Neděle 18. duben 2021 23:07
reklama
Purple Trading psychologie webinar 2
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Admiral Markets na Admirals

Klíčová slova - Vývoj cen akcií

C:\fakepath\dc4ecc06e27d8e1698d5413f2.jpg

Kam až můžou růst ceny akcií a nemovitostí?

26.03.2021 Při pohledu na vývoj cen akcií Tesly, nebo i složeného indexu Nasdaq a S&P 500 se musíme ptát, jestli mají tyto oblíbené investiční instrumenty ještě prostor pro růst a případně jaký; jestli se dají dnešní přemrštěné ceny podpořit fundamentem. Stejnou otázku si zajisté dávají i kupující nemovitostí ve Spojených státech a v Česku.
C:\fakepath\top-23022021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

23.02.2021 1) Obchodování na akciových trzích v Asii a Tichomoří dnes skončilo smíšeně. Investoři sledovali vývoj cen akcií z technologického odvětví, které se v pondělí ocitlo pod tlakem na amerických trzích. Burza v Tokiu zůstala dnes kvůli svátku zavřená.
C:\fakepath\akcie8.jpg

Světové akcie jsou na rekordu, trh čeká rychlé oživení po covidu

16.02.2021 Akcie na světových trzích dnes vystoupily na rekord, k růstu přispívá předpoklad rychlého zotavení ekonomiky po pandemii. Dosavadní růst cen akcií je nejdelší za 17 let, investoři vkládají naděje do stále dostupnějšího očkování proti nemoci covid-19 a do dalšího testování. Zvyšují se i ceny některých základních kovů, například mědi, anebo alternativních investic, k nimž se řadí také kryptoměny.
C:\fakepath\FX5.jpeg

Evropské akcie navzdory počátečnímu poklesu posílily

02.10.2020 Evropské akcie dnes převážně posílily. Podařilo se jim tak smazat výrazné počáteční ztráty, ke kterým přispěla zpráva, že americký prezident Donald Trump má pozitivní test na koronavirus. Akcie těžily z nadějí na nová opatření na podporu ekonomiky. Panevropský akciový index STOXX Europe 600 si připsal čtvrt procenta a uzavřel na 362,69 bodu. Během dne přitom ztrácel téměř 1,2 procenta.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Akcie v Evropě oslabují, k nejistotě přispěl Trumpův koronavirus

02.10.2020 Akcie na evropských trzích zahájily dnešní obchodování výrazným poklesem, jejich hlavní index STOXX Europe 600 odepisoval až jedno procento. K nejistotě přispěla zpráva, že americký prezident Donald Trump má pozitivní test na koronavirus. Podle obchodníků je ale za poklesem cen i chystané masivní opatření proti šíření koronaviru v Paříži.
C:\fakepath\koronavirus.jpg

Je koronakrize již za námi?

07.09.2020 Rychlý růst nakažených v Evropě v posledních týdnech znovu začíná vysílat otázky, jestli nepřijde další uzavření jednotlivých zemí spojených s propadem ekonomiky i finančních trhů. Politici od francouzského prezidenta Macrona po premiéra Babiše sice ujišťují, že další „lock-down“ by byla ekonomická sebevražda, stačí ale obrat v náladě spotřebitelů, kteří se budou bát utrácet, a oživení může být velice pomalé.
C:\fakepath\Cina.jpg

Čínský akciový trh STAR Market si vede lépe než americký Nasdaq

23.07.2020 Čínský akciový trh STAR Market, který vznikl před rokem, vykázal od začátku letošního roku zhruba dvojnásobný růst ve srovnání se svým americkým rivalem, trhem Nasdaq. Ukázal to index STAR 50, který začala burza používat ode dneška. Trh vznikl na žádost čínského prezidenta Si Ťin-pchinga a Peking doufá, že s pomocí nového akciového trhu bude možné snáze financovat začínající technologické firmy z pevninské Číny i Hongkongu, aby Čína snížila inovativní náskok Spojených států.
img

30 nejlepších filmů, seriálů a dokumentů s investiční tématikou

22.05.2020 Vzdělávání je klíčem k úspěchu na kapitálových trzích. Žádný investor se nikdy nedostane do stádia, kdy by se již nemohl naučit nic nového. Filmů z investičního prostředí existuje obrovské množství. Kinematografické umění je jednou z možností, jak si investoři mohou zábavnou metodou osvojit nové vědomosti z jiného než ryze akademického hlediska.
img

27 nejlepších filmů, seriálů a dokumentů s investiční tématikou

29.11.2019 Vzdělávání je klíčem k úspěchu na kapitálových trzích. Žádný investor se nikdy nedostane do stádia, kdy by se již nemohl naučit nic nového. Filmů z investičního prostředí existuje obrovské množství. Kinematografické umění je jednou z možností, jak si investoři mohou zábavnou metodou osvojit nové vědomosti z jiného než ryze akademického hlediska.
img

Uber přichází na trh. A sebevědomím nešetří

03.05.2019 Uber i přes zpomalující růst a řadu rizikových faktorů sahá po vysokém hodnocení. Dokáží dlouhodobé síťové efekty zvítězit nebo se firma založená na sdílených jízdách marně snaží dosáhnout na příliš vysokou cenu? Počáteční veřejná nabídka americké společnosti Uber Technologies by měla představovat čtvrtou největší primární veřejnou nabídku (IPO) od roku 2011.
img

Akcie vrátily část loňských ztrát. Co bude dál?

24.01.2019 “Především dividendové akcie mohou letos, po velmi nepovedeném závěru roku 2018, nabídnout zajímavý ziskový potenciál. Světová ekonomika stále pádí dostatečně rychle, než aby ji něco zastavilo,“ říká vedoucí obchodního oddělení BHS Tomáš Matuška.
img

Pražská burza v závěru obchodování výrazně oslabila

06.11.2018 Americké akciové burzy vstoupily do dnešního obchodování optimisticky. Průmyslový Dow Jones posiluje o 0,1 %, S&P 500 si připisuje 0,4 % a technologický Nasdaq roste o 0,7 %. V rámci širšího indexu S&P 500 se daří naprosté většině sektorů, kde největší zisky si připisují technologické firmy (0,7 %). Jejich růstu napomáhá i vývoj cen akcií společnosti Apple, které korigují včerejší ztráty. Pouze finanční instituce se nachází v červených číslech se ztrátou 0,4 %.
C:\fakepath\I.USDXH1.png

Forex: Americký dolar kvůli poklesu akcií v USA oslabuje

26.10.2018 Americký dolar po zprávě o růstu americké ekonomiky vystoupil ke koši měn na nejvyšší hodnotu za dva měsíce, později však zisky smazal a oslabuje. Dolar tak kopíruje vývoj cen akcií ve Spojených státech, které klesají v reakci na výsledkové zprávy firem Amazon a Alphabet. Investoři odpověděli na prodeje na akciovém trhu nákupem bezpečnějších investic, jako je například japonský jen.
img

Výsledková sezóna za třetí čtvrtletí 2018

23.10.2018 S oznámením výsledků firem za třetí čtvrtletí letošního roku se již roztrhl pytel. Kdo jsou vítězové, kdo poražení a jaké výsledky lze v tomto čtvrtletí očekávat? K minulému týdnu byly zatím hlášeny výsledky 17 procent firem indexu S&P 500. Firmy porážejí cíle tržeb i zisků více než obvykle, ale očekávání nejsou přesažena nikterak významně. Jinak řečeno – firmám se daří, ale tempo růstu je již tak vysoké, že existuje jen malý prostor pro pozitivní překvapení.
img

Americké akcie ztrácely, index S&P 500 ale poklesům odolal

29.04.2018 Úterní pokles indexu S&P 500 se zastavil na 200denním klouzavém průměru, ve středu pak benchmark tuto úroveň ještě otestoval. Po dalších dvou dnech se ale index největších amerických firem vrátil na hodnotu z předchozího týdne (-0,01 %), ačkoli Dow (-0,62 %) i Nasdaq Composite (-0,37 %) ztrácely.
img

Evropské i asijské trhy po vzoru amerických ve středu rostly

18.04.2018 Americké akcie od počátku tohoto týdne rostou a k pozitivním výkonům inspirovaly i ty evropské a asijské. Ve středu ro...
img

Americké statistiky z trhu práce by mohly podpořit akciové trhy

06.04.2018 Přes chystaná celní opatření pro americké a čínské zboží se akciovému indexu S&P 500 podařilo po třetí v řadě uzavřít o něco výše. Včera si polepšil o zhruba dvě třetiny procenta, když se vítězným sektorem stali těžaři a zpracovatelé komodit, jejichž akcie si polepšily o 1,9 %. V těsném závěsu je následovaly energetické tituly se ziskem 1,8 %. Jediným odvětvím, které se neudrželo nad úrovní středečního zavíracího kurzu, byly farmaceutické společnosti. Mírným pozitivním signálem mohlo být prohlášení amerického ekonomického poradce Larryho Kudlowa, že obě dvě velmoci by se nakonec měly dohodnout na zaváděných ochranářských opatření, čímž by zmírnily tlaky mimo jiné i na pokles akciových trhů.
img

Burzovní grafy: Index S&P 500 ztratil nejvíce od ledna 2016

25.03.2018 Americké akciové trhy byly v týdnu pod prodejním tlakem a index S&P 500 odepsal 5,95 %. To je již opravdu pozoruhodný výkon.
img

Burzy se v únoru otřásly v základech

10.03.2018 Index světových akcií společnosti MSCI v únoru zaznamenal první pokles od října 2016. Propad byl nejvýraznější od ledna 2016, kdy na trzích vládly obavy zejména ze zhoršení stavu hospodářství v Číně. Podle analytiků a investičních stratégů budou letos další podobné výkyvy. Loni ceny akcií příliš nekolísaly a byl výjimečný.
img

WIG20 – Červená čísla

13.09.2017 Na denním maximu vidíme, že poptávka v úterý opět neúspěšně zaútočila na úroveň rezistence 2530 a relace nakonec skončila v červených číslech. Značně více investorů se proto snaží zlepšit své podnikání a své postavení. Vývoj cen akcií WIG20 budeme nadále sledovat a také vás průběžně informovat.
img

WIG20 – Šance pro obchodníky

12.09.2017 Minulý týden skončil pro akcie WIG20 poklesy. Ústup se udržel na důležitém odporu, takže je pravděpodobné, že se poptávka po těchto akciích významně zvýší a obchodníci budou útočit na nižší úrovně. Objevila se zde tedy velká šance pro obchodníky, kteří jí určitě chytře využijí. Aktuálně nemají ceny akcií WIG20 tendenci klesat, tudíž můžeme v nejbližších dnech počítat s poměrně stabilní cenou. Tento týden budeme opět vývoj cen akcií WIG20 sledovat.
img

Teva – Nová minima

25.08.2017 Vývoj cen akcií společnosti Teva přinesl po přestávce další hladinu podpory. Na včerejším zasedání s akciemi Teva propíchla lokální podpora otvor, který byl datován 11. srpna ($ 16,81 – $ 16,85). Výsledkem je, že akcie společnosti byly na nejnižší úrovni od října 2002. Potenciální podpora může být na úrovni $ 15. Nejbližší rezistence se pohybuje kolem minima ze dne 11. srpna 2017. V případě jejího průlomu bude možné očekávat zvýšení vrcholu na hranici kolem 16. srpna ($ 17,95 – $ 18,01). V případě, že se obchodníkům podaří prolomit tento odpor, vzestupná oprava by mohla dosáhnout až 20 $. Pro tuto chvíli je základním scénářem pokračování sestupného trendu.
img

WIG20 – Boj za hodnotu 2 400

23.08.2017 Pondělí na burze přineslo pro ceny akcií WIG20 jasný pohyb vzhůru. Tento růst je jednoznačným odrazem po týdnu poklesů. Cena akcií WIG20 se tak rychle přibližuje k hodnotě 2 400. Jedná se o důležitou oblast dodávek, která je dostatečně silná, aby ovlivnila další kroky investorů. Aktuálně se akcie WIG20 obchodují za 2 377 a pokud překročí onu důležitou hranici 2 400, může jejich cena ještě do konce týdne atakovat úroveň 2 425. Vývoj cen akcií WIG20 budeme dále sledovat a dále vás o něm budeme informovat.
img

PetroChina – Blízká podpora

19.08.2017 Akcie společnosti PetroChina (PTR) se od letošního 26. ledna pohybují ve velmi silném klesajícím trendu. Ovšem pokles v tomto týdnu způsobil, že se míra PTR přiblížila blízko důležité podpory, která se nachází kolem hodnoty z 10. července 2017 (? 60,69 – ? 60,75). V případě jejího průlomu budou mít obchodníci otevřenou cestu k otestování jamky z 11. února 2016 (? 55,1 – 55,20 ?). Nejbližší rezistencí je vrchol z 16. srpna 2017 ($ 62,45 – $ 62,53). Další překážkou pro obchodníky je vrchol ze dne 4. srpna 2017 ($ 64,6 – $ 64,72). Další dny na burze budou proto pro vývoj cen akcií PetroChina (PTR) klíčové. Mohou totiž určit budoucnost celé společnosti. Nadále vás proto budeme informovat.
img

Velký den pro evropské banky: 2x urovnání, 1x žaloba, 1x záchrana

23.12.2016 Těsně před Štědrým dnem se velké úlevy dočkala dvojice evropských bank Deutsche Bank a Credit Suisse. Pokuty a náhrady škod ve výši jednotek miliard eur mají finančním domům pomoci smazat hříchy z období před velkou finanční krizí v roce 2008. K ní zmíněné banky podle amerického ministerstva financí přispěly praktikami při prodeji cenných papírů podložených bezcennými hypotékami. Naopak do problémů se teď dostává další peněžní dům - Barclays, který se s americkými úřady nedohodl. Vzali si ji proto na mušku federální žalobci. A co Monte dei Paschi? V noci na pátek 23. prosince se italská vláda rozhodla, že ji zachrání.
img

Burzovní grafy: Býčí kanonáda pokračuje, americké akcie pokračují v Trump rally

11.12.2016 Pět zelených denních svíček? Proč ne, americký akciový index S&P 500 si po týdenním oddechovém čase opět vylepšil historické zápisy a posílil o 3,08 %. Nová maxima si připsaly všechny hlavní americké akciové indexy.
trump-clinton2.jpg

Osm překvapivých dopadů voleb v USA

31.10.2016 Výsledky prezidentských voleb ve Spojených státech zpravidla ovlivňují hospodářský vývoj země, stejně jako...
img

Největší výrobce brýlí Luxottica zvýšil příjmy

25.10.2016 Výrobce brýlí, kterému patří například značky Ray-Ban, Persol, nebo Oakley, dokázal ve třetím kvartálu zvýšit příjmy o 3,2 procenta oproti stejnému období za minulý rok. Za minulé čtvrtletí tak Luxottica vydělala 2,2 miliardy eur.
img

Pondělní komentář k trhům - energie, drahé kovy i akcie ztrácí před projevem Janet Yellenové v Jackson Hole v tomto týdnu

22.08.2016 Z úrovně šestitýdenního maxima, kam se ropa v minulém týdnu dostala díky zprávám o snaze Saudské Arábie nastavit produkční strop v rámci orgarnizace OPEC, klesá v posledních dvou obchodních seancí cena černého zlata na burze Nymex. A to i přes pokles zásob ropy v USA v předešlém týdnu o více jak 2,5 miliónů barelů. Šance, že se Saudské Arábii za podpory Ruska podaří domluvit se všemi členy OPEC na zmrazení maximálního produkčního limitu, s ohledem na vývoj posledních dnů a také s ohledem na selhání podobných jednání v první polovině letošního roku slábnou. Nigérie, poté co se snížil počet útoků na domácí ropná zařízení, pravděpodobně dostane šanci obnovit ztracenou produkci černého zlata a zvýšit export. Irák, druhý nejsilnější člen organizace OPEC, poté co dosáhl dohody s částečně autonomní regionální vládou Kurdistánu, hodlá zvýšit denní produkci ropy o 5% (150 tisíc barelů). Přestože ropná pole, z nichž černé zlato pochází, provozuje státní Northern Oil Co., jsou exportní ropovody kontrolovány místní kurdsou samosprávou.
img

Fidelity International: Kurzové riziko USD/EUR klesá s délkou investičního období

30.05.2016 Při dlouhodobém investičním horizontu by se investoři neměli obávat investic do měn jiných průmyslových zemí, protože při dlouhodobém investování mají změny měnových kurzů obecně minimální vliv. Zatímco koncem roku 1990 stálo jedno euro 1,3633 amerických dolarů, o 25 let později byl směnný kurz 1,0887 amerických dolarů.
img

Akciové indexy zakončily růstový duben poklesem. Bude vzepětí medvědů v květnu pokračovat?

01.05.2016 Týdenní ztráta 1,26 % indexu S&P 500 nic nezměnila na tom, že duben skončil zelenou svíčkou. Čtvrtek a pátek ale ukázaly, že bezstarostné období končí a volatilita je zpět. Růst bez korekce od poloviny února se již několik týdnů vyznačuje nízkými objemy obchodů a vyprchávajícím entuziasmem.
img

Forex: Hodnocení politiky ECB pod palbou komentářů

08.04.2016 Včera bylo obchodování na měnovém páru EUR/USD pod velkým množstvím komentářů ze strany představitelů ECB. Nakonec společná evropská měna oslabila asi o 0,2 %.
img

Akcie stále tančí, jak ropa píská

24.02.2016 Vývoj cen akcií a ropy jde dlouhou dobu ruku v ruce. Kdo jen trochu sleduje trhy, tak tahle závislost mu pravděpodobně neunikla. Nejedná se ale o něco, co by bylo trhům vlastní a za každých okolností dává smysl. Přece jen vysoké ceny ropy nafukují nákladovou stranu finančních výkazů firem. Na druhou stranu ceny rizikových aktiv, kam můžeme ropu i akcie s klidem zařadit, se mají tendenci pohybovat na trzích pospolu. Zvláště pak v posledních letech.
img

Britská libra se vydala pod 1,50 GBP/USD, trpí také euro, švédská koruna roste po lepším HDP

30.11.2015 Vývoj na Forexu na počátku nového týdne převážně zapadá do trendu posledních seancí. Americký dolar má tendenci nadále mírně posilovat a držet tak výrazné zisky z předcházejících týdnů. Hlavní silou je očekávání růstu sazeb Fedu, ale pozitivní trend je k vidění také na amerických fundamentech. Naopak euro zůstává pod tlakem spekulací o dalších monetárních opatřeních ECB, o kterých by se mělo rozhodnout ve čtvrtek. Nálada se nadále zhoršuje také na GBP/USD, kde libra postupně ztrácí kvůli odkladu růstu sazeb a nepřesvědčivým fundamentům. Švédská koruna dnes na euru vystoupala nejvýše od června díky lepším výsledkům ekonomiky.
spx-26042015-2.png

Čeká index S&P 500 prolomení výše?

26.04.2015 Po pátečním propadu v předcházejícím týdnu byla situace na trhu napínavá. Dohady o tom, zda jde...
img

Akcie Microsoft: spící šípková Růženka, kterou může vzbudit tablet Surface

24.10.2012 Microsoft není v současnosti zrovna “cool?. Jeho akcie jsou podhodnocené. Z nového tabletu Surface se může stát hit, který ukrojí část z koláče iPadu a Androidu. Řada nových tabletů od jiných výrobců bude běžet na operačním systému Windows 8 od Microsoftu. Čeká akcie růst?
img

Směřují italské banky ke španělskému scénáři?

16.07.2012 Tomas BerggrenDovolte, abych nejprve zopakoval jednu z nejdůležitějších myšlenek týkajících se investování, a vys...
img

Směřují italské banky ke španělskému scénáři?

16.07.2012 Dovolte, abych nejprve zopakoval jednu z nejdůležitějších myšlenek týkajících se investování, a vysvětlil tak dynamiku vývoje ceny banky na trhu...
img

6.9. Týdenní aktualizace vývoje komodit - ohlédnutí za srpnem

06.09.2011 Turbulence na trhu dosáhly v srpnu vrcholu. Cyklické komodity jako energie a průmyslové kovy trpěly, zatímco investoři utíkali ke zlatu. Solidní zisky vykázal zemědělský sektor, sedm zemědělských komodit figuruje mezi deseti s nejvyššími zisky.
eurgbp_0602.jpg

Chuť riskovat se vrátila na finanční trhy

03.06.2010 Technická a fundamentální analýza měnových párů USDCAD, CADJPY, EURGBP. Akciové indexy.
img

Chuť riskovat se vrátila na finanční trhy

03.06.2010 USDCAD, CADJPY, EURGBP
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Patrik Urban | Čína | Finance | Peníze | Australský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | USA | Británie | Britská libra | OPEC | Koruna | HDP | Obchodní deník | Měnová politika | Austrálie | Německo | Pražská burza | Apple | Polský zlotý | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Světové akcie | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Rizika | Politika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | EUR/SEK | Důvěra investorů | Objemy obchodů | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alert | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Ben Bernanke | Benchmark | Bloomberg | Breakout | Burza | Burzovní index | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Cyklické tituly | DAX | Diverzifikace | Dluhopis | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Index FTSE 100 | Fed | Finanční trhy | Floor | Fundamentální zprávy | Futures | G7 | Gap | Grafy | HFT | High | IPO | Index DAX | Indikátor | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investor | Investování | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kurz | Kurzové riziko | LIBOR | Long | Long pozice | MT4 | Makléř | Margin | Záloha | Margin call | Marže | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | Fluktuace | NYMEX | Nabídka | Nástroj | Obchodník | Opce | P/E | PTR | Parita | Pozice | Rally | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Short | Směnný kurz | Support | Trader | Trading | Trading systém | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Performance | Výnos | Wall Street | Warren Buffett | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | JPY | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Forex trading | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Goldman Sachs | Index MSCI | Panevropský index | Finanční krize | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Indexy | Globální ekonomika | Investoři | Fundamenty | Stimulační opatření | EU | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Ekonom | Byznys | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Josef Košťál | Zisk | Investiční instrumenty | Britská měna | Gordon Gekko | Sázka | Kurz eura | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Bohatství | Shanghai Stock Exchange | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Vývoj eura | Burzovní makléř | Uvolnění měnové politiky | Obchodovat | Investment Banking | Akciový analytik | CAC 40 | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Analytický tým | Regulace | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | USD/EUR | Hedgeové fondy | High frequency trading | Nasdaq Composite | USDX | Eurostat | Facebook | LYNX | Index strachu | Donald Trump | Burzy | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Centrální bankéři | USDJPY | GBPUSD | USDCAD | Delta | EPS | Index | Forex systém | Odpor | Podpora | Volatilní | Akcie dnes | Akcie Microsoft | Akciové burzy | Akciové trhy čeká propad | Aktuální nejlevnější kurz eura | Aktuální soutěže o peníze | Aktuální valutové kurzy | Aktuální vývoj cen akcií zlata | Aktuální vývoj ceny ropy | Alibaba kurz | Americké dividendové akcie | Americké investiční stříbrné mince | Americký dolar které platí | Americký dolar kurz | Analýzy | Anglická libra | Anglická libra kurz | Anglická libra mince a bankovky | Anglická měna | Anglická měna mince | Anglická měna v obrázcích | Anglické mince a bankovky | Australský dolar kurz | Banka | Bonus bez vkladu | Brent | Burzovní indexy | CashFlow | Cena | Cena akcií | CZK | Dolar | Dolar kurz | Dolary | Ekonomické zprávy | Ekonomický růst | Eura | EURGBP | Euro Stoxx 50 | Evropská měna | Evropské burzy | Exchange | Fondy | Forexu | Frank | FXstreet.cz | Graf | Hodnota eura | HSBC | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Index volatility | Inside | Instrumenty | Investiční | Investiční poradenství | Investing | ISM | Jedno euro | Korelační koeficient | Kurzu měn | Kurzy | E15 | Libra | Libra kurz | Management | Market | Markets | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nemovitosti | Osobní finance | PayPal | Pips | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Pšenice | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Švédská koruna | Švédská měna | Švýcarská banka | Trh | Tržní hodnota | Up Down | Václav Janoušek | Velká Británie | Velká Británie ekonomika | Volatilita význam | Volatility | Volby v Turecku | Vstupní bonus bez vkladu | Výměna valut | Výpočet kurzů měn | Výpočet marže | Výprodej | Vývoj cen akcií ČEZ | Vývoj ceny elektrické energie | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny plynu | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny železa | Vývoj dolaru graf | Vývoj dolaru vůči koruně | Vývoj eura ke koruně | Vývoj hodnoty zlata | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu ČNB | Vývoj kurzu polský zlotý | Vývoj kurzu švýcarský frank | Vývoj podílových fondů | WTI | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Železná ruda | Předpověď | Zisky | Rozkolísanost trhu | ZEW | ING | Buffett | Put | Alokační efektivnost | Anglická aukce | Anuita | Book Value | Buyout | Cenově vážená průměrná cena | EBITDA | EV | Free float | Market Underperform | Měď | P.A. | Redukce | ROCE | ROE | Sell | Underperform (market underperform) | Upisování akcií | Vážená cena | Věčný dluhopis | VWAP (Cenově vážená průměrná cena) | Výnos portfolia do splatnosti | Výnosový index | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | CMC Markets | Černé zlato | Vypořádání obchodu/převodu | Tržby | Ukazatel Price/book value | Underperform | Světové ekonomiky | Bohatý | Burzovní grafy | Volby | Vzdělání | Australian stock market | Automated forex | Automated forex software | Automated forex system | Automated forex trading | Automated forex trading software | Automated forex trading system | Automated trading | Automated trading systems | Automatic forex | Automatic forex trading | Automatic forex trading software | Burza dnes | Burze | Dividendové akcie | Forex software | Investment | Stock market | Traders | Hedžové fondy | Jefferies | PrimStock | Jackson Hole | Microsoft | MSCI | State Street | CME Group | ANZ | Institut Ifo | Investing.com | BBC | Šéfka Fedu | Riksbank | Ceny nemovitostí | Brazílie | Pokles úrokových sazeb | Finanční systém | Úspěch | Růst cen akcií | Podnikání | Averze k riziku | Trading software | Hospodářské výsledky | Vývoj indexu volatility | Vývoj akciového indexu | Stock Exchange | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Sentiment trhu | Malý prostor | Panevropský akciový index | Index londýnské burzy FTSE 100 | Klid | Hillary Clintonová | Moneta Money Bank | Volby v USA | Agentura Reuters | Bezpečné přístavy | Evropské trhy | Bankovnictví | Futures kontrakty | Referendum | Komentář k trhům | Rozdávání peněz | Helicopter money | Fidelity International | Nejistoty na trzích | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Economist | Investiční bankéř | Kolísání směnných kurzů | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Vývoj indexu volatility VIX | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Akcie Barclays | Alibaba | Dnešní obchodování | Propad | Světové akciové trhy | Kryptoměny | Severomořská ropa Brent | FactSet | S&P | Ztráty | Euro k dolaru | Farmaceutické společnosti | PetroChina | Nejistota | Unipetrol | Stagnace | Tempo růstu | Obilniny | FTSE 100 | Šéf společnosti | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Index pařížské burzy CAC 40 | Americké akciové trhy | Úspěšné obchodování | Predikce | Krize | Investiční rozhodnutí | Akcie Moneta Money Bank | Opatření na podporu ekonomiky | Zisky firem | Analytický tým FXstreet.cz | Britské referendum | Výnosy | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Kapitálové strategie | Překoupený trh | Alphabet | ČTK | Japonský Nikkei | Hlavní ekonom | Očekávání | Evropský statistický úřad Eurostat | Tempo růstu ekonomiky | Globtrex | Brand Keys | Akcie firem | Trump rally | Makléřské firmy | Sell in May and go away | Obchodování na zámořských trzích | BHS | Globtrex.com | Ceny pšenice | Breakout Trader | Návratnost investic | Cena platiny | Jerome Powell | MSCI World Index | Investiční skupiny | Digitální peněženky | Asijské trhy | Investování s LYNX | Saxo | Obchodní válka | Čínský akciový trh | Pokles ceny | Americké akciové burzy | Index Stoxx 600 | Akcie v Evropě | Sázka na nejistotu | The Big Short | Steve Carell | Stanovení ceny | Růst cen komodit | Majetek | Obchodovat s akciemi | Finanční produkty | Uber Technologies | Statistický úřad | Akcie firmy | Čínský trh | Banky na Wall Street | Akcie a ETF | Čínský trh STAR | STAR | Nový akciový trh | NASDAQ 100 | Kurz kryptoměny | Burzovní průvodce | Index londýnské burzy | Růst mezd | Denní graf | Italská ekonomika | Akcie Microsoftu | Jak se stát lepším investorem | Hypotéky v Česku | Cena akcie | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Trump dnes | Investment Management | Prezident Donald Trump | Obchod | FRED | Statistický úřad Eurostat | Firma | BAT | Růst cen | Server BBC | Čínský prezident | Úrok | Miliardy | Billions | Wall Street Warriors | Vzestup peněz | Vlk z Wall Street | Záměna | Trading Places | Enron: The Smartest Guys in the Room | Quants: The Alchemists Of Wall Street | Outsider | Team Spirit | | Život Warrena Buffetta | Becoming Warren Buffett | Konkurenti | Glengarry Glen Ross | The Wall Street Code | Banking On Bitcoin | Den před krizí | Betting on Zero | Boiler Room | Rogue Trader | Velká krize | Too Big to Fail | Wall Street: Peníze nikdy nespí | Peníze nikdy nespí | Money Never Sleeps | Barbaři za branou | Barbarians at the Gate | Floored | Chasing Madoff | Quicksilver | Financovat | Na burze | Americké ministerstvo práce | Obchodujte přes LYNX | Výsledek voleb | Nálada | Kontrakty | Míra | Hypotéky | Optimismus investorů | Bydlení | Peking | Index pařížské burzy | Návratnost | Washington | Miliardy eur | Budoucnost | Ifo | Ministerstvo práce | Vyšší inflace | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Komunikace | Trump | Prezident | Koronavirus | Nový koronavirus | Trhy | Šíření koronaviru | Pokles | Pandemie | Dovednosti | Obchody | SEC | COVID-19 | Akcie na evropských trzích | Vývoj | Guru | Akcie na světových trzích | Čínské exporty | WP | Další vývoj | Pokles HDP | Největší pády | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Historie | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Nová stimulační opatření | Domácnosti | Tomáš Raputa | Růst | Potenciál | Výhody obchodování | Ekonomiky | Práce | Koronakrize | Údaje | Opatření proti šíření koronaviru | Big Short | Úspory | Statistiky | CMC | Americké produkce | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Koronavirová pandemie | The Ascent of Money | Inside Job | The Wolf of Wall Street | Enron | Quants | America Psycho | The Corporation | The China Hustle | Investment management | JDE | Londýnské burzy | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | Covid | Technologické firmy | Dostupnost bydlení | Exporty | Ant | Ceny | Technologické společnosti | STAR Market | STAR 50 | Čínský trh STAR Market | Nový indikátor | Index STAR 50 | Šanghajský trh | Shanghai Changer Investment Management Consulting | Akciový trh STAR Market | Důvěra | Vývoj indexu Nasdaq | Vývoj ceny mědi v USD | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Evropský statistický úřad | Trumpův koronavirus | Test na koronavirus | Michael Hewson | Stimulace v USA | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Vakcinace | Očkování | Růst ceny | Akcie na světových trzích dnes | Oblíbené investiční instrumenty | Cashflow z dividend | Hypoteční splátky | Očekávání vyšší inflace
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Vývoj AOS
Vývojář AOS
Vývojářská firma
Vývoj australského dolaru
Vývoj BCH/USD
Vývoj bilance běžného účtu
Vývoj bilance Fedu
Vývoj bilance mexického běžného účtu
Vývoj BTC/USD
Vývoj burzovního indexu

Následující klíčová slova

Vývoj cen akcií ČEZ
Vývoj cen komodit
Vývoj cen LNG plynu
Vývoj cen na světových komoditních trzích
Vývoj cen pšenice
Vývoj cen ropy
Vývoj cen ropy ve světě
Vývoj cen stříbra
Vývoj ceny
Vývoj ceny akcie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít