Sobota 15. květen 2021 14:23
reklama
XTB forum 2021
reklama
XTB forum 2021
reklama
Dukascopy

Klíčová slova - Zajímavé akcie

img

Long signál na akcie Netflix (NFLX)

05.05.2021 Nárůst počtu nových klientů lídra v segmentu streamovacích služeb se na začátku roku poměrně zpomalil v důsledku prodlevy v tvorbě nových filmů a seriálů během pandemie COVID-19. Trend se během posledních několika měsíců pohyboval do strany v rozmezí 490-570 USD.
img

Uranové akcie v roce 2021: 3 tipy na nejlepší akcie uranu

30.04.2021 Uran je materiál, bez kterého se neobejde žádná jaderná elektrárna. Právě narůstající počet jaderných elektráren může znamenat pro uranové akcie dobré časy. V tomto článku si představíme základní fakta o uranu a jak je to s jeho produkcí. Podíváme se, co ovlivňuje cenu uranu a jak se daří společnostem těžícím uran.
img

Long signál na akcie Adobe (ADBE)

28.04.2021 Adobe vyvíjí a prodává software, který zákazníkům pomáhá vytvářet, publikovat a měřit dopad jejich digitálního obsahu. V produktovém portfoliu společnosti najdeme programy pro úpravu grafiky, systémy pro úpravu zvuku a videa a nástroje pro webovou analýzu. Mezi nejznámější produkty patří Photoshop, Acrobat a Flash. Po dlouhodobé boční fázi akcie překonala rezistenci na ceně 506 USD a následoval silný nárůst. Nyní se akcie vrátila zpět k EMA-20.
img

Long signál na akcie Procter & Gamble (PG)

21.04.2021 Procter & Gamble je americký výrobce spotřebního zboží. Aktivity společnosti se zaměřují na vývoj a výrobu značkových produktů pro krásu, péči o textil a domácnost, hygienu, zdraví a péči o dítě, potraviny a nápoje. Poté, co se akcie v listopadu loňského roku posunuly na nové historické maximum, následovala velká korekce.
img

Swingové obchodování: Objevte kouzlo této oblíbené investiční strategie!

16.04.2021 Zajímáte se o investování na burze? Chtěli byste obchodovat na finančním trhu, ale nechcete trávit celý den před cenovými grafy? Dlouhodobé investování vám také není blízké? Naštěstí existuje i obchodní styl, který vám umožňuje aktivní obchodování, přičemž budete mít stále dostatek času na svou práci, koníčky a rodinu. Poznejte s námi swingové obchodování. Seznamte se s tímto obchodním stylem a poznejte specifika swingových obchodů.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

14.04.2021 Tesla již šesté čtvrtletí v řadě skončila v černých číslech a vůbec poprvé v historii ukončila kalendářní rok se ziskem. Ani takto pozitivní výsledky investory neuspokojily a po dlouhodobé růstové fázi přišla prudká korekce, v rámci které trend klesl zpět k EMA-50.
img

SPAC mánie zachvátila svět investování! Co je SPAC a jak funguje?

09.04.2021 Popularita SPAC (Special Purpose Acquisition Company) poslední dobou extrémně roste. Tento fenomén již existuje poměrně dlouho, ale do širokého povědomí investorů se dostává zejména během posledních několika let. Přibližně polovina IPO za rok 2020 proběhla prostřednictvím SPAC. V roce 2021 se navíc očekává, že tento trend by měl pokračovat.
img

Ustojí akcie Nike bojkotování na čínském trhu?

07.04.2021 V rámci dnešní technické a fundamentální analýzy se budeme věnovat akciové společnosti Nike, neboť společnost čelí jistým problémům kvůli svému firemnímu stanovisku. Konkrétně se jedná o kritiku vnitrostátní politiky Čínské lidové republiky, kterou země zaujímá vůči etnickým Ujgurům.
img

Long signál na WisdomTreePhysical Palladium (VZLB)

07.04.2021 WisdomTreePhysical Palladium je ETC, který investuje do palladia a replikuje výkonnost podkladového indexu se zajištěným dluhovým závazkem krytým fyzickým drahým kovem. Dlouhodobě nastavený boční pohyb byl nedávno porušen prudkým výpadem směrem nahoru.
img

Vesmírné akcie 2021: Inspirujte se společnostmi, které míří ke hvězdám!

01.04.2021 Vesmír fascinuje lidstvo odjakživa a zájem o něj neopadl ani v 21. století. Není to tak dávno, co sonda Perseverance přistála na Marsu, aby mohla pátrat po stopách života na této planetě. Vesmír je ale také plný příležitostí. Mnoho investorů vidí ve vesmíru budoucnost. Ať už se jedná o vesmírnou turistiku nebo využívání vesmíru pro jiné účely. První vesmírný závod náhle skončil poté, co Neil Armstrong přistál na Měsíci.
img

Čínské akcie v nesnázích! Zastaví se propad akcie Alibaba?

31.03.2021 Čínské akcie v současné chvíli čelí nemalému tlaku díky exekutivnímu příkazu, který v prosinci podepsal ještě minulý americký prezident Donald Trump. Nový zákon byl přímo namířen proti velkým čínských společnostem, které se mají podřídit americkému auditovému standardu.
img

Long signál na akcie Tesla (TSLA)

24.03.2021 Na konci ledna společnost pod vedením Elona Muska svými finančními výsledky investory nemile překvapila. Přestože Tesla poprvé v historii uzavřela celý kalendářní rok v černých číslech, investoři od společnosti očekávali více. Po dlouhodobém nárůstu přišel prudký pokles ceny až pod EMA-50.
img

IPO Deliveroo již v tomto roce! Cena bude od £ 3,90 za akcii!

24.03.2021 Společnost Deliveroo oznámila svůj záměr vstoupit na burzu. Přesné datum IPO Deliveroo ještě není známé, ale odhaduje se, že by k němu mohlo dojít v první polovině tohoto roku. Mělo by jít o doposud největší evropské IPO roku 2021.
img

Výrazné oživení ekonomiky USA překvapuje Fed. Zotavování té britské je dle BoE velmi dobré

19.03.2021 Americká centrální banka na svém březnovém zasedání ponechala úrokové sazby beze změny. Také nedošlo k úpravě programu nákupu aktiv. Všeobecně se neočekávalo, že Fed na tomto zasedání nijak nebude upravovat svoji monetární politiku, a proto mělo zasedání jen malý vliv na finanční trhy.
img

GameStop akcie jsou zpátky: Čeká nás další cenové šílenství?

18.03.2021 GameStop se v lednu roku 2021 zapsal do historie. Investoři ze skupiny WallStreetBets na sociální síti Reddit se tehdy rozhodli ve velkém nakupovat akcie GameStop a způsobit tak obrovský Short Squeeze, který dostal do problému velké investiční fondy. Ačkoliv cena poté prudce spadla, akcie GME ještě neřekly své poslední slovo.
img

Long signál na akcie Tilray (TLRY)

17.03.2021 Tilray se zabývá výzkumem, kultivací, výrobou a distribucí léčebného konopí a kanabinoidů a následným zpracováním konopných produktů. Akcie prošly začátkem roku silnou medializací, v důsledku čehož se jejich cena ztrojnásobila. Následovala stejně intenzivní korekce, po které se cena stabilizovala.
img

Nejlepší 5G akcie roku 2021: 3 aktuální tipy pro vaše portfolio!

12.03.2021 Technologie se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Tématem poslední doby je zejména 5G síť. Podle některých významných IT vývojářů by se 5G mohla stát čtvrtou průmyslovou revolucí. Nová síť přináší řadu výhod, zejména zvýšení rychlosti. Přenos dat v rámci 5G sítě bude dokonce rychlejší než přenos dat v rámci wifi.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

10.03.2021 Alphabet je globální holdingová společnost, která stojí za dobře známým online vyhledávačem Google, který momentálně funguje po celém světě ve více než 130 různých jazycích. Díky inovacím společnosti v oblasti vyhledávacích nástrojů, smartphonů a internetové reklamy se Google stal jednou z nejuznávanějších značek na světě. Po zveřejnění posledních čtvrtletních výsledků se na grafu vytvořil velký vzestupný gap.
img

Investování na burze v roce 2021: Velký návod, jak začít investovat!

10.03.2021 Investování na burze je jistě lákavou formou, jak zhodnotit své peníze. Každý z nás někdy slyšel o pohádkovém bohatství, ke kterému si někteří investoři přišli investováním do akcií a cenných papírů. Dobrá zpráva je, že investování na burze je dnes díky internetu dostupné téměř pro každého. Neměli bychom ale zapomínat na to, že obchodování na burze je rizikové.
img

Prudký pokles tržeb v eurozóně o 6,4 %. Růst HDP a spotřebitelské důvěry v USA překonává očekávání

05.03.2021 České hospodářství zaznamenalo v minulém roce nejhlubší propad od vzniku samostatné České republiky. Podle zpřesněného odhadu Českého statistického úřadu HDP vloni pokleslo o 5,6 %. „Nejvýrazněji k poklesu, o 2,2 procentního bodu, přispěl vývoj ve skupině odvětví obchodu, dopravy, ubytování a dále průmysl o 2,1 procentního bodu,“ konstatoval ředitel odboru národních účtů ČSÚ Vladimír Kermiet.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

IPO Coinbase: Ovládne kryptoměnový gigant také akciový trh?

02.03.2021 Dlouho očekávané IPO Coinbase přichází. Společnost, která figuruje na trhu kryptoměn, se pokusí ovládnout také akciový trh. A to pravděpodobně již v první polovině roku 2021. Firma svůj záměr oznámila v době, kdy se bitcoin dostal na svá historická maxima a kryptoměnová horečka je opět v plném proudu.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Long signál na akcie Boeing (BA)

24.02.2021 Boeing je jednou z předních světových leteckých společností se zákazníky ve více než 150 zemích. Kromě komerčních a vojenských letadel společnost vlastní také balistické rakety, vesmírné rakety, satelity, integrované obranné systémy, komponenty a služby pro kosmické lety s posádkou. Dlouhá fáze korekce je u konce a nyní se zdá, že býci se opět vrací do hry.
img

Long signál na akcie Air France-KLM (AF)

17.02.2021 Air France-KLM S.A. je jednou z největších leteckých společností v Evropě. Její aktivity jsou strukturovány do osobní dopravy, nákladní dopravy, údržby a dalších činností. Základní kompetencí společností je provozování vnitrostátních a mezinárodních osobních letů a nákladní dopravy do více než 300 destinací ve více než 100 zemích světa.
img

FinTech akcie 2021: 6 tipů na zajímavé společnosti pro vaše investiční portfolio!

17.02.2021 Fintech akcie získávají oblibu u mnoha investorů. Jedná se o akcie společností, které se zaměřují na využívání technologií ve finančním a bankovním sektoru. Tato oblast zažívá poslední roky nebývalý rozkvět. Vzniká mnoho nových zajímavých společností a projektů. Do roku 2021 analytici očekávají, že investice do tohoto sektoru přesáhnou až 30 miliard dolarů.
img

Evropský parlament schválil protikrizový balíček. Němečtí podnikatelé nelibě nesou prodloužení lockdownu.

12.02.2021 Americký prezident Joe Biden oznámil, že chce k Číně přistupovat odlišně než Donald Trump a soustředí se hlavně na mezinárodní pravidla. Dále prezident dodal, že obě ekonomické velmoci budou extrémně soupeřit. Inflace v lednu ve Spojených státech zůstala nezměněna na úrovni 1,4 %. Analytici očekávali mírnější růst na úrovni 1,5 %. Jádrová inflace v lednu zaznamenala pokles z 1,6 % na 1,4 %.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Uranové akcie – 2 nejlepší tituly v roce 2019

09.08.2019 Uran je materiál používaný především v jaderných elektrárnách pro generování energie. Od problémů jaderného reaktoru Fukushima je tento sektor poměrně hojně kritizován. Své místo si nicméně stále drží.
img

Tipy na akcie těžařů zlata pro rok 2019

01.02.2019 V roce 2018 dosáhly hodnoty akcií na amerických burzách svých historických vrcholů. Rostoucí ceny akcií šly ruku v ruce s klesající cenou zlata. Koneckonců zlato je celou řadou investorů vnímáno jako silný konzervativní instrument vhodný pro hedging v době nejistoty.
img

Nejlukrativnější akcie těžařů zlata v roce 2019

01.02.2019 V roce 2018 dosáhly hodnoty akcií na amerických burzách svých historických vrcholů. Rostoucí ceny akcií šly ruku v ruce s klesající cenou zlata. Koneckonců zlato je celou řadou investorů vnímáno jako silný konzervativní instrument vhodný pro hedging v době nejistoty.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | Nasdaq | Rusko | USA | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Bezpečný přístav | Kanada | Austrálie | Španělsko | Apple | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | ETF | Investiční fondy | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Obchodování na burze | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alert | Alokace | Analýza | Zhodnocení | ADX | Bank of England | Bear | Valná hromada | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CFD | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Stock | DAX | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Emitent | FOMC | Fed | Finanční deriváty | Finanční trh | Finanční trhy | Floating | Foreign Exchange | Futures | Fúze | Gap | Grafy | Hedging | High | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Likvidita | Long | Low | MACD | Margin | Obchodní příkazy | Risk | Marže | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Stavební povolení | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Obchodování s měnami | Opce | P/E | Papertrading | Platforma | Poplatek | Portfolio | Pozice | Profit Target | Pákový efekt | Příkaz | RRR | RSI | Rally | Resistence | Rezistence | Risk Reward Ratio (RRR) | Riziko | Ropa | SEC (Securities and Exchange Commission) | Short | Short selling | Spot | Spotová cena | Spread | Stop-Loss | Support | Swing | Swing Trading | Swingový obchodník | Swiss | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Regulátor | Citigroup | Cena ropy | Investiční příležitosti | Americký prezident | Indexy | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Těžba ropy | Futures kontrakt | Sázka | Zkušenosti | Panika | Euforie | Výsledky | Emoce | Trpělivost | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | Expirace opce | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Mimoburzovní | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Index cen | Výrobní náklady | Obchodní seance | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | EPS | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Kupní opce | Podpora | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Zlatý důl | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Google | Akcie Microsoft | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie ropy | Akcie Tesla | Akcie Visa | Aktuální cena ropy | Aktuální ceny akcií | Aktuální vývoj ceny ropy | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Barel ropy | Směnárna | Bollinger Bands | Brent | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Burzovní zpravodajství | CashFlow | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | CFD kontrakty | CISCO | Co je akcie | Conference Board | Černá labuť | Day trading | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Elektronické obchodování | Etoro | Eura | Exchange | Expirace | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Finanční rizika | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forexu | Fyzické zlato | Graf | Graf ceny zlata | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Nasdaq | Index PMI | Index VIX | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování do zlata | Investování na burze | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak nakupovat akcie | EBay | Jak zhodnotit peníze | Investujme | Kam investovat | Komodita | Komoditní | Kurz akcie | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz stříbra | MACD indikátor | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování s opcemi | Obchodování se zlatem | Obchodujeme | Ocenění akcií | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Rakousko | Recenze | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Société Générale | Shares | Swingy | Švýcarská banka | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Twitter | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zkušenost | Zlato na burze | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | Backtestování | ING | Benzín | Buffett | Prodejní opce | Cenové rozpětí | Centrální depozitář | Depozitář | EBITDA | Ex-dividend | Indie | Intermediate | Jeff Bezos | Obchodní den | REIT | ROCE | ROE | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Akcie na majitele | Akciová společnost | Investiční instrument | Kmenové akcie | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Cenová hladina | Směrodatná odchylka | Tržby | Zaměstnanost | Úvěr | Western Union | Miliardář | Reálné obchodování | Commission | Komise | Contract | Kontrakt | Paper trading | Volby | E-mini | 1 milion | Burze | Day trader | Investment | Slušný zisk | Swing trading strategie | Traders | Zlatý standard | Aramco | Intesa Sanpaolo | Wells Fargo | Microsoft | State Street | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Baker Hughes | NATO | Barrick Gold | Reporty | Zvyšování sazeb | Short squeeze | Kurz EUR/USD | Brazílie | Backtestovat | Úspěch | Podnikání | Stock Exchange | Velcí investoři | Zvyšování úrokových sazeb | Sweet Crude Oil | Dlouhé pozice | Energie | Earnings | Podnikatelé | Jak zhodnotit své peníze | Pro tradery | KBC | BlackRock | Znalost | Příprava | Přehled | Volby v USA | Politické napětí | Global Advisors | Bankovnictví | Futures kontrakty | Obchodní styl | Forbes | Firmy | Aktuální vývoj | Akcie těžařských společností | Xetra | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Pavel Kohout | Pokles ceny akcií | Alerty | Styl obchodování | Supporty a rezistence | Globální ekonomiky | Miliardy dolarů | Obchodní partner | Americké burzy | Richard Branson | Walmart | Alibaba | Halliburton | Procter & Gamble (PG) | Akcie Virgin | Akcie ropných společností | Propad | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | TradingView | Guvernér | Ztráty | Oslabení dolaru | Sinopec | Historická maxima | Evropský trh | Philip Morris | Akcionáři | Zajištění | Baidu | Blockchain | Ethereum | Tesla | Kapitalizace | Výhled | NYSE Euronext | Poplatky | Nakupovat akcie | Historická data | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Predikce | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | Velké zisky | Investovat do akcií | Výnosy | Rizikové investice | Americká vláda | Institucionální investoři | Čínský statistický úřad | Příjmy | ExxonMobil | Alphabet | Aktuální cena | Zvýšení volatility | Obchodní pozice | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Swingoví obchodníci | ex | Akcie firem | State Street Global Advisors | Vstup na burzu | Intradenní obchody | ING Groep NV | Sladká ropa | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Jack Schwager | Spekulativní investice | Palladium | Jak obchodovat akcie | Obchodování Bitcoinu | LYNX Trading | ETC | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Inteligentní investor | NEST | Robinhood | Kryptoměnová horečka | Investice do kryptoměn | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | Investování s LYNX | Obchodování Futures | Airbnb | Začít investovat | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Krypto | Lockheed Martin | Podniky | Long signál | Graf vývoje | Technologické akcie | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Výplata dividend | Výplaty dividend | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Americký dolarový index | Signál na akcie | Propad cen ropy | LYNX WhatsApp | Úspěšné obchody | Jiné měny | Anticyklické akcie | Obchodované fondy | Centrální depozitář cenných papírů | Čínské firmy | Společnost Apple | Majetek | Obchodovat s akciemi | Fundamentální analýza akcií | Profesionální trader | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Nejvýznamnější burza | Zájem investorů | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Palantir | IPO Instacart | Uber Technologies | Statistický úřad | Zákaznická podpora | Obchodní aktivity | Jak na obchodování | Infineon | Infineon Technologies | Bitcoin a další kryptoměny | Akcie firmy | Sharpe ratio | NVDA | Začít obchodovat | Guvernér Fedu | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Svět investování | Ropné akcie | Swing strategie | Defenzivní akcie | Maržový účet | Uranové akcie | Pokles cen | Prodej na krátko | Nové akcie | Akcie týdne | Intradenní trader | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Gram zlata | Prosus | Saudi Aramco | Denní graf | Očekávání trhu | Vlastní akcie | Výše dividendy | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Úpis akcií | UCITS | Finanční údaje | TeamViewer | Přístup k investování | Risk Reward Ratio | iShares | Investování na Forexu | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Skyworks Solutions | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Investujte do akcií | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Obchodování zlata | Aphria | Jak se stát lepším investorem | Swingová obchodní strategie | Zlaté ETF | Bilance zahraničního obchodu | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | IPO TeamViewer | Očekávané Earnings | Obchodní spory | Obchodujte | Vysoká likvidita | Alipay | Ant Financial | Huawei | Digitalizace | Čistý zisk | Obchodní model | Deficit | Prezident Donald Trump | Káva | Německá vláda | IOT | Objem | MSFT | Obchod | CIC | Jak začít investovat | Myšlenka | Standardní odchylka | Analýza dat | FRED | Vyšší volatilita | Alibaba Group | ČSÚ | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Obchodovat na burze | Čínská firma | Borsa Italiana | Studie | 4G | Počet obchodů | Bilance | Ekonomický vývoj | Vývoj trhu | Generální ředitel | GM | Obchodování akcií u LYNX | IPO Alibaba | Vyšetřování | Amazon | Nadhodnocení | LVMH | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Vyhlídky | Legislativa | Rezistenční pásmo | Trendová linie | INTC | Walt Disney | 5G | České hospodářství | Financovat | Technologický sektor | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | ADP | Na burze | Tržní kapitalizace firmy | Zasedání RBA | Rostoucí náklady | Visa | General Motors | Enel | Být trpělivý | Velikost pozice | Rozvoj | Stavebnictví | Problémy | NAFTA | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Nejistoty | Cena za akcii | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Newmont Mining | Fidelity National Information Services | FIS | United Technologies | Amgen | Airbus | Goldcorp | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Jaderná elektrárna | Úroky | Jak určit trend | Předseda | Investujte | Nižší likvidita | Šperky | AXA | Biotechnologické společnosti | AAPL | Disney | Ministr hospodářství | Nike | Dot-com | Uber | Ztráta | Nejlepší akcie | Yandex | Roční růst | Visa (V) | Kraft Heinz | Wirecard | Shortování akcií | Ziskovost | Stabilní společnosti | Hospodaření | Dlouhodobí investoři | Silný support | Napětí mezi USA a Íránem | Exact Sciences | Návratnost | Netflix | NFLX | Inovace | Americké dolary | Washington | Daimler | Vysoká dividenda | Analýza společnosti | T. Rowe Price | Produkce energie | Sezónnost | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Výplaty dividendy | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Podnik | Analytička | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Alibaba Group Holding | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Prezident | AMGN | Koronavirus | Google | WhatsApp | Trhy | Nejlepší ropné akcie | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Banka UBS | American Express | Pohyby cen | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Ceny Bitcoinu | Boeing | Vstupy | Výstupy | Obchodovať kryptomeny | Přijmout ztrátu | Pochybnosti | Zlepšení | BABA | Akcie Alphabet | Aktuální rezistence | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Švýcarská banka UBS | BP | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Společnost Nike | Taleb | Sazby beze změny | SEC | Rozhodování | Co je IPO? | Palantir | Americké ekonomiky | Průměrná cena | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Indikátor RSI | Fibonacciho linie | Inflace v lednu | Valuace | COVID-19 | Kukuřice | Empire State Index | Deutsche Telekom | Bez rizika | Gilead Sciences | FinTech akcie | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Střední podniky | Ekonomické recese | Obchodní myšlenky | Akcie Netflix (NFLX) | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Haruhiko Kuroda | Vývoj | Analytická společnost | Guru | Výkyvy | Současná cena | Změny trendu | Kolaps cen | Příležitost k nákupu | WP | Těžební kapacity | Vysoká rizika | Prudký pokles | Air France-KLM | Lufthansa | Bankovky | Mince | Profitovat | Tencent | Medvědí trend | Nákupy akcií | Letectví | Největší pády | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Cenový vývoj | Prostor k růstu | Spotřebitelé | Pandemie COVID-19 | Historie | Určení trendu | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Volatilita akciových trhů | Texas | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Investiční svět | Další pokles | Vyplácet dividendy | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | Index ISM | Manufacturing | Domácnosti | Výrobce letadel | Hotovost | Hodinový graf | Citrix | Citrix Systems | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Počet Američanů žádajících o podporu | Potenciál | Evropský parlament | Allianz | Výhody obchodování | Ekonomiky | Nigérie | Vzdělávací webináře | Slovensko | Solidní růst | Války | Organizace | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Akcie Apple (AAPL) | Umělá inteligence | Internet věcí | Akcie Nvidia | Práce | Vláda USA | Podíl na trhu | Údaje | Mexiko | Ropný průmysl | Eni | Cushing | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Snížení produkce | Výpadky | FANG | DAWN | WMT | Emitenti | Více peněz | Long signál na akcie | WisdomTree | Microsoft Corp | Majitel | Úspory | AMC | Procter & Gamble | Colorado | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Cenové pohyby | Reddit | Břidlicové ropy | Air France | Joe Biden | Grayscale | Větší pokles | ADBE | Akcie Adobe (ADBE) | Akcie Adobe | 3M | 737 MAX | Prudké pohyby | Shell | Zaměstnanci | Gilead | Aktivní obchodování | ISM pro sektor služeb | Růst výnosů | Rally na akciích | Maloobchodní tržby v eurozóně | PEPSICO | Turistika | Dlouhodobý trend | Dosáhnout zisku | Skladování ropy | Expanze | Dluhy | Akcie Nike | NKE | Merck KGaA | Merck | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Dopad na cenu akcií | Dopad na cenu | Sektor služeb | Recyklace | CL | Spekulovat | Potenciální zisk | Zhodnotit své peníze | Advance Auto Parts | Manažeři | Akcie leteckých společností | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Investovat peníze | Roční zhodnocení | Pronájem nemovitosti | Euromonitor International | JDE | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Průraz | Rozhodnutí FOMC | Soubor pravidel | Výrobní PMI | Londýnské burzy | Vedení společnosti | Start-upy | Waymo | Bitcoinové a blockchainové akcie | Square | Býčí trend | Rekordní pokles | Nikola | Arizona | Sanofi | Propad cen | Akcie Nikola | Výplata | Rostoucí trend | Trend is your friend | Covid | Index průmyslové výroby | Snížení nákladů | Nastavení Stop-Lossu | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Ant | Risk na obchod | Sony | Nový trend | Steve Jobs | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | KLM | Úspěchy | DoorDash | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Růst tržeb | Hospodaření firmy | Ceny | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | Kolísání cen | Technologické společnosti | Společnost Amazon | Zakladatel Amazonu | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Index Ventures | Příležitost ke vstupu | Zlatá horečka | Konkurenční společnosti | Royal Gold | Akcie u LYNX | Čínská společnost | Důvěra | Ant Group | Blue Origin | Časový horizont | Cenové hladiny | Napětí mezi Čínou a USA | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Obchodní hodiny | Prezidentské volby USA | Pokles tržeb | Virgin Galactic | Air Liquide | Počet akcií | Coca-Cola | Holdingová společnost | Přístup na burzu | SPAC | Zhodnocení akcií | Odborníci | Rentabilita | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Snížení emisí | Budoucí vývoj | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Snížit emise | Grubhub | Biden | Adobe (ADBE) | Marathon Petroleum | Marathon | Vinci | Delivery Hero | Česká republika | Tržby v eurozóně | Průmyslové zakázky | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | AEX | Naspers | iPhone | Walgreens | Akciové portfolio | Akcie Sony | Chování ceny | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | První obchodní den | Futures a opce | Technologické tituly | SAP AG | Pravidelný příjem | CVX | CSCO | Kryptoměnová směnárna | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Oživení ekonomiky USA | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Electronic Arts | Klesající dolar | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Síť restaurací | Akciové investování | QCOM | GPS | Obchodování nanečisto | Praktické tipy | BNTX | Proražení | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | H&M | BIDU | Proč investovat | Očkování | IPO společnosti | MGM | Plný úvazek | Aquis Exchange | Alasdair Haynes | Stimulační balíček | Carnival | Svět kryptoměn | Online prostředí | Růst ceny | China Unicom | Proražení rezistence | DOT | Zvýšení ceny | Společnost Tesla | Brands | Akcie Prosus | Dopad na akcie | JD | Tržby z prodeje | Shopify | Firma Boeing | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Acacia Communications | Držení pozice | Tilray | TLRY | Konopí | MRK | WU | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Jack Ma | Vhodné akcie | Philips | AMC Entertainment | SPCE | Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Gamestop | KFC | PEP | Deliveroo | Akcie AMC | WallStreetBets | Akcie GME | Melvin | GameStop (GME) | AMC Entertainment (AMC) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny akcií | Nárůst ceny | Sociální média | Melvin Capital | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Express | Koss | SWKS | Skyworks Solutions | Cenové výkyvy | Retailoví investoři | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Dynamický růst | UNH | Anheuser-Busch inBev | Zinek | Kov | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Obchodní přístupy | Iridium | Nové rekordy | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Růstový trend | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Akcie Tilray | Kering | AIG | FinTech akcie 2021 | Obchodování FinTech akcií | Rizika a příležitosti | Hypoport (HYQ) | Akcie Hypoport (HYQ) | HYQ | Akcie Fidelity National Information | Akcie Fidelity National Information Services (FIS) | Fidelity National Information Services (FIS) | Akcie Visa (V) | Akcie Square | Akcie Square (SQ) | Square (SQ) | SPWR | Air | NKLA | Více obchodů | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Britská společnost | Společnost Deliveroo | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Akcie třídy A | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Skyworks Solutions (SWKS) | Akcie Teradyne | Teradyne (TER) | TER | Akcie 5G | Dlouhodobý investor | Nový americký prezident | Tilray (TLRY) | GameStop akcie | Akcie AMC Entertainment (AMC) | Koss Corporation | Akcie Koss Corporation (KOSS) | IPO Deliveroo | Akcie Deliveroo | Pohyb ceny | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | Dělení vesmírných akcií | Vesmírná turistika | Akcie Virgin Galactic (SPCE) | Akcie Virgin Galactic | Akcie Maxar Technologies | Maxar Technologies | Maxar Technologies (MAXR) | Akcie Maxar Technologies (MAXR) | MAXR | Iridium Communications | Iridium Communications Inc. | Akcie Iridium Communications Inc. (IRDM) | IRDM | Iridium Communications Inc. (IRDM) | Akcie Garmin | Akcie Garmin Ltd. | Akcie Garmin Ltd. (GRMN) | GRMN | Garmin Ltd. (GRMN) | Akcie Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Gilat Satellite Networks | Gilat Satellite Networks Ltd. | Gilat Satellite Networks Ltd. (GILT) | Akcie Boeing (BA) | Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation | Akcie Lockheed Martin Corporation (LMT) | LMT | Lockheed Martin Corporation (LMT) | Aerojet Rocketdyne Holdings | AJRD | Aerojet Rocketdyne Holdings (AJRD) | Vesmírné akcie u LYNX | WisdomTreePhysical Palladium | VZLB | WisdomTreePhysical Palladium (VZLB) | Special Purpose Acquisition Company | Popularita SPAC | SPAC (Special Purpose Acquisition Company) | Co je to SPAC? | Společnost založená za účelem akvizice | Obchodování gapů | Ochrana proti inflaci | Výhody swingového obchodování | Význam supportů a rezistencí | Emise skleníkových plynů | P&G | Akcie Procter & Gamble | Akcie Procter & Gamble (PG) | Uranium Energy | UEC | Energy Fuels | Uranová akcie | Cameco | CCJ | Těžba titanu | Uranium Participation | Akcie Uranium Participation | Uranium Participation (U) | Akcie Cameco | Klesající tržby | Klesající tržby společnosti | Akcie Cameco (CCJ) | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Nedostatečná produkce | Ceny uranových akcií | Uzávěry dolů | Poptávka po uranu | Berkeley Energia | Denison Mines | NAC Kazatomprom | NexGen Energy | Paladin Energy | Uran
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Zájem o riziko
Zájem o riziková aktiva
Zájem o rizikovější aktiva
Zájem o ropu
Zájem o stavební spoření
Zájem o stříbro
Zájem o španělskou burzu
Zájem prodejců
Zájem zahraničních investorů
Zajeté koleje

Následující klíčová slova

Zajímavé peníze
Zajímavé výnosy
Zajímavé zisky
Zajistit se na stáří
Zajištěné fondy
Zajištěné fondy České spořitelny
Zajištění
Zajištění diverzifikací
Zajištění (hedging)
Zajištění hodnoty držených aktiv
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
BOSSA ebook analyza
Potvrďte prosím... Zavřít