Úterý 29. září 2020 22:29
reklama
XTB evolution
reklama
Admiral spread new
reklama
RoboMarkets webinare

Klíčová slova - Nejlepší akcie

img

Akcie Nikola Motor – sen Trevora Miltona o dokonalém elektrickém nákladním voze se rozplynul

29.09.2020 Společnost Nikola upoutala nedávno pozornost mnoha investorů a obchodníků. Akcie výrobce kamionů poháněných vodíkovými články a elektrického pickupu vystřelila raketovým tempem směrem nahoru. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se trend měl v nejbližší době otočit. Objevte příběh za společností, které se začíná přezdívat „nová Tesla“.
img

Prodeje nových domů v US rekordně rostou. Goldman Sachs snižuje odhad růstu HDP o polovinu

25.09.2020 V pondělí novozélandská premiérka Jacinda Ardernová oznámila, že vláda ruší veškerá opatření proti koronaviru. Premiérka však upozornila obyvatele, aby i nadále byli opatrní a dodržovali hygienická pravidla. Zrušení opatření se však nebude týkat největšího novozélandského města Auckland.
img

Do jakých akcií investovat v současné situaci?

24.09.2020 Většina investorů byla příchodem koronaviru na konci února ohromena. Akciové trhy dlouhodobě zažívaly období prudkého nárůstu, o kterém nic nenasvědčovalo, že by měl skončit. Nicméně většina burz o měsíc později poklesla přibližně o 35 %. Následovalo prudké zotavení, během kterého ceny mnoha akcií již posílily z březnového minima o více než 70 %.
img

FED plánuje nákup cenných papírů. Očekává rychlejší oživení US ekonomiky i snížení nezaměstnanosti

18.09.2020 Člen bankovní rady ČNB Vojtěch Benda v pondělí konstatoval, že zatím není potřeba více uvolňovat měnou politiku, jelikož opatření proti druhé vlně epidemie nebudou tak drastická jako na jaře. Benda také naznačil, že není rozumné v této době snižovat daně.
img

Akcie NIO – Nový leader elektromobility?

17.09.2020 Akcie NIO působivě posiluje. Chvíli to vypadalo, že čínský výrobce elektromobilů zbankrotuje, ale společnost následně povstala z popela jako fénix. Stále více společností se aktivně soustředí na výrobu elektromobilů. Tesla je stále favoritem na trhu, ale protože cena jejích akcií během velmi krátké doby extrémně posílila, investoři hledají levnější alternativy. Je NIO novým vyzyvatelem Tesly o prvenství na trhu s elektromobily?
img

Guvernérka ECB: Evropská ekonomika zažívá silnou obnovu. HDP eurozóny propadlo v Q2 „pouze“ o 17,7 %

11.09.2020 V pondělí byly burzy ve Spojených státech i Kanadě zavřené kvůli svátku práce. Tedy jsme se ani nedočkali nějakých významných fundamentálních zpráv. Za zmínku však určitě stojí zveřejnění obchodní bilance z Číny, ze které vyplynulo, že v srpnu čínský vývoz vzrostl meziročně o 9,5 %. U dovozu však došlo opět k poklesu, a to o 2,1 %. Přebytek obchodní bilance se z červencových 62,33 mld. USD snížil na 58,93 mld. USD.
img

17 investičních a finanční pojmů, které musí znát každý úspěšný investor

11.09.2020 Finanční páka, likvidita, kapitálový trh, cenné papíry, podílové fondy, volatilita. Ze začátku může být záplava termínů a pojmů pro nového investora ohromující. Začátky bývají náročné, a proto jsme připravili tento článek, který má pomoci začínajícím investorům lépe se orientovat v základních investičních a finančních pojmech, zkratkách a výrazech.
img

Austrálie poprvé od r. 1991 v recesi. Nezaměstnanost v USA prudce klesla na 8,4 %

04.09.2020 Hrubý domácí produkt Itálie zaznamenal ve druhém čtvrtletí meziroční pokles o 12,8 %. Mezikvartálně dokonce HDP pokleslo o více než 17 %. Jedná se tak o nejhorší propad od doby, kdy se v Itálii tento údaj měří (1960). Podle předběžných odhadů se inflace v eurozóně v srpnu snížila o 0,2 %. Spotřebitelské ceny tak poprvé klesly od roku 2016. Podle analytiků by kvůli poklesu inflace mohla ECB přikročit k ještě více uvolněné politice.
img

Akcie Alphabet – 5 neuvěřitelných faktů o Googlu

02.09.2020 Společnost Alphabet (GOOGL) není jen hlavním hráčem na poli internetu, má ve svých plánech mnoho dalších vysoce zajímavých projektů. Stále více lidí používá internet a Google je jednoznačným vítězem mezi vyhledávači. Společnosti se daří vydělávat spoustu peněz prodejem reklamy. Mimo jiné.
img

Rekordní propad americké ekonomiky o 31,7 %. Fed oznamuje agresivní inflační strategii

28.08.2020 Prodloužení programu Antivirus. Česká vláda schválila prodloužení programu Antivirus do konce října. Tento program je určen na podporu firmám i zaměstnancům před propouštěním. Původně měl program platit jen do konce srpna.
img

Rekordní pokles švýcarské a americké ekonomiky. Výsledky online zasedání centrálních bankéřů

28.08.2020 Prodloužení programu Antivirus. Česká vláda schválila prodloužení programu Antivirus do konce října. Tento program je určen na podporu firmám i zaměstnancům před propouštěním. Původně měl program platit jen do konce srpna.
img

Long signál na akcie Airbus Group (AIR)

26.08.2020 Výrobce letadel byl těžce zasažen koronavirovou krizí. V letošním roce společnost očekává výrazný pokles tržeb a zisků, což se již jasně odráží v ceně akcií. Z technického hlediska však existuje opět důvod pro určitou důvěru. Na grafu došlo nedávno k proražení konsolidační formace.
img

Koronavirus je hrozbou pro stabilitu finančního systému, tvrdí Powell

21.08.2020 Klesající ceny v Německu. Dynamika cen průmyslových výrobců meziročně klesly o -1,7 % oproti červnovým -1,8 %. Hlavním důvodem poklesu byly klesající ceny energii. Meziměsíčně zaznamenaly růst o 0,2 %, trh očekával 0,1 %.
img

Investice do vodíku – Nejlepší vodíkové akcie roku 2020

20.08.2020 Vodíkové akcie jsou stále populárnější a jejich ceny rostou. Lidstvo dlouhodobě hledá čistší alternativy k běžným fosilním palivům. Už nějakou dobu se vodík využívá v mnoha průmyslových odvětvích, avšak od doby, co se stal novým potenciálním palivem pro automobily, může dojít k raketovému růstu jeho poptávky. Vodíkové akcie jako forma investice do vodíku se stávají stále zajímavější.
img

Long signál na ETF: iShares Healthcare Innovation ETF (HEAL)

19.08.2020 Současná krize ovlivňuje zejména biotechnologický, farmaceutický a zdravotnický sektor. Není divu, že zdravotnický ETF nechal svá únorová maxima daleko za sebou a pohybuje se nyní v okolí ročního maxima. Z technického hlediska je tento sektor v jasném vzestupném trendu.
img

Dobré zprávy z USA: produktivita roste, nezaměstnanost skokově klesá

14.08.2020 Produktivita v USA nad očekávání. V druhém kvartálu produktivita práce v USA rostla nad očekávání, a to o 7,3 % v ročním vyjádření. Trh očekával pouze o 1,5 %. Jedná se o nejsilnější růst produktivity za posledních 11 let.
img

Skvělá příležitost: podhodnocené akcie s vyhlídkou oživení v roce 2020

14.08.2020 Najít akcie, které se po prudkém poklesu rychle zotaví, může být komplikovanější, než se na první pohled zdá. Jednoduše nakupovat akcie, jejichž hodnota prudce poklesla, v naději, že se cena znovu zotaví, je velmi riskantní.
img

Long signál na akcie Intel (INTC)

12.08.2020 Výrobce čipů dlouhodobě bojuje s hlavním konkurentem AMD o prvenství na trhu. Problémy s kvalitou a zpoždění ve vývoji nyní způsobily, že společnost Apple zrušila dlouhodobé partnerství s Intel a instalovala do svých počítačů vlastní procesory. I přes dobré čtvrtletní údaje jsme na grafu INTC evidovali prudký gap směrem dolů. Nyní se zdá, že se vytváří nové silné dno.
img

Trump chce zakázat čínský TikTok. ČNB vidí zotavení ekonomiky až v 2022

07.08.2020 Aktivita zpracovatelského sektoru ve Spojených stech zaznamenala v červenci nejvyšší tempo růstu za téměř jeden a půl roku, když index aktivity ve zpracovatelském sektoru vzrostl z 52,6 bodu na 54,2 bodu a druhý měsíc za sebou se tak nachází nad padesátibodovou hranicí, která odděluje růst aktivity od poklesu.
img

Netflix – 5 zajímavostí o největší online streamovací platformě na světě

06.08.2020 Akcie Netflix masivně profitovala z koronavirové krize. Kvůli plošným lock-downům se lidé hromadně obrátili k online zábavě jako videohry a právě streamovací služby, jako je Netflix. Cena akcií společnosti Netflix se od svého březnového minima téměř zdvojnásobila, následně však zaznamenala 10 % korekci.
img

Nejlepší čínské akcie a ETF v roce 2020

05.08.2020  Při slovním spojení „investování v Číně“ stále  mnoho investorů cítí mrazení v zádech. Obrovská z...
img

Long signál na akcie Facebook (FB)

05.08.2020 Giganta v oblasti sociálních médií Facebook, který provozuje mimo jiné platformy WhatsApp a Instagram, pravděpodobně není potřeba nikomu představovat. Společnost vydělává své peníze téměř výhradně z reklamy. V červenci se Facebook musel potýkat s reklamním bojkotem řady velkých klientů. Na cenu akcie to však nemělo tak velký dopad. Nedávno publikované čtvrtletní výsledky výrazně předčily očekávání analytiků.
img

Do jakých nerostných surovin investovat v roce 2020?

30.07.2020 Mnoho investorů chce profitovat nejen z rostoucích cen akcií, ale také ze vzestupných trendů u ceny komodit. Kromě toho byly drahé kovy vždy považovány za zajištění proti inflaci. To je jeden z hlavních problémů, zejména v době krize a nízkých úrokových sazeb.
img

Short signál na akcie British Petrol (BP)

29.07.2020 S cenovou ztrátou přibližně 27 procent během šesti měsíců je ropná akcie v mnohem lepší pozici než na svém minimu v březnu letošního roku. Úroveň před krizí však není zdaleka dosažena. Trend se momentálně nachází těsně pod EMA-50, což je zajímavá situace pro otevření krátké pozice. Žádný jasný prodejní signál jsme však zatím nedostali.
img

5 nejlepších FinTech akcií roku 2020

26.07.2020  FinTech (Financial Technology) je oblast, která se v posledních letech stává stále důležitější. Jedná se o se...
img

Úroveň inflace ČNB neznepokojuje. Evropa dostane 750 mld. EUR na obnovu ekonomik

24.07.2020 Guvernér České národní banky Jiří Rusnok v pondělním rozhovoru pro Právo zopakoval, že měnová politika je dle jeho názoru na správné úrovni. Současnou úroveň inflace guvernéra neznepokojuje, jelikož očekává na začátku příštího roku její návrat zpět k dvouprocentnímu cíli.
img

Investice do zlata – nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2020

24.07.2020 Akcie těžařů zlata jsou mezi investory velmi oblíbené. Zlatý trend dlouhodobě nedosahoval dobrých výsledků, ale od roku 2019 se situace změnila a býci přebrali kontrolu. Akcie těžařů zlata mohou nesmírně profitovat z nové zlaté rally. V následujícím článku se podíváme na vše, co potřebujete jako investor vědět o zlatě a představíme vám nejzajímavější zlaté akcie pro rok 2020.
img

Investice do stříbra – nejlepší akcie těžařů stříbra v roce 2020

23.07.2020 Vzácné kovy byly od krize COVID-19 ve středu zájmu mnoha investorů a po letech bočního pohybu jsme opět zaznamenali rostoucí trendy. Akcie těžařů stříbra a zlata se v posledních měsících vyvíjely velmi pozitivně. Hlavním důvodem je fakt, že investoři, kteří reagovali na prudký pokles globálního růstu v důsledku pandemie COVID-19, považují drahé kovy za tradičně bezpečná útočiště.
img

Čínská ekonomika roste nad očekávání. V USA se zhoršuje nálada

17.07.2020 Čína opět roste. HDP Číny v Q2 letošního roku vrostlo meziročně o 3,2 %. Trh očekával pouze 0,8 %. Po propadu 6,8 % v Q1 se tak ekonomika navrátila k růstu. Hlavní podíl na změně měly pravděpodobně vládní výdaje, soukromá spotřeba naopak stále zůstává utlumená – za loňským rokem zaostává o 11,4 %. Domácnosti tíží kromě viru i na Čínu vysoká nezaměstnanost na hodnotě 5,8 %.
img

OTC obchodování – příležitosti a rizika Over-The-Counter trhů

17.07.2020 Over-the-counter obchodování, také známé jako OTC obchodování, se týká transakcí, které nejsou prováděny na oficiální burze. Co přesně znamená OTC obchodování a jaké jsou jeho výhody a nevýhody? V následujícím článku se dozvíte vše, co potřebujete vědět o OTC obchodování.
img

Investice do robotiky a umělé inteligence: nejlepší robotické akcie v roce 2020

16.07.2020 Investování do robotických akcií je stále populárnější. Přestože robotika není ještě vyloženě součástí našich každodenních životů, roboti jsou stále důležitější v odvětvích, jako je letecký, automobilový, lékařský a potravinářský průmysl. Jaký vývoj probíhá v tomto odvětví? A které robotické akcie jsou momentálně zajímavé? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o megatrendu robotiky a představíme vám nejperspektivnější akcie z tohoto ekonomického sektoru.
img

Long signál na akcie Boeing (BA)

08.07.2020 Kromě leteckých společností v posledních několika měsících značně trpěli zejména výrobci letadel Boeing a Airbus. Celkově vzato cena akcií od února do března ztratila přes 70 % své hodnoty. Teprve po vytržení z konsolidace v polovině května mohli býci znovu vytvořit určitý nákupní tlak. Klesající trend byl tak jasně zastaven.
img

Nezaměstnanost v eurozóně stále roste. Přes 12 mil. lidí nemá práci

03.07.2020 Spolkový sněm v pondělí snížil daň z přidané hodnoty v Německu u vyšší sazby z 19 % na 16 %. U nižší sazby došlo ke snížení z 7 % a 5 %. Německá vláda se tímto snaží podpořit skomírající výdaje domácností. Podle německého ministra zahraničí Heiko Maase vztahy USA a Německa v posledních letech zaznamenaly ochlazení především kvůli obchodu, výdajům na obranu a energetické infrastruktuře.
img

10 nejstabilnějších akcií: kvalitní akcie, které můžete držet navěky

03.07.2020 Dlouhodobá akumulace aktiv – nejúčinnější forma investování, kterou preferuje jeden z nejznámějších světových investorů – Warren Buffett. Ten prohlásil, že nejlepší investiční horizont je „na věky“. Buffet napsal v roce 1988 dopis akcionářům své investiční společnosti Berkshire Hathaway, ve kterém konstatoval: „Když vlastníme akcie ve vynikající společnosti s vynikajícím managementem, pak naše preferovaná doba držení je navždy „.
img

Nejlepší akcie herních vývojářů roku 2020

02.07.2020 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Dnes prakticky není možné představit si naši společnost bez digitálních her. Mezi mladšími generacemi se jedná o stále populárnější aktivitu. Od příchodu internetu se hry nesmírně rozrostly, protože hráči mohou hrát společně z pohodlí svého domova.
img

USA se blíží do recese. Dopady koronaviru jsou tvrdší než se očekávalo

26.06.2020 USA se blíží do recese. Pokles HDP americké ekonomiky v Q1 potvrzen, a to mezičtvrtletně o 5 %. Jedná se nejvýznamnější pokles od Q4 roku 2008, tehdy došlo k poklesu o 8,4 %. V Q2 se očekává výraznější pokles, a to až na neuvěřitelných 20 %. Podle předstihových indikátorů PMI však dochází k výraznému zlepšení, v Q3 by mělo docházet k oživování americké ekonomiky.
img

Long signál na akcie Lululemon (LULU)

24.06.2020 Lululemon Athletica je americká sportovní společnost. Kromě tepláků, košil, plaveckých oděvů nebo sportovního oblečení prodává Lululemon také řadu doplňků, jako jsou rohože na jógu, sportovní tašky, vlasové pásky nebo láhve na pití. Akcie během krize COVID-19 prokázaly sílu. Nedávno bylo dosaženo nového historického maxima. Nyní po tomto silném pohybu čekáme na zpětný pohyb k EMA-20.
img

Long signál na akcie Facebook (FB)

24.06.2020 Akcie americké společnosti pro sociální média si během posledních měsíců vedly dobře. Po prudkém propadu cen v březnu se býci pomalu začali vracet do hry. První vyšší minimum na začátku dubna dalo investorům dobrý signál k možnému vzestupnému trendu. Poté, co trend překonal linie EMA-20 a EMA-50 je cesta nahoru pouhou otázkou času.
img

Tržby firem v USA rekordně rostou. Podnikatelé hlásí zlepšení aktivit

19.06.2020 Agentura Reuters v pondělí informovala, že německá vláda uvažuje o navýšení dluhu o dalších 62,5 miliard eur, které využije na pokrytí nákladů spojených s podporou ekonomiky. Celkově by si tak Německo v letošním roce mělo půjčit okolo 218 miliard eur.
img

Akcie Nikola Motor – strmé zhodnocení akcí výrobce elektrických nákladních automobilů

18.06.2020 Společnost Nikola upoutala nedávno pozornost mnoha investorů a obchodníků. Akcie výrobce kamionů poháněných vodíkovými články a elektrického pickupu vystřelila raketovým tempem směrem nahoru. Nic zatím nenasvědčuje tomu, že by se trend měl v nejbližší době otočit. Objevte příběh za společností, které se začíná přezdívat „nová Tesla“.
img

Nejhorší pokles globální ekonomiky za 100 let. Sazby na nule do 2022

12.06.2020 Nezaměstnanost v US v týdnu do 6. června v souladu s očekáváním. 1,5 mil. nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti splňuje klesající trend, avšak jedná se stále o dvojnásobný počet oproti krizi z let 2008/2009. Pokračující žádosti o podporu v nezaměstnanosti se drží po 21 mil.
img

Investice do marihuany – Nejlepší konopné akcie a ETF v roce 2020

12.06.2020 Akcie marihuany patří od poloviny roku 2017 na burze mezi absolutní fenomény. Není divu, protože ve stále více regionech světa je konopí legalizováno, stále více států USA marihuanu postupně legalizuje. V Evropě řada států zlegalizovala marihuanu pro lékařské účely.
img

Long signál na akcie NVIDIA (NVDA)

10.06.2020 NVIDIA je předním výrobcem grafických čipů, tzv. GPU. Tyto procesory mají řadu využití – primárně v herním průmyslu, digitálním zpracování obrazu, internetu, průmyslovém designu, a v autonomních vozidlech. Po panickém prodeji se akcie rychle zotavily a cena se zvýšila na nové historické maximum. Pokles zpět k EMA-20 a následné odražení by nabídly vhodnou příležitost k nákupu této silné akcie.
img

Long signál na akcie AMD (AMD)

10.06.2020 Advcanced Micro Devices je globální poskytovatel integrovaných obvodů pro PC a počítačové sítě. Grafické karty vyvinuté společností AMD jsou využívány v konzolích i v počítačích. Po krátkém propadu během koronavirové krize se trend rychle zotavil a pokusil se dobýt nová historická maxima. Pokus selhal a cena klesla zpět na EMA-50.
img

3 nejlepší akcie big data a umělé inteligence v roce 2020

05.06.2020 Objem dat, které lidstvo generuje a zpracovává roste raketovým tempem. Globální objem dat se za pouhé 2 roky více než zdvojnásobil. Nové technologie v oblasti získávání, zpracování a vyhodnocování dat pomáhají společnostem ve všech průmyslových odvětvích získat větší ekonomické výhody z této obrovské záplavy informací.
img

Nečekaný růst zaměstnanosti. USA vytvořilo 2,5 mil. pracovních míst

05.06.2020 Dle statistik US ekonomika v květnu vytvořila 2,5 mil. nových pracovních míst. Míra nezaměstnanosti se tak dostala na 13,3 %. Trh očekával ztrátu až 8,3 mil. pracovních míst a míru nezaměstnanosti 19,5 %. Růst zaměstnanosti v květnu byl nejvyšší v US historii od roku 1939.
img

Nejlepší bitcoinové a blockchainové akcie roku 2020

04.06.2020 Bitcoin je fenomén posledních let, který se dá s trochou nadsázky přirovnat ke zlaté horečce v 19. století. Nicméně splasknutí bitcoinové bubliny v roce 2018 mnoho investorů odradilo od přímého investování do Bitcoinu. Jaké jsou možnosti investice do bitcoinu v roce 2020? V následujícím článku rozebereme společnosti, které mohou nepřímo profitovat z potenciálního nárůstu hodnoty Bitcoinu a dalších kryptoměn.
img

Německo je v recesi. Ekonomická aktivita v USA zaznamenala prudký pokles

29.05.2020 Spolkový statistický úřad v pondělí zveřejnil, že se německá ekonomika v prvním čtvrtletí propadla v porovnání s předchozím měsícem o 2,2 %, což byl největší pokles od finanční krize v roce 2009. V předchozím čtvrtletí klesla ekonomika Německa o 0,1 % a nyní se tedy nachází v recesi.
img

Nejlepší akcie a ETF na indickém trhu v roce 2020

29.05.2020 Indie je rozvíjející se ekonomikou s obrovským potenciálem. Pro mnoho investorů je indická ekonomika stále neznámou oblastí, která však skrývá mnoho investičních příležitostí ale i specifických rizik.
img

Nejlepší blue chip akcie & ETF roku 2020

28.05.2020 Akciový trh má rád technické termíny. Přezdívky, parafráze a zkratky mohou být pro mnoho lidí nesrozumitelné. A mnoho investorů chápe tyto termíny špatně, protože jen samy o sobě často nevysvětlují, jaký význam se pod nimi skutečně skrývá.
img

Long signál na akcie Daimler (DAI)

27.05.2020 Akcie německých automobilek byly krizí tvrdě zasaženy. Zatímco ostatní ekonomické sektory se již dávno poměrně zotavily, tituly jako BMW, Volkswagen nebo Daimler stále zůstávají na nízkých hodnotách. Nicméně i trendy automobilových akcií již, zdá se, dorazily ke svému dnu.
img

Long signál na akcie Nike (NKE)

13.05.2020 Nike navrhuje, vyvíjí a prodává oblečení a sportovní vybavení. Společnost je jedním z největších prodejců sportovní obuvi a oblečení na světě. Akcie klesly během koronavirové krize z více než 105 USD na 60 USD. Trend se však poměrně rychle zotavil a jsme možná na začátku nového dlouhodobého vzestupného trendu.
img

Long signál na akcie Alphabet (GOOGL)

05.05.2020 Hlavní činností a zdrojem příjmu společnosti Alphabet je online reklama. Vlajkovou lodí společnosti je internetový vyhledávat GOOGLE. Společnost také vydělává peníze ze služby YouTube Premium, obchodu Google Play a cloudových produktů. Před panikou na akciových trzích v důsledku koronavirové pandemie byla společnost silná a stabilní. Cena Akcií v průběhu krize klesla na necelých 1000 USD. Následně se však silně zotavila.
img

Long signál na akcie Adobe (ADBE)

28.04.2020 S nárůstem o více než 25 % v posledním pololetí je společnost Adobe(symbol: ADBE – ISIN: US00724F1012 – měna: USD – burzy: NASDAQ, NMS, NYSE) jedním z předních hráčů na trhu. Z krizového výprodeje se akcie zotavila lépe než S&P 500. Poslední čtvrtletní údaje byly dobré a výhled je také pozitivní. Aktuální technický kurz nabádá k otevření dlouhé pozice.
img

Long signál na akcie Walt Disney (DIS)

21.04.2020 Společnost Walt Disney (symbol: DIS – ISIN: US2546871060 – měna: USD – burzy: NYSE, AMEX, ARCA, PHLX) je přední mezinárodní zábavní a mediální společnost, která je známá především svými filmovými produkcemi a provozování tematických parků Disneyland.
img

5 nejlepších ETF na Nasdaq 100

21.04.2020 Americký index Nasdaq 100 zahrnuje nejdůležitější a největší společnosti kótované na americké počítačové burze NASDAQ pod jednou střechou. Mezi investory na celém světě je Nasdaq 100 vnímán jako symbol silných a progresivních společností, jejichž akcie v průběhu let generovaly obrovské zisky.
C:\fakepath\akcie1.png

Nezabudnime na výsledkovú sezónu

17.04.2020 Viac ako výsledky firiem za posledný kvartál sa pozornosť upiera na koronavírus a jeho dopady. Práve teraz môžu byť výsledkové reporty oveľa dôležitejšie ako za normálnych okolností. Tie nie sú iba o číslach ale aj o slovách, ktoré tieto čísla sprevádzajú.
img

Short signál na akcie Royal Dutch Shell (RDSA)

14.04.2020 Spolu s leteckými společnostmi patří ropné akcie k nejvíce poškozeným od začátku krize. Na příkladu Royal Dutch Shell (ISIN: GB00B03MLX29 – symbol: RDSA – měna: EUR) lze ilustrovat, jak drasticky byly tyto akcie zasaženy. Od lednového maxima oslabily akcie RDSA o více než 60 %.
img

Po „FANG“ přichází „DAWN“ – nejlepší akcie po koronavirové krizi

14.04.2020 Krize vyvolaná pandemií koronaviru otřásla globální ekonomikou. Celá ekonomická odvětví byla zmražena a mnoho velkých i malých společností je nyní v obtížné situaci.
img

Nejlepší akcie 4. průmyslové revoluce – investujte do společností budoucnosti

02.04.2020 Jaké scénáře jsou myslitelné a jak se mohou investoři adaptovat na aktuální tržní situaci? Investice do dlouhodobých růstových trendů, jako je cloud a umělá inteligence, nabízejí příležitosti k dobrým investicím. Krize okolo pandemie koronaviru doslova otřásla akciovými trhy v základech. V následujícím článku se podíváme na aktuální vývoj na finančních trzích.
img

Nejlepší technologické akcie roku 2020

01.04.2020 Investice do technologických akcií byly po celá desetiletí fascinující a mnoho z těchto společností stálo v tomto tisíciletí opakovaně na stupních vítězů. Společnosti zabývající se technologiemi nejen změnily naše každodenní životy, ale také přinášely skvělé výnosy na akciovém trhu.
img

Akcie, které profitují z koronaviru

28.02.2020 Koronavirus způsobuje spoustu nepokojů nejen na finančních trzích. Ačkoli akciové indexy jsou virem silně postiženy, existují i společnosti, které z paniky ohledně koronaviru profitují.
img

20 nejlepších světových akcií roku 2020

31.01.2020 Investoři neustále hledají ty nejlepší akcie. Výběr těchto akcií je však často komplikovaný a je potřeba sledovat spoustu proměnných, abyste vybrali ty nejlukrativnější společnosti.
img

Nejlepší akcie 4. generace – investujte do nové éry umělé inteligence

14.06.2019 Rostoucí digitalizace ekonomiky vede k vážným změnám, zejména ve výrobě, a má obrovský dopad na moderní pracovní svět. Stále více výrobních procesů je digitalizováno moderními IT systémy, takže mohou být provozovány automatizovaně a pokud možno co nejvíce autonomně.
img

Stříbro v roce 2019 – navrátí se býčí trend?

10.05.2019 Může stříbro v roce 2019 zažít silný nárůst, jako tomu bylo v letech 2008 a 2011, kdy se jeho hodnota více než zpětinásobila? Nebo medvědi přeruší pokus o dokončení uptrendu a zisky můžeme očekávat v krátkých pozicích?
img

3 nejlepší akcie herních vývojářů v roce 2019

09.04.2019 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Z řady počítačových her se stal regulérní sport, který má své celebrity, šampionáty s cenami v řádech milionů USD a miliony fanoušků po celém světě.
img

Investice do stříbra: Nejlepší akcie těžařů stříbra v roce 2019

12.02.2019 Stříbro je mezi investory tradičně velmi populární komoditou. Nyní, když turbulence na světových akciových trzích opět nabírají na síle, se investoři tradičně uchylují k drahým kovům jako k bezpečným přístavům v době nejistoty. Investice do stříbra určitě nepatří mezi minoritní typ investování.
img

Nejlepší akcie evropských Prasátek

29.01.2013 Podívali jsme se na nejlepší akcie evropských Prasátek – PIIGS, tj. Portugalska, Itálie, Irska, Řecka a Španělska. Pro naše klienty jsme z těchto zemí zanalyzovali akcie, které jsou zahrnuty do indexu Stoxx 600 a vynechali finanční sektor. U finančních společností z těchto zemí se domníváme, že čísla z jejich účetnictví ještě nemusí plně odrážet realitu a potenciální rizika. Vycházíme z čísel, která jsou k dispozici na Bloomberg Terminalu.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Brexit | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | Disciplína | Stříbro | Akciové indexy | Akciový index | Fitch | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Británie | Spotřebitelská důvěra | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Bezpečný přístav | Měnová politika | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Španělsko | Apple | Evropské akcie | New York | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Podílové fondy | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Měnový trh | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | ADR | AMEX | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akumulace | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Bloomberg | Blue chip | Bod | Breakout | Bundesbank | Burza | Béžová kniha | CEO | CFD | CME | Cap | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Certifikáty | Close | Konsolidace | DAX | Derivát | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | ECB | EMA | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | Fed | Finanční deriváty | Finanční páka | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Large Cap | Fondy peněžního trhu | Futures | Fúze | G7 | Gap | Grafy | Hedging | High | IFO index | IPO | ISIN | Index DAX | Index spotřebitelských cen | Inflační cíl | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Likvidita | Long | MACD | MMF | Margin | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Osobní příjem | P/E | PTR | Peněžní trh | Platforma | Podílový fond | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Produktivita práce | Průmyslové objednávky | Pákový efekt | RRR | Rally | Rating | Ratingová agentura | Realizovat zisk | Repo sazba | Resistence | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Split | Spot | Spread | Stop-Loss | Support | Swap | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Uptrend | VIX | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warranty | Warren Buffett | ZEW index | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | Euro STOXX | Obchodování s cennými papíry | Goldman Sachs | Evropa | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Bank of America | Americký prezident | Saxo Bank | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Globální ekonomika | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Myšlení | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Zisk | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Komise pro cenné papíry a burzy | Ceny komodit | Zkušenosti | Panika | Deprese | Optimismus | Výsledky | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | New York Stock Exchange | Euronext | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Světová obchodní organizace | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | Index cen | Výrobní náklady | Index CPI | Makrodata | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | BTC | Donald Trump | Burzy | MultiCharts | Japonská centrální banka | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Centrální bankéři | Abenomika | Aktivum | Delta | EPS | Index | Likvidní | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Daimler | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Gazprom | Akcie Microsoft | Akcie Netflix | Akcie online | Akcie PayPal | Akcie RWE | Akcie Sanofi | Akcie Tesla | Akcie Tesla Motors | Aktuální cena ropy | Aktuální cena stříbra | Americká centrální banka | Americké dividendové akcie | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brent | Brokeři | CAC40 | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny stříbra | Ceny zlata | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Dlouhodobé investice | Dolar | Ekonomická krize | Ekonomický růst | Ekonomika Německa | Elektřina | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská banka | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční rizika | Fiskální rok | Fondy | Forexové obchodování | Forexu | Fortuna | GfK | Graf | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | HDP Číny | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investování do akcií | Investování do zlata | Investovat do zlata | Irsko | ISM | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak nejlépe investovat | EBay | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komoditní | Komoditní trh | Koupit akcie | Kurz ropy | Maďarsko | Makroekonomický kalendář | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Míra inflace | Nákup akcií | Nemovitosti | Nikkei 225 | Ninja Trader | Neuronové sítě | Obchodní platformy | Obchodování s nemovitostmi | Ocenění akcií | Online obchodování | OTC market | OTC trh | OTC trhy | PayPal | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Reuters | Roboti | Ropné vrty | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Sázky | Signály | Société Générale | SP500 | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stříbro jako investice | Surová ropa | Tesla Motors | Trh | Tržní hodnota | Tržní podíl | Twitter | Unce zlata | Velká Británie | Volkswagen | Vydělávání peněz | Vývoj akcií | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny zlata | Webináře | WTI | WTI ropa | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy online | Předpověď | Zisky | Tradeři | Finanční nástroj | ROIC | CNBC | ZEW | ING | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Put | Bill Gates | Buy | Čistý dluh | Elon Musk | EV | Hold | Indie | Jeff Bezos | Měď | Pink Sheets | Protistrana | Provozní marže | Redukce | REIT | ROCE | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | GDR | Převis | Cena / účetní hodnota | Cenová hladina | Over-the-counter (OTC) | Tržby | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Miliardář | Komise | Federální rezervní systém | Trader Workstation | Volby | Úspěšný investor | Know-how | Cukr | Vzdělání | Poradenská společnost | 1 milion | Burze | Penny stocks | Currency | Dividendové akcie | Graf EUR/USD | Investment | Penny stock | Markit | Bank of New York Mellon | Intesa Sanpaolo | Jackson Hole | KPMG | CNOOC | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | NATO | Barrick Gold | Sója | WACC | Bloomberg Terminal | Reporty | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Black swan | Brazílie | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Finanční systém | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Měnové riziko | Stock Exchange | Renminbi | Evropské banky | Měkké komodity | Dlouhé pozice | Fundamentální ukazatele | Yahoo Finance | Energie | Earnings | Podnikatelé | SEB | Limitní příkazy | KBC | BlackRock | Znalost | Přehled | Konzistence | Jádrový index | Volby v USA | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Bezpečné přístavy | Sázet | Bankovnictví | Finanční poradenství | Futures kontrakty | Swapy | Ekonomická aktivita | City | Nejistoty na trzích | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | Akcie těžařských společností | Glencore | Akcie bank | Xetra | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Algoritmus | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | AAA | Rating AAA | Walmart | Alibaba | Halliburton | Akcie Walmart (WMT) | Propad | Kryptoměny | Eurex | Index Nikkei | DAX30 | DAX30 CFD | FactSet | TradingView | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Fitch | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | PetroChina | Finanční injekce | Americké indexy | Historická maxima | Evropský trh | Nejistota | Stagnace | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Úvěrové krize | FTSE 100 | Baidu | Digitální měny | Blockchain | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Dluhové krize | Nízká volatilita | Prodejní signál | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | Bankéři | Bankéř | Poplatky | Nakupovat akcie | Držení akcií | Poptávka investorů | Britská vláda | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Dosahovat zisku | Odhady trhu | Automatické obchodování | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Hospodářská situace | Průzkum | Data z amerického trhu práce | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Velké zisky | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Očekávání analytiků | Index cen domů | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Návratnost investice | ExxonMobil | Alphabet | Aktuální cena | Konsenzus | Investice v Číně | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Zasedání americké centrální banky | Zpomalení ekonomiky | Obchodní pozice | Dánsko | Očekávání | Audi | Devizy | Morningstar | ex | Spekulativní investoři | Bitstamp | Tržní kapitalizace společnosti | Ruské akcie | Krize eura | ING Groep NV | Cena palladia | Vydělávat peníze | Breakout Trader | Obchodování ETF | André Kostolany | Veřejně obchodované fondy | Investiční specialista | Cena platiny | Palladium | Podnikové dluhopisy | Technologie blockchain | Investovat do Bitcoinu | BTC/USD | Multicharts | Měnové zajištění | Jerome Powell | LYNX Trading | BTCUSD | ETC | Investice do bitcoinu | Invesco | Ethereum blockchain | NEST | Lithium | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Vzácné kovy | TRON | Kobalt | Cena bitcoinu | Airbnb | Saxo | Obchodní války | FinTech | Investování do ETF | Očekávání investorů | Krypto | Bitcoiny | Lockheed Martin | Růstové akcie | PANW | Obchodní válka | Vývoj na finančních trzích | Profesionální investoři | Podniky | FINRA | Long signál | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Netflix (NFLX) | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Japonský akciový index | Čínský akciový trh | CSI 300 | Pokles ceny | Ekonomické krize | Graf indexu | ZISIF | Fond kvalifikovaných investorů | Short signál | RDSA | Royal Dutch Shell | HKD | Nové peníze | Použití finanční páky | FKI | Vývoj ceny bitcoinu | Signál na akcie | Marihuanové akcie | Hodnota amerického dolaru | Růst zisků | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Obchodované fondy | Bankomaty | Hodnota indexu | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Fidelity Investment | Majetek | Ukončení obchodní války | Obchodovat s akciemi | Obchodování na burzách | Vysoké zisky | Nakoupit akcie | Investice do palladia | Palladiové akcie | Obchodovat komodity | Akcie marihuany | Konopné akcie | Investice do marihuany | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | Rizikové akcie | PINS | Uber Technologies | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | Akciový stratég | Splácení dluhu | Obchodování platiny | Podmínky obchodování | Český průmysl | Akcie Walt Disney | NAGA | Jak na obchodování | Infineon | Infineon Technologies | AMS | Pokles kurzu | Tencent Holdings | Stav americké ekonomiky | NVDA | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Čínský trh | Volný čas | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Ropné akcie | Gazprom | NASDAQ 100 | Digitální daň | Defenzivní akcie | Maržové obchodování | Maržový účet | Růst ceny zlata | Farmaceutické akcie | Pokles cen | Ministerstvo obchodu | SIX | Konglomerát | Nové akcie | Zprávy z Německa | Indická ekonomika | Oživení ekonomiky | AMZN | Burzovní průvodce | Thyssenkrupp | Kapitálové výdaje | Kótování | Stříbrné mince | Prosus | Globální recese | Očekávání trhu | Vlastní akcie | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | UCITS | Finanční údaje | TeamViewer | iShares | GOOGL | Ceny palladia | Akcie Splunk | Internet of Things | Investujte do akcií | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Canopy Growth Corporation | Aphria | GW Pharmaceuticals | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Ochrana před inflací | Obchodní dohoda | Zlaté ETF | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Očekávané Earnings | Sestavování portfolia | Obchodujte | McKinsey | Akcie Pan American Silver (PAAS) | Pan American Silver | PAAS | ByteDance | TikTok | Huawei | Vlastní investice | Digitalizace | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Silné akcie | Hazard | MetaTrader 5 Supreme Edition | Deficit | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Káva | Politická situace | HDP v USA | Německá vláda | IOT | ČNB Jiří Rusnok | Objem | MSFT | Obchod | Cennější než zlato | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Obchodní dohody | Myšlenka | Analýza dat | Obrat trendu | Supreme Edition | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v USA | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Předseda představenstva | Slušné zisky | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq Composite | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Maloobchodní prodeje | Hlavní události | Inflace ČNB | Technické analýzy | Tesla Elon Musk | PEGI | SP500 CFD | UnitedHealth | Pfizer | Poradce Bílého domu | Růst cen | Studie | 4G | Vysoké riziko | Bilance | Index DOW | Generální ředitel | Rozvoj umělé inteligence | IPO Alibaba | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Lagardeová | Souhrnný index | Amazon | Machine learning | Nízké úrokové sazby | Úrok | Louis Vuitton | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | Průzkumy | Hong Kong | Legislativa | INTC | Intel (INTC) | Americká data | Walt Disney | Disney+ | 5G | Švýcarská ekonomika | SECO | Hospodářské záležitosti | Finanční rezervy | Evropští investoři | Automobilový sektor | Zveřejněná data | Dvojité dno | Nezaměstnanost v eurozóně | Globální trh | Konkurenti | Financovat | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | ADP | Investovat v roce 2020 | PLN | Na burze | Drahý kov | Propouštění | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Hospodářský výsledek | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Ceny potravin | Čínský vývoz | Šinzó Abe | Další rozvoj | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Celebrity | Sociální sítě | Problémy | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Pojišťovny | Total | Zasedání FOMC | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | ECB Christine Lagardeová | Plyn | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Newmont Mining | Fidelity National Information Services | FIS | Internetový gigant | Ford Motor | Americká automobilka | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Airbus | Goldcorp | Společnost Microsoft | Dieselgate | NN Group | Míra | RWE | Švýcarská společnost | Vivendi | Accor | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Nejistota kolem brexitu | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Vojtěch Benda | Evoluce | Automobil | AXA | Philadelphia Fed index | Fed index | Europoslanci | FedEx | FDX | Biotechnologické společnosti | Bankovní vklady | AAPL | MasterCard | FB | Snap Inc | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Nike | Dot-com | Uber | Aurora Cannabis | CanniMed Therapeutics | Ztráta | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Roční růst | Předsevzetí | Tripadvisor | Peter Navarro | Obchodní poradce Bílého domu | Obchodní poradce | Vývoj měnové politiky | Peking | Aktivita zpracovatelského sektoru | Americký index | Wirecard | Halving | Ceny dluhopisů | Ziskovost | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Černé labutě | Klesající trend | Dlouhodobí investoři | Silný support | Prodej automobilů | Američané | Návratnost | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Bitcoinové bubliny | Míra inflace v eurozóně | Stoupající trend | Dobrá data | Washington | Daimler | Micron Technology | Apache | O2 | Letecké společnosti | Velké trhy | Ministr zahraničí | Sodexo | Sezónnost | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Soukromí investoři | Ifo | Zemědělství | Rekordní maximum | Spolkový statistický úřad | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Nový rekord | Dividendový aristokrat | Podnik | Vyšší inflace | Bloky | Ukazatele | SAP | iRobot | iRobot (IRBT) | IRBT | Akcie iRobot | ČNB Vojtěch Benda | Velikost ztráty | Dobré zprávy | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Alibaba Group Holding | Ceny energií | Celková průmyslová výroba | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Krach | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Trump | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Prezident | Výsledkové sezóny | Koronavirus | Google | Samsung | WhatsApp | Instagram | Trhy | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | Íránský konflikt | Akcie Royal Dutch Shell | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | STNG | ConocoPhillips | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | American Express | Ratingová agentura Fitch | Většinový podíl | Virus | Pokles | Situace | Situace okolo koronaviru | Provozní zisk | Finanční ředitel | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Certifikace | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Boeing | Panika kolem koronaviru | Zpomalení růstu | Zlepšení | Dovednosti | Úsilí | Spekulativní kapitál | SBUX | BABA | Akcie v roce 2020 | Cyklické akcie v roce 2020 | Růstové akcie v roce 2020 | Investiční příležitosti v roce 2020 | 20 nejlepších akcií pro rok 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie BNP Paribas | Akcie CLP Resources | Akcie KKR & Co Inc | Akcie Cambria Automotive | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Brookfield Asset Management | Akcie Delta Airlines | Akcie Hornbach | Akcie ING | Akcie Alphabet | Akcie Liberty Global | Akcie Groupe FFP | Wubbe Bos | Akcie NN Group | Akcie Discovery Inc | Akcie Discovery | Akcie Klepierre | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | Dopady koronaviru | BP | Fresenius Medical | Adidas | Americká společnost | Taleb | Sazby beze změny | SEC | NFP | Americké ekonomiky | Formace technické analýzy | Obchodovanie | Medvědi | Spuštění bitcoinů | Galapagos | Biogen | Hospodářství Evropské unie | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Kukuřice | TWTR | Deutsche Telekom | Nemovitý majetek | Bez rizika | Dopad koronaviru | FinTech akcie | Nejlepší FinTech akcie | FinTech akcie roku 2020 | Akcie Hypoport | Akcie Fidelity National Information Services | Akcie Fidelity | Akcie SimCorp | SimCorp | Akcie Ingenico | Ingenico | NVAX | Akcie Novavax (NVAX) | Akcie Novavax | ALNOV | Akcie Novacyt (ALNOV) | Akcie Novacyt | Akcie Akcie Philips (PHIA) | Akcie Akcie Philips | PHIA | Vývoj ceny dluhopisů | Ekonomické recese | Index aktivity | Šéfka ECB | Caixin/Markit | Akcie Netflix (NFLX) | Haruhiko Kuroda | Toyota | Vývoj | Nižší sazby | Boj proti koronaviru | Nakoupit zlato | Guru | Akcie Microsoft (MSFT) | Vládní opatření | Výkyvy | Současná cena | Příležitost k nákupu | Nástroje měnové politiky | Obrovské ztráty | WP | Prudký pokles | Poradci | Aerolinky | Lufthansa | Indické akcie | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Royal Dutch Shell (RDSA) | Deficit státního rozpočtu | Mince | Profitovat | Čínský růst | Zadlužení čínské ekonomiky | Řízení čínských společností | Čínští technologičtí giganti | Technologičtí giganti | Nejdůležitější čínské indexy | Shenzhen Composite | Akcie Beijing Capital International Airport | Beijing Capital International Airport | Akcie Tencent | Tencent | CK Hutchison | Akcie Dongfeng Motor | Dongfeng Motor | Akcie Kweichow Moutai | Kweichow Moutai | CSI China ETF | CSI China | MSCI China | MSCI China ETF | ishares China | ishares China ETF | China ETF | Medvědí trend | Stimuly | Silný propad | Letectví | Pokles HDP | Masivní propad | Guvernér Rusnok | Tržby společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Allied Healthcare | AHPI | Allied Healthcare (AHPI) | Akcie Allied Healthcare | Šíření viru | Důležitý support | Prostor k růstu | Justin Trudeau | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Pád ceny | Hyundai | Automobilka | Pandemie COVID-19 | Historie | Čerpací stanice | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Získávání nových půjček | Onemocnění | Prudký pokles cen | Akcie Paypal (PYPL) | PYPL | Akcie Facebook (FB) | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Algoritmy | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | UNA | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | Kalifornie | Domácnosti | Asociace | Páka | Výrobce letadel | Hotovost | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Spoření | Dávky v nezaměstnanosti | Tým Admiral Markets | Dividendové výnosy | Záchranný balíček | Růst | United Airlines | American Airlines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Americká banka | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Potenciál | České vlády | Automobilový trh | Allianz | Propad HDP | Karanténa | Rozložení kapitálu | Nejlepší palladiové akcie | NILSY | Anglo American Platinum | Abbott Laboratories | E-commerce | Ekonomiky | US2546871060 | Společnost Walt Disney | Walt Disney (DIS) | Akcie Walt Disney (DIS) | Čtvrtletní pokles | Potenciál pro růst | Vzdělávací webináře | Slovensko | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | Akcie Amazon (AMZN) | Akcie Alphabet (GOOGL) | Alphabet (GOOGL) | Tencent (700) | Akcie Tencent (700) | Akcie Alibaba Group | Alibaba Group (BABA) | Akcie Apple (AAPL) | Microsoft (MSFT) | Hotelnictví | Růst nezaměstnanosti | Nezaměstnanost v USA | Průmyslové revoluce | Revoluce v technologii | Umělá inteligence | Investice do společností budoucnosti | 4. průmyslová revoluce | Cloud Computing | Internet věcí | Akcie Nvidia Corp | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Akcie Nvidia Corp (NVDA) | Závislost | Práce | Vyhoření | Výraznější pokles | Koronakrize | Společnost Unilever | Vláda USA | Podíl na trhu | Afrika | Model Y | Údaje | Výhled ratingu | Omyl | Ropný průmysl | ETF portfolio | Eni | Patenty | Prezident Vladimir Putin | UnitedHealth Group | Cestovní omezení | Dopady koronavirové krize | Oživení ekonomik | Nejsilnější růst | Extrémní nárůst | Nárůst nezaměstnanosti | CIA | Tajné služby | Španělé | FANG | DAWN | DAWN akcie | Akcie Domino’s Pizza | Akcie Domino’s Pizza (DPZ) | Domino’s Pizza | Domino’s Pizza (DPZ) | DPZ | Akcie Activision Blizzard | Akcie Activision Blizzard (ATVI) | ATVI | Activision Blizzard (ATVI) | Akcie Walmart | Walmart (WMT) | WMT | Activision Blizzard | Massachusetts | Více peněz | GB00B03MLX29 | Akcie Royal Dutch Shell (RDSA) | Short signál na akcie | Long signál na akcie | Premiér Justin Trudeau | Anglo American | Microsoft Corp | US Bancorp | Maloobchodní tržby v USA | IIPR | Innovative Industrial Properties | Úspory | Hospodářské oživení | BMO | AMC | Before market open | After market close | Market close | Market open | BMO - before market open | AMC - after market close | Procter & Gamble | Indikace | ZEW index ekonomického sentimentu | Colorado | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Měnový faktor | iShares Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 UCITS ETF | ComStage Nasdaq 100 UCITS ETF | Invesco NASDAQ-100 EUR Hedged UCITS ETF | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged - EUR | Amundi NASDAQ 100 UCITS ETF Daily Hedged | ESPN | Nizozemsko | Cenové pohyby | Soukromá spotřeba | Investiční tituly | Posílení | Zoom Video Communications | Větší pokles | ADBE | Akcie Adobe (ADBE) | Akcie Adobe | US00724F1012 | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Ryanair | Volvo | Propad exportu | Osobní výdaje | Shell | Výzkumná skupina | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | Tweet | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Fondy obchodované na burze | Růst výnosů | Federal Reserve | Vývoz | Australská ekonomika | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Ekonomické výhody | Akcie a dluhopisy | Dluhy | Průzkum KPMG | Podezřelé transakce | Akcie Nike | Akcie Nike (NKE) | Nike (NKE) | NKE | Technologický pokrok | ONE | Merck KGaA | Merck | Rekordní propad | Auta | Hlavní trendy | Konzistentní zisk | Prodej elektromobilů | Konsorcium | Sektor služeb | Ekonomická aktivita v USA | Digitální revoluce | Fujitsu | CL | Rally na stříbře | Moderna | Velikost fondu | Aktivity společnosti | Renault | Josh Frydenberg | Splunk | Umělé inteligence | Spoluzakladatel | JDE | Unie | ČR | Balíček na podporu ekonomiky | Costco | Salesforce | Koronavirové pandemie | Lukoil | Norilsk Nickel | Hertz | Výhody blue chips | Akcie Intel | Akcie Deutsche Börse AG | Akcie Deutsche Börse | Akcie Merck KGaA | Akcie Merck | Akcie ASML Holding | Akcie Schneider Electric | Akcie Chugai Pharmaceutical | Akcie Advantest | Akcie Daiichi Sankyo | iShares Dow Jones Global Titans 50 ETF | iShares Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | UBS ETF (LU) EURO STOXX 50 UCITS ETF (EUR) A | iShares China Large Cap UCITS ETF | Deka MSCI Japan Large Cap UCITS ETF | Spolkový sněm | Nissan | Indické ETF | Rizika a příležitosti v Indii | Příležitosti v Indii | Ekonomický růst v Indii | Franklin FTSE India ETF | iShares MSCI India ETF | Lyxor MSCI India ETF | Franklin FTSE India SKIPCP ETF | iShares MSCI India SKIPCP ETF | Lyxor MSCI India SKIPCP ETF | Vedanta | Infosys | Reliance Industries | PEPP | Plán obnovy ruské ekonomiky | Špatné zprávy | Vedení společnosti | Antivirus | Waymo | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Akcie AMD | Riot Blockchain | Square | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Big data | Alteryx | Cloudera | Domo | Elastic | MongoDB | New Relic | Oracle | Progress Software | Talend | Akcie big data | Rekordní pokles | Nikola | VectoIQ | Advcanced Micro Devices | Teorie černé labutě | Nikola Corporation | Období krize | Amyris | Arena Pharmaceuticals | Canopy Growth | Cara Therapeautics | Cronos | OrganiGram Holdings | APA | Pevninská Čína | Nevada | Akcie FAANG | Nestlé | Sanofi | Roční míra inflace | Podpůrné programy | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Negativní výhled | Covid | Druhá vlna pandemie | Analytické společnosti | Druhá vlna | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Nízké sazby | Nové žádosti o podporu | Akcie Wirecard | Google Pay | Ziskové marže | Fintech společnosti | eSports | eSports ETF | Online hry | Boom na trhu | Akcie Take Two Interactive | Take Two Interactive (TTWO) | TTWO | Akcie Electronic Arts | Electronic Arts (EA) | Akcie Abott Laboratoires | Akcie Allianz | Abott Laboratoires | Akcie Coca-Cola | Akcie Colgate-Palmolive | Akcie HDFC Bank | HDFC Bank | Akcie International Flavors & Fragrances | Akcie Nestlé | Akcie Medtronic | Medtronic | Akcie Thermo Fisher Scientific | Thermo Fisher Scientific | Jasný signál | E.ON | Johnson & Johnson | Tolerance rizika | Větší riziko | Zdroj příjmů | KPMG Global Automotive Executive Survey | NEXO | Silicon Valley | Ocenění | Šance | Peugeot | DS | Americký maloobchod | Růst tržeb | Investování do robotických akcií | Investice do robotiky | Historie robotiky | Druhy robotů | Umělá inteligence (AI) | Robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF a akcie | Nejlepší robotické ETF | LSEETF | iShares Automation & Robotics UCITS ETF | Akcie Cognex | Akcie Ocado Group | OCDO | Akcie iRobot (IRBT) | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Obchodování Over-the-counter | OTC Markets Group | Nevýhody OTC obchodování | Výhody OTC obchodování | American Depositary Receipt | American Depositary Receipt (ADR) | Verizon Communications | Technologické společnosti | Akcie těžařů | Akcie Wheaton Precious Metals | Wheaton Precious Metals | Akcie SSR Mining | SSR Mining | First Majestic Silver | Fortuna Silver Mines | Fresnillo | Hecla Mining | KGHM | MAG Silver | Silvercorp Metals | Životní úroveň | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Zlatá horečka | Akcie British Petrol (BP) | Akcie British Petrol | British Petrol (BP) | British Petrol | OMV | Vepřové maso | Agnico-Eagle Mines | Anglogold Ashanti | Barick Gold | Franco Nevada | Gold Fields | Kirkland Lake Gold | Royal Gold | Sibanye Stillwater | Nikl | Prognóza ceny zlata | Prognóza ceny stříbra | Prognóza ceny platiny | Prognóza ceny palladia | Prognóza ceny ropy | Komodity s LYNX | Akcie u LYNX | Komoditní akcie | Petroleo Brasileiro | Čínská společnost | Odhad růstu HDP | Důvěra | Obnovení růstu | Caixin | Výzkumy | WeCHat | Akcie Intel (INTC) | Podhodnocené akcie | Akcie Deutsche Lufthansa | Deutsche Lufthansa | Akcie Zalando | Zalando | Dobré zprávy z USA | Zprávy z USA | iShares Healthcare Innovation ETF | Healthcare Innovation ETF | HEAL | Signál na ETF | Pokles tržeb | Investice do vodíku | Ballard Power (BLDP) | BLDP | Ballard Power | Powercell Sweden | PCELL | Powercell Sweden (PCELL) | Akcie Plug Power | PLUG | Plug Power | Akcie Plug Power (PLUG) | Akcie Nel Hydrogen | Akcie Nel Hydrogen / Nel ASA | Nel Hydrogen / Nel ASA | Akcie Air Liquide | Air Liquide | Akcie Air Liquide (AI) | Adyen | Airbus Group | Akcie Airbus | Akcie Airbus Group (AIR) | Akcie Airbus Group | Coca-Cola | Výrobní sektor | Badger | Derivatový trh | Foreing Exchange | Mezinárodní měnový trh | Rentabilita | Price-to-Earnings | P/E poměr | Inspirace | Prezidentské volby v USA | Nvidia | Jošihide Suga | Snížení emisí | Akcie NIO | Nákup cenných papírů | Vodíkový pohon | Žádosti o podporu v USA | Nová Tesla
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Graf | Dolar

Předchozí klíčová slova

Nejhodnotnější americké automobilky
Nejchudší státy
Nejistota
Nejistota kolem brexitu
Nejistota na finančních trzích
Nejistota na trzích
Nejistota okolo Brexitu
Nejistoty
Nejistoty na finančních trzích
Nejistoty na trzích

Následující klíčová slova

Nejlepší biotechnologické akcie
Nejlepší blue chip akcie
Nejlepší broker
Nejlepší dividendové akcie
Nejlepší dluhopisové ETF
Nejlepší FinTech akcie
Nejlepší forex broker
Nejlepší forexové předpovědi
Nejlepší forex stránka
Nejlepší internetové akcie
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Odborné kurzy a semináře
Juniorská škola tradingu - Forex I-II
reklama
XTB evolution
Potvrďte prosím... Zavřít