Klíčová slova - Fiskální rok

Rozpočtový schodek USA v pololetí kvůli koronaviru vystoupil na nový rekord
13.04.2021 Rozpočtový deficit Spojených států se v první polovině fiskálního roku vyšplhal na rekordních 1,7 bilionu dolarů (přes 37 bilionů Kč), což představuje zhruba dvojnásobek ve srovnání s předchozím rekordem. Vyplývá to podle agentury AP ze včerejších údajů amerického ministerstva financí. Za růstem deficitu stojí rozsáhlé výdaje související s koronavirovou krizí.

Ministr: Britská ekonomika se vzpamatuje dříve, než se čekalo
03.03.2021 Britská ekonomika se vrátí na úroveň před pandemií v polovině příštího roku. To je o šest měsíců dříve, než se původně očekávalo, uvedl dnes ministr financí Rishi Sunak, když představoval návrh státního rozpočtu. Hospodářský výkon ale bude za pět let zhruba o tři procenta slabší, než by byl beze škod, jaké mu zasadil koronavirus, dodal ministr.

Indická ekonomika se ve třetím čtvrtletí vymanila z recese
26.02.2021 Indická ekonomika se ve fiskálním třetím čtvrtletí vrátila k růstu. Hrubý domácí produkt se v období říjen až prosinec meziročně zvýšil o 0,4 procenta po poklesu o 7,3 procenta ve druhém čtvrtletí a 24,4 procenta v prvním fiskálním čtvrtletí. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil indický statistický úřad.

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!
12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.

Rizikový trojúhelník Tesla-Bitcoin-Ark: Akcionáři jsou v pozoru
10.02.2021 Elon Musk investoval 1,5 miliardy dolarů z prostředků Tesly do bitcoinu, čímž dramaticky zvýšil riziko, které se s touto firmou pojí. Volatilita kryptoměny totiž výrazně zvyšuje očekávanou volatilitu čistých příjmů akcionářů společnosti. Jedním z významných zastánců Tesly je už dlouho také investiční firma Ark Invest. Pozice v akciích Tesly dominují všem jejím fondům. A protože v poslední době zaznamenala značné úspěchy a má bezesporu vliv na ceny biotechnologických akcií, rozhodli jsme se na to, jak souvisejí akcie Tesly s bitcoinem a Ark Investem, podívat blíž. Jejich propojení totiž představuje riziko, s nímž by měli investoři před další korekcí akciového trhu počítat.

Rozpočtový schodek USA byl za 3 měsíce rekordních 572,9 mld. USD
14.01.2021 Rozpočtový deficit Spojených států za první tři měsíce fiskálního roku dosáhl rekordních 572,9 miliardy dolarů (12,3 bilionu Kč). Meziročně narostl o 60,7 procenta. Oznámilo to včera americké ministerstvo financí. Nárůst schodku je důsledkem rozsáhlých vládních výdajů, které mají ekonomice pomoci překonat negativní dopady koronavirové krize.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
21.12.2020 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří skončilo dnes smíšeně. Na burzách jsou cítit obavy kvůli šíření nové, údajně snadno se přenášející mutace koronaviru ve Velké Británii. Další zhoršení pandemie znamená komplikace především pro dopravce.

Japonská vláda kvůli pandemii schválila rekordní rozpočet
21.12.2020 Japonská vláda dnes schválila návrh rozpočtu na příští fiskální rok v rekordním objemu 106,61 bilionu jenů (22,3 bilionu Kč). Země se potýká s dopady pandemie způsobené šířením nového koronaviru a se stárnutím populace, což je v Japonsku vleklý problém. V poslední době se ale tématem stávají i bezpečnostní problémy, uvedla agentura Kjódó. Rozpočet bude v rekordním objemu už devátým rokem a nyní počítá i s rezervou pěti bilionů jenů na budoucí dopady pandemie. Fiskální rok v Japonsku začíná v dubnu.

Japonsko chystá kvůli pandemii rozpočet v rekordním objemu
17.12.2020 Japonsko plánuje na příští finanční rok základní rozpočet v rekordním objemu 106,61 bilionu jenů (22,1 bilionu Kč). Rekordní bude už devátým rokem a nyní počítá i s rezervou pěti bilionů jenů na budoucí dopady koronavirové pandemie. S odvoláním na vládní zdroje to dnes uvedla agentura Kjódó. Fiskální rok v Japonsku začíná v dubnu.

Akcie na pražské burze během týdne oslabily o 0,4 procenta
11.12.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne po sérii růstů oslabily, index PX klesl o 0,4 procenta na 968,5 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší růst zaznamenaly akcie výrobce antivirových programů Avast. Naopak největší pokles postihl akcie likérky Stock Spirits. Předchozí týden akcie stouply o 0,4 procenta.

Investice do vody: 3 zajímavé akcie pro vaše portfolio
09.12.2020 O akcie společností, které se angažují ve vodním sektoru, je mezi investory stále větší zájem. Populační růst v kombinaci se změnou klimatu a dalšími faktory způsobují, že pitná voda začíná být z dlouhodobého hlediska nedostatkovým zbožím.

Akcie na pražské burze v týdnu posílily o 0,4 procenta
04.12.2020 Akcie na pražské burze během uplynulého týdne opět posílily, index PX stoupl o 0,4 procenta na 972,5 bodu. Vyplývá to z výsledků pražské burzy. Největší růst zaznamenaly akcie likérky Stock Spirits. Největší pokles postihl akcie výrobce antivirové firmy Avast. Předchozí týden akcie stouply o 2,4 procenta.

Británie si kvůli koronaviru dál půjčuje rekordní částky
20.11.2020 Britská vláda si v říjnu vypůjčila 22,3 miliardy liber (656,8 miliardy Kč), což je rekord za jakýkoliv dosavadní říjen. Země se dalším zadlužováním snaží získat peníze na podporu ekonomiky zasažené koronavirovou krizí. Částka za letošní říjen je o 94 procent vyšší než loni v říjnu, ukazují dnešní data britského statistického úřadu. Měsíčně se tyto údaje v Británii začaly zveřejňovat v roce 1993, uvedl server BBC.

Disney ztrácí uprostřed pandemie 2,8 miliardy dolarů, ale zlepšuje prognózy
13.11.2020 Společnost Walta Disneye ukončila svůj fiskální rok čistou připsatelnou ztrátou ve výši 2,864 miliardy USD ve srovnání...

USA kvůli viru zahájily fiskální rok rekordním říjnovým deficitem
13.11.2020 Americká vláda zahájila nový rozpočtový rok rekordním říjnovým deficitem, protože koronavirová krize vedla k prudkému nárůstu výdajů a k poklesu příjmů. Ministerstvo financí včera oznámilo, že schodek se v říjnu více než zdvojnásobil na 284 miliard dolarů (6,4 bilionu Kč) ze 134 miliard dolarů před rokem.

Rozpočtový schodek USA dosáhl rekordních 3,1 bilionu dolarů
16.10.2020 Rozpočtový deficit Spojených států v uplynulém fiskálním roce dosáhl rekordních 3,132 bilionu dolarů (téměř 73 bilionů Kč). To představuje více než dvojnásobek dosavadního maxima. Oproti předchozímu roku se schodek více než ztrojnásobil. Oznámilo to dnes americké ministerstvo financí. Nárůst schodku je důsledkem rozsáhlých vládních výdajů souvisejících s pandemií covidu-19.

Akcie Sony – dostane Playstation 5 ceny akcie na historická maxima?
16.10.2020 Akcie společnosti Sony již léta vykazují silný výkon na akciovém trhu. Japonský konglomerát brzy uvede dlouho očekávanou herní konzoli Playstation 5. Může příchod nejnovější herní platformy nastartovat nový uptrend? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o akciích Sony a jaké mají tyto akcie vyhlídky do budoucna.

Pražská burza otevřela do pozitivního teritoria
16.10.2020 Pražská burza otevřela do pozitivního teritoria. Hlavní index PX roste o 0,7 % na 863,4 bodů. Daří se bankovním titulům v čele s Komerční bankou (KOMB.CZ), která roste o 1,8 %. Erste Group Bank (RBAG.CZ) přidává 1,1 %. Banka včera navrhla podmíněnou hotovostní dividendu ve výši 0,75 eur na akcii za fiskální rok 2019. Její výplata však záležet na tom, zda regulační orgány změní doporučení zdržet se rozdělování dividend akcionářům. Nejvíce dnes roste technologický Avast. Včera pražská burza dnes výrazně oslabila. Index PX klesl o 1,8 procenta na 857,27 bodů. Propadl se hlavně finanční sektor a Avast. V zisku zakončila obchodní seanci pouze tabáková společnost Philip Morris ČR (TABAK.CZ).

Dokáže se Unity vymanit ze své tržní niky?
22.09.2020 Unity je přední světová platforma pro vývoj her, která se může za rok 2019 pochlubit 53% tržním podílem v oblasti mobilních her a růstem výnosů kolem 40 %. Společnost už jednou zvýšila své cenové rozpětí pro IPO a pravděpodobně půjde ještě výš, tak jako třeba Snowflake. Pokud budou akcie firmy k mání po 50 dolarech, bude mít tržní hodnotu zhruba 11,9 miliardy USD.

Sněhová vločka rozehřála akciové trhy
17.09.2020 Snowflake je první samostatná firma specializovaná na cloudovou infrastrukturu. Všichni tři velcí hráči (Google Cloud, AWS a Azure) totiž ve skutečnosti spadají pod větší technologické společnosti. Tato skutečnost, spolu s přímo explozivním růstem a rozparáděným trhem s IPO, způsobila, že mohla firma kvůli velké poptávce po svých akciích zvýšit svou cenu IPO. Při střední ceně je tedy nyní hodnota společnosti 29,1 miliardy USD a její nabídka přilákala i velké investory jako např. Berkshire Hathaway. Vysoké ohodnocení dnes mají všechny špičkové firmy a Snowflake není výjimkou.

Rozpočtový schodek USA za 11 měsíců činil tři biliony dolarů
13.09.2020 Rozpočtový deficit Spojených států za prvních 11 měsíců fiskálního roku dosáhl rekordních tří bilionů dolarů (přes 67 bilionů Kč). Oznámilo to v pátek americké ministerstvo financí. Nárůst schodku je důsledkem rozsáhlých vládních výdajů, které mají ekonomice pomoci překonat negativní dopady koronavirové krize.

CBO: Rozpočtový deficit USA dosáhne 3,3 bilionu dolarů
03.09.2020 Rozpočtový deficit Spojených států v tomto fiskálním roce kvůli koronavirové krizi dosáhne rekordních 3,3 bilionu dolarů (zhruba 73,5 bilionu Kč), což odpovídá 16 procentům hrubého domácího produktu (HDP). Předpověděl to včera Rozpočtový úřad Kongresu (CBO).

Deficit rozpočtu je v USA kvůli dopadům koronaviru na rekordu
13.08.2020 Deficit rozpočtu Spojených států za prvních deset měsíců fiskálního roku do konce července vystoupil na rekordních 2,81 bilionu dolarů (63,3 bilionu Kč). Na vině jsou dopady nového koronaviru a s tím spojená opatření na podporu ekonomiky. Oznámilo to včera americké ministerstvo financí.

Avast v pololetí zvýšil čistý zisk na 3,77 miliardy Kč
12.08.2020 Antivirová firma Avast v pololetí zvýšila čistý zisk o 14,5 procenta na 169,8 milionu dolarů, tedy v přepočtu zhruba 3,77 miliardy korun. Firma navrhuje prozatímní dividendu splatnou v říjnu 2020 ve výši 4,8 centu na akcii (1,07 Kč), což představuje meziroční nárůst o 9,1 procenta. Uvedla to v tiskové zprávě.

Investory čeká nejhorší výsledková sezóna od roku 2011
16.07.2020 Trhy jsou na pokraji výsledkové sezóny uplynulého čtvrtletí nervózní. Málokterá firma nabídla v prvním kvartále nějaké výhledy, takže se museli investoři vrhnout do bouřlivých vod naslepo. Od firem z indexu S&P 500 se tak očekávají nejhorší výnosy od konce roku 2011. Pokud lze navíc soudit z neuspokojivých výsledků společnosti Walgreens, mají před sebou investoři nelehké týdny. Sledovat je potřeba hlavně výnosy technologických gigantů, jako jsou Amazon, Apple, Alphabet (Google), Facebook, Microsoft a Nvidia, protože ti celému indexu S&P 500 dominují.

3 nejlepší akcie big data a umělé inteligence v roce 2020
05.06.2020 Objem dat, které lidstvo generuje a zpracovává roste raketovým tempem. Globální objem dat se za pouhé 2 roky více než zdvojnásobil. Nové technologie v oblasti získávání, zpracování a vyhodnocování dat pomáhají společnostem ve všech průmyslových odvětvích získat větší ekonomické výhody z této obrovské záplavy informací.

Automobilka Nissan se po 11 letech propadla do ztráty
28.05.2020 Japonský výrobce aut Nissan Motor se v loňském roce kvůli nižšímu prodeji poprvé po 11 letech propadl do ztráty. Firma současně představila nový čtyřletý plán, který zahrnuje snížení výrobní kapacity o pětinu, včetně uzavření továren ve Španělsku a Indonésii, a fixních nákladů o 300 miliardy JPY (68,3 miliardy Kč). Automobilka by se díky novému plánu měla stát menší a efektivnější, uvádí v dnešním prohlášení.

Japonským firmám obchodovaným na burze klesl zisk o 67 procent
15.05.2020 Japonským firmám obchodovaným na hlavním trhu tokijské burzy cenných papírů klesl v prvním čtvrtletí kvůli koronavirové krizi souhrnný zisk o 66 procent. Čistou ztrátu vykázalo deset ze 33 sektorů. Informovala o tom dnes agentura Reuters, která se odvolává na propočty společnosti SMBC Nikko Securities.

Deficit rozpočtu USA by mohl stoupnout téměř čtyřnásobně
26.04.2020 Recese způsobená epidemií nemoci covid-19 a prudký nárůst vládních výdajů za testování, zdravotní péči a pomoc pro firmy a domácnosti mohou zvýšit deficit státního rozpočtu Spojených států v letošním fiskálním roce téměř čtyřnásobně na rekordních 3,7 bilionu USD (93 bilionů Kč). Uvedl to ve své zprávě Rozpočtový úřad Kongresu (CBO).

Za měsíc přišlo o práci více než 21 milionů Američanů. Spojené státy se zadlužují jako za druhé světové války
16.04.2020 „Podle odhadů by se letošní schodek hospodaření ve Spojených státech mohl pohybovat na úrovni 18,7 procenta hrubého domácího produktu. To je srovnatelné s hospodařením Spojených států v letech druhé světové války,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.

Po „FANG“ přichází „DAWN“ – nejlepší akcie po koronavirové krizi
14.04.2020 Krize vyvolaná pandemií koronaviru otřásla globální ekonomikou. Celá ekonomická odvětví byla zmražena a mnoho velkých i malých společností je nyní v obtížné situaci.

Británie kvůli koronaviru podpoří ekonomiku 30 miliardami liber
11.03.2020 Britský ministr financí Rishi Sunak dnes při představení návrh rozpočtu na příští rok v parlamentu varoval, že současná epidemie koronaviru bude mít vážný, i když jen dočasný dopad na britskou ekonomiku. Vláda proto na situaci reaguje mimořádnými opatřeními v objemu 30 miliard liber (více než 881 miliard Kč).

Indie chce podpořit ekonomický růst investicemi do zemědělství
02.02.2020 Indická vláda chce v novém fiskálním roce podpořit ekonomický růst zvýšením výdajů do zemědělství. Plánované výdaje však zvýší rozpočtový deficit na 3,8 procenta hrubého domácího produktu z letošních plánovaných 3,3 procenta. Vyplývá to z návrhu rozpočtu, který dnes představila ministryně financí Nirmala Sítarámanová. Vláda premiéra Naréndry Módího se snaží podpořit ekonomický růst, který je nejpomalejší za deset let, zastavit klesající zaměstnanost, spotřebu a investice.

Forex: Shrnutí obchodování 6.11.2019
06.11.2019 Akcie ve Spojených státech po pondělních rekordech skončily včera téměř beze změny. Náladu na trhu určovaly především naděje na obchodní dohodu mezi Spojenými státy a Čínou, ostražitost investorů ale vyvolává volání Pekingu po zrušení amerických cel. Na forexovém trhu zpevnil americký dolar.

Deficit rozpočtu USA byl loni nejvyšší za sedm let
25.10.2019 Deficit rozpočtu americké vlády se v uplynulém fiskálním roce prohloubil na 984 miliard dolarů (22,7 bilionu Kč) ze 779 miliard USD v předchozím roce a byl nejvyšší za sedm let. Příjmy z daní sice vzrostly, tento růst ale překonaly vyšší rozpočtové výdaje a náklady na obsluhu dluhu. Vyplývá to ze zprávy, kterou dnes zveřejnilo ministerstvo financí.

Naděje na hladký brexit a uzavření obchodní dohody mezi US a Čínou vedly k „risk on“ sentimentu
11.10.2019 Americký prezident Donald Trump v pondělí pohrozil Turecku zničením tamní ekonomiky, pokud Ankara podnikne v Sýrii něco, co bude pokládat za nepřípustné. Americká armáda začala v pondělí s odsunem svých pozic v severní Sýrii kvůli plánované turecké ofenzívě.

Amerika včera v mínusu, ale Asie dnes odstartovala růstem
08.10.2019 Americký akciový trh nezažil včera úspěšnou seanci. Index S&P 500 klesl o půl procenta, když s výjimkou komunikačních společností se nedařilo žádnému sektoru. Nejhůře dopadly akcie energetických firem, které přišly o 0,9 %. Důvodem je nervozita ohledně dalšího vyjednávání o obchodní dohodě mezi USA a Čínou. V mínusu včerejší den za nižší obchodní aktivity uzavřely i průmyslový Dow Jones a technologický Nasdaq, které odepsaly zhruba třetinu procenta.

Deficit rozpočtu USA za 11 měsíců překonal jeden bilion USD
13.09.2019 Deficit rozpočtu americké vlády za 11 měsíců fiskálního roku překonal hranici jednoho bilionu USD (23,4 bilionu Kč). Výdaje totiž rostly rychleji než výběr daní. Oznámilo to včera americké ministerstvo financí. Odborníci však očekávají, že v posledním měsíci fiskálního roku vykáže rozpočet přebytek a za celý fiskální rok bude deficit pod jedním bilionem USD, uvedla agentura AP.

Jaké akcie sledovat při příštím pádu akciového trhu?
28.08.2019 Mnoho investorů zmeškalo příležitosti akciového trhu za posledních 10 let. Zatímco se všude mluvilo o blížící se krizi, všechny indexy se podívaly na nová historická maxima.

Walmart se vrátil k zisku
22.08.2019 Maloobchodní řetězec Walmart se v poslední době zase vrátil k zisku. Rostly mu současně i jeho tržby. Výhledy do budoucna jsou velmi příznivé.

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2019
12.07.2019 Pokud chcete také využít výhod bitcoinového humbuku, měli byste pečlivě zvážit své možnosti. Má smysl nakupovat Bitcoiny v běžných cenách nebo investovat do produktů, jako jsou CFD a certifikáty spojené s cenovým vývojem kryptoměny?

Ranní nadhoz finančních trhů 10.7.2019
10.07.2019 Včerejší setkání ministrů financí členských zemí EU přineslo shodu nad textem dohody, která by měla pro případ neřízeného brexitu zajistit dokončení letošního roku podle plánovaného rozpočtu. Velká Británie by se podle této dohody měla zavázat naplnit své finanční závazky a umožnit běžnou kontrolu využití unijních financí a stejně tak i EU fiskální rok ve vztahu k Britům dokončí podle plánu. Ministři diskutovali i plány na posílení příjmové strany evropského rozpočtu pro nadcházející nový finanční rámec na období 2021-2027.

Společnost Slack bude veřejně obchodovaná! Přinášíme vše, co potřebujete vědět
20.06.2019 Slack Technologies Inc, populární cloudová platforma pro spolupráci na pracovišti, bude nabídnuta k veřejnému obchodování na newyorské burze pod symbolem WORK. Na rozdíl od jiných veřejných nabídek za miliardy dolarů od Uber a Lyft v letošním roce, to Slack udělá jinak - přímým zápisem, z čehož jsou investoři velmi nadšení.

Nejlepší akcie 4. generace – investujte do nové éry umělé inteligence
14.06.2019 Rostoucí digitalizace ekonomiky vede k vážným změnám, zejména ve výrobě, a má obrovský dopad na moderní pracovní svět. Stále více výrobních procesů je digitalizováno moderními IT systémy, takže mohou být provozovány automatizovaně a pokud možno co nejvíce autonomně.

Risk-on na FX, risk-off na akciích
30.05.2019 Australský a novozélandský dolar dnes ráno shodně rostou i navzdory slabšímu makru, které ráno z tohoto regionu přicházelo. AUD rose o 0,2 % zatímco NZD přidává 0,15 %. JPY mezitím mírně ztrácí v reakci na mírné zlepšení rizikového sentimentu na akciových trzích. To je pozoruhodné zejména v porovnání se včerejším vývojem na Wall Street, kde indexy znovu ztrácely, když se například SP500 propadal o 0,7 % a Dow Jones odepsal 0,9 %.

Nejlepší evropské dividendové akcie 2019
29.05.2019
Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládá...

Jednání mezi USA a Čínou pomáhají zlepšit náladu na trzích
03.04.2019 Podle Financial Times je téměř 90 % všech otázek v rámci jednání mezi USA a Čínou vyřešeno. Na zbylých 10 % je stále třeba pracovat a budou potřebovat ústupky z obou stran. Tato zpráva dnes pomohla zlepšit rizikový sentiment na finančních trzích napříč většinou regionů. Nutno ale dodat, že podobné komentáře tohoto typu již přicházely dříve a jejich finální dopad nakonec nebyl nijak velký. Právě proto by dnešní zprávy měly být brány spíše s rezervou a s jen opatrným optimismem. FT dále uvedl, že chce Čína po USA kompletní zrušení všech zavedených cel, zatímco USA požadují výměnou garance mechanismu, kterým bude možno vynutit dodržování uzavřené dohody. Připomeňme, že jednání na nejvyšší úrovni začala znovu minulý týden a budou tento týden pokračovat ve Washingtonu. FT dále uvedl, že pokud se oběma zemím nepodaří najít dohodu, mohou být jednání prodloužena až do června, kdy se koná summit G20 v Japonsku.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
29.03.2019 1) V den původního termínu odchodu země z Evropské unie britská vláda dnes potřetí předloží dohodu o brexitu ke schválení poslancům, tentokráte však bez souběžně dojednané politické deklarace o budoucích vztazích s EU. Podmínky odchodu potřebuje do konce týdne schválit, aby byla splněna podmínka pro odklad vystoupení z EU na 22. květen.

Austrálie ukončí nejdelší období rozpočtových deficitů od 1970
29.03.2019 Austrálie je připravena ukončit nejdelší období rozpočtových deficitů od roku 1970. Návrh nového rozpočtu na fiskální rok do konce června 2020, který by měl představit ministr financí Josh Frydenberg příští týden v parlamentu, počítá s přebytkem 4,6 miliardy australských dolarů (75 miliard Kč), tedy zhruba 0,2 procenta hrubého domácího produktu (HDP), uvedla agentura Bloomberg. Bude to poprvé od fiskálního roku 2008, tedy těsně před vypuknutím globální finanční krize, kdy rozpočet Austrálie skončí v přebytku.

Rozpočtový deficit USA překonal únorový rekord
22.03.2019 Rozpočtový schodek Spojených států se podle dnešních údajů amerického ministerstva financí v únoru vyšplhal na 234 miliard dolarů (5,3 bilionu Kč). Překonal tak únorový rekord 232 miliard USD z roku 2012. Za období prvních pěti měsíců fiskálního roku, který v USA končí 30. září, se rozpočtový deficit meziročně zvýšil o 39 procent.

Trump v rozpočtu na rok 2020 žádá na hraniční zeď 8,6 miliard
11.03.2019 Americký prezident Donald Trump ve svém návrhu rozpočtu na rok 2020 požaduje 8,6 miliardy dolarů (196 miliard korun) na hraniční zeď s Mexikem. Návrh rozpočtu má Bílý dům zaslat Kongresu podle listu The New York Times dnes. Předznamenává to další boj o financování hraniční zdi, kterou Trump slíbil voličům v předvolební kampani a na jejíž financování zatím nezískal podporu Kongresu, napsal The Wall Street Journal (WSJ).

Jak se vyvíjí výsledková sezóna a co bude dál?
11.02.2019 Únor je v plném proudu. Své výsledky již reportovalo 66 procent firem z amerického indexu S&P 500. Probíhající výsledková sezóna však může ještě mírně překvapit. Firmám se daří v souladu s dlouhodobým průměrem. Překonání kvartálních cílů v oblasti zisků na akcii ohlásilo 71 procent firem. V oblasti tržeb jsou výsledky trochu horší, přesto i zde 62 procent firem překonalo očekávání.

Hlavní trhy se konsolidují při smíšených zprávách o Číně a absenci dat
23.01.2019 Jedním z pozitivních faktorů za lednovým vzedmutím akciových trhů byla očekávání o dohodě mezi Čínou a USA. V tomto směru nyní trochu krotí optimismus americké odmítnutí návrhu prodiskutovat některé záležitosti ještě před rozjezdem dalšího kola vyjednávání příští týden. Podobně mohou působit prohlášení Trumpova poradce Kudlowa o tom, že prezident při vyjednávání necouvne z požadavků týkajících se duševního vlastnictví či transferů technologií. Jde o téma, u kterého se dá čekat největší střet, na druhou stranu neústupnost je už tradiční Trumpův postoj před vyjednáváním.

Fed zvýšil úrokovou míru navdzory Trumpovým doporučením, akcie opět prudce klesly
21.12.2018 Fed ignoroval slova Trumpa o potřebě pomalejší normalizace monetární politiky a na svém posledním zasedání dle očekávaní zvýšil svojí hlavní úrokovou sazbu. ČNB se neodvážila po páté za sebou zvýšit sazby.

Americký prezident Trump vyzval svůj kabinet k úsporám
18.10.2018 Americký prezident Donald Trump včera vyzval členy svého kabinetu, aby předložili návrhy na snížení výdajů svých úřadů o pět procent. Naznačil však, že armády se úspory dotknou méně výrazně. Trump během volební kampaně sliboval snižování vládních výdajů, pondělní údaje ministerstva financí však ukázaly, že rozpočtový deficit USA v uplynulém fiskálním roce vzrostl o 17 procent na šestileté maximum 779 miliard dolarů (17,5 bilionu Kč), píše agentura Reuters.

Rozpočtový deficit USA dosáhl nejvyšší úrovně za šest let
15.10.2018 Rozpočtový schodek Spojených států ve fiskálním roce 2018 vzrostl o 113 miliard dolarů na 779 miliard dolarů (zhruba 17,4 bilionu Kč). Dosáhl tak nejvyšší úrovně od fiskálního roku 2012. Vyplývá to z dnešních údajů amerického ministerstva financí. Fiskální rok v USA končí 30. září.

ČNB a FED: v plánu je zvýšení úrokových sazeb - tržní analýza 26.9.2018
26.09.2018 Při pohledu na měnové páry s americkým dolarem můžeme pozorovat, že je volatilita za posledních 24 hodin nízká. Jako kdyby trhy vyčkávaly na FED a zvýšení úrokových sazeb v USA. Pojďme se podívat na nejdůležitější události dnešního dne a vývoj na finančních trzích.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
04.09.2018 1) Většina asijských akciových trhů dnes vzrostla, přestože na trzích nadále přetrvává nejistota ohledně obchodní politiky mezi Spojenými státy a Čínou. Pozornost investorů poutalo také zasedání australské centrální banky (Reserve Bank of Australia), které však žádné výraznější překvapení nepřineslo. Základní úroková sazba zůstává na 1,50 %.

Japonský rozpočet v příštím roce bude zřejmě rekordní
04.09.2018 Rozpočet Japonska na příští fiskální rok dosáhne zřejmě rekordních 102 bilionů jenů (20,4 bilionu Kč), ukazuje první návrh. Může za to stárnoucí populace a vyšší výdaje na obranu kvůli hrozbám z Číny a Severní Koreje, řekl novinářům japonský ministr financí Taró Aso.

Trump představil svůj rozpočtový plán s výdaji na infrastrukturu
13.02.2018 Americký prezident Donald Trump včera představil svůj druhý rozpočtový plán, který se mimo jiné zaměřuje na slíbené výdaje na infrastrukturní projekty. Nový návrh rozpočtu pro fiskální rok 2019, který začíná letos v říjnu, počítá i se zvýšením výdajů na obranu či výdaji na výstavbu zdi na hranici s Mexikem. Celkové výdaje by podle rozpočtového návrhu, který Bílý dům posílá do Kongresu, měly činit 4,4 bilionu USD (91 bilionů Kč) a deficit se má pohybovat kolem jednoho bilionu USD. Navzdory předchozím slibům by měl rozpočet v příštích deseti letech zůstat v deficitu.

Závěr týdne na finančních trzích 8.12.2017
09.12.2017 Americké akcie na závěr týdne posílily. Náladu na trhu zlepšila zpráva o vývoji nezaměstnanosti ve Spojených státech za listopad, která potvrdila očekávání, že centrální banka USA (Fed) příští týden zvýší úrokové sazby a posílila optimismus ve výhledu vývoje americké ekonomiky na příští rok. Dařilo se hlavně technologickým společnostem, jako Microsoft, Apple a Oracle.

USDX směřuje k nejlepšímu měsíci za rok
31.10.2017 Americký dolar dnes na forexovém trhu zpevňuje, k růstu mu pomáhají zejména příznivé statistické údaje ze Spojených států. Dolarový index tak směřuje k nejvyššímu měsíčnímu nárůstu od listopadu loňského roku.

FOREX: Týdenní komentář Ondřeje Hartmana z FXstreet.cz (30.10.2017)
30.10.2017 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu nabídl jednu obchodní příležitost, na kterou jsem upozornil v mém týdenním komentáři. Trh prolomil dolní vstupní S/R zónu, kde jsme mohli vstoupit do short obchodu. Následně se trh velmi rychle dostal k další nejbližší S/R zóně, kde jsme mohli vystoupit v zisku na Profit-Targetu.

Sněmovna reprezentantů schválila návrh rozpočtu USA
26.10.2017 Sněmovna reprezentantů amerického Kongresu dnes těsným poměrem hlasů 216 ku 212 schválila návrh rozpočtu na fiskální rok 2018. Oznámila to agentura AP. Odhlasování navrhovaného rozpočtu umožní republikánům zahájit přípravu daňové reformy, kterou hodlá zavést prezident Donald Trump. Senát návrh rozpočtu schválil minulý pátek.

Koruna dnes znovu posilovala k euru
23.10.2017 Koruna dnes znovu posilovala k euru. V 17:00 se podle serveru Patria Online obchodovala za 25,62 Kč/EUR. Ve srovnání s pátečním závěrem tak zpevnila o čtyři haléře, zároveň je to nejsilnější hodnota od začátku intervencí České národní banky. Analytici míní, že koruna tak potvrdila svoji imunitu vůči politickému dění. K dolaru česká měna oslabila o čtyři haléře na 21,81 Kč/USD.

Závěr týdne na finančních trzích 20.10.2017
20.10.2017 Americké akcie dnes opět posílily, Dow Jonesův index potřetí za sebou uzavřel obchodování nad hranicí 23.000 bodů. Akciovému trhu pomáhá pokrok v plánu na snížení daní, jenž prosazuje americký prezident Donald Trump.

Koruna je před volbami opatrná, zatímco dolar oceňuje zprávy ze Senátu
20.10.2017 Americký senát schválil návrh rozpočtu na další fiskální rok, čímž finančním trhům vylepšil náladu. Důležitějším tématem je stále daňová reforma, ale aby ji republikáni mohli protlačit pouze prostou většinou, je třeba právě schválit nový rozpočet.

IPG Photonics Corporation
07.10.2017 Společnost IPG Photonics Corporation je vývojářem a výrobcem řady fiber lasers, zesilovačů vláken, diodových laserů, laserových systémů a optických doplňků, které se používají pro různé aplikace. Společnost nabízí řadu laserů a zesilovačů, které se používají při zpracování materiálů, komunikaci a v lékařských aplikacích. které prodává po celém světě výrobcům originálního vybavení (OEM), systémovým integrátorům a koncovým uživatelům. Výrobní závody společnosti se nacházejí ve Spojených státech, Německu a Rusku. Společnost nabízí laserové systémy pro určité trhy a aplikace. Její výrobky jsou navrženy tak, aby byly použity jako zdroje energie pro všeobecné účely nebo světelné zdroje. Její produktová řada zahrnuje vysokorychlostní Ytterbium CW (100 až 100 000 W), polovodičové Ytterbium CW (100 až 99 W), impulsní Ytterbium (0,1 až 200 W), impulsní a CW, Quasi-CW Ytterbium (100-400 Watt ), Erbium zesilovače a vysílače.

Japonská centrální banka znovu posunula dosažení inflačního cíle
20.07.2017 Japonská centrální banka dnes ponechala svou mimořádně uvolněnou měnovou politiku beze změny, opět ale posunula předpokládaný termín pro dosažení dvouprocentního inflačního cíle. Potvrdila tak očekávání, že měnovou politiku bude zpřísňovat pomaleji než ostatní významné centrální banky ve světě. Japonsko je třetí největší ekonomikou světa za Spojenými státy a Čínou.

Bílý dům zvýšil odhad rozpočtového deficitu
16.07.2017 Rozpočtový úřad Bílého domu zvýšil odhad rozpočtového schodku na letošní fiskální rok kvůli nižším příjmům z daní. Nově má schodek za rok do konce září 2017 činit 702 miliard USD (16 bilionů Kč). To je o 99 miliard USD více, než úřad odhadl před necelými dvěma měsíci, uvedla agentura AP. V loňském roce rozpočtový deficit činil 585 miliard dolarů.

Příjmy Japonska z firemních daní klesly
05.07.2017 Příjmy Japonska z firemních daní klesly v loňském fiskálním roce o 500 miliard na 10,3 bilionu jenů (2,1 bilionu Kč). Dostaly se tak nejníže od fiskálního roku 2012, kdy se vlády ujal premiér Šinzó Abe, jenž slíbil oživit skomírající ekonomiku. Nižší byly příjmy i z dalších daní, prodejní a z příjmu fyzických osob. Celkové příjmy rozpočtu z daní tak loni poprvé za sedm let klesly. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnilo japonské ministerstvo financí.

Příjmy Japonska z daní loni poprvé od roku 2009 klesly
03.07.2017 Příjmy Japonska z daní v loňském fiskálním roce činily zhruba 55,5 bilionu jenů (11,3 bilionu Kč) a poprvé od roku 2009 byly nižší než v předchozím roce. Vláda tak bude mít méně peněz pro dodatečné stimulační výdaje, uvedla agentura Reuters s odvoláním na vládní zdroj.

Bank of Japan sazby neměnila
27.04.2017 Japonská centrální banka (Bank of Japan) dnes v brzkých ranních hodinách SELČ rozhodla ponechat hlavní úrokovou sazbu beze změny na úrovni -0,10 %. Svou měnovou politiku neměnila ani v rámci dluhopisů, kde ponechala výnos z desetiletého dluhopisu na nule. Bank of Japan zároveň zvýšila očekávání růstu na fiskální rok 2017-2018 na 1,6 % z původních 1,5 %, které předpověděla v lednu. Naopak snížila výhled inflace v Japonsku na 1,4 % z 1,5 %.

Rozpočtový deficit USA se zvýšil o 63 %
12.04.2017 Rozpočtový deficit Spojených států se v březnu prudce zvýšil na 176,2 miliardy USD (4,4 bilionu Kč) z loňských srovnatelných 108 miliardy USD. Přispěly k tomu mimořádné faktory. Za celé fiskální první pololetí se schodek prohloubil o 14,7 procenta. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnilo americké ministerstvo financí.

DENNÍ TECHNICKÁ ANALÝZA 29.3.17 - NÁKUP AUD
29.03.2017 Australský dolar nákup. Graf zdroj: Teletrader, GainCapital Group: vývoj průměrné historické sezónnosti červnového futures na australský dolar v 5, 15 a 30 letech. Graf australského dolaru znázorňuje dlouhodobou korelaci sezónních pohybů cen. Z grafu je vidět, že v patnáctileté historii (černá čára), pětileté historii (červená čára) a třicetileté historii (fialová) provázel v průběhu roku futures na australský dolar od března do května sezónní růst ceny.

Trump chce více peněz na armádu a škrtat v rozvojových programech
16.03.2017 Prezident Spojených států Donald Trump dnes formálně předloží Kongresu návrh masivních rozpočtových škrtů, které se dotknou prakticky každého federálního úřadu. Výjimkou budou podle agentury Bloomberg jen výdaje na armádu, bezpečnost a dopravu. Na obranu chce Trump podle Reuters v nadcházejícím fiskálním roce přidat 54 miliard (zhruba 1,4 bilionu korun), což je o deset procent více, než má armáda k dispozici nyní.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
08.03.2017 1) Obchodní bilance Číny v únoru poprvé po třech letech spadla do deficitu. Nečekaný schodek byl důsledkem prudkého růstu dovozu komodit v reakci na poptávku podnícenou několikaměsíčním stavebním boomem v Číně. Plyne to ze středečních údajů čínské celní správy.

Ministr: Britská ekonomika poroste rychleji
08.03.2017 Britská ekonomika poroste letos rychleji, než se po loňském referendu o vystoupení Británie z Evropské unie odhadovalo, a výrazně nižší bude rozpočtový deficit za poslední rok. Větší zvyšování výdajů se však přinejmenším v nadcházejícím fiskálním roce neplánuje. Řekl to dnes ministr financí Philip Hammond, který v parlamentu představil svůj rozpočtový plán na nový fiskální rok. Ten začíná v dubnu.

Britský ministr financí představí nový rozpočet
08.03.2017 Britský ministr financí Philip Hammond dnes představí britský rozpočet na další fiskální rok. Analytici podle agentury AP neočekávají výrazné zvýšení rozpočtových výdajů. Příznivý vývoj ekonomiky sice zatím podporuje daňové příjmy, země však čelí nejistotě kvůli plánovanému odchodu z Evropské unie.

Trump prý chce šetřit na ekologii a diplomacii ve prospěch armády
27.02.2017 Donald Trump se dnes hodlá vložit do tvorby státního rozpočtu, napsal list The New York Times. Americký prezident má v konečném důsledku v plánu výrazně snížit investice na ochranu životního prostředí a omezit výdaje ministerstva zahraničí, aby získal prostředky na prudké zvýšení výdajů na ozbrojené síly, napsal list s odvoláním na informované činitele Bílého domu.

Denní technická analýza 3.2.17 Nákup australský dolar
03.02.2017 Australský dolar nákup. Graf zdroj: Teletrader, GainCapital Group: vývoj průměrné historické sezónnosti březnového futures na australský dolar v 5, 15 a 30 letech. Graf australského dolaru znázorňuje dlouhodobou korelaci sezónních pohybů cen. Z grafu je vidět, že v patnáctileté historii (černá čára), pětileté historii (červená čára) a třicetileté historii (fialová) provázel v průběhu roku futures na australský dolar v průběhu února sezónní růst ceny.

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
31.01.2017 1) Japonská centrální banka (Bank of Japan) na dnešním zasedání ponechala svou mimořádně uvolněnou měnovou politiku beze změny. Zlepšila však odhad hospodářského růstu pro tento fiskální rok, který skončí 31. března. Ekonomika by podle nové prognózy měla stoupnout o 1,4 procenta namísto dříve předpokládaného jednoho procenta.

Japonsko zlepšilo odhad růstu ekonomiky
31.01.2017 Japonská centrální banka (Bank of Japan – BoJ) na dnešním zasedání ponechala svou mimořádně uvolněnou měnovou politiku beze změny. Zlepšila však odhad hospodářského růstu pro tento fiskální rok, který skončí 31. března. Třetí největší ekonomika světa by podle nové prognózy měla stoupnout o 1,4 procenta namísto dříve předpokládaného jednoho procenta.

Rozpočtový deficit USA by měl letos klesnout
25.01.2017 Rozpočtový deficit Spojených států by měl v tomto fiskálním roce klesnout na 559 miliard dolarů (zhruba 14 bilionů Kč) z loňských 587 miliard dolarů. Předpověděl to včera rozpočtový úřad Kongresu (CBO). Fiskální rok v USA končí 30. září.

DENNÍ TECHNICKÁ ANALÝZA 5.1.17 - prodej kanadský dolar
06.01.2017 Kanadský dolar prodej. Graf zdroj: Teletrader, GainCapital Group: vývoj průměrné historické sezónnosti březnového futures na kanadský dolar (CME) v 5, 15 a 30 letech. Graf březnového futures na kanadský dolar znázorňuje dlouhodobou korelaci sezónních pohybů cen. Z grafu je vidět, že v patnáctileté historii (černá), pětileté historii (červená) a třicetileté historii (fialová) provázel v průběhu roku futures na kanadský dolar na začátku roku a často až do února sezónní pokles ceny.

Japonsko schválilo rozpočet s drobným zvýšením výdajů
22.12.2016 Japonská vláda dnes schválila rozpočet na příští fiskální rok, jehož výdaje se mají zvýšit jen o necelé jedno procento. Vláda Šinza Abeho tím pokračuje v omezování výdajů ve snaze snížit enormní zadluženost třetí největší ekonomiky světa. Kabinet spoléhá na to, že ekonomiku namísto zvýšených výdajů potáhnou nadále nízké úrokové sazby a slabý kurz japonského jenu, který podporuje vývoz.

Je růst indexu S&P 500 neudržitelný?
20.12.2016 Minulý pátek uzavřel jeden z hlavních akciových indexů, S&P 500, na 2258,07, tedy jen o 0,6 % pod svým dosavadním maximem. To naznačuje, že americké akcie opět vstupují do dalšího teritoria.

Rozpočtový schodek USA vzrostl poprvé za šest let
15.10.2016 Rozpočtový deficit Spojených států v minulém fiskálním roce do konce září vzrostl poprvé za šest let. Schodek se proti...

Kongres USA schválil financování vlády do prosince
29.09.2016 Americký Kongres schválil ve středu nouzové opatření pro financování federálních programů do začátku...

Rozpočtový úřad Kongresu čeká letos v USA vyšší deficit
24.08.2016 Rozpočtový deficit Spojených států by měl v letošním fiskálním roce dosáhnout 590 miliard USD. Vyplývá to...

Japonsko ohlásilo fiskální stimul ve výši 45 mld. USD, JPY posiluje
02.08.2016 Japonský fiskální stimul konečně nabyl reálné podoby, trh ovšem očekával větší bazuku. Stimul pro aktuální fiskální rok dosáhne částky 45 mld. USD (4,6 bil. jenů; 0,9 % HDP). Po prohlášeních z vlády z minulého týdne nabyl trh dojmu, že částku bude až šestinásobná. Nakonec se však ukázalo, že se jednalo o delší období.

Japonská vláda snížila odhady inflace
13.07.2016 Japonská vláda dnes snížila odhady inflace a hospodářského růstu země. Míra cenového růstu během...

5 událostí, které dnes stojí za pozornost
13.07.2016 Theresa May dnes převezme po Davidu Cameronovi úřad britského premiéra. Mezitím britská libra oproti...

Zisk japonské centrální banky klesl
27.05.2016 Čistý zisk japonské centrální banky (Bank of Japan) se v uplynulém fiskálním roce propadl o téměř 60...

Bank of Japan poslala naděje na stimul k šípku, JPY prudce posílil
28.04.2016 Japonská měna zpevnila nejvíce za posledních 8 měsíců a akciový index Nikkei se propadl v reakci na rozhodnutí Bank of...

Morgan Stanley: Výhled pro hlavní měny
04.04.2016 Projev šéfky americké centrální banky (Fed) Janet Yellenové dodal podporu euru. Očekáváme, že EUR/USD...

Egypt představil program oživení ekonomiky
28.03.2016 Egyptský premiér Šarif Ismáíl včera představil dlouho očekávaný program oživení ekonomiky a získání...

Ekonomika JAR je prý v krizi
25.02.2016 Ekonomika Jihoafrické republiky je v krizi: hospodářský růst zpomaluje, čtvrtina obyvatelstva je bez práce a v zemi je rozšířená chudoba. Řekl to včera tamní ministr financí Pravin Gordhan, který zároveň představil návrh krizového rozpočtu na příští fiskální rok. Vláda v něm počítá s výdajovými škrty a zvýšením některých daní, což by se ale nemuselo líbit voličům.

Obama představil návrh příštího rozpočtu
10.02.2016 Americký prezident Barack Obama včera představil návrh rozpočtu pro příští fiskální rok, který navzdory...

Makro: Japonská vláda předpokládá nejvyšší daňové příjmy za 25 let
29.12.2015 Kabinet premiéra Šinzóa Abe ve čtvrtek schválil návrh rozpočtu Japonska pro fiskální rok 2016 v rekordní výši 96,72 bi...
Související klíčová slova:
FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intervence | Exotické měny | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Pullback | Moody's | Fitch | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | G20 | Euroskupina | SYRIZA | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Kypr | Analytik | DiNapoli | Pimco | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | EUR/CHF | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | GBP/CHF | SGD | USD/CZK | EUR/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Obchodování na burze | Měnové trhy | Interactive Brokers | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcie prioritní | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Benchmark | Beta | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | Béžová kniha | CAPEX | CEO | CFD | CME | Cable | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Konsolidace | DAX | Devizový trh | Distribuce | Nesoulad | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | EBIT | ECB | ECOFIN | EFSF | ESM | European Stability Mechanism | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Finančník | Fiskální politika | Forward | Futures | Fúze | G10 | G7 | Grafy | High | Holubice | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | LTRO | Long | Low | MACD | MAE | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Monetizovat | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Oscilátor | P/E | PEG | Penzijní fond | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Platební bilance | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Průmyslové objednávky | Příkaz | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Resistence | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Směnný kurz | Splatnost | Spot | Spread | Standard & Poor's 500 | Standard and Poor's | Stop-Loss | Státní dluhopis | Support | Swiss | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Nomura | Goldman Sachs | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Měnová báze | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | Saxo Bank | BOSSA | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Měnové války | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Makroekonomická data | Ken Veksler | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Sázka | Ceny komodit | Kurz eura | Zkušenosti | Panika | Euforie | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitost | IEA | London Stock Exchange | Euronext | Japonská měna | Oanda | Uvolnění měnové politiky | Partners | ForexLive | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Deutsche Bank | Investiční banka | Analytický tým | Aktuální kurzy | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Index cen | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | GBPUSD | EURCZK | AUDNZD | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Burzovní obchodování | AdmiralMarkets | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie BMW | Akcie Daimler | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie Unipetrol | Akciové burzy | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Americké dividendové akcie | Analýzy | Banka | Barel ropy | BH Securities | Brent | Brokers | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | Česká ekonomika | České akcie | Devizový kurz | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika USA | Elektřina | Emisní kurz | Eura | EURGBP | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | GfK | Graf | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Číny | Hodnota akcií | Hodnota eura | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Hang Seng | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční výdaje | Investiční zprávy | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | IronFX | Islámský stát | ISM | J&T Banka | J&T | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Rusnok | JPY USD | Kanadská měna | Komoditní | Komoditní index | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Kurz amerického dolaru | Kurz EUR | Kurz forintu | Kurz měny | Kurz švýcarského franku | Kurzy | Libra | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nákup akcií | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Oanda.com | Obchodní platformy | Oslabení koruny | Pasivní příjmy | Patria Online | PayPal | Pips | Portfolia | Praní špinavých peněz | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Risk On | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Signály | Société Générale | SP500 | Spořící účet | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světový čas | Švýcarská měna | Švýcarské banky | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Výprodej | Vývoj akcií | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj inflace | Webináře | WTI | XM | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Tradeři | CNBC | ZEW | DXY | EIA | ING | Komise pro cenné papíry | Put | Báze | Bill Gates | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Cílová cena | Čistý dluh | Dluhopisový index | EBITDA | EBITDA marže | Elon Musk | EV | Free float | Hold | Indie | Mark Zuckerberg | Ministerstvo financí | Obchodní den | P/S | Povinné minimální rezervy bank | Prioritní akcie | Redukce | REIT | Roadshow | ROCE | Sell | SPAD | Strong Buy | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | WSJ | P/E Ratio | Hrubý domácí produkt (HDP) | Směrodatná odchylka | Tržby | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | eBook | Komise | Kontrakt | Volby | Blog | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Poradenská společnost | Burza dnes | Burze | Dividendové akcie | Investment | Traders | Evropské obchodování | SMBC | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Dow Jonesův index | Unicredit | TD Securities | Bank of New York Mellon | Royal Bank of Scotland | Intesa Sanpaolo | PrimStock | The New York Times | Charles Schwab | Wells Fargo | RBS | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | SMBC Nikko Securities | Tokai Tokyo | State Street | ABN Amro | Westpac | Caterpillar | ANZ | DIW | Sentix | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | Nomura Securities | Investing.com | Mitsubishi | BNY Mellon | Moody's Analytics | Next Finance | Agentura AP | BBC | Washington Post | Oslabení eura | Reporty | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Obchodní nastavení | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Short squeeze | HUF/EUR | Kurz EUR/USD | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | BMW | Wolfgang Schäuble | Automobilový průmysl | Mark Carney | Kurz české měny | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Velcí investoři | Evropské banky | eFXnews | Zvyšování úrokových sazeb | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Multi-Asset obchodování | Energie | Společná evropská měna | Rada ČNB | Earnings | Bloomberg TV | Malý prostor | KBC | BlackRock | Podnikatelská důvěra | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Volby v USA | Christine Lagardeová | Silná domácí měna | Agentura Reuters | Sázet | Evropské trhy | Finanční poradenství | Ekonomická aktivita | City | Ministři financí eurozóny | Německý ústavní soud | Investiční firma | Forbes | Úřad pro energetické informace (EIA) | Prezident ECB | Fundamentální faktory | Sázení | Pozornost investorů | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Mezinárodní ratingové agentury | Standard & Poor's | Britské akcie | Strategy Research | Economic | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Ekonomické dopady | IHS | Měnová autorita | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Daňové příjmy | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Americký ministr financí | Oslabení japonského jenu | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Nervozita | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Fitch Ratings | AAA | Rating AAA | Dnešní ekonomický kalendář | Summit EU | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Walmart (WMT) | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Úvěrový rating | Kryptoměny | Likérka Stock | Status bezpečného přístavu | Index Nikkei | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Marže společností | Teroristický útok | Německý akciový index DAX | Zahraniční investice | Akcie na pražské burze | Ztráty | Dividendová akcie | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení koruny | Sinopec | Pokles výnosů | Dnešní údaje | Ekonomická data | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | Macroeconomic Advisers | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | E*Trade | Zájem o akcie | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Agentura AFP | Zahraniční firmy | Odhodlání | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | Obchodování na newyorské burze | Akciový index DAX | NYSE Euronext | Bankéři | Uvolnit měnovou politiku | Poplatky | Prodávat akcie | Nakupovat akcie | Britská vláda | Americké akciové trhy | Organizace ADP | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Silné euro | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Dnešní zpráva | Soukromí zaměstnavatelé | Opatřením na podporu ekonomiky | Makléřské společnosti | Analytik J&T Banky | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Summit G20 | Ekonomická situace | Ministr obchodu | General Electric | Záchranný fond | Bankovní unie | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Hlavní burzovní indexy | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Analytický tým FXstreet.cz | Západoevropské burzy | Investovat do akcií | Theresa May | Theresa Mayová | Snížení úrokových sazeb | Měny emerging markets | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Kurz japonského jenu | Výnosy | Měnové stimulace | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Index cen domů | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Softbank | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Oslabování libry | Kapitálové strategie | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Aktuální cena | Rada MMF | Zvýšení volatility | Konsenzus | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | Tempo růstu ekonomiky | Bill Gross | ex | Teletrader | GainCapital Group | Bitstamp | Think Markets | Ranní nadhoz | Vstup na burzu | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | Cena palladia | BHS | Breakout Trader | Tokai Tokyo Research Center | Návratnost investic | W4T | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Vladimír Pikora | Obchodování na pražské burze | Spekulativní investice | Kvantitativní utahování | Palladium | Trade Financial | Technologie blockchain | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Jerome Powell | Bitcoin futures | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | W4T chat | Investice do bitcoinu | ThinkMarkets | ThinkForex | Think Forex | Kapitálové výnosy | Ethereum blockchain | NEST | Lightspeed | Jak fungují akcie | Wood & Company | Složené úročení | Akcie Avastu | Airbnb | Saxo | FinTech | Výnosy italských dluhopisů | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Růstové akcie | Německá centrální banka | PANW | OPEC+ | Vývoj na finančních trzích | Obchodní napětí | Vysoké standardy | Podniky | Evropské akciové trhy | Graf vývoje | Technologické akcie | Schwab | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | Šéf Fedu | Fond kvalifikovaných investorů | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | I-Trader | Brookings Institution | FKI | Brookings | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Pokles cen ropy | Daňové úlevy | BinckBank | Daňové reformy | Zvyšování úroků | Růst zisků | EK | Náklady na úvěry | Evropská komise | Prezident Evropské centrální banky | Veřejný dluh | Pojištění vkladů | Společnost Apple | Růst cen komodit | The Wall Street Journal | Obchodovat s akciemi | Zpomalení světové ekonomiky | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Palladiové akcie | Burzovní debut | Odhad analytiků | Nejvýznamnější burza | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO Instacart | Rizikové akcie | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Technologický Nasdaq | Růst americké ekonomiky | Podíl nezaměstnaných | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | NAGA | Jak na obchodování | Infineon | Infineon Technologies | Akcie firmy | Tencent Holdings | Odhad růstu ekonomiky | Sharpe ratio | Ekonomika JAR | Stav americké ekonomiky | Boris Johnson | NVDA | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Volný čas | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Biotechnologické akcie | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Uranové akcie | Vanadiové akcie | Vanad | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Konglomerát | Nové akcie | Indická ekonomika | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Thyssenkrupp | Shrnutí obchodování | Prosus | Tržní pozice | Deficit rozpočtu USA | Deficit rozpočtu | Kjódó | Agentura Kjódó | Denní graf | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Úpis akcií | UCITS | TeamViewer | Pictet | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | GOOGL | Akcie Splunk | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Vyšší úrokové sazby | Cena akcie | Největší ekonomika | Obchodujte | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Hazard | Rozpočtový schodek | Celkové příjmy | Rozpočtový úřad Kongresu (CBO) | Deficit | Prohloubení schodku | Vláda prezidenta Donalda Trumpa | Vláda prezidenta Baracka Obamy | Milan Vaníček | Analytik J&T | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | IOT | Objem | Klíčová rizika | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Trh práce | Standardní odchylka | Analýza dat | Vyšší volatilita | Pojišťovna VIG | UCITS ETF | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Reálné ekonomiky | Technické analýzy | Parlamentní volby | UnitedHealth | Pfizer | Růst cen | Borsa Italiana | Global Finance | Server BBC | Studie | 4G | Rating na nejvyšší známce | Index DOW | Co bude | Erste Group | Avast | Generální ředitel | Rozvoj umělé inteligence | Největší pokles | Fox News | Amazon | Miliardy | Vyhlídky | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | Federální rezervní banka | Český akciový trh | Walt Disney | 5G | AFP | Globální trh | Financovat | Předpovědi | Průmysl | Na burze | Dnešní data | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Šinzó Abe | Rozvoj | Stavebnictví | Sociální sítě | Problémy | Výzkumný institut | Vládní výdaje | Prognózy | Philip Morris ČR | Světové obchodní organizace | Prohlášení | Jim Yong Kim | UTC | Nissan Motor | Akciový index Dow Jones | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Míra | RWE | Úroky | Investujte | Trumpova administrativa | xStation5 | MasterCard | Roku Inc | AT&T | Disney | Americké vlády | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Roční růst | Miliardy korun | Průmyslové podniky | Ziskovost | Stabilní společnosti | Hospodaření | Exact Sciences | Návratnost | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Inovace | Hodnota společnosti | Budoucnost | Zemědělství | Rekordní maximum | Poradenství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Iniciativa | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | SAP | Technologická společnost | Cenové tlaky | Americké ministerstvo | Spotřebitel | Komunikace | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Paypal Holdings | Firma Avast | Google | Anglie | Trhy | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Rating České republiky | Impérium | Negativní dopad | Pokles | Situace | Americký kongres | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Zpomalení růstu | Zlepšení | Úsilí | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Americká administrativa | Obchody | Indická vláda | Life Insurance Corp. | Life Insurance | Nový fiskální rok | Peníze na financování | Financování vládních výdajů | Výdaje | Americká společnost | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | SEC | Snowflake | Americké ekonomiky | COVID-19 | E*Trade Financial | Společnost Berkshire Hathaway | Akcie Netflix (NFLX) | Vývoj | Pokles prodeje | Guru | Příležitost k nákupu | WP | Rishi Sunak | Vysoká rizika | Hlavní index PX | Aerolinky | Deficit státního rozpočtu | Profitovat | Tencent | Další vývoj | Restriktivní opatření | Pokles HDP | Tržby společnosti | Antivirové firmy | Burzy cenných papírů | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Volatilita akciových trhů | Bilion dolarů | Další pokles | Souhrnný čistý zisk | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Kongres | Škoda | Domácnosti | Asociace | Hotovost | Taro Aso | Pandemie nemoci | Další růst | Růst | Delta Air Lines | Balík na podporu ekonomiky | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony USD | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | Karanténa | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Schodek | Organizace | Růst nezaměstnanosti | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Nvidia Corp | Práce | Podíl na trhu | Údaje | Výhled ratingu | Opatření proti šíření koronaviru | Pavel Baudiš | Veřejný sektor | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | CBS | CIA | Tajné služby | Španělská vláda | Naréndra Módí | Rozpočtový schodek USA | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Domino’s Pizza | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Domino’s Pizza | Domino’s Pizza (DPZ) | DPZ | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Více peněz | Microsoft Corp | US Bancorp | Úspory | Procter & Gamble | Uzavření továren | Oživit ekonomiku | Malé podniky | Colorado | Trade | Nizozemsko | Reddit | Federální dluh | Cestování | Zisk automobilky | Ryanair | Zasedání Evropské centrální banky | Náklady na financování | Zaměstnanci | FDA | Čistá ztráta | Růst výnosů | PEPSICO | Dosáhnout zisku | Regulační orgány | Expanze | Bezpečnost | Ekonomické výhody | Dluhy | Podezřelé transakce | Rekordní schodek rozpočtu | ONE | Merck | JD.com | Digitální revoluce | Spekulovat | Rozpočtový úřad Kongresu | Aktivity společnosti | Renault | Splunk | Umělé inteligence | Pronájem nemovitosti | JDE | ČR | Tempo růstu HDP | Salesforce | Koronavirové pandemie | Japonský výrobce aut | Výrobce aut | Nissan | Automobilka Nissan | Výsledky Nissanu | Makoto Učida | Dluh USA | CBO | Ondřej Vlček | Eduard Kučera | Waymo | Bitcoinové a blockchainové akcie | Square | Býčí trend | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Rozpočtový deficit USA | Výplata | Rostoucí trend | Covid | Druhá vlna pandemie | Druhá vlna | Makléř Wood & Company | Práce z domova | Objem aktiv | Akcie Coca-Cola | Ant | Sony | Epic Games | Johnson & Johnson | Úspěchy | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Technologické společnosti | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Zlatá horečka | Konkurenční společnosti | Čínská společnost | Výhled ratingu USA | Rekordní deficit | Ant Group | Lepší výsledky | Podhodnocené akcie | Pokles tržeb | Počet akcií | Coca-Cola | Badger | Institut DIW | Inspirace | Nvidia | Universal Music | Zhoršení pandemie | Unity | Diverzifikovat | Grubhub | Česká republika | AEX | Naspers | Akciové portfolio | Akcie Sony | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | Zprávy o vakcíně | Pinduoduo | Rozpočtový rok | Nový rozpočtový rok | Stock Spirits | Proražení | Investice do vody | AQUA | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Akcie Evoqua Water | Evoqua Water (AQUA) | Evoqua Water | XYL | Akcie Xylem (XYL) | Xylem (XYL) | Akcie Xylem | AWK | Akcie American Water Works Company | American Water Works Company (AWK) | American Water Works Company | Badger Meter | KSB | Lindsay | Pure Cycle | Suez Environment | Veolia Environment | Xylem | GME | GameStop | Akcie Airbnb | ABNB | Očkování | Mutace koronaviru | Rekordní rozpočet | Carnival | Akcie Prosus | JD | Shopify | Akcie Gamestop | KFC | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | Platby v bitcoinech | Ark Invest | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Očkovací program | Fiskální rok ve Spojených státech
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro