Sobota 15. květen 2021 20:23
reklama
Dukascopy
reklama
Capital.com
reklama
Admiral Markets new demo

Klíčová slova - Investiční produkty

img

Dopad ruské politiky na světové trhy a českou ekonomiku

20.04.2021 Ruská politická scéna sklízí hořké plody minulých aktivit, přičemž nyní musí vysvětlovat své vojenské aktivity v blízkosti ukrajinských hranic a obvinění z přímé spojitosti s explozí v muničním skladu ve Vrběticích. „Rostoucí diplomatické napětí mezi Českem a Ruskem by nemělo výrazněji zasáhnout českou ekonomiku. V poslední dekádě dál klesal podíl českých vývozů do Ruska, a to ze zhruba 4 % v roce 2012 na necelá 2 % celkových vývozů dnes. Pokud by z jakéhokoliv důvodu došlo k výraznému poklesu poptávky Ruska po českém a evropském zboží (stejnému jako v roce 2009), byly by dopady rozpoznatelné pouze v nejexponovanějších odvětvích – na prvním místě u strojařů, výrobců kovů a v automotive,“ uvádí ve svém komentáři Richard Bechník, investiční analytik Fincentrum & Swiss Life Select.
img

Investování na burze v roce 2021: Velký návod, jak začít investovat!

10.03.2021 Investování na burze je jistě lákavou formou, jak zhodnotit své peníze. Každý z nás někdy slyšel o pohádkovém bohatství, ke kterému si někteří investoři přišli investováním do akcií a cenných papírů. Dobrá zpráva je, že investování na burze je dnes díky internetu dostupné téměř pro každého. Neměli bychom ale zapomínat na to, že obchodování na burze je rizikové.
img

Kryptoměny dobývají investiční svět

09.03.2021 „Díky novým finančním nástrojům lze obchodovat s kryptoměnami přes investiční účty u obchodníků s cennými papíry. Tím se obchodování s kryptoměnami stalo přístupné i pro klasické investory, kteří se doposud orientovali hlavně na akciové trhy,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Peníze by měly vydělávat další peníze

19.11.2020 „Kromě příjmů z práce by si lidé měli budovat i příjmy z kapitálu. Neměli by proto utrácet vše, co vydělávají a o své úspory by se měli pravidelně starat,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

10 nejlepších ETF pro investiční portfolio v roce 2020

07.05.2020 Prostřednictvím ETF lze vybudovat levný a efektivní investiční plán. Investice do ETF se těší stále větší popularitě. V tomto článku se podíváme na výhody ETF oproti tradičním fondům a dále vám představíme seznam 10 nejlepších ETF pro rok 2020.
img

Dokáže vaše ETF portfolio odolat krizi? 6 užitečných tipů, jak se ochránit

06.04.2020 Trhy mohou v extrémních podmínkách klesnout i o více než 60 %. Pokud však své ETF portfolio vybudujete správně, mělo by být dostatečně odolné na většinu tržních podmínek. Dokáže vaše ETF portfolio obstát během finanční krize? Postupujte podle těchto šesti kroků a ochraňte tak svůj kapitál v turbulentních časech.
img

Manuál opatrného investora aneb Pozor na nešvary kapitálového trhu

27.02.2020 Kapitálový trh od svého vzniku v devadesátých letech prošel turbulentním vývojem. Ač tento vývoj vedl jednoznačně pozitivním směrem a spotřebitel si dnes může být mnohem jistější svým postavením a právy, než tomu bylo před lety, stále zde najdeme problémová místa, kde je třeba být ostražitý.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2020

02.01.2020 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem. Kombinací obou jsou pak ETF, které se soustředí na akcie s vysokými dividendami. 5 nejznámějších dividendových ETF vám představíme v následujícím článku.
img

Jak začít investovat v roce 2019 – akcie, burza a forex

07.11.2019 Žádný učený z nebe nespadl. Pokud máte v plánu zhodnotit své úspory prostřednictvím investování na burze, je dobré se dostatečně připravit. Investování s sebou nese riziko, můžete přijít nejen o celé své úspory, ale také o více, pokud se rozhodnete pro rizikové obchodování na páku.
img

FONDY KVALIFIKOVANÝCH INVESTORŮ POKRAČUJÍ V RŮSTU, TVOŘÍ JIŽ ČTVRTINU MAJETKU VE FONDECH

21.10.2019 Fondy kvalifikovaných investorů (FKvI) zaznamenaly v roce 2018 meziroční nárůst obhospodařovaných prostředků o 22 mld. Kč na 154,77 mld. Kč a zvýšily tak svůj podíl na 24,6 % veškerého fondy obhospodařovaného majetku. Výrazný růst pokračuje i v roce 2019, kdy po prvním pololetí byla výše objemu majetku ve fondech kvalifikovaných investorů členů AKAT již 175,81 mld (25,5 %).
img

Věří Češi spíše sázení, nebo investování?

06.08.2019 1,4 miliardy korun, tolik vyhrál český sázkař v loterii Eurojackpot v červnu letošního roku. Pravděpodobnost takové výhry je 1:69 919 080. Šance na výhru je dokonce nižší, než že zemřete po zásahu bleskem. Přesto pokud se Čechů zeptáte, zda oni nebo někdo z jejich blízkých vyhrají v loterii, tak jsou spíše optimisté. Z našeho průzkumu totiž vyplývá, že přes 43 % lidí v pravděpodobnost výhry v loterii věří.
img

3 nejlepší akcie herních vývojářů v roce 2019

09.04.2019 Herní průmysl je každým rokem stále důležitější. Počet aktivních uživatelů digitálních her roste raketovým tempem. Z řady počítačových her se stal regulérní sport, který má své celebrity, šampionáty s cenami v řádech milionů USD a miliony fanoušků po celém světě.
img

5 nejlepších dividendových ETF roku 2019

06.03.2019 ETF jsou ideální investiční instrumenty pro investory, kteří nemohou, nebo nechtějí věnovat obchodování příliš mnoho času. Akcie s vysokými dividendami jsou nesmírně atraktivní pro investory, zejména se střednědobým a dlouhodobým časovým horizontem.
img

Jaké investiční produkty je možné obchodovat (nejen) na burze?

29.01.2019 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

01.01.2019 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Jak velký vliv má politika na akciový trh? 

11.12.2018 Politika a finance jsou bezpochyby velmi úzce propojené pojmy, které se navzájem velmi ovlivňují. Významné politické události mohou během krátké doby vyvolat rozruch ve společnosti, který se následně reflektuje určitým způsobem do finančních trhů. Přesto z dlouhodobého hlediska má většina politických vlivů dopad pouze na dotčenou ekonomiku, které se bezprostředně týkaly.
img

Historie obchodování na burze – jak to začalo?

30.11.2018 Začínající investoři si pravděpodobně nedokáží představit jinou formu obchodování na burze, než současnou formu prostřednictvím platformy. Nicméně burza za svou historii urazila obrovskou cestu, než dorazila ke svojí současné podobě.
img

Jaké typy investičních produktů existují?

11.09.2018 Chtěli byste investovat na burze, ale nevíte jaké investiční produkty existují? Nemáte úplně jasno jaké mají jednotlivé investiční produkty výhody, nevýhody či rizika? Proč je vhodnější investovat do více než jednoho investičního produktu? Pokud hledáte odpovědi na zmíněné otázky, je tento článek právě pro vás. Shrneme si v něm základní typy investičních produktů, které můžete u LYNX obchodovat.
img

Investice do akcií: 11 rad k obchodování s akciemi pro začátečníky

27.02.2018 Akcie jsou často jedním z prvních investičních aktiv, o které se člověk začne zajímat, když se rozhodne zhodnocovat vlastní volné prostředky. Pokud jste v bodě, že se chcete dozvědět od začátku, jak investice do akcií fungují, pak je tento komplexní průvodce určen právě pro vás.
img

Investice v Patrii nově součástí portálu ČSOB Investice

13.09.2017 Jedním z jasných trendů moderního světa financí je mít přístup ke svému investovanému a uloženému majetku i možnost obchodovat na finančních trzích rychle, přehledně, jednoduše, odkudkoliv a ideálně prostřednictvím jediného portálu. Z tohoto důvodu obchodník s cennými papíry Patria Finance připravil pro své klienty a zároveň klienty ČSOB možnost detailního přehledu nad svými investicemi prostřednictvím portálu ČSOB Investice.
img

Jak spravovat peníze, aneb aktivní vs. pasivní fondy

08.08.2017 Akcionáři i investiční guru mohou naslibovat velké věci. Skutečná čísla pak ale často vypadají jinak. Aktivně spravované fondy nesplňují očekávání a výnosy stanovené pasivními fondy nepřináší slibované výsledky.
CNMV-28032017-LV-13.png

CNMV zavádí přísnější pravidla pro brokery

28.03.2017 Španělský regulátor finančních trhů (Comisión Nacional del Mercado de Valores - CNMV) zavádí přísnější pravidla ohledně informací, které musí brokerské společnosti poskytovat svým klientům.
AFM-27092016-LV-7.jpg

Nizozemsko chce zakázat reklamu na binární opce

27.09.2016 Podle nizozemské vlády a regulátora Netherlands Authority for the Financial Markets (AFM) bude Nizozemsko...
FCA-05092016-LV-6.jpg

Varování před ECN Markets a CMS Trader

05.09.2016 Britský finanční regulátor Financial Conduct Authority (FCA) varuje před nelegálními aktivitami brokerů ECN Markets...
img

Investování do fyzických drahých kovů - 8.

07.04.2015 V dnešní části seriálu o investování do drahých kovů se podíváme na zajímavé domácí investiční produkty a domácí producenty.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Psychologie | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Měnová politika | Německo | Francie | Apple | Analytik | New York | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Private equity | Světové akcie | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Import | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Akciová burza | Swiss Life | Obchodování na burze | Binární opce | Spready | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Valná hromada | Bond | Dluhopisové fondy | Bonita | Breakout | Broker | Burza | Burzovní index | CFD | Call opce | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | DAX | Daytrading | Denní obchodování | Derivát | Devizový trh | Distribuce | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dluhopis | Dow Jones Industrial | ECB | ECN | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Evropská centrální banka | Exekuce | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční trh | Finanční trhy | Floating | Foreign Exchange | Futures | Grafy | High | IPO | ISIN | Index DAX | Exchange Traded Fund | Indikátory | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitalový výnos | Kapitálový trh | Komodity | Korekce | Kotace | Koš | Kurz | Likvidita | Long | Long pozice | Low | Margin | Obchodní příkazy | Marže | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Nástroj | OTC | Obchodník | Obchodník s cennými papíry | Obchodování s měnami | Opce | Fondy kvalifikovaných investorů | P/E | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Put opce | Pákový efekt | Rating | Reinvestice | Riziko | Ropa | S&P 500 | SICAV | Short | Short pozice | Short selling | Spread | Support | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Uplatnění opce | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Výpis z účtu | Wall Street | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | ČNB | Česká národní banka | Řízení portfolia | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Citibank | Dluhopisy | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Euro STOXX | Goldman Sachs | Regulátor | Evropa | Index MSCI | Finanční krize | Citigroup | FTSE | Patria | Indexy | Úroková sazba | Čínské akcie | Investoři | Exchange Traded Funds | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | EU | Finanční sektor | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Cenový graf | Pravděpodobnost | Makroekonomická data | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Euforie | Výsledky | Trpělivost | Obchodování na páku | Contract for Difference | Investiční příležitost | Obchodní příležitost | Bohatství | New York Stock Exchange | Burzovní obchodník | ČSOB | Expirace opce | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Akcie ČEZ | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Regulace | Mimoburzovní | Financování | Investiční společnosti | Investovat | Portugalsko | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Komoditní spready | Burzy | Rozvíjející se trhy | Penzijní fondy | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Praxe | Aktivum | Index | Investiční strategie | Kupní opce | Podpora | Uzavření pozice | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchodování | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Google | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akcie online | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Americká burza | Americké dividendové akcie | Analýzy | Banka | Běžný účet | BH Securities | Broker Consulting | Brokerské společnosti | Brokeři | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | CFD kontrakty | Čínská ekonomika | Co je akcie | Co je dluhopis | Co je opce | Černá labuť | Česká mincovna | Day trading | Degiro | DJIA | Do čeho investovat | Dolar | Dow Jones index | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomický cyklus | Elektronické obchodování | ETF fondy | Eura | Euro Stoxx 50 | Evropská burza | Exchange | Expirace | Finanční derivát | Finanční nástroje | Finanční plán | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Forexu | Frank | Fyzické zlato | Graf | Hodnota akcií | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Nasdaq | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do dluhopisů | Investice do fondů | Investice do zlata | Investiční | Investiční majetek | Investiční nástroje | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investování na burze | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak investovat do akcií | Jak koupit akcie | Jak nakupovat akcie | Jak obchodovat s akciemi | Jak vydělat | Jak vydělat na burze | Jak začít obchodovat s akciemi | Jak zhodnotit peníze | JP Morgan | Investujme | Kam investovat | Kde koupit akcie | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Korporátní dluhopisy | Koupit akcie | Krach na burze | Kurz EUR | Kurzy | Management | Manuál | Market | Markets | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | NewYorská burza | Obchod s akciemi | Obchodní platformy | Obchodování opcí | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Obchodování s opcemi | Online broker | Opce na akcie | Opční strategie | Oslabení měny | Patria Finance | Portfolia | Pražská mincovna | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Recenze | Ropy | Rubl | Řízení rizika | Signály | Spořící účet | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové burzy | Transakční náklady | Trh | Volatility | Vydělat peníze | Webinář | Webináře | Zemní plyn | Zhodnocení peněz | Zpráva | Zpravodajství | Zisky | Tradeři | Buffett | Prodejní opce | Put | Buy | Centrální depozitář | Depozitář | Doba splatnosti | Ex-dividend | Hold | Indie | Obchodní den | Prospekt | REIT | ROCE | Sell | Spojené státy | Akcie na majitele | Akciová společnost | Kmenové akcie | P/E Ratio | Standardní množství | Zaknihované akcie | Dow Jones Industrial Average (DJIA) | Tržby | Investiční dotazník | Úvěr | QE | Bohatý | eBook | Investiční analytik | Contract | Kontrakt | E-mini | Retail | Vzdělání | Velcí hráči | Burze | Commodities | Day trader | Dividendové akcie | Investment | Wells Fargo | Microsoft | MSCI | Caterpillar | Zlaté mince | Reporty | Short squeeze | Black swan | Kurz EUR/USD | Finanční systém | Úspěch | Podnikání | BMW | Ministr financí | Globální trhy | Stock Exchange | Energie | Earnings | Podnikatelé | Jak zhodnotit své peníze | Znalost | Přehled | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Milionáři | Obchodní styl | Sázení | Firmy | Ekonomické dopady | Xetra | Pavel Kohout | Deutsche Börse | Pokles ceny akcií | Styl obchodování | S&P Global | Miliardy dolarů | Vládní dluhopisy | Obchodní partner | Alibaba | Propad | Dopady finanční krize | Kryptoměny | Ropné společnosti | Index AEX | TradingView | S&P | Vývoj na akciových trzích | Ztráty | Philip Morris | Akcionáři | Zajištění | Úvěrové krize | FTSE 100 | Ethereum | Finance Magnates | LeapRate | Tesla | Kryptoměna | Výhled | Úrokové sazby centrálních bank | Poplatky | Nakupovat akcie | Exxon | Chevron | Úspěšné obchodování | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Odhady trhu | Průzkum | Krize | Investiční rozhodnutí | Velké zisky | FCA | Světové trhy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Aktivně spravované fondy | Spravované fondy | Výnosy | Očekávání analytiků | Příjmy | Obchodování forexu | Aktuální cena | Belgie | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Morningstar | ex | J.P. Morgan | Swiss Life Select | A1Finance | Alokace aktiv | Sázkaři | Investopedia | Intradenní obchody | Patria MobileTrader | BHS | Breakout Trader | Benjamin Graham | Obchodování ETF | Zajištění portfolia | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Bitcoin Cash | Spravovat peníze | Jak spravovat peníze | MobileTrader | Jack Schwager | Investiční alternativa | ČSOB Investice | Investice v Patrii | Obchodování s kryptoměnami | Jak obchodovat opce | Trh kryptoměn | LYNX Trading | ETC | Kapitálové výnosy | Akciové obchody | Fincentrum | Inteligentní investor | NEST | ESMA | Investice do kryptoměn | MSCI World Index | Investice do lithia | Jak fungují akcie | Proč investovat do akcií | Co to je dividenda | Co to je burza | Co to je broker | Jak si vytvořit strategii na investice do akcií | Jaké akcie obchodovat | Kde se inspirovat pro investice do akcií | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | E-book o investování | Otevření účtu u brokera | Dlouhodobé investování | Aktivní trading | Možnost diverzifikace | Chci obchodovat akcie | Výkonnost fondů | Emerging Market Bond Index | Investování s LYNX | Regulace ESMA | Složený úrok | Obchodování Futures | Airbnb | Začít investovat | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Investování do ETF | Co jsou ETF | Bitcoiny | Podniky | Technologické akcie | Evropský akciový trh | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Pokles ceny | Výplaty dividend | ZISIF | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Použití finanční páky | Kompozitní index | Výsledky firem | Marihuanové akcie | CFD broker | Nejznámější kryptoměna | Průzkum společnosti | Anticyklické akcie | Obchodované fondy | Centrální depozitář cenných papírů | Kryptoměna Bitcoin | Majetek | Obchodovat s akciemi | Vysoké zisky | ETF portfolia | Fundamentální analýza akcií | Dluhopisy s vysokým výnosem | Kdy nakoupit akcie | Profesionální trader | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Uspět na trzích | Jak uspět | Jak uspět na trzích | Intradenní trading | Hodnotové investování | Akcie herních vývojářů | Inflace v ČR | IPO Instacart | Obchodování přes LYNX | Rozdílové smlouvy | Inflační očekávání | Zákaznická podpora | Jak na obchodování | Akcie firmy | CFD na indexy | Začít obchodovat | Akcie a ETF | Svět investování | NASDAQ 100 | Vývoj na trzích | Pokles cen | Štěpán Křeček | Prodej na krátko | Intradenní trader | Burzovní průvodce | MDAX | Vlastní akcie | Výše dividendy | UCITS | AKAT | Přístup k investování | Obchodování se státními dluhopisy | Jak fungují státní dluhopisy | iShares | Dluhopisové ETF | Investování na Forexu | Investujte do akcií | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Cena akcie | Obchodujte | Vysoká likvidita | FKvI | Výše investice | Průměrná výše investice | Výše investice do fondu | Investice do fondu | Digitalizace | Prodávat své akcie | Obchodní model | AKAT ČR | Jana Brodani | Káva | Politická situace | Objem | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Jak vybrat nejlepšího brokera | Jak začít investovat | Myšlenka | Dlouhodobé dluhopisy | UCITS ETF | Vyšší riziko | Firma | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | Pfizer | Obchodovat na burze | Počet obchodů | Bilance | Ekonomický vývoj | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | Federální rezervní banka | Ředitelka AKAT ČR | Technologický sektor | Průmysl | Na burze | Další rozvoj | Rozvoj | Stavebnictví | Celebrity | Pojišťovny | Prognózy | Cenové formace | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Míra | Vivendi | Úroky | Martin Řezáč | Předseda AKAT ČR | Předseda | Investujte | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Biotechnologické společnosti | Významné zisky | Nike | Nejlepší akcie | Miliardy korun | Americký index | Shortování akcií | Ziskovost | PRIIP | Nástroj pro investory | Akcie s vysokými dividendami | Stabilní společnosti | ETF roku 2020 | Dividendové fondy | Obchodování ETF na burze | Hospodaření | Černé labutě | Dlouhodobí investoři | Návratnost | Netflix | Analýza společnosti | Budoucnost | Výplaty dividendy | Poradenství | Dividendový aristokrat | Spotřebitel | Vyplácení dividend | Krach | Komunikace | Astrazeneca | Koronavirus | Google | Trhy | Pohyby cen | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | Boeing | Vstupy | Výstupy | Směrnice EU | Přijmout ztrátu | Obchody | Výdaje | Taleb | Rozhodování | Co je IPO? | Prodávající | Kukuřice | ETF na S&P 500 | Bez rizika | Správci aktiv | FinTech akcie | Goldplating | Ekonomické recese | Obchodní myšlenky | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Vývoj | Guru | WP | Prudký pokles | Profitovat | Nákupy akcií | Letectví | Největší pády | Zisk společnosti | Třída aktiv | Index NASDAQ 100 | Historie | Prudký pokles cen | Investiční svět | Domácnosti | Růst | Koronavirové krize | Biliony | Potenciál | Platební neschopnosti | Americký investor | Výhody obchodování | Sberbank | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Akcie Nvidia | Práce | Údaje | DPH | ETF portfolio | Dluh Ruska | Výpadky | FANG | DAWN | Emitenti | Majitel | Úspory | ETF na Nasdaq 100 | ETF na Nasdaq | Reddit | 3M | Shell | Zaměstnanci | Výhody a nevýhody ETF | Nevýhody ETF | Komoditní ETF | Inverzní ETF | PEPSICO | MSCI World | Typy ETF | ETN | iShares Core MSCI World UCITS ETF | Xtrackers MSCI World UCITS ETF 1D | Lyxor STOXX Europe 600 (DR) SKIPCP ETF C-EUR | iShares STOXX Europe 600 UCITS ETF | ComStage DAX TR UCITS ETF | Xtrackers DAX UCITS ETF 1C | iShares MDAX (DE) UCITS ETF | ComStage SDAX TR UCITS ETF | iShares NASDAQ-100 (DE) UCITS ETF | iShares Core S&P 500 UCITS ETF | Auta | Spekulovat | Potenciální zisk | Zhodnotit své peníze | Investovat peníze | Roční zhodnocení | JDE | Unie | ČR | Soubor pravidel | Býčí trend | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Růst tržeb | Hospodaření firmy | Ceny | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Počet akcií | Coca-Cola | Zhodnocení akcií | Transparentnost | Zdanění | Američtí investoři | Nvidia | Budoucí vývoj | Největší finanční trh | Největší finanční trh na světě | Vývoj ceny akcie | Diverzifikovat | Poptávka po akciích | NextEra | Energetický sektor | Chování ceny | Investice do solární energie | Solární energie | Pravidelný příjem | Akciové investování | NextEra Energy | GME | GameStop | IPO společnosti | Růst ceny | Držení pozice | Vhodné akcie | VTB | Akcie Gamestop | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | FinTech akcie 2021 | Strukturované investiční produkty | 21Shares | ETC Group | Market Wizards | Zrádná nahodilost | Nassim Nicholas Taleb | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Kurz ruského rublu | Ruská politická scéna | Politická scéna
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Investiční poptávka
Investiční poptávka po mincích
Investiční poradce
Investiční poradci
Investiční poradenství
Investiční portfolia
Investiční portfolia Saxo Bank
Investiční portfolio
Investiční pořad
Investiční principy

Následující klíčová slova

Investiční projekt
Investiční prostředí
Investiční příběh
Investiční příležitost
Investiční příležitosti
Investiční příležitosti v roce 2020
Investiční příležitosti 2020
Investiční rady
Investiční riziko
Investiční roadshow
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB forum 2021
Potvrďte prosím... Zavřít