Sobota 15. květen 2021 12:51
reklama
Dukascopy
reklama
Admiral Markets new demo
reklama
Purple Trading VIP zona

Klíčová slova - Inovace

img

Británie ohlásila ambicióznější plán na snížení emisí

20.04.2021 Británie chce snížit emise skleníkových plynů výrazněji, než původně plánovala. Do roku 2035 mají oproti roku 1990 klesnout o 78 procent. Nový ambicióznější plán dnes podle agentury AP oznámila vláda premiéra Borise Johnsona.
C:\fakepath\krypto-20042021.png

Škodia firmám Bitcoiny na balance sheetoch?

20.04.2021 Mít v rozvaze (balance sheet) více než 90 000 BTC ukazuje, že akcie společnosti jsou na černé listině bank. Jsou zaměřené převážně na kryptoměny.
C:\fakepath\Yellen.jpg

Americká ministryně financí chce globální minimální daň pro korporace

06.04.2021 Americká ministryně financí Janet Yellenová včera vyzvala ostatní země, aby společně s Washingtonem prosadily minimální daň pro korporace po celém světě. Snaží se potvrdit pozici Spojených států jako lídra světové ekonomiky, napsal list Financial Times (FT).
C:\fakepath\cina2.jpg

Čína stanovila cíl letošního růstu HDP na více než šest procent

05.03.2021 Čína stanovila na letošní rok cíl růstu ekonomiky na více než šest procent. Ve zprávě pro Všečínské shromáždění lidových zástupců to dnes uvedl premiér Li Kche-čchiang. Představil rovněž plány na investice do technologií. Čína loni cíl růstu kvůli pandemii poprvé od roku 2002 nezveřejnila. Hrubý domácí produkt (HDP) země nakonec zvýšila o 2,3 procenta, což bylo nejméně za 44 let. Čína však byla jedinou velkou ekonomikou, které se podařilo vykázat růst.
img

Hodnota společnosti Pilulka překročila hranici 100 mil. EUR

17.02.2021 Emise společnosti Pilulka Lékárny, a.s. přesáhla tržní kapitalizaci 100 mil EUR (2,75 mld. Kč), cena za akcii činí 1 100 Kč.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
C:\\fakepath\\KV_Top10-25012021.png

10 zajímavých akcií pro rok 2021

25.01.2021 Rok 2020 je za námi. Na jeho začátku téměř nic nenasvědčovalo tomu, že půjde o zatím nejdivočejší rok pro celou řadu investorů. Nakonec přinesl mnoho investičních příležitostí ať už na forexu, komoditách či na akciovém trhu. Akciové trhy začátkem roku výrazně oslabily, avšak následně přidaly desítky procent a dosáhly na nová maxima.
C:\fakepath\top-20012021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

20.01.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo převážně v plusu. Pod nulou den zakončila z hlavních trhů jen burza v Tokiu. O nastavení měnové politiky jednala čínská centrální banka. Základní úrokovou sazbu ponechala podle očekávání beze změny na úrovni 3,85 %.
C:\fakepath\Alibaba.jpg

Akcie čínské firmy Alibaba kvůli tlaku ze strany úřadů oslabují

28.12.2020 Akcie největšího čínského internetového prodejce Alibaba dnes pokračovaly v poklesu, důvodem jsou obavy z tlaku čínských úřadů na podnikatelské aktivity zakladatele firmy. Akcie dnes na hongkongské burze ztrácely až 9,2 procenta a dostaly se na nejnižší úroveň od června. Za poslední dvě obchodní seance tržní hodnota firmy klesla o 116 miliard dolarů (zhruba 2,5 bilionu Kč), uvedla agentura Reuters.
img

Investice do vody: 3 zajímavé akcie pro vaše portfolio

09.12.2020 O akcie společností, které se angažují ve vodním sektoru, je mezi investory stále větší zájem. Populační růst v kombinaci se změnou klimatu a dalšími faktory způsobují, že pitná voda začíná být z dlouhodobého hlediska nedostatkovým zbožím.
img

IPO Airbnb: Vstup na burzu bude ještě v prosinci 2020!

04.12.2020 Dlouho očekáváné a odkládané Airbnb IPO se přeci jen uskuteční ještě tento rok. V prosinci 2020 vstoupí Airbnb na burzu NASDAQ a akcie se budou obchodovat pod symbolem „ABNB“. Regulační orgán SEC (Securities and Exchange Comission) obdržel potřebné dokumenty a IPO již nic nestojí v cestě.
C:\fakepath\Kryptoměny.jpg

S&P Dow Jones Indices začne sestavovat indexy pro kryptoměny

03.12.2020 Společnost S&P Dow Jones Indices začne v příštím roce sestavovat indexy pro kryptoměny. Stala se tak dalším finančním podnikem, který vstupuje do oblasti digitálních měn, informovala dnes agentura Reuters. Společnost S&P Dow Jones Indices je známá zejména díky svým americkým akciovým indexům S&P 500 a Dow Jones.
img

Digitální výstava Renishaw Virtual-Expo ukazuje metrologické inovace

01.12.2020 Nejnovější metrologické inovace a technologie pro digitalizaci výroby jsou nyní ihned dostupné prostřednictvím interaktivní on-line výstavy „Renishaw Virtual-Expo“. Ve stáncích zaměřených na kalibraci strojů, 3D tisk z kovů, měřicí přístroje či Průmysl 4.0 firma představuje svá inovativní řešení.
img

První e-commerce firma vstoupila na pražskou burzu, zájem o Pilulku byl enormní

20.10.2020 Praha, 20. října 2020 - Společnost Pilulka Lékárny, a.s. dnes úspěšně zakončila veřejnou nabídku svých akcií (IPO). Zájem ze strany investorů byl enormní a převýšil nabízené množství akcií o 536 %. Pilulka se také upsala za nejvyšší cenu v rámci stanoveného pásma rozpětí. Obchodování s akciemi společnosti Pilulka Lékárny, a.s. bude zahájeno 26. října za upisovací cenu 424 Kč.
img

Udržitelné investování podle kritérií ESG – objevte hodnocení ESG v obchodní platformě LYNX

09.10.2020 Dlouhodobě udržitelné investice oprávněně přitahují pozornost stále více investorů. S nejnovější aktualizací obchodní platformy LYNX můžete snadno zjistit, zda vaše akcie splňují kritéria ESG. Vy si vyberete, která kritéria jsou pro vás důležité, a poté se vám zobrazí, zda daná akcie splňuje vaše osobní požadavky. V následujícím článku stručně probereme investování podle ESG a ukážeme vám, jak najít tato data v obchodní platformě LYNX.
img

Renishaw: české strojírenství z krize vyvedou inovace a investice

01.10.2020 Dlouhá a vleklá krize čeká tuzemské strojírenské podniky, pokud nebudou investovat do inovací podporujících přechod k elektromobilitě. Strojírenství zaměřené na výrobu součástek pro spalovací motory nemůže v budoucnu prosperovat. Firmy by měly investovat do vývoje ideálně 10 % z celkového obratu.
img

Megatrendy: Zlatý věk konektivity

22.09.2020 Jestliže krize způsobená koronavirem SARS-CoV-2 zasáhla všechna odvětví hospodářství, jedno odvětví naopak očividně posílila: nové technologie v nejširším slova smyslu. Digitalizace, online zábava a nové formy komunikace, o něž jsou snahy již několik let, se během omezení pohybu lidí staly novým standardem. Jak vysvětlují Sumant Wahi a Jon Guinness, manažeři portfolia globální strategie konektivity ve Fidelity International, změna paradigmatu je synonymem investičních příležitostí.
img

Rozbřesk: Německé automobilky tlačí marně na šrotovné, ve hře je kapitálová pomoc

09.09.2020 Německé automobilky začínají volat po znovuzavedení šrotovného a po kapitálových injekcích státu. Výroba německých automobilek je stále zhruba 40 % pod maximy z let 2017 a 2018 a i když jsou v posledních měsících nové objednávky zase vzhůru, na rychlý obrat k lepšímu to zatím nevypadá. Německá vláda zatím odolávala zavedení šrotovného na jiné typy vozidel než elektromobily. A to platí i po včerejší schůzce šéfů automobilového průmyslu se zástupci vlády. Na rozdíl od roku 2009 tak zatím německé automobilky marně čekají na výraznější vzpruhu, a především subdodavatelské řetězce začínají mít vážnější potíže. Zástupci německé vlády tak na včerejší schůzce slíbili, že se pokusí vymyslet, jak jim eventuálně kapitálově pomoci.
img

Očekávaný růst ceny lithia i podpora ze strany EU může představovat pro Česko a ČEZ ohromnou investiční příležitost

18.08.2020 Spotřebitelé žijící na území starého kontinentu můžou být v nejbližší době příčinou růstu cen lithia. Většina zemí nabízí dotace za účelem nákupu elektrického vozidla, což by se mělo promítnout i do vyšší poptávky. Přes pozdější restart některých závodů těžících lithium kvůli blokaci při pandemii koronaviru, ceny za kov používaný v bateriích nadále zůstávají na víceletých minimech.
img

Crypto newsletter: Tržní sentiment na Bitcoinu dosáhl na roční maximum

07.08.2020 Trh s kryptoměnami si během posledních seancí prošel boomem. Téměř všechny hlavní měny prorazily své klíčové úrovně rezistence. Bitcoin po proražení úrovně 10 tis. dolarů pokračoval vzhůru a v současnosti ho od dalšího růstu "zdržuje" rezistence na úrovni 12 tisíc. Další z kryptoměn jako Ripple nebo Ethereum rostly ještě výraznějším tempem. Ripple přidal 42 % a Ethereum se v tomto týdnu už obchoduje se ziskem 26 %.
img

Analytici Fidelity International vidí příležitosti v trendu konektivity

06.08.2020 Aktivita jak spotřebitelů, tak firem, se přesouvá z offline prostředí do online a z online do mobilní sféry. Je to dlouhodobý směr, který přináší inovace, ale i mění mnoho odvětví. Fond společnosti Fidelity International FF - Global Communications Fund z tohoto trendu těží. Do hloubky rozumí technologiím v pozadí těchto změn i novým obchodním modelům a má opravdu globální perspektivu.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.07.2020  FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o se...
img

Boj s pandemií nevyhrajeme lokálním, ale spíše globálnějším přístupem

09.07.2020 V průběhu tří desítek let od konce studené války a zejména po přelomovém přijetí Číny do WTO v roce 2001 se svět díky technologiím a globalizaci úzce propojil a integroval. Od Trumpova nástupu na prezidentský stolec se ale zdá, že se toto celistvé uskupení kvůli sobeckým zájmům, vzájemné nedůvěře a hledání vnějšího nepřítele znovu rozpadá. A díky pandemii Covid-19 se tento proces během několika málo měsíců neuvěřitelně zrychlil. Náš národ na prvním místě je v současné době modus operandi nejen v politice, ale i při plánování dodavatelských řetězců soukromých firem, které si během krize prošly zatěžkávací zkouškou.
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Analýza Fidelity International: GRANOLAS představují příležitost v evropských akciích

16.06.2020 Pandemie Covid-19 posílila některé trendy z posledních let. Na pořadu dne je digitalizace, inovace nebo možné přeskupení dodavatelských řetězců. To vše bude mít výrazný dopad na společnosti v Evropě a zejména na ty, které jsou považovány za GRANOLAS. Stejně jako úspěšné americké akcie FAANG se podle analýzy Fidelity International evropské společnosti GRANOLAS jeví v současném tržním prostředí jako klíčové pro úspěšné investice. Profitují i v současné koronavirové krizi a měly by se ukázat jako dlouhodobí vítězové. Fidelity International u nich předpokládá dosažení robustního dlouhodobého výkonu.
C:\fakepath\burza.jpg

Nový německý stimulační plán by mohl stát až 80 miliard eur

31.05.2020 Německo pracuje na novém balíku opatření na podporu ekonomiky v hodnotě 75 až 80 miliard eur (až 2,2 bilionu Kč). Informoval o tom list Bild am Sonntag. Opatření mají podpořit oživení německého hospodářství z útlumu způsobeného koronavirovou krizí, napsala agentura Reuters.
img

Nový investiční fond Czegg Ventures chce rozdělit miliardu mezi 30 rodinných firem

29.05.2020 Skupina Starteepo investora Františka Bostla spouští 1. června investiční fond s názvem Czegg Ventures, který bude zaměřený na české malé a střední podniky rodinného typu, a bude investovat do jejich akcií a dluhopisů. Pro své investice bude využívat stávající tržní platformy pražské burzy jako akciový trh Start nebo dluhopisový Free Market. Fond cílí na roční výnos 7 až 8 %.
img

Krize popohnala banky k digitalizaci a otevírá jim možnost k růstu

19.05.2020 Omezení spojená s koronavirovou pandemií přinesla mnoho potíží, ale s nimi také nové příležitosti. V časech karantény se totiž ještě více než dříve ukázalo, jak důležité je držet krok s dobou a digitalizovat své služby. Nejinak je tomu samozřejmě i ve světě bankovnictví, kde se digitální kontakt s klientem stal alfou a omegou vztahu mezi ním a bankou. Peněžní ústavy tak mohou této příležitosti využít a skrze inovace se snáze odlišit od konkurence.
img

Digitální revoluce v bankovnictví: klienti ČSOB jako první v ČR úspěšně obchodovali s využitím technologie blockchain

18.05.2020 Klienti ČSOB vůbec poprvé využili k placení technologii blockchain, která umožňuje bezpečné přímé obchody mezi firmami bez prostředníka. Jedná se o vůbec první transakce uzavřené na inovativní platformě we.trade v ČR.
img

Demografické nedostatky ovlivní ekonomiku

06.04.2020 Mnozí investoři jsou toho názoru, že nejnovější vývoj na trzích v souvislosti s pandemií viru COVID-19 představuje jen dočasný propad 10letého dlouhodobě býčího trhu, podobný těm, k nimž došlo v letech 2011 a 2016. Jejich hlavním argumentem je, že uvolněná monetární politika, tedy nízké úrokové sazby a přizpůsobivá monetární politika, jako je QE, zafunguje jako hlavní hnací síla trhu.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

Cílování inflace, nejčistší měnově-politický systém, slaví 30 let

11.03.2020 Letos uplyne 30 let od započetí cílování inflace (IT); měnově politického systému, který v roce 1997 přijala i ČNB, a který, přes jistá specifika, je většinovou podstatou politiky FED, ECB i SNB.
img

Nejlepší FinTech akcie roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.02.2020 FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o sektor s obrovským potenciálem. Nicméně, kde jsou velké příležitosti, jsou i velká rizika.
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

Bloomberg: Nejinovativnější ekonomikou světa je nově Německo

20.01.2020 Nejvíce inovativní ekonomikou světa je nově Německo. Podle letošního žebříčku inovativnosti sestavovaného každoročně agenturou Bloomberg tak přerušilo šest let trvající nadvládu Jižní Koreje. Česká republika si podle osmého vydání této statistiky oproti loňsku polepšila o jednu pozici: je na 24. místě a je tak nejinovativnější v rámci takzvané visegrádské skupiny (Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko). Průzkum hodnotí například výdaje na vědu a výzkum, počet přihlášených patentů nebo hustotu zastoupení technologických firem,
img

Česká republika je po šesti letech nejinovativnější ekonomikou Visegrádské skupiny, v předvečer „Davosu“ jde o nepochybně dobrou zprávu

19.01.2020 Česko si pro letošní rok polepšilo v mezinárodním žebříčku inovativnosti, jejž každoročně sestavuje agentura Bloomberg. Celkově v žebříčku Bloomberg Innovation Index získalo 70 bodů a posunulo se z loňského 25. místa na světě na příčku 24. O jednu pozici tak nyní překonává Polsko, což značí, že je nejinovativnější ekonomikou Visegrádské skupiny. To se zatím Česku podařilo jen jednou, v roce 2014. Bloomberg daný žebříček sestavuje od roku 2013 (viz graf níže).
C:\fakepath\bitcoin3.jpg

Bloomberg: Bitcoin za deset let vzrostl o devět milionů procent

07.01.2020 Vynořil se z popela finanční krize a byl navržen tak, aby obešel banky i vládní úřady, které se utápěly v největší katastrofě na Wall Street za desítky let. Prosazoval se pomalu, provázela ho řada skandálů s podvody a krádežemi, které mnohé odradily a přinesly přísnější regulaci. Jakmile se mu však dostalo větší pozornosti, ukázal se nejvýkonnějším aktivem desetiletí. Řeč je o bitcoinu, největší digitální měně světa. Jeho hodnota koncem loňského roku činila zhruba 7200 dolarů (163.000 Kč) a od července 2010 se zvýšila o více než devět milionů procent, uvedla agentura Bloomberg.
img

Z malé kanceláře evropskou centrálou. Saxo Bank slaví 10 let na českém trhu

26.09.2019 V září 2019 je to rovných 10 let, kdy na český trh vstoupila dánská investiční společnost Saxo Bank. Z malé pobočky o šesti lidech se za tu dobu rozrostla osminásobně a v roce 2017 otevřela na Náměstí Republiky novou centrálu pro střední a východní Evropu. Z jednoho místa v srdci Evropy dnes Saxo Bank servisuje 28 zemí a více než 20 000 klientů, kterým nabízí unikátní digitální přístup k investování na globálních finančních trzích.
img

Nejlepší evropské dividendové akcie 2019

22.02.2019 Albert Einstein jednou prohlásil: “Složené úročení je osmý div světa.” Poukazoval na skutečnost, že i odkládání malé částky, kterou ale vhodně zainvestujete, vám může přinést příjemné výdělky.
C:\fakepath\eu 14122014-3.png

EU přivítala návrh Německa a Francie na rozpočet eurozóny

20.11.2018 Ministři financí eurozóny přivítali návrh Německa a Francie na společný rozpočet eurozóny, který by mohl být klíčem pro balík reforem, o němž se bude jednat na prosincovém summitu euroskupiny. Je ale zapotřebí na něm dále pracovat. Výhrady k plánu vyjádřila Itálie, informovala agentura Reuters. Ministři rovněž jednali o zjednodušení restrukturalizace státního dluhu.
img

Axiory Europe

09.06.2015 Axiory Europe je revoluční projekt brokerské společnosti s licencí pro správu portfolia, který kombinuje inovativní technologii pro profesionální obchodníky a reálný přístup na finanční trhy.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Equity | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | USA | Janet Yellenová | Británie | OPEC | HDP | Obchodní deník | Programování | Monetární politika | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | EUR/CZK | Míra nezaměstnanosti | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Analýza | Zhodnocení | Transakce | BaFin | Balance | Beta | Bloomberg | Blue chip | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CEO | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | ECN | Ekonomika | Emise | Euro | FX | Fed | Finanční trhy | Forward | Futures | Fúze | Hedging | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Komodity | Korekce | LES | Lot | MIFID | MMF | MT4 | Margin | Marže | MetaTrader | Mezibankovní | Měna | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | OTC | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | RRR | Reinvestice | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | STP | Scalping | Schodek rozpočtu | Sentiment | Short | Spot | Spread | Stagflace | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | WTO | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zisková marže | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | GBP | ČEZ | Obchodování | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Finanční krize | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | Evropská ekonomika | Patria | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Axiory | Indexy | OSN | Spekulanti | Globální ekonomika | Investoři | Fundamenty | Fond | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Mezibankovní trh | Zisk | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Investiční příležitost | Bohatství | Euronext | ČSOB | Deloitte | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Axiory Europe | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Makro | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Portugalsko | Facebook | LYNX | Satoši Nakamoto | BTC | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Rozvíjející se trhy | Penzijní fondy | Financial Times | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Index | Podpora | Přenos | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Microsoft | Akcie PayPal | Akcie Shell | Akcie Visa | Analýzy | Banka | Brent | Brokerské společnosti | Burza cenných papírů Praha | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | CISCO | CZK | Do čeho investovat | Elektronické obchodování | Eura | Exchange | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | GDP | Graf | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index VIX | Investice do akcií | Investice do fondů | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | Maďarsko | Management | Market | MetaTrader 4 | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Opční strategie | Patria Finance | PayPal | Pips | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Směnárny | Société Générale | SP500 | Spořící účet | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Volatility | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Webináře | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Zisky | CNBC | Buffett | DMA | Andrej Babiš | Back office | CEE | Centrální depozitář | Depozitář | EBITDA | Indie | IRS | Jeff Bezos | Obchodní den | REIT | ROCE | Small caps | Itálie | Spojené státy | Hlavní trh | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | M2 | Směrodatná odchylka | Tržby | Zaměstnanost | QE | Světové ekonomiky | eBook | Investiční téma | Tržní sentiment | Komise | Federální rezervní systém | Full-service broker | Vzdělání | 1 milion | Burze | Dividendové akcie | Investment | Traders | Aramco | Unicredit | Microsoft | Bankovní sektor | Nordea | Investing.com | S&P Dow Jones Indices | Petr Koblic | Thomson Reuters | Short squeeze | Brazílie | Čínská centrální banka | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Wolfgang Schäuble | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Pokles akcií | Hospodářské výsledky | Multi-Asset obchodování | Energie | Tržní nálada | Podnikatelé | Pro tradery | KBC | Přehled | Agentura Reuters | Bankovnictví | City | Fidelity International | Ministři financí eurozóny | Forbes | Americké firmy | Sázení | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Economic | Inflační tlaky | Akcie bank | Xetra | Globální finanční krize | Velké banky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Finančnictví | Alibaba | Propad | Německý index DAX | Kryptoměny | Ropné společnosti | S&P | Britská banka Barclays | Ztráty | Bezpečné útočiště | Historická maxima | Evropský trh | Erste | Philip Morris | Tempo růstu | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | CySEC | Zajištění | Finanční poradci | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Ethereum | Tesla | Poskytovatelé likvidity | Zahraniční firmy | Obchodování s finančními deriváty | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | NYSE Euronext | Poplatky | Americké akciové trhy | Dobré výsledky | Predikce | Průzkum | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Ministři financí EU | Výnosy | Investiční plány | Institucionální investoři | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Alphabet | ČTK | Internetové firmy | Zvýšení volatility | Hlavní ekonom | Švédsko | Dánsko | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Bitfinex | Morningstar | Venture Capital | Purple Trading | Ruské akcie | Vstup na burzu | Zahraniční forex | Cena palladia | Goldenburg Group | Breakout Trader | Návratnost investic | Spekulativní investice | Obchodování s kryptoměnami | Palladium | Technologie blockchain | Coinmarketcap | MiFID II | LYNX Trading | Online sázení | Ethereum Classic | ETC | Binance | NEST | Investice do kryptoměn | Crypto | Lithium | Jak fungují akcie | Ceny lithia | Zájem o digitální měny | Wood & Company | Cena bitcoinu | Free Market | Složené úročení | Portfolio manažeři | Airbnb | Skupina Saxo Bank | Saxo | FinTech | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Virtuální měny | OPEC+ | Vysoké standardy | Výsledky obchodování | Podniky | Odpovědné investování | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | RDSA | Royal Dutch Shell | KLB Legal | TradeCentrum | Obchodování akcií | IPO kalendář | Trh Start | Czech Fund | HKD | Použití finanční páky | Obchodování s korunou | Mileniálové | Trh s kryptoměnami | Roční výnos | Goldenburg Group Ltd | Christopher Dembik | Regulační orgán | Starteepo | Kim Fournais | Výkonnost akcií | EK | Dopady na ekonomiku | Bankomaty | Centrální depozitář cenných papírů | CDCP | Financial Times (FT) | Refinitiv | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | Analytici společnosti | WEF | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Obchodování na burzách | Jak se obchoduje | Makroekonomické strategie | Palladiové akcie | IPO Uber | Nejvýznamnější burza | Banking Software Company | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | Rozdílové smlouvy | Statistický úřad | Český průmysl | Tržní hodnota firmy | Hodnota firmy | CNY | Nejznámější kryptoměny | Jak na obchodování | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Sharpe ratio | Riziko recese | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Stablecoin | Crypto newsletter | Volný čas | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Ropné akcie | STAR | Biotechnologické akcie | Defenzivní akcie | Vývoj na trzích | Akciový výprodej | Ředitel Patria Finance | Tomáš Jaroš | Digitální aktiva | Nové akcie | AMZN | Prosus | Saudi Aramco | PPF | Globální recese | Denní graf | Vyjednávání o brexitu | Úpis akcií | UCITS | Finanční údaje | Pictet | Snížení daní | Saxo Bank v Praze | Centrála Saxo Bank | Fintech specialista | Přístup k investování | Investování na globálních finančních trzích | Digitální přístup k investování | Zkušenost s obchodováním | ESG | GOOGL | Akcie Skyworks Solutions | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku | Investice do platiny | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Cena akcie | Obchodujte | Investice do fondu | Alipay | Digitalizace | S&P 500 Index | Prodávat své akcie | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Zombifikace | Německá vláda | PXE | Objem | Bílý dům | MSFT | Obchod | Standardní odchylka | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Alibaba Group | Konkurenceschopnost | Trader 2.0 | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Technické analýzy | Martin Krištoff | CFDWorld | PEGI | Borsa Italiana | Studie | 4G | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Jakub Kraľovanský | Ekologie | Co bude | Vývoj trhu | Generální ředitel | IPO Saudi Aramco | IPO Alibaba | Vyšetřování | Amazon | Nízké úrokové sazby | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Legislativa | 5G | Inflační cíle | FT | Globální trh | Financovat | Předpovědi | Akcie Saudi Aramco | Průmysl | Eva Miklášová | Mario Centeno | Šéf euroskupiny | Na burze | Neinvestovat | Propouštění | Impuls | Rostoucí náklady | Visa | Další rozvoj | Rozvoj | CFD World | Celebrity | Sociální sítě | Problémy | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Pojišťovny | Prognózy | Cena za akcii | Goldenburg | Půjčka | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Fidelity National Information Services | FIS | Míra | RWE | Vivendi | Úroky | Měnové politiky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Předseda | Investujte | Kupní síla | Evoluce | Regulátoři | Záporné úrokové sazby | xStation5 | AAPL | Snap Inc | Peter Altmaier | Dot-com | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Roční růst | Miliardy korun | Visa (V) | Průmyslové podniky | Peking | Wirecard | Singapur | Obchodní podmínky | Ziskovost | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dlouhodobí investoři | Prodej automobilů | Exact Sciences | Intelligent Systems | Návratnost | Přežití bitcoinu | Russell 3000 | Netflix | Celsius Network | Alex Mashinsky | Půjčky v kryptoměnách | Změny globálního finančního systému | Bitcoinové bubliny | Největší bitcoinové bubliny | List Financial Times | Hodnota společnosti | Budoucnost | Dramatické dopady | Zemědělství | ASML | Poradenství | Podnik | SAP | Technologická společnost | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Kryptoměny bitcoin | Spotřebitel | Alibaba Group Holding | Vyplácení dividend | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Thunbergová | Greta Thunbergová | Kancléřka Merkelová | Digitální onboarding | Onboarding | Digitální komunikace | Komunikace | Astrazeneca | Prezident | Koronavirus | Google | WhatsApp | Instagram | Anglie | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Negativní dopad | Pokles | Situace | Finanční ředitel | SARS | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | Burzy v Šanghaji | Zpomalení růstu | Tvrdá práce | Pochybnosti | Dovednosti | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Prodeje aut | Převody peněz | Americká společnost | SEC | Rozhodování | Americké ekonomiky | Medvědi | Nejlepší biotechnologické akcie | Valuace | COVID-19 | Ekonomické aktivity | Bez rizika | Vitali Butbaev | Správci aktiv | FinTech akcie | Nejlepší FinTech akcie | FinTech akcie roku 2020 | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | Střední podniky | Stabilita | Cestovní ruch | Vývoj | Šok | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Současná cena | Příležitost k nákupu | WP | Cílování inflace | Vysoká rizika | Prudký pokles | Poradci | Hlavní měny | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Olaf Scholz | Tržní podmínky | Profitovat | Akcie Tencent | Tencent | Další vývoj | Stimuly | Masivní propad | Tržby společnosti | Cenový vývoj | Třída aktiv | Šíření viru | Stimul | Burzy cenných papírů | Propad poptávky | Spotřebitelé | Pandemie COVID-19 | Historie | Volatilita akciových trhů | Ekologické organizace | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Internetový obchod | Bilion dolarů | Krize způsobená koronavirem | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Pravidla EU | Kalifornie | Asociace | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Další růst | Růst | Německý parlament | Koronavirové krize | Silná rezistence | Biliony | Potenciál | Výroba automobilů | Karanténa | Viry | Nejlepší palladiové akcie | Air Bank | E-commerce | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Schodek | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Umělá inteligence | Internet věcí | Závislost | Práce | Autoprůmysl | Podíl na trhu | Údaje | Ministři | Profitabilnější | Německé automobilky | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Activision Blizzard | Dluhové úlevy | Majitel | Úspory | Procter & Gamble | Colorado | Trade | Nizozemsko | Znovuzavedení šrotovného | SARS-CoV-2 | Reddit | Posílení | Omezení pohybu | Joe Biden | Seznam brokerů | Cestování | Americký HDP | Shell | Společnost Shell | Zaměstnanci | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Greenpeace | Dovoz | Dosáhnout zisku | Zadlužení | Bezpečnost | Dluhy | Dominance bitcoinu | JD.com | Rostoucí potenciál | Konsorcium | We-trade | Digitální revoluce v bankovnictví | Digitální revoluce | Revoluce v bankovnictví | Klienti ČSOB | Manažerka | Spekulovat | Manažeři | Kupci | Podnikatelské aktivity | Společnost Facebook | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Argentina | Jan Sýkora | Pronájem nemovitosti | JDE | Unie | ČR | Soběstačnost | Koronavirové pandemie | Průraz | Nový investiční fond | Czegg Ventures | Fond Czegg Ventures | Skupina Starteepo | Fundraising | Jaroslav Palát | Prabos plus | František Bostl | Záchranný balík | Slabá poptávka | Stimulační plán | Německý stimulační plán | Němečtí ministři financí | Bild am Sonntag | Rozpočet eurozóny | Waymo | Square | Býčí trend | Big data | Akcie big data | Nepřipravenost | Nikola | ProSiebenSat.1 Media | Plán investic | GRANOLAS | Akcie FAANG | GlaxoSmithKline | Nestlé | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Rostoucí trend | Covid | Akcie Wirecard | Ziskové marže | Letecký průmysl | Fintech společnosti | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Reshoring | Akcie Coca-Cola | Klientská podpora | Ant | Prostor pro další růst | Alexandr Solženicyn | Sony | Reputace | Reputace společnosti | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Růst tržeb | Ceny | Praha | Výplach | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Merkelová | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Zlatá horečka | Čínská společnost | Měnící tržní podmínky | IPO Ant Group | Ant Group | Analytici Fidelity International | Digitální ekonomika | Fond FF | Global Communications Fund | Tržní sentiment na Bitcoinu | Sentiment na Bitcoinu | Podhodnocené akcie | Podhodnocený | Očekávaný růst ceny lithia | Růst ceny lithia | C.W. CFD World | Upozornění na rizika | Pokles tržeb | Počet akcií | Coca-Cola | Přístup na burzu | Badger | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Snížení emisí | Plán na snížení emisí | Pilulka.cz | Budoucí vývoj | Vodíkový pohon | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Zakladatel firmy | Diverzifikovat | Snížit emise | Grubhub | Biden | Renishaw | České strojírenství | Udržitelné investování | AEX | Naspers | Výkon společností | Michael Saylor | MicroStrategy | Akciové portfolio | Udržitelné investice | Akcie Sony | Společnost Pilulka | Pilulka Lékárny, a.s. | Pilulka Lékárny | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | Pinduoduo | Blockchainové technologie | Indexy pro kryptoměny | Sestavování kryptoměnových indexů | Výdělky | Proražení | Investice do vody | AQUA | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Akcie Evoqua Water | Evoqua Water (AQUA) | Evoqua Water | XYL | Akcie Xylem (XYL) | Xylem (XYL) | Akcie Xylem | AWK | Akcie American Water Works Company | American Water Works Company (AWK) | American Water Works Company | Badger Meter | KSB | Lindsay | Pure Cycle | Suez Environment | Veolia Environment | Xylem | GME | GameStop | Akcie Airbnb | ABNB | Očkování | Balík stimulačních opatření | Přístup na finanční trhy | Carnival | Online prostředí | DOT | Brands | Akcie Prosus | JD | ProSiebenSat.1 | Inaugurace | Akcie Gamestop | KFC | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Emise společnosti Pilulka Lékárny | Hodnota společnosti Pilulka | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | Negativní vývoj | Cíl letošního růstu HDP | Cíl letošního růstu | Vysoké dividendy | Daň pro korporace | Společnost MicroStrategy | Akvizice BTC | Akcie MicroStrategy | British American Tobacco | Imperial Brands | Emise skleníkových plynů | COP26 | Klimatický summit
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Iniciativa Pásu a cesty
Initial Balance
Initial Margin
Initial margin (počáteční záloha/marže)
Initial Public Offering
Initial Public Offering (IPO)
INLOOPX
Innovative Industrial Properties
Innovative Industrial Properties (IIPR)
INO.com

Následující klíčová slova

Inovativní trader
Inovátorovo dilema
Inovestments
InPost
INPST
INPST.NL
INR
INR - Indian Rupee
INSEE
Inside
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets new demo
Potvrďte prosím... Zavřít