Čtvrtek 02. prosinec 2021 01:39
reklama
BidAskBit vanoce
reklama
InstaMarkets
reklama
Purple Trading CUP
reklama
InstaMarkets

Klíčová slova - Sony

img

Universal Music vstoupil na burzu s velkým úspěchem

21.09.2021 „Hudební svět se radikálně mění. Prodej fyzických nosičů výrazně klesá. Podobné je to i se stahováním hudby. Trhu jednoznačně vévodí streamování, jehož obliba skokově narůstá,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\burza-21092021.jpg

Nahrávací firma UMG byla před vstupem na burzu oceněna na 33,5 miliardy eur

21.09.2021 Největší nahrávací společnost na světě Universal Music Group (UMG) byla před svým vstupem na burzu v Amsterodamu oceněna přibližně na 33,5 miliardy eur (853,6 miliardy Kč). Francouzská mediální skupina Vivendi, která se rozhodla osamostatnit svoji bývalou divizi, stanovila referenční cenu pro vstup na burzu na 18,5 eura, uvedla v dnešním prohlášení burza Euronext. S akciemi se začne obchodovat v úterý.
img

Nejlepší akcie podle Warrena Buffetta

08.09.2021 Společnosti existují převážně z jednoho hlavního důvodu a tím je přijímat kapitál od investorů a vydělávat na něm. Podle Warrena Buffetta, generálního ředitele společnosti Berkshire Hathaway je nejlepší vlastnit podnik, který může po delší dobu využívat velké množství přírůstkového kapitálu s velmi vysokou mírou návratnosti. Pojďme se tedy podívat na tři společnosti s návratností investovaného kapitálu nad 15%.
C:\fakepath\top-04082021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.08.2021 1) Asijské akcie dnes většinou zdražily. Výsledková sezóna přinesla na tokijskou burzu čerstvá čísla automobilky Toyota a výrobce elektroniky Sony. Největší světový výrobce aut ohlásil rekordní zisk mimo jiné i díky svým nadprůměrným zásobám polovodičů, které jsou nyní na celém světě nedostatkovým zbožím. Sony zase těžil ze zvýšené poptávky po herní konzoli Playstation 5 v důsledku pandemie koronaviru.
C:\fakepath\netflix-28062021-1.png

Netflix a jeho strategie jak čelit konkurenci

28.06.2021 Ano, i já jsem nejen investorem, ale předplatitelem některých streamovacích služeb, to mě donutilo sepsat fakty o lídru v oblasti streamování, který se v posledních měsících potýká s tvrdou konkurencí ze strany hlavních rivalů Disney+ a HBO Max a zároveň se připravuje na růst Amazon Prime. Není to však poprvé, co Netflix čelí novým výzvám, a firma si je dobře vědoma tlaku, který s sebou přináší vedoucí postavení na trhu. Je to však poprvé, co se Netflix musel přizpůsobit globálním změnám v odvětví, které by mohly ohrozit jeho obchodní model. Aby skupina uklidnila investory, bude se muset připravit na konkurenci v oblastech, na kterých se dodnes šetřilo.
img

Trh s videohrami roste raketovým tempem

23.03.2021 „Pandemie koronaviru srazila na kolena mnohá odvětví v ekonomice. Má však i své vítěze, mezi které můžeme zařadit herní průmysl. Ten si v koronavirové době vychoval nové hráče, kteří jsou ochotni za videohry utrácet stále více peněž,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\fakepath\nasdaq.jpg

Anghami bude první arabskou technologickou firmou na Nasdaqu

04.03.2021 Rival Spotify, streamovací společnost Anghami, vstoupí jako první arabská technologická firma na americkou burzu Nasdaq. Anghami, která je populární na Blízkém východě a v severní Africe, to podle agentury Reuters uvedla ve svém včerejším sdělení. Vstup na burzu se uskuteční prostřednictvím firmy SPAC.
img

Akcie spoločnosti Vivendi vyskočili o 20%

15.02.2021 Akcie spoločnosti Vivendi (VIV.FR) vzrástli o viac ako 20% po tom, čo francúzsky mediálny konglomerát oznámil plány na zaradenie spoločnosti Universal Music Group na holandskú burzu cenných papierov a distribúciu 60% kapitálu investorom do konca roka.
img

Zajímavé akcie 2021: Přinášíme 19 skvělých tipů pro vaše portfolio!

12.02.2021 Tipů na zajímavé akcie není nikdy dost. Zejména, když se teď mnoho obchodníků zajímá, do kterých akcií v roce 2021 investovat. V následujícím článku vám představíme 19 akcií solidních společností s dobrými vyhlídkami, které mohou z dlouhodobého hlediska přinést dobrou návratnost. Rozhodli jsme se primárně pro stabilní společnosti. Lze u nich předpokládat, že jejich stabilní vývoj bude pokračovat i do budoucna. Náš seznam ovšem obsahuje i několik spekulativních akcií, které jsou více rizikové.
img

Lagardová: Pokud „lockdowny“ neskočí do konce Q1, nastanou problémy. Biden oznámil podporu v hodnotě 2 bil. USD

15.01.2021 Nastávající americký prezident Joe Biden oznámil návrh nového balíku opatření ve výši téměř dvou bilionu dolarů na podporu největší ekonomiky na světě. Balík by měl zahrnovat přímou platbu 1 400 dolarů drtivé většině Američanů a dodatečný příspěvek nezaměstnaným by měl stoupnout na 400 dolarů týdně. Z předběžné zprávy německého statistického úřadu vyplynulo, že se německá ekonomika v minulém roce zaznamenala pokles o 5 %. Pokles byl tak o něco mírnější než původně očekávali analytici osloveni agenturou Reuters, kteří se domnívali, že německá ekonomika sestoupí o 5,1 %.
img

Demokráté ovládli Bílý dům, Senát i Kongres. ČNB zvažuje zvýšení sazeb již tento rok

08.01.2021 Představitelé OPEC+ se dohodli, že v příštích dvou měsících sníží těžbu černého zlata. Konkrétně Saudská Arábie se zavázala, že sníží svoji těžbu až o jeden milion barelů denně. Naopak Rusko či Kazachstán dohromady zvýší těžbu v únoru o 75 tisíc barelů denně a v následujícím měsíci zvednou těžbu taktéž o 75 tisíc barelů. Ostatní členové OPEC slíbili zachování těžebních limitů.
img

Překvapivý konec roku 2020: Akciové trhy i bitcoin na maximech. Tvrdý brexit je ze hry

31.12.2020 Stimulační balíček je na světě. Donald Trump podepsal dlouho navrhovaný zákon o podpoře pro občany USA. Podpora v rozsahu 2,3 bilionu dolarů zajistí s nejvyšší pravděpodobností americkým domácnostem jednorázový šek na 600 dolarů a prodloužení výplat v podpoře v nezaměstnanosti o jedenáct týdnů. Všechny tři hlavní americké indexy nejen díky této zprávě dosáhly intradenních rekordních maxim.
img

Ekonomika Velké Británie rostla nad očekávání o 16 %. Nová mutace koronaviru může způsobit propad

23.12.2020  Britská ekonomika ve třetím čtvrtletí zaznamenala mezikvartální růst o 16 %, což vedlo k částečnému anulování...
img

Ekonomika Velké Británie rostla nad očekávání o 16 %. Tvrdý brexit a nová mutace koronaviru může způsobit propad

23.12.2020 Velká Británie se stále nedohodla s Evropskou unií na obchodních vztazích po skončení tzv. přechodného období. Největší překážkou je dohoda ohledně rybolovu v britských vodách. EU totiž požaduje přístup rybolovu v těchto vodách a Británie zase chce obnovit plnou kontrolu na právem rybolovu.
img

Fed zvýšil očekávaný růst ekonomiky na 2021. Rusnok varuje před stále velkými riziky

18.12.2020 Ratingová agentura S&P tento týden varovala, že pokud by došlo ke tvrdému brexitu (bez dohody), pak pravděpodobně přikročí ke snížení ratingu Velké Británie. Aktuální rating je AA a stabilní výhled. Ke snížení ratingu by mohlo dojít především kvůli nedostupnosti britského zboží a služeb na klíčových evropských trzích.
img

Ministerstvo financí i ČNB euro odmítají. ECB navýšila nákup aktiv o 500 mld. eur do března 2022

11.12.2020 Ministerstvo financí i Česká národní banka se opět shodly na tom, že zatím pro Českou republiku není vhodné přijímat euro. Toto vyplynulo z pravidelné analýzy, která vyhodnocuje plnění maastrichtských konvergenčních kritérií a úrovně sladěnosti místní ekonomiky s ekonomikou eurozóny. Vstupu do eurozóny není ani nakloněná současná vláda dle svého programového prohlášení.
img

Investice do vody: 3 zajímavé akcie pro vaše portfolio

09.12.2020 O akcie společností, které se angažují ve vodním sektoru, je mezi investory stále větší zájem. Populační růst v kombinaci se změnou klimatu a dalšími faktory způsobují, že pitná voda začíná být z dlouhodobého hlediska nedostatkovým zbožím.
img

Ekonomika USA zaznamenala v Q3 rekordní růst o 33,1 %. Trump se smiřuje s prezidentskou porážkou

27.11.2020 Nastávající americký prezident Joe Biden oznámil první členy své vlády. Ministryní financí se má stát Janet Yellenová, která v minulosti vykonávala funkci guvernérky Fedu. Jednalo by se tak o první ženu, která by zastávala tuto funkci.
img

Japonská ekonomika stoupla rekordně o 21,4 %. Joe Biden plánuje vládní pomoc USA

20.11.2020 Při pondělním jednání zástupců zemí Evropské unie ohledně přijetí rozpočtů na období 2021 – 2027 se maďarští a polští zástupci rozhodli zablokovat schválení toho rozpočtu. Oběma zemím vadí, že vyplácení peněz z evropských fondů bude podmíněné dodržováním principů právního demokratického státu.
img

Trump hrozí Číně a zavádí nové restrikce. Rekordní růst HDP Velké Británie o 15,5 %

13.11.2020 Šéf americké obchodní komory Thomas Donohue v pondělí oznámil, že malé podniky nemohou čekat další tři měsíce, než se Kongres dohodne na další pomoci. Americké firmy jsou ochotné začít spolupracovat s vítězem prezidentských voleb Joem Bidenem na rychlejší podpoře ekonomiky, dodal Donohue. Turecká lira zaznamenala v pondělní obchodní seanci největší nárůst od loňského března. Analytici připisují posílení TRY sobotní výměně guvernéra centrální banky a nedělní rezignaci ministra financí, který je mimochodem Erdoganův zeď.
img

Epická bitva mezi konzolemi startuje

12.11.2020 „Mladí lidé se postupně stěhují z reálného světa do virtuálního prostředí. Koronavirová krize tento trend urychlila, což vedlo k vzestupu hraní konzolí. Již dnes je přitom herní byznys přibližně čtyřikrát větší než celá kinematografie,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Akcie Sony – dostane Playstation 5 ceny akcie na historická maxima?

16.10.2020 Akcie společnosti Sony již léta vykazují silný výkon na akciovém trhu. Japonský konglomerát brzy uvede dlouho očekávanou herní konzoli Playstation 5. Může příchod nejnovější herní platformy nastartovat nový uptrend? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o akciích Sony a jaké mají tyto akcie vyhlídky do budoucna.
img

Sony investuje 250 milionů USD do vývojáře her Epic Games

10.07.2020 Japonská společnost Sony Corp. investuje 250 milionů USD (šest miliard Kč) do americké Epic Games Inc., vývojáře hry Fortnite. Sony také získá v Epic Game menšinový podíl 1,4 procenta, uvedla agentury Kjódó.
img

Burzovní indexy – 10 nejdůležitějších akciových indexů

01.04.2019 Burzovní index je ukazatel výkonnosti daného trhu. Nejedná se tedy o podkladové aktivum, které byste mohli nakoupit či prodat, ale pouze o statistický údaj. Obecně lze z daného indexu vyčíst mnoho informací o ekonomickém segmentu, ke kterému se index váže.
Související klíčová slova: Technická analýza | Money management | Bitcoin | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Peníze | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Inflace | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Turecká lira | Měnová politika | Německo | Francie | Pražská burza | Apple | New York | Výsledková sezóna | Česká koruna | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | USD/CZK | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | Akcie | Akciové fondy | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Breakout | Bundesbank | Burza | Burza cenných papírů | Burzovní index | CBOE | CFD | CME | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | DAX | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dow Jones Industrial | ECB | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Futures | Fúze | IPO | ISIN | Index DAX | Index PX | Index spotřebitelských cen | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investor | Investování | Korekce | MT4 | Margin | Marže | Měna | NYSE | Nabídka | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodník | Opce | Platforma | Podkladové aktivum | Portfolio | Pozice | Průmyslové objednávky | Rating | Ratingová agentura | Resistence | Rezistence | Riziko | Russell 2000 | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Short | Spot | Spread | Support | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Warranty | ZEW index | Zisk na akcii | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | EUR | USD | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Bank of China | Euro STOXX | Goldman Sachs | Evropa | Asijské akcie | Index MSCI | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Fond | Exxon Mobil | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Zkušenosti | Euforie | Výsledky | Investiční příležitost | London Stock Exchange | Euronext | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Deutsche Bank | Investovat | Nasdaq Composite | Index cen | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | LYNX | Donald Trump | Burzy | Rozvíjející se trhy | Financial Times | Ceny akcií | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | EPS | Index | Odpor | Podpora | Volatilní | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie dnes | Akcie Microsoft | Americká centrální banka | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Běžný účet | BH Securities | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | CZK | Česká ekonomika | ČNB euro | Dax index | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dow Jones index | Ekonomika Japonska | Ekonomika USA | Eura | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | Exchange | Fiskální rok | Fondy | GfK | Graf | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investovat do zlata | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Japonská ekonomika | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kam investovat | Lira | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Meziroční inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Nikkei 225 | PayPal | Portfolia | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Société Générale | Shares | Stoxx | SWIFT | Trh | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vývoj ceny zlata | Webináře | Zkušenost | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | ZEW | ING | Komise pro cenné papíry | Hrubá marže | Index akciového trhu | Indie | Ministerstvo financí | PX index | ROCE | Spojené státy | Finanční společnosti | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Směrodatná odchylka | Tržby | QE | Světové ekonomiky | Komise | Volby | Vzdělání | Burze | Traders | Aramco | Intesa Sanpaolo | Institut ZEW | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | Westpac | Caterpillar | DIW | Investing.com | Členové OPEC | TLTRO | Mitsubishi | Axis | BBC | Short squeeze | Průmyslová produkce | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Prezident Fedu | Rada ČNB | Earnings | KBC | Přehled | Klid | DAX (Deutscher Aktienindex) | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Ekonomická aktivita | City | Forbes | Americké firmy | Index důvěry | Firmy | Aktuální vývoj | Xetra | IBEX | JPMorgan Chase | Deutsche Börse | Americký akciový index | S&P Global | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Britské banky | AAA | Walmart | Alibaba | Propad | Kryptoměny | Ropná společnost | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Německý akciový index DAX | Ztráty | Posílení koruny | PetroChina | Pokles výnosů | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Unipetrol | Saúdská Arábie | Akcionáři | Zajištění | FTSE 100 | Kapitalizace | Výhled | Akciový index DAX | NYSE Euronext | Poplatky | Britská vláda | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Britská ekonomika | Francouzský CAC 40 | Odhady trhu | Predikce | General Electric | Průzkum | Krize | Výnosy | Růst čínské ekonomiky | Turecká centrální banka | TRY | Institucionální investoři | Příjmy | Alphabet | ČTK | Zvýšení volatility | Růst ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | Index tokijské burzy | Hlavní ekonom | Očekávání | Politico | ex | Tržní kapitalizace společnosti | Vstup na burzu | ING Groep NV | Nasdaq Composite Index | BHS | Breakout Trader | Spekulativní investice | LYNX Trading | NEST | MSCI World Index | Jak fungují akcie | Kryptoměnové burzy | Airbnb | Index Russell 2000 | FinTech | OPEC+ | Obchodní válka | Vysoké standardy | Podniky | Graf vývoje | Technologické akcie | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Turecké liry | Pokles ceny | Graf indexu | Royal Dutch Shell | Tvrdý brexit | MSCI All Country World | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Španělský IBEX | Odhady analytiků | Společnost Apple | Obchodovat s akciemi | Zvýšení sazeb | Nejvýznamnější burza | Rekordní růst | IPO Airbnb | IPO Instacart | Statistický úřad | Obavy investorů | Graf indexu S&P 500 | Investiční rady | Nezaměstnanost v ČR | Infineon | Infineon Technologies | Tencent Holdings | Sharpe ratio | Americké společnosti | Akcie a ETF | STAR | NASDAQ 100 | Defenzivní akcie | Štěpán Křeček | Britský premiér | Konglomerát | Nové akcie | Oživení ekonomiky | AMZN | Thyssenkrupp | Prosus | Burza Euronext | Saudi Aramco | Kjódó | Denní graf | Italská vláda | Úpis akcií | UCITS | Pictet | GOOGL | Akcie Skyworks Solutions | Investujte do akcií | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Státní ropná společnost | Cena akcie | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | Obchodujte | TikTok | Digitalizace | FTSE 100 Index | S&P 500 Index | NASDAQ 100 Index | Nikkei 225 Index | TOPIX | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Politická situace | ČNB Jiří Rusnok | Objem | Bílý dům | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Standardní odchylka | Vyšší volatilita | UCITS ETF | Německé hospodářství | Vyšší riziko | Cisco Systems | Firma | Technické analýzy | UnitedHealth | Pfizer | Borsa Italiana | Studie | Bilance | Generální ředitel | Lagardeová | Amazon | Fortune | Den díkůvzdání | Philip Lowe | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Walt Disney | Disney+ | 5G | Konkurenti | Financovat | Christine Lagardová | Předpovědi | Predikce vývoje | Průmysl | ADP | Na burze | Zasedání RBA | Rostoucí náklady | Visa | Enel | Ceny potravin | Inflace v listopadu | Problémy | Total | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Nálada | Prohlášení | United Technologies | Airbus | Společnost Microsoft | NN Group | Míra | RWE | Vivendi | Konec roku | Investujte | Americké centrální banky | AXA | Zavedení záporných úrokových sazeb | xStation5 | Nejziskovější | Disney | Andrew Bailey | Americké vlády | Nike | Nejlepší akcie | Akciové indexy v USA | Roční růst | Miliardy korun | SSE Composite | Průmyslové podniky | Americký index | Wirecard | Ziskovost | Stabilní společnosti | Ekonomika Velké Británie | Návratnost | Russell 3000 | Netflix | Inovace | Daimler | Miliardy eur | RBA | Hodnota společnosti | ASML | ASML Holding NV | FTSE Russell | Iniciativa | Podnik | SAP | Technologická společnost | Ceny energií | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Pozitivní zprávy | Prezident | Koronavirus | Google | WhatsApp | Instagram | Obchodní vztahy | Anglie | Trhy | Americké hospodářství | Evropské ekonomiky | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Šíření koronaviru | American Express | Stabilní výhled | Impérium | Pokles | Situace | Meziroční růst | Pandemie koronaviru | Pandemie | PCmag | Boeing | Zpomalení růstu | BABA | Akcie Alphabet | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Sazby beze změny | Warner Music | Nahrávací společnost | Warner Music Group | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | SEC | NFP | Obchodovanie | COVID-19 | Deutsche Telekom | Snížení ekonomické aktivity | Ekonomické aktivity | Šéfka ECB | Stabilita | Toyota | Vývoj | Pokles prodeje | Guru | Příležitost k nákupu | WP | Restrikce | Vysoká rizika | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Lufthansa | Program nákupu aktiv | Asijské akcie dnes | Nifty 50 | Profitovat | Technologičtí giganti | Tencent | Stimuly | Členové bankovní rady | Tržby společnosti | Společnost Saudi Aramco | Burzy cenných papírů | Nákupy aktiv | Spotřebitelé | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Volatilita akciových trhů | Hlavní americké indexy | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | Unilever | Kongres | Demokraté | Domácnosti | Spotřebitelská nálada | Nákup aktiv | Německý akciový index | Dávky v nezaměstnanosti | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Silná rezistence | Index spotřebitelské nálady | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciál | Allianz | Karanténa | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Solidní růst | Schodek | Údaje | Mexiko | ETF portfolio | Eni | Opatření proti šíření koronaviru | UnitedHealth Group | CBS | Ekonomické oživení | WMT | Více peněz | Microsoft Corp | Úspory | Procter & Gamble | Malé podniky | Colorado | Nizozemsko | Reddit | Debata | Spotřebitelská nálada v Německu | Posílení | Joe Biden | 3M | Shell | Zaměstnanci | Růst výnosů | Soudní dvůr | PEPSICO | Dlouhodobý trend | MSCI World | Dosáhnout zisku | Rekordní zisk | Dluhy | ONE | Merck KGaA | Merck | JD.com | Vakcína | Sektor služeb | CL | Spekulovat | Manažeři | Aktivity společnosti | Umělé inteligence | Hikvision | Spoluzakladatel | Vládní pomoc | Ekonomické zotavení | Pronájem nemovitosti | JDE | Společnost Warner Music | Index akcií | Unie | ČR | Koronavirové pandemie | Výrobce aut | Rozhodnutí FOMC | Výrobní PMI | PEPP | Čínská internetová firma | Internetová firma | Vedení společnosti | Waymo | Square | Býčí trend | Sanofi | Stimulační balík | Rostoucí trend | Covid | Index průmyslové výroby | Nové žádosti o podporu | Akcie Coca-Cola | Novavax | Ant | Epic Games | Sony Corp. | Japonská společnost | E.ON | Johnson & Johnson | Úspěchy | Ocenění | Růst tržeb | Kanye West | Ceny | Verizon Communications | Technologické společnosti | Softwarový gigant | Akcie těžařů | Silvercorp Metals | Zlatá horečka | Konkurenční společnosti | Čínská společnost | Důvěra | Ant Group | Program skupování aktiv | Skupování aktiv | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Pokles tržeb | Air Liquide | Počet akcií | Coca-Cola | Výrobní sektor | Výrobní index | SPAC | Akcie SPAC | Badger | Inspirace | Nvidia | Universal Music | Zhoršení pandemie | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Diverzifikovat | Grubhub | Biden | Vinci | Česká republika | AEX | Naspers | Walgreens | Akciové portfolio | Akcie Sony | Intel | Investice do solární energie | Solární energie | Akcie First Solar | FSLR | First Solar | Pandemický program | CSCO | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Klesající dolar | Zprávy o vakcíně | Pinduoduo | China Telecom | China Mobile | Nová vakcína | Snižování cel | Akcie spoločnosti | Proražení | Tesco | Investice do vody | AQUA | Akcie Evoqua Water (AQUA) | Akcie Evoqua Water | Evoqua Water (AQUA) | Evoqua Water | XYL | Akcie Xylem (XYL) | Xylem (XYL) | Akcie Xylem | AWK | Akcie American Water Works Company | American Water Works Company (AWK) | American Water Works Company | Badger Meter | KSB | Lindsay | Pure Cycle | Suez Environment | Veolia Environment | Xylem | GME | GameStop | Akcie Airbnb | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | ABNB | Očkování | Mutace koronaviru | Nová mutace koronaviru | Krizový balík | Burzovní prázdniny | Očkování proti covidu-19 | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | Stimulační balíček | Carnival | Volby v Georgii | Akcie Prosus | JD | USCBC | Philips | Akcie Gamestop | KFC | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Velké investiční fondy | Express | SWKS | Skyworks Solutions | Prázdná firma | HAS | Anheuser-Busch inBev | Zinek | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Akcie Amazon.com | Akcie Carnival | Akcie Just Eat Takeaway | Just Eat Takeaway | Tyson Foods | Akcie Tyson Foods | Dynatrace | Akcie Dynatrace | Akcie Euronext / Nasdaq | Akcie Euronext | Euronext / Nasdaq | Flow Traders | Akcie Flow Traders | Akcie Silvercorp Metals | Spotify | Akcie Spotify | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Akcie spoločnosti Vivendi | VIV | VIV.FR | Kering | Special Purpose Acquisition Companies | Air | Herní průmysl | Anghami | Společnost Anghami | Akcie společnosti Microsoft | Banco Santander | Dlouhodobý investor | Aleš Hála | Trh s videohrami | Odvětví v ekonomice | Graf indexu Nasdaq | Vítězný přístup | Verizon | Comcast | Santander | Goldman Sachs Group | London Stock Exchange Group | MSCI Inc | SAIC | Konkurence | Prodej | Morrisons | McDonald's | Jak profitovat | Jak čelit konkurenci | Streamovací společnost | Zvýšení podílu Netflixu | Společnosti Netflix | Finanční záchranný kruh | Konkurenti Netflixu | Podnikání Netflixu | Rozšíření podnikání | Parrot Analytics | Největší rizika | SAIC Motor | Iberdrola | Walgreens Boots Alliance | Odvětví | Azure | SSE Composite Index | HICP | KBC Group | Koninklijke Ahold Delhaize | Index Russell | Home Depot | CRH | Společnosti | Opatření | Airbus SE | Nahrávací firma | Firma UMG | UMG | Nahrávací firma UMG | Největší nahrávací společnost | Universal Music Group (UMG) | Vstup UMG na burzu | Sony Music | Taylor Swiftová | Lady Gaga | Justin Bieber | Rolling Stones | Mediální skupina | Skupina Vivendi | Oživení hudebního průmyslu | Amsterdam | Největší nahrávací společnost na světě | BNP | Gamble | Allianz SE | Společnost | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Lockdowny
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Pozice | Reuters | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | ROCE | FXstreet | Euro

Předchozí klíčová slova

Solo Capitals
SOLODOOR
Soloy Helicopters
Solt Corp.
Solt Corp.Ltd
Solus Alternative Asset Management
Solution Invest
Solution Marketing Online Limited
Sonja Laud
Sono Motors

Následující klíčová slova

Sony Corp.
Sony Music
Sony Music Entertainment
Sophos
Soros Fund Management
Sorosův malajský útok
Soros v Davosu
Sorrento Therapeutics
Sorrento Therapeutics Inc.
Sortino ratio
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
BidAskBit vanoce
Potvrďte prosím... Zavřít