Neděle 28. únor 2021 23:20
reklama
Bernstein bank webinar
reklama
Bernstein bank webinar
reklama
BOSSA zlato

Klíčová slova - Obchodování opcí

img

Obchodujte volatilitu trhů úspěšně. Výběr nejlepších opčních strategií na VIX

15.05.2020 Volatilita je při obchodování na burze bezesporu jedním z nejdůležitějších faktorů. Zejména pro obchodování s opcemi je volatilita klíčovým ukazatelem.
C:\fakepath\nastroj.jpg

Typy finančních nástrojů

11.05.2020 Bez ohledu na to zda na finančních trzích pracujete, nebo je poznáváte, tak budete jistě čelit takovým věcem jako finanční nástroje. Co jsou to finanční nástroje/instrumenty? Na to se podrobněji podíváme v tomto článku.
img

Historická vs. implikovaná volatilita

04.10.2019 V předchozím článku jsme se věnovali řeckým písmenům delta, gamma, vega a théta. Pochopení těchto parametrů dává investorovi možnost nahlédnout do tvorby ceny opce, což je pro opčního obchodníka klíčové. Řecká písmena ukazují, jaký vliv má kupř. změna volatility nebo tok času na tvorbu ceny opce. Abychom se v opčním vzdělávání posunuli dále, je potřeba si blíže objasnit jeden extrémně důležitý pojem – volatilitu.
img

Jan Rohrbacher (Charles Bridge) o strategiích hedge fondů, konstantní ziskovosti a obchodování opcí

22.08.2019 Nejistota na trzích pokračuje. Výnosy dluhopisů klesají do záporných čísel. Volatilita stoupá a hrozba recese klepe na dveře. Jak v těchto časech přemýšlí stratégové a manažeři hedge fondů? Jaké strategie volí a do čeho radí investovat běžným investorům na trzích?
img

5 užitečných tipů pro obchodování opcí, které byste měli znát

02.08.2019 Pokud čtete knihy o opcích nebo procházíte internet, najdete spoustu tipů a triků, jak zlepšit svůj trading. Čím déle obchodujete s opcemi, tím vyšší je šance, že narazíte na stejnou radu, kterou jste již před časem objevili jinde. To může přinést pocit, že o obchodování s opcemi víte již vše a není se čemu učit.
img

Obchodní platforma SaxoTraderPRO

26.06.2019 Platforma SaxoTraderPRO je profesionální obchodní platforma, plně přizpůsobitelná, dostupná pro Windows i Mac. Poznejte, jaké možnosti nabízí.
img

Návod, jak si vybrat nejlepšího online brokera

05.05.2019 Poplatky, minimální částka vkladu a spread jsou jen některé z faktorů, které byste měli zvážit při výběru online brokera. Nikdy nebyl lepší čas na to, abyste se stali investorem: konkurence mezi online brokery je tvrdá, což znamená, že náklady se snižují a nabízené služby se zlepšují.
img

Ninja Trader a Trader Workstation (TWS) – Návod na propojení

02.01.2019 Klienti LYNX mohou využít přístupu na stovky světových burz přes celovsvětově oceňované obchodní platformy. Pokročilejší obchodníci využívají platformu Trader Workstation (TWS), zatímco občasní akcioví investoři s oblibou obchodují přes webovou platformu LYNX Basic. Investoři také mohou získat přístup k trhům přes aplikaci LYNX Trading na mobilu a tabletu.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Intradenní obchodování: průvodce pro začátečníky

15.06.2018 Intradenní obchodování je jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak na burze zhodnotit volné finanční prostředky. Popularitě se těší především díky možnosti obchodovat s poměrně malým účtem a s příslibem rychlých a velkých výdělků.
img

XTB o regulaci ESMA

12.06.2018 Rok 2018 bude extrémně důležitý pro evropský forexový trh. Již 1. 7. začnou platit první omezení evropského regulačního orgánu ESMA týkající se obchodování opcí, a od 1. 8. vstoupí v platnost i omezení týkající se obchodování ostatních finančních instrumentů.
img

Ultimátní průvodce pro obchodování ETF

08.06.2018 Pojem ETF se v posledních letech stále více objevuje ve spojení s obchodováním na burze. Ale rozumí obchodníci, co se pod pojmem obchodování ETF skutečně skrývá?
img

Co jsou opce a jak fungují.

27.07.2017 V tomto článku se dozvíte základní pojmy vztahující se k opčním kontraktům, ukážeme si co je call opce a co je put opce a jakou z nich využít pro stranu long a pro stranu short.
img

Základy opcí, díl 1: Co jsou opce a jak fungují

27.07.2017  Chcete se naučit obchodovat opce, ale pořád máte nějak problém prokousat se začátkem? Nejste sami. Opce se zd...
img

Základy obchodování opcí: Opční prémie a čas

12.04.2017 V tomto článku se podíváme na dva velmi důležité pojmy opčního tradingu a ukážeme si, jak spolu souvisí. Jde o pojmy opční prémie a časová hodnota opce.
img

Live Trading Opcí - SPX na duben a květen

23.03.2017 Jak jsme již v předchozím článku Live Trading Opcí psali, index SPX od našeho vstupu na strategii Butterfly posilnil přes 100 bodů. Takový vývoj samozřejmě není ideální pro tržně neutrální strategii. Nicméně jsme byli schopni úpravami minimalizovat negativní dopad takového růstu.
img

Základy obchodování opcí

09.03.2017 Pokud nemáte z obchodováním opcí žádné zkušenosti, ale rádi byste pronikly do komplexního světa opčního tradingu, je potřeba nejprve správně pochopit nutné základy, které si vysvětlíme právě v tomto článku. Pro zkušené obchodníky bude tento text spíše opakováním. Termíny a označení, které si zde vysvětlíme, jsou naprostými základy a jsou nezbytné, pro další studium opčních kontraktů.
img

Video: Výhled na US indexy pro týden 13.2.2017 – 17.2.2017

13.02.2017 Prohlédněte si tržní výhled na americké akciové indexy pro aktuální týden, který prezentuje opční trader Jakub Kovařík.
img

Obchodujte binární opce ziskově s BERSI Scalp

30.11.2016 Binární opce jsou jedním z několika druhů obchodování na burze. To ví téměř každý obchodník. Obchodování binárních opcí se ale na rozdíl od obchodování CFD kontraktů vyznačuje naprostou jednoduchostí.
img

Návod na propojení Ninja Trader a Trader Workstation (TWS)

14.11.2016 Klienti LYNX mohou využít přístupu na stovky světových burz přes celovsvětově oceňované obchodní platformy. Pokročilejší obchodníci využívají platformu Trader Workstation (TWS), zatímco občasní akcioví investoři s oblibou obchodují přes webovou platformu LYNX Basic. Investoři také mohou získat přístup k trhům přes aplikaci LYNX Trading na mobilu a tabletu.
img

Video: Výhled na US indexy pro týden 24.10. – 28.10.2016

24.10.2016 Prohlédněte si tržní výhled na americké akciové indexy pro aktuální týden 10.10. – 15.10.2016, který prezentuje opční trader Jakub Kovařík.
img

Chcete vydělat na výsledkové sezóně? S opcemi žádný problém!

01.08.2016 Líbilo by se vám vydělávat na zveřejňování hospodářských čísel jednotlivých firem bez ohledu na to, zda cena dané akcie vzroste nebo klesne? Pokud ano, následující řádky jsou určeny právě vám.
img

5 výhod opcí oproti akciím, které by vás měly zajímat

01.08.2016 Kontrakty podobné opcím se obchodovaly již ve starověkém Řecku a byly spojované s predikcí úrody oliv. Základy opčních kontraktů, jak je známe dnes, tedy standardizovaných a obchodovaných na burze, vznikly v 70. letech 20. století na opční burze v Chicagu. Popularita burzovních opcí od té doby exponenciálně roste.
img

Opce: Prodej čas, shrábni zisk

01.08.2016 Posledních několik let jsem obchodoval různé instrumenty jako akcie, futures nebo CFD. Intradenně i pozičně. V rámci všech pokusů jsem dokázal být dlouhodobě v zisku jen na trhu s opcemi. Proč?
img

Získejte investiční knihu zdarma od LYNX

15.04.2016 LYNX přináší všem investorům zdarma unikátní vzdělávací knihu o obchodování opcí „Úspěšné obchodování s opcemi“. Díky nejširší nabídce a podpoře pro obchodování opcí je LYNX opční jedničkou mezi českými brokery.
img

Základy obchodovaní opcí 11: Opční spready

06.02.2015 Jedním ze základních principů obchodování opcí jsou opční spready. Při obchodování spreadů dochází ke kombinaci nákupu...
img

Základy obchodování opcí 10: Opční řetězec

29.01.2015 Opční řetězec je nejjednodušší forma zobrazení ceny opcí určitého podkladu. Ve formě matice je velmi jednoduché najít ...
img

Základy obchodování opcí 9: Historická vs. implikovaná volatilita

09.01.2015 Volatilita měří intenzitu kolísavosti ceny určitého podkladu za dané časové období. Ve světě opcí se střetáváme se dvěma základními volatilitami: historickou a implikovanou. Obě hodnoty se vyjadřují v procentech.
img

Základy obchodování opcí 8: Řecká písmena

23.12.2014 Řecká písmena (Option Greeks) vyjadřují citlivost ceny opce na změnu parametrů podkladu. Jednotlivé citlivosti jsou oz...
img

Základy obchodování opcí 7: Cena opce

12.12.2014 Pro pochopení opcí je nezbytné správně pochopit, z čeho se skládá a jak se chová cena opce. Opční prémium se skládá ze součtu dvou složek a to z časové hodnoty a vnitřní hodnoty.
img

Základy obchodování opcí 6: Uplatnění a přiřazení opce

21.11.2014 Kupující opce má právo uplatnit si opci, tedy požadovat plnění na základě parametrů daného opčního kontraktu. V případ...
img

Aktuální opční strategie naked put na akcie Disney

11.11.2014 Další ze série reálných obchodů pomocí strategie naked put neboli nekrytého výpisu opcí. Podkladové aktivum pro tento ...
img

Základy obchodování opcí 5: Opce v, na a mimo peníze

07.11.2014 Ve vztahu realizační ceny k aktuální ceně rozlišujeme 3 typy opcí: opce na penězích, opce v penězích a opce mimo peníz...
img

Aktuální opční strategie naked put na index S&P 500

05.11.2014 Na reálném obchodu z dnešního dne vysvětlíme strategii nekrytého výpisu put opce neboli naked put. Jako podkladové akt...
img

Základy obchodování opcí 4 – Co to je put opce?

31.10.2014 Prodejní opce neboli put opce kupují obchodníci spekulující na pokles ceny podkladového aktiva. Put opce se využívají ...
img

Opční strategie naked put na akcie Travelers

29.10.2014 Na reálném obchodu z minulého týdne vysvětlíme strategii naked put neboli nekrytý výpis put opce. Hlavní výhodou obcho...
img

Základy obchodování opcí 3 - Co to je call opce?

24.10.2014 Call opce (call option) a opce obecně jsou mezi českými investory stále více používaným instrumentem. Jejich využití je široké, ale nejčastěji je investoři využívají pro spekulaci na růst ceny akcií, kterou jsou podkladovým aktivem call opce. Výhodou oproti nákupu akcií je, že zaplatíte výrazně méně a vytvoříte si větší pozici.
img

Základy obchodování opcí 2 – Proč opce?

17.10.2014 Opce nejsou zázračný nástroj. Oproti ostatním obchodovaným instrumentům mají výhody i nevýhody. Pokud, ale u Vás převá...
img

Základy obchodování opcí - Co to je opce?

10.10.2014 Obchodování opcí není v Čechách zatím velmi běžné. Většina obchodníků má zkušenosti s obchodováním akcií, forexu, futures č i CFD. Opce jsou komplexnějším nástrojem a potřebují hlubší zkušenosti, ale na druhé straně otvírají nové možnosti a pohled na investování.
img

Realita tradingu 4: Jak vydělávají full-time tradeři

02.10.2013 Za ty roky co se zabývám tradingem, jsem potkal pár full-time traderů, zde jsou moje závěry.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Fundamentální analýza | Intervence | Live trading | Price Action | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Video | Finance | Peníze | Disciplína | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Nasdaq | Dow Jones | USA | Obchodní deník | Obchodní plán | Forexový trh | Francie | Apple | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Medvědí trh | ETF | Podílové fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Objemy obchodů | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Binární opce | Spready | Interactive Brokers | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | AMEX | ATM | Akcie | Akcionář | Aktiva | Alikvotní úrokový výnos | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Ask | Assignment | Transakce | Bear | Benchmark | Bid | Bod | Bonita | Breakout | Broker | Bull | Burza | CBOE | CEO | CFD | Call opce | Cenný papír | Stock | Konsolidace | DAX | Daytrader | Daytrading | Demo účet | Derivát | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dlouhá pozice | Dluhopis | Dollar | ECN | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Exekuce | Exercise | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Foreign Exchange | Forward | Futures | Grafy | Hedge | IPO | ITM | Index DAX | Exchange Traded Fund | Indikátor | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční riziko | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kurz | LEAPS | Likvidita | Long | Long pozice | Margin | Margin call | Market Makeři | Market Order | Risk | Marže | Model black scholes | Měna | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Opce | Opce amerického typu | Opce evropského typu | Open | Opční dluhopis | Order | Out of the money | Overnight | Papertrading | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Počáteční marže | Prémie | Put opce | Pákový efekt | Příkaz | RRR | Resistance | Rezistence | Riziko | Rolování | Ropa | S&P 500 | Short | Short Term | Short pozice | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Svíčkový graf | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Ukazatel | Uplatnění opce | VIX | VaR | Vega | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Zlato | Úrokové sazby | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Citibank | Dluhopisy | Obchodování | Forex trading | Goldman Sachs | Objem obchodů | FTSE | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Investoři | Fond | EU | Vývoj ceny | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | Josef Košťál | Zisk | Ziskový obchod | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Futures kontrakt | Zkušenosti | Panika | Výsledky | Emoce | Obchodování na páku | Contract for Difference | Obchodní příležitost | London Stock Exchange | Euronext | Expirace opce | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Mimoburzovní | Financování | Investiční banky | Investovat | Opční burza | Obchodní seance | Portugalsko | Facebook | LYNX | Komoditní spready | Burzy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Global macro | Akciový opční plán | Aktivum | ATM forward strike | Běžná opce | Black-Scholesův model | Delta | Finanční kapacita | Forexové opce | Index | Kupní opce | Likvidní | Míra fluktuace grafu kolem střední hodnoty (exces) | OTM - Out of the Money | Outstrike | Podpora | Prodejní opce (put) | Théta | Uplatněná cena | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Základní aktivum | Kasino | Akcie Apple | Akcie Siemens | Akciové burzy | Alternativní investice | Americká burza | Analýzy | Banka | Binární opce strategie | Brokers | Brokeři | Cena | Cena akcií | Ceny stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | CFD obchodování | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je opce | Co je opční právo | Co je to volatilita | Dolar | Druhy akcií | ETF fond | ETF fondy | Eura | Evropské burzy | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forex opce | Forex XTB | Forexu | Graf | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investiční | Investiční nástroje | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | IQ Option | Iron butterfly | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Kurzy | Management | Manuál | Market | Markets | Maximální riziko | Měnový kurz | Meta Trader | Meta Trader 4 | Nákup akcií | Ninja Trader | Obchodní platformy | Obchodní software | Obchodování binárních opcí | Obchodování forex | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Ocenění akcií | Opce na akcie | Opční právo | Opční strategie | Portfolia | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Pšenice | Ropy | Řízení rizika | Sierra Chart | Signály | Slovník pojmů | SPX | Shares | Světové burzy | Trailing Stop | Trh | Twitter | US dollar | Volatility | Výprodej | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | Zkušenost | Zprávy | Zisky | Tradeři | Opční prémium | Finanční nástroj | Backtestování | ING | Black-Scholes | Exces | OTM | Prodejní opce | Put | Alikvotní úrokový výnos (AUV) | Alokace (IPO) | Americká opce | Aroon Oscillator | Aroon Up/Down | Asijská opce | At best order; at market order | AUV | Call option | Cenové rozpětí | Doba splatnosti | Evropská opce | Gamma | Obchodní den | Opční kontrakt amerického typu | Opční prémie | Prodejní opce (Put option) | Překoupení | Put option | ROCE | Spojené státy | Call (long) | Investiční instrument | Repo operace | Standardní množství | Směrodatná odchylka | Clearing | Úvěr | eBook | Zhodnocení účtu | Contract | Kontrakt | Majors | Opční termínové kontrakty | Kontraktní měsíc | Trader Workstation | Backtesty | Volby | Rozhovor | Iron Condor | Butterfly | E-mini | Futures trhy | Vzdělání | Frustrace | Burze | Currencies | Forex option | Německá burza | Option trade | Option trading | MSCI | Regulovaný broker | Brazílie | Úspěch | Podnikatel | Pokles cen akcií | Růst cen akcií | Finanční aktiva | Investovaný kapitál | Stock Exchange | Dlouhé pozice | Energie | Earnings | Podnikatelé | Pro tradery | Implikovaná volatilita | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Evropské trhy | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Swapy | Brokerské domy | Obchodní styl | Firmy | Náklady na zajištění | Forwardy | Obchodování měnových párů | Portfolio fondu | Deutsche Börse | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Nervozita | Propad | Indexové ETF | Kryptoměny | Index AEX | Online investování | S&P | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Index SPX | Nejistota | Zajištění | BERSI 2.0 | Měny na forexu | Výhled | Poplatky | Nakupovat akcie | Historická data | Futures na VIX | Úspěšné obchodování | Predikce | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Migrační krize | Investovat do akcií | Výnosy | Očekávání analytiků | Institucionální investoři | Intradenní šum | Příjmy | Ziskové obchodování | Obchodování forexu | Aktuální cena | Belgie | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Akcie firem | Opční trader | Jakub Kovařík | Opce živě | Breakout Trader | Obchodování ETF | OpceŽIVĚ | Měnové zajištění | LYNX Trading | ESMA | Zákaz binárních opcí | RoboMarkets | E-book o investování | Opcebinarni.com | Maximální finanční páka | CFD na kryptoměny | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Obchodování Futures | SaxoTraderPRO | Saxo | Stock-picking | Index-tracking | LYNX webinář | Investování do ETF | Co jsou ETF | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplaty dividend | Obchodování akcií | Nové peníze | Změna volatility | CFD broker | Majetek | Obchodovat s akciemi | Kdy nakoupit akcie | Obchodní přístup | Nakoupit akcie | Intradenní trading | LYNX Idea Center | Obchodování přes LYNX | Splácení dluhu | Výběr nejlepšího brokera | Výška spreadu | Zákaznická podpora | Jak na obchodování | CFD na indexy | Platforma SaxoTraderPRO | Trade ticket | Combo tickety | Depth Trader | Využití marže | Analýza výkonu | Opční obchodník | Základy obchodování | Maržové obchodování | Maržový účet | Jan Rohrbacher | Charles Bridge | Intradenní trader | Burzovní průvodce | Denní graf | Poziční obchody | Historická volatilita | Jak se stát lepším investorem | Výhody intradenního obchodování | Obchodujte | AEX index | Objem | Obchod | Úrok | Implikované volatility | Na burze | Úroky | Bankovní vklady | Tým RoboMarkets | Ztráta | Poradenství | Komunikace | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Dovednosti | Medvědi | Sestupný trend | Vývoj | Výkyvy | WP | Vysoké ztráty | Hotovost | Signál | Potenciál | Vzdělávací webináře | Dlužník | ETN | Úvěry a půjčky | Akcie a dluhopisy | Leasing | Specifické finanční nástroje | Měření volatility | Měření volatility trhu | Volatility trhu | Opce na VIX | ETN na VIX | ETF a ETN | Opční strategie na VXX | VXX | UVXY | SVXY | Nákup put opce | Maximální kapitál
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | Euro | ROCE

Předchozí klíčová slova

Obchodování na vídeňské akciové burze
Obchodování na volném trhu
Obchodování na vyšších timeframech
Obchodování na Wall Street
Obchodování na zámořských trzích
Obchodování obchodních pásem
Obchodování obnoveno
Obchodování odrazu
Obchodování odrazů od S/R úrovní
Obchodování online

Následující klíčová slova

Obchodování OTC
Obchodování OTC instrumentů
Obchodování o Vánocích
Obchodování Over-the-counter
Obchodování Pin Barů
Obchodování platiny
Obchodování pomocí čisté ceny
Obchodování pomocí indikátorů
Obchodování pomocí klouzavých průměrů
Obchodování pomocí konfluence
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Capital.com
Potvrďte prosím... Zavřít