Pondělí 29. listopad 2021 18:46
reklama
Purple Trading CUP
reklama
BidAskBit
reklama
Bernstein Bank
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Tržby společnosti

img

Škoda Auto v období od ledna do září téměř zdvojnásobila provozní zisk

28.10.2021 Automobilka Škoda Auto v období od ledna do září téměř zdvojnásobila provozní zisk na 900 milionů eur (zhruba 23 miliard Kč) ze 469 milionů eur před rokem. K růstu provozního zisku přispěl příznivý vývoj měnových kurzů a marží. Ve své výsledkové zprávě to dnes oznámil mateřský koncern Volkswagen.
img

Výsledky Volkswagenu zasáhl nedostatek čipů, firma zhoršila výhled pro dodávky

28.10.2021 Německému automobilovému koncernu Volkswagen ve třetím čtvrtletí klesl provozní zisk meziročně o 18,5 procenta na 2,6 miliardy eur (zhruba 67 miliard Kč). Hospodářské výsledky podniku zasáhl globální nedostatek čipů, který vedl k výpadkům ve výrobě. Oznámila to dnes firma. Zároveň zhoršila odhad celoročních dodávek automobilů zákazníkům. Nyní předpokládá, že dodávky zůstanou zhruba na loňské úrovni, zatímco dříve počítala s jejich nárůstem.
img

Facebook zvýšil čtvrtletní zisk, tržby zaostaly za očekáváním

26.10.2021  Americký provozovatel internetové sociální sítě Facebook ve třetím čtvrtletí meziročně zvýšil čistý zisk o 17 procent na 9,2 miliardy dolarů (přes 200 miliard Kč). Čtvrtletní tržby společnosti stouply o 35 procent na 29 miliard dolarů, zaostaly však za očekáváním analytiků, napsala agentura Reuters. Firma navíc varovala, že na její digitální aktivity budou mít v nynějším čtvrtletí negativní vliv nová pravidla společnosti Apple ohledně ochrany osobních údajů.
C:\fakepath\Norsko.jpg

Nabídka akcií AutoStore se stala největší v Norsku za posledních 20 let

20.10.2021 Primární veřejná nabídka akcií (IPO) norské robotické společnosti AutoStore se stala největší nabídkou v zemi za posledních 20 let. Firma dnes stanovila cenu akcií na 31 norských korun za kus, což celou společnost ohodnocuje na 103,5 miliardy norských korun (NOK; 270,3 miliardy Kč). AutoStore se tak stala nejhodnotnějším novým vstupem na burzu od roku 2001, kdy firma Statoil byla v primární nabídce oceněna na 151 miliard NOK.
img

Akcie Crocs lákají investory. Díky pandemii a vstupu na asijský trh mají potenciál růstu až 40 %, tvrdí Freedom Finance

18.10.2021 Nebývalého zájmu investorů se dostává v posledních týdnech i měsících jednomu z hlavních globálních výrobců obuvi pro volný čas Crocs. Podle investiční platformy Freedom Finance za to vděčí především přechodu na ekologickou výrobu, expanzi na asijský trh, ale i změně preferencí zákazníků v důsledku pandemie.
C:\fakepath\Intercos.jpg

Největší italský výrobce kosmetických produktů Intercos míří na burzu

12.10.2021 Největší italský výrobce kosmetických produktů Intercos hodlá tento měsíc uvést své akcie na milánskou burzu. Oznámila to včera firma. Dodala, že v rámci primární veřejné nabídky (IPO) chce prodejem nově vydaných akcií získat až 60 milionů eur (1,5 miliardy Kč). Peníze pak použije na financování svých růstových plánů, napsala agentura Reuters.
img

Nejlepší akcie podle Warrena Buffetta

08.09.2021 Společnosti existují převážně z jednoho hlavního důvodu a tím je přijímat kapitál od investorů a vydělávat na něm. Podle Warrena Buffetta, generálního ředitele společnosti Berkshire Hathaway je nejlepší vlastnit podnik, který může po delší dobu využívat velké množství přírůstkového kapitálu s velmi vysokou mírou návratnosti. Pojďme se tedy podívat na tři společnosti s návratností investovaného kapitálu nad 15%.
C:\fakepath\top-13082021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

13.08.2021 1) Akcie navázané na korejský technologický gigant Samsung dnes oslabily poté, co byl místopředseda této společnosti Jay Y. Lee podmínečně propuštěn z vězení. Australské akcie jako jediné v regionu dokázaly posílit, ačkoli prodej tamních nových domů se v červenci meziměsíčně propadl o dvacet procent po červnovém čtrnáctiprocentním růstu.
C:\fakepath\alphabet.jpg

Zisk i tržby majitele Googlu díky příjmům z reklamy stouply na rekord

28.07.2021 Na nový rekord stouply ve druhém čtvrtletí zisk i tržby americké společnosti Alphabet, která je majitelem internetového vyhledávače Google. Podpořil je prudký růst výdajů za reklamu, protože spotřebitelé více nakupovali na internetu. Čistý zisk se více než zdvojnásobil na 18,5 miliardy USD (402,4 miliardy Kč) z 6,96 miliardy USD ve stejném období loni. Vyplývá to ze zprávy, kterou včera společnost zveřejnila.
img

Biotechnologické akcie 2021: 3 nejlepší akcie výrobců vakcín proti Covid-19

12.07.2021 Biotech akcie jsou mezi investory nesmírně populární. Velké potenciální výnosy lákají mnoho investorů. Biotechnologické akcie se dostaly do popředí zájmu investorů zejména v souvislosti s pandemií koronaviru, která trvá již déle než rok a půl.
C:\fakepath\tesla-17062021-1.png

TESLA a její obavy z Číny

17.06.2021 Po zveřejnění dvou po sobě jdoucích a protichůdných zpráv o společnosti Tesla (nyse:tsla), sílí krátkodobý medvědí pohyb. Skutečnou červenou vlajkou, která znepokojuje investory, je závislost americké automobilky na čínském trhu, kde se konkurence stupňuje. Dodávek v dubnu bylo -27%, v květnu se očekává až -50 %; Hlavní konkurenti společnosti Tesla zaznamenávají až dvouciferný růst; Na Čínu připadá 37,5 % dodávek společnosti Tesla v 1. čtvrtletí 2021. Krátkodobé riziko poklesu akcií by mohlo dosáhnout až o -8 %.
img

Freedom24 nabídne Čechům příležitost účastnit se počáteční veřejné nabídky společnosti Robinhood

17.06.2021 Freedom Finance Europe Ltd nabízí českým investorům příležitost investovat do počáteční veřejné nabídky (IPO) společnosti Robinhood Markets Inc. Freedom Finance nedávno oznámila spuštění obchodní platformy Freedom24 v českém jazyce.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (14.6.2021)

14.06.2021 Bitcoin jen v neděli přidal díky Elonu Muskovi přes 10 %. Akciové indexy v USA přešlapují poblíž historických maxim a americký dolar koncem týdne dostal pod tlak euro a drahé kovy. Zlato pokračuje v propadu i dnes a už testuje 1860 dolarů.
img

Vývoj „korona" farmaceutických firem

14.06.2021 Farmaceutické společnosti, které dokázaly nejrychleji vyvinout vakcínu na koronavirus, vytěžily nejvíce z recese, ze které se pomalu vzpamatováváme. Nejznámější farmaceutické společnosti spojené s koronavirem jsou: Moderna, Pfizer, BioNTech a konsorcium AstraZeneca. Společnosti i v současnosti zásobují největší část světa vakcínou na koronavirus, kterou vyvinuly, dostaly pobídky od vlád a uzavřely kontrakty na velký objem budoucích dodávek.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Pokoří akcie nová maxima?

07.06.2021 Páteční report z amerického trhu práce pomohl akciím. Přírůstek pracovních míst se totiž nadále drží pod očekáváním trhů. To značí, že největší světová ekonomika nemá až tak raketovou únikovou rychlost, aby musel Jerome Powell a jeho tým předčasně šlapat na brzdu a sebrat akciovým trhům tak oblíbené kvantitativní uvolňování (QE), které stále dodává do systému 120 miliard nových dolarů měsíčně. Wall Street se tak paradoxně raduje, že pracovní trh není tak silný.
img

Investice do kávy: Nejlepší kávové akcie v roce 2021

27.05.2021 Investování do kávových akcií není asi první věc, která lidem při vstupu na burzu přistane na mysl. Přesto se jedná o perspektivní odvětví s mnoha investičními příležitostmi. V následujícím článku probereme vše, co potřebuje vědět, pokud se chystáte investovat do kávového sektoru. Podíváme se na historii kávy a také na aktuální situaci na trhu s kávou.
img

Akcie Palo Alto vyskočily o 5 % díky dobrým hospodářským výsledkům a pozitivnímu výhledu

21.05.2021 Akcie Palo Alto Networks (PANW.US) vyskočily o 5 % díky nad očekávání dobrému reportu hospodářských výsledků za fiskální Q3 a pozitivnímu výhledu. Tržby společnosti vzrostly na $1,07 mld. z $869,4 mil. před rokem (FactSet konsenzus: $1,06 mld.). Upravený zisk dosáhl na $1,38 na akcii ($1,17 před rokem). Očekávání bylo nastaveno na $1,29 na akcii.
img

Akcie Boeing – Vystoupá cena akcie Boeing opět do výšin?

19.05.2021 Od minulého příspěvku na akcie Tesla se přesuneme k jinému sektoru, neboť nyní v rámci technické a fundamentální analýzy budeme rozebírat výrobce dopravních letadel Boeing.
img

Akcie Tesla padají – Zastaví se propad ceny akcií?

12.05.2021 V rámci technické a fundamentální analýzy se opětovně zaměříme na technologickou společnost, konkrétně na akcie Tesla. Pokud vás zajímají ekonomické výsledky i jiných technologických firem, před týdnem jsme pro vás zpracovali komplexní přehled tzv. FAANG akcií (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google).
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (30.4.2021)

30.04.2021 Další extrémní nárůst prodejů oproti minulému roku včera reportovala společnost Amazon. Akciovým indexům však k ziskům nepomohla, a ty spíše korigovaly své zisky z rekordních maxim. Ameriky dolar včera pouze stagnoval a ropa se posunula díky nárůstu mědi na šestitýdenní maxima.
img

Uranové akcie v roce 2021: 3 tipy na nejlepší akcie uranu

30.04.2021 Uran je materiál, bez kterého se neobejde žádná jaderná elektrárna. Právě narůstající počet jaderných elektráren může znamenat pro uranové akcie dobré časy. V tomto článku si představíme základní fakta o uranu a jak je to s jeho produkcí. Podíváme se, co ovlivňuje cenu uranu a jak se daří společnostem těžícím uran.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (27.4.2021)

27.04.2021 Akciové trhy mají za sebou další pozitivní vstup do nového týdne, který doprovázel jak pozitivní sentiment, tak výsledky amerických korporátních společností. Vývoj na americkém dolaru se lišil od měnového páru, ale víceméně znovu oslaboval, což dává dnes prostor k ziskům euru.
img

Skupině EPIF z holdingu EPH loni klesl provozní zisk i tržby

13.04.2021 Společnosti EP Infrastructure (EPIF), která je jednou z hlavních složek Energetického a průmyslového holdingu (EPH) podnikatele Daniela Křetínského, klesl loni meziročně provozní zisk EBITDA o pět procent na 1,53 miliardy eur (39,7 miliardy korun). Konsolidované tržby se snížily o 8,1 procenta na 3,2 miliardy eur (83,1 miliardy korun). Vyplývá to z výsledků, které dnes firma zveřejnila na svém webu.
img

IPO Deliveroo již v tomto roce! Cena bude od £ 3,90 za akcii!

24.03.2021 Společnost Deliveroo oznámila svůj záměr vstoupit na burzu. Přesné datum IPO Deliveroo ještě není známé, ale odhaduje se, že by k němu mohlo dojít v první polovině tohoto roku. Mělo by jít o doposud největší evropské IPO roku 2021.
img

Internetový prodejce Mall uvažuje o vstupu na burzu

15.03.2021 Podle zdrojů serveru Mergermarket uvažuje společnost Mall Group, která je vlastníkem internetového obchodu Mall.cz a slovenského ekvivalentu Mall.sk o primárním úpisu svých akcií na trhu. IPO by pro firmu, která se nachází v červených číslech, znamenalo získání dalšího kapitálu pro své podnikání.
img

Airbus se loni kvůli pandemii propadl do provozní ztráty

18.02.2021 Evropský výrobce letecké techniky Airbus vloni kvůli pandemii covidu-19 vykázal provozní ztrátu 510 milionů eur (přes 13 miliard Kč) po zisku 1,3 miliardy eur v předchozím roce. Oznámila to dnes firma.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (27.1.2020)

27.01.2021 Po uzavření burzy v USA byly zveřejněny výsledky technologického giganta společnosti Microsoft. Výsledky dopadly nad očekávání a naznačily, že výsledky dalších společností pravděpodobně také pomohou pozvednout pozitivní sentiment. Ten je odrážel včera na americkém dolaru, který opět ztrácel a libře pomohl na nová několikaměsíční maxima.
img

Logitech zvýšil prognózy prodeje o 60% a stoupá na akciovém trhu

19.01.2021 Akcie společnosti Logitech International registrují na pre-open trhu nárůst o více než 5% po revizi růstu tržeb v roce 2021. Konkrétně PC peripherals odhaduje letošní růst tržeb mezi 57% až 60% a zvýšení čtvrtletního zisku. Společnost Logitech prosperuje v období pandemie Covid-19, protože způsobila zvýšení poptávky po hardwaru pro zlepšení práce z domova, stejně jako příslušenství pro videohry a další volnočasové aktivity související s počítači.
C:\fakepath\rok-2021-fxstreet.jpg

FXstreet.cz: Výhled na rok 2021

04.01.2021 Po nezapomenutelném roce 2020 plném zvratů, které byly na finančním trhu často taženy emocemi, by měl být přicházející rok 2021 poměrně klidnější. Investoři by se také měli více řídit makroekonomickým vývojem a fundamentální analýzou.
C:\fakepath\volby-usa.jpg

Ještě jedny americké volby

04.01.2021 Jestli jste měli pocit, že po listopadovém vítězství Joe Bidena nebudou americké volby pro další 4 roky v pozornosti investorů, tak tento týden vás možná vyvede z omylu. Nepůjde sice přímo o Bílý dům, ale voliči rozhodnou o tom, jaká politická elita v Senátu bude v následujících letech schvalovat daňové zákony nebo potvrzovat jmenování centrálních bankéřů. A to už je pro finanční trhy slušné sousto.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Akcie společnosti DoorDash úspěšně vstoupily na burzu

10.12.2020 Akcie americké společnosti DoorDash, která se specializuje na rozvoz jídla, při svém včerejším debutu na newyorské burze prudce posílily. Primární veřejná nabídka akcií firmy DoorDash v letošním roce patří k největším ve Spojených státech. Společnost DoorDash prodejem akcií získala 3,37 miliardy dolarů (zhruba 73,5 miliardy Kč), napsala agentura Reuters.
img

Investice do vody: 3 zajímavé akcie pro vaše portfolio

09.12.2020 O akcie společností, které se angažují ve vodním sektoru, je mezi investory stále větší zájem. Populační růst v kombinaci se změnou klimatu a dalšími faktory způsobují, že pitná voda začíná být z dlouhodobého hlediska nedostatkovým zbožím.
img

Adidas vydělává o 84% méně v září a jeho akcie se propadají

10.11.2020 Akcie společnosti Adidas klesly dnes ráno v 11 hodin na akciovém trhu o více než 6% poté, co německá společnost oznámila, že do září dosáhla čistého zisku 281 milionů eur, což je o 84,4% méně než před rokem. Navzdory skutečnosti, že Adidas utrpěl pokles tržeb kvůli koronaviru, je pravda, že ve třetím čtvrtletí se mírně zotavil.
img

Akcie technologické společnosti Microsoft rostou po oznámení výsledků

28.10.2020 Akcie technologického gigantu Microsoft rostou poté, co společnost oznámila výsledky za první čtvrtletí, které překonaly očekávání analytiků.
C:\fakepath\tesla.jpg

Automobilce Tesla stoupl zisk o 131 procent na 331 milionů dolarů

22.10.2020 Americkému výrobci elektromobilů Tesla ve třetím čtvrtletí stoupl čistý zisk o 131 procent na 331 milionů dolarů (7,6 miliardy Kč). Za kvartál Tesla dodala rekordních 139.300 automobilů.
img

USA podaly kvůli zneužití tržní síly žalobu na Google

20.10.2020 Americké ministerstvo spravedlnosti a s ním 11 států americké unie podaly antimonopolní žalobu na internetovou firmu Google. Viní ji z porušování zákona o zneužití tržní síly za účelem omezení konkurence, uvedla dnes agentura Reuters. Žaloba je jedním z nejvýznamnějších kroků vlády na ochranu hospodářské soutěže od přelomové kauzy proti Microsoftu před více než 20 lety. Mohla by vést k žalobám na další technologické firmy, jako je Apple, Amazon a Facebook.
img

Akcie NIO – Nový leader elektromobility?

17.09.2020 Akcie NIO působivě posiluje. Chvíli to vypadalo, že čínský výrobce elektromobilů zbankrotuje, ale společnost následně povstala z popela jako fénix. Stále více společností se aktivně soustředí na výrobu elektromobilů. Tesla je stále favoritem na trhu, ale protože cena jejích akcií během velmi krátké doby extrémně posílila, investoři hledají levnější alternativy. Je NIO novým vyzyvatelem Tesly o prvenství na trhu s elektromobily?
C:\fakepath\stock-exchange.jpg

Ant Group podala žádost o vstup na burzy v Hongkongu a Šanghaji

25.08.2020 Společnost Ant Group, která je finančně technologickou divizí čínského internetového prodejce Alibaba a dominantním provozovatelem mobilních plateb v Číně, podala žádost o uvedení svých akcií na burzy v Hongkongu a Šanghaji. Primární veřejná nabídka akcií by mohla vynést až 30 miliard dolarů (zhruba 660 miliard Kč) a stát se největší na světě, napsala agentura Reuters.
img

Tesla míří do indexu S&P 500

23.07.2020 „Burzovní hodnota společnosti Tesla je v současné době vyšší než součet hodnot společností Volkswagen, BMW, Daimler, General Motors a Ford,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
img

Vedení ČEZ navrhuje dividendu 34 Kč za akcii, loni byla 24 Kč

14.04.2020 Vedení energetické společnosti ČEZ navrhuje vyplatit z loňského zisku dividendu 34 korun za akcii před zdaněním. Pokud valná hromada rozhodne podle návrhu představenstva, bude mezi akcionáře rozděleno 18,3 miliardy korun a stát jako majoritní akcionář získá zhruba 12,8 miliardy korun. ČTK to dnes sdělil mluvčí ČEZ Ladislav Kříž. Z předloňského zisku vyplatil loni ČEZ akcionářům dividendu 24 korun za akcii před zdaněním, nejnižší za 12 let. Předloni byla dividenda 33 korun za akcii.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Zisk společnosti ČEZ loni stoupl o 38 pct. na 14,5 miliardy Kč

17.03.2020 Čistý zisk energetické společnosti ČEZ loni meziročně stoupl o čtyři miliardy na 14,5 miliardy korun. Firmě pomohl hlavně růst cen elektřiny a také obchod s komoditami. Tržby společnosti vzrostly ze 184,5 miliardy v roce 2018 na loňských 206,2 miliardy korun. Vyplývá to z informací, které dnes firma zveřejnila.
img

Křetínský a Tkáč jsou druhými největšími akcionáři supermarketů Casino

09.09.2019 Český miliardář Daniel Křetínský a jeho obchodní partner Patrik Tkáč rozšiřují investice do maloobchodu. Jejich společnost Vesa Equity Investment oznámila, že aktuálně drží 4,63 % akcií francouzské společnosti Groupe Casino. V tiskové zprávě je uvedeno, že je akvizice v Casinu odrazem přesvědčení, že je tato společnost významná svým postavením na francouzském trhu a je připravena na transformaci celého sektoru i v mezinárodním měřítku. Oba dva podnikatelé podporují management Casina a věří dlouhodobé strategické vizi.
Související klíčová slova: FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Británie | Britská libra | Koruna | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Turecká lira | Bezpečný přístav | Divergence | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Apple | Analytik | New York | Ceny ropy | ETF | Dluhopisový trh | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Akciové trhy | USD/BRL | Komoditní burza | Obchodování na burze | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Breakout | Bull | Burza | CEO | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Demo účet | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | EBIT | ECB | EMA | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Fed | Finanční trhy | Finančník | Futures | Fúze | Hedging | High | IPO | ISIN | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kurz | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Obchodník | Opce | Open | P/E | Platforma | Portfolio | Pozice | RSI | Rally | Realizace zisku | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Spotová cena | Spread | Support | Trader | Trading | Trend | Trendová čára | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | Yield | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | Ekonomika Spojených států | Barack Obama | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | RMB | Čínské akcie | Investoři | Fond | EU | Finanční sektor | Market Watch | Býčí divergence | Vývoj ceny | Ekonom | Cenový graf | Business | Drahé kovy | Zisk | Berkshire Hathaway | Sázka | Zkušenosti | Výsledky | Arbitráže | Investiční příležitost | London Stock Exchange | Euronext | Partners | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Investiční banka | Analytický tým | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Makro | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Rozvíjející se trhy | Wall Street Journal | Ceny akcií | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | EURUSD | Delta | EPS | Index | Podpora | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie Tesla | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy WTI | Ceny zlata | Černá labuť | DAX 30 | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Ekonomický růst | Emisní povolenky | Eura | Exchange | Expirace | Finanční služby | Fiskální rok | FXstreet.cz | Graf | Graf EURUSD | Graf zlata | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | J&T | Jádrová inflace | Jak obchodovat s akciemi | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Kurz akcie | Kurz USD | Libra | Lira | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Mezinárodní investiční společnost | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování s komoditami | Online obchodování | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Růst HDP | Řízení rizika | Švédská koruna | Švýcarská banka | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Velká Británie | Volkswagen | Vývoj cen akcií | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Železná ruda | Zisky | Tradeři | CNBC | EIA | Buffett | Bill Gates | Čistá marže | Čistý dluh | Daniel Beneš | EBITDA | Elon Musk | Hrubá marže | Indie | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | P.A. | Range | ROCE | ROE | Itálie | WSJ | Kmenové akcie | Primární emise | Tržby | QE | WebTrader | Miliardář | Casino | Kontrakt | Volby | Cukr | Velcí hráči | Burze | Dividendové akcie | Investment | Slušný zisk | Aramco | Bernstein | Microsoft | Investing.com | Macquarie | NATO | Reálný obchodní účet | Brazílie | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Hospodářské výsledky | Vývoj akciového indexu | Stock Exchange | Velcí investoři | Cena kávy | Výnosová křivka | Energie | Podnikatelé | Přehled | Konzistence | Rosněfť | Agentura Reuters | Bankovnictví | Contango | City | Fidelity International | Forbes | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Ekonomické dopady | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Vládní dluhopisy | Růst akcií | Obchodní partner | Walmart | Alibaba | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | FactSet | TradingView | S&P | Ztráty | Farmaceutické společnosti | Finanční injekce | Historická maxima | Nejistota | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Daně z příjmů | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Hlavní úroková sazba | Poplatky | Nakupovat akcie | Payrolls | Mzdy | Dobré výsledky | Silné euro | Ekonomická situace | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | Analytický tým FXstreet.cz | Investovat do akcií | Výnosy | Měnový pár USD/JPY | Rizikové investice | Americká vláda | Očekávání analytiků | TRY | Příjmy | Čistý příjem | cTrader | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Konsenzus | Hlavní ekonom | Očekávání | Purple Trading | Tržní kapitalizace společnosti | Fúze a akvizice | Vstup na burzu | BHS | Aleš Michl | Breakout Trader | Coinbase | Akcie Tesly | Jak obchodovat akcie | Obchodování s bitcoinem | Jerome Powell | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | NEST | Robinhood | Příznivci kryptoměn | Lithium | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Asijské trhy | Airbnb | Začít investovat | Ekonomické výsledky | FinTech | Krypto | Bitcoiny | Růstové akcie | PANW | Obchodní týden | Vysoké standardy | Podniky | Primární emise akcií | Technologické akcie | FAANG | Akcie společnosti | Objem obchodování | Americká investiční banka | Pokles ceny | Ekonomické krize | Graf indexu | IPO kalendář | Profesionální obchodník | Americké volby | Reakce trhu | Cena plynu | Intercontinental Exchange | Posilování eura | Primární nabídka | Růst zisků | Anticyklické akcie | Český miliardář | Refinitiv | Mergermarket | Intercontinental Exchange (ICE) | Majetek | The Wall Street Journal | Platforma pro obchodování | Obchodovat s akciemi | Australské akcie | Nakoupit akcie | Německé banky | Zvýšení sazeb | Rekordní růst | Zájem investorů | IPO Airbnb | IPO Palantir | Finanční produkty | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Graf indexu S&P 500 | Primární veřejná nabídka | Sójové boby | Nabídka akcií | Americké společnosti | Ferrari | Čínský trh | Volný čas | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | STAR | Biotechnologické akcie | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Coffee | Uranové akcie | Pokles cen | Štěpán Křeček | Nové akcie | Akcie týdne | Saudi Aramco | Televize CNBC | PPF | Denní graf | Hospodářský výhled | Poptávka po ropě | UCITS | Finanční údaje | TeamViewer | Pictet | Obchodování jedním kliknutím | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | RISK-ON | Cena akcie | IPO TeamViewer | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | NYBOT | Alipay | TikTok | Digitalizace | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Káva | Majoritní akcionář | Propad ceny akcií | Ropné firmy | Výsledkové zprávy | LNG | Býčí signál | Objem | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | CIC | Jak začít investovat | Trh práce | Analýza dat | FRED | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | UCITS ETF | Předseda představenstva | Primární nabídky | Firma | Technické analýzy | Olívia Lacenová | Pfizer | Rostoucí trendová čára | TradingEconomics | Růst cen | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Server CNBC | Generální ředitel | GM | IPO Alibaba | Největší pokles | Akcie společnosti Tesla | Vyšetřování | Amazon | Fortune | Placebo | Nulový úrok | Úrok | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Průzkumy | Rezistenční pásmo | Ekonomka | Globální trh | Konkurenti | Financovat | Předpovědi | E-shopy | Napětí mezi USA a Čínou | Průmysl | Společnost ČEZ | Na burze | Vyšší poptávka | General Motors | Výrazný pokles | Rozvoj | Sociální sítě | Problémy | Kolísání ceny | NAFTA | Vládní výdaje | Total | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Medvědí vlajka | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Americká automobilka | Farmaceutická společnost | Amgen | Airbus | Zahájení obchodování | Škoda Auto | Míra | RWE | Švýcarská společnost | Jaderné elektrárny | InterContinental | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Temelín | Úroky | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | Ředitelka | Italský premiér | xStation5 | Dot-com | Martin Novák | Ztráta | Úbytek | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Akciové indexy v USA | Giuseppe Conte | Miliardy korun | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | Ziskovost | Klesající trend | Pracovní trh | Objem objednávek | Vyšší ceny ropy | Návratnost | Hospodářské recese | Netflix | Inovace | General Motors (GM) | Daimler | FAA | Miliardy eur | Hodnota společnosti | Budoucnost | ProfitLevel | Negativní zprávy | Poradenství | Německá společnost | Nový rekord | Dividendový aristokrat | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Vyšší inflace | Analytička | Ukazatele | Technologická společnost | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Kapitalismus | Trump | Prezident | Koronavirus | Google | Samsung | Instagram | 100 miliard dolarů | Anglie | Trhy | Světová zdravotnická organizace | WHO | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Negativní dopad | Pokles | Situace | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Burzy v Hongkongu | Starbucks | Společnost Starbucks | Boeing | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Lukáš Baloga | SBUX | Akcie Alphabet | Výdaje | Čínská vláda | Švýcarská banka UBS | Adidas | Americká společnost | SEC | Palantir | Americké ekonomiky | Medvědi | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Noviny | Shortovat | Cyklické akcie | Vývoj | CPCA | Guru | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | WP | Premiér Giuseppe Conte | Italský premiér Giuseppe Conte | Premiér Conte | Restrikce | Vývoj na trhu | Prudký pokles | Aerolinky | Lufthansa | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Další vývoj | Oldřich Dědek | Letectví | Zisk společnosti ČEZ | Energetické společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Česká energetická firma | Energetická firma | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Fiskální balíček | Vedlejší účinky | Viceprezident | Spotřebitelé | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Zásobníky | Texas | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Bilion dolarů | Další pokles | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Škoda | Domácnosti | Asociace | Hotovost | Tomáš Raputa | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Koronavirové krize | Silná rezistence | Signál | Potenciál | Allianz | Křetínský | Živobytí | Abbott Laboratories | E-commerce | MALL | MALL.cz | MALL Pay | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Organizace | Závislost | Práce | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | Mexiko | Patenty | Pomalé oživení | Ekonomické oživení | Extrémní nárůst | Snížení produkce | Více peněz | Vedení ČEZ | Vedení energetické společnosti ČEZ | Očištěný čistý zisk | Valná hromada ČEZ | Zasedání akcionářů | WisdomTree | Dodavatelské řetězce | EP | Uzavření trhů | Colorado | USD za barel | Propad ceny | Trade | Nizozemsko | Cenové pohyby | Investiční tituly | Posílení | Joe Biden | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 737 MAX | Experimentální lék | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Zaměstnanci | FDA | Čistá ztráta | Růst výnosů | Rally na akciích | Koncern Volkswagen | Čtvrtletní zisk | Vývoz | Dlouhodobý trend | ETN | Generovat zisk | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Patrik Tkáč | Auta | Prodej elektromobilů | Konsorcium | Vakcína | Recyklace | CL | Spekulovat | Moderna | Společnost Moderna | Vakcíny na koronavirus | Koronavirová pandemie | Společnost Facebook | Aktivity společnosti | Biotechnologická společnost | Euromonitor International | Douwe Egberts | Jacobs | Pickwick | JDE | Společnost JDE | Unie | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Koronavirové pandemie | Ekonomický řád | Akcie Intel | Průraz | Senseo | Pozitivní sentiment | Londýnské burzy | Kvalitní akcie | Akcie AMD | Býčí trend | Oracle | Největší světová ekonomika | EPH | EPIF | Růst mědi | Arizona | Nestlé | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Banka JP Morgan | Vyšší daně | Práce z domova | Google Pay | Guillaume Faury | Letecký průmysl | Úroda | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Ant | Sony | Japonská společnost | Johnson & Johnson | Ceny kávy | DoorDash | Ocenění | Šance | DS | Růst tržeb | Ceny | Technologické společnosti | Mediální pokrytí | Společnost Amazon | Softwarový gigant | Burzovní hodnota | Burzovní hodnota společnosti | Hodnota společnosti Tesla | Cybertruck | Semi | Model 3 | STAR Market | Důležitá rezistence | Akcie těžařů | Index Ventures | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Konkurenční společnosti | Čínská společnost | Ant Group | Výzkumy | Indonésie | Analytici Fidelity International | PPF Petra Kellnera | Lepší výsledky | Vývoj léků | Společnost Rosněfť | Americké ministerstvo spravedlnosti | Podhodnocený | Pokles tržeb | Vládní koalice | Zvýšení daní | SPAC | Výrobce tepla | Pražská teplárenská | United Energy | Badger | Odborníci | Peso | Rentabilita | Inspirace | Zasedání amerického Fedu | Vakcína proti koronaviru | TSLA | Nvidia | Snížení emisí | Akcie NIO | Oživení z pandemie | Budoucí vývoj | Nákup cenných papírů | Robusta | Arabica | Vývoj ceny kávy | Unity | Elektromobily | Šéf podniku | Vývoj ceny akcie | Biden | Delivery Hero | FiveThirtyEight | Graf ropy WTI | Jens Klatt | Akcie Johnson & Johnson | Americké měny | iPhone | Klinické testy | Výrobce letecké techniky | Akcie Sony | Koncern | Vítězství Joe Bidena | Jitan Solanki | Reebok | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | První obchodní den | PFE | JNJ | Pfizer/BioNTech | MCD | Společnost Pfizer | Pfizer a BioNTech | Síť restaurací | Palo Alto Networks | MRNA | Praktické tipy | Proražení | Nio | Investice do vody | AQUA | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Akcie Evoqua Water | Evoqua Water (AQUA) | Evoqua Water | XYL | Akcie Xylem (XYL) | Xylem (XYL) | Akcie Xylem | AWK | Akcie American Water Works Company | American Water Works Company (AWK) | American Water Works Company | Badger Meter | KSB | Lindsay | Pure Cycle | Suez Environment | Veolia Environment | Xylem | GME | GameStop | Firma DoorDash | Společnost DoorDash | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Vakcinace | Očkování | EC Investments | Mutace viru | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Boeing 737 Max | Burzy v USA | Japanizace | Vývoj federální daně | Vývoj federální daně z příjmu | Volební den | Výhled na rok | mBTU | USD za mBTU | Pokles zásob | Odvětví těžby ropy | Poptávka po plynu | Vývoz LNG | Vývoj těžby zemního plynu | Vývoj těžby zemního plynu v USA | Počasí | Vývoj ceny amerického zemního plynu | Rychlé ekonomické oživení | Utažení měnové politiky | Atraktivita americké měny | Návrat růstu cen na cíl | Návrat růstu cen | Měny vyspělých zemí | Atraktivita zlata | Trendový růst | Slušný ekonomický růst | Vybavení na home office | Home office | Software pro online život | Online život | Upisovat nové akcie | Online prostředí | Uvolnění zákazů | Růst ceny | DOT | Vývoj akcie | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Brands | Tržby z prodeje | Crocs | Firma Boeing | CARA | Logitech | Společnost Logitech | Logitech International | Akcie společnosti Logitech | Situace na trhu | Macrotrends | Deliveroo | WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Tržní ceny | Účinnost vakcíny | Cenové výkyvy | Výrobní aktivity | Rekordní rok | Finanční výsledky | Automobilka Tesla | Supercyklus | Nákup bitcoinu | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Just Eat Takeaway | Nové rekordy | Vakcíny proti COVID-19 | Robinhood Markets | Evropský výrobce letecké techniky | Finanční zdraví | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie společnosti Microsoft | Silný růst | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Pandemie covidu-19 | Akcie třídy A | Fidelity | Vývoj ceny akcií | Dlouhodobý investor | Dnešní videokomentář | Vysoké dividendy | Aleš Hála | GameStop akcie | IPO Deliveroo | Akcie Deliveroo | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Akcie Boeing (BA) | Hotovostní pozice | Special Purpose Acquisition Company | Škoda ENYAQ | AMD | EP Infrastructure | EP Infrastructure (EPIF) | Xilinx | Graf indexu Nasdaq | Krypto trh | Emise skleníkových plynů | Průmyslová komodita | Největší důl | Escondida | Escondida v Chile | Pokles v produkci | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran | Objednávky | Potenciální výnosy | Nárůst objemů | Francouzská společnost | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | cTrader Purple Trading | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | PANW.US | Palo Alto Networks (PANW.US) | Akcie Palo Alto Networks (PANW.US) | Akcie McDonald’s | Oslabení | Zisk před zdaněním | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Kávové futures | Kávový trh | Historie kávy | Kávového ETF | Investice do kávového ETF | Akcie JDE Peet’s | Akcie JDE Peet’s (JDEP) | JDEP | JDE Peet’s (JDEP) | Akcie Tata Coffee | Akcie Tata Coffee (TATACOFFEE) | TATACOFFEE | Tata Coffee (TATACOFFEE) | J.M.Smucker Co. | Restaurant Brands International Inc | Luckin Coffee | Farmer Brothers Company | Whitewave Foods Company | Tata Coffee | Dunkin Brands Group | Tesla v Číně | Plány | Příležitosti | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Freedom24 | Freedom24.com | Freedom Holding Corp | Freedom Finance Europe Ltd | Asociace finančních trhů v Evropě | Asociace finančních trhů | AFME | Počáteční veřejné nabídky | SAIC | Konkurenti společnosti Tesla | Konkurence | Vláda v Pekingu | Hongguang Mini | Great Wall ORA | Roewe eRX5 | Wuling | CPIA | JL Warren Capital | XPeng | Roewe | Prodej | XPEV | Graf akcie | Akcie Moderna | Cena akcie Newegg | Akcie Newegg | Newegg (NEGG) | NEGG | Akcie Newegg (NEGG) | Spotové ceny | Biotechnologické akcie 2021 | Akcie výrobců vakcín | Akcie výrobců vakcín proti Covid-19 | Tržby majitele Googlu | Azure | Trh s digitální reklamou | Rekord | Příjmy z reklamy | Podíl na tržbách | Společnost Freedom Finance | Freedom Holding | Spotové ceny ropy | Jeff Currie | Home Depot | Nedostatek čipů | Společnosti | Gucci | Justin Bieber | Intercos | Tržby společnosti Intercos | Výrobce kosmetických produktů | Firma Intercos | Akcie Crocs | AutoStore | Robotické společnosti | Thomas H. Lee Partners | EQT | Karl Johan Lier | Firma AutoStore | Tržby společnosti AutoStore | Statoil | Nabídka akcií AutoStore | Výsledky Volkswagenu | Vývoj měnových kurzů
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Tržby britských maloobchodů
Tržby Coinbase
Tržby Hollywoodu
Tržby Huawei
Tržby italských firem
Tržby japonských firem
Tržby majitele Googlu
Tržby maloobchodníků
Tržby na akcii
Tržby obchodníků

Následující klíčová slova

Tržby společnosti AutoStore
Tržby společnosti Intercos
Tržby ve službách
Tržby v eurozóně
Tržby v maloobchodě
Tržby za služby
Tržby ze služeb
Tržby z hazardních her
Tržby z prodeje
Tržby z prodeje luxusního zboží
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
BidAskBit
IronFX
FX Global
reklama
Purple Trading CUP
Potvrďte prosím... Zavřít