Čtvrtek 13. květen 2021 11:31
reklama
Dukascopy
reklama
Capital.com
reklama
Capital.com

Klíčová slova - UCITS

img

Investice do zlata: 4 nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2021!

07.01.2021 Lidstvo je fascinováno zlatem již po staletí. Využívá se při výrobě šperků, v elektronice i jako platidlo. Investice do zlata přitahuje obchodníky samozřejmě i v roce 2021. Zejména po slibném předchozím roku, kdy cena zlata dosáhla svých historických maxim.
img

Index DAX: Vše co musíte vědět o nejznámějším evropském indexu

10.12.2020 Index DAX 30 (dále jen DAX) je jedním z nejznámějších a největších evropských akciových indexů. V současné chvíli pod něj spadá 30 největších německých akciových společností obchodovaných na burze ve Frankfurtu. Dle vývoje tohoto indexu se často určuje vývoj německé a evropské ekonomiky.
img

Investice do vody: 3 zajímavé akcie pro vaše portfolio

09.12.2020 O akcie společností, které se angažují ve vodním sektoru, je mezi investory stále větší zájem. Populační růst v kombinaci se změnou klimatu a dalšími faktory způsobují, že pitná voda začíná být z dlouhodobého hlediska nedostatkovým zbožím.
img

Dividendové strategie – Jak na pravidelný příjem díky dividendám

30.10.2020 Pasivní dodatečný příjem z úroků a dividend je to, na co cílí stále více investorů. Přestože v dobách s nízkými úrokovými sazbami nejsou výnosy z investic s pevným úrokem příliš lukrativní, s dobře promyšlenou dividendovou strategií je možné dosáhnout nadprůměrného výkonu a překonat zhodnocení největších akciových indexů.
img

Investice do solární energie – slibný zdroj alternativní energie budoucnosti

23.10.2020 Ceny akcií ze sektoru solární energie rostou raketovým tempem. Technologie alternativních zdrojů energie využívá stále více společností i domácností. Potřeba udržitelné energie je stále jasnější. Solární technologie jsou navíc díky neustálým inovacím stále levnější a dostupnější. Co se přesně děje na zajímavém solárním trhu? A jak můžete z aktuálního vývoje jako investor profitovat?
img

10 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

07.08.2020 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
C:\fakepath\krypto1.jpg

Bitcoin ako rezerva

31.07.2020 Posledné týždne začal bitcoin znova zaujímavo rásť a pútať pozornosť. Pozrime sa bližšie na niektoré pádne dôvody prečo a tiež na to prečo sa niekedy hovorí o bitcoine ako o zlate 21. storočia a má výhody oproti oproti inštrumentom, cez ktoré sa zvykne zlato obchodovať.
img

Investice do zlata – nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2020

24.07.2020 Akcie těžařů zlata jsou mezi investory velmi oblíbené. Zlatý trend dlouhodobě nedosahoval dobrých výsledků, ale od roku 2019 se situace změnila a býci přebrali kontrolu. Akcie těžařů zlata mohou nesmírně profitovat z nové zlaté rally. V následujícím článku se podíváme na vše, co potřebujete jako investor vědět o zlatě a představíme vám nejzajímavější zlaté akcie pro rok 2020.
img

Investice do robotiky a umělé inteligence: nejlepší robotické akcie v roce 2020

16.07.2020 Investování do robotických akcií je stále populárnější. Přestože robotika není ještě vyloženě součástí našich každodenních životů, roboti jsou stále důležitější v odvětvích, jako je letecký, automobilový, lékařský a potravinářský průmysl. Jaký vývoj probíhá v tomto odvětví? A které robotické akcie jsou momentálně zajímavé? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o megatrendu robotiky a představíme vám nejperspektivnější akcie z tohoto ekonomického sektoru.
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Investice do marihuany – Nejlepší konopné akcie a ETF v roce 2020

12.06.2020 Akcie marihuany patří od poloviny roku 2017 na burze mezi absolutní fenomény. Není divu, protože ve stále více regionech světa je konopí legalizováno, stále více států USA marihuanu postupně legalizuje. V Evropě řada států zlegalizovala marihuanu pro lékařské účely.
img

Nejlepší akcie a ETF na indickém trhu v roce 2020

29.05.2020 Indie je rozvíjející se ekonomikou s obrovským potenciálem. Pro mnoho investorů je indická ekonomika stále neznámou oblastí, která však skrývá mnoho investičních příležitostí ale i specifických rizik.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

5 nejlepších short ETF DAX pro ochranu vašeho investičního portfolia v roce 2020

13.05.2020  ETF (Exchange Traded Funds) jsou velmi efektivním a jednoduchým způsobem, jak investovat do vývoje celých seg...
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
img

5 nejlepších ETF na Nasdaq 100

21.04.2020 Americký index Nasdaq 100 zahrnuje nejdůležitější a největší společnosti kótované na americké počítačové burze NASDAQ pod jednou střechou. Mezi investory na celém světě je Nasdaq 100 vnímán jako symbol silných a progresivních společností, jejichž akcie v průběhu let generovaly obrovské zisky.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

14.03.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná.
img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

19.02.2020 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

Výběr 10 nejlepších dividendových aristokratů a ETF roku 2020

09.01.2020 Dividendový aristokrat je společnost, která nepřetržitě zvyšuje dividendu po dobu 25 let. Zpravidla se nejedná o cyklické akcie. Dividendoví aristokraté nebývají příliš zasaženi recesí a někdy i dokonce svoji dividendu v období recese nadále zvyšují.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2020

02.01.2020 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem. Kombinací obou jsou pak ETF, které se soustředí na akcie s vysokými dividendami. 5 nejznámějších dividendových ETF vám představíme v následujícím článku.
img

MSCI World Index – Průvodce indexem & 10 nejlepších ETF

28.11.2019 MSCI World Index můžeme s trochou nadsázky nazvat králem akciových indexů. Prvním důvodem je fakt, že index letos slaví 50 let, což z něj činí jeden z nejstarších akciových indexů. Zadruhé index poskytuje dokonalý obraz o vývoji globálních akciových trhů. Přibližně 1 650 akcií z celé řady průmyslových odvětví ve 23 nejdůležitějších průmyslových zemích je spojeno do jediného indexu.
C:\fakepath\nasdaq.jpg

Začnite obchodovať index Nasdaq

13.11.2019 Jedným z najobľúbenejších inštrumentov na obchodovanie je americký index Nasdaq 100. Ako sa odlišuje od ostatných známych indexov a prečo je zaujímavou voľbou pre krátkodobé obchodovanie a tiež dlhodobé investovanie? Aj na to sa pozrieme v tomto článku.
img

Euro Stoxx 50 – Vše o nejdůležitějším evropském akciovém indexu

16.10.2019 Index Euro Stoxx 50 je měřítkem rozvoje evropského akciového trhu a vlajkovou lodí eurozóny pro mezinárodní investory. Jedná se o nesmírně důležitý ukazatel (benchmarkový index) pro fondy investující v Evropě. Slouží také jako základ pro deriváty všeho druhu, od klasických termínovaných smluv až po ETF. V následujícím článku naleznete vše, co potřebujete vědět o jednom z nejdůležitějších evropském akciovém indexu.
C:\fakepath\regulace.png

Vplyv regulátora ESMA na finančné trhy

23.09.2019 S nariadeniami ESMA sa stretol už asi každý trader, pre obchodníkov na forexe bola najvýraznejším zásahom smernica MiFID II ale hlavný európsky regulátor má toho na práci oveľa viac. Pozrime sa v skratke na smernice a regulácie ESMA naprieč celým finančným systémom.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2019

20.09.2019 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

5 Nejlepších ETF na S&P 500 – investujte do nejvýznamnějšího akciového indexu na světě

15.04.2019 Standard & Poor’s 500, nebo zkrátka S&P 500, je nejdůležitějším akciovým indexem v USA. Jelikož Wall Street je stále světovým měřítkem trhu a neoficiálním symbolem burzy. Dá se říct, že S&P 500 je nejdůležitějším indexem na světě.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Nový Zéland | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | USA | Británie | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Evropské akcie | New York | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Nikkei | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Valná hromada | Bloomberg | Blue chip | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Burza | Burzovní index | CEO | CFD | Cap | Cash flow | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Denní obchodování | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Large Cap | Futures | G7 | Grafy | Hedging | High | IPO | ISIN | Index DAX | Exchange Traded Fund | Indikátory | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | Lot | Low | MIFID | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měna fondu | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Nemovitostní fond | Nástroj | OTC | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Pákový efekt | Rally | Rating | Reinvestice | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SICAV | Short | Split | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Swiss | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | JPY | CAD | GBP | ČEZ | Obchodování | Morgan Stanley | Euro STOXX | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Admiral Markets | Indexy | OSN | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Blue chips | Fond | Exxon Mobil | Trh s nemovitostmi | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Makroekonomické události | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Futures kontrakt | Zkušenosti | Panika | Optimismus | Výsledky | Contract for Difference | Investiční příležitost | Bohatství | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Výrobní náklady | Portugalsko | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Komoditní spready | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Ceny akcií | Vzdělávání | Aktivum | Index | Investiční strategie | Likvidní | Vnitřní hodnota | Volatilní | Kasina | Akcie Apple | Akcie Microsoft | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Analýzy | Brent | Brokeři | Burzovní indexy | CAC40 | CashFlow | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CFD kontrakt | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Černá labuť | DAX 30 | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomický cyklus | Ekonomický růst | Eura | Euro Stoxx 50 | Exchange | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Fiskální rok | Fondy | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Hang Seng | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | HSBC | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční plán | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investovat do zlata | Irsko | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Jak nejlépe investovat | EBay | JP Morgan | Kam investovat | Komodita | Komoditní | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurzy | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Nové trhy | Obchodování se zlatem | Ocenění akcií | Online broker | Pasivní příjem | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Roboti | Ropy | Řízení rizika | Signály | Směnné kurzy | SPX | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volkswagen | Vývoj ceny zlata | Webináře | WTI | Zavedení eura | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Trading Central | Buffett | Čistý dluh | EBITDA | Indie | Měď | Provozní marže | Redukce | REIT | ROCE | Small caps | Itálie | Akciová společnost | Investiční instrument | Tržby | Clearing | Světové ekonomiky | Contract | Kontrakt | Intraday trading | Trader Workstation | Volby | E-mini | Retail | Burze | Commodities | Currency | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Investment | Penny stock | Zlatý standard | Microsoft | MSCI | State Street | NATO | Barrick Gold | Kurz EUR/USD | Brazílie | Finanční systém | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Měnové riziko | Stock Exchange | Renminbi | Zvyšování úrokových sazeb | Otočení trendu | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Energie | BlackRock | Znalost | Přehled | Politické napětí | Bankovnictví | Futures kontrakty | Swapy | City | Firmy | Aktuální vývoj | Xetra | Cenné kovy | Realitní trh | Daňové příjmy | Deutsche Börse | S&P Global | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Ztráty | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Oslabení dolaru | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Exxon | Chevron | Mzdy | Dosahovat zisku | Krize | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Indexové fondy | Výnosy | Očekávání analytiků | Příjmy | Čistý příjem | Alphabet | Aktuální cena | Investice v Číně | Sillicon Valley | Belgie | Švédsko | Norsko | Dánsko | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | ex | Akcie firem | Spekulativní investoři | Tržní kapitalizace společnosti | Cena palladia | Breakout Trader | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Akciové společnosti | Veřejně obchodované fondy | Americký akciový trh | Investiční alternativa | Palladium | Obchodování indexů | Investovat do Bitcoinu | Měnové zajištění | MiFID II | LYNX Trading | BTCUSD | Investiční nástroj | Monero | ETC | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Invesco | Nemovitostní fondy | ESMA | MSCI World Index | Jak fungují akcie | Online kasina | Složený úrok | Začít investovat | Obchodní války | FinTech | Výkonnost indexů | Investování do ETF | Očekávání investorů | Růstové akcie | Obchodní válka | Vysoké standardy | Podniky | Odpovědné investování | Technologické akcie | FAANG | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Graf indexu | ZISIF | Obchodování akcií | Hlavní akciový index | HKD | Marihuanové akcie | Hodnota amerického dolaru | MSCI All Country World | Jiné měny | Růst zisků | Obchodované fondy | Německé akcie | Hodnota indexu | Odhady analytiků | Čínské firmy | Majetek | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Vysoké zisky | Nakoupit akcie | Palladiové akcie | MiFID 2 | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | Rozdílové smlouvy | Graf indexu S&P 500 | Infineon | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Tencent Holdings | iFX | Americké společnosti | Volný čas | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Ropné akcie | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Maržový účet | Farmaceutické akcie | NQ100 | Konglomerát | Indická ekonomika | Burzovní průvodce | MDAX | Čeští investoři | Gram zlata | Vlastní akcie | Výše dividendy | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | EMIR | CRAR | MiFIR | Pictet | iShares | Dluhopisové ETF | ESG | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Obchodování zlata | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Očekávaný růst | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Zlaté ETF | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Obchodujte | McKinsey | Digitalizace | S&P 500 Index | Čistý zisk | Obchodní model | Hazard | MetaTrader 5 Supreme Edition | Hongkong | AEX index | Objem | MSFT | Obchod | Myšlenka | Proroctví | Obrat trendu | Obchodujte index Nasdaq | Obchodujte index | Supreme Edition | ETF QQQ | NQ100 CFD | QQQ | Nasdaq Financial 100 | UCITS ETF | Firma | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | PEGI | Pfizer | Obchodovat na burze | Studie | Vysoké riziko | Index DOW | Ekonomický vývoj | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Legislativa | Rozdělení zisku | INTC | 5G | Finanční rezervy | Evropští investoři | Globální trh | Konkurenti | Financovat | Předpovědi | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Ceny výrobců | Průmysl | Na burze | General Motors | Výrazný pokles | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Celebrity | Běžný investor | Problémy | Pojišťovny | Prognózy | Nejistoty | Válka mezi USA a Čínou | Kontrakty | Prohlášení | Yahoo | Amcor | Newmont Mining | Farmaceutická společnost | AbbVie | Goldcorp | Společnost Microsoft | Míra | RWE | Vivendi | Úroky | Investujte | Nižší likvidita | Šperky | Biotechnologické společnosti | AAPL | AT&T | Významné zisky | Americké vlády | Dot-com | Aurora Cannabis | CanniMed Therapeutics | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Roční růst | Předsevzetí | Průmyslové podniky | Americký index | Wirecard | Ziskovost | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | Černé labutě | Dlouhodobí investoři | Prodej automobilů | Návratnost | Netflix | Inovace | Americké dolary | Washington | Daimler | Vysoká dividenda | Miliardy eur | Velké trhy | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | ASML | Poradenství | Německá společnost | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Dividendový aristokrat | Psychologie dividend | Reinvestice dividendy | Obchodování dividendových akcií | Bloky | Míra zadlužení | Ukazatele | SAP | iRobot | iRobot (IRBT) | IRBT | Akcie iRobot | Vyplácení dividend | Komunikace | Trump | Čínské indexy | Koronavirus | Google | WhatsApp | Anglie | Trhy | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Většinový podíl | Negativní dopad | Pokles | Situace | Finanční ředitel | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Aktuální technická analýza | FIAT | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Dovednosti | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | SEC | Americké ekonomiky | Medvědi | Prodávající | Nejlepší biotechnologické akcie | COVID-19 | ETF na S&P 500 | Deutsche Telekom | Nemovitý majetek | Bez rizika | Ekonomické recese | Vývoj | Nakoupit zlato | Guru | Výkyvy | Současná cena | Obrovské ztráty | WP | Indické akcie | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Bankovky | Mince | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Další vývoj | Letectví | Největší pády | Masivní propad | Tržby společnosti | Standard & Poor’s 500 | Největší propad | Šíření viru | Důležitý support | New York Times | Prostor k růstu | Justin Trudeau | Index NASDAQ 100 | Pandemie COVID-19 | Historie | Příležitosti k nákupu | Valné hromady | Unilever | Kalifornie | Domácnosti | Páka | Hotovost | Německý akciový index | Dividendové výnosy | Další růst | Růst | United Airlines | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Biliony | Potenciál | Platební neschopnosti | Automobilový trh | Investice do zdravotnictví | Allianz | Karanténa | Rozložení kapitálu | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Hotelnictví | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Práce | Vyhoření | Společnost Unilever | Podíl na trhu | Údaje | ETF portfolio | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | WMT | Activision Blizzard | Massachusetts | Více peněz | Premiér Justin Trudeau | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Úspory | Procter & Gamble | Indikace | Colorado | USO | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Měnový faktor | iShares Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF | ComStage Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 EUR Hedged UCITS ETF | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged - EUR | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged | Nizozemsko | ETF USO | Cenové pohyby | Investiční tituly | Joe Biden | 3M | Prudké pohyby | Zaměstnanci | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Dividendové ETF | Inverzní ETF | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Zadlužení | Expanze | Dluhy | Merck KGaA | Merck | Hlavní trendy | Spekulovat | Velikost fondu | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | JDE | ČR | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Nissan | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | Vedení společnosti | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Býčí trend | Big data | Akcie big data | Teorie černé labutě | Amyris | Arena Pharmaceuticals | Canopy Growth | Cara Therapeautics | Cronos | OrganiGram Holdings | Světové indexy | Nevada | Výplata | Markus Braun | Covid | Analytické společnosti | Společnost Wirecard | Snížení nákladů | Akcie Wirecard | Ziskové marže | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Medtronic | Michal Lukáč | Sony | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Ocenění | Šance | Peugeot | Růst tržeb | Investování do robotických akcií | Investice do robotiky | Historie robotiky | Druhy robotů | Umělá inteligence (AI) | Robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF | LSEETF | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | Akcie Cognex | Akcie Ocado Group | OCDO | Akcie iRobot (IRBT) | Ceny | Verizon Communications | Technologické společnosti | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | Životní úroveň | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Franco Nevada | Royal Gold | Bitcoin vs. zlato | Důvěra | WeCHat | 5 nejlepších ETF | Vanguard S&P 500 UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF USD (Dist) | Invesco S&P 500 UCITS ETF Acc | SPDR S&P 500 UCITS ETF | iShares S&P 500 Information Technology Sector ETF | iShares S&P 500 Financials Sector ETF | iShares S&P 500 Industrials Sector ETF | iShares S&P 500 Consumer Staples Sector ETF | iShares S&P 500 Utilities Sector ETF | Podhodnocené akcie | Prezidentské volby USA | Online nakupování | Pokles tržeb | PLUG | Plug Power | Počet akcií | Coca-Cola | Analýza ceny | Přístup na burzu | Badger | Inspirace | Zdanění | VOW3 | Akcie NIO | Elektromobily | Diverzifikovat | App Store | Biden | Delivery Hero | Měnový fond | AEX | Americké prezidentské volby | Akcie Sony | Volby USA | Volby USA 2020 | Newmont | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | Akcie First Solar (FSLR) | First Solar | Akcie SolarEdge Technologies (SEDG) | Akcie SolarEdge Technologies | SolarEdge Technologies | SEDG | SolarEdge Technologies (SEDG) | First Solar (FSLR) | Akcie Sunrun (RUN) | Akcie Sunrun | Sunrun | Sunrun (RUN) | JPM | ALV | Futures a opce | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | Co je dividenda? | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | Cisco-Systeme | JP Morgan Chase | Cardinal Health | VF Corporation | W.W. Grainger | Hormel Foods | Abbott Laboratorien | Beckton Dickinson | BDX | ABT | HRL | GWW | MDT | VFC | JNJ | CAH | ABBV | Nejlepší dividendové ETF | Nevýhody dividendových strategií | Výhody dividendových strategií | Dividendové strategie v praxi | Praktické tipy | Proražení | Nio | Investice do vody | AQUA | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Akcie Evoqua Water | Evoqua Water (AQUA) | Evoqua Water | XYL | Akcie Xylem (XYL) | Xylem (XYL) | Akcie Xylem | AWK | Akcie American Water Works Company | American Water Works Company (AWK) | American Water Works Company | Badger Meter | KSB | Lindsay | Pure Cycle | Suez Environment | Veolia Environment | Xylem | Index DAX 30 | Historie indexu DAX | Opce na DAX | ETF na DAX | CFD na DAX | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Munich Re | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Munich | Henkel | Deutche Wohnen | Beiersdorf | Continental | MTU Aero Engines AG | MTU Aero Engines | HeidelbergCement | Covestro | Proč investovat | Aktuální technická analýza ceny zlata | Analýza ceny zlata | Technická analýza ceny zlata | Akcie Newmont Goldcorp | Nejlepší čínské akcie | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Kov | Zajímavé akcie | Pohyb ceny | Ochrana proti inflaci
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

UBS Giovanni Staunovo
UBS Global
UBS Global Proprietary Trading Group
UBS Global Wealth Management
UBS Securities
UBS Wealth Management
UBS Wealth Management Americas
Úbytek
Úbytek pracovních míst
UB4TRADE

Následující klíčová slova

UCITS ETF
UCO
Účast akcionářů
Účastníci forexu
Účastnické fondy
Účely spekulace
Učení tradingu
Účetní hodnota na akcii
Účetní charakter
Účetní normy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít