Neděle 31. květen 2020 04:53
reklama
Admiral spread new
reklama
Dukascopy
reklama
Bossa live trading

Klíčová slova - Snížení daní

C:\fakepath\cor-17032020-lv.jpeg

AP: Bílý dům kvůli koronaviru navrhne opatření za 850 miliard USD

17.03.2020 Bílý dům kvůli koronaviru navrhuje záchranný balík ekonomických opatření v hodnotě kolem 850 miliard dolarů (20,8 bilionu Kč) pro podniky a daňové poplatníky. S odvoláním na zdroje obeznámené s návrhem to dnes uvedla agentura AP. Upozornila, že by šlo o největší stimulační balík od hospodářské recese z let 2007 až 2009.
img

Zákaz cestování znamená pro trhy zásah z několika stran

12.03.2020 Dnes v noci přišla ze zámoří zásadní zpráva o tom, že prezident Trump nařídil přerušit cestování z Evropy. Tento nečekaný krok znovu na trzích rozvířil paniku a i zbytek hlavních akciových indexů bez milosti poslal do medvědího trhu. Důvodů k negativní reakci je přitom víc:
img

Pražská burza spadla pod 900 bodů, je nejslabší od prosince 2016

11.03.2020 Pražská burza se propadla už pod hranici 900 bodů, a je tak nejslabší od začátku prosince 2016. Index PX oslabil o 3,03 procenta na 885,10 bodu. Nejvýrazněji zlevnily akcie softwarové společnosti Avast, a to skoro o devět procent. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy a údajů na serveru Patria Online.
img

Další obrat dolů tentokrát táhnou pochybnosti o dostatečné podpoře

11.03.2020 Wall Street se nenechala zmást dopoledním růstem evropských akcií a ukrajuje velkou část ze včerejších zisků. Hlavní indexy jsou o 3,5 až 4 procenta v červeném a strhly s sebou už také evropské trhy. Naproti tomu ale nedochází k dalšímu propadu dluhopisových výnosů nebo prodejům dolaru, takže trh úplně nepanikaří.
img

Rozbřesk: Bank of England nečekaně a mimo zasedání snižuje úrokové sazby

11.03.2020 Ekonomická data dál zůstávají ve stínu koronaviru. Ne proto, že by nebyla důležitá, ale především proto, že přicházejí se zpožděním a novou „realitu“ v podstatě ještě nestihla zachytit. Týká se to vlastně i české únorové inflace, která se sice znovu vzdálila cílové hodnotě centrální banky, nicméně pravděpodobně rozhodně ne na dlouho.
C:\fakepath\eurusd-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (2.3.2020)

02.03.2020 Minulý týden došlo na měnovém páru k aktivaci tří obchodů, na které jsem s předstihem upozornil v mém týdenní komentáři, a všechny skončily v zisku. Velmi vysoká intradenní volatilita krátkodobých breakoutovým strategiím velmi svědčí. Trh postupně aktivoval všechny tři long obchody, které byly velmi rychle uzavírány v zisku na Profit-Targetu. Vše najdete zvýrazněno níže na H1 grafech. Pokud jste obchodů také využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k zisku!
C:\fakepath\italie.jpeg

Itálie chce podpořit ekonomiku opatřeními za 3,6 miliardy eur

01.03.2020 Itálie v příštím týdnu představí opatření v hodnotě 3,6 miliard eur (91,7 miliardy Kč), která mají podpořit ekonomiku ohroženou největším epidemií onemocnění COVID-19 v Evropě. Uvedl to v rozhovoru s listem La Repubblica italský ministr hospodářství Roberto Gualtieri. Stanovená částka odpovídá 0,2 procentům hrubého domácího produktu (HDP) a doplní balík 900 milionů eur určený pro nejvíce zasažené oblasti, který vláda oznámila v pátek.
C:\fakepath\top-25022020-lv.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

25.02.2020 1) Většina asijských akciových trhů dnes kvůli šíření čínského koronaviru uzavřela v negativním pásmu. Hlavní index tokijské burzy Nikkei vykázal nejhorší jednodenní výsledek za 14 měsíců, když odepsal 3,34 % na 22 605,41 bodu, a dostal se tak nejníže od konce října. V Japonsku se dnes obchodovalo první den po prodlouženém víkendu.
C:\fakepath\trump-25022020-lv.jpg

Trump varoval před propadem akcií, pokud nebude opět zvolen

25.02.2020 Donald Trump dnes varoval, že americké akcie zažijí prudký propad, pokud nebude v listopadu znovu zvolen prezidentem Spojených států. Uvedl rovněž, že jeho administrativa v dohledné době oznámí snížení daní pro střední třídu.
img

Expanze USA bude pokračovat, tvrdí Powell. Odvětví zasažené koronavirem získají finanční podporu

14.02.2020 V pondělí zveřejnila společnost Sentix důvěru investorů v ekonomiku eurozóny, která se v únoru poprvé za čtyři měsíce snížila. Investoři se především obávají šíření nového koronaviru. Index důvěry investorů tedy klesl z lednových 7,6 bodu na 5,2 bodu.
C:\fakepath\cina2.jpg

Čínský prezident slíbil nižší daně firmám zasaženým epidemií

12.02.2020 Čínský prezident Si Ťin-pching slíbil snížení daní a další podporu firmám z těch odvětví, která byla nejvíce zasažena epidemií koronaviru. Informují o tom dnes čínská média. Čína se tak snaží mírnit rostoucí ztráty a dopady na ekonomiku. Podniky čelí vysokým ztrátám kvůli nutnosti přerušit činnost v továrnách i kancelářích v důsledku zatím největších krizových opatření, jaká vláda v Pekingu kdy zavedla, uvedla agentura AP.
C:\fakepath\trump.jpg

Trump v Davosu hovořil o nevídaném ekonomickém rozmachu USA

21.01.2020 Americký prezident Donald Trump dnes na úvod letošního zasedání Světového ekonomického fóra (WEF) v Davosu hovořil o nevídaném hospodářském rozmachu Spojených států, který nastal za jeho vlády. Řekl také, že obchodní dohody, které Spojené státy uzavřely s Čínou, Mexikem a Kanadou jsou vzorem pro 21. století.
img

Akcie i dluhopisy postrádají směr, ropa mazala libyjské zisky

20.01.2020 Svátek v USA logicky ubírá na odpolední obchodní aktivitě. Nová data ani firemní výsledky do hry nevstupují a trhy se nenechaly vyvést z míry ani novou prognózou MMF. Ta je mírně pesimističtější ohledně globálního růstu než ta předchozí; hlavním důvodem je Indie, ale MMF lehce ubíral také USA i přes úspěchy v jednání s Čínou. Ameriku bude méně podporovat vyčerpávající se stimul ze strany měnové politiky a snížení daní. Naproti tomu Čína má díky dohodě trochu přidat na tempu, přestože jádro sporu stále zůstává nedořešené.
img

Ekonomické Spojené státy vs. ekologická Evropská unie

09.01.2020 „Zatímco ve Spojených státech je více nasloucháno ekonomům, v Evropské unii začínají mít hlavní slovo ekologové. To do budoucna může mít negativní vliv na evropské hospodářství a v konečném důsledku se může snížit význam Evropské unie v rámci světa,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\Italie2.png

Italský premiér Conte ohlásil tříletý reformní plán

29.12.2019 Italský premiér Giuseppe Conte včera na tiskové konferenci na závěr roku oznámil tříletý reformní plán o třiadvaceti položkách. Konkrétně jmenoval boj proti daňovým únikům a snížení daní, zeštíhlení byrokracie, digitalizaci státní správy či zjednodušení soudních řízení, napsala italská tisková agentura ANSA. Ministerský předseda zároveň vyzval k jednotě vládní koalice protestního Hnutí pěti hvězd (M5S) a levicové Demokratické strany, z níž se štěpí politické bloky, přecházejí poslanci do opozice, a která má řadu třecích ploch. Ohledně migrace si nynější kabinet podle Conteho vede lépe než ten minulý, aniž by přitom vyvolával pozdvižení.
img

Hlasy odpůrců monetární politky ECB sílí. Brexit na dosah ruky, dohodu musí schválit britský parlament

18.10.2019 Čínská média v pondělí informovala, že podle zdrojů obeznámeních se situací, Čína požaduje další rozhovory, než dojde k uzavření první fáze dohody. Vývoz z Číny v září klesl meziročně o 3,2 %, zatímco analytici očekávali pokles jen o 3 %. Dovoz se pak propadl o 8,5 % a snížil se tak pátý měsíc za sebou. Podle agentury Reuters zřejmě bude zapotřebí další stimulace zpomalující čínské ekonomiky.
img

Čínská ekonomika dál ztrácí růstové momentum

18.10.2019 Čínská ekonomika v 3Q rostla meziročně o 6 %, což bylo desetinu pod většinovým tržním konsenzem. Jedná se tak o další zpomalení růstu, když v předchozím čtvrtletí rostla o 6,2 %, a o nejpomalejší tempo růstu za posledních 30 let. Růst je však stále dostatečný na to, aby se vešel do cíle čínské vlády, která si jej na tento rok stanovila v pásmu od 6 do 6,5 procenta. Co se detailů výsledků týká, největší brzdou růstu byly investice, jejichž růst zpomalil z 25,9 % na 19,9 %, zatímco růst naopak držela spotřeba, které pomáhaly vládní balíčky na snížení daní.
img

6 nejlepších amerických small caps akcií & ETF roku 2019

25.09.2019 I na burze na velikosti občas záleží. V posledních několika letech americké malé tituly běžně překonávaly větší akcie z hlediska výkonu, což z nich činilo tajné hvězdy na akciových trzích. Mezi mnoho neznámých menších akcií, které často létají pod radarem většiny analytiků, lze většinou najít velmi lukrativní tituly, se kterými investoři mohou dosáhnout zhodnocení až v řádu stovek procent.
C:\fakepath\nemecko 08012014-3.png

Zakázky německého průmyslu v listopadu klesly o jedno procento

07.01.2019 Zakázky německého průmyslu se v listopadu snížily o jedno procento, což je mnohem výraznější pokles, než čekali analytici. V předchozím měsíci naopak o 0,2 procenta vzrostly. Ke slabému výkonu přispívají obchodní spory, rizika spojená s možným odchodem Británie z EU bez dohody a slabší růst v rozvíjejících se zemích. Zpráva, kterou dnes zveřejnil německý statistický úřad, je další známkou zpomalení největší evropské ekonomiky.
usa.jpg

Bílý dům představil daňovou reformu

26.04.2017 Bílý dům dnes představil návrh daňové reformy prezidenta Donalda Trumpa, která zahrnuje snížení daně z firemních zisků z 35 na 15 procent i nižší zdanění jednotlivců. Reforma, kterou ještě musí schválit Kongres, podle Bílého domu podpoří hospodářský růst a zajistí pracovní místa i prosperitu americké střední třídě.
img

Amerika na prvním místě, protekcionismus na prvním místě

31.01.2017 Do teď byl nejviditelnějším výsledkem Trumpova vítězství nárůst úrokových sazeb (od 8. listopadu je to o 50 bazických bodů na amerických desetiletých dluhopisech). Investoři už předpokládají, že Trumpova ekonomická politika bude inflační. Klid na trhu je ale neopodstatněný vzhledem k protekcionistické politice, kterou prezidentův nástupní projev jen potvrdil („Musíme ochránit naše hranice před nebezpečím ostatních zemí, které přebírají naši výrobu, kradou naše firmy a ničí naše pracovní místa. Nakupujte americké výrobky a najímejte Američany.“)
img

Riskantní horská dráha

23.01.2017 Forexoví obchodníci mají pro nadcházející rok dlouhý seznam naléhavých témat – od intenzivních spekulací o tom, jak bude vypadat politika USA za Donalda Trumpa, až po existenční otázky EU v kalendáři plném významných událostí.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Money management | Offshore | Čínský jüan | Price Action | Brexit | Čína | Finance | Peníze | Bank of Canada | Novozélandský dolar | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | AUD/USD | NZD/USD | Dow Jones | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Monetární politika | Měnová politika | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Export | Import | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Měnové trhy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Americký dolar | Zhodnocení | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bloomberg | Blue chip | Burza | Béžová kniha | CME | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Devalvace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | FX | Fed | Forex trader | G7 | Gap | Grafy | IFO index | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzy měn | Likvidita | Long | Low | MMF | Margin | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Měnový pár | Měny | Fluktuace | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Pozice | Prodeje existujících domů | Rally | Reserve Bank of Australia | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Saldo běžného účtu | Short | Směnný kurz | Ticker | Timeframe | Trader | Trend | Trigger | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Americká měna | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Investiční příležitosti | Ekonomika Spojených států | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Investoři | Blue chips | Fundamenty | Exxon Mobil | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Aukce | Ekonom | Business | BNP Paribas | John Hardy | Berkshire Hathaway | Ceny komodit | Zkušenosti | Stres | Výsledky | Index nákupních manažerů | Bohatství | IEA | Vývoj dolaru | RBNZ | Obchodovat | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Aktuální kurzy | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Index cen | Index CPI | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | ADP report | Obchodníci | Komunita | Centrální bankéři | GBPUSD | EPS | Index | Likvidní | Přenos | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Banka | Brent | Cena | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Dolar | Dolary | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Eura | EURCHF | EURSEK | Forexové obchody | Forexu | FXstreet.cz | GfK | Graf | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index PMI | Index S&P 500 | Investiční | Investing | ISM | EBay | Komoditní | Kurzy | Libra | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Management | Míra inflace | Nemovitosti | Oslabování koruny | Patria Finance | Patria Online | PayPal | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Saxo Trader | Société Générale | Shares | Trh | Tržní hodnota | Volkswagen | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | XM | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | ZEW | ING | Buffett | Christine Lagarde | Indie | ROCE | Small caps | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Repo operace | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | QE | Komise | Volby | Burze | Traders | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | Oxford Economics | ABN Amro | Caterpillar | Sentix | Investing.com | TLTRO | Agentura AP | Oslabení eura | Reporty | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | HUF/EUR | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Úspěch | BMW | Mark Carney | Kurz české měny | Ministr financí | Renminbi | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Multi-Asset obchodování | Energie | Earnings | KBC | BlackRock | Oddělení forexu | Přehled | Klid | Kč/EUR | Kč/USD | Volby v USA | Agentura Reuters | Skandinávské měny | Evropské trhy | La Repubblica | Ministři financí eurozóny | Index důvěry | Firmy | Economic | Akcie ve Spojených státech | Ekonomické dopady | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Americký akciový index | Forexoví obchodníci | Výsledek referenda | Hlavní indexy | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Walmart | Propad | TradingView | Citi | S&P | Guvernér | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Posílení dolaru | Ekonomická data | Nejistota | Erste | Philip Morris | Pegas Nonwovens | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Výnosy amerických dluhopisů | Výrobní index PMI | Baidu | Tesla | Agentura AFP | Výhled | Bankéři | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Slabé euro | Hrubý domácí produkt Německa | Úspěšné obchodování | Dnešní zpráva | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Krize | Firemní výsledky | Oslabení jüanu | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výnosy | TRY | Index cen domů | Příjmy | Alphabet | Měny&Sazby | ČTK | Konsenzus | Belgie | Zasedání americké centrální banky | Index tokijské burzy | Hlavní ekonom | Inflační čísla | Očekávání | ABN AMRO Bank | ex | Ruské akcie | BBVA | Zahraniční forex | Credit Agricole SA | ING Groep NV | BHS | Aleš Michl | Jerome Powell | Akcie Avastu | Index Russell 2000 | Globální akcie | Ekonomické výsledky | Skupina Saxo Bank | Saxo | Raytheon | Lockheed Martin | Podniky | Index nákupních manažerů (PMI) | Evropský akciový trh | FAANG | Inflace v eurozóně | McDonald's | Pokles ceny | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | Americký dolarový index | USMCA | Akcie v Evropě | Reakce trhu | Výprodej akcií | Christopher Dembik | Daňové úlevy | Daňové reformy | M5S | Prezident Trump | Dopady na ekonomiku | Steven Mnuchin | Zadluženost | Silnější americký dolar | WEF | Sazby ČNB | Makroekonomické strategie | Trumponomika | Zvýšení sazeb | Ekonomický poradce | Makroekonomická situace | Statistický úřad | Růst americké ekonomiky | CNY | Vybrané měny | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Ceny pohonných hmot | Silnější euro | Boris Johnson | NVDA | Riziko recese | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Záporné sazby | Uranové akcie | Výnosové křivky | Vanadiové akcie | Vanad | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | AMZN | Thyssenkrupp | Depozitní sazby | Prosus | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Co jsou to small caps | Obchodování akcií small caps | Výkon small caps | Americké small caps | Potenciál Small Caps | Nejlepší vanadiové akcie | MetLife | GOOGL | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Předstihové indikátory | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Obchodní dohoda | Vyšší úrokové sazby | Očekávané Earnings | Obchodní spory | Tým FXstreet.cz | Trump dnes | Nový úděl | Čínská média | Deficit | Prezident Donald Trump | Německá vláda | IOT | Obchodní dohoda s Čínou | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Trh práce | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Luis De Guindos | Cisco Systems | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Tomáš Vlk | Bilance | Co bude | Avast | GM | Čínský prezident | ECB Luis De Guindos | Česká měna dnes | Největší pokles | Si Ťin-pching | Amazon | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Měny rozvíjejících se trhů | Administrativa prezidenta Donalda Trumpa | Administrativa prezidenta | INTC | Walt Disney | AFP | Počet nezaměstnaných v Německu | Aktivita čínských továren | ADP | Zakázky německého průmyslu | HUF | PLN | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Ceny potravin | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Viceprezident ECB | Zdražování | NAFTA | Total | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Protekcionismus | GBP/EUR | Prohlášení | Moskva | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | Události roku | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Měnové politiky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Předseda | Americké centrální banky | Trumpova administrativa | AXA | Italský premiér | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Ministr hospodářství | Americké vlády | Nike | Bydlení | Reformní plán | Giuseppe Conte | ANSA | Kraft Heinz | Demokratické strany | Wirecard | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Stephen Poloz | Společnost Sentix | Altria Group | Hospodářské recese | Netflix | NFLX | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Letecké společnosti | Miliardy eur | Ministr energetiky | Sodexo | RBA | Budoucnost | Ifo | Ekonomické Spojené státy | Ekologická Evropská unie | Spolkový statistický úřad | ASML | ASML Holding NV | Ministr financí Steven Mnuchin | Vyšší inflace | Veřejné finance | Ukazatele | SAP | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Nájemné | Kancléřka Merkelová | Komunikace | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Koronavir | Trhy | Šíření nového koronaviru | Trump v Davosu | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Šíření koronaviru | American Express | Negativní dopad | Pokles | Donald Trump dnes | Situace | České měny | Meziroční růst | Typ koronaviru | Nový typ koronaviru | Starbucks | Boeing | Pochybnosti | SBUX | Obchody | Výdaje | Platit daně | Hlavní úrokové sazby | Dopady koronaviru | Fresenius Medical | FME | Adidas | SEC | NFP | Americké ekonomiky | Zasedání RBNZ | Opatření proti šíření epidemie | Nižší daně | Galapagos | Biogen | COVID-19 | Ekonomické dopady koronaviru | Prudký propad | Akcie na evropských trzích | Roberto Gualtieri | Italský ministr hospodářství | Intradenní volatilita | Vývoj | Cenové války | Americké výnosy | Zákaz cestování
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Smysl života
Snaha Fedu
Snaha o obchodování
Snaha o obchodování CFD
Snahy investorů
Snap Inc
Snášení ztrát
SNB
Sněmovna reprezentantů
Sněmovna reprezentantů USA

Následující klíčová slova

Snížení dividendy
Snížení ekonomické aktivity
Snížení finanční páky
Snížení globální zadluženosti
Snížení likvidity
Snížení odměn
Snížení odměny
Snížení odměny za těžbu
Snížení odměn za těžbu nových mincí
Snížení produkce
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Swissquote Bank
Potvrďte prosím... Zavřít