Pátek 25. červen 2021 02:22
reklama
BOSSA ebook analyza
reklama
Swissquote Bank
reklama
Admiral Markets new demo

Klíčová slova - Snížení nákladů

img

Akcie Lufthansa: Společnost odhaluje plány na redukci nákladů do roku 2024

16.06.2021 Po minulých analýzách na akcie Boeing a Airbus zůstaneme i dnes u letectví a podíváme se na akcie Lufthansa. Tyto německé národní aerolinky byly velmi silně zasaženy pandemií koronaviru a zachránila je až finanční injekce od německé vlády v hodnotě 9,8 miliard EUR.
C:\fakepath\DAX.jpg

Evropské akcie zavřely na rekordu, vzhůru je táhlo zvýšení plánu výroby Airbusu

27.05.2021 Evropské akcie dnes obchodování zavřely na rekordu. K jejich růstu přispěla mimo jiné zpráva výrobce letecké techniky Airbus, který zvýšil plán výroby dopravních letadel. Panevropský index STOXX 600 si připsal 0,3 procenta na 446,44 bodu.
img

Nissan kvůli nedostatku čipů a pandemii vykázal nejvyšší ztrátu za 12 let

11.05.2021  Japonská automobilka Nissan v uplynulém finančním roce prohloubila provozní ztrátu na 150,7 miliardy jenů (JPY; 29,1 miliardy Kč) ze 40 miliard JPY v předchozím roce. Důvodem byla jednak pandemie, která snížila prodej aut, jednak celosvětový nedostatek čipů, který donutil automobilky omezit výrobu. Výsledky hospodaření jsou nejhorší za 12 let, uvedla dnes automobilka.
img

Je jen otázkou času, kdy čeští politici umožní České národní bance kvantitativní uvolňování trvale. Je v jejich zájmu, provozují jej Polsko, Maďarsko či Rumunsko a je to v dnešním světě bohužel nutnost

12.03.2021 Poslanecká sněmovna dnes projednává zavedení trvalé možnosti provádění takzvaného kvantitativního uvolňování Českou národní bankou. Pokud by příslušný návrh prošel, měla by ČNB tuto možnost i za horizontem letošního roku. Dosud totiž jí disponuje pouze dočasně, právě do konce letošního roku, a to na základě nouzového kroku z loňského jara, z doby vrcholící koronavirové krize.
img

Akcie ropy v roce 2021: 5 tipů na nejlepší ropné akcie!

03.03.2021 Akcie ropy si prošly složitým rokem. Kurz ropy počátkem roku 2020 zaznamenal rychlý propad. Dokonce nastala i situace, kdy se cena ropy dostala do záporných hodnot. To samozřejmě mělo dopad i na ropné společnosti.
img

Renault měl loni kvůli pandemii rekordní ztrátu osm miliard eur

19.02.2021 Francouzská automobilka Renault má za loňský rok vinou pandemie rekordní ztrátu osm miliard eur (207,2 miliardy Kč). Ve druhém pololetí už se ale situace začala zlepšovat, uvedla dnes firma. Kvůli protipandemickým uzávěrám podnik méně vyráběl, což ovlivnilo také japonského partnera Nissan. Skupina neposkytla na tento rok výhled, avšak uvedla, že patrně dosáhne plánovaného snížení nákladů o dvě miliardy eur v předstihu, nejspíš už letos v prosinci.
img

Fidelity International: Co čeká čínské trhy v roce Buvola

16.02.2021 Investoři jsou zvědaví, jestli si čínský býčí trh udrží svůj náskok i v roce Buvola, a budou se zaměřovat na udržitelnost hospodářského oživení a tempo možného zpřísňování měnové politiky.
img

Hospodářské výsledky Coca-Coly za Q4 překonaly očekávání

10.02.2021 Akcie společnosti Coca-Cola (KO.US) vzrostly o více než 2 % v premarketu poté, co společnost reportovala své výsledky za Q4 2020. Nápojových gigant vydělal 47 centů na akcii. Trh očekával zisk pouze 42 centů na akcii. Tržby ve výši $8,6 mld. mírně podstřelily očekávání analytiků ve výši $8,63 mld. Dle společnosti má průběh pandemie negativní dopad na prodeje, ovšem snahy o snížení nákladů vedly k lepším hospodářským výsledkům. V tomto roce Coca-Cola očekává organický růst tržeb v rámci jednotek procent a upravila očekávání růstu zisku z vyšších jednotek procent na nižší desítky procent. Analytici očekávají, že celoroční zisk poroste o 10,5 %.
C:\\fakepath\\coronavirus.jpg

Finanční šéfové jsou nyní optimističtější než na začátku pandemie

03.02.2021 Finanční ředitelé v Česku mají po roce pandemické krize opatrně optimistický výhled do budoucna. Optimističtěji vidí finanční vyhlídky své společnosti 48 procent z nich, tedy o 38 procentních bodů více než na jaře 2020 v době první vlny pandemie, a o 17 procentních bodů více než před jejím vypuknutím. Vyplývá to z pravidelného průzkumu Deloitte CFO Survey 2021, kterého se na konci loňského roku zúčastnila více než stovka finančních ředitelů ČR.
img

CapitalPanda: „covid-krize“ neodvrátí přijetí Eura v Chorvatsku v roce 2023

21.01.2021 Současná krize způsobená pandemií COVID-19 pravděpodobně o několik měsíců posune termín přijetí eura v Chorvatsku. Zatím je chorvatskou vládou a centrální bankou oficiálně uváděn na 1. leden 2023. S rokem 2023 se jako s nejbližším termínem počítá i díky silné podpoře veřejnosti, kterou přijetí eura v Chorvatsku má.
C:\fakepath\Stellantis.jpg

Akcie automobilky Stellantis na trhu debutovaly silným růstem

18.01.2021 Akcie společnosti Stellantis, která vznikla spojením italsko-americké automobilky Fiat Chrysler Automobiles (FCA) a francouzského konkurenta PSA, při svém dnešním debutu na burzách výrazně posílily. Během dopoledního obchodování přidávaly na akciovém trhu v Miláně více než 7,5 procenta.
img

Pouhý týden po dokončení rozdělení akcií Acorda Therapeutics se akciový trh vyšplhal o 44%.

14.01.2021 Acorda Therepeutics Inc je americká společnost v biotechnologickém a farmaceutickém sektoru zabývající se vývojem terapií k léčbě a zlepšování životů lidí s neurologickými problémy nebo poruchami.
img

21 nejlepších světových akcií pro rok 2021!

08.01.2021 Rok 2021 bude jistě na akciových trzích vzrušující. Rok 2020 přinesl díky COVID-19 nejprve pokles, ale v podzimních měsících došlo k opětovnému silnému nárůstu. Investice do akcií se také minulý rok staly populárnějšími mezi retailovými investory, což má obrovský dopad na akciový trh. Nadstandardně si vedly technologické akcie, které profitovaly z drastických změn v důsledku zavedení karantén po celém světě. Populární akcie, jako je například Tesla si také vedly dobře, ale došlo například k pádu německé Wirecard.
img

Investice do zlata: 4 nejlepší akcie těžařů zlata v roce 2021!

07.01.2021 Lidstvo je fascinováno zlatem již po staletí. Využívá se při výrobě šperků, v elektronice i jako platidlo. Investice do zlata přitahuje obchodníky samozřejmě i v roce 2021. Zejména po slibném předchozím roku, kdy cena zlata dosáhla svých historických maxim.
img

OECD vyhlíží mnohem slabší růst české ekonomiky v roce 2021 než česká vláda, ta by měla tedy přepracovat rozpočet. Nezaměstnanost v ČR v listopadu nepatrně stoupla, příští rok bude hůř

04.12.2020 Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj předpokládá, že česká ekonomika v příštím roce poroste pouze o 1,5 procenta. Jedná se o poměrně pesimistický odhad, neboť například Česká národní banka počítá ve své nejnovější prognóze s růstem 1,7 procenta. Obě instituce jsou však velkými pesimisty v porovnání s ministerstvem financí. To podle nejnovější, zářijové prognózy počítá s růstem ekonomiky hned o 3,9 procenta.
img

Míra nezaměstnanosti nepřestává udivovat. Trh práce se i v krizi dokázal popasovat s čerstvými absolventy, přesto je třeba počítat s růstem míry nezaměstnanosti k pěti procentům

02.10.2020 Podzimní ekonomický „náraz“ se zatím nekoná. Míra nezaměstnanosti ke konci letošního září vykázala úroveň 3,8 procenta, která je vzhledem k pandemickým okolnostem a celkové ekonomické situaci u nás i ve světě až zázračně nízká. Zůstává nadále nejnižší jak v rámci zemí EU, tak OECD.
img

Hodnota Tesly klesla o 50 miliard dolarů

23.09.2020 „Investorům se nelíbí, že Elon Musk představil pouze vize, které zatím nemají hmatatelnou podobu. Předpokládali, že Tesla přijde s přelomovou baterií o vysoké životnosti, která by mohla snížit náklady na provoz elektromobilů. Nic takového se však nestalo,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
img

Automobilky FCA a PSA upravily podmínky fúze

15.09.2020 Francouzská automobilka PSA a italsko-americká Fiat Chrysler (FCA) upravily podmínky své plánované fúze. Cílem změn je zachování vyšší hotovosti a větší snížení nákladů v době pokračující koronavirové krize. Oznámily to společnosti v dnešním prohlášení. Sloučená firma se bude jmenovat Stellantis a má být čtvrtým největším výrobcem aut na světě za společnostmi Volkswagen, Toyota a Renault-Nissan.
img

Wirecard přiznává, že chybějící peníze zřejmě neexistují

22.06.2020 Německá finanční společnost Wirecard uvedla, že účty s chybějící částkou zhruba 1,9 miliardy eur (50,7 miliardy Kč), kvůli kterým auditoři EY minulý týden odmítli podepsat účetní závěrku, zřejmě vůbec neexistují. Částka představuje asi čtvrtinu celkové rozvahy firmy. Wirecard současně uvedl, že nezveřejnění výsledky za loňský rok a za první čtvrtletí roku letošního. Zrušil také výhled hospodaření. Budoucnost firmy je tak nejistá a bude záviset na vstřícnosti bank, upozornila agentura DPA.
C:\fakepath\altcoins.jpg

Úvod do kryptoměn

13.11.2017 Na rozdíl od fyzických měn, jako jsou bankovky či mince, jsou digitální měny vytvořené a uložené elektronicky. Některé digitální měny, jako například Bitcoin, jsou označovány jako takzvané kryptoměny. Jako tradiční platební prostředek mohou být tyto měny použity pro nákup některého fyzického zboží a služeb. Mohou být ale také omezeny na určité společenství jako například v online hrách nebo na sociálních sítích. Digitální měny můžeme klasifikovat především dle jejich decentralizovanosti, neboť měny bez jakéhokoliv krytí, jak fungují v současném finančním systému, jsou obrovská bezpečností hrozba. Digitální měny, fenomén 21. století, vznikají nezávisle na bankách a vládách a jsou těženy prostřednictvím počítačů nebo vydávány jejich autory. Nejznámější digitální měnou je v současné době Bitcoin.
Související klíčová slova: FOREX | Technická analýza | Money management | Bitcoin | Fundamentální analýza | Kvantitativní uvolňování | Price Action | Řecko | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Stříbro | Inflace | OECD | EUR/USD | Nasdaq | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Evropská unie | HDP | Obchodní deník | Německo | Polsko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Ropa Brent | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Ekonomové | Akciové trhy | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Spready | Cenné papíry | Kapitál | Sazby | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alokace | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Transakce | Breakout | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Certifikát | Konsolidace | DAX | Devalvace | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Downtrend | ECB | ERM | ERM II | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Fed | Futures | Fúze | High | IPO | ISIN | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Komodity | Kurz | Kurzové riziko | Likvidita | Margin | MetaTrader | Měna | Měny | NYSE | Obchodník | P/E | Portfolio | RSI | Rezistence | Platina | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Směnný kurz | Spread | Stagflace | Support | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VaR | Výkonnost | Výnos | Warren Buffett | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Dluhopisy | JPY | CHF | CAD | GBP | Obchodování | Morgan Stanley | Panevropský index | Shanghai Composite | Cena zlata | Cena ropy | Investiční příležitosti | Bank of America | Americký prezident | Admiral Markets | Úroková sazba | Globální ekonomika | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Cenový graf | Business | Pravděpodobnost | Makroekonomické události | Zisk | Berkshire Hathaway | Komise pro cenné papíry a burzy | Těžba ropy | Futures kontrakt | Panika | Výsledky | Deloitte | Gold | Obchodovat | MT5 | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Investovat | Výrobní náklady | LYNX | Virtuální měna | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Financial Times | Ceny akcií | Vzdělávání | EPS | Index | Podpora | Volatilní | Akcie Apple | Akcie dnes | Akcie Gazprom | Akcie IBM | Akcie Lufthansa | Akcie ropy | Akcie Tesla | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Aktuální vývoj ceny ropy | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analýzy | Atlantik | Banka | Barel ropy | Brent | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena stříbra | Ceny zlata | Česká ekonomika | Členové eurozóny | Devalvace měny | Dolar | Ekonomický výhled | Eura | Finanční prostředky | Finanční služby | Fondy | Graf | Graf ceny zlata | Hodnota akcií | Hodnota dolaru | Investice do akcií | Investice do komodit | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční portfolio | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Komoditní | Kurz EUR | Kurz ropy | Kurz stříbra | Maďarsko | Management | Markets | MetaTrader 5 | Nemovitosti | Odkup akcií | Portfolia | Prezidentské volby | Pro investory | Prognóza | Převodník měn | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizika | Signály | Stoxx | Světové události | Trh | Tržní hodnota | Tržní hodnota akcie | Unce zlata | Volatility | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj kurzu | Webináře | WTI | Zavedení eura | Zemní plyn | Zpráva | Zisky | Benzín | Buffett | Komise pro cenné papíry | Cenové rozpětí | EBITDA | Elon Musk | Indie | Intermediate | Měď | Redukce | ROCE | ROE | Itálie | West Texas Intermediate (WTI) | Černé zlato | Tržby | Zaměstnanost | Bailout | Komise | Kontrakt | Volby | Know-how | Burze | Aramco | BPI | DPA | Intesa Sanpaolo | Baker Hughes | Barrick Gold | BBC | Agentura DPA | Polská centrální banka | Kurz EUR/USD | Brazílie | Úspěch | Podnikání | Automobilový průmysl | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Sweet Crude Oil | Fundamentální ukazatele | Energie | Příprava | Přehled | Volby v USA | Agentura Reuters | Futures kontrakty | Fidelity International | Lídři | Firmy | Aktuální vývoj | Biliony dolarů | Vládní dluhopisy | Halliburton | Akcie ropných společností | Propad | Index burzy | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | S&P | Ztráty | Čínské akciové trhy | Sinopec | Finanční injekce | Nejistota | Prodej aut | Akcionáři | CySEC | Zajištění | Digitální měny | Blockchain | Ripple | Litecoin | Ethereum | Dash | Tesla | Výnos desetiletých dluhopisů | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | BDO | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Mzdy | Dobré výsledky | Ekonomická situace | Bankovní unie | Průzkum | Graf ropy | Krize | Investiční rozhodnutí | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Snížení úrokových sazeb | Německé dluhopisy | Výnosy | Shazování peněz z vrtulníku | Česká vláda | Očekávání analytiků | Příjmy | Čistý příjem | ExxonMobil | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Akcie společnosti Coca-Cola | Hlavní ekonom | Očekávání | Ruské akcie | Vstup na burzu | Cena palladia | Finanční ředitelé | Sladká ropa | BHS | Breakout Trader | Bitcoin Cash | Akcie Tesly | Investiční firmy | Palladium | Podnikové dluhopisy | LYNX Trading | Monero | Zcash | IOTA | Ethereum Classic | NEO | Panevropský index STOXX 600 | Nové kryptoměny | Jak fungují akcie | Airbnb | Ekonomické výsledky | FinTech | Virtuální měny | Přijetí eura | Technologické akcie | Akcie společnosti | Objem obchodování | Pokles ceny | Royal Dutch Shell | Index Stoxx 600 | Americký dolarový index | HKD | Použití finanční páky | Propad cen ropy | Německé akcie | Veřejný dluh | Refinitiv | Společnost Apple | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Obchodovat s akciemi | Ceny zemního plynu | Palladiové akcie | Mezinárodní investoři | IPO Airbnb | Rozdílové smlouvy | Zpětný odkup akcií | Nezaměstnanost v ČR | Zahraniční investoři | Akcie a ETF | Ropné akcie | STAR | Gazprom | Defenzivní akcie | Akcie automobilky | Záporný úrok | Výkonný ředitel | Štěpán Křeček | Akcie týdne | Burzovní průvodce | Kapitálové výdaje | Prosus | Nové měny | Saudi Aramco | Denní graf | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | UCITS | GOOGL | Ceny palladia | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Očekávaný růst | Zlaté ETF | Akcií těžařů | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Obchodní spory | Obchodujte | Trinity Bank | Digitalizace | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Propad ceny akcií | Německá vláda | Trinity | Obrovské množství peněz | Objem | Hlavní index burzy | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Trh práce | Firma | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Server BBC | Maďarská centrální banka | Vysoké riziko | Bilance | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | Klesly akcie | Amazon | Nízké úrokové sazby | Úrok | LVMH | Vysoké ceny ropy | Miliardy | All Time High | Technologie blockchainu | Vyhlídky | Hong Kong | Finanční rezervy | Růst české ekonomiky | Konkurenti | Too Big to Fail | SMA | Technologický sektor | Průmysl | Eva Miklášová | Poslanecká sněmovna | Na burze | Propouštění | Důsledky krize | Rozvoj | Problémy | NAFTA | Finanční ztráty | Pojišťovny | Total | Prognózy | Nejistoty | Cena za akcii | Výhled do budoucna | Plyn | Kontrakty | Prohlášení | Newmont Mining | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | Airbus | Goldcorp | NN Group | Míra | Úroky | Měnové politiky | Investujte | xStation5 | Nike | EY | Ztráta | Úbytek | NERV | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Wirecard | Obchodní podmínky | Ziskovost | Stabilní společnosti | Hospodaření | Napětí mezi USA a Íránem | Návratnost | Výroba aut | Miliardy eur | Sezónnost | Hodnota společnosti | Budoucnost | OX Capital Markets Ltd | Výsledky hospodaření | Poradenství | Podnik | Vyšší inflace | Úvod do kryptoměn | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Technologická společnost | Nájemné | Komunikace | Prezident | Hodnota Tesly | Google | Trhy | Evropské ekonomiky | Nejlepší ropné akcie | Upstream | Midstream | Downstream | Integrovaná ropná společnost | Akcie Scorpio Tankers | Scorpio Tankers | Scorpio Tankers (STNG) | STNG | Akcie ConocoPhillips | ConocoPhillips | Akcie Enbridge | Enbridge | ENB | Enbridge (ENB) | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Negativní dopad | Pokles | Situace | Provozní zisk | Pandemie koronaviru | Pandemie | Boeing | Aktuální technická analýza | FIAT | Zlepšení | Úsilí | Akcie v roce 2020 | Akcie CK Hutchison | Akcie Norilsk Nickel | Akcie Berkshire Hathaway | Akcie Alphabet | Akcie NN Group | Výdaje | BP | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | SEC | Americké ekonomiky | Ekonomický dopad | Hodnota aktiv | West Texas Intermediate | Medvědi | Organizace zemí vyvážejících ropu | Akcie Biogen | Biogen | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Globální automobilový průmysl | Ekonomické aktivity | Pokles na trzích | Stabilita | Cyklické akcie | Sestupný trend | Japonská automobilka | Toyota | Vývoj | Šok | Guru | Akcie KKR | Vládní opatření | Výkyvy | WP | Pomoc ekonomice | Prudký pokles | Aerolinky | Lufthansa | Bankovky | Mince | Profitovat | Tencent | CK Hutchison | Opatření vlády | Medvědí trend | Letectví | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Aktuální situace | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Texas | Německý ministr financí | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Akcie Ahold Delhaize | REGN | Růst | United Airlines | Koronavirové krize | Signál | Biliony | Potenciál | Nejlepší palladiové akcie | Fiat Chrysler | Riziko inflace | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Schodek | Organizace | Práce | Údaje | Ropný průmysl | Cushing | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Oživení cen | Zasedání akcionářů | Úspory | Propad ceny | Trade | Měnový faktor | Kontrakty na ropu | Kontrakty na ropu WTI | Břidlicové ropy | Joe Biden | Cestování | Pracovní síly | BCM | Shell | Výsledky za Q4 | Čistá ztráta | Dopravci | Růst výnosů | Soud | Skladování ropy | Zadlužení | Expanze | Dluhy | CL | Aktivity společnosti | Renault | Vládní pomoc | Společnost Lufthansa | JDE | Unie | ČR | Norilsk Nickel | Nissan | Automobilka Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Vedení společnosti | Antivirus | Býčí trend | Nikola | Nikola Corporation | Nevada | Sanofi | Podpůrné programy | CapitalPanda | BCM Begin Capital Markets CY Ltd | BCM Begin Capital Markets CY | OX Capital Markets | Jozo Perić | Propad cen | Výplata | Rostoucí trend | Markus Braun | Covid | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Podmínky půjčky | Finanční ústavy | Bank of Philippine Islands (BPI) | Bank of Philippine Islands | BDO Unibank | Filipínská centrální banka | Výhled hospodaření | Budoucnost firmy | Vstřícnosti bank | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Akcie společnosti Wirecard | Pátrání po penězích | Bankovní certifikát | Finanční šéfové | Akcie Coca-Cola | Situace na trhu práce | Dopad pandemie | Chorvatsko | Zdroj příjmů | Ekonomický náraz | Ocenění | Stellantis | Opel | Peugeot | Citroën | DS | Chrysler | Jeep | Dodge | Maserati | Alfa Romeo | Ram | Růst tržeb | Ceny | Akcie těžařů | Wheaton Precious Metals | Akcie Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp (NEM) | Newmont Goldcorp | Barrick Gold (ABX) | Akcie Wesdome Gold Mines | Wesdome Gold Mines (WDO) | Wesdome Gold Mines | Akcie Corvus Gold | Corvus Gold (KOR) | Exor | Zlatá horečka | Franco Nevada | Nikl | Prezidentské volby USA | Upozornění na rizika | Globální pandemie | Akcie Airbus | Coca-Cola | Analýza ceny | Americký soud | Holdingová společnost | Rentabilita | Inspirace | FCA a PSA | Automobilky FCA a PSA | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | Snížení emisí | Obchodní domy | Program Antivirus | Rozdělení akcií | LG Chem | Panasonic Corporation | Šéf podniku | Politici | Snížit emise | Biden | Marathon Petroleum | Marathon | Pracovní místa | Delivery Hero | Česká republika | Fyzické akcie | Energetický sektor | Výrobce letecké techniky | Koncern | Množství peněz | Concho | Volby USA | Volby USA 2020 | Nařízení | Newmont | Intel | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | CVX | Nepříznivý signál | BIIB | Výsledky voleb | Akcie Berkshire | Sumitomo | Klesající dolar | MCD | Praktické tipy | Proražení | Životní prostředí | Investice do vody | Bayer | Vakcinace | Cenné papíry a burzy | Peer-to-peer | Aktuální technická analýza ceny zlata | Analýza ceny zlata | Technická analýza ceny zlata | Akcie Newmont Goldcorp | Zvýšení ceny | Fiskální situace | Měnová situace | Nejlepší odvětví v roce 2021 | Nejlepší odvětví | Tvrdá aktiva | Holdingové společnosti | Brands | Zdravotní péče | Akcie Tourmaline | Tourmaline | Akcie Sumitomo | Akcie Regeneron | Akcie Prosus | Melcor Developments | Akcie Melcor Developments | KKR | Akcie Rio Tinto | Rio Tinto | Akcie NN | Akcie Heijmans | Heijmans | Liberbank | Akcie Liberbank | ForFarmers | Akcie ForFarmers | Akcie Jardine Strategic | Jardine Strategic | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Svenska Cellulosa | Svenska Cellulosa SCA | Akcie Svenska Cellulosa SCA | Vývoj ceny zlata v roce 2021 | Acorda Therepeutics Inc | Acorda Therepeutics | Akcie automobilky Stellantis | Akcie společnosti Stellantis | Carlos Tavares | Monica Bosiová | Covid-krize | Cenové výkyvy | Finanční výsledky | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trendové linie | Sales Associate Director | Air | Akcie Boeing | Akcie ropy v roce 2021 | Akcie Enbridge (ENB) | Akcie Scorpio Tankers (STNG) | Akcie Phillips 66 | Akcie Phillips 66 (PSX) | Phillips 66 (PSX) | PSX | Akcie ConocoPhillips (COP) | ConocoPhillips (COP) | Pandemie covidu-19 | Balík rozpočtových opatření | Dlouhodobý investor | Akcie McDonald’s | Oslabení | Sektor evropských bank | Zvýšení plánu výroby | Index burzy ve Frankfurtu | Akcie Airbusu | Fundamentální analýza akcie | Analýza akcie | FAST | Plány
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | Graf | FXstreet | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Snížení daní
Snížení dividendy
Snížení DPH
Snížení DPH v Německu
Snížení ekonomické aktivity
Snížení emisí
Snížení finanční páky
Snížení globální zadluženosti
Snížení kvantitativního uvolňování
Snížení likvidity

Následující klíčová slova

Snížení odměn
Snížení odměny
Snížení odměny za těžbu
Snížení odměn za těžbu nových mincí
Snížení počtu obchodů
Snížení produkce
Snížení průmyslové aktivity
Snížení sazeb
Snížení stresu
Snížení těžby
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy
Potvrďte prosím... Zavřít