Neděle 18. duben 2021 23:20
reklama
Admiral Markets na Admirals
reklama
Patria reklama duben
reklama
Purple Trading srovnani platformy 2

Klíčová slova - Umělé inteligence

img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Investiční fond RSJ Gradus zhodnotil své investice: BioXcel Therapeutics uspěl v klinických testech u pacientů trpících akutními projevy psychických onemocnění.

11.02.2021 Jeden z fondů investiční skupiny RSJ, Gradus, který se zaměřuje na investice v oblasti life sciences, oznámil zhodnocení své investice do společnosti BioXcel Therapeutics. Došlo k němu díky skvělým výsledkům ve vývoji léčby akutních psychiatrických jevů jako je neklid provázející schizofrenii, bipolární poruchu, demenci, delirium nebo léčbu závislostí.
img

Technologické akcie: 5 nejlepších akcií roku 2021, které musíte znát!

27.01.2021 Technologickým akciím se za poslední rok dařilo. V minulém roce společnosti jako Apple, Amazon, Google a Spotify dokázaly posílit americké indexy, přestože byl daný rok silně ovlivněn pandemií koronaviru. Po neuvěřitelném růstu cen a rekordních maximech v roce 2020 jsou investice do technologických akcií i nadále velmi atraktivní. Ale do jakých akcií investovat?
img

Zaměstnanci promrhají třetinu času, výkon zvýší umělá inteligence

09.12.2020 Zaměstnanci denně promarní neproduktivní prací 162 minut: zbytečnými úkony (37 %), prostoji (33 %) a nepotřebnou administrativou (30 %). Firmy proto zvyšují produktivitu práce pomocí umělé inteligence, která umí být drtivě spravedlivá a nestranná.
img

Šokující předpovědi Saxo Bank pro rok 2021

08.12.2020 Saxo Bank dnes zveřejnila svou dlouho očekávanou publikaci 10 Outrageous Predictions for 2021 (10 šokujících předpovědí pro rok 2021), předkládající 10 scénářů, které se na první pohled jeví nepravděpodobně, zároveň nejsou nereálné. V případě, že by se tyto předpovědi opravdu naplnily, mohly by pořádně rozvířit finanční trhy.
C:\fakepath\js-23112020-lv.gif

Evropa si podle Berlína musí zachovat datovou nezávislost

23.11.2020 Evropa musí prosazovat své hodnoty nejen v zahraniční politice, ale také v digitálním světě. Dnes to na úvod on-line konference o digitalizaci, kterou po celý týden pořádá sdružení pro informatiku a telekomunikace Bitkom, prohlásil německý ministr zdravotnictví Jens Spahn.
img

Média: ByteDance platformu TokTok neprodá, spojí se s Oraclem

14.09.2020 Čínská společnost ByteDance své americké aktivity platformy TikTok neprodá ani Microsoftu, o kterém se spekulovalo, ani firmě Oracle, která se objevila také jako jeden ze zájemců. Čínská státní televize CGTN a další média s odkazem na zdroje uvádějí, že ByteDance uzavře s americkým Oraclem partnerství a ten zřejmě získá v čínské firmě významný podíl. Prodat americké aktivity firmě ByteDance v létě nařídil prezident Donald Trump, a to s odkazem na obavy o národní bezpečnost.
img

Rekordní pokles švýcarské a americké ekonomiky. Výsledky online zasedání centrálních bankéřů

28.08.2020 Prodloužení programu Antivirus. Česká vláda schválila prodloužení programu Antivirus do konce října. Tento program je určen na podporu firmám i zaměstnancům před propouštěním. Původně měl program platit jen do konce srpna.
img

Rekordní propad americké ekonomiky o 31,7 %. Fed oznamuje agresivní inflační strategii

28.08.2020 Prodloužení programu Antivirus. Česká vláda schválila prodloužení programu Antivirus do konce října. Tento program je určen na podporu firmám i zaměstnancům před propouštěním. Původně měl program platit jen do konce srpna.
img

Koronavirus je hrozbou pro stabilitu finančního systému, tvrdí Powell

21.08.2020 Klesající ceny v Německu. Dynamika cen průmyslových výrobců meziročně klesly o -1,7 % oproti červnovým -1,8 %. Hlavním důvodem poklesu byly klesající ceny energii. Meziměsíčně zaznamenaly růst o 0,2 %, trh očekával 0,1 %.
img

Long signál na akcie SAP (SAP)

12.08.2020 SAP je jedním z předních světových poskytovatelů podnikových softwarových řešení, která organizují různé interní procesy v rámci společností. Poté, co se cena akcií vzdálila od linie EMA-50, začala v polovině července korekce a nyní se trend pohybuje podél linie EMA-20.
img

Trump chce zakázat čínský TikTok. ČNB vidí zotavení ekonomiky až v 2022

07.08.2020 Aktivita zpracovatelského sektoru ve Spojených stech zaznamenala v červenci nejvyšší tempo růstu za téměř jeden a půl roku, když index aktivity ve zpracovatelském sektoru vzrostl z 52,6 bodu na 54,2 bodu a druhý měsíc za sebou se tak nachází nad padesátibodovou hranicí, která odděluje růst aktivity od poklesu.
img

Netflix – 5 zajímavostí o největší online streamovací platformě na světě

06.08.2020 Akcie Netflix masivně profitovala z koronavirové krize. Kvůli plošným lock-downům se lidé hromadně obrátili k online zábavě jako videohry a právě streamovací služby, jako je Netflix. Cena akcií společnosti Netflix se od svého březnového minima téměř zdvojnásobila, následně však zaznamenala 10 % korekci.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020 Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodnému trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Čínské firmy přitom nabízejí velmi zajímavé možnosti k investování.
img

Volby US prezidenta v 2021? Největší propady HDP zemí v historii

31.07.2020 Nečekaně dobrá zpráva. PMI německého průmyslu se dostalo na 50 b. Zlepšily se také nové zakázky. PMI služeb skončilo dokonce na 56,7 b. To posunulo celkový složený indikátor na 55,7 b., bezpečně do fáze expanze. To samé platí pro eurozónu. PMI služeb zde dosáhla 55,1 b., za průmysl 51,1 b. Tento pozitivní vývoj by se měl přesunout do poptávky po českých exportech.
img

Short signál na akcie British Petrol (BP)

29.07.2020 S cenovou ztrátou přibližně 27 procent během šesti měsíců je ropná akcie v mnohem lepší pozici než na svém minimu v březnu letošního roku. Úroveň před krizí však není zdaleka dosažena. Trend se momentálně nachází těsně pod EMA-50, což je zajímavá situace pro otevření krátké pozice. Žádný jasný prodejní signál jsme však zatím nedostali.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.07.2020  FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o se...
img

Long signál na akcie Salesforce.com (CRM)

22.07.2020 Salesforce.com je americká IT společnost, která poskytuje firmám cloudový software a řeší ukládání dat. Společnost nabízí zejména online obchodní řešení, jakým je například customer relationship management (CRM). Po oslabení z března býci brzy opět převzali iniciativu a trend již udržitelně překročil EMA-20 a EMA-50.
img

Umělá inteligence mění svět

21.07.2020 „Umělá inteligence může změnit naše životy podobně jako průmyslová revoluce změnila životy našich předků,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Investice do robotiky a umělé inteligence: nejlepší robotické akcie v roce 2020

16.07.2020 Investování do robotických akcií je stále populárnější. Přestože robotika není ještě vyloženě součástí našich každodenních životů, roboti jsou stále důležitější v odvětvích, jako je letecký, automobilový, lékařský a potravinářský průmysl. Jaký vývoj probíhá v tomto odvětví? A které robotické akcie jsou momentálně zajímavé? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o megatrendu robotiky a představíme vám nejperspektivnější akcie z tohoto ekonomického sektoru.
img

Nezaměstnanost v eurozóně stále roste. Přes 12 mil. lidí nemá práci

03.07.2020 Spolkový sněm v pondělí snížil daň z přidané hodnoty v Německu u vyšší sazby z 19 % na 16 %. U nižší sazby došlo ke snížení z 7 % a 5 %. Německá vláda se tímto snaží podpořit skomírající výdaje domácností. Podle německého ministra zahraničí Heiko Maase vztahy USA a Německa v posledních letech zaznamenaly ochlazení především kvůli obchodu, výdajům na obranu a energetické infrastruktuře.
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

USA se blíží do recese. Dopady koronaviru jsou tvrdší než se očekávalo

26.06.2020 USA se blíží do recese. Pokles HDP americké ekonomiky v Q1 potvrzen, a to mezičtvrtletně o 5 %. Jedná se nejvýznamnější pokles od Q4 roku 2008, tehdy došlo k poklesu o 8,4 %. V Q2 se očekává výraznější pokles, a to až na neuvěřitelných 20 %. Podle předstihových indikátorů PMI však dochází k výraznému zlepšení, v Q3 by mělo docházet k oživování americké ekonomiky.
img

Long signál na akcie Lululemon (LULU)

24.06.2020 Lululemon Athletica je americká sportovní společnost. Kromě tepláků, košil, plaveckých oděvů nebo sportovního oblečení prodává Lululemon také řadu doplňků, jako jsou rohože na jógu, sportovní tašky, vlasové pásky nebo láhve na pití. Akcie během krize COVID-19 prokázaly sílu. Nedávno bylo dosaženo nového historického maxima. Nyní po tomto silném pohybu čekáme na zpětný pohyb k EMA-20.
img

Long signál na akcie Facebook (FB)

24.06.2020 Akcie americké společnosti pro sociální média si během posledních měsíců vedly dobře. Po prudkém propadu cen v březnu se býci pomalu začali vracet do hry. První vyšší minimum na začátku dubna dalo investorům dobrý signál k možnému vzestupnému trendu. Poté, co trend překonal linie EMA-20 a EMA-50 je cesta nahoru pouhou otázkou času.
img

3 nejlepší akcie big data a umělé inteligence v roce 2020

05.06.2020 Objem dat, které lidstvo generuje a zpracovává roste raketovým tempem. Globální objem dat se za pouhé 2 roky více než zdvojnásobil. Nové technologie v oblasti získávání, zpracování a vyhodnocování dat pomáhají společnostem ve všech průmyslových odvětvích získat větší ekonomické výhody z této obrovské záplavy informací.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2020

04.06.2020 Bitcoin je fenomén posledních let, který se dá s trochou nadsázky přirovnat ke zlaté horečce v 19. století. Nicméně splasknutí bitcoinové bubliny v roce 2018 mnoho investorů odradilo od přímého investování do Bitcoinu. Jaké jsou možnosti investice do bitcoinu v roce 2020? V následujícím článku rozebereme společnosti, které mohou nepřímo profitovat z potenciálního nárůstu hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

USA přidaly na černou listinu 33 čínských firem a institucí

24.05.2020  Americké ministerstvo obchodu zavádí hospodářské sankce vůči dalším 33 čínským společnostem a dalším institucím kvůli porušování lidských práv a obavám o národní bezpečnost Spojených států. Zápis těchto subjektů na takzvanou černou listinu je dalším pokusem vlády amerického prezidenta Donalda Trumpa o zásah proti firmám s vazbami na nákupy pro armádu a potrestání Pekingu za chování k muslimským menšinám, napsala agentura Reuters.
img

Pravda o automatickém systému obchodování a robotech

06.12.2016 Pravděpodobně jste se v nedávné době našli na nějakých reklamních stránkách, kde propagují automatizované forexové obchodní systémy (AOS), často označované jako "Expert Advisor" nebo "roboti", které jsou aplikovány na obchodní platformy. Tyto roboty jsou velmi prodejné, protože lidem dodávají sny, které znějí asi takto: "Pokud si koupíte náš systém, budete si moci dát vaše obchodování na autopilota a už jen sledovat, jak Vám na Vašem účtu přibývají zisky. Nepotřebujete nic jiného než si koupit a instalovat tento perfektní software do své obchodní platformy."
Související klíčová slova: FOREX | Money management | Obchodní systémy | Offshore | Bitcoin | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Expert | Fitch | Equity | Inflace | Nasdaq | USA | Nezaměstnanost | Británie | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Kypr | Analytik | New York | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Míra nezaměstnanosti | Měnový trh | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Auditor | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Breakout | Burza | Burza cenných papírů | CFD | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Garance | Certifikáty | Konsolidace | Derivát | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | EMA | Ekonomika | Euro | FOMC | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Large Cap | Fondy peněžního trhu | Futures | Fúze | High | IFO index | IPO | ISIN | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kurz | LIBOR | Likvidita | Long | Lot | MMF | Margin | Marže | MetaTrader | Měna | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYSE | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | P/E | Peněžní trh | Platforma | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | RRR | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Repo sazba | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Warranty | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | GBP | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | FTSE | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fond | Exxon Mobil | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Emoce | Bohatství | Hospodářský cyklus | Euronext | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Světová obchodní organizace | Investovat | Money-Management | Index cen | Makrodata | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Burzy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Praxe | Centrální bankéři | Abenomika | Aktivum | EPS | Index | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Burzovní obchodování | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Facebook | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie SAP | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Běžný účet | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny stříbra | Ceny zlata | CISCO | Dolar | Ekonomický růst | ETF fondy | Eura | Exchange | Finanční derivát | Finanční nástroje | Fiskální rok | Fondy | Forexu | GfK | Graf | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Index VIX | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investovat do zlata | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak investovat do zlata | EBay | Jak vydělat | Jak vydělat peníze | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní trh | Koupit akcie | Kurz bitcoinu | Makroekonomický kalendář | Management | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | PayPal | Portfolia | Pro investory | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Roboti | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Státní dluh | Shares | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | Země EU | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | CNBC | ING | RSJ | Buy | Čistý dluh | Elon Musk | Hold | Indie | Měď | Redukce | REIT | ROCE | Crédit Agricole | Spojené státy | Směrodatná odchylka | Tržby | Komise | Federální rezervní systém | Volby | Úspěšný investor | Cukr | Vzdělání | 1 milion | Burze | Currency | Expert Advisor | Investment | Traders | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Jackson Hole | Wells Fargo | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Sója | Short squeeze | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Hospodářské výsledky | Renminbi | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Energie | Earnings | KBC | BlackRock | Přehled | Agentura Reuters | Bankovnictví | Finanční poradenství | Futures kontrakty | Swapy | Ekonomická aktivita | Forbes | Firmy | Aktuální vývoj | Investice do technologií | Akcie bank | JPMorgan Chase | Pokles ceny akcií | Algoritmus | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Hlavní indexy | Walmart | Alibaba | Propad | Kryptoměny | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Fitch | Ztráty | Pokles výnosů | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Evropský trh | Nejistota | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Prodejní signál | Kapitalizace | Steen Jakobsen | Výhled | NYSE Euronext | Bankéři | Poplatky | Držení akcií | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Bankovní systém | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Česká vláda | Očekávání analytiků | Softbank | Institucionální investor | Institucionální investoři | Příjmy | Návratnost investice | Alphabet | ČTK | Monopoly | Zvýšení volatility | Investice v Číně | Belgie | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Hlavní ekonom | Očekávání | Devizy | Morningstar | ex | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | ING Groep NV | Vydělávat peníze | BHS | Breakout Trader | Obchodování ETF | Spekulativní investice | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | Jerome Powell | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | Investice do bitcoinu | Ethereum blockchain | NEST | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Elektronické obchody | Cena bitcoinu | Airbnb | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Obchodní válka | Podniky | Čínské měny | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Facebook (FB) | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | CSI 300 | Pokles ceny | Graf indexu | Fond kvalifikovaných investorů | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | HKD | Nové peníze | Použití finanční páky | FKI | Signál na akcie | Předpovědi Saxo Bank | Christopher Dembik | Zvýšení mezd | Růst zisků | Základní úroková sazba | Bankomaty | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Makroekonomické strategie | Nejvýznamnější burza | Konopné akcie | Investice do marihuany | Akcie herních vývojářů | IPO Airbnb | IPO Instacart | Rizikové akcie | PINS | Uber Technologies | Beyond Meat | Akciový stratég | CNY | NAGA | Infineon | Infineon Technologies | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Sharpe ratio | NVDA | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Volný čas | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Investiční bublina | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Výnosové křivky | Pokles cen | Štěpán Křeček | Ministerstvo obchodu | Situace na trzích | Nové akcie | Indická ekonomika | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Prosus | Denní graf | Očekávání trhu | UCITS | iShares | GOOGL | Akcie Splunk | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Obchodní dohoda | Nízké daně | Cena akcie | Očekávané Earnings | Sestavování portfolia | Obchodujte | McKinsey | Alipay | ByteDance | TikTok | Huawei | Digitalizace | Čistý zisk | Obchodní model | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Investiční skupina | Německá vláda | IOT | Objem | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | RPSN | Vyšší sazby | Obchodní dohody | Myšlenka | Standardní odchylka | Analýza dat | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Hlavní události | Tesla Elon Musk | PEGI | UnitedHealth | Pfizer | Poradce Bílého domu | Borsa Italiana | Vysoké riziko | Bilance | Důchodový systém | Generální ředitel | Rozvoj umělé inteligence | Trh s dluhopisy | Amazon | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Technologie blockchainu | Vyhlídky | Průzkumy | Legislativa | Americká data | Walt Disney | Disney+ | 5G | Švýcarská ekonomika | Evropští investoři | Zveřejněná data | Nezaměstnanost v eurozóně | Globální trh | Konkurenti | Financovat | Předpovědi | Šokující předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | Investovat v roce 2020 | Na burze | Propouštění | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | Visa | Enel | Šinzó Abe | Další rozvoj | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Celebrity | Sociální sítě | Problémy | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Soukromý sektor | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Fidelity National Information Services | FIS | Ford Motor | United Technologies | UTC | AbbVie | Huawei Technologies | Airbus | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Úroky | Měnové politiky | Investujte | Americké centrální banky | Evoluce | AXA | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | Disney | Nike | Dot-com | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Stratég | Roční růst | Tripadvisor | Peter Navarro | Obchodní poradce Bílého domu | Obchodní poradce | Vývoj měnové politiky | Peking | Aktivita zpracovatelského sektoru | Wirecard | Halving | Ziskovost | Stabilní společnosti | Dlouhodobí investoři | Prodej automobilů | Návratnost | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Bitcoinové bubliny | Míra inflace v eurozóně | Stoupající trend | Dobrá data | Washington | Daimler | Micron Technology | Apache | Sodexo | Sezónnost | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Ifo | Experti | Zemědělství | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Bloky | Veřejné finance | Eleanor Creagh | SAP | iRobot | iRobot (IRBT) | IRBT | Technologická společnost | Akcie iRobot | Velikost ztráty | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Ceny energií | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Kapitalismus | Trump | Čínské indexy | Prezident | Koronavirus | Google | WhatsApp | Trhy | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Ratingová agentura Fitch | Jüan | Pokles | Situace | Počet zákazníků | Finanční ředitel | Růst inflace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | FIAT | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Spekulativní kapitál | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Dopady koronaviru | Free cash flow | BP | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Sazby beze změny | NFP | Americké ekonomiky | Medvědi | Galapagos | COVID-19 | Kukuřice | Deutsche Telekom | Bez rizika | Dopad koronaviru | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | Index aktivity | Představitelé Číny | Stabilita | Shortovat | Longovat | Vývoj | Nižší sazby | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Současná cena | Příležitost k nákupu | Obrovské ztráty | WP | Videokonference | Vysoká rizika | Poradci | Lufthansa | Indické akcie | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Letectví | Pokles HDP | Fiskální politiky | Guvernér Rusnok | Největší propad | Cenový vývoj | Prostor k růstu | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Pád ceny | Pandemie COVID-19 | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Získávání nových půjček | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Přísná opatření | Další pokles | Algoritmy | Ahold Delhaize | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Státní televize | Kalifornie | Domácnosti | Asociace | Páka | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Zápis z posledního zasedání | Spoření | Politická rozhodnutí | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | Automobilový trh | Allianz | Propad HDP | Karanténa | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Války | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Microsoft (MSFT) | Hotelnictví | Růst nezaměstnanosti | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Internet věcí | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Závislost | Práce | Vyhoření | Výraznější pokles | Zelené energie | Vláda USA | Podíl na trhu | Afrika | Údaje | Výhled ratingu | ETF portfolio | Eni | UnitedHealth Group | Oživení ekonomik | CIA | Tajné služby | Nejvyšší soud | FANG | DAWN | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Activision Blizzard | Více peněz | Postoj investorů | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Microsoft Corp | US Bancorp | Úspory | Hospodářské oživení | Procter & Gamble | Indikace | Nizozemsko | Reddit | Soukromá spotřeba | Investiční tituly | Posílení | Největší propady | Nové zakázky | ADBE | Cestování | 3M | Ryanair | Osobní výdaje | Shell | Zaměstnanci | Biofarmaceutické společnosti | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Federal Reserve | Soud | Dosáhnout zisku | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Ekonomické výhody | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Podezřelé transakce | NKE | Merck KGaA | Merck | Rekordní propad | Auta | JD.com | Hlavní trendy | Vývoj ekonomiky | Konzistentní zisk | Vakcína | Sektor služeb | Digitální revoluce | Fujitsu | CL | Moderna | Manažeři | Velikost fondu | Špatný obchod | Podnikatelské aktivity | Aktivity společnosti | Renault | Splunk | Oznámení Spojených států | Komunistická strana | NetPosa | Qihoo 360 | CloudMinds | Hikvision | Spoluzakladatel | Pronájem nemovitosti | JDE | Propady HDP | ČR | Soběstačnost | Salesforce | Koronavirové pandemie | iShares China Large Cap UCITS ETF | Spolkový sněm | Nissan | Lidské emoce | Antivirus | Waymo | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Rekordní pokles | Nikola | APA | Pevninská Čína | Akcie FAANG | Sanofi | Roční míra inflace | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Negativní výhled | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Analytické společnosti | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Práce z domova | Vrcholoví manažeři | Ziskové marže | Fintech společnosti | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Akcie Coca-Cola | Ant | Sony | E.ON | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Úspěchy | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Peugeot | Růst tržeb | Investování do robotických akcií | Investice do robotiky | Historie robotiky | Druhy robotů | Umělá inteligence (AI) | Robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF | LSEETF | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | Akcie Cognex | Akcie Ocado Group | OCDO | Akcie iRobot (IRBT) | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Technologické společnosti | Salesforce.com | IT společnost | Salesforce.com (CRM) | Akcie Salesforce | Akcie Salesforce.com | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Životní úroveň | Zlatá horečka | Akcie British Petrol (BP) | Akcie British Petrol | British Petrol (BP) | British Petrol | Vepřové maso | Čínská společnost | Největší propady HDP | Propady HDP zemí | Důvěra | Obnovení růstu | Ant Group | WeCHat | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Online nakupování | PLUG | Air Liquide | Adyen | Počet akcií | Coca-Cola | Přístup na burzu | Klimatické změny | Odborníci | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | CGTN | Televize CGTN | Čínská státní televize | Platforma TikTok | Nvidia | Akcie NIO | Politici | Diverzifikovat | App Store | Grubhub | Biden | Softwarová společnost | AEX | Naspers | Akciové portfolio | Akcie Sony | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Vakcína proti covidu-19 | Pinduoduo | Blockchainové technologie | Jens Spahn | Německý ministr zdravotnictví | Ministr zdravotnictví | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Nio | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Výběr akcií | ABNB | Očkování | Carnival | Růst ceny | DOT | Akcie Prosus | JD | Nejlepší čínské akcie | Akcie Gamestop | KFC | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | SWKS | Skyworks Solutions | RSJ Gradus | BioXcel Therapeutics | Investiční fond RSJ | Fond RSJ Gradus | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Ulrik Fugmann
Ultimatecryptofx
Ultimate Funds Intl.
Ultimate Trade
Ultimate Trade Option
Ultrauvolněná měnová politika
UMA
Umělá inteligence
Umělá inteligence (AI)
Umělecké předměty

Následující klíčová slova

Umění
Umění obchodování
Umístění Stop-Lossu
Umísťování Stop-Lossů
Úmrtí Michala Mejstříka
Úmrtí s nemocí covid-19
UNA
Únava obchodníka
Unce zlata
Uncle Trader
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít