Pátek 25. září 2020 18:59
reklama
XTB evolution
reklama
Purple Trading USA volby
reklama
Purple Trading USA volby

Klíčová slova - Euronext

C:\fakepath\top-18092020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.09.2020 1) Provozovatel londýnské akciové burzy London Stock Exchange (LSE) po prozkoumání všech nabídek zahájil exkluzivní jednání o prodeji provozovatele akciové burzy v Itálii Borsa Italiana se společností Euronext. Oznámila to dnes LSE, která se prodejem italské burzy snaží zajistit souhlas regulátorů s převzetím poskytovatele finančních informací Refinitiv za 27 miliard USD.
C:\fakepath\euro penize.jpg

Bloomberg: Euronext chystá nabídku na italskou akciovou burzu

10.09.2020 Panevropská burzovní skupina Euronext se chystá předložit nabídku na převzetí společnosti Borsa Italiana, která je provozovatelem akciové burzy v Itálii. Informovala o tom agentura Bloomberg s odvoláním na zdroje obeznámené se situací. Nabídka by podle zdrojů měla italský podnik ohodnotit zhruba na 3,5 až čtyři miliardy eur (93 až 106 miliard Kč).
img

Split akcie – co to je dělení akcie a jak funguje

03.09.2020 Dělení akcií, štěpení akcií nebo také stock split přináší investorům mnoho otázek. Co přesně je takové dělení akcií? Jaké jsou jeho důsledky a čemu byste při probíhajícím dělení akcií měli věnovat pozornost?
img

OTC obchodování – příležitosti a rizika Over-The-Counter trhů

17.07.2020 Over-the-counter obchodování, také známé jako OTC obchodování, se týká transakcí, které nejsou prováděny na oficiální burze. Co přesně znamená OTC obchodování a jaké jsou jeho výhody a nevýhody? V následujícím článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o OTC obchodování.
img

Ekonomický kalendář: Německé exporty propadly, Euronext projde revizí indexů

09.06.2020 Evropské indexy dnes otevřely do pozitivního teritoria. DAX vymazal část zisků po zveřejnění statistik německé obchodní bilance za duben, které výrazně zklamaly. Exporty klesly o 24 % (oček. - 15,6 %) a importy klesly o 16,5 % (oček. -15 %). Celková obchodní bilance ukázala přebytek ve výši 3,2 mld. euro. Očekával se však přebytek ve výši 10 mld. euro.
img

Primární nabídka by mohla ohodnotit JDE Peet's na 16 miliard eur

26.05.2020 Druhý největší výrobce balené kávy na světě, společnost JDE Peet's, stanovil orientační cenové rozpětí pro primární veřejnou nabídku (IPO) svých akcií. Podle ní by tržní hodnota společnosti mohla dosáhnout až 16 miliard eur (skoro 433 miliard Kč). JDE je jednou z mála velkých firem, která je ochotna vstoupit na akciový trh od vypuknutí koronavirové krize, uvedla dnes agentura Reuters.
img

Nejhlubší propad HDP od finanční krize. Nezaměstnanost opět trhá rekordy

30.04.2020 Japonská centrální banka (BoJ) tento týden zhoršila výhled ekonomiky a rozhodla o nejrozsáhlejších opatřeních, které kdy provedla. Na podporu ekonomiky bude nakupovat firemních dluhopisy, a to v neomezených objemech. Cílem je udržet nízké úrokové sazby a tím i náklady na úvěry.
img

16 milionů Američanů žádá o podporu. Powell očekává velmi vysokou nezaměstnanost

09.04.2020 Mezinárodní měnový fond v pondělí informoval, že eviduje povzbudivé signály oživení v Číně, avšak varoval, že nelze vyloučit obnovení pandemie v této zemi i jinde na světě. Podle průzkumu, který provedla společnost Sentix se důvěra investorů v ekonomiku eurozóny propadla nejníže od začátku sledování. Hospodářství se kvůli koronaviru nachází v hluboké recesi a pandemie dusí ekonomiku, dodala společnost.
img

Wall Street – jeho historie a největší pády

16.01.2020 Wall Street je jádrem finančního světa. Je to místo, kde se vytvářejí vzory pro akciové trhy na celém světě. Pracuje se zde s neuvěřitelnými částkami. Každý den je zde rychlý, hlasitý a chaotický. Pokud se něco velkého odehrává na Wall Street, ovlivní to celý svět.
C:\fakepath\top-18112019-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

18.11.2019 1) Asijské akciové trhy dnes převážně stouply, když investoři čekali na další vývoj obchodního vztahu mezi USA a Čínou. Ekonomický poradce Bílého domu Larry Kudlow v minulém týdnu prohlásil, že se obě země blíží dosažení dohody.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Firma SIX má zájem o španělskou burzu, podobně jako Euronext

18.11.2019 Společnost SIX Group, která spravuje burzovní infrastrukturu a finanční systémy ve Švýcarsku, podala nabídku na převzetí španělské akciové burzy BME za zhruba 2,84 miliardy eur (téměř 73 miliard Kč). Oznámily to dnes firmy. Zájem o španělskou burzu dnes projevila rovněž panevropská burzovní skupina Euronext.
img

Z firmy Prosus se stala jedna z nejhodnotnějších firem v Evropě

12.09.2019 Na amsterodamské akciové burze se včera začalo obchodovat s akciemi internetové firmy Prosus, která se oddělila od jihoafrického internetového obchodu Naspers. Akcie při svém debutu stouply o více než 25 procent a firma se s tržní kapitalizací přes 100 miliard eur (2,6 bilionu Kč) zařadila mezi největší internetové firmy v Evropě, uvedla agentura Reuters.
img

Akciové trhy – 10 největších burz světa a jaký na ně má vliv politika?

05.09.2019 Politika a finance jsou bezpochyby velmi úzce propojené pojmy, které se navzájem velmi ovlivňují. Významné politické události mohou během krátké doby vyvolat rozruch ve společnosti, který se následně reflektuje určitým způsobem do finančních trhů. Přesto z dlouhodobého hlediska má většina politických vlivů dopad pouze na dotčenou ekonomiku, které se bezprostředně týkaly.
img

Akcia týždňa: Unilever

22.08.2019 Obchodné konflikty, ktoré vidíme po celom svete, vyvíjajú tlak na globálne akcie. Akciové trhy sa nachádzajú medzi eufóriou a depresiou kvôli prebiehajúcej obchodnej vojne a pre investorov je ťažké predpovedať, ktorým smerom sa bude globálna ekonomika v nasledujúcich mesiacoch uberať. Takéto neisté časy môžu byť dobrým okamihom pozrieť sa na spoločnosti, ktoré sa považujú za odolnejšie voči poklesu hospodárskej činnosti. V tejto krátkej analýze sa pozrieme na európsku spoločnosť Unilever a na to, ako sa jej darilo v prvých šiestich mesiacoch roku 2019.
C:\fakepath\TOP5-13052019-LV-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.05.2019 1) Asijské akciové trhy zakončily dnešní obchodování v červených číslech, když na ně dopadla nejistota ohledně osudu čínsko-americké obchodní dohody. Investory nepotěšilo víkendové varování Donalda Trumpa, že pokud Čína bude prodlužovat jednání, USA uvalí cla na téměř veškerý dovoz z Číny.
img

Burzovní indexy – 10 nejdůležitějších akciových indexů

01.04.2019 Burzovní index je ukazatel výkonnosti daného trhu. Nejedná se tedy o podkladové aktivum, které byste mohli nakoupit či prodat, ale pouze o statistický údaj. Obecně lze z daného indexu vyčíst mnoho informací o ekonomickém segmentu, ke kterému se index váže.
img

Realitní skupina CPI Property Group v Dublinu vydala dluhopisy za 8 miliard korun

12.03.2019 Realitní skupina CPI Property Group podnikatele Radovana Vítka pro své investory na burze v Dublinu vydala dluhopisy za 350 milionů dolarů, přepočtu za 8 miliard korun.
img

Euronext spustil nabídku na převzetí norského akciového trhu

14.01.2019 Panevropská burzovní skupina Euronext dnes spustila nabídku na převzetí provozovatele norského akciového trhu Oslo Bors za 6,24 miliardy norských korun (zhruba 16 miliard Kč). Informovala o tom dnes agentura Reuters. Minulý měsíc přitom Euronext uvedl, že s nabídkou už vyjádřili souhlas akcionáři, kteří mají pod kontrolou přes 50 procent akcií Oslo Bors.
img

Varšavská burza cenných papírů: Jaké polské akcie jsou nejatraktivnější?

19.12.2018 Polsko je vedoucím hráčem střední Evropy. Je to dáno velikostí a počtem jeho obyvatel, ale i otevřeností Poláků vůči světu. Varšava je sídlem CEE poboček takových společností, jako je Goldman Sachs, Merrill Lynch a JPMorgan Chase. Do značné míry převzala roli, kterou se zdálo že bude hrát Praha. Není divu, že i Varšavská burza se dost liší od té pražské.
img

Varšavská burza cenných papírů: Jaké polské akcie jsou nejatraktivnější?

18.12.2018  Polsko je vedoucím hráčem střední Evropy. Je to dáno velikostí a počtem jeho obyvatel, ale i otevřeností Polá...
C:\fakepath\TOP5-12112018-LV-20.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

12.11.2018 1) Evropské akciové trhy vstupují do nového týdne poklesem, který rychle střídal ranní růstovou náladu. Celkem se daří ropnému sektoru, který pozitivně reaguje na ozdravný růst po komentářích saúdskoarabského ropného ministra, který považuje dění na trhu v posledních několika týdnech za "přehnaně expresivní" s tím, že cena by se mohla ve finále ustálit někde na rozumném středu vůči poslednímu maximu a následné 20% korekci.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 12.11.2018

12.11.2018 Závěr uplynulého týdne se americkým akciím nevydařil, když všechny hlavní indexy uzavřely v červeném. S nejhlubšími ztrátami uzavřel technologický Nasdaq, který přišel o 1,7 %, S&P 500 odepsal 0,9 % a průmyslový Dow Jones umazal 0,8 %. V plusu tak uzavřely spíše defenzivní akcie maloobchodních prodejců nezbytného zboží nebo utilit.
C:\fakepath\TOP5-29102018-LV-20.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

29.10.2018 1) Evropské akciové trhy v průběhu dnešního obchodování vstupují do nového týdne silným růstem, který koriguje ztráty z týdne minulého. Pozitivně působí především nové výsledkové zprávy firem jako HSBC, daří se italským bankám poté, co agentura S&P podržela rating Itálie v investičním pásmu, byť s negativním výhledem.
img

Jaká ETF obchodovat v Evropě?

30.06.2018  V návaznosti na nedávné omezení nákupu ETF na US burzách pro obyvatele EU jsme pro Vás připravili sumář k těm...
img

Jaká ETF obchodovat v Evropě

29.06.2018 V návaznosti na nedávné omezení nákupu ETF na US burzách pro obyvatele EU jsme pro Vás připravili sumář k těm produktům, které jsou pro investory nejoblíbenější. Jedná se o průřez produkty, které zpravidla již mají na trhu nějakou historii, jsou regulovány a mohou tak investorům nahradit ty z USA.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: Fortuna končí na pražském i varšavském parketu

19.02.2018 Americký index S&P 500 se udržel během páteční seance v zisku a nakonec si připsal čtyři setiny procenta. Uplynulý týden se akciovému trhu v zámoří vydařil, když celkově přidal 4,3 %, což znamenalo nejvyšší týdenní zisk od roku 2013. Investoři tak využili silnou korekci v předchozím týdnu k opětovnému otevírání nových dlouhých pozic. Podporou je akciím probíhající výsledková sezóna či i přes klopýtnutí v minulém týdnu v podobě slabších maloobchodních tržeb a průmyslové výroby makroekonomický obrázek. Dnes jsou trhy ve Spojených státech kvůli svátku zavřeny.
C:\fakepath\rok-2017.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2017

11.12.2017 Konec roku se nezadržitelně blíží, a proto je tu každoroční přehledné shrnutí všech důležitých ekonomických událostí v tomto roce. Událostí bylo velké množství, takže přinášíme pouze zkrácený výběr těch opravdu nejdůležitějších.
img

Ranní zpráva z akciového trhu: ČEZ čeká v příštích letech boj o zisky

08.11.2017 Úterní obchodování v Americe zakončilo spíše ztrátami. Index S&P 500 sice uzavřel na pondělních zavíracích cenách, ale ostatní indexy například NASDAQ ztrácely. Nejúspěšnější byl sektor utilit, zatímco největší propad měl sektor financí.
img

Část IV: Diverzifikace aktiv

06.11.2017 Asi nejčastější chybu, kterou začínající investoři dělají, je nesprávná diverzifikace investic. Držet portfolio o jedné, nebo dvou akciích, znamená, že i sebemenší pokles sníží hodnotu Vašeho portfolia značně. Na druhou stranu, pokud bude portfolio rozloženo mezi velké množství aktiv rovnoměrně, bude Vaše pozice chráněna i v případě, kdy jedna z akcií zrovna ztratí na hodnotě.
img

Legenda mezi burzami NYSE vznikla před 225 lety pod platanem

16.05.2017 Newyorská burza cenných papírů (NYSE) je největší a nejznámější burzou světa. Ve své historii, která se začala psát před 225 lety, 17. května 1792, prožila i řadu kritických okamžiků, vždy se ale dokázala rychle otřepat a její význam i velikost nemá konkurenci. Na Wall Streetu, jak je burza kvůli svému umístění přezdívána, se obchoduje s akciemi největších amerických i zahraničních firem a její sláva již dávno překročila hranice finančnictví. Je vděčným tématem pro filmaře, spisovatele a pro kritiky současného hospodářského řádu je ztělesněním zla.
img

Základy obchodování opcí

09.03.2017 Pokud nemáte z obchodováním opcí žádné zkušenosti, ale rádi byste pronikly do komplexního světa opčního tradingu, je potřeba nejprve správně pochopit nutné základy, které si vysvětlíme právě v tomto článku. Pro zkušené obchodníky bude tento text spíše opakováním. Termíny a označení, které si zde vysvětlíme, jsou naprostými základy a jsou nezbytné, pro další studium opčních kontraktů.
img

Investování do ETF bez poplatků

10.01.2017 S neustále se měnícími podmínkami na trzích se pro investory stává stále důležitějším vytvoření dobře diverzifikovaného portfolia. Není samozřejmě nutné zmiňovat, jak důležité je hledání různých způsobů pro co největší minimalizaci investičního rizika.
LSE.jpg

LSE prodá svou firmu LCH Clearnet

03.01.2017 Londýnská akciová burza (LSE - London Stock Exchange Group) se dohodla na prodeji své francouzské clearingové firmy LCH Clearnet evropské burzovní skupině Euronext za 510 milionů eur (13,8 miliardy Kč). LSE to uvedla v dnešním sdělení. Londýnský operátor si tím chce zajistit souhlas Evropské komise s plánem fúze s německou burzovní společností Deutsche Börse. Z tohoto spojení má vzejít největší provozovatel trhů s cennými papíry na světě podle objemu tržeb.
img

Co je akcie?

07.07.2016 V tomto článku si krátce představíme akcie a akciové burzy. Dozvíte se, jaký význam mají pro společnosti, investory, spekulanty i brokery, projdeme spolu seznam 5 nejvýznamnějších akciových burz světa a 6 hlavních akciových indexů.
620x349.jpg

Tradeři z Barclays půjdou za manipulaci do vězení

07.07.2016 Soud v Londýně dnes poslal na 33 měsíců až šest a půl roku do vězení čtyři bývalé zaměstnance britské banky Barclays...
img

Forexový výhľad na 19.týždeň roka 2016

09.05.2016 O 03:30 očakávame z Číny výsledky indexu spotrebiteľských a výrobných cien za mesiac apríl. Z Nemecka o 08:00 očakávame obchodnú bilanciu a priemyselnú výrobu za marec. Priemyselná výroba z Francúzska bude zverejnená o 08:45. Z UK o 10:30 očakávame obchodnú bilanciu a o 12:00 NFIB optimizmus malých spoločností. Z USA budú zverejnené výsledky veľkoobchodného predaja za mesiac marec...
img

Trading Room: Akcie Apple (AAPL)

03.05.2016 Firmě Apple jsme se věnovali relativně nedávno v jiném článku. Jelikož se titul stal značně volatilním, podíváme se na něj znovu. Obchodovat s akciemi je dnes možné od velmi malých finančních částek. Přístup na klasické burzy je pro menší investory sice značně omezen, ale je zde možnost využít tzv. cfd akcie. Jde o rozdílové kontrakty, prostřednictvím kterých se dají nakupovat a prodávat akcie. Hlavní výhodou tohoto cfd obchodování je nenáročnost na počáteční kapitál a možnost si vyzkoušet reálný akciový trh s méně penězi.
london6.jpg

Londýnský soud osvobodil makléře obviněné z manipulací s LIBOR

28.01.2016 Porota londýnského soudu včera zprostila viny skupinu makléřů, obviněných ze spolčení s odsouzeným...
shrnuti roku 2014-2.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2014

08.12.2014 Blíží se konec roku, a tak je stejně jako každý rok načase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivnily vývoj nejen měnových trhů v roce 2014. Byl to rok velmi bohatý na důležité události. Jelikož není možné je všechny popsat v jednom článku, přináším zde zkrácený výběr těch opravdu nejklíčovějších tak, jak po sobě následovaly.
img

Akcie: Souhrn dění na BCPP v týdnu do 27. srpna

01.09.2014 Pražská burza neudržela osmitýdenní maximum a po dvou týdnech růstu oslabila. Ve třicátém čtvrtém týdnu akciový index ...
shrnuti roku 2013 13122013.png

Nejdůležitější ekonomické události roku 2013

16.12.2013 Blíží se konec roku, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivnily vývoj na světových finančních trzích v roce 2013. Důležitých ekonomických událostí bylo opravdu mnoho, a jelikož není možné je všechny zmínit v jednom článku, přinášíme pouze zkrácený výběr těch nejdůležitějších.
img

Malá-veľká neznáma

28.08.2013 Sýria vystrašila obchodníkovSýria je aktuálne zdrojom napätia nielen na trhu s ropou, kde sa cena ropy WTI pohy...
img

Souboj o technologická IPO přituhuje. NYSE letos vede nad Nasdaqem

11.06.2013 Když dvě největší americké burzy lákají zájemce o IPO, jdou si tvrdě po krku. Přímým svědkem narážek na chyby v systémech konkurence byl loni David Callisch, který jako šéf marketingu společnosti Ruckus Wireless dohlížel na výběr burzy pro primární emisi. „Nasdaq i NYSE byly ochotné přihodit cokoli, jen aby získali naši firmu. Obě měly po ruce příklady emisí na konkurenční burze, které potkaly problémy s obchodováním,“ tvrdí manažer kalifornské firmy vyrábějící zařízení pro bezdrátovou komunikaci.
shrnuti 2012-2.png

Forex: Ohlédnutí za rokem 2012

01.01.2013 Z hlediska vlivů na finanční trhy rok 2012 nepřekvapil. Nejdůležitějšími faktory totiž opět byly pokračující...
img

Rekapitulácia roka 2012

21.12.2012 Rok 2012 bol opäť volatilným rokom tak ako každý z ostatných šiestich rokov finančnej krízy. A pravdepodobne sa to nezmení ani v nadchádzajúcom roku 2013. Pretože ako povedal JP Morgan, nech je situácia akákoľvek, finančné trhy budú vždy kolísať.
img

Akcie: Burza ICE převezme NYSE Euronext

21.12.2012 Po téměř 200 letech fungování jako nezávislá burza převezme New York Stock Exchange Euronext burza Intercontine...
graf global.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2012

10.12.2012 Blíží se konec roku, a tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice, které ovlivnily vývoj nejen na měnových trzích v roce 2012. Důležitých ekonomických událostí bylo opravdu mnoho a jelikož není možné je všechny popsat v jednom článku, tak přinášíme zkrácený výběr těch opravdu nejklíčovějších.
img

Saxo Bank expanduje do Belgie

02.11.2011 Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, oznamuje, že otevírá pobočku v Bruselu.
img

Večerné zhrnutie

27.06.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Market Preview - 16. června 2011

16.06.2011 Britské akciové trhy: pravděpodobně otevřou nížeBritské trhy otevřou pravděpodobně níže, index FTSE 100 se...
img

Večerné zhrnutie

27.05.2011 Kľúčová udalosť dňa dopadla fiaskom a grécke politické špičky sa nedohodli na riešení aktuálnej krízy. Napriek negatívnemu výsledku rokovania a prepadu US realitného trhu (nerealizované predaje domov) si EURUSD (0,62%) dokázal udržať nočné zisky (primárne za podpory komentárov ECB). Celkovo je sentiment na trhoch rizikový a kľúčové indikátory rizika JPY a CHF si udržujú mierne zisky.
img

Bezpečnostní úřad USA vstoupil do vyšetřování útoku hackerů na Nasdaq OMX, zájemci o fúzi či převzetí mohou znejistět

30.03.2011 Národní bezpečnostní agentura Spojených států (NSA) se svým ,,arsenálem" vložila do vyšetřování útoku hackerů na ...
img

Večerné zhrnutie

16.02.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
img

Večerné zhrnutie

16.02.2011 DENNÝ PREHĽAD KALENDÁR DŇA  Dátum   Čas  ...
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Money management | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Manipulace na forexu | Nový Zéland | Intradenní obchodování | Brexit | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | BIS | Evropská unie | SYRIZA | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Dluhová krize | Monetární politika | Měnová politika | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Evropské akcie | Kypr | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/CZK | Akciová burza | Komoditní burza | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Ekonomické události | Objemy obchodů | Obchodování na burze | Měnové trhy | Binární opce | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Zhodnocení | Asset management | BRICS | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Ben Bernanke | Benchmark | Valná hromada | Bid | Bloomberg | Bod | Bond | Breakout | Broker | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CBOT | CEO | CFD | CME | Call opce | Cap | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Demo účet | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | Durace | EBIT | ECB | EFSF | ESM | European Stability Mechanism | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská investiční banka | Evropská komise (EK) | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fannie Mae | Fed | Finanční páka | Finanční trhy | Finančník | Futures | Fúze | HFT | Hedging | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | LIBOR | LTRO | Likvidita | Long | Low | MAE | MMF | MT4 | Makléř | Margin | Risk | Marže | Mezibankovní | Mezinárodní obchod | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Operace Twist | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Průmyslové objednávky | Put opce | Příkaz | Rally | Rating | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Sentiment | Short | Short selling | Směnný kurz | Splatnost | Split | Spread | Standard & Poor's 500 | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Uplatnění opce | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Černý pátek | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Japonské akcie | Index MSCI | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Komerční banka | Patria | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | PBOC | Ropné zásoby | Investoři | Swapová křivka | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Stimulační opatření | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Rollover | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Kurz eura | Kurz koruny | Zkušenosti | Panika | Deprese | Výsledky | Intervence na forexovém trhu | London Stock Exchange | New York Stock Exchange | Shanghai Stock Exchange | Credit Suisse | RBNZ | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | Expirace opce | Gold | BrokerJet | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Regulace | Mimoburzovní | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeový fond | Dark pools | Nasdaq Composite | USDX | Index cen | Eurostat | Makrodata | Portugalsko | Forexové intervence | Devizové intervence | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | BCPP | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | GBPUSD | USDCAD | EURJPY | Aktivum | Carry trades | EPS | Index | Likvidní | Volatilní | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie online | Akcie on-line | Akcie Tesla | Akcie ve světě | Akciové burzy | Americká burza | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Barel ropy | Brent | Brokerské společnosti | Brokeři | Burza akcií | Burzovní indexy | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena ropy WTI | CFD akcie | CFD obchodování | Čínská ekonomika | Čínská měna | CISCO | Co je akcie | CZK | Černá labuť | Čínská banka | Čínská burza | DAX 30 | Dax index | Degiro | DJIA | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Eura | EURCHF | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Evropská banka | Evropská burza | Evropská měna | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční kapitál | Fio | Fiskální rok | Fitch rating | Fondy | Forexové obchodování | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | GfK | Graf | Hang Seng | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investiční | Investiční poradenství | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | Irsko | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | EBay | Jak obchodovat s akciemi | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jedno euro | JP Morgan | Kam investovat | Kapitálové trhy | Komoditní | Koupit akcie | Kurz čínské měny | Kurz měny | Libra | LYNX Broker | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nejdůležitější události roku | Nemovitosti | NewYorská burza | Nikkei 225 | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s komoditami | Odkup akcií | Online akcie | Online obchodování | OTC market | OTC trh | OTC trhy | Pasivní příjem | PayPal | Pokles eura | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Převodník měn | Rakousko | Reuters | Risk Off | Risk On | Ropy | Rubl | Růst HDP | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Signály | Société Générale | SP500 | Státní dluh | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Švýcarské banky | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | Vývoj EUR/USD | Webinář | Webináře | WTI | XM | Země EU | Země eurozóny | Zlato a stříbro | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Merrill Lynch | Zisky | Tradeři | Opční prémium | CNBC | Marc Faber | EIA | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Bill Gates | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Daniel Beneš | EBITDA | Ekonomika EU | Hold | Index akciového trhu | Indie | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Nominální hodnota | P.A. | Pink Sheets | Protistrana | PX index | ROCE | Sell | Tier 1 | Tovární objednávky | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | WSJ | WGC | Trading Room | Akciová společnost | GDR | Hlavní trh | Minimální množství | Primární emise | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Over-the-counter (OTC) | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Bohatý | Komise | Transakční poplatek | Kontrakt | Mezinárodní banky | Volby | Retail | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Penny stocks | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Německá burza | Penny stock | Traders | Dow Jonesův index | Unicredit | Deutsche Bundesbank | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | RBS | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Westpac Banking | ABN Amro | Westpac | ICAP | Burzovní společnosti | Caterpillar | ANZ | Sentix | Prudential Financial | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Mitsubishi | NATO | Standard Chartered | Washington Post | Akcie demo účet | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Čínská centrální banka | Bavlna | Světová rada pro zlato (WGC) | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | Euro proti dolaru | Rolls-Royce | BMW | Mark Carney | Averze k riziku | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Stock Exchange | Londýnská akciová burza (LSE) | Evropské banky | Dlouhé pozice | Precedens | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Earnings | Sentiment trhu | Podnikatelé | Burzovní kalendář | Limitní příkazy | Index německých akcií DAX | KBC | BlackRock | Přehled | DAX (Deutscher Aktienindex) | Jádrový index | Kč/EUR | Kč/USD | Volby v USA | Rosněfť | Agentura Reuters | Kybernetické měny | Evropské trhy | Americké trhy | David Cameron | Bankovnictví | City | Program OMT | IPO akcií | Ministři financí eurozóny | Německý ústavní soud | Investiční firma | White Label | Úřad pro energetické informace (EIA) | Prezident ECB | Sázení | Pozornost investorů | Lídři | Firmy | Vývoj dolarového indexu | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | Širší index S&P 500 | Západoevropské akcie | Ekonomické dopady | Japonská burza | Britská burza | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Velké banky | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Algoritmus | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Oslabení japonského jenu | Britské banky | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Britský ministr financí | Fitch Ratings | AAA | Rating AAA | Černé pondělí | Americké burzy | Uvolňování měnové politiky | Finančnictví | Walmart | Alibaba | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Index burzy | Finanční televize | Finanční televize CNBC | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | Eurex | Režim devizových intervencí | Index Nikkei | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Výzkumná společnost | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | PetroChina | Americké indexy | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | VIG | Saúdská Arábie | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Prodej aut | Prodej nových osobních automobilů | Akcionáři | Burzovní skupina | Obchodování na devizových trzích | Provozovatel trhů s cennými papíry | Zajištění | Obilniny | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Ethereum | Tesla | Dluhové krize | Vysoká volatilita | Odhodlání | National Australia Bank | Credit Suisse Group | Akcie a akciové burzy | Japan Exchange Group | Největší akciové burzy světa | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Výhled | Globální krize | Francouzská ekonomika | NYSE Euronext | Burzovní společnost | Bankéř | Spolčení za účelem manipulovat | Britská bankovní asociace | Spekulativní sázky | Spekulativní produkty | Poplatky | Prodávat akcie | Kvalitní brokeři | Držení akcií | Počáteční kapitál | Rychlé zisky | Hlavní index německých akcií DAX | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Ceny futures kontraktů | Britská ekonomika | Opatřením na podporu ekonomiky | Francouzský CAC 40 | Predikce | Nejvíce rostoucí akcie | Světová obchodní organizace (WTO) | Růst světového obchodu | Světový obchod | Mezinárodní investice | General Electric | Záchranný fond | Bankovní domy | Bankovní krize | Průzkum | Krize | FTSE MIB | Finanční ústav | Investovat do akcií | Vývoj amerického akciového indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Index amerických akcií | Kurz japonského jenu | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Softbank | Institucionální investoři | Příjmy | Alphabet | ČTK | Bankovní společnost | Internetové firmy | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Index tokijské burzy | Členské země EU | Výhled ekonomiky | Zobchodované objemy | Norsko | Očekávání | HDP v eurozóně | Politico | ABN AMRO Bank | Index KOSPI | ex | Oslabování měny | LCH Clearnet | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | BBVA | Investiční činnost | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | Nasdaq Composite Index | Cena palladia | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Breakout Trader | Obchodování ETF | Bitcoin Cash | Protiruské sankce | Investiční firmy | Americký akciový trh | Margin trading | Palladium | Technologie blockchain | Měnové zajištění | Jerome Powell | Hodnota všech kryptoměn | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | Akcie z portfolia | Mezinárodní obchodování | Diverzifikace investic | Diverzifikace aktiv | ETC | IPO Facebooku | Dealogic | CEESEG | Index Topix | Kosdaq | Air Berlin | MSCI World Index | Lithium | Obchodování na trzích | Investování s LYNX | Index Russell 2000 | Trhy dnes | LYNX webinář | Investování do ETF | Raytheon | Lockheed Martin | Německá centrální banka | Obchodní válka | Obchodní napětí | Podniky | Evropské akciové trhy | Primární emise akcií | Asijské akciové trhy | Čínské měny | FINRA | Evropský akciový trh | Apple (AAPL) | McDonald's | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Výplaty dividend | Šéf Fedu | Graf indexu | RDSA | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | I-Trader | Přímé zahraniční investice | Islámské dluhopisy | Sukuky | NXMH | Nejc Kodrič | Burzovní operátor | Šéf burzy | Finanční skupina | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Burzovní provozovatel | Propad cen ropy | Konzultační společnosti | Primární nabídka | MSCI All Country World | EK | Napětí na finančních trzích | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Evropská komise | Šéf ECB | Prezident Evropské centrální banky | Fiskální pakt | Pojištění vkladů | Španělský IBEX | Refinitiv | Odhady analytiků | Společnost Apple | Prezident USA | Oslo Bors | Burza v Oslu | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Palladiové akcie | Mt. Gox | Burzovní debut | Ekonomický poradce | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | Statistický úřad | Inflační očekávání | Splácení dluhu | Podmínky obchodování | CNY | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Boris Johnson | NVDA | iFX | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Akcie a ETF | Štěpení akcií | Obchodní pásmo | Investiční bublina | Gazprom | NASDAQ 100 | Maržové obchodování | Maržový účet | Coffee | Pokles cen | Snížení úroků | XTB Research | Akcia | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Britský premiér | SIX | Prodej na krátko | Konglomerát | Nové akcie | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | Korea Exchange (KRX) | Deutsche Börse (DTB) | Hong Kong Stock Exchange (SEHK) | London Stock Exchange Group (LSE) | Euronext (ENX) | Tokyo Stock Exchange (TSE) | Shenzhen Stock Exchange (SZSE) | Shanghai Stock Exchange (SSE) | New York Stock Exchange (NYSE) | Thyssenkrupp | Prosus | Burza Euronext | Deficit rozpočtu USA | Deficit rozpočtu | Televize CNBC | Novozélandská centrální banka | The Washington Post | MetLife | GOOGL | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Společnost Deutsche Börse | Cena akcie | Očekávané Earnings | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Deficit | Prezident Donald Trump | Německá vláda | Larry Kudlow | Trinity | LNG | Objem | Čínské podniky | MSFT | Obchod | Hospodářský růst v Evropě | Robert Shiller | Server Politico | CETA | Alibaba Group | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Cisco Systems | Firma | Ekonomiky eurozóny | Maloobchodní prodeje | Roční návratnost | BAT | Parlamentní volby | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | Svíčková formace | Firma SIX | SIX Group | Společnost SIX Group | BME | Borsa Italiana | Global Finance | Zájem o španělskou burzu | Renaissance Technologies | Medallion Fund | Vlajkový fond | Fond Medallion Fund | Fond Renaissance Technologies | Jim Simons | Bilance | Index DOW | Americký Senát | Erste Group | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Hodnota kybernetické měny | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Nízké úrokové sazby | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | USDT | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Domácí měny | INTC | Walt Disney | AFP | Ekonomka | Předpovědi | Průmysl | ADP | Na burze | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Firma Apple | Industrial and Commercial Bank of China | ICBC | Visa | General Motors | Enel | Světové ceny potravin | Ceny potravin | Šinzó Abe | Rozvoj | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Britové | Pojišťovny | Total | Prognózy | Těžba ropy v Rusku | Cena za akcii | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Světové obchodní organizace | Koruna zpevnila | Prohlášení | Yahoo | Moskva | Jim Yong Kim | PSA Group | Worldpay | Ford Motor | Americká automobilka | United Technologies | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Londýnské akciové burzy | Amgen | Airbus | Akciový index Dow Jones | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Accor | Premiér Boris Johnson | Investujte | AXA | FedEx | FDX | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Americké vlády | Nike | Bydlení | Nejlepší akcie | Kraft Heinz | Demokratické strany | Wirecard | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Černé labutě | Bernie Sanders | Společnost Sentix | Altria Group | Netflix | NFLX | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Miliardy eur | Sodexo | Hodnota společnosti | ASML | ASML Holding NV | Německá společnost | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Podnik | SAP | Historie Wall Street | Síla na Wall Street | Index Wall Street | NYSE Composite Index | Jak Wall Street funguje? | Největší krize na Wall Street | Krize na Wall Street | Největší krize | Jak obchodovat na NYSE? | Obchodování na Wall Street | Krach | Komunikace | Prezident | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Trhy | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Pokles | Situace | Provozní zisk | Pandemie | Certifikace | Starbucks | Boeing | SBUX | Akcie v roce 2020 | Fresenius Medical | FME | Adidas | SEC | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | COVID-19 | Deutsche Telekom | Gilead Sciences | PHIA | Vývoj | Guru | WP | Air France-KLM | Lufthansa | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Olaf Scholz | Pokles HDP | Největší pády | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Texas | PYPL | Další pokles | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | REGN | Kongres | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Růst | Senátor Bernie Sanders | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Allianz | Propad HDP | Nejlepší palladiové akcie | Abbott Laboratories | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Akcie Apple (AAPL) | Nvidia Corp | Údaje | Oživení v Číně | Signály oživení | Eni | Obchodovat s cennými papíry | UnitedHealth Group | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Microsoft Corp | US Bancorp | Procter & Gamble | Statistiky | Nizozemsko | Evropské indexy | Air France | ADBE | 3M | Americká centrální banka (Fed) | HDP report | JDE Peet's | Euromonitor International | Acorn Holdings | JAB | Společnost JAB | Mondelez | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | Čaje Pickwick | JDE | Společnost JDE Peet's | Společnost JDE | FRA40 | Nikola | Teorie černé labutě | Nestlé | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Covid | Představenstvo | Větší riziko | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Obchodování Over-the-counter | OTC Markets Group | Nevýhody OTC obchodování | Výhody OTC obchodování | American Depositary Receipt | American Depositary Receipt (ADR) | Technologické společnosti | Počet akcií | Split akcie | Tržní kapitalizace tetheru | Kapitalizace tetheru
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Graf | Dolar

Předchozí klíčová slova

Euro kurs
Euro kurz
Euro kurzy
Euro licence
Euro měna
Euromoney
Euromoney Institutional Investor
Euromonitor International
Euro na dolar
Euronav

Následující klíčová slova

Euronext (ENX)
Euroobligace
Euro Pacific
Europa Investment Property
European Central Bank
European Commission
European Consumer Debt Network
European Energy Exchange (EEX)
European Financial Advisor
European Financial Planner
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RoboMarkets webinare
Potvrďte prosím... Zavřít