Sobota 15. květen 2021 09:59
reklama
XTB forum 2021
reklama
Dukascopy
reklama
XTB forum 2021

Klíčová slova - Tržby společnosti

img

Akcie Tesla padají – Zastaví se propad ceny akcií?

12.05.2021 V rámci technické a fundamentální analýzy se opětovně zaměříme na technologickou společnost, konkrétně na akcie Tesla. Pokud vás zajímají ekonomické výsledky i jiných technologických firem, před týdnem jsme pro vás zpracovali komplexní přehled tzv. FAANG akcií (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google).
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (30.4.2021)

30.04.2021 Další extrémní nárůst prodejů oproti minulému roku včera reportovala společnost Amazon. Akciovým indexům však k ziskům nepomohla, a ty spíše korigovaly své zisky z rekordních maxim. Ameriky dolar včera pouze stagnoval a ropa se posunula díky nárůstu mědi na šestitýdenní maxima.
img

Uranové akcie v roce 2021: 3 tipy na nejlepší akcie uranu

30.04.2021 Uran je materiál, bez kterého se neobejde žádná jaderná elektrárna. Právě narůstající počet jaderných elektráren může znamenat pro uranové akcie dobré časy. V tomto článku si představíme základní fakta o uranu a jak je to s jeho produkcí. Podíváme se, co ovlivňuje cenu uranu a jak se daří společnostem těžícím uran.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (27.4.2021)

27.04.2021 Akciové trhy mají za sebou další pozitivní vstup do nového týdne, který doprovázel jak pozitivní sentiment, tak výsledky amerických korporátních společností. Vývoj na americkém dolaru se lišil od měnového páru, ale víceméně znovu oslaboval, což dává dnes prostor k ziskům euru.
img

Skupině EPIF z holdingu EPH loni klesl provozní zisk i tržby

13.04.2021 Společnosti EP Infrastructure (EPIF), která je jednou z hlavních složek Energetického a průmyslového holdingu (EPH) podnikatele Daniela Křetínského, klesl loni meziročně provozní zisk EBITDA o pět procent na 1,53 miliardy eur (39,7 miliardy korun). Konsolidované tržby se snížily o 8,1 procenta na 3,2 miliardy eur (83,1 miliardy korun). Vyplývá to z výsledků, které dnes firma zveřejnila na svém webu.
img

IPO Deliveroo již v tomto roce! Cena bude od £ 3,90 za akcii!

24.03.2021 Společnost Deliveroo oznámila svůj záměr vstoupit na burzu. Přesné datum IPO Deliveroo ještě není známé, ale odhaduje se, že by k němu mohlo dojít v první polovině tohoto roku. Mělo by jít o doposud největší evropské IPO roku 2021.
img

Internetový prodejce Mall uvažuje o vstupu na burzu

15.03.2021 Podle zdrojů serveru Mergermarket uvažuje společnost Mall Group, která je vlastníkem internetového obchodu Mall.cz a slovenského ekvivalentu Mall.sk o primárním úpisu svých akcií na trhu. IPO by pro firmu, která se nachází v červených číslech, znamenalo získání dalšího kapitálu pro své podnikání.
img

Airbus se loni kvůli pandemii propadl do provozní ztráty

18.02.2021 Evropský výrobce letecké techniky Airbus vloni kvůli pandemii covidu-19 vykázal provozní ztrátu 510 milionů eur (přes 13 miliard Kč) po zisku 1,3 miliardy eur v předchozím roce. Oznámila to dnes firma.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (27.1.2020)

27.01.2021 Po uzavření burzy v USA byly zveřejněny výsledky technologického giganta společnosti Microsoft. Výsledky dopadly nad očekávání a naznačily, že výsledky dalších společností pravděpodobně také pomohou pozvednout pozitivní sentiment. Ten je odrážel včera na americkém dolaru, který opět ztrácel a libře pomohl na nová několikaměsíční maxima.
img

Logitech zvýšil prognózy prodeje o 60% a stoupá na akciovém trhu

19.01.2021 Akcie společnosti Logitech International registrují na pre-open trhu nárůst o více než 5% po revizi růstu tržeb v roce 2021. Konkrétně PC peripherals odhaduje letošní růst tržeb mezi 57% až 60% a zvýšení čtvrtletního zisku. Společnost Logitech prosperuje v období pandemie Covid-19, protože způsobila zvýšení poptávky po hardwaru pro zlepšení práce z domova, stejně jako příslušenství pro videohry a další volnočasové aktivity související s počítači.
C:\fakepath\rok-2021-fxstreet.jpg

FXstreet.cz: Výhled na rok 2021

04.01.2021 Po nezapomenutelném roce 2020 plném zvratů, které byly na finančním trhu často taženy emocemi, by měl být přicházející rok 2021 poměrně klidnější. Investoři by se také měli více řídit makroekonomickým vývojem a fundamentální analýzou.
C:\fakepath\volby-usa.jpg

Ještě jedny americké volby

04.01.2021 Jestli jste měli pocit, že po listopadovém vítězství Joe Bidena nebudou americké volby pro další 4 roky v pozornosti investorů, tak tento týden vás možná vyvede z omylu. Nepůjde sice přímo o Bílý dům, ale voliči rozhodnou o tom, jaká politická elita v Senátu bude v následujících letech schvalovat daňové zákony nebo potvrzovat jmenování centrálních bankéřů. A to už je pro finanční trhy slušné sousto.
C:\fakepath\akcie4.jpg

Akcie společnosti DoorDash úspěšně vstoupily na burzu

10.12.2020 Akcie americké společnosti DoorDash, která se specializuje na rozvoz jídla, při svém včerejším debutu na newyorské burze prudce posílily. Primární veřejná nabídka akcií firmy DoorDash v letošním roce patří k největším ve Spojených státech. Společnost DoorDash prodejem akcií získala 3,37 miliardy dolarů (zhruba 73,5 miliardy Kč), napsala agentura Reuters.
img

Investice do vody: 3 zajímavé akcie pro vaše portfolio

09.12.2020 O akcie společností, které se angažují ve vodním sektoru, je mezi investory stále větší zájem. Populační růst v kombinaci se změnou klimatu a dalšími faktory způsobují, že pitná voda začíná být z dlouhodobého hlediska nedostatkovým zbožím.
img

Adidas vydělává o 84% méně v září a jeho akcie se propadají

10.11.2020 Akcie společnosti Adidas klesly dnes ráno v 11 hodin na akciovém trhu o více než 6% poté, co německá společnost oznámila, že do září dosáhla čistého zisku 281 milionů eur, což je o 84,4% méně než před rokem. Navzdory skutečnosti, že Adidas utrpěl pokles tržeb kvůli koronaviru, je pravda, že ve třetím čtvrtletí se mírně zotavil.
img

Akcie technologické společnosti Microsoft rostou po oznámení výsledků

28.10.2020 Akcie technologického gigantu Microsoft rostou poté, co společnost oznámila výsledky za první čtvrtletí, které překonaly očekávání analytiků.
C:\fakepath\tesla.jpg

Automobilce Tesla stoupl zisk o 131 procent na 331 milionů dolarů

22.10.2020 Americkému výrobci elektromobilů Tesla ve třetím čtvrtletí stoupl čistý zisk o 131 procent na 331 milionů dolarů (7,6 miliardy Kč). Za kvartál Tesla dodala rekordních 139.300 automobilů.
img

USA podaly kvůli zneužití tržní síly žalobu na Google

20.10.2020 Americké ministerstvo spravedlnosti a s ním 11 států americké unie podaly antimonopolní žalobu na internetovou firmu Google. Viní ji z porušování zákona o zneužití tržní síly za účelem omezení konkurence, uvedla dnes agentura Reuters. Žaloba je jedním z nejvýznamnějších kroků vlády na ochranu hospodářské soutěže od přelomové kauzy proti Microsoftu před více než 20 lety. Mohla by vést k žalobám na další technologické firmy, jako je Apple, Amazon a Facebook.
img

Akcie NIO – Nový leader elektromobility?

17.09.2020 Akcie NIO působivě posiluje. Chvíli to vypadalo, že čínský výrobce elektromobilů zbankrotuje, ale společnost následně povstala z popela jako fénix. Stále více společností se aktivně soustředí na výrobu elektromobilů. Tesla je stále favoritem na trhu, ale protože cena jejích akcií během velmi krátké doby extrémně posílila, investoři hledají levnější alternativy. Je NIO novým vyzyvatelem Tesly o prvenství na trhu s elektromobily?
C:\fakepath\stock-exchange.jpg

Ant Group podala žádost o vstup na burzy v Hongkongu a Šanghaji

25.08.2020 Společnost Ant Group, která je finančně technologickou divizí čínského internetového prodejce Alibaba a dominantním provozovatelem mobilních plateb v Číně, podala žádost o uvedení svých akcií na burzy v Hongkongu a Šanghaji. Primární veřejná nabídka akcií by mohla vynést až 30 miliard dolarů (zhruba 660 miliard Kč) a stát se největší na světě, napsala agentura Reuters.
img

Tesla míří do indexu S&P 500

23.07.2020 „Burzovní hodnota společnosti Tesla je v současné době vyšší než součet hodnot společností Volkswagen, BMW, Daimler, General Motors a Ford,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
img

Vedení ČEZ navrhuje dividendu 34 Kč za akcii, loni byla 24 Kč

14.04.2020 Vedení energetické společnosti ČEZ navrhuje vyplatit z loňského zisku dividendu 34 korun za akcii před zdaněním. Pokud valná hromada rozhodne podle návrhu představenstva, bude mezi akcionáře rozděleno 18,3 miliardy korun a stát jako majoritní akcionář získá zhruba 12,8 miliardy korun. ČTK to dnes sdělil mluvčí ČEZ Ladislav Kříž. Z předloňského zisku vyplatil loni ČEZ akcionářům dividendu 24 korun za akcii před zdaněním, nejnižší za 12 let. Předloni byla dividenda 33 korun za akcii.
img

Nejlepší defenzivní akcie roku 2020

20.03.2020 V dobách, kdy ceny akcií prudce kolísají a akciové indexy mají tendenci klesat, se investoři zaměřují na defenzivní, antiticyklické akcie stabilních společností. Cyklické růstové akcie, jako jsou například akcie společností v polovodičovém sektoru nebo sektoru cloudového softwaru naopak investoři často opouštějí v chaotických fázích trhu, což zpravidla přinese dlouhou spirálu směrem dolů u hodnoty těchto akcií.
img

Zisk společnosti ČEZ loni stoupl o 38 pct. na 14,5 miliardy Kč

17.03.2020 Čistý zisk energetické společnosti ČEZ loni meziročně stoupl o čtyři miliardy na 14,5 miliardy korun. Firmě pomohl hlavně růst cen elektřiny a také obchod s komoditami. Tržby společnosti vzrostly ze 184,5 miliardy v roce 2018 na loňských 206,2 miliardy korun. Vyplývá to z informací, které dnes firma zveřejnila.
img

Křetínský a Tkáč jsou druhými největšími akcionáři supermarketů Casino

09.09.2019 Český miliardář Daniel Křetínský a jeho obchodní partner Patrik Tkáč rozšiřují investice do maloobchodu. Jejich společnost Vesa Equity Investment oznámila, že aktuálně drží 4,63 % akcií francouzské společnosti Groupe Casino. V tiskové zprávě je uvedeno, že je akvizice v Casinu odrazem přesvědčení, že je tato společnost významná svým postavením na francouzském trhu a je připravena na transformaci celého sektoru i v mezinárodním měřítku. Oba dva podnikatelé podporují management Casina a věří dlouhodobé strategické vizi.
Související klíčová slova: FXstreet | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Australský dolar | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Světová banka | Rusko | USA | Británie | Britská libra | Koruna | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Turecká lira | Bezpečný přístav | Divergence | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Apple | Analytik | Ceny ropy | ETF | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Akciové tipy | Rizika | Politika | Akciové trhy | USD/BRL | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Breakout | Bull | Burza | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Demo účet | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Evropská centrální banka | Fed | Finanční trhy | Finančník | Futures | Fúze | Hedging | High | IPO | ISIN | Indikátor | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Japonský jen | Korekce | Kurz | MT4 | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Obchodník | Open | P/E | Portfolio | Pozice | RSI | Rally | Realizace zisku | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Spotová cena | Spread | Support | Trader | Trading | Trend | Trigger | Ukazatel | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Warren Buffett | Yield | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | Ekonomika Spojených států | Barack Obama | Americký prezident | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Čínské akcie | Investoři | Fond | EU | Finanční sektor | Market Watch | Býčí divergence | Vývoj ceny | Ekonom | Cenový graf | Business | Zisk | Berkshire Hathaway | Výsledky | Arbitráže | Investiční příležitost | London Stock Exchange | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční bankovnictví | Investiční banka | Analytický tým | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Makro | Facebook | LYNX | Donald Trump | Burzy | Ceny akcií | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | EURUSD | EPS | Index | Podpora | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Apple | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie ropy | Akcie Tesla | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brent | Cena | Cena akcií | Cena ropy WTI | Ceny zlata | Černá labuť | DAX 30 | Dlouhodobé investice | Do čeho investovat | Dolar | Ekonomický růst | Emisní povolenky | Eura | Exchange | Finanční služby | Fiskální rok | FXstreet.cz | Graf | Graf EURUSD | Hodnota akcií | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | Index S&P 500 | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování na burze | J&T | Jádrová inflace | Jak obchodovat s akciemi | JP Morgan | Komodita | Kurz akcie | Kurz USD | Libra | Lira | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Nemovitosti | Obchodování s komoditami | Online obchodování | Portfolia | Pro investory | Převodník měn | Reuters | Ropy | RUB | Rubl | Růst HDP | Řízení rizika | Švédská koruna | Švýcarská banka | TopForex | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Tržní podíl | Velká Británie | Volkswagen | Vývoj ceny zlata | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zprávy | Železná ruda | Zisky | Tradeři | CNBC | EIA | Buffett | Bill Gates | Čistý dluh | Daniel Beneš | EBITDA | Elon Musk | Indie | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | P.A. | Range | ROCE | ROE | Itálie | Primární emise | Tržby | WebTrader | Miliardář | Casino | Volby | Cukr | Burze | Dividendové akcie | Investment | Slušný zisk | Aramco | Bernstein | Microsoft | Investing.com | Macquarie | NATO | Reálný obchodní účet | Podnikatel | Podnikání | BMW | Stock Exchange | Velcí investoři | Výnosová křivka | Energie | Podnikatelé | Přehled | Konzistence | Agentura Reuters | Bankovnictví | City | Forbes | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Aktuální vývoj | Ekonomické dopady | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Obchodní partner | Alibaba | Dnes na trzích | Propad | S&P | Ztráty | Finanční injekce | Historická maxima | Stagnace | Akcionáři | Daně z příjmů | Zajištění | Výnosy amerických dluhopisů | Tesla | Výhled | Hlavní úroková sazba | Poplatky | Mzdy | Dobré výsledky | Silné euro | Ekonomická situace | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | Analytický tým FXstreet.cz | Investovat do akcií | Výnosy | Měnový pár USD/JPY | Rizikové investice | Americká vláda | Očekávání analytiků | TRY | Příjmy | cTrader | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Hlavní ekonom | Očekávání | Purple Trading | Vstup na burzu | BHS | Breakout Trader | Coinbase | Akcie Tesly | Jak obchodovat akcie | Obchodování s bitcoinem | LYNX Trading | NEST | Příznivci kryptoměn | Lithium | Investiční skupiny | Jak fungují akcie | Airbnb | Začít investovat | Ekonomické výsledky | FinTech | Růstové akcie | Obchodní týden | Vysoké standardy | Podniky | Primární emise akcií | Technologické akcie | FAANG | Akcie společnosti | Objem obchodování | Americká investiční banka | Pokles ceny | Ekonomické krize | Graf indexu | IPO kalendář | Profesionální obchodník | Americké volby | Cena plynu | Posilování eura | Primární nabídka | Růst zisků | Anticyklické akcie | Český miliardář | Refinitiv | Mergermarket | Majetek | Obchodovat s akciemi | Nakoupit akcie | Německé banky | Zájem investorů | IPO Airbnb | IPO Palantir | Rozdílové smlouvy | Graf indexu S&P 500 | Primární veřejná nabídka | Sójové boby | Nabídka akcií | Americké společnosti | Čínský trh | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | STAR | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Uranové akcie | Štěpán Křeček | Nové akcie | Akcie týdne | Saudi Aramco | PPF | Denní graf | Poptávka po ropě | UCITS | Finanční údaje | TeamViewer | Pictet | Obchodování jedním kliknutím | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Antiticyklické akcie | Akcie stabilních společností | Cyklické růstové akcie | RISK-ON | Cena akcie | IPO TeamViewer | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Alipay | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Prezident Donald Trump | Majoritní akcionář | Propad ceny akcií | Ropné firmy | LNG | Objem | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | CIC | Jak začít investovat | Analýza dat | FRED | Provozní zisk před odpisy | Včerejší obchodování | UCITS ETF | Primární nabídky | Firma | Technické analýzy | Olívia Lacenová | TradingEconomics | Růst cen | Produkty obchodované s finanční pákou | Server CNBC | Generální ředitel | IPO Alibaba | Amazon | Nulový úrok | Úrok | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Průzkumy | Rezistenční pásmo | Ekonomka | Financovat | Předpovědi | E-shopy | Průmysl | Společnost ČEZ | Na burze | Vyšší poptávka | General Motors | Rozvoj | Problémy | Kolísání ceny | NAFTA | Vládní výdaje | Prodeje akcií | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Medvědí vlajka | Plyn | Dobrá nálada | Nálada | Prohlášení | Čínské vlády | Americká automobilka | Airbus | Míra | RWE | Švýcarská společnost | Jaderné elektrárny | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Temelín | Úroky | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Investujte | Americké centrální banky | Ředitelka | Italský premiér | Dot-com | Martin Novák | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Giuseppe Conte | Miliardy korun | Průmyslové podniky | Peking | Ziskovost | Klesající trend | Návratnost | Hospodářské recese | Netflix | Inovace | Daimler | Miliardy eur | Hodnota společnosti | Budoucnost | Poradenství | Německá společnost | Dividendový aristokrat | Podnik | Analytička | Ukazatele | Technologická společnost | Solidní výsledky | Americké ministerstvo | Krach | Komunikace | Kapitalismus | Trump | Prezident | Koronavirus | Google | 100 miliard dolarů | Anglie | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | Pokles | Situace | Zisk EBITDA | Provozní zisk EBITDA | Provozní zisk | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Burzy v Hongkongu | Starbucks | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Akcie Alphabet | Výdaje | Čínská vláda | Švýcarská banka UBS | Adidas | Americká společnost | SEC | Palantir | Americké ekonomiky | Medvědi | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Noviny | Shortovat | Cyklické akcie | Vývoj | Guru | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | WP | Premiér Giuseppe Conte | Italský premiér Giuseppe Conte | Premiér Conte | Restrikce | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Další vývoj | Letectví | Zisk společnosti ČEZ | Energetické společnosti | Provozní zisk před odpisy (EBITDA) | Česká energetická firma | Energetická firma | Generální ředitel ČEZ | Zisk společnosti | Fiskální balíček | Viceprezident | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Aktuální situace | Zásobníky | Texas | Akcie Waste Management | Waste Management | Waste Management (WM) | Akcie Waste Management (WM) | Bilion dolarů | Další pokles | Co to jsou defenzivní akcie? | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | Akcie Unilever (UNA) | Unilever (UNA) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Akcie Wolters Kluwer (WKL) | Akcie Wolters Kluwer | Wolters Kluwer (WKL) | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | Akcie Church & Dwight (CHD) | Church & Dwight (CHD) | CHD | Akcie Church & Dwight | Church & Dwight | Akcie Regeneron Pharmaceutical (REGN) | REGN | Akcie Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical | Regeneron Pharmaceutical (REGN) | Domácnosti | Hotovost | Tomáš Raputa | Růst | Koronavirové krize | Silná rezistence | Potenciál | Allianz | Křetínský | Abbott Laboratories | E-commerce | MALL | MALL.cz | MALL Pay | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Práce | Podíl na trhu | Model Y | Údaje | Mexiko | Pomalé oživení | Ekonomické oživení | Extrémní nárůst | Snížení produkce | Více peněz | Vedení ČEZ | Vedení energetické společnosti ČEZ | Očištěný čistý zisk | Valná hromada ČEZ | Zasedání akcionářů | EP | Uzavření trhů | Colorado | USD za barel | Propad ceny | Nizozemsko | Investiční tituly | Joe Biden | Cestování | Pracovní síly | Zaměstnanci | Růst výnosů | Rally na akciích | Vývoz | Regulační orgány | Zadlužení | Expanze | Patrik Tkáč | Auta | Prodej elektromobilů | Recyklace | CL | Spekulovat | Aktivity společnosti | Euromonitor International | JDE | Unie | Průraz | Pozitivní sentiment | Londýnské burzy | Kvalitní akcie | Býčí trend | Oracle | EPH | EPIF | Růst mědi | Arizona | Nestlé | Rostoucí trend | Covid | Technologické firmy | Banka JP Morgan | Vyšší daně | Práce z domova | Google Pay | Guillaume Faury | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Ant | Sony | DoorDash | Ocenění | Šance | DS | Růst tržeb | Ceny | Technologické společnosti | Společnost Amazon | Burzovní hodnota | Burzovní hodnota společnosti | Hodnota společnosti Tesla | Cybertruck | Semi | Model 3 | STAR Market | Akcie těžařů | Index Ventures | Vývoj ceny zlata v USD | Vývoj ceny zlata v USD za unci | Konkurenční společnosti | Čínská společnost | Ant Group | Výzkumy | PPF Petra Kellnera | Lepší výsledky | Americké ministerstvo spravedlnosti | Pokles tržeb | Vládní koalice | Zvýšení daní | SPAC | Výrobce tepla | Pražská teplárenská | United Energy | Badger | Odborníci | Peso | Rentabilita | Inspirace | Nvidia | Snížení emisí | Akcie NIO | Oživení z pandemie | Elektromobily | Šéf podniku | Biden | Delivery Hero | FiveThirtyEight | Graf ropy WTI | Jens Klatt | Americké měny | Výrobce letecké techniky | Akcie Sony | Vítězství Joe Bidena | Jitan Solanki | Reebok | Investice do solární energie | Solární energie | První obchodní den | Síť restaurací | Praktické tipy | Proražení | Investice do vody | AQUA | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Akcie Evoqua Water | Evoqua Water (AQUA) | Evoqua Water | XYL | Akcie Xylem (XYL) | Xylem (XYL) | Akcie Xylem | AWK | Akcie American Water Works Company | American Water Works Company (AWK) | American Water Works Company | Badger Meter | KSB | Lindsay | Pure Cycle | Suez Environment | Veolia Environment | Xylem | GME | GameStop | Firma DoorDash | Společnost DoorDash | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Vakcinace | EC Investments | Mutace viru | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Burzy v USA | Japanizace | Vývoj federální daně | Vývoj federální daně z příjmu | Volební den | Výhled na rok | mBTU | USD za mBTU | Pokles zásob | Odvětví těžby ropy | Poptávka po plynu | Vývoz LNG | Vývoj těžby zemního plynu | Vývoj těžby zemního plynu v USA | Počasí | Vývoj ceny amerického zemního plynu | Rychlé ekonomické oživení | Utažení měnové politiky | Atraktivita americké měny | Návrat růstu cen na cíl | Návrat růstu cen | Měny vyspělých zemí | Atraktivita zlata | Trendový růst | Slušný ekonomický růst | Vybavení na home office | Home office | Software pro online život | Online život | Upisovat nové akcie | Online prostředí | Uvolnění zákazů | Růst ceny | Zvýšení ceny | Logitech | Společnost Logitech | Logitech International | Akcie společnosti Logitech | Deliveroo | Cenové výkyvy | Rekordní rok | Automobilka Tesla | Supercyklus | Nákup bitcoinu | Kov | Zajímavé akcie | Just Eat Takeaway | Nové rekordy | Evropský výrobce letecké techniky | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Akcie třídy A | Dlouhodobý investor | Dnešní videokomentář | GameStop akcie | IPO Deliveroo | Akcie Deliveroo | Special Purpose Acquisition Company | EP Infrastructure | EP Infrastructure (EPIF) | Graf indexu Nasdaq | Emise skleníkových plynů | Průmyslová komodita | Největší důl | Escondida | Escondida v Chile | Pokles v produkci | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Tržby Amazonu
Tržby amerického filmového průmyslu
Tržby Boeingu
Tržby britských maloobchodů
Tržby Hollywoodu
Tržby italských firem
Tržby japonských firem
Tržby maloobchodníků
Tržby na akcii
Tržby obchodníků

Následující klíčová slova

Tržby ve službách
Tržby v eurozóně
Tržby v maloobchodě
Tržby za služby
Tržby z prodeje
Tržby z prodeje luxusního zboží
Tržby z prodeje potravin
Tržby z průmyslové činnosti
Tržní akce
Tržní aktuality
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít