Pondělí 13. červenec 2020 10:39
reklama
FP Markets
reklama
FP Markets
reklama
RoboMarkets copyfx

Klíčová slova - Firemní dluhopisy

img

Hedging – mocný nástroj pro zajištění vašeho portfolia

26.06.2020 Hedging je strategie řízení rizik, která se v praxi používá k k vyrovnání ztrát investic tím, že zaujímá opačné postavení v souvisejících aktivech. Na druhou stranu, snížení rizika zajištěného hedgingem obvykle také vede ke snížení potenciálního zisku. Pro hedgingové strategie se obvykle používají finanční deriváty, jako opce či futures.
C:\fakepath\akcie3.jpg

Akcie díky stimulům v USA a poklesu obav z koronaviru zpevňují

16.06.2020 Akciové trhy dnes výrazně zpevňují, k růstu jim pomáhají zejména stimulační opatření ve Spojených státech a částečně i pokles obav z druhé vlny koronaviru. Index tokijské burzy Nikkei 225 si připsal 4,88 procenta a obchodování uzavřel na 22.582,21 bodu. Zaznamenal tak nejprudší jednodenní nárůst od konce března. Panevropský index STOXX 600 vykazoval kolem 10:00 SELČ nárůst zhruba o 2,3 procenta na 361 bodů.
C:\fakepath\usd dolar.jpg

Bloomberg: USA chystají rozsáhlé investice do infrastruktury

16.06.2020 Administrativa amerického prezidenta Donalda Trumpa připravuje plán investic do infrastruktury v objemu téměř jednoho bilionu dolarů (zhruba 23,5 bilionu Kč). Chce tak podpořit oživení ekonomiky Spojených států z útlumu způsobeného šířením koronaviru. S odvoláním na zdroje obeznámené s plánem o tom informovala agentura Bloomberg.
C:\fakepath\top-27042020-lv-7.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

27.04.2020 1) Akcie v Asii a Tichomoří dnes rostly, především díky oznámení japonské centrální banky o rozšíření dosavadních opatření na podporu ekonomiky zasažené koronavirem. Přílišný optimismus krotí padající cena ropy.
C:\fakepath\japonsky-jen.jpg

Japonská centrální banka zavádí masivní podpůrná opatření

27.04.2020 Japonská centrální banka na svém dnešním zasedání rozhodla o dalších opatřeních na podporu ekonomiky zasažené koronavirem. Zejména bude v neomezených objemech nakupovat firemní dluhopisy, aby udržela nízko úrokové sazby, a tím i náklady na úvěry. Jde o nejrozsáhlejší opatření, jaká centrální banka dosud přijala. Bankovní rada také výrazně zhoršila výhled ekonomiky.
img

Devizové trhy čeká nový svět

16.04.2020 Na devizových trzích se viditelně podepisuje prostředí, kde se neustále střídá chuť a nechuť k riziku. V nadcházejícím týdnu bude zajímavé sledovat, jak se EU postaví k řešení naléhavých existenciálních otázek.
C:\fakepath\R5.jpg

Ceny ropy díky novým opatřením Fedu na podporu ekonomiky rostou

24.03.2020 Ceny ropy dnes rostou. Náladu na trhu zlepšily další kroky centrální banky USA (Fed) na podporu ekonomiky a rostoucí naděje, že Spojené státy brzy budou mít koronavirový balíček na podporu ekonomiky ve výši dvou bilionů USD (více než 51 bilionů korun).
img

Do ekonomik míří nová várka podpory. Trhy reagují pozitivně

17.03.2020 Fed bude vykupovat krátkodobé firemní dluhopisy při obnovení nástroje, který používal během krize 2008. Na pomoc menším firmám stejným způsobem míří také nový vládní program za 10 mld. USD. Americký Senát i vláda připravují balíky fiskálního stimulu. Vládní plán je za 850 mld. USD, což by znamenalo výrazné navýšení oproti stávajícím opatřením. Vedle toho se chystá Španělsko utratit na boj s virem 200 mld. EUR.
img

Děravá česká legislativa nahrává podvodníkům. Oddlužení jako výnosný business?

10.03.2020 Zákony by měly být především pro lidi, protože jak praví definice státu, je vymezen mj. státním lidem (státním občanstvím), který tvoří jeden z jeho hlavních pilířů. Pojem „lidi“ je však v tomto ohledu značně relativní. Představíme-li si pod ním vychytralé spekulanty, kteří se v legislativě orientují jako ryby ve vodě, pak ano, zákony jsou skutečně pro lidi, ovšem pro ty špatné.
img

Sedm kroků, jak bezpečně nakoupit firemní dluhopisy

19.11.2019 Dluhopis bývá označován za jednu z nejbezpečnějších investic. Odborníci se ovšem shodují, že není všechno zlato, co se třpytí. Důležité také je, abyste odvětví, do kterého investujete, rozuměli a neřídili se pouze výší úroku. Vaší investici totiž může ovlivnit řada faktorů od politiky, přes ekonomický vývoj na světových trzích. Tomu všemu je nutné věnovat náležitou pozornost. Zde je našich sedm základních kroků na vaší cestě k bezpečné dluhopisové investici, abyste nenaletěli finančním šmejdům a nepřišli o pracně nastřádané úspory.
img

Nezajištěné dluhopisy, a proč se jich vyvarovat

28.08.2019 Pojem dluhopis se, v posledních měsících, objevuje čím dál častěji, ale ne všichni si plně uvědomují jeho význam. Následky, které může neuvážené investování do dluhopisů způsobit, přitom mohou být nedozírné. A jak vlastně tato dluhopisová investiční chiméra vznikla?
img

Jak bezpečně nakoupit firemní dluhopisy

14.06.2019 Prodávat dluhopisy mohou jen osoby či subjekty s licencí České národní banky. Existuje však několik výjimek, kdy mohou tyto cenné papíry veřejně nabízet také přímo emitenti. Bohužel, řada z nich toho využívá a tzv. podlimitní emise vydává za účelem vlastního obohacení. Peníze ze společnosti následně vyvedou a investorům zbydou jen oči pro pláč.
img

Firemní dluhopisy a jejich rizika

14.01.2019 Firemní dluhopisy patří mezi jedny z nejbezpečnějších investic, pokud ovšem dobře víte, komu vlastně půjčujete. Jedná-li se o firmu s dlouholetou tradicí a renomé nebo společnost, která nabízí své dluhopisy na burze a obdržela pozitivní hodnocení od ratingové agentury, není se čeho obávat. Mnohem častěji ale narazíte na společnosti, které vydávají dluhopisy jen proto, že jim kvůli nízké bonitě odmítla půjčit banka.
img

Jsem laik a chci investovat – jak?

16.10.2018 Jsme na tom zkrátka dobře. Ekonomická úroveň Čechů rok od roku roste, a tak o investování projevují zájem už i ti, kteří by se dříve jen stěží odhodlávali. Investičních příležitostí na trhu je opravdu bezpočet, ale jak se v nich zorientovat, a hlavně jak nenaletět, je pro mnohé potenciální investory oříšek. Zlatý důl vám sice objevit nepomůžeme, za to vám usnadníme orientaci v základních investičních příležitostech.
img

Naděje na vládu v Itálii padly, euro se odrazilo ze dna

29.05.2018 Přes víkend se v Itálii odehrálo další neúspěšné jednání, které vtáhlo zemi do nového politického chaosu. Důvodem bylo, že prezident Sergio Mattarella nejmenoval za ministra financí euroskeptického kandidáta Paola Savonu. Dvojice populistických stran, které se pokoušely sestavit vládu, své další snahy vzdala. Na pořadu dne je technokratická vláda.
img

Pozor na vše kolem Itálie, lithium nabírá na síle

24.05.2018 Globální akcie jsou po nedávném pokusu o růst ve stavu transu. Nová italská vláda, severokorejské rozhořčení nad vojenským cvičením jižního souseda spolu s USA, slabé světové makroekonomické ukazatele a vyšší sazby znamenaly pro akciové trhy silný protivítr. Akciové trhy se proto v současnosti drží v pozadí a nacházejí se přesně ve středu mezi lednovými nejvyššími hodnotami a únorovými minimy.
turecko 28012014.png

Moody's snížila úvěrový rating Turecka

25.09.2016 Mezinárodní ratingová agentura Moody's Investors Service snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Turecka...
img

Saxo Bank nabídne jako první zcela digitální obchodování s dluhopisy

12.09.2016 Investiční a obchodní specialista Saxo Bank přináší na bankovní trh zcela revoluční řešení v obchodování s firemními a státními dluhopisy. Klienti Saxo Bank tak získají přímý přístup k více jak 5 000 investičních vládních a firemních dluhopisů a dluhopisů s vysokým výnosem z celého světa a ve dvaceti různých měnách. Nástroj bude k dispozici od října na víceúčelové obchodní platformě SaxoTraderGo.
ecb budova.jpg

ECB již nakoupila vládní dluhopisy za bilion eur

06.09.2016 Evropská centrální banka (ECB) již v rámci snahy o podporu hospodářského růstu a zvýšení inflace...
img

Bank of England bude nově nakupovat firemní dluhopisy

05.08.2016 Bank of England se včera jednohlasně rozhodla snížit svou základní úrokovou sazbu na 0,25 %. I když na navýšení limitu programu kvantitativního uvolnění nepanovala shoda, schválen byl také. BoE tedy na trhu nakoupí aktiva za dalších 60 mld. GBP. Mezi ty budou moci patřit i korporátní dluhopisy (10 mld. GBP v příštích 18 měsísích). Podle nové prognózy britské HDP vzroste o 2 % letos a 0,8 % v příštím roce (dříve 2,3 %). Inflace se ve dvou až tříletém horizontu dostává na úroveň 2,4 %, avšak s tímto vývojem je konzistentní další snížení sazeb až na hladinu 0,1 %. Guvernér BoE na tiskové konferenci uvedl, že uvolnění měnové politiky bylo vynuceno významným poklesem výhledu, snahou zredukovat nejistotu v britské ekonomice a také délkou transmisního mechanismu, aby dopad tohoto kroku byl v ekonomice vidět co nejdříve. M. Carney prohlásil, že limit pro snižování sazeb leží v kladných číslech. Pro případné další uvolnění má BoE k dispozici jiné nástroje, které ovšem nespecifikoval.
eurusd-08062016-8.png

Americký dolar dnes pokračuje v poklesu

08.06.2016 Americký dolar dnes na forexových trzích pokračuje v poklesu a dostal se nejníže za posledních pět týdnů...
ecb budova.jpg

ECB zahájila nákupy firemních dluhopisů

08.06.2016 Evropská centrální banka (ECB) dnes zahájila nákupy firemních dluhopisů. Podle zdrojů z trhu, na které se...
draghi ecb.jpg

ECB nezměnila svou měnovou politiku

21.04.2016 Evropská centrální banka (ECB) nechala na dnešním zasedání svou měnovou politiku po březnovém...
ecb.jpg

ECB nechala měnovou politiku beze změn

21.04.2016 Evropská centrální banka (ECB) nechala na dnešním zasedání svou měnovou politiku po březnovém...
img

Odvážný Draghi a ECB jsou pozitivní zprávou pro trhy, banky, ale i reálnou ekonomiku

11.03.2016 Podle odborníků z Fidelity International je včerejší rozhodnutí Evropské centrální banky a jejího guvernéra Maria Draghio velmi odvážné a nečekané...
img

Firemní dluhopisy nečeká moc dobrý rok

07.01.2016 Varujeme, že pokud bude Fed zvyšovat úrokové sazby příliš agresivně, může nastat situace připomínající úvěrovou krizi, která způsobí...
img

Dluhopisy, investice, která nikdy neztratí na kráse

05.11.2015 Obchodování s dluhopisy je jedním z nejstarších a nejznámějších způsobů finančních investic, který se s oblibou používá už více než tisíc let...
img

Makro: Bank of Japan ponechala měnovou politiku beze změny, znovu zlepšila hodnocení ekonomiky

11.06.2013 Bankovní rada japonské centrální banky po dvoudenním zasedání jednomyslně rozhodla ponechat měnovou politiku...
img

Výhled pro investování: Návrat zlatých časů?

07.04.2013 Světové akciové trhy nadále šplhají nahoru. MSCI World Index se za rok zvýšil o plných 10,5 procent a S&P 500 dosáhl v březnu nových maxim. Na rozdíl od loňska ale stále nejde o rok, kdy se můžeme s vírou vrhnout do vln rizikových aktiv. Burzy nových akciových trhů zaostávají, za rok dokonce klesly o 1,6 procent, a i když všechna odvětví zahrnutá v indexu S&P vzrostla, v čele pelotonu je zdravotnictví a běžné spotřební zboží. Firemní obligace se víceméně nehnuly z místa. Obecně řečeno se naše doporučení velmi povedlo. Doporučovali jsme nakoupit akcie, prodat státní dluhopisy a nedávno jsme vydali neutrální doporučení ohledně firemních obligací.
img

Posun v kvantitativním uvolňování: samé změny, samé změny?

19.03.2012 Pokud jste závislí na levných penězích, pak byste si měli dát pozor na poslední vyjádření...
img

Koruna nabírá ztráty, pozitivní vývoj ve světě má na region omezený vliv

03.01.2012 Koruna za dnešek oslabila a smazala tak část zisků z konce roku. Před závěrem se...
img

RBA překvapivě ponechala hlavní sazbu beze změny; AUD se hroutí

05.10.2010 Poté, co si euro včera brzy po ránu sáhlo na nové šestiměsíční maximum, pak pod tíhou řady faktorů spole...
Související klíčová slova: FOREX | Money management | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Finance | Peníze | Novozélandský dolar | Moody's | Fitch | Inflace | Deflace | EUR/USD | USD/JPY | AUD/USD | Mario Draghi | EUR/JPY | USA | Nezaměstnanost | OPEC | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Monetární politika | Měnová politika | Německo | Francie | Pražská burza | Turecko | Španělsko | Ceny ropy | Ropa Brent | USD/CNY | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Podílové fondy | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Daně | Rizika | Politika | Nikkei | Akciové trhy | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Měnový trh | Spready | Eurodolar | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Zhodnocení | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Bonita | Burza | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | DAX | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | ECB | Ekonomika | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Finanční deriváty | Finanční trhy | Futures | Grafy | Hedging | Hedge | ISIN | Indikátory | Inflační cíl | Investice | Investiční společnost | Investor | Investování | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | Kurzy měn | LTRO | Likvidita | Long | MMF | MT4 | Margin | Risk | Marže | Momentum | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | Fluktuace | Nástroj | Obligace | Opce | Platební bilance | Podkladové aktivum | Podílník | Portfolio | Pozice | Provize | Prémie | Put opce | Příkaz | Rating | Ratingová agentura | Riziko | Ropa | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Short | Long Term | Splatnost | Spread | Pokladniční poukázky | Tištění peněz | Trend | Trigger | VaR | Výnos | Wall Street | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | AUD | GBP | Obchodování | Morgan Stanley | Evropa | Panevropský index | Finanční krize | Cena ropy | Měnová báze | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | Komerční banka | Saxo Bank | Indexy | Úroková sazba | Spekulanti | Globální ekonomika | Investoři | Fond | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Vývoj ceny | Aukce | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výnosy dluhopisů | John Hardy | Zisk | Kurz eura | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Credit Suisse | Uvolnění měnové politiky | Expirace opce | DailyFX | Obchodovat | Investment Banking | Stoxx 600 | Investiční banka | Analytický tým | Aktuální kurzy | Portfolio manager | Financování | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Makro | USDX | LYNX | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Penzijní fondy | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Praxe | USDJPY | Aktivum | Delta | Index | Investiční strategie | Likvidní | Zlatý důl | Akcie Stock | Aktuální kurzy měn | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Běžný účet | Brent | Brokeři | Cena | Čínská měna | CZK | Devizové trhy | Dolar | Elektronické obchodování | Eura | Euro posiluje | Expirace | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | Graf | HangSeng | Hedging strategie | Historie amerického dolaru | Historie kurzů | Historie kurzu eura | Hrubý domácí produkt | Chci investovat | Instrumenty | Investice do dluhopisů | Investiční | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování do podílových fondů | Irsko | ISM | Japonská ekonomika | JP Morgan | Kapitálové trhy | Korporátní dluhopisy | Kurzy | Libra | Makroekonomické ukazatele | Management | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | Nikkei 225 | Nové trhy | Obchodníci s cennými papíry | Obchodování s dluhopisy | Portfolia | Pro investory | Prognóza | Reuters | Ropy | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Signály | Spořící účty | Státní dluhopisy | Stoxx | Strategie řízení | Trh | US dollar | Volatility | Výprodej | Vývoj amerického dolaru | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | WTI | Zpráva | Zprávy | Zisky | CNBC | ZEW | Put | Báze | Buy | Hold | Prospekt | REIT | ROCE | Výnos do splatnosti | Itálie | Spojené státy | Hlavní trh | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Výsledek hospodaření | Zaměstnanost | Bod zlomu | QE | Světové ekonomiky | Komise | Volby | Burze | Hedging forex | Investment | Moody's Investors Service | CNN | Bankovní sektor | MSCI | Guvernér centrální banky | Investing.com | Agentura AP | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | HUF/EUR | Nákupy dluhopisů | Výnosy německých dluhopisů | Úspěch | Podnikatel | Wolfgang Schäuble | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Zajištění investice | Zvyšování úrokových sazeb | Dlouhé pozice | Multi-Asset obchodování | Výnosová křivka | Podnikatelé | Bloomberg TV | Oddělení forexu | Znalost | Přehled | Moneta Money Bank | Agentura Reuters | Bankovnictví | Swapy | Fidelity International | Cena Brentu | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident ECB | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Měnový stratég | Standard & Poor's | Economist | AMP Capital | Akcie v Asii | Globální finanční krize | Index tokijské burzy Nikkei 225 | Dollar Index | Program nákupu dluhopisů | Forexoví obchodníci | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Vládní dluhopisy | Růst akcií | Fitch Ratings | AAA | Světové centrální banky | Propad | Světové akciové trhy | Úvěrový rating | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Zvýšení úrokových sazeb | Pokles výnosů | Stagnace | Tempo růstu | Obchodování na devizových trzích | Zajištění | Finanční poradce | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Výhled | Rekordní minima | Mzdy | Dobré výsledky | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | Investovat do akcií | Měnová politika ECB | Německé dluhopisy | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Turecká centrální banka | Turecký premiér | AMP Capital Investors | Institucionální investoři | Vydávání dluhopisů | Kapitálové strategie | Údaje o inflaci | Měny&Sazby | ČTK | Konsenzus | Rozjednané prodeje domů | Index tokijské burzy | Výhled ekonomiky | Očekávání | Devizy | SaxoTraderGO | Alokace aktiv | Vývoj na světových trzích | Panevropský index STOXX 600 | MSCI World Index | Lithium | Výnosy u dluhopisů | Globální akcie | Trhy dnes | Saxo | OPEC+ | Pokles ceny | Fond kvalifikovaných investorů | Index Stoxx 600 | Ritterbusch and Associates | Dluhopisové výnosy | FKI | Předpovědi Saxo Bank | Rizikovedluhopisy.cz | Anticyklické akcie | Náklady na úvěry | Majetek | Vysoký výnos | Slabší dolar | CNY | Bondster | Firemní dluhopis | Maržové obchodování | Maržový účet | Výnosové křivky | Nezajištěné dluhopisy | Oživení ekonomiky | Burzovní průvodce | Jak se stát lepším investorem | Snižování rizika | Hospodářské krize | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | PLN/EUR | Dluhopis je půjčka | Podřízené dluhopisy | Vysoké riziko | Americký Senát | Buy-and-Hold | Miliardy | Vyhlídky | Legislativa | 5G | Dluhopisoví investoři | Předpovědi | Průmysl | HUF | PLN | Na burze | Hospodářský výsledek | Problémy | GBP/EUR | Centrální banky USA | Ztráta | Úbytek | Miliardy korun | Dlouhodobí investoři | Hospodářské recese | Ceny ropy dnes | Ukazatele | Komunikace | Trump | Prezident | Trhy | Šíření koronaviru | Impérium | Pokles | Pandemie | Vstupy | Úsilí | Výdaje | SEC | COVID-19 | Vývoj | Nová data | Šok | Guru | Výkyvy | Česká legislativa | WP | Profitovat | Třída aktiv | Historie | Růst | Koronavirové krize | Biliony | Ekonomiky | Nejprudší jednodenní nárůst | Údaje | Opatření proti šíření koronaviru | Opětovný pokles | Nadprodukce | Fundamentalisti | FX Aktuality | Kupovat dluhopisy | Masivní podpůrná opatření | Podpůrná opatření | Americká centrální banka (Fed) | Investice do infrastruktury | Plán investic | Rozsáhlé investice | Jak funguje hedging? | Co je to hedging? | Zajištění diverzifikací | Rizika hedgingu | Vertical spread
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Banka | Rezistence | FOREX | EUR/USD | Obchodování | FXstreet | Euro | Indikátor | Dolar | Graf

Předchozí klíčová slova

Fio broker
Fio brooker
Fio dividendy
Fio eBroker
Fio e-broker
Firemní bankroty
Firemní bankroty v Japonsku
Firemní data
Firemní data USA
Firemní dluhopis

Následující klíčová slova

Firemní investice
Firemní sektor
Firemní výsledky
Firemní zisky
Firemní zprávy
Firma
Firma Alibaba
Firma Alphabet
Firma Ant
Firma Apple
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Bossa live trading
Potvrďte prosím... Zavřít