Čtvrtek 13. květen 2021 12:21
reklama
Dukascopy
reklama
Dukascopy
reklama
XTB forum 2021

Klíčová slova - Obchodovat na burze

C:\fakepath\b-03052021-lv.gif

Postoj Mungera a Buffetta ke společnosti Robinhood

03.05.2021 Americký miliardář Charlie Munger, který je blízkým spolupracovníkem legendárního investora a filantropa Warrena Buffetta, ostře kritizoval nejznámější kryptoměnu bitcoin. Vývoj kolem této kryptoměny označil za "nechutný a v rozporu se zájmy civilizace". Informoval o tom server televize CNBC. Munger se dále opřel do makléřské společnost Robinhood Markets, která láká zákazníky na možnost obchodovat na burze bez poplatků. Buffett tyto drobné investory označil v sobotu na výroční valné hromadě společnosti Berkshire Hathaway za "gamblery".
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Primární veřejná abídka akcií firmy SKIET bude v Koreji největší od roku 2017

26.04.2021 Jihokorejská společnost SK IE Technology (SKIET), která vyrábí suroviny pro baterie, získala ze své primární veřejné nabídky akcií (IPO) více než 2,2 bilionu wonů (42,3 miliardy Kč). Její vstup na burzu je tak největší nabídkou akcií od května 2017, kdy jihokorejská herní firma Netmarble získala z prodeje akcií 2,7 bilionu wonů. S odvoláním na údaje jihokorejské akciové burzy to dnes uvedla agentura Reuters. S akciemi firmy se začne obchodovat na burze v Soulu 11. května.
C:\fakepath\top-24032021-lv-8.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

24.03.2021 1) Obchodování na asijských akciových trzích skončilo v polovině týdne v minusu. Z hlavních burz v regionu uzavřely v plusu jen akcie v Austrálii. Na trzích byly cítit obavy stran dalšího vývoje pandemie covidu-19, když část světa začíná čelit třetí vlně koronaviru.
C:\fakepath\Robinhood-Outage-Hero-2.png

Robinhood chystá vstup na burzu, podal předběžnou žádost

24.03.2021 Americká makléřská společnost Robinhood Markets chystá vstup na burzu a už předběžně podala žádost o primární veřejnou nabídku (IPO) akcií. Uvedla to na svém blogu. Robinhood proslul jako firma, která láká zákazníky na možnost obchodovat na burze bez poplatků, díky čemuž ho mají v oblibě zejména mladí začínající investoři. Převážně negativně se o společnosti ale psalo v souvislosti s nedávnými turbulencemi na americkém akciovém trhu.
C:\fakepath\trader-22032021.png

Jak začít obchodovat na burze

22.03.2021 Příručka pro začátečníky v obchodování na burze. Zjistěte jak investovat s minimálním kapitálem.
img

IPO Coinbase: Ovládne kryptoměnový gigant také akciový trh?

02.03.2021 Dlouho očekávané IPO Coinbase přichází. Společnost, která figuruje na trhu kryptoměn, se pokusí ovládnout také akciový trh. A to pravděpodobně již v první polovině roku 2021. Firma svůj záměr oznámila v době, kdy se bitcoin dostal na svá historická maxima a kryptoměnová horečka je opět v plném proudu.
C:\fakepath\top-09092020-lv-9.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

09.09.2020 1) Současný šéf americké centrální banky (Fed) Jerome Powell klade ve srovnání s jeho předchůdci větší důraz na to, aby monetární politika sledovala cíl plné zaměstnanosti. Ten je v mandátu Fedu daném zákonem, ale jak na stránkách Asian Nikkei Review tvrdí známý americký ekonom z Peterson Institute for International Economics Adam Posen, doposud byl větší důraz kladen na plnění inflačního cíle. A zaměstnanost byla vnímána spíše jako prostředek k managementu inflace, než jako cíl sám o sobě. A více než osm z deseti centrálních bank v celém světě dokonce ani nemá zaměstnanost jako explicitní cíl. Podle Posena jde o chybu, kterou je nutno zejména s ohledem na současnou situaci v globální ekonomice napravit.
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

Firma Guild Esports zaměřená na elektronický sport chce na burzu

09.09.2020 Společnost Guild Esports, která vlastní a rozvíjí týmy zabývající se elektronickým sportem, tedy soutěžním kláním hráčů počítačových her, chce letos na podzim vstoupit na londýnskou akciovou burzu. Stane se tak první britskou společností z oblasti elektronického sportu, s jejímiž akciemi se bude obchodovat na burze, informovala dnes agentura Reuters. Jedním ze zakládajících akcionářů firmy je rovněž bývalý fotbalista David Beckham.
C:\fakepath\qs-03092020-lv.gif

Americký výrobce baterií QuantumScape jde na burzu

03.09.2020 Americký výrobce baterií QuantumScape plánuje vstoupit na burzu prostřednictvím fúze se společností Kensington Capital Acquisiton, která je firmou bez podnikatelského plánu, zato ale s akciemi na burze. Hodnota podniku by měla být 3,3 miliardy USD (73,5 miliardy Kč), uvedla dnes agentura Reuters.
img

Léto, ideální čas začít obchodovat na burze

28.07.2020 Velmi pravděpodobně jste se někdy sami sebe ptali, co ti kluci v sakách na té Wall Street vlastně dělají. Obchodování na burze, které je ztvárněno v několika Hollywoodských filmech, je zkrátka in. Pokud jste si však řekli, že je to příliš složité, protože jsou zapotřebí makléřské zkoušky a ekonomické vzdělání, a tak to raději ani nebudete zkoušet, pokusíme se vás vyvést z omylu.
C:\fakepath\auta.jpg

Bloomberg: Akcie automobilky s nulovými výnosy stouply o 100 pct.

09.06.2020 Akcie firmy Tesla, která vyrábí elektrická auta, jsou na rekordu. Cena akcií společnosti Hertz Global Holding je vysoko nad úrovní, kde byla, než firma zkrachovala. Žádné akcie v automobilovém sektoru ale nejsou lepším ukazatelem vitality na akciových trzích než akcie firmy Nikola. Tento ctižádostivý výrobce nákladních aut s elektrickým a vodíkovým pohonem debutoval na trhu Nasdaq minulý týden díky fúzi se společností bez podnikatelského plánu VectoIQ Acquisition, zato ale s akciemi na burze. Letos čeká nulové výnosy a první miliardu dolarů ročně plánuje až v roce 2023. Akcie za těch pár dnů přesto posílily o více než 100 procent. Píše o tom agentura Bloomberg.
C:\fakepath\psychologie.jpg

Jednoduchý a funkční návod na zjištění ideální výše investice

30.04.2020 Zamysleli jste se někdy nad tím, kolik byste měli investovat nebo obchodovat na burze? Já věřím, že ano. A myslíte, že jste udělali to správné rozhodnutí? Na to už tolik lidí s jistotou kladně neodpoví. Ve svém dnešním příspěvku se zaměřím na to, jak nastavit ideální výši investice. Od složitých grafů, vzorců, analýz a svící si tentokrát odskočíme. Největším pomocníkem nám bude hlava a svědomí každého z nás.
img

Nejlepší REITs 2020 – akcie a ETF realitních investičních společností pro lovce dividend

16.04.2020 Rok 2020 začal krizí na finančních trzích v důsledku pandemie koronaviru. Tato situace je pro investory velmi nepříjemná a vyhlídky do budoucnosti jsou v této napjaté době nejisté. Investoři, kteří chtějí těžit ze silného trhu s nemovitostmi, mají k dispozici velký výběr REIT.
img

Saudi Aramco se blíží k hodnotě 2 biliony dolarů

11.12.2019 „Vzhledem k aktuálnímu vývoji na trzích se hodnota ropné společnosti Saudi Aramco pohybuje kolem úrovně 1,88 bilionu dolarů. Pokud akcie budou pokračovat v dosavadním růstu, hodnota společnosti již zítra pokoří hranici 2 biliony dolarů. To je srovnatelné se součtem hodnot společností Microsoft a Apple,“ říká hlavní ekonom BHS Štěpán Křeček.
C:\\fakepath\\eurusd-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (9.12.2019)

09.12.2019 Měnový pár EUR/USD v minulém týdnu nabídl dvě obchodní příležitosti, na které jsem s předstihem upozornil v mém posledním komentáři. Oba obchody skončily v zisku, a pokud jste mých obchodů využili ve svůj prospěch, tak gratuluji k pěkným obchodům!
C:\fakepath\490678-trhy.jpg

S akciemi firmy Aramco se začne obchodovat v Rijádu 11. prosince

06.12.2019 S akciemi saúdskoarabského státního ropného gigantu Saudi Aramco se začne obchodovat na burze v Rijádu 11. prosince. Oznámila to dnes burza. Nabídka akcií firmy bude největší na světě a Aramco se zřejmě stane největší firmou na světě podle tržní kapitalizace.
C:\fakepath\zamysleni.png

Něco o 17. listopadu

17.11.2019 Nevím, jestli se někdo jiný ujme tohoto tématu a tak to udělám já. Ano, vím, že jsme na portále o obchodování na burze, ale na druhou stranu víte i vy, že pro mě je trading filozofická zábava a zamyšlení k filozofii nepochybně patří. Abych se i přesto přidržel ducha těchto stránek, nebudu se pouštět do jakéhokoliv politického hodnocení a budu psát pouze o tom, co je nám tady všem blízké. O to stejné bych požádal diskutéry v případné diskuzi. Zkuste třeba napsat o tom a to by mě opravdu zajímalo, kdo už před revolucí chtěl být obchodníkem na burze.
img

Jak velký vliv má politika na akciový trh? 

11.12.2018 Politika a finance jsou bezpochyby velmi úzce propojené pojmy, které se navzájem velmi ovlivňují. Významné politické události mohou během krátké doby vyvolat rozruch ve společnosti, který se následně reflektuje určitým způsobem do finančních trhů. Přesto z dlouhodobého hlediska má většina politických vlivů dopad pouze na dotčenou ekonomiku, které se bezprostředně týkaly.
img

Investice do zlata: Praktický průvodce & 5 důvodů proč si vybrat zlato

09.11.2018 Možná držíte nějaké akcie a nyní, když došlo k sérii propadů, uvažujete o širší diverzifikaci a dalším zajištění. Jedním ze způsobů, jak své portfolio diverzifikovat, je investice do zlata, protože zlato má zpravidla negativní korelaci k akciovým trhům.
img

IPO Airbnb by mohlo přijít už v létě roku 2019

26.09.2018 Airbnb je americká společnost se sídlem v San Franciscu, která provozuje on-line služby pro zprostředkování ubytování. Firma plánuje vstup na burzu jako IPO Airbnb, k němuž by mělo dojít v polovině roku 2019.
img

IPO Dropbox: Akcie Dropbox se budou již brzy obchodovat na burze

28.02.2018 Společnost Dropbox specializující se na sdílení souborů, plánuje ve své první veřejné nabídce akcií (IPO) vybrat 500 milionů dolarů. IPO Dropdox je jedním z prvních velkých veřejných nabídek v USA, které se v roce 2018 očekávají.
img

Kam investovat – uranové akcie pro rok 2018

12.01.2018 Uran je materiál používaný především v jaderných elektrárnách pro generování energie. Od problémů jaderného reaktoru Fukushima je tento sektor poměrně hojně kritizován, své místo si nicméně stále drží.
img

Uranové akcie – přinese investice do uranu boom v 2018?

12.01.2018 Po boomu lithiových akcií v minulém roce se investoři začínají poohlížet po dalších příležitostech s potenciálně vysokým zhodnocením. Uranové akcie patří mezi ty vůbec nejzajímavější v tomto ohledu.
img

Uranové akcie pro rok 2018

12.01.2018 Uran je materiál používaný především v jaderných elektrárnách pro generování energie. Od problémů jaderného reaktoru Fukushima je tento sektor poměrně hojně kritizován, své místo si nicméně stále drží.
img

Vsadíte si taky na pokles Facebooku?

25.05.2012 Matt Bolduc, akciový analytik Saxo BankVe chvíli, kdy Facebook minulý pátek v 11 hodin ráno východního času vstoupil n...
DSC_0264.JPG

Reference na kurzy FXstreet.cz

24.11.2009 Výpis referencí na kurzy a semináře FXstreet.cz. Zde si můžete přečíst reference absolventů našich kurzů a seminářů. Každý účastník našich kurzů má možnost ho ohodnotit, případně poslat email a připojit referenci shrnující jeho zkušenost s absolvovaným kurzem. Reference neupravujeme a prezentujeme je ve znění, jaké uvedli účastníci našich forex kurzů. Všechny reference pocházejí pouze od absolventů kurzů a jsou řazeny podle data, který jsme přijali emailem.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Psychologie | Money management | Obchodní systémy | Korelace měn | Kathy Lien | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Brexit | Patrik Urban | Obchodní strategie | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Bank of Canada | VIP zóna | Pullback | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | USA | NFP report | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Bezpečný přístav | MQL4 | Programování | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Austrálie | Apple | Analytik | New York | Profit-Target | Bankovní trader | Spekulace | ETF | Investiční fondy | Dividendy | Poptávka | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Maloobchodní tržby | Důvěra investorů | Intradenní obchodníci | Obchodování na burze | Binární opce | Jak se stát forexovým obchodníkem | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | AMEX | AOS | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Analýza | Zhodnocení | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bloomberg | Breakout | Broker | Burza | Burza cenných papírů | CCI | CEO | CFD | Cash flow | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Demo účet | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | FX | Fed | Finanční trhy | Forex trader | Futures | Fúze | Grafy | IPO | ISIN | Indikátor | Indikátory | Intraday | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční společnost | Investor | Investování | Kapitálový trh | Komodity | Kotace | Kurz | LIBOR | Likvidita | Long | MT4 | Margin | Margin call | Risk | Marže | MetaTrader | Měna | Finanční instituce | Měnový pár | Měny | NYMEX | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní systém | Obchodník | Opce | Open | Papertrading | Platforma | Portfolio | Pozice | Provize | Pákový efekt | RRR | Reserve Bank of Australia | Resistence | Rezistence | Reálný účet | Riziko | Ropa | SNB | Saldo běžného účtu | Short | Skalper | Spread | Stochastic | Support | Svíčkový graf | Swiss | Technical analysis | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | VaR | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | Výnosnost | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Švýcarský frank | Úroková míra | Úrokové sazby | Analytici | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | GBP | ČEZ | Obchodování | Forex trading | Obchodování na forexu | JPMorgan | Goldman Sachs | Finanční krize | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Ekonomika Spojených států | XTB | Saxo Bank | Axiory | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | Investoři | Psychologie tradingu | Začínáme na burze | Fond | Trh s nemovitostmi | EU | Vývoj ceny | Aukce | Zasedání Fedu | Ekonom | Byznys | BNP Paribas | Zisk | Obchodní instrumenty | Finanční instrumenty | Berkshire Hathaway | Breakout strategie | Spekulant | Futures kontrakt | Zkušenosti | Panika | Euforie | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Bohatství | Japonská měna | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Akciový analytik | Deutsche Bank | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Hedgeové fondy | Money-Management | Index cen | Index PPI | Index CPI | Facebook | LYNX | Burzy | Mezinárodní měnový fond | FX trh | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Semináře | Praxe | GBPUSD | Index | Investiční strategie | Podpora | Volatilní | Forex pro začátečníky | Akciové burzy | Analýzy | Banka | Směnárna | Brokeři | CashFlow | Cena | Cena akcií | Ceny zlata | Česká spořitelna | Denník | Dolary | Ekonomický kalendář | Etoro | Eura | Exchange | Fibonaci | Finanční nástroje | Finanční prostředky | Fondy | Forexo | Forexu | Frank | Full time | FX Street | FXstreet.cz | Fyzické zlato | Graf | Hrajeme si na burze | Hrubý domácí produkt | HSBC | Inside | Instrument | Instrumenty | Investice do akcií | Investice do nemovitostí | Investice do zlata | Investice na burze | Investiční | Investiční portfolio | Investing | Investování do akcií | Investování do zlata | Investovat do zlata | Jak investovat | Jak investovat do zlata | Jak začít obchodovat na burze | Kam investovat | Knihy o forexu | Komodita | Konfluence | Kurzy | Makléřské zkoušky | Makroekonomické ukazatele | Management | Manuál | Markets | Míra inflace | MyFxBook | Nákup akcií | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodování s komoditami | Obchodování se zlatem | Obchodování spreadů | Obchodujeme | Online kurz | Pád akcií | PayPal | PinBar | Pips | Portfolia | Pro investory | Převodník měn | Recenze | Reuters | Ropy | Řízení rizika | Seminář | Hodnocení brokerů | Shares | Škola tradingu | Throwback | TopForex | Transakční náklady | Trh | Tržní hodnota | Volkswagen | Výběr brokera | Vydělat peníze | Vývoj ceny zlata | Webináře | Zkušenost | Zlato na burze | Zisky | Tradeři | Škola forexu | CNBC | Trading Coach | ZEW | ING | Buffett | Komise pro cenné papíry | Bill Gates | Buy | EBITDA | Elon Musk | EV | REIT | ROCE | Sell | Akciová společnost | Investiční instrument | Hrubý domácí produkt (HDP) | StopLoss | Tržby | Zaměstnanost | QE | Co je forex | Milionář | Miliardář | Equity křivka | Forex Pro | Komise | Kontrakt | Volby | S/R zóny | Úspěšný trader | Úspěšný obchodník | E-mini | Know-how | Blog | Vzdělání | Velcí hráči | 1 milion | Burze | Investment | Profi obchodní systémy | Zlatý standard | Aramco | Markit | Microsoft | Westpac | Sentix | TradingFloor.com | Institut Ifo | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Barrick Gold | Forex asistent | Reporty | Obchodní nastavení | Růst ekonomiky eurozóny | Japonský premiér | Průmyslová produkce | Backtestovat | MarketWatch | Úspěch | Podnikání | BMW | Pokles akcií | Stock Exchange | Zvyšování úrokových sazeb | Plodiny | Energie | Podnikatelská důvěra | Znalost | Příprava | Přehled | Volby v USA | Agentura Reuters | Politické napětí | Sázet | Futures kontrakty | Ekonomická aktivita | London Breakout | Institucionální objednávky | Obchodní styl | Firmy | Ekonomické dopady | IHS | Xetra | Cenné kovy | JPMorgan Chase | Realitní trh | Daňové příjmy | Supporty a rezistence | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Reálné obchody | Alibaba | Fibo | Propad | Bankovní tradeři | Kryptoměny | Ropné společnosti | Guvernér | Ztráty | Oslabení dolaru | Historická maxima | Saúdská Arábie | Akcionáři | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Zajištění | Blockchain | Ethereum | Zájem o akcie | Tesla | Kapitalizace | Výhled | Poplatky | Úspěšné obchodování | Průzkum | Začínající trader | Krize | Světové trhy | Investovat do akcií | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Měnový pár EUR/USD | Japonská vláda | Americká vláda | Měnové krize | Index cen domů | Institucionální investoři | Příjmy | ČTK | Obchodování forexu | Aktuální cena | Růst ekonomiky | Profesionální trading | Hlavní ekonom | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Informace o forexu | IHS Markit | TPG Capital | Akcie firem | Obchody s akciemi | Purple Trading | Spekulativní investoři | Bitstamp | Vstup na burzu | BHS | Breakout Trader | Obchodování ETF | Akciové společnosti | Coinbase | Obchodování Bitcoinu | Jerome Powell | LYNX Trading | Investiční nástroj | IPO Facebooku | iShares Gold Trust (IAU) | SPDR Gold Shares (GLD) | Štěpán Hájek | Robinhood | Kryptoměnová horečka | Lithium | Jak fungují akcie | Investování s LYNX | Cena bitcoinu | Airbnb | Začít investovat | Saxo | Obchodní války | Krypto | Bitcoiny | Můj trading | Obchodní týden | Obchodní válka | Podniky | Long signál | Akcie Facebooku | Amazon (AMZN) | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Objem obchodování | Geopolitické napětí | Obchodování akcií | IPO kalendář | Trendové čáry | Pipy | Signál na akcie | Long obchod | Jiné měny | Obchodované fondy | Čínské firmy | Volatilita na trzích | Majetek | Obchodovat s akciemi | Makléřská společnost | Obchodní přístup | Nakoupit akcie | IPO Uber | Michal Uma | Inflace v ČR | IPO Airbnb | Statistický úřad | Inflační očekávání | Splácení dluhu | Obchodní plány | Akcie firmy | Moje obchody | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Token | Základy obchodování | Akcie a ETF | Maržový účet | Ziskové obchody | Ztrátový obchod | Uranové akcie | Pokles cen | Akcie automobilky | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Štěpán Křeček | SEBA | Intradenní trader | AMZN | Burzovní průvodce | Čeští investoři | Gram zlata | Saudi Aramco | Televize CNBC | Vlastní akcie | Backtest | Úpis akcií | UCITS | Softwarová firma | iShares | Dobrý obchod | Ziskové výsledky | Investování na Forexu | GOOGL | Investujte do akcií | Obchodování zlata | Jak se stát lepším investorem | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Zlaté ETF | Akcie Barrick Gold | Cena akcie | Trading na forexu | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Výše investice | Mnoho ziskových obchodů | Konfluence více faktorů | Automobilky | Čistý zisk | Obchodní model | Deficit | VIP seminář | Objem | MSFT | Ekonom BHS | BHS Štěpán Křeček | Obchod | Muhammad bin Salmán | Státní investiční fond | Přístup do VIP zóny | Jak začít investovat | Myšlenka | Proroctví | FRED | UCITS ETF | Tadawul | Primární nabídky | Firma | Ekonomiky eurozóny | Hlavní události | Technické analýzy | Parlamentní volby | Být obchodníkem na burze | Cena jedné akcie | Equity křivky | Studie | Generální ředitel | PSA | Amazon | Nízké úrokové sazby | Philip Lowe | Miliardy | Vyhlídky | Legislativa | Federální rezervní banka | Aktivita zpracovatelského průmyslu | Předpovědi | Miloš Mikolanda | 4GLD | Xetra Gold | Průmysl | Ján Hájek | PLN | Na burze | Deficit zahraničního obchodu | Tržní kapitalizace firmy | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Průmyslová výroba v Německu | Akcie Aramco | 2222 | Denní fluktuační limit | Limit pro akcie | Fluktuační limit pro akcie | Firma Apple | Denní fluktuační limit pro akcie | Symbol 2222 | General Motors | Šinzó Abe | Dodržovat obchodní plán | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Zvýšená volatilita na trzích | Sociální sítě | Problémy | Prodeje akcií | Nejistoty | Cena za akcii | Válka mezi USA a Čínou | Cenové formace | Dobrá nálada | Nálada | Kontrakty | Prohlášení | Newmont Mining | Ford Motor | Goldcorp | Zahájení obchodování | Míra | General Atlantic | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Nižší likvidita | Šperky | Bankovní vklady | AAPL | Bydlení | Uber | První obchod | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Američané | Návratnost | Výrobce elektrických aut | Americké dolary | Miliardy eur | T. Rowe Price | Hodnota společnosti | Elektrické vozy | Budoucnost | Soukromí investoři | Ifo | Předběžné výsledky | Vliv na investice | Míra inflace v ČR | Vzdělávat se | Podnik | Míra zadlužení | Kryptoměny bitcoin | Britské společnosti | Zamyšlení | Komunikace | Google | Samsung | Trhy | Americký miliardář | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pohyby cen | Pokles | Situace | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Vstupy | Obchodovať kryptomeny | Reálné peníze | Konzistentní zisky | Dovednosti | Píle | Obchody | Americká společnost | SEC | NFP | Obchodovanie | COVID-19 | Portál FXstreet.cz | Bez rizika | Jižní Korea | Vývoj | WP | Cílování inflace | Air France-KLM | Charlie Munger | Bankovky | Mince | New York Times | Hyundai | Automobilka | Historie | Koronavirová krize | Kalifornie | OSVČ | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Škoda | Domácnosti | Asociace | Páka | Hotovost | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Tým Admiral Markets | Růst | Signál | Potenciál | Investice do zdravotnictví | Ekonomiky | Vzdělávací webináře | Války | Poradce | Organizace | Práce | Údaje | Omyl | Možnosti obchodování | Ekonomické oživení | Velikonoce | Životní styl | FANG | Massachusetts | Long signál na akcie | Jiří Makovský | REIT ETF | IM2A | H413 | AWP | SREIT | Global X SuperDividend REIT ETF | Aberdeen Global Premier Properties Fund | HSBC FTSE EPRA/NAREIT Developed UCITS ETF USD | BNP Paribas Easy FTSE EPRA/NAREIT Eurozone Capped UCITS ETF QD | Akcie Innovative Industrial Properties (IIPR) | IIPR | Akcie Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties | Innovative Industrial Properties (IIPR) | Akcie W.P. Carey | Akcie W.P. Carey (WPC) | WPC | W.P. Carey (WPC) | W.P. Carey | Akcie Welltower | Akcie Welltower (WELL) | WELL | Welltower (WELL) | REIT u LYNX | Akcie REIT | Statistiky | Pohled na trading | Reddit | Air France | Grayscale | Automobilka Ford Motor | Ideální výše investice | Prudké pohyby | Pozastavit obchodování | Tweet | Dlouhodobý trend | Auta | Expedia | Xiaomi | Vstup do obchodu | Velké peníze | Potenciální zisk | Obchodovat dlouhodobě | Investované peníze | JDE | ČR | Restaurace Novodvorka | Novodvorka | Hertz | Výrobce aut | Peter Svátek | Vedení společnosti | Start-upy | Square | Nikola | Firma Nikola | Hertz Global Holding | Hertz Global | VectoIQ | VectoIQ Acquisition | Covid | ZIL | Vyspělé technologie | eSports | MAM | Zdroj příjmů | KLM | Úspěchy | Ocenění | Ceny | Praha | Průměrný příjem | Názory lidí | Ekonomická aktivita v eurozóně | Barrick Gold (ABX) | Progres | Úspěšně obchodovat | Začít obchodovat na burze | Royal Gold | Počet akcií | Chamtivost a strach | QuantumScape | Výrobce baterií | Americký výrobce baterií | Kensington Capital Acquisiton | Shanghai Auto | Khosla Ventures | Kleiner Perkins | Katarský státní investiční fond | SPAC | Luminar | Canoo | Fisker | Akcie SPAC | Kensington Capital | Guild Esports | Firma Guild Esports | Elektronický sport | Inspirace | Sequoia | Elektromobily | Diverzifikovat | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Marathon | Agresivní strategie | Měnový fond | Newmont | TPG | Futures a opce | Kryptoměnová směnárna | Praktické tipy | BNTX | Výdělky | Nio | GameStop | Akcie Airbnb | Proč investovat | LEN | Velký kapitál | Cenné papíry a burzy | Voda | Svět kryptoměn | VET | Dlouhodobé obchodování | Evropské centrální banky | MJ | BioNTec (BNTX) | Akcie BioNTec | Akcie BioNTec (BNTX) | Obchodování na asijských akciových trzích | Xetra GOLD | Xetra GOLD (4GLD) | Kov | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Spotify | Air France-KLM (AF) | Akcie Air France-KLM | Akcie Air France-KLM (AF) | Robinhood Markets | Skluz | Air | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Admirals | Pandemie covidu-19 | Indexové akcie | Pohyb ceny | Ochrana proti inflaci | SKIET | SK IE Technology | SK IE Technology (SKIET) | Jihokorejská společnost | Společnost SK IE Technology | GoviEx Uranium | GoviEx Uranium (GXU) | GXU | Energy Resources of Australia | ERA | Energy Resources of Australia (ERA) | Uranium Energy Corp. | Uranium Energy | UEC | Uranium Energy Corp. (UEC) | Energy Fuels | UUUU | Uranová akcie | Energy Fuels (UUUU) | Akcie Energy Fuels | Cameco Corp. | Cameco | Cameco Corp. (CCJ) | CCJ | Akcie Cameco | Nejlepší uranové akcie | Uran | Úspěch bitcoinu | Finanční produkt | Nový finanční produkt | Finanční životy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Výhled | Banky | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Obchodovat Bitcoin
Obchodovat breakouty
Obchodovat CFD
Obchodovat divergence
Obchodovat dlouhodobě
Obchodovat do trendu
Obchodovat forex
Obchodovat komodity
Obchodovať kryptomeny
Obchodovat mikroloty

Následující klíčová slova

Obchodovat na finančních trzích
Obchodovat na forexovém trhu
Obchodovat na forexu
Obchodovat na plný úvazek
Obchodovat na trzích
Obchodovat na základě technické analýzy
Obchodovat pomocí Price Action
Obchodovat Price Action
Obchodovat ropu
Obchodovat s akciemi
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB forum 2021
Potvrďte prosím... Zavřít