Sobota 15. květen 2021 13:09
reklama
XTB forum 2021
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Capital.com

Klíčová slova - Activision Blizzard

img

Ekonomický kalendár: Továrenské objednávky z USA, hospodárske výsledky spoločnosti Pfizer

04.05.2021 Futures na európske indexy poukazujú na ploché otvorenie dnešného obchodovania. Ázijská seanca bola dosť tlmená, pretože obchodníci z Japonska a Číny boli na dovolenkách a nedošlo k žiadnym veľkým pohybm. Ekonomický kalendár je dnes pomerne prázdny. Madzi najdôležitejšie makro dňa patria továrenské objednávky z USA, ktoré len zriedka vyvolávajú výraznejšie pohyby na trhoch.
img

Vítězné tažení herního průmyslu: Výnosný byznys, který v pandemii jen kvete

03.03.2021 Herní průmysl v posledních letech představuje odvětví s vysokým růstem a jen za rok 2020 stouply jeho výnosy o 37 %, protože pandemie zvýšila poptávku po hraní jako formě socializace a zábavy. Mnoho tradičních volnočasových aktivit je kvůli COVID-19 omezeno a herní průmysl se tak nejenže výrazně rozrůstá, ale navíc dosahuje i velkých zisků. Tím samozřejmě láká technologické giganty, jako jsou Apple, Google, Amazon či Microsoft. Konkurence tedy nejspíš poroste, ale spolu s ní i celkové globální výnosy odvětví. Analytici hodnotí všech 30 firem v našem koši velice pozitivně.
img

Akcie Activision Blizzard vyskočily po výsledcích o 10 %

05.02.2021 Akcie společnosti Activision (ATVI.US) vzrostly o téměř 10 % poté, co tento vývojář počítačových her reportoval kvartální zisk na úrovni $1,21 na akcii. Očekávání analytiků byla nastavena na $1,18 na akcii. Tržby ve výši $3,05 mld. také překonaly odhad na úrovni $2,78 mld. Společnost poskytla optimistický výhled prodejů na rok 2021 díky novému pokračování "Call of Duty", které mělo v posledním čtvrtletí 128 mil. aktivních uživatelů. Celkově se Activision Blizzard těší podpoře přibližně 300 mil. aktivních uživatelů měsíčně, kteří hrají hry jako "World of Warcraft'' a “Candy Crush”. Toto číslo výrazně převyšuje statistiky uživatelů služeb Netflixu a Disney+, které mají v pořadí 200 mil. a 86,8 mil. uživatelů."Máme za sebou nejlepší rok v naší 30leté historii," řekl CEO Activision Blizzard Bobby Kotick.
img

Ekonomický kalendář: Rozhodnutí BoE a pokračování výsledkové sezóny

04.02.2021 Evropské akciové trhy otevřely do černých čísel, přestože asijská seance nebyla nijak hvězdná. Rozhodnutí Bank of England o sazbách je hlavní událostí dnešního makrokalendáře. Změna sazeb se nečeká, ale mohli bychom se dočkat nových informací okolo negativních úrokových sazeb. Odpoledne bude na programu zveřejnění pravidelných statistik žádostí o podporu z USA. Výsledková sezóna dnes pokračuje společnostmi jako Ford Motor, Gilead Sciences nebo Merck & Co.
img

Nejrychlejší růst HDP od roku 1947. USA zaznamenalo za třetí kvartál skok o 33,1 %

30.10.2020 Světová obchodní organizace v pondělí rozhodla, že Evropská unie může uvalit cla na dovoz zboží ze Spojených států ve výši čtyř miliard dolarů ročně kvůli subvencím americké vlády, které poskytovala americkému výrobci letadel Boeing. Analytici však neočekávají, že Evropská unie zavede cla dříve, než bude znám nový americký prezident. Americký delegát vyzval Evropskou unii, aby cla nezaváděla, jelikož Washington již upustil od nelegálních subvencí a dále pohrozil, že v případě zavedení budou Spojené státy reagovat protiopatřeními.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme na americké HDP a hospodářské výsledky technologických firem

29.10.2020 Evropské akciové trhy otevřely po včerejším výprodeji většinou do pozitivního teritoria. Ale výrazný pokles předvádí pražský PX index a také některé další "periferní" indexy. Je však nutné zůstat ostražitý. Situace na trzích je stále napjatá. A včerejší výprodej také začal až po otevření standardní seance po 9. hodině. Dnes máme navíc na programu spoustu důležitých událostí. Obchodníci se soustřední na výsledky amerického HDP za Q3 a hospodářské výsledky velkých technologických firem (Amazon, Alphabet, Apple and Facebook). V neposlední řadě se dočkáme také rozhodnutí o sazbách ECB. Nečekáme žádné změny v nastavení sazeb, ale banka může začít připravovat trhy na další stimul kvůli zhoršující se pandemické situaci v Evropě.
img

HDP Číny vzrostlo o 4,9 % za Q3. Rusko odmítá zavést tvrdá koronavirová opatření

23.10.2020 Z pondělních zveřejněných údajů Eurostatem vyplývá, že jsou Češi v rámci EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 % obyvatel České republiky, což je hluboko pod průměrem EU, který činí okolo 21 %.
img

Long signál na akcie Activision Blizzard (ATVI)

21.10.2020 Activision Blizzard je americká společnost, která se zaměřuje na vývoj akčních, dobrodružných, sportovních, RPG a strategických videoher. Portfolio Activision Blizzard zahrnuje velmi úspěšné tituly, jakými jsou například Call of Duty, Skylanders, World of Warcraft, StarCraft a Diablo. Akcie byly během koronavirové krize velmi žádané. Silný uptrend se nyní dostal do zasloužené fáze korekce.
img

Rozbřesk: Koruna se bojí jestřába Prymuly a dalšího lockdownu

22.09.2020 Česká koruna se v průběhu včerejšího obchodování dostala pod silný tlak a bez větších problémů prolomila úroveň 27,0 EURCZK. Oproti euru tak česká měna jen včera odepsala 1,5 procenta, vůči dolaru dokonce ještě o půl procentního bodu více. Od září táhne korunu ke slabším úrovním narůstající averze k riziku na globální (akciových) trzích, nyní však do hry vstupuje také domácí faktor v podobě zhoršující se epidemiologické situaci v Česku.
img

Ranní nadhoz finančních trhů 7.8.2020

07.08.2020 Průmyslová výroba v tuzemsku přinesla v červnu dobré zprávy, když neočištěně oproti loňskému roku odepsala jen 7 %, zatímco odhady činily -11,4 %. Ve srovnání s květnem tento výsledek po sezónním očištění odpovídá zvýšení objemu výroby o 13,4 %.
img

Ekonomický kalendář: Důležitou roli by mohla dnes hrát geopolitika a výsledková sezóna

04.08.2020 Evropské futures se obchodují mírně nad včerejším závěrem indexů. Mluvčí Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosi řekla, že nečeká dosažení dohody o novém fiskálním stimulu v tomto týdnu, ale trhy nebraly na vyjádření zřetel. Čína slíbila protiúder, pokud budou USA pokračovat v jejich plánu "ničení a braní". Dění okolo TikToku a geopolitika by dnes mohly hrát důležitější roli v dnešních zprávách.
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

Nejhorší recese v historii EU přichází. Ztráta 20 mil. pracovní míst v USA

07.05.2020 Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA opět zaznamenaly rekordní hodnoty. Přes 3,169 mil. Američanů zažádalo o podporu. Jedná se o pokles oproti předešlému týdnu z 3,846 mil., trh však očekával 3 mil. Další vypovídající hodnotou o dopadech opatření proti koronaviru má statistika počtu pokračujících (trvajících) žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Ta za minulý týden vzostla na 22,647 mil. z 18,011 mil. týden předešlý.
img

Ekonomický kalendář: Pod drobnohledem budou data ISM a rozhodnutí německého soudu o programu ECB

05.05.2020 Nálada na trhu se oproti včerejšku podstatně zlepšila. Akciové indexy se vzpamatovávají. Hodinu po otevření přidával německý DAX necelé procento a blížil se úrovni 10 700 bodů. Dnes dopoledne nás čeká zajímavá událost. Německý soud by měl rozhodnout o legálnosti programu ECB. Můžeme čekat dopad na společnou evropskou měnu. V průběhu americké seance bude obchodníky nejvíce zajímat dubnový výsledek ISM z nevýrobního sektoru.
img

Ranní nadhoz - nezaměstnanost se v dubnu zvedla na 3,4%

05.05.2020 Český index nákupních manažerů ve výrobě klesl v dubnu o dalších 6,2 bodu na hodnotu 35,1, tedy na nejnižší úroveň od března 2009. Tržní očekávání byla ještě pesimističtější, když počítala jen s hodnotou 33,2 bodu. Pokles výroby i nových zakázek byl z velké části dán rozšířením epidemie koronaviru 2019 a zavedením karanténních opatření. Výrazně se snižuje i zaměstnanost. I přesto, že se omezení pomalu uvolňují, vyhlídky podnikatelů na další období zůstávají chmurné.
img

Nejhlubší propad HDP od finanční krize. Nezaměstnanost opět trhá rekordy

30.04.2020 Japonská centrální banka (BoJ) tento týden zhoršila výhled ekonomiky a rozhodla o nejrozsáhlejších opatřeních, které kdy provedla. Na podporu ekonomiky bude nakupovat firemních dluhopisy, a to v neomezených objemech. Cílem je udržet nízké úrokové sazby a tím i náklady na úvěry.
img

Ropa zadarmo. Více než 26 milionů Američanů je bez práce

24.04.2020 V pondělí po výrazném snížení poptávky po ropě z důvodů pandemických opatření, se květnový kontrakt na ropu WTI dostal do záporných čísel (přibližně až -35 USD za barel). Hlavním důvodem bylo uvědomění si spekulantů, že na rozdíl od ropy Brent je nutné barely ropy WTI fyzicky převzít. Panické prodeje proto započaly. Také cena ropy Brent poklesla, a to až na 16 dolarů za barel, což je nejnižší cena za posledních 20 let.
img

MMF očekává nejhorší recesi od krize v 30. letech. Trump chce znovuotevřít ekonomiku

17.04.2020 Saudskoarabský ministr energetiky princ Abdalazíz bin Salmán v pondělí uvedl, že celosvětové dodávky ropy se po dohodě skupiny OPEC+ sníží o přibližně 19,5 milionů barelů denně. Exporty se v Číně v březnu meziročně snížily o 6,6 % po poklesu z předchozího měsíce o 17,2 %. Ekonomové osloveni agenturou Reuters však očekávali snížení exportu o 14 %.
img

Po „FANG“ přichází „DAWN“ – nejlepší akcie po koronavirové krizi

14.04.2020 Krize vyvolaná pandemií koronaviru otřásla globální ekonomikou. Celá ekonomická odvětví byla zmražena a mnoho velkých i malých společností je nyní v obtížné situaci.
img

Nejlepší čínské akcie v roce 2019

22.02.2019 V tomto článku s vámi chceme probrat 6 zajímavých čínských akcií s vysokými vyhlídkami. Při slovním spojení „investování v Číně“ stále mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská země s obrovskou ekonomikou, která, navzdory částečnému otevření ekonomiky svobodného trhu, je stále matoucí, netransparentní a především kontrolovaná. Investování do čínských akcií tudíž mnoho lidí vnímá jako riziko, protože se zdá, že prakticky nelze posoudit příležitosti a rizika. Je to pravda?
img

5 nej Tech akcií v roce 2017: 4. místo Activision Blizzard

03.01.2018 Activision Blizzard se letos dařilo díky řadě nadhodnotných zisků a pokračujícím úspěchem jeho top game franchise, což zahrnuje “Call of Duty,” “World of Warcraft” a “Overwatch.” Producent video her těží z nárůstu v social gamingu a stahování digitálních her – trendů, u kterých mnozí analytici očekávají pokračování v roce 2018 a dál.
Související klíčová slova: FOREX | Money management | Offshore | Čína | Video | Peníze | Akciové indexy | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Analytik | New York | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Česká koruna | ETF | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Eurodolar | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciový trh | Analýza | Zhodnocení | Bank of England | Bankovní rada | Beta | Breakout | Burza | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Dividenda | Dividendový výnos | Dollar | ECB | Ekonomika | Eurozóna | FOMC | Fed | Futures | Grafy | High | ISIN | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Jestřáb | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Long | Low | MMF | Margin | Marže | Měna | Finanční instituce | Měny | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | P/E | Peněžní zásoba | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Příkaz | Ratingová agentura | Resistence | Riziko | Ropa | Sentiment | Spot | Spread | Stop-Loss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Výnos | Wall Street | YTD | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Patria | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fond | Exxon Mobil | EU | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Sázka | Výsledky | Strach | Index nákupních manažerů | London Stock Exchange | Euronext | Partners | Gold | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Investovat | Makro | Index cen | Index CPI | Eurostat | Obchodní seance | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Ceny akcií | Obchodníci | Centrální bankéři | EURCZK | Raiffeisenbank | EPS | Index | Akcie Facebook | Akcie Netflix | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Cena | Cena ropy brent | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Do čeho investovat | Ekonomický kalendář | Eura | Exchange | Fiskální rok | GfK | Graf | Guvernér ČNB | HDP Číny | Hodnota akcií | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Internetové obchodování | Investice do akcií | Investiční | Investování do akcií | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | EBay | Jiří Rusnok | Kam investovat | Libra | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Míra inflace | Obchodní platformy | Oslabování koruny | PayPal | Portfolia | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Státní rozpočet | Shares | Trh | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | Webináře | WTI | XM | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Zisky | ZEW | EIA | ING | EBITDA | Indie | PX index | ROCE | Tovární objednávky | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Komise | Kontrakt | Know-how | Burze | Dividendové akcie | Traders | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Sentix | TD Ameritrade | Barrick Gold | Thomson Reuters | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Úspěch | Podnikání | BMW | Averze k riziku | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | KBC | BlackRock | Přehled | Evropské trhy | Firmy | Xetra | Globální finanční krize | JPMorgan Chase | Vladimir Putin | Deutsche Börse | S&P Global | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Walmart (WMT) | Propad | Eurex | Citi | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Vývoj na akciových trzích | Německý DAX | Ztráty | Nálada na trhu | Ekonomická data | Historická maxima | Philip Morris | Tempo růstu | Zajištění | Baidu | Tesla | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Poplatky | Exxon | Chevron | Konsensus | General Electric | Krize | FCA | Investovat do akcií | Výnosy | Rozhodnutí Bank of England | Americká vláda | Očekávání analytiků | Index cen domů | Softbank | Příjmy | Alphabet | Pokles ekonomiky | Belgie | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Očekávání | HDP v eurozóně | ABN AMRO Bank | ex | Ranní nadhoz | BBVA | Zahraniční forex | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Cena palladia | Breakout Trader | Palladium | LYNX Trading | Estee Lauder | Jak fungují akcie | Obchodování na trzích | Tržní očekávání | Saxo | Obchodní války | FinTech | Raytheon | Lockheed Martin | OPEC+ | Obchodní válka | Evropské akciové trhy | Long signál | Technologické akcie | Netflix (NFLX) | McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitika | Ekonomické krize | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | RDSA | Royal Dutch Shell | Pražský PX | Dodávky ropy | Signál na akcie | Náklady na úvěry | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Odhady analytiků | Čínské firmy | Obchodovat s akciemi | Velké riziko | Super obchod | Nakoupit akcie | Palladiové akcie | Rekordní růst | Konopné akcie | Investice do marihuany | Akcie herních vývojářů | PINS | Beyond Meat | Technologický Nasdaq | Americké HDP | CNY | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Boris Johnson | NVDA | iFX | Americké společnosti | Prezidentka ECB | Volný čas | Akcie a ETF | Situace na trzích | Oživení ekonomiky | AMZN | ISM index | Thyssenkrupp | Prosus | Globální recese | UCITS | TeamViewer | MetLife | Český index nákupních manažerů | GOOGL | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Projevy centrálních bankéřů | Očekávané Earnings | Obchodujte | Hospodářské krize | Alipay | Ant Financial | Digitalizace | Obchodní model | Rozpočet | Deficit | Německá vláda | ČNB Jiří Rusnok | Objem | Klíčová rizika | MSFT | Obchod | UCITS ETF | Německá průmyslová výroba | Akcie Alibaby | Cisco Systems | Firma | Zasedání ČNB | Ekonomiky eurozóny | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | PEGI | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Čínská firma | Maďarská centrální banka | Datový kalendář | Bilance | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Generální ředitel | GM | Největší pokles | Lagardeová | Amazon | Nízké úrokové sazby | Louis Vuitton | LVMH | Nejbohatší | Miliardy | Vyhlídky | INTC | Walt Disney | Disney+ | 5G | Statistika | Technologický sektor | Průmysl | ADP | PLN | Na burze | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | SoftBank Group | ABC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Celebrity | Německý ZEW index | Sociální sítě | Britové | Člen bankovní rady | Total | Prognózy | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Nálada | Koruna zpevnila | Prohlášení | Ford Motor | United Technologies | AbbVie | Allergan | Amgen | Airbus | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Premiér Boris Johnson | Investujte | Rozhodnutí ČNB | AXA | Fed index | FedEx | FDX | xStation5 | Akcie v roce 2019 | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Americké vlády | Nike | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Hlavní akciové indexy | Kraft Heinz | Wirecard | Obchodní podmínky | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Dlouhodobí investoři | Pracovní trh | Objem objednávek | Indikátor investičního sentimentu | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Ministr energetiky | Sodexo | RBA | Budoucnost | Ifo | Rekordní maximum | ASML | ASML Holding NV | Luboš Růžička | Ukazatele | SAP | Dobré zprávy | Velké firmy | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | Pokračování výsledkové sezóny | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Google | WhatsApp | Trhy | Čínské úřady | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Pokles | Situace | Finanční ředitel | Meziroční růst | Vít Hradil | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Starbucks | Dnešní datový kalendář | Boeing | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zlepšení | Dovednosti | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výrazné ztráty | Americký ISM | Fresenius Medical | FME | Adidas | Americká společnost | Rekordní hodnoty | Warner Music | Warner Music Group | SEC | NFP | Americké ekonomiky | Poptávky po ropě | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | PHIA | Index nákupních manažerů ve výrobě | Akcie Netflix (NFLX) | Vývoj | Tovární objednávky v USA | Nová data | Guru | Současná cena | Čínské exporty | Změna sazeb | WP | Air France-KLM | Lufthansa | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Olaf Scholz | Profitovat | Tencent | Restriktivní opatření | Americká seance | Pokles HDP | Asijská seance | Stimul | Inflace v EU | Měnové zasedání | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Žádosti o podporu z USA | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Texas | PYPL | Internetový obchod | Prodeje domů | Další pokles | Německý ministr financí | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Salmán | Kalifornie | Ministryně práce a sociálních věcí | Ministryně práce | Kongres | Domácnosti | Spotřebitelská nálada | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Růst | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Potenciál | Allianz | Propad HDP | Karanténa | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Fiat Chrysler | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Schodek | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Růst nezaměstnanosti | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Práce | Vláda USA | Údaje | Sentix indikátor | Eni | Obchodovat s cennými papíry | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Znovuotevřít ekonomiku | Abdalazíz bin Salmán | Splátky dluhů | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Domino’s Pizza | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Domino’s Pizza | Domino’s Pizza (DPZ) | DPZ | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Long signál na akcie | Premiér Justin Trudeau | Microsoft Corp | US Bancorp | Procter & Gamble | Statistiky | Uzavření trhů | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | Květnový kontrakt | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | PMI ve službách | Air France | Omezení pohybu | Ropa zadarmo | Amundi | ADBE | 3M | ECB rozhodnutí o sazbách | Rozhodnutí o sazbách | HDP report | Shell | Maloobchod | Epidemiolog | Gilead | Český státní rozpočet | Růst výnosů | Dovoz | Pokles ekonomické aktivity | Zadlužení | Politika centrální banky | Růst EBITDA | Oživení české ekonomiky | Merck KGaA | Merck | Österreichische Post | RBI | T-Mobile | JD.com | NetEase | Historické výsledky | CL | Eli Lilly | LLY | AZN | AMZN.US | Čínské hospodářství | Renault | Umělé inteligence | Mondelez | JDE | Unie | Koronavirové pandemie | Square | Big data | Akcie big data | Nikola | Strach z druhé vlny | Nikola Corporation | Canopy Growth | Sanofi | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Covid | Technologické firmy | Koronavirová opatření | Druhá vlna | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Ziskové marže | ASM International | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Exporty | Ant | E.ON | Johnson & Johnson | KLM | Vysoké ocenění | Ocenění | Šance | Peugeot | Růst tržeb | Umělá inteligence (AI) | Ceny | Verizon Communications | Důvěra | Velké technologické firmy | Průmyslová výroba v tuzemsku | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Počty nakažených | Fortnite | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Airbus Group | Coca-Cola | Ruská vláda | Nvidia | Qualcomm | Akcie NIO | Unity | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Internetová společnost | Marathon Petroleum | Marathon | Vinci | Lockdown | Měnový fond | F.US | Walgreens | Dobrý byznys | Intel | ALV | XOM | CVX | PFE | CSCO | Zynga | Electronic Arts | PFE.US | Nio | Lyft | CD Projekt | LEN | Lenovo | JD | Nejlepší čínské akcie | MRK | Akcie společnosti Activision | Activision | ATVI.US | Blizzard | Paradox Interactive | Rostoucí úrokové sazby | CVS Health | CVS | CVS.US | Herní průmysl | Objednávky
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

ACT
ACTIAM
Action Economics
Action Forex
ActionForex
Active Invest
Active market
Active Trader
Active Trading
Activision

Následující klíčová slova

Activision Blizzard (ATVI)
Activ Trades
ActivTrades
ActTrader
ADA
Adam Back
Adam Cole
Adam Dulovec
Adam Erler
Adam Glapiński
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít