapy | City | Prezident ECB | Firmy | Aktuální vývoj | Standard & Poor's | Akcie těžařských společností | Glencore | Akcie bank | Xetra | Evropská dluhová krize | Investiční bankéř | Realitní trh | Daňové příjmy | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Algoritmus | S&P Global | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Walmart | Alibaba | Propad | Dopady finanční krize | Kryptoměny | Ropné společnosti | Index AEX | FactSet | TradingView | Derivátový produkt | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Guvernér | Bezpečné dluhopisy | Německý akciový index DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | PetroChina | Finanční injekce | Pokles výnosů | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | Finanční poradci | Úvěrová krize | Úvěrové krize | Baidu | Blockchain | Tesla | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Kapitalizace | Výhled | Akciový index DAX | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Historická data | Poptávka investorů | Exxon | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Slabé euro | Futures na VIX | Ceny futures kontraktů | Úspěšné obchodování | Predikce | Automatické obchodování | Ekonomická situace | Hospodářská situace | Krize | Velké zisky | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Softbank | Příjmy | Návratnost investice | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Konsenzus | Investice v Číně | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Očekávání | Devizy | Morningstar | Flash Crash | Spekulativní investoři | Makléřské firmy | Tržní kapitalizace společnosti | Krize eura | Alokace aktiv | Cena palladia | Breakout Trader | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Akciové společnosti | Ekonomické výhledy | André Kostolany | Veřejně obchodované fondy | Investiční alternativa | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | Obchodování indexů | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | Multicharts | Měnové zajištění | Jerome Powell | MiFID II | LYNX Trading | Investiční nástroj | ETC | Invesco | Kapitálové výnosy | NEST | MSCI World Index | Lithium | Jak fungují akcie | Vzácné kovy | Kobalt | Investování s LYNX | Složený úrok | Airbnb | Začít investovat | Obchodní války | FinTech | Zavedení dovozních cel | LYNX webinář | Investování do ETF | Růstové akcie | Obchodní válka | Vývoj na finančních trzích | Obchodní napětí | Profesionální investoři | Podniky | Odpovědné investování | Obchodovat forex | FINRA | Technologické akcie | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Výplata dividend | Graf indexu | Fond kvalifikovaných investorů | RDSA | Royal Dutch Shell | Poptávka po dolaru | Obchodování akcií | Obchodní rozhovory | HKD | Nové peníze | Použití finanční páky | FKI | Americké volby | Hodnota amerického dolaru | Sázka na nejistotu | The Big Short | Steve Carell | Výkonnost akcií | Růst zisků | Anticyklické akcie | Prezident Trump | Dopady na ekonomiku | Obchodované fondy | Bankomaty | Refinitiv | Odhady analytiků | Čínské firmy | Fidelity Investment | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Vysoké zisky | ETF portfolia | Dluhopisy s vysokým výnosem | Jak se obchoduje | Palladiové akcie | Obchodovat komodity | Konopné akcie | Investice do marihuany | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO WeWork | IPO Palantir | IPO 2019 | Finanční produkty | Inflační očekávání | Graf indexu S&P 500 | Micro futures | Podmínky obchodování | Jak na obchodování | AMS | Pokles kurzu | Tencent Holdings | NVDA | Americké společnosti | Čínský trh | Volný čas | Blockchainové akcie | Banky na Wall Street | Základy obchodování | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Ropné akcie | STAR | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Růst ceny zlata | Pokles cen | Silný dolar | Obavy z recese | Konglomerát | Nové akcie | Indická ekonomika | AMZN | Burzovní průvodce | WeWork | MDAX | Čeští investoři | Kótování | Stříbrné mince | Saudi Aramco | Vlastní akcie | Výše dividendy | Úpis akcií | UCITS | Finanční údaje | The Washington Post | iShares | Dluhopisové ETF | ESG | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Splunk | Internet of Things | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Obchodování EUR/USD | Historická volatilita | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | Očekávaný růst | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Ochrana před inflací | Zlaté ETF | Snižování rizika | RISK-ON | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Sestavování portfolia | Obchodujte | McKinsey | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Alipay | Ant Financial | Huawei | Digitalizace | S&P 500 Index | Prodávat své akcie | Automobilky | Čistý zisk | Startup | Obchodní model | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Káva | Německá vláda | IOT | AEX index | Objem | Call centra | MSFT | Obchod | RPSN | Cennější než zlato | Myšlenka | Analýza dat | Proroctví | Dlouhodobé dluhopisy | Obrat trendu | UCITS ETF | Alibaba Group | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Slušné zisky | Firma | Kurz eura vůči dolaru | Technické analýzy | PEGI | Pfizer | USA a Čína | Obchodovat na burze | NHS | Zůstatek | Studie | Vysoké riziko | Index DOW | Ekologie | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Rozvoj umělé inteligence | IPO Saudi Aramco | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Fox News | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Buy-and-Hold | Úrok | Nejbohatší | Implikované volatility | Miliardy | Vyhlídky | Legislativa | Rozdělení zisku | Billions | 5G | Inflační cíle | Evropští investoři | Ekonomka | Dvojité dno | Nezaměstnanost v eurozóně | Globální trh | Wall Street Warriors | Vzestup peněz | Vlk z Wall Street | Záměna | Trading Places | Enron: The Smartest Guys in the Room | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Outsider | Team Spirit | | Život Warrena Buffetta | Becoming Warren Buffett | Konkurenti | Glengarry Glen Ross | The Wall Street Code | Banking On Bitcoin | Den před krizí | Betting on Zero | Boiler Room | Rogue Trader | Velká krize | Too Big to Fail | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Peníze nikdy nespí | Money Never Sleeps | Barbaři za branou | Barbarians at the Gate | Floored | Chasing Madoff | Quicksilver | Financovat | Předpovědi | Akcie Saudi Aramco | Ceny výrobců | Průmysl | Investovat v roce 2020 | PLN | Na burze | Drahý kov | Neinvestovat | Propouštění | Visa | General Motors | Další rozvoj | Rozvoj | Celebrity | Sociální sítě | Problémy | C2C | Kolísání ceny | Finanční ztráty | Pojišťovny | Total | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Evropský průmysl | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Newmont Mining | Fidelity National Information Services | FIS | Internetový gigant | Americká automobilka | Fiat Chrysler Automobiles | UTC | AbbVie | Airbus | Goldcorp | Míra | RWE | Vivendi | Úroky | Konec roku | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Automobil | Biotechnologické společnosti | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | FB | Americké vlády | Dot-com | Uber | EY | Aurora Cannabis | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Roční růst | Peking | Americký index | Wirecard | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | ETF roku 2020 | Černé labutě | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Prodej automobilů | Američané | Návratnost | Hospodářské recese | Netflix | Inovace | Stoupající trend | Washington | Daimler | Letecké společnosti | Miliardy eur | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Poradenství | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Nový rekord | Dividendový aristokrat | Iniciativa | Podnik | Bloky | Míra zadlužení | Technické ukazatele | Ukazatele | SAP | iRobot | iRobot (IRBT) | IRBT | Technologická společnost | Akcie iRobot | Velikost ztráty | Spotřebitel | Facebook Inc. | Alibaba Group Holding | Vyplácení dividend | Obchodujte americké akcie | Krach | Komunikace | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Google | Samsung | WhatsApp | Trhy | WHO | Americké hospodářství | Filantrop | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Íránský konflikt | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Impérium | Pohyby cen | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Provozní zisk | Finanční ředitel | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Certifikace | Ceny Bitcoinu | Starbucks | FIAT | Zpomalení růstu | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | BP | Americká společnost | Taleb | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | SEC | Rozhodování | Palantir | Americké ekonomiky | Formace technické analýzy | Medvědi | Prodávající | Spuštění bitcoinů | Nejlepší biotechnologické akcie | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | ETF na S&P 500 | Bez rizika | Správci aktiv | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | Cyklické akcie | Sestupný trend | Vývoj | Pokles prodeje | Nakoupit zlato | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Rozpočtový balíček | Prudký pokles | Poradci | Lufthansa | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Mince | Tržní podmínky | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Medvědí trend | Další vývoj | Dopad na finanční trhy | Letectví | Největší pády | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Cenový vývoj | Třída aktiv | Krátkodobé dluhopisy | Silný pokles | Šíření viru | Důležitý support | New York Times | Prostor k růstu | Viceprezident | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Onemocnění | Prudký pokles cen | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Valné hromady | Algoritmy | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Kalifornie | Republikáni | Demokraté | Domácnosti | Páka | Hotovost | Prodejní tlak | Německý akciový index | Spoření | Dividendové výnosy | Záchranný balíček | Další růst | Růst | United Airlines | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Biliony | Potenciál | Platební neschopnosti | Výroba automobilů | Automobilový trh | Investice do zdravotnictví | Allianz | Americký investor | Karanténa | Výhody obchodování | Nejlepší palladiové akcie | NILSY | Anglo American Platinum | Fiat Chrysler | E-commerce | Ekonomiky | Člen představenstva | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Války | Poradce | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Hotelnictví | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Práce | Vyhoření | Vláda USA | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | Omyl | Ropný průmysl | ETF portfolio | Patenty | Menší poptávka | Big Short | CBS | CDC | CIA | Tajné služby | Španělé | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | WMT | Activision Blizzard | Massachusetts | Více peněz | GB00B03MLX29 | Anglo American | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Úspory | Procter & Gamble | Indikace | Americké produkce | Trade | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Měnový faktor | iShares Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF | ComStage Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 EUR Hedged UCITS ETF | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged - EUR | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged | Investiční tituly | Zoom Video Communications | Joe Biden | Cestování | 3M | Ryanair | Shell | Maloobchod | Zaměstnanci | Tweet | Fondy obchodované na burze | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Dividendové ETF | Inverzní ETF | Růst výnosů | Federal Reserve | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Zadlužení | Bezpečnost | Ekonomické výhody | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Podezřelé transakce | Technologický pokrok | ONE | Merck KGaA | Merck | Obchodní firmy | Auta | Hlavní trendy | Xiaomi | FBI | Měření volatility | Měření volatility trhu | Volatility trhu | Opce na VIX | ETN na VIX | ETF a ETN | Opční strategie na VXX | VXX | UVXY | SVXY | Nákup put opce | Maximální kapitál | Prodej elektromobilů | Digitální revoluce | Spekulovat | Koronavirová pandemie | Velikost fondu | Aktivity společnosti | Renault | Splunk | The Ascent of Money | Inside Job | The Wolf of Wall Street | Enron | Quants | America Psycho | The Corporation | The China Hustle | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | JDE | Salesforce | Koronavirové pandemie | Lukoil | Norilsk Nickel | Hertz | iShares China Large Cap UCITS ETF | Nissan | Vedení společnosti | Waymo | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Býčí trend | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Nikola | VectoIQ | Americká nezaměstnanost | Teorie černé labutě | Ropná krize | Black Monday | Krize na asijských finančních trzích | Dot-Com Crash | Útok na World Trade Center | 9/11 Crash | Jaderná katastrofa ve Fukušimě | Black Monday China | Cena ropy pod 0 USD | Nikola Corporation | Období krize | Cronos | Nevada | Nestlé | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Výplata | Bezpečný dolar | Covid | Analytické společnosti | Společnost Wirecard | Představenstvo | Akcie Wirecard | Jak funguje hedging? | Co je to hedging? | Zajištění diverzifikací | Rizika hedgingu | Vertical spread | Google Pay | Stimulační program | Ziskové marže | Fintech společnosti | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Medtronic | Jasný signál | MAM | Ant | Sony | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Větší riziko | Zdroj příjmů | Reputace | Reputace společnosti | Ocenění | Šance | Peugeot | DS | Růst tržeb | Investování do robotických akcií | Investice do robotiky | Historie robotiky | Druhy robotů | Umělá inteligence (AI) | Robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF | LSEETF | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | Akcie Cognex | Akcie Ocado Group | OCDO | Akcie iRobot (IRBT) | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Obchodování Over-the-counter | OTC Markets Group | Nevýhody OTC obchodování | Výhody OTC obchodování | American Depositary Receipt | American Depositary Receipt (ADR) | Verizon Communications | Technologické společnosti | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Životní úroveň | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Zlatá horečka | Konkurenční společnosti | Vepřové maso | Agnico-Eagle Mines | Anglogold Ashanti | Barick Gold | Franco Nevada | Gold Fields | Kirkland Lake Gold | Royal Gold | Sibanye Stillwater | Nikl | Prognóza ceny zlata | Prognóza ceny stříbra | Prognóza ceny platiny | Prognóza ceny palladia | Prognóza ceny ropy | Komodity s LYNX | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Petroleo Brasileiro | Čínská společnost | Měnící tržní podmínky | IPO Ant Group | Ant Group | WeCHat | Klesající tendence | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Počet akcií | Coca-Cola | Split akcie | Badger | Micro E-mini | Micro E-mini opce | E-mini opce | Micro E-mini futures | E-mini futures | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Inspirace | Zdanění | Prezidentské volby v USA | Nvidia | Snížení emisí | Universal Music | Akcie NIO | Vodíkový pohon | Elektromobily | Politici | Nová Tesla | Biden | Udržitelné investování | Americké prezidentské volby | Výkon společností | Udržitelné investice | Akcie Sony | Volby USA | Volby USA 2020 | Black Lifes Matter | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | JPM | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Share screening
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | Banka | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Indikátor | Euro | Graf | ROCE

Předchozí klíčová slova

Worldometers
Worldpay
World Systems Market
World Systems Market inc
World Techno Trade
World Tourism Barometr
Worldwide CapitalFX
Worldwide Markets
WorldWideMarkets
WorldWideMarkets Online Trading

Následující klíčová slova

WPC
W.P. Carey
W.P. Carey (WPC)
WPM
Wrightson Icap
WS Academy
WS Akademie
WSF
WSJ
WSM
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RoboMarkets webinare
Potvrďte prosím... Zavřít