Pátek 16. duben 2021 10:38
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Admiral Markets na Admirals
reklama
Capital.com

Klíčová slova - Diverzifikace portfolia

img

Nově může každý investovat do sudů české whisky, s výnosem osm procent ročně. Má to smysl?

02.03.2021 Výrobce české whisky Trebitsch nově nabízí možnost investovat do sudů naplněných destilátem, aby získal kapitál pro zvýšení kapacity pálení. Ve skladech firmy teď v dubových sudech zraje 40 tisíc litrů whisky, letos plánuje přidat dalších 80 tisíc litrů čerstvě vypáleného destilátu. Peníze vložené do soudků firma plánuje investorů úročit osmi procenty ročně. Má taková investice smysl?
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Bezpečný přístav pro investice v roce 2021, koronaviru navzdory

12.01.2021 Zpráva o nové nebezpečné mutaci koronaviru z Velké Británie nám připomněla, kolik toho ještě o novém viru nevíme a jak nestabilní období pro podnikání na trzích zažíváme. Sotva se zdálo, že máme vývoj pandemie pod kontrolou a opatření se rozvolnila, ukázalo se, že stabilita byla jen zdánlivá. Zpráva o nové mutaci viru doslova ze dne na den negativně zasáhla finanční trhy – pokles zaznamenalo zlato, evropské akcie i Bitcoin. V souvislosti s tím se nabízí otázka, co nás čeká v investicích příští rok. Je na obzoru další krize?
C:\fakepath\Hiring-23112020.PNG

Přichází inflace nebo pád cen?

23.11.2020 Nabídka zboží a služeb zůstává kvůli restriktivním opatřením omezená. Na druhou stranu domácnosti i firemní sektor je plný optimismu, který doprovází rostoucí akciové trhy a naplno úvěrující banky. Tento mix je proto živnou půdou pro růst cen. Kam v této době nasměrovat své finance na finančních trzích?
C:\fakepath\btc.png

Bitcoin jako bezpečný přístav

29.10.2020 Bitcoin v minulém týdnu prorazil hranici 13000 dolarů a pokračuje tak v rostoucím trendu, který započal ke konci března. V těchto mezích se pohyboval naposledy na přelomu června a července minulého roku. Stále se tedy stává více jakýmsi bezpečným přístavem pro investory a jejich peníze v této korona krizové době. Díky statistikám víme, že 98 % investorských „hodlerů“ je již v plusu. Většina investorů do bitcoinu totiž vstoupila na trh na konci roku 2017, kdy se hodnota bitcoinu pohybovala okolo 10 000 dolarů za minci.
C:\fakepath\obrazek1.jpg

Z pár stovek na 40 000 USD za kus. Co jsou tokeny decentralizovaných financí a proč rostou

03.09.2020 Před několika týdny jsem krátce v přehledu sítě Ethereum představil koncept decentralizovaných financí a toho, že pro ni znamenají konkurenční výhodu do budoucna. Tokeny jsou nyní na světě a jejich zisky jsou naprosto astronomické. Jeden z nich se dokonce dostal na 38 000 USD. Má to ale velký háček.
C:\fakepath\euro3.png

ECB: Globální používání eura se stabilizovalo blízko minima

09.06.2020 Globální používání eura se po letech poklesu způsobeného dluhovou krizí loni stabilizovalo blízko rekordního minima. Ve svém ročním hodnocení měny to dnes uvedla Evropská centrální banka (ECB). Naději na vyšší poptávku po eurech se tak nepodařilo proměnit ve skutečnost.
img

5 tipů jak investovat (nejen) v době krize

25.05.2020 Vzhledem k mimořádným okolnostem se může zdát, že v oblasti investic se objevuje stále více otázek, a žádné záruky. Pořád ale platí, že investování je jedna z možností, jak si zajistit stabilní příjem. Do čeho v době zpomalení ekonomiky investovat, a jakých základních pravidel se držet?
img

Cena zlata roste a spolu s ním i hodnota "zlatých" producentů

17.04.2020 Ti, kteří ještě před vypuknutím COVID-19 v Evropě nevěřili, že cena zlata může v brzké době výrazněji posílit, se nyní zřejmě nestačí divit. Po poklesu ceny komodity, který byl zapříčiněn růstem obav po vypuknutí pandemie viru ve světě, se jeho hodnota vrátila do zelených čísel.
img

Dokáže vaše ETF portfolio odolat krizi? 6 užitečných tipů, jak se ochránit

06.04.2020 Trhy mohou v extrémních podmínkách klesnout i o více než 60 %. Pokud však své ETF portfolio vybudujete správně, mělo by být dostatečně odolné na většinu tržních podmínek. Dokáže vaše ETF portfolio obstát během finanční krize? Postupujte podle těchto šesti kroků a ochraňte tak svůj kapitál v turbulentních časech.
img

Legendární Porsche 911 Clubsport je novou investiční příležitostí Portu Gallery

06.04.2020 V pořadí pátou investiční lahůdkou české on-line investiční galerie Portu Gallery je legendární Porsche 911 3.2L Clubsport M637 z roku 1989, jehož hodnota úpisu činí 4,2 milionu korun. Využít příležitosti a zakoupit podíl na tomto unikátním veteránu mohou investoři do upsání cílové částky, nejpozději však do konce června. Do dvou uzavřených a dvou probíhajících úpisů na Portu Gallery zainvestovalo k dnešnímu dni téměř 550 investorů částku přesahující 7,6 milionu korun.
img

CME se staví pozitivně k vývoji BTC a plánuje rozvoj kryptoderivátů

12.02.2020 Hlavní ekonom Chicago Mercantile Exchange (CME), Bluford Putnam, je optimistický ohledně vývoje bitcoinu a dalších hlavních kryptoměn. Domnívá se, že taková digitální aktiva by měla být v moderním finančním trhu vhodná pro další a hlubší výzkum a vývoj. Dále zdůraznil, že vlastnosti bitcoinů, které hostovaly trh v průběhu koronavirové infekce a jeho schopnost relativně silněji odolávat geopolitickým tenzím.
C:\fakepath\stribro.jpeg

Stříbro, drahý kov, který má potenciál

05.12.2019 Již po mnohá tisíciletí využívá lidstvo krásy a mnohostranné využitelnosti stříbra, kterou si zachovalo až do dnes. Jedním z hlavních důvodů, proč si stříbro zasloužilo i své místo mezi drahými kovy, je, že se již od starověkých civilizací (např.: Řecko) tento kov používal jednak jako platidlo, ale také i jako uchovatel hodnoty ve formách nejrůznějších drahokamů. Co se dnešní popularity týče, je i dnes o stříbro veliký zájem a to nejen z důvodu možného investičního využití, ale hlavně díky jeho širokému využití v průmyslu (např.: fotovoltaický průmysl, výroba plasmových obrazovek, a tak dále).
img

Kobalt jako investice budoucnosti? Momentálně ztrácí na síle

27.08.2019 Kobalt je prvek, který se podobně jako lithium využívá při výrobě baterií do smartphonů, motorů a různých dalších zařízení. Z důvodu rozmachu elektromobilů a obav o nedostatek komodity pro výrobu baterií do akcií producentů kovu začali investovat i světoví miliardáři. Jenže hodnota kobaltu se nachází v červených číslech. Zatímco ještě v březnu 2018 dosahovala historicky nejvyšší úrovně 95 250 USD za metrickou tunu, od vrcholu klesla přibližně o 66 procent a během uplynulého pátku se pohybovala na hodnotě 32 638 USD za metrickou tunu.
img

5 užitečných tipů pro obchodování opcí, které byste měli znát

02.08.2019 Pokud čtete knihy o opcích nebo procházíte internet, najdete spoustu tipů a triků, jak zlepšit svůj trading. Čím déle obchodujete s opcemi, tím vyšší je šance, že narazíte na stejnou radu, kterou jste již před časem objevili jinde. To může přinést pocit, že o obchodování s opcemi víte již vše a není se čemu učit.
C:\fakepath\forex.jpg

Bezpečným přístavem dnešní doby je multi-asset obchodování

11.07.2019 Růst ekonomických a geopolitických rizik podporuje rozšiřování multi-asset obchodování jako způsobu, jak se ochránit před riziky a současně zvýšit výnosy ve stále chaotičtějším tržním prostředí. Dříve investoři obchodovali s jednou třídou aktiv, ale nyní stále častěji „chrání“ své pozice ve více třídách a jsou daleko pružnější ve svém investičním rozhodování. To je dnes nezbytné, neboť i ten nejobeznalejší obchodník se dnes setkává s nepředvídatelnými riziky.
img

Facebook dnes odhalil svoji digitální měnu. Inspiruje se bitcoinem, ale bitcoin to není, a nebude se opírat ani o zlato

18.06.2019 Společnost Facebook dnes odhalila plán na zavedení nové kryptoměny. Ta by se podle Facebooku mohla jednoho dne obchodovat celosvětově, podobně jako dnes americký dolar. Krok Facebooku přiživil zájem o kryptoměny obecně, takže cena nejznámější a nejrozšířenější kryptoměny, bitcoinu, dnes vylétla nad úroveň 9400 dolarů za kus, tedy nejvýše od loňského května.
img

Bitcoin je teď nejdražší za poslední rok. Díky plánu Facebooku na vlastní digitální měnu

17.06.2019 Kryptoměna bitcoin dnes poprvé od loňského května překonala cenovou úroveň 9000 dolarů za kus. Odpoledne středoevropského letního času vystoupala dokonce nad úroveň 9300 dolarů. Bezprostředním důvodem cenového nárůstu jsou kroky společnosti Facebook, která se chystá veřejnost seznámit s bližšími informacemi o své chystané digitální měně. To dodává vzpruhu celému segmentu kryptoměn, neboť investoři větří přijetí kryptoměn opět o něco širší komunitou. Kromě bitocinu zdražují i další kryptoměny jako ether nebo litecoin.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Stříbro: dlouho přehlížená komodita, které svítá na lepší časy?

26.11.2018 Aktuální vývoj globální ekonomiky a očekávaný nárůst poptávky díky některým technologiím, nahrávají po letech zotavení cen stříbra ze současných nízkých úrovní.
img

Index S&P 500: Důvod, proč nemusí být dobrý nápad prodat, když trh rychle klesne

20.11.2018 Již více jak před měsícem zachvátila zejména akciové trhy opravdová panika. Při pohledu například na vývoj indexu S&P 500 by se mohlo zdát, že tím nejlepším aktuálním řešením je ochrana kapitálu a tedy prodej aktiva. Nicméně, historie u indexu S&P 500 říká, že aktuální prodej aktiva nemusí být tím nejlepším nápadem, zejména pak pro dlouhodobé investory.
C:\fakepath\branded_image.jpg

Co RoboMarkets přináší českým a slovenským obchodníkům?

28.05.2018 Investiční společnost RoboMarkets oznámila otevření nové pobočky v Praze ke konci března 2018. Tato nová pobočka je strategickým krokem k pokrytí České republiky a Slovenska, jelikož poptávka po vysoce kvalitních investičních službách v těchto dvou zemích narůstá.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

27.02.2018 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Polské akcie a maďarské akcie nově u LYNX

06.10.2017 LYNX má dobrou zprávu pro akciové investory. Aktuálně totiž rozšiřuje svoji nabídku obchodovaných titulů o polské akcie a maďarské akcie. Klienti LYNX tak získávají možnost diverzifikace portfolia o tituly z regionu střední Evropy.
img

Dluhopisy, investice, která nikdy neztratí na kráse

05.11.2015 Obchodování s dluhopisy je jedním z nejstarších a nejznámějších způsobů finančních investic, který se s oblibou používá už více než tisíc let...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Intradenní obchodování | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Disciplína | Stříbro | Akciový index | Korelace | Inflace | Deflace | Dow Jones | USA | Británie | Britská libra | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Programování | Německo | Francie | Apple | Evropské akcie | Analytik | Take-Profit | Spekulace | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Akciové trhy | Důvěra investorů | Obchodování na burze | Spready | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Benchmark | Valná hromada | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CFD | CME | Call opce | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | Demo účet | Diverzifikace | Dividenda | ECB | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FX | Fed | Finanční trhy | Floating | Futures | Grafy | High | IPO | ISIN | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Likvidita | Long | Low | MMF | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Risk | MetaTrader | Měna | Měnové páry | Měny | Fluktuace | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodní systém | Obchodník | Opce | P/E | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Provize | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Riziko | Rolování | S&P 500 | Sentiment | Short | Short selling | Spread | Stop-Loss | Swing | Swingový obchodník | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Uplatnění opce | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | EUR | USD | Barclays | Dluhopisy | CAD | ČEZ | Obchodování | Goldman Sachs | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Investiční příležitosti | XTB | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Zisk | Investiční instrumenty | Zkušenosti | Panika | Výsledky | Investiční příležitost | Burzovní obchodník | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Over-The-Counter | Analytický tým | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | BTC | Lukáš Kovanda | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Aktivum | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | StrategyQuant | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Google | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie Siemens | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Analýzy | Banka | Brokerské společnosti | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny stříbra | Čínská ekonomika | Co je akcie | CZK | České akcie | Day trading | Dlouhodobé investice | Dolar | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | ETF fondy | Eura | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | FXstreet.cz | Graf | Index S&P 500 | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | Jak nakupovat akcie | Jak obchodovat s akciemi | Jak vydělat | Jak začít obchodovat s akciemi | Jaroslav Brychta | JP Morgan | Kde koupit akcie | Komodita | Koupit akcie | Krach na burze | Kurzy | Libra | London metal exchange | Management | Markets | MetaTrader 4 | MetaTrader 5 | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | Nové trhy | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s dluhopisy | Obchodování s opcemi | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení měny | PayPal | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Recenze | Reuters | Roboti | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Seminář | Spořící účty | Státní dluhopisy | Shares | TopForex | Trh | Volatility | Vydělat peníze | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Buffett | Prodejní opce | Put | Bill Gates | Buy | Centrální depozitář | Depozitář | Ex-dividend | Indie | Obchodní den | Opční prémie | P.A. | REIT | ROCE | Sell | Výnos do splatnosti | Itálie | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Tržby | Úvěr | WebTrader | eBook | Tržní sentiment | Komise | Kontrakt | Vzdělání | Burze | Day trader | Investment | SEB Bank | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Caterpillar | Nordea | Barrick Gold | Reporty | CI Komodity | Zvyšování sazeb | Short squeeze | Black swan | Firemní dluhopisy | Úspěch | Podnikání | BMW | Vývoj akciového indexu | Stock Exchange | Cizí měny | Zvyšování úrokových sazeb | Měkké komodity | Multi-Asset obchodování | Energie | Earnings | Zkušení investoři | SEB | Znalost | Přehled | Klid | Agentura Reuters | Hodnota bitcoinu | Obchodování CFD | Miliardáři | Obchodní styl | Firmy | Aktuální vývoj | Glencore | Pokles ceny akcií | Styl obchodování | Globální ekonomiky | Vládní dluhopisy | Růst akcií | AAA | Alibaba | Propad | Dopady finanční krize | Kryptoměny | Ropné společnosti | Citi | S&P | Ztráty | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Erste | Philip Morris | Akcionáři | Obchodování na devizovém trhu | CySEC | Zajištění | Úvěrové krize | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Dash | Digitální měna | Tesla | Odhodlání | Kryptoměna | Skrill | Neteller | Bankovní převod | Kapitalizace | Úrokové sazby centrálních bank | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Predikce | Krize | Investiční rozhodnutí | Analytický tým FXstreet.cz | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Europe 1 | Výnosy | Příjmy | Vydávání dluhopisů | ČTK | Aktuální cena | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Očekávání | SaxoTraderGO | ex | Akcie firem | Purple Trading | Jakub Kovařík | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Alokace aktiv | Investopedia | Intradenní obchody | Chicago Mercantile Exchange | Breakout Trader | Benjamin Graham | World Gold Council | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Akciové společnosti | Peter Lynch | Bitcoin Cash | Obchodování s kryptoměnami | BTC/USD | Digitální zlato | LYNX Trading | xPartners | ETC | Kapitálové výnosy | Inteligentní investor | Binance | NEST | Nové kryptoměny | RoboMarkets | MSCI World Index | Lithium | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | CopyFX | Strategy Builder | Kobalt | Investování s LYNX | Wood & Company | Složený úrok | Složené úročení | Airbnb | Začít investovat | R Trader | Saxo | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Jamie Dimon | Krypto | Analytik TopForex | Bitcoiny | Obchodní válka | Podíl eura | Podniky | Čínské měny | Technologické akcie | L.F. Investment Limited | Akcie společnosti | Portu | Investiční platforma | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | Ekonomické krize | Royal Dutch Shell | Ether | Obchodování akcií | IPO kalendář | Czech Fund | Nové peníze | Patrik Mackových | Výsledky firem | Rostoucí akciové trhy | Finanční skupina | Marihuanové akcie | Obchodování se CFD | Anticyklické akcie | EK | Evropská komise | Pojištění vkladů | Centrální depozitář cenných papírů | Kryptoměna Bitcoin | Majetek | Obchodovat s akciemi | ETF portfolia | Dluhopisy s vysokým výnosem | Obchodní rozhodnutí | Hodnotové investování | LYNX Idea Center | Investiční platforma Portu | Inflace v ČR | IPO Instacart | Zákaznická podpora | Jak na obchodování | Akcie firmy | Začít obchodovat | Finanční svět | Token | Ferrari | Opční obchodník | Tomáš Daňhel | Principy multi-asset obchodování | Akcie a ETF | Vlastní kryptoměny | Pokles cen | Digitální aktiva | Prodej na krátko | Intradenní trader | Měna Facebooku | KB | Výše dividendy | Snížení daní | Investiční galerie | Portu Gallery | Investiční galerie Portu Gallery | Vyzkoušet si trading | Jak se stát lepším investorem | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | Oslabení čínské měny | Mnoho ziskových obchodů | Prodávat své akcie | Automobilky | Trinity | Objem | Obchod | Zpomalování ekonomiky | FRED | Dlouhodobé dluhopisy | Inflace v USA | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | MKR | Olívia Lacenová | Pfizer | Růst cen | Vysoké riziko | Počet obchodů | Ekonomický vývoj | Amazon | Úrok | Vyhlídky | Digitální měna Facebooku | Technologický sektor | Průmysl | Radim Krejčí | Na burze | Drahý kov | Celosvětový růst | Využití stříbra | Zmírnění rizik | Neinvestovat do stříbra | Neinvestovat | Visa | Rozvoj | Stavebnictví | Pojišťovny | Prognózy | Nejistoty | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Porsche | Úroky | Měnové politiky | Biotechnologické společnosti | MasterCard | Nike | Uber | Nejlepší akcie | Propad akciových trhů | Shortování akcií | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Nejistoty na finančních trzích | ETF roku 2020 | Černé labutě | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Netflix | Výplaty dividendy | Poradenství | Dividendový aristokrat | Dobré zprávy | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Koronavirus | Google | WhatsApp | Trhy | Pohyby cen | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Boeing | Vstupy | Výstupy | Obchody | Taleb | Rozhodování | Co je IPO? | Americké banky | Firemní sektor | Bluford Putnam | Prodávající | COVID-19 | FinTech akcie | Ekonomické recese | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Vývoj | Guru | Výkyvy | Pravidelná investice | WP | Restrikce | Prudký pokles | Bankovky | Profitovat | Nákupy akcií | Letectví | Největší pády | Kabinet | Zisk společnosti | Třída aktiv | Historie | Prudký pokles cen | Vyplácet dividendy | Domácnosti | Negativní korelace | Spoření | Tým Admiral Markets | Tomáš Raputa | Růst | Koronavirové krize | Potenciál | Americký investor | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Akcie Nvidia | Legendární Porsche | Porsche 911 Clubsport | ETF portfolio | FANG | DAWN | Emitenti | Více peněz | Peníze z vrtulníku | Jiří Makovský | Majitel | Úspory | Barrick Gold Corporation | B2Gold | B2Gold Corporation | Reddit | Cenový propad | 3M | Bitcoin dnes | Shell | Zaměstnanci | PEPSICO | Historicky nejnižší | Auta | Konsorcium | Potenciální zisk | Společnost Facebook | Roční zhodnocení | Filip Navrátil | Europa Investment Property | JDE | Unie | ČR | Soubor pravidel | Gambling | Globální používání eura | Používání eura | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Peníze z vrtulníků | MAM | Leva | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Růst tržeb | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | DeFi | Počet akcií | Coca-Cola | Ruská vláda | LEND | YFI | DIA | CRV | Přístup na burzu | Decentralizované finance | Trh s decentralizovanými financemi | Zhodnocení akcií | Transparentnost | Zdanění | Nvidia | Budoucí vývoj | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Chování ceny | Investice do solární energie | Solární energie | Moneta | Pravidelný příjem | Akciové investování | Pád cen | Vývoj akciového indexu PX | Vývoj indikátoru zaměstnanosti | Silný indikátor | NFIB | Indikátor NFIB | NextEra Energy | GME | GameStop | Vakcinace | Očkování | Ceny aktiv | Růst ceny | Bezpečný přístav pro investice | Držení pozice | Vhodné akcie | Akcie Gamestop | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | FinTech akcie 2021 | Trebitsch | Whisky Trebitsch
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Divergence
Divergence indikátoru
Divergence indikátoru RSI
Diverzifikace
Diverzifikace aktiv
Diverzifikace do různých sektorů
Diverzifikace ekonomiky
Diverzifikace investic
Diverzifikace od dolaru
Diverzifikace osobních financí

Následující klíčová slova

Diverzifikace rizika
Diverzifikace strategií
Diverzifikovaná portfolia
Diverzifikované investiční tituly
Diverzifikovat
Diverzifikujeme portfolio
Dividenda
Dividenda Apple
Dividenda ČEZ
Dividendová akcie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Admiral Markets na Admirals
Potvrďte prosím... Zavřít