Sobota 15. květen 2021 12:12
reklama
Admiral Markets new demo
reklama
Capital.com
reklama
Dukascopy

Klíčová slova - Aktuální cena ropy

img

Primagas nově nabízí zemní plyn za aktuální tržní cenu na burze. Jedinou přirážkou dodavatele je 0,16 Kč/kWh

10.05.2021 Dodávky energií za velkoobchodní ceny jsou alternativou ke klasickým pevným tarifům. I když zákazník nemá jistotu v podobě fixní platby, protože takzvaná spotová cena na burze se neustále mění, může výrazně ušetřit za marži dodavatele. Cena produktů ze spotového trhu se kromě aktuální ceny komodity a distribuce obvykle skládá z platby za dodané množství energie a fixní platbu za den či měsíc. Společnost Primagas v rámci nového produktu Transparent účtuje ke spotové ceně zemního plynu pouze 16 haléřů za každou kilowatthodinu dodané energie.
img

Biden hrozí prudkým zvýšením daní z kapitálových zisků. Rusko zvyšuje úrokové sazby kvůli vysoké inflaci

23.04.2021 Kanadská centrální banka ponechala na svém dubnovém zasedání dle očekávaní úrokovou sazbu na 0,25 %. BoC však překvapila trhy oznámením, že hodlá snížit nákupy aktiv ze 4 mld. CAD týdně na 3 mld. Banka také konstatovala, že hodlá začít navyšovat úrokové sazby již ke konci roku 2022. Trh ohodnotil zasedání BoC jako jestřábí, když americký dolar vůči kanadskému zaznamenal ve středeční seanci pokles o přibližně 0,9 %.
img

Čínská ekonomika roste rekordním růstem o 18,3 %. Inflace v USA i EU začíná růst nad stanovené cíle

16.04.2021 Čínská ekonomika v první čtvrtletí dosáhla rekordního meziročního růstu na úrovni 18,3 %. Ekonomové však varují, že jsou čísla zkreslená, jelikož se porovnávají s obdobím, kdy tamní ekonomika zaznamenala obrovský propad. Čína byla v minulém roce jedinou velkou ekonomiku, která nezaznamenala v celoročním vyjádření pokles ekonomiky.
img

MMF zlepšil odhad růstu globální ekonomiky na 6 %. Itálie připravuje podporu pro firmy ve výši 30 mld. eur

09.04.2021 Mezinárodní měnový fond upravil odhad růstu globální ekonomiky směrem nahoru z 5,5 % na 6 %. Prognózu fond upravil zejména kvůli dalším stimulačním opatřením, které zavedly vlády v některých velkých ekonomikách a také kvůli postupnému proočkování obyvatelstva. MMF však upozorňuje na velmi nejistý vývoj světové ekonomiky, který bude závislý na vyřešení koronavirové krize.
img

Ustojí akcie Nike bojkotování na čínském trhu?

07.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Nike, neboť společnost čelí jistým problémům kvůli svému firemnímu stanovisku. Konkrétně se jedná o kritiku vnitrostátní politiky Čínské lidové republiky, kterou země zaujímá vůči etnickým Ujgurům.
img

Long signál na WisdomTreePhysical Palladium (VZLB)

07.04.2021 WisdomTreePhysical Palladium je ETC, který investuje do palladia a replikuje výkonnost podkladového indexu se zajištěným dluhovým závazkem krytým fyzickým drahým kovem. Dlouhodobě nastavený boční pohyb byl nedávno porušen prudkým výpadem směrem nahoru.
img

Vesmírné akcie 2021: Inspirujte se společnostmi, které míří ke hvězdám!

01.04.2021 Vesmír fascinuje lidstvo odjakživa a zájem o něj neopadl ani v 21. století. Není to tak dávno, co sonda Perseverance přistála na Marsu, aby mohla pátrat po stopách života na této planetě. Vesmír je ale také plný příležitostí. Mnoho investorů vidí ve vesmíru budoucnost. Ať už se jedná o vesmírnou turistiku nebo využívání vesmíru pro jiné účely. První vesmírný závod náhle skončil poté, co Neil Armstrong přistál na Měsíci.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

24.03.2021 Na konci ledna společnost pod vedením Elona Muska svými finančními výsledky investory nemile překvapila. Přestože Tesla poprvé v historii uzavřela celý kalendářní rok v černých číslech, investoři od společnosti očekávali více. Po dlouhodobém nárůstu přišel prudký pokles ceny až pod EMA-50.
img

Long signál na akcie Tilray (TLRY)

17.03.2021 Tilray se zabývá výzkumem, kultivací, výrobou a distribucí léčebného konopí a kanabinoidů a následným zpracováním konopných produktů. Akcie prošly začátkem roku silnou medializací, v důsledku čehož se jejich cena ztrojnásobila. Následovala stejně intenzivní korekce, po které se cena stabilizovala.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

Cena stříbra v roce 2021: Bude rostoucí trend nadále pokračovat?

04.02.2021 Stříbro je poslední dobou na vzestupu. Události posledních dnů ho navíc dostaly do popředí světových médií zejména v souvislosti se snahami uživatelů Reddit skupiny WallStreetBets. Těmto obchodníkům se povedlo vyhnat akcie GameStop do závratných výšin. O něco podobného se teď údajně pokouší i na tomto cenném kovu.
img

Cena ropy v roce 2021: Vše, co musíte o černém zlatu vědět!

22.01.2021 Ropa je již několik desítek let nejpoužívanější surovinou na světě a její cena má velký dopad na světovou ekonomiku. Rok 2020 byl plný událostí, které s cenou ropy otřásly v základech. V jednu chvíli se dokonce cena za barel dostala do záporných hodnot. Ke konci roku se ale situace celkem stabilizovala a vývoj ceny ropy šel opět nahoru. S novým rokem ale nastává otázka, co bude dál. Má ropa již to nejhorší za sebou? Můžeme očekávat růst ceny tohoto černého zlata?
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy do konce roku 2020?

01.10.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Investice do zlata – nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2020

24.07.2020 Akcie těžařů zlata jsou mezi investory velmi oblíbené. Zlatý trend dlouhodobě nedosahoval dobrých výsledků, ale od roku 2019 se situace změnila a býci přebrali kontrolu. Akcie těžařů zlata mohou nesmírně profitovat z nové zlaté rally. V následujícím článku se podíváme na vše, co potřebujete jako investor vědět o zlatě a představíme vám nejzajímavější zlaté akcie pro rok 2020.
img

Investice do stříbra – nejlepší akcie těžařů stříbra v roce 2020

23.07.2020 Vzácné kovy byly od krize COVID-19 ve středu zájmu mnoha investorů a po letech bočního pohybu jsme opět zaznamenali rostoucí trendy. Akcie těžařů stříbra a zlata se v posledních měsících vyvíjely velmi pozitivně. Hlavním důvodem je fakt, že investoři, kteří reagovali na prudký pokles globálního růstu v důsledku pandemie COVID-19, považují drahé kovy za tradičně bezpečná útočiště.
img

Ceny elektřiny pro domácnosti jdou nahoru navzdory pádu cen energií na burzách

30.03.2020 Přestože se světové komoditní trhy padají pod tlakem koronavirové pandemie, distributoři elektrické energie ještě stihli dramaticky zdražit dodávky domácnostem v České republice. Podle analýzy brokera CFD World až o čtvrtinu. Důvodem je předchozí zdražování elektřiny na evropských burzách.
img

Cena ropy – Jak se bude vyvíjet kurz ropy v roce 2020?

13.02.2020 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu.
img

Benzín by měl výrazně zlevnit. Nafta bude zlevňovat jen mírně

22.01.2020 V uplynulém týdnu jsme mohli pozorovat mírné snižování cen pohonných hmot. Tento trend se bude udržovat i v následujících týdnech. Aktuální cena ropy i kurz koruny vůči dolaru umožňují pumpařům snižovat ceny. Ti se však k tomuto kroku odhodlávají pomalu a jen na místech, kde je vysoká konkurence čerpacích stanic.
img

Cena zlata v roce 2020 – vítěz mezi drahými kovy?

17.12.2019 Bude zlato v roce 2020 vítěznou komoditou? Někteří investoři věří, že jsme na začátku dlouhodobého silného býčího trendu, srovnatelného s obdobím mezi lety 2009-2011. Cena zlata v té době vzrostla ze 700 USD na 1900 USD.
img

Okénko trhu - Výsledek obchodních rozhovorů USA-Čína stále nejistý

18.11.2019 V meziměsíčním srovnání se ceny průmyslových výrobců v říjnu snížily o 0,3 %, jejich meziroční dynamika dále klesla na 0,9 %. K tomuto růstu přispívají zejména ceny v odvětví elektřiny, plynu a páry, které vzrostly o 7,5 %, zvyšovaly se i ceny producentů v oblasti potravinářství (o 3,3 %). Naopak výrazně klesají ceny koksu a rafinovaných ropných výrobků a ceny chemických produktů. Ochabující poptávka v průmyslu snižuje tlaky na růst cen, což naznačují i průzkumy mezi nákupními manažery. Rovněž aktuální cena ropy na úrovni 60 USD/barel bude i v dalších měsících přispívat k nižším cenám v chemickém průmyslu. Podobně i klesající ceny producentů v eurozóně budou přes nižší dovozní ceny působit i na inflaci výrobních cen v tuzemsku. Na počátku roku 2020 by měl postupně odeznívat i rychlý růst cen elektřiny. Zejména vlivem vyšší inflace v první polovině roku by však měl průměrný růst cen výrobců letos dosáhnout hodnoty mírně pod 3 %. Průměrný růst v příštím roce by pak měl být vlivem výše zmíněných faktorů podstatně nižší.
img

Růst cen průmyslových výrobců dál ubírá tempo

18.11.2019 V meziměsíčním srovnání se ceny průmyslových výrobců v září snížily o 0,3 %, jejich meziroční dynamika dále klesla na 0,9 %. K tomuto růstu přispívají zejména ceny v odvětví elektřiny, plynu a páry, které vzrostly o 7,5 %, zvyšovaly se i ceny producentů v oblasti potravinářství (o 3,3 %). Naopak výrazně klesají ceny koksu a rafinovaných ropných výrobků a ceny chemických produktů, které jsou rovněž ovlivněny nižšími cenami ropy na světových trzích.
img

Investice do platiny: 3 nejlepší platinové akcie roku 2019

03.10.2019 Platina jako vzácný kov s širokým využitím napříč sektory patří mezi suroviny, o které prozatím mnoho investorů neprojevuje zájem. Je to ale chyba? Zlato a stříbro jsou sice mezi obchodníky nejznámější, ale zdaleka se nejedná o jediné komodity, do kterých stojí za to investovat. Platina je, stejně jako jiné drahé kovy, považována za bezpečné útočiště navíc i v dobách recese.
img

Cena ropy – prognóza na rok 2019

03.09.2019 Vývoj ceny ropy je dnes pro mnoho investorů důležitějším faktorem pro směrování globálního růstu než ekonomická data nebo trendy na dluhopisovém a devizovém trhu. Pokud poptávka po ropě vzroste, ekonomický motor zrychluje. Alespoň se toto tvrzení jeví jako logické. Nemusí to být však vždy pravda.
img

Technická analýza: Cena ropy ve znamení vyvážených sil

06.09.2018 Přestože se aktuální cena ropy nachází na úrovni z minulého týdne, nouze o zajímavé události rozhodně nebyla. Ropní býci se nejprve zaradovali z čísel agentury EIA, která reportovala pokles zásob o 2,566 mil. barelů (trh očekával pokles o 0,686 mil. barelů). Dalším důvodem pro posílením ceny „texaského čaje“ byl hurikán blížící se na americké východní pobřeží, který měl za následek evakuaci několika ropných plošin v Mexickém zálivu.
img

Globální makroekonomická situace nahrává vysokým cenám komodit

25.04.2018 Cenám komodit nahrává globální ekonomická situace, jejich další růst nebo alespoň udržení stávající úrovně podporuje řada faktorů. O tom, že komodity si letos povedou lépe než loni, jsou přesvědčeni i analytici Světové banky.
brent-02062016-6.png

Ropa smazala ztráty a pokračuje v růstu

02.06.2016 Světové ceny ropy dnes pokračují v růstu, k němuž jim pomohla zpráva o poklesu zásob suroviny ve Spojených státech. Severomořská ropa Brent se tak vrátila nad hranici 50 dolarů za barel. Ropa tak smazala ztráty, které přechodně zaznamenala v reakci na neschopnost členů Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) dohodnout se na jednotném postoji k těžbě.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čína | Finance | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Moody's | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Koruna | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Divergence | Německo | Turecko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bloomberg | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dlouhá pozice | Dolarový index | Dollar | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Futures | Gap | Grafy | Hedging | High | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kurz | Long | Low | MMF | MT4 | Margin | Marže | Měna | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Pákový efekt | RRR | RSI | Rally | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Směnný kurz | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | GBP | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | Komoditní trhy | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Těžba ropy | Futures kontrakt | Ceny komodit | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | IEA | Euronext | Partners | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Financování | Investovat | Index cen | Výrobní náklady | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Ceny akcií | Vzdělávání | Raiffeisenbank | Aktivum | EPS | Index | Likvidní | Odpor | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie ropy | Akcie Tesla | Aktuální cena ropy brent | Aktuální cena stříbra | Aktuální cena zlata | Aktuální ceny ropy | Aktuální vývoj ceny ropy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Barel ropy | BH Securities | Brent | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena dolaru | Cena ropy brent | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Cena za barel ropy | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | CZK | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomický růst | Elektřina | Eura | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční rizika | Fondy | Fortuna | Fyzické zlato | Graf | Graf ceny zlata | Graf vývoje ceny ropy | Guvernér ČNB | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční kovy | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování do zlata | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jeden dolar | Jiří Rusnok | Komoditní | Kurz akcie | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz stříbra | Kurzy | Kurzy ropa | Kurzy ropy | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování se zlatem | Ocenění akcií | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropa graf | Ropy | Rubl | Řízení rizika | Signály | Státní dluhopisy | Shares | Surová ropa | Světové ceny ropy | Transakční náklady | Trh | Unce zlata | Výnosy z dluhopisů | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Předpověď | Zisky | EIA | ING | Benzín | Buffett | EBITDA | Ex-dividend | Index relativní síly | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Měď | ROCE | ROE | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Převis | Tržby | Světové ekonomiky | Western Union | Kontrakt | Volby | E-mini | Burze | Commodities | Investment | Průvodce obchodováním komodit | Aramco | Rhodium | Markit | Microsoft | State Street | CME Group | Baker Hughes | Členové OPEC | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Barrick Gold | Zvyšování sazeb | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Podnikání | Jak investovat do komodit | Globální trhy | Stock Exchange | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Energie | Severomořská ropa | PIRA | Earnings | BlackRock | Příprava | Přehled | Volby v USA | Christine Lagardeová | Global Advisors | Cena kontraktu | Futures kontrakty | Contango | Úřad pro energetické informace (EIA) | Vývoj ceny ropy WTI | Firmy | Aktuální vývoj | Akcie těžařských společností | Glencore | IHS | Xetra | Globální ekonomický růst | Globální ekonomiky | Nervozita | Černé pondělí | Richard Branson | Alibaba | Halliburton | Akcie Virgin | Akcie ropných společností | Propad | Poměr zlata a stříbra | Ropné společnosti | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Eurex | TradingView | S&P | Guvernér | Ztráty | Bezpečné útočiště | Nálada na trhu | Sinopec | Ekonomická data | Historická maxima | Nejistota | Saúdská Arábie | Akcionáři | Zajištění | Úvěrové krize | Baidu | Digitální měna | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Poptávka investorů | Rekordní maxima | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Ekonomická situace | Průzkum | Graf ropy | Krize | Zisky firem | Světové trhy | Investovat do akcií | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Příjmy | Podnikatelská aktivita | Podnikatelská aktivita v eurozóně | ExxonMobil | Finanční domy | ČTK | Aktuální cena | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Tisková konference ECB | Hlavní ekonom | Očekávání | IHS Markit | ex | State Street Global Advisors | Kurz americké měny | Okénko trhu | Obchodování ropy | Cena palladia | Sladká ropa | Breakout Trader | Akciové společnosti | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | Digitální zlato | LYNX Trading | ETC | Jak fungují akcie | Vzácné kovy | Kobalt | Investování s LYNX | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | LYNX webinář | Lockheed Martin | OPEC+ | Obchodní válka | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Nákup zlata | Výplata dividend | RDSA | Royal Dutch Shell | Americký dolarový index | Obchodní rozhovory | Trh s ropou | Ruská centrální banka | Dodávky ropy | Cena plynu | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Marihuanové akcie | Nervozita na trzích | Růst zisků | Index spotřebitelské důvěry | Cíl ČNB | Odhady analytiků | Společnost Apple | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | Palladiové akcie | Cena komodity | Investice do konopí | Konopné akcie | Investice do marihuany | Cena zemního plynu | Obchodujte ropu | Uber Technologies | Obchodování platiny | AMS | Ceny pohonných hmot | Sharpe ratio | Akcie a ETF | Ropné akcie | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Pokles cen | Vanadiové akcie | Vanad | Štěpán Křeček | Poptávka po stříbru | Akcie týdne | Burzovní průvodce | Kapitálové výdaje | Stříbrné mince | Saudi Aramco | Denní graf | Italská vláda | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Růst ceny ropy | UCITS | Nejlepší vanadiové akcie | iShares | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Akcie Anglo American Platinum | Akcie Impala Platinum | Akcie Sibanye Gold | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Ochrana před inflací | Zlaté ETF | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Hospodářské dopady | Cena akcie | Očekávané Earnings | Měnový systém | Obchodní spory | Obchodujte | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | Huawei | Čistý zisk | Obchodní model | Ceny benzínu | IOT | Investice do ropy | ČNB Jiří Rusnok | Objem | MSFT | Cennější než zlato | Těžba v USA | Inflace v USA | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Hlavní události | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Martin Krištoff | Applied Materials | UnitedHealth | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen průmyslových výrobců | Růst cen | CBI | Studie | 4G | Bilance | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Lagardeová | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Rezistenční pásmo | Trendová linie | INTC | Walt Disney | 5G | Dvojité dno | Globální trh | Konkurenti | Financovat | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | PLN | Na burze | Drahý kov | Tržní kapitalizace firmy | Průmyslová výroba v Německu | General Motors | Rozvoj | CFD World | Zdražování | Problémy | NAFTA | Finanční ztráty | Total | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Newmont Mining | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Amgen | Ropná zařízení | Goldcorp | Míra | Konec roku | Investujte | Bankovní vklady | AAPL | Disney | Nike | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Kraft Heinz | Ziskovost | Nízké ceny ropy | Klesající trend | Předpokládaný vývoj | Napětí mezi USA a Íránem | Exact Sciences | Návratnost | Washington | Vysoká dividenda | Írán | Irák | Ministr energetiky | T. Rowe Price | Sezónnost | Budoucnost | ASML | Analytička | Ukazatele | SAP | iRobot | IRBT | Krach | Komunikace | Trump | Prezident | AMGN | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Boeing | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Výdaje | Strach z koronaviru | Čínská vláda | BP | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | SEC | Formace technické analýzy | Brent Crude Oil | West Texas Intermediate | Medvědi | Poptávky po ropě | Organizace zemí vyvážejících ropu | Valuace | COVID-19 | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | Šéfka ECB | Sestupný trend | Kanadská centrální banka | Vývoj | Analytická společnost | Šok | Mzda | Nakoupit zlato | Guru | Výkyvy | WP | Cenové války | Prudký pokles | Program nákupu aktiv | Royal Dutch Shell (RDSA) | Mince | Profitovat | Medvědí trend | Nízká cena ropy | Letectví | Cenový vývoj | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Ropné cenové války | Texas | Manufacturing | Domácnosti | Výrobce letadel | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Citrix | Citrix Systems | Dávky v nezaměstnanosti | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Tisková konference | Potenciál | Ceny elektřiny | Nejlepší palladiové akcie | Riziko inflace | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Organizace | Akcie Apple (AAPL) | Internet věcí | Práce | Údaje | DPH | Mexiko | Ropný průmysl | Globální trh s ropou | Cushing | Výroba v Německu | UnitedHealth Group | Jednání OPEC | Jednání OPEC+ | Španělé | Snížení produkce | WMT | Více peněz | Long signál na akcie | WisdomTree | Úspory | Hospodářské oživení | USD za barel | Američtí těžaři | USO | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Producenti ropy | Situace na trhu s ropou | Cenové pohyby | Reddit | Cena surové ropy | Surové ropy | Břidlicové ropy | WEI | Joe Biden | Shell | Zaměstnanci | Gilead | Rally na akciích | PEPSICO | Turistika | Dlouhodobý trend | ETN | Zdražení ropy | Skladování ropy | Dluhy | Akcie Nike | NKE | Merck | Expedia | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | CL | Advance Auto Parts | Manažeři | Omezení produkce | Mondelez | JDE | Průraz | Pozitivní sentiment | PEPP | Vedení společnosti | Býčí trend | Období krize | Oklahoma | Nevada | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Propad cen | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Infekce Covid | Snížení nákladů | Velké investice | Dopad pandemie | Steve Jobs | Zdroj příjmů | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Růst tržeb | Ceny | Verizon Communications | Zakladatel Amazonu | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Zlatá horečka | Akcie u LYNX | Blue Origin | Napětí mezi Čínou a USA | Prezidentské volby USA | Virgin Galactic | Počet akcií | Globální pandemie Covid-19 | Globální pandemie | Zvýšení daní | Coca-Cola | Analýza ceny | Rentabilita | Inspirace | Mezinárodní agentura pro energii | TSLA | Qualcomm | Snížení emisí | Vývoj ceny akcie | Snížit emise | Biden | Co je to ropa? | Druhy ropy | Vliv členů OPEC | Vývoj ceny ropy v roce 2020 | Nepokoje na Blízkém východě | American oil future | Cena American oil future | Ropný trend | Aktuální cena ropy (graf) | Graf ceny ropy | Dlouhodobý graf ceny ropy | Investovat do ropy | Jak můžete investovat do ropy? | Turbo certifikáty | Investování do ropných akcií | Prognózy na cenu ropy | Marathon Petroleum | Marathon | Průmyslové zakázky | Měnový fond | iPhone | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | Intel | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Futures na ropu | SAP AG | XOM | CVX | CSCO | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Electronic Arts | Klesající dolar | QCOM | GPS | Praktické tipy | Proražení | GME | GameStop | H&M | BIDU | Očkování | Mutace viru | MGM | Stimulační balíček | Růst ceny | Zvýšení ceny | Brands | Shopify | Firma Boeing | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Acacia Communications | Tilray | TLRY | Konopí | MRK | WU | Macrotrends | Macrotrends.net | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | PEP | WallStreetBets | Akcie GME | GameStop (GME) | Reddit skupina | Reddit WallStreetBets | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Akcie společnosti GameStop | UNH | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | Iridium | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Růstový trend | Akcie Tilray | AIG | SPWR | Akcie Boeing | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Dlouhodobý investor | Tilray (TLRY) | GameStop akcie | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | WisdomTreePhysical Palladium | VZLB | WisdomTreePhysical Palladium (VZLB) | Společnost Primagas | Primagas
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Aktuální cena akcie Unipetrolu
Aktuální cena akcií
Aktuální cena benzínu v USA
Aktuální cena bitcoin
Aktuální cena bitcoinu
Aktuální cena dolaru
Aktuální cena eura
Aktuální cena investičního zlata
Aktuální cena plynu
Aktuální cena pšenice

Následující klíčová slova

Aktuální cena ropy brent
Aktuální cena ropy (graf)
Aktuální cena stříbra
Aktuální cena stříbra za 1g
Aktuální cena zlata
Aktuální cena zlata a stříbra
Aktuální cena zlata dnes online
Aktuální ceny akcií
Aktuální ceny ropy
Aktuální ceny zlata dnes
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB forum 2021
Potvrďte prosím... Zavřít