Neděle 18. duben 2021 07:46
reklama
Dukascopy
reklama
Purple Trading psychologie webinar 2
reklama
Purple Trading psychologie webinar 2

Klíčová slova - Nvidia

img

Rastová akcia: Advanced Micro Devices (AMD)

13.04.2021 Už niekoľko rokov sa AMD etablovalo ako líder v oblasti mikroprocesorov, pričom inovovalo svoju sériu Ryzen. Advanced Micro Devices Inc. (AMD), známa ako AMD, je globálna polovodičová spoločnosť, ktorá poskytuje centrálne procesorové jednotky (CPU), grafické procesorové jednotky (GPU), čipsety a podobné počítačové produkty. Produkty spoločnosti sa používajú na rôznych výpočtových platformách vrátane obchodných, desktopových a prenosných aplikácií, ako aj na grafické spracovanie, serverové procesory a ďalšie. Produkty AMD zohrávajú dôležitú úlohu aj v blockchainových aplikáciách.
img

3 zprávy, bez kterých se dnes na trzích neobejdete (13.4.2021)

13.04.2021 Začátek týdne proběhl na trzích opět v klidnějším tempu na nižších objemech a většina trhů vyčkává na dnešní data americké inflace. Americký dolar si včera došel pro další zisky, ačkoliv libra korigovala ztráty z minulého týdne. Nejvíce živo je na asijských trzích, kde dochází k výprodeji na dluhopisech jedné z největších kreditních společností.
img

Ranní komentář: Powell mírní obavy z inflace, ta začne v březnu citelně zrychlovat

13.04.2021 Akciové trhy včera pokračovaly v konsolidaci a výraznější zisky ani ztráty si tentokrát nepřipsaly. V USA stál za pozornost především sektor polovodičů, kdy si výrazným růstem prošly akcie Nvidia, zatímco pod tlakem se nacházel Intel i AMD. K rozdílnému vývoji pomohly zprávy o tom, že Nvidia začne s výrobou mikroprocesorů pro datová centra, které mají být výkonnější než současné procesory dodávané Intelem a AMD.
img

Výrazné oživení ekonomiky USA překvapuje Fed. Zotavování té britské je dle BoE velmi dobré

19.03.2021 Americká centrální banka na svém březnovém zasedání ponechala úrokové sazby beze změny. Také nedošlo k úpravě programu nákupu aktiv. Všeobecně se neočekávalo, že Fed na tomto zasedání nijak nebude upravovat svoji monetární politiku, a proto mělo zasedání jen malý vliv na finanční trhy.
C:\fakepath\eurusd-09032021-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 9.3.2021

09.03.2021 Americké akcie včera uzavřely smíšeně. Index Dow Jones táhly vzhůru akcie společností, u nichž se předpokládá růst po otevření ekonomiky. Oslabil index S&P 500, a zejména Nasdaq, protože investoři se zbavovali technologických akcií.
img

Rozbřesk: Šéf Fedu přikrmil růst výnosů, OPEC nepřestává škrtit trh s ropou

05.03.2021 Od začátku roku už uplynuly více než dva měsíce, avšak tvrdých dat z české nebo evropské ekonomiky je zatím pomálu. K dispozici byly zatím jen soft ukazatele v podobě podnikatelských nebo spotřebitelských nálad, které potvrzovaly dobrou kondici průmyslu a vedle toho velmi slabá nebo dokonce chmurná očekávání spotřebitelů. Jedním z mála tvrdých čísel tak prozatím zůstává nezaměstnanost, která v úvodu roku v ČR dál mírně vzrostla.
img

Vítězné tažení herního průmyslu: Výnosný byznys, který v pandemii jen kvete

03.03.2021 Herní průmysl v posledních letech představuje odvětví s vysokým růstem a jen za rok 2020 stouply jeho výnosy o 37 %, protože pandemie zvýšila poptávku po hraní jako formě socializace a zábavy. Mnoho tradičních volnočasových aktivit je kvůli COVID-19 omezeno a herní průmysl se tak nejenže výrazně rozrůstá, ale navíc dosahuje i velkých zisků. Tím samozřejmě láká technologické giganty, jako jsou Apple, Google, Amazon či Microsoft. Konkurence tedy nejspíš poroste, ale spolu s ní i celkové globální výnosy odvětví. Analytici hodnotí všech 30 firem v našem koši velice pozitivně.
img

Rozbřesk: Největší propad ekonomiky v novodobé historii

03.03.2021 Výsledek české ekonomiky za poslední čtvrtletí loňského roku byl, alespoň podle zpřesněného odhadu statistického úřadu, ještě lepší, než naznačoval bleskový odhad. Ve srovnání s ním totiž HDP mezikvartálně rostl dvojnásobným tempem (o 0,6 %), což v časech nouzového stavu a téměř nepřetržitého lockdownu bylo docela překvapivé. Hlavní zásluhu na tom měl export, respektive exportně orientovaný průmysl, který se vezl na vlně rostoucí poptávky nejenom po autech, ale i výrobcích chemického a elektrotechnického průmyslu. Zatímco zahraniční poptávka rostla, ta domácí opět zejména v důsledku restrikcí klesala. Vidět to bylo především na spotřebě domácností, které výrazně omezily především výdaje za služby.
img

Akcie od A do Z: Velký průvodce obchodováním s akciemi!

25.02.2021 Akcie jsou velmi rozšířeným a oblíbeným investičním aktivem. Vždyť také investice do akcií nabízí mnoho příležitostí a výhod. Svět akcií ale může být zejména pro začínajícího obchodníka trochu nepřehledný a napadá ho jistě mnoho otázek. Co je to akcie a jaké existují druhy? Jak fungují akcie a jaký mají význam? Co je IPO? Co určuje cenu akcie? Proč bychom měli zvažovat investice do akcií? Kdy a jak nakupovat akcie? Je možný i prodej akcií? A kdo je to ten broker a burza?
img

Tři trhy, které stojí za to v tomto týdnu sledovat (22.2.2021)

22.02.2021 Růst amerických výnosů zůstává událostí, na kterou se na finančních trzích soustředí největší pozornost. Existují pochyby, zda může v době prudkého růstu úroků pokračovat akciová rally. Je pravdou, že se akciové indexy za poslední týden příliš nepohnuly, ale není právě tato stagnace vyjádřením „novodobé“ korekce?
img

Týdenní tržní výhled: RBNZ, komodity a výsledková sezóna

22.02.2021 V posledním obchodním týdnu v únoru se všichni zaměří na středu a na tiskové konferenci centrální banky Nového Zélandu ohledně úrokových sazeb a zaměstnanosti, kde bude se můžeme těšit i na komentář předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella.
img

Evropské akcie tento týden pokořily zámořské, Praha mírně oslabila

19.02.2021 Vypadá to tak, že akciové trhy zastínil mrak v podobě obav z rychlejšího zvyšování sazeb americkou centrální bankou Fedem. Makrodata v podobě žádostí o podporu v nezaměstnanosti také nepomohla.
img

Připravuje se Nvidia na nové maxima před vyhlášením výdělků?

10.02.2021 Akcie v Nvidii v roce 2020 vzrostly téměř o 150% vyšší, k čemuž přispěl rozmach kryptoměn. Společnost zaznamenala fenomenální růst a její grafické jednotky (GPU) jsou těžce využívány těžebními kryptoměnami.
img

Týdenní tržní výhled: Short-squeeze amerického dolaru a výsledky firem ve středu pozornosti

08.02.2021 V relativně nezajímavém týdnu pro ekonomické zprávy se všichni obchodníci zaměřili na short-squeeze amerického dolaru a k tomu, zda bude tento trend pokračovat. Zatímco minulý týden hodnota mezd mimo zemědělství (NFP) v USA mírně minula očekávání, Bidenův plán proti koronaviru ve výši 1,9 bilionu $ se posunul o krok blíže.
img

Budete moct vydělávat i v budoucnu?

29.01.2021 Kvůli omezením zavedeným proti šíření COVID-19 a s tím, jak se postupem času vyvíjí internet, si začínáme uvědomovat, které profese by se mohly stát nahraditelnými.
img

Technologické akcie: 5 nejlepších akcií roku 2021, které musíte znát!

27.01.2021 Technologickým akciím se za poslední rok dařilo. V minulém roce společnosti jako Apple, Amazon, Google a Spotify dokázaly posílit americké indexy, přestože byl daný rok silně ovlivněn pandemií koronaviru. Po neuvěřitelném růstu cen a rekordních maximech v roce 2020 jsou investice do technologických akcií i nadále velmi atraktivní. Ale do jakých akcií investovat?
img

Rozbřesk: Loňský německý HDP zřejmě překvapí pozitivně, start do 2021 ale bude slabší

25.01.2021 V tomto týdnu uvidíme první odhady HDP za konec roku 2020 v Německu a dalších velkých evropských zemích. Bude tak o něco víc jasno v tom, jak druhá vlna pandemie dopadá na ekonomický výkon. Předpokládáme, že největší propad 4-5 % mezikvartálně zaznamená Francie, kde byla druhá vlna již v průběhu podzimu nejsilnější.
img

Spoločnosť Tesla musí stiahnuť 158 000 automobilov z dôvodu bezpečnostnej chyby

14.01.2021 Akcie spoločnosti Tesla (TSLA.US) poklesli v predobchodnej fáze o 1% po tom, čo Národná správa pre bezpečnosť cestnej premávky vyzvala výrobcu automobilov, aby stiahli 158 000 svojich modelov S a X vyrobených v rokoch 2012 - 2018 kvôli potenciálne chybným dotykovým obrazovkám, ktoré by mohli predstavovať bezpečnostné riziká. Porucha konzoly displeja môže spôsobiť „stratu zvukových a vizuálnych funkcií dotykovej obrazovky, ako je infotainment, navigácia a prehliadanie webu, a strata zobrazenia obrazu zadnej kamery pri zaradení spiatočky.“ Problém spôsobuje integrované 8GB eMMC NAND flash zariadenie procesora Nvidia Tegra 3, ktoré sa prepíše pri každom štarte vozidla. NHTSA naznačila, že táto porucha môže mať za následok aj stratu nastavenia spätnej / záložnej kamery a nastavenia odmlžovania / odmrazovania, ako aj určitú funkčnosť autopilota a smerových svetiel. „NHTSA poznamenáva, že spoločnosť Tesla implementovala niekoľko bezdrôtových aktualizácií v snahe zmierniť niektoré problémy opísané v tomto liste, ale predbežne sa domnieva, že tieto aktualizácie sú procedurálne a vecne nedostatočné,“ uviedla agentúra a vyzvala na úplné stiahnutie v r. v súlade s požiadavkami národného zákona o bezpečnosti premávky a motorových vozidiel.
img

Rozbřesk: Snížení úroků v Polsku při třetí vlně pandemie, vzkazuje centrální banka po dobrodružných intervencích

08.01.2021 Polská centrální banka (NBP) na sebe strhává v poslední době pozornost, neboť se pustila do dobrodružných devizových intervencí proti vlastní měně. Podle včera zveřejněných dat musela NBP nakoupit okolo 4 mld. euro do devizových rezerv, aby dočasně oslabila kurz polské měny o 2 %.
img

Bitcoin: Poznejte těžkou váhu kryptoměn a naučte se, jak do něj správně zainvestovat!

17.12.2020 Bitcoin je průkopník ve světě kryptoměn a fenomén posledního desetiletí. Ke konci roku 2017 doslova pobláznil svět. Kdo z vás si nepamatuje ono šílenství, které tato virtuální měna svým raketovým růstem vyvolala?
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
img

Nvidia zveřejnila skvělé výsledky!

19.11.2020 Všechny oči se aktuálně zaměřují na cenu akcií společnosti Nvidia, protože společnost vykázala zisky, které překonaly očekávání analytiků a zaznamenala 57% nárůst tržeb.
img

Ranní okénko - Pandemie hýbe očekávanou inflací v eurozóně

18.11.2020 Dnes bude zveřejněn finální výsledek říjnové inflace v eurozóně, který nabídne detailnější pohled na faktory ovlivňující aktuálně velmi nízkou cenovou dynamiku. Z USA dorazí údaje o nové výstavbě rodinných domů. Pondělní setkání zástupců členských zemí EU přineslo zádrhel.
img

Ekonomický kalendář: Čekáme na report DOE a data z trhu s bydlením v USA

18.11.2020 Na trzích vládne ve středu ráno zvýšená volatilita. Daří se bezpečným přístavům typu CHF a JPY, naopak evropské akciové indexy zahájily seanci v červených číslech. Z důležitých dat se dnes v Evropě dočkáme pouze výsledků revize evropského CPI, kde nemůžeme očekávat výraznější reakci. Odpoledne jsou na programu data z USA. Ve 14:30 budou zveřejněna data z trhu s bydlením z USA a v 16:30 se soustředíme na report stavu zásob ropy v USA. Z výsledkové sezóny dnes budou zajímavé výsledky společností Target a NVIDIA.
img

Týdenní tržní výhled: Centrální banky, OPEC a brexit v centru pozornosti

16.11.2020 I když se volatilita trhu z amerických prezidentských voleb ustálila, tento týden by se mohla začít znovu zvyšovat aktivitu na trzích řadou různých oznámení a zpráv o ekonomických událostech.
img

Rozbřesk: ČR před prodloužením nouzového stavu, eurodolar to schytal

29.10.2020 Do zasedání bankovní rady ČNB zbývá ještě týden, během kterého se toho ještě hodně stane. Nepůjde jen o předběžný odhad HDP, který zítra ukáže, jak se ekonomice dařilo vymanit se v průběhu třetího čtvrtletí z recese, ale dozvíme se rovněž, jak jsou na tom v Evropě i další země. Mělo by být rovněž jasno, na jak dlouho se prodlouží nouzový stav, jaká omezující opatření zůstanou v platnosti, či zda k nim nový ministr zdravotnictví nepřidá nějaká další. S ohledem na vývoj nákazy zatím nic nenasvědčuje tomu, že by vše mělo skončit 3. listopadu, jak se původně plánovalo.
img

Akcie Sony – dostane Playstation 5 ceny akcie na historická maxima?

16.10.2020 Akcie společnosti Sony již léta vykazují silný výkon na akciovém trhu. Japonský konglomerát brzy uvede dlouho očekávanou herní konzoli Playstation 5. Může příchod nejnovější herní platformy nastartovat nový uptrend? V tomto článku probereme vše, co potřebujete vědět o akciích Sony a jaké mají tyto akcie vyhlídky do budoucna.
img

Rozbřesk: Trump je zpátky, na mítincích nabízí “prezidentské polibky”

13.10.2020 Donald Trump je zpátky. “Říkají, že jsem imunní, cítím se tak silný”, řekl na mítinku svým příznivcům na Floridě prezident Trump a jako důkaz nabídl ženám i mužům svůj prezidentský polibek. Radikální kampaň je pochopitelná, Donald Trump totiž v předvolebních průzkumech výrazně ztrácí a v závěsu za ním ztrácejí v průzkumech pozice i republikáni v Kongresu. Trhy se proto začínají připravovat na možnost, že demokraté na podzim v USA zvítězí na plné čáře - tj. ovládnou nejen prezidentský úřad, ale i Sněmovnu reprezentantů a Senát. Co by to znamenalo pro trhy?
img

Sektor služeb v USA se dostal na úrovně před pandemií. Británie chce být Saudskou Arábií větrné energetiky

09.10.2020 V pondělí zveřejnil Institut nákupních manažerů data ohledně aktivity v americkém sektoru služeb za září. Tento fundament vyšel velmi pozitivně a aktivita v americkém sektoru služeb se dostala již na úroveň před pandemií.
img

Rozbřesk: Proč nejhorší poválečný propad ekonomiky zrychluje růst cen nemovitostí?

06.10.2020 Se startem pandemie COVID-19 mnozí v obavách vzhlíželi k realitnímu trhu. Není divu – nemovitosti jsou největší třídou aktiv na světě a domácnosti v nich mají uložen největší objem úspor. Při poslední finanční krizi po pádu investiční banky Lehman Brothers přitom realitní trh ztratil globálně více než deset procent a dlouho brzdil domácnosti v návratu do “nového normálu”.
img

Propad HDP o 19,8 %, Británie je v recesi. Nezaměstnanost v EU vzrostla na 7,4 %

02.10.2020 Britská ekonomika se po jedenácti letech dostala do recese, jelikož i ve druhém čtvrtletí pokleslo HDP šesté největší ekonomiky mezikvartálně o 19,8 %. Meziročně pak hospodářství Británie kleslo o 21,5 %. Podle Conference Board spotřebitelská důvěra ve Spojených státech v září zaznamenala markantní nárůst, když Index spotřebitelské důvěry vzrostl ze srpnových 86,3 bodu na 101,8 bodu. Analytici přitom očekávali nárůst pouze na 89,5 bodu. I tak se ale tento index nadále nachází pod úrovní před příchodem koronavirové krize.
C:\fakepath\eurusd-27092020.png

Shrnutí páteční seance: Akcie v USA zpevnily, indexy vzhůru táhly technologické firmy

27.09.2020 Americké akcie v pátek zpevnily, hlavní indexy vzhůru táhly technologické firmy. Akciové ukazatele Dow Jones a S&P 500 za sebou však kvůli obavám ze zpomalení obnovy hospodářství mají čtvrtý týdenní pokles za sebou, což je nejdelší časový úsek od srpna 2019.
img

Prodeje nových domů v US rekordně rostou. Goldman Sachs snižuje odhad růstu HDP o polovinu

25.09.2020 V pondělí novozélandská premiérka Jacinda Ardernová oznámila, že vláda ruší veškerá opatření proti koronaviru. Premiérka však upozornila obyvatele, aby i nadále byli opatrní a dodržovali hygienická pravidla. Zrušení opatření se však nebude týkat největšího novozélandského města Auckland.
C:\fakepath\eurusd-25092020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 25.9.2020

25.09.2020 Akcie ve Spojených státech včera mírně posílily v čele s technologickými společnostmi. Náladu na trhu podpořily příznivé údaje o prodeji nových domů, které kompenzovaly zprávu o růstu počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti.
img

Býci na zlatě jsou opět připraveni získat úroveň 2 000 USD

23.09.2020 Poté, co akcie zaznamenaly velmi drsný začátek týdne, zlato dosáhlo určitého prodejní tlak a jeho cena klesla na 1 900 USD. Předkládáme, že drahé kovy, zejména zlato, budou z dlouhodobého hlediska opět atraktivnější.
img

Rozbřesk: Koruna se bojí jestřába Prymuly a dalšího lockdownu

22.09.2020 Česká koruna se v průběhu včerejšího obchodování dostala pod silný tlak a bez větších problémů prolomila úroveň 27,0 EURCZK. Oproti euru tak česká měna jen včera odepsala 1,5 procenta, vůči dolaru dokonce ještě o půl procentního bodu více. Od září táhne korunu ke slabším úrovním narůstající averze k riziku na globální (akciových) trzích, nyní však do hry vstupuje také domácí faktor v podobě zhoršující se epidemiologické situaci v Česku.
img

FED plánuje nákup cenných papírů. Očekává rychlejší oživení US ekonomiky i snížení nezaměstnanosti

18.09.2020 Člen bankovní rady ČNB Vojtěch Benda v pondělí konstatoval, že zatím není potřeba více uvolňovat měnou politiku, jelikož opatření proti druhé vlně epidemie nebudou tak drastická jako na jaře. Benda také naznačil, že není rozumné v této době snižovat daně.
img

Akcie NIO – Nový leader elektromobility?

17.09.2020 Akcie NIO působivě posiluje. Chvíli to vypadalo, že čínský výrobce elektromobilů zbankrotuje, ale společnost následně povstala z popela jako fénix. Stále více společností se aktivně soustředí na výrobu elektromobilů. Tesla je stále favoritem na trhu, ale protože cena jejích akcií během velmi krátké doby extrémně posílila, investoři hledají levnější alternativy. Je NIO novým vyzyvatelem Tesly o prvenství na trhu s elektromobily?
C:\fakepath\obrazek1.jpg

Může Nvidia rozšířit klub bilionových společností?

16.09.2020 Pokud nějakou společnost s velkým zájmem sleduji, je to právě výrobce grafických karet a hardware Nvidia. Společnost, které akcie se za několik let zmnohonásobily, měla vždy čich na budoucnost technologií. Nyní se rozhodla koupit společnost zaměřenou na umělou inteligenci Arm.
img

Turecká krize, emerging markets a pokračující earnigns

17.08.2018 Zahájení obchodování v pondělí se neslo ve znamení obav z turecké liry. Přestože má Turecko vliv především na emerging markets, obavy byly cítit i za oceánem v USA.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | Bitcoin | Fundamentální analýza | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | EUR/USD | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Devizové rezervy | Kanada | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Apple | Středoevropské měny | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Ropa Brent | Česká koruna | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Akciové tipy | Rizika | Politika | Export | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | SPX500 | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Obchodování na burze | Měnové trhy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Advance | Akcie | Akcionář | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Americký dolar | Analýza | Zhodnocení | Apreciace | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Benchmark | Valná hromada | Beta | Bloomberg | Bod | Breakout | Broker | Burza | CBOE | CEO | CFD | CFTC | CME | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | DAX | Demo účet | Diverzifikace | Diverzifikace portfolia | Dividenda | Dividendový výnos | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | ECB | ESM | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Exponenciální klouzavý průměr | FOMC | FX | Fed | Finanční trhy | Floating | Forward | Futures | Fúze | Gap | Grafy | High | IFO index | IPO | ISIN | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Initial Public Offering | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investor | Investování | Jestřáb | Kapitalový výnos | Klouzavý průměr | Komodity | Korekce | Koš | Kurz | Likvidita | Long | Lot | Low | MMF | MT4 | Margin | Obchodní příkazy | Marže | MetaTrader | Momentum | Měna | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYSE | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | OTC | Obchodní bilance | Obchodník | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Opce | Open | P/E | Platební bilance | Platforma | Podkladové aktivum | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Průmyslové objednávky | Rally | Ratingová agentura | Realizace zisku | Reinvestice | Reserve Bank of Australia | Resistence | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | Sentiment | Short | Short selling | Směnný kurz | Spread | Support | Swap | Swing | Swingový obchodník | Tick | Ticker | Trader | Trading | Trend | Trigger | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Uptrend | VaR | Volatilita | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | ZEW index | Zastavení ztrát | Zisk na akcii | Zlato | ČNB | Řízení portfolia | Úrokové sazby | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Banky | Doporučení | EUR | USD | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | FTSE | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | XTB | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Klouzavé průměry | Vývoj ceny | Aukce | Aktuální kurz | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Makroekonomické události | Zisk | Investiční instrumenty | Finanční instrumenty | Ropný trh | Futures kontrakt | Sázka | Kurz koruny | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | Strach | Obchodní příležitosti | London Stock Exchange | Euronext | RBNZ | Oanda | Partners | Investiční produkty | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Deutsche Bank | Over-The-Counter | Světová obchodní organizace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Nasdaq Composite | USDX | Index cen | Eurostat | Obchodní seance | Makrodata | EUR/HUF | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Swingové obchodování | Satoshi Nakamoto | BTC | Virtuální měna | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Žlutý kov | Zásoby ropy | ADP report | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Obchodní účet | Vzdělávání | Centrální bankéři | NZDUSD | GBPUSD | EURCZK | Raiffeisenbank | Aktivum | Delta | EPS | Index | Investiční strategie | Likvidní | Podpora | Vnitřní hodnota | Volatilní | Burzovní obchody | Likvidita trhu | Akcie a trhy | Akcie Amazon | Akcie Erste | Akcie Google | Akcie na doručitele | Akcie na jméno | Akcie Netflix | Akciové burzy | Aktuální ceny akcií | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Banka | Bankovní rada ČNB | Bitcoin peněženka | Brent | Brokerské společnosti | Burzovní indexy | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Co je bitcoin | Conference Board | CZK | Česká ekonomika | České akcie | DAX 30 | Day trading | Devizové trhy | Dolar | Dolary | Druhy akcií | Ekonomická krize | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomika USA | Eura | Evropská banka | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex kalendář | Forexu | FXstreet.cz | GfK | Graf | Graf zlata | HDP Číny | Hodnota akcií | Hodnota zlata | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Instrument | Instrumenty | Internetové obchodování | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční nástroje | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční účet | Investování do akcií | Investování do nemovitostí | Investovat do zlata | ISM | Jak funguje burza | Jak investovat | Jak nakupovat akcie | Jak těžit Bitcoin | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Jiří Tyleček | Kam investovat | Komoditní | Kurz bitcoinu | Kurz měny | Kurz polské měny | Volná pracovní místa | Libra | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | MetaTrader 5 | Meziroční inflace | Míra inflace | Nákup akcií | Naučte se investovat | Nemovitosti | Obchodní platformy | Obchodujeme | Odkup akcií | OTC trh | PayPal | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pro investory | Prodej akcií | Prognóza | Převodník měn | Recenze | Reuters | Ropy | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | Signály | Slovník pojmů | Směnárny | Société Générale | SP500 | Státní dluhopisy | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Těžba bitcoinů | Transakční náklady | Trh nemovitostí | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Twitter | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výprodej | Vývoj kurzu | Webinář | Webináře | WTI | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zisky | EUR/PLN | CNBC | ZEW | EIA | ING | Trading Central | Buffett | Buy | Centrální depozitář | Depozitář | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Ex-dividend | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Petr Kellner | PX index | REIT | ROCE | Crédit Agricole | Itálie | Černé zlato | Akcie na majitele | Akciová společnost | Čekací doba | Kmenové akcie | P/E Ratio | Zaknihované akcie | Tržby | Úvěr | QE | Světové ekonomiky | Western Union | WebTrader | Komise | Kontrakt | Volby | Vzdělání | 1 milion | Burze | Commodities | Currencies | Day trader | Investment | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | DPA | Intesa Sanpaolo | Bernstein | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | MSCI | ABN Amro | CME Group | Caterpillar | Baker Hughes | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | The Guardian | Reálný obchodní účet | Reporty | Zvyšování sazeb | Ceny nemovitostí | Thomson Reuters | Short squeeze | Polská centrální banka | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Nákupy dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikatel | Podnikání | BMW | Index pražské burzy PX | Averze k riziku | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Evropské banky | Zvyšování úrokových sazeb | Yahoo Finance | Energie | Rada ČNB | Earnings | Výprodej na Wall Street | Malý prostor | Globální akciové trhy | KBC | Znalost | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Moneta Money Bank | Polská ekonomika | Agentura Reuters | Evropské trhy | Futures kontrakty | City | US akcie | Obchodní styl | Forbes | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Investice do technologií | Economist | Economic | Širší index S&P 500 | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | IHS | Xetra | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Realitní trh | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Pokles ceny akcií | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Styl obchodování | S&P Global | Globální ekonomiky | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Miliony dolarů | Hlavní indexy | Nervozita | Odchod z Evropské unie | Walmart | Alibaba | Halliburton | Dnes na trzích | Propad | Kryptoměny | Cenový boom | Ropné společnosti | Specifika kontraktu | Citi | S&P | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Vývoj na akciových trzích | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Finanční injekce | Pokles výnosů | Americké indexy | Historická maxima | Nejistota | Erste | Philip Morris | Světové finanční krize | Stagnace | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Zajištění | FTSE 100 | Baidu | Blockchain | Litecoin | Ethereum | Digitální měna | Tesla | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Bankéři | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Poplatky za obchodování | Akcie na burze | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | General Electric | Krize | Investiční rozhodnutí | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Finanční ústav | Investovat do akcií | Vývoj indexu S&P 500 | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Japonská vláda | Očekávání analytiků | Softbank | ARM Holdings | Příjmy | Oslabování dolaru | Volatilita trhů | cTrader | Alphabet | ČTK | Aktuální cena | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Zasedání americké centrální banky | Program kvantitativního uvolňování | Obchodní pozice | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Odhad HDP | Očekávání | Bitfinex | IHS Markit | ex | Akcie firem | Purple Trading | Bernstein Bank | Bitstamp | Zahraniční forex | Intradenní obchody | ING Groep NV | Breakout Trader | Benjamin Graham | Akciové společnosti | Peter Lynch | Coinbase | Bitcoin (BTC) | Akcie Tesly | Bitcoinové burzy | Jak obchodovat akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | Obchodování Bitcoinu | BTC/USD | Průmyslový index Dow Jones | Jerome Powell | Bitcoin futures | LYNX Trading | Investiční nástroj | ETH | ETC | GDAX | Mineři | XBT | Inteligentní investor | Estee Lauder | Crypto | Burzy kryptoměn | Jak fungují akcie | Co to je dividenda | Co to je burza | Dlouhodobé zhodnocení akcií | Diverzifikace osobních financí | Dlouhodobé investování | Možnost diverzifikace | BTC/EUR | Obchodování na trzích | Elektronické obchody | Kurz eurodolaru | Investování s LYNX | Kryptoměnové burzy | Cena bitcoinu | Airbnb | Saxo | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Očekávání investorů | Bitcoiny | Virtuální měny | Forexové páry | Kartel OPEC | OPEC+ | Podniky | Evropské akciové trhy | Renaissance Capital | Graf vývoje | Technologické akcie | Akcie Facebooku | FAANG | Inflace v eurozóně | Akcie společnosti | Objem obchodování | Forint | Turecké liry | Turecká krize | Pokles ceny | Výplaty dividend | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Royal Dutch Shell | Obchodování akcií | IPO kalendář | Zasedání OPEC | Profesionální obchodník | USMCA | Měny v regionu | Trendové čáry | Růst amerických výnosů | I-Trader | Přímé zahraniční investice | Kompozitní index | Trh s ropou | Výsledky firem | Americké volby | Výsledek amerických voleb | Vývoj ceny bitcoinu | Dodávky ropy | Propad cen ropy | Vývoj kurzu bitcoinu | Obchodní platforma MetaTrader | Nejznámější kryptoměna | Primární nabídka | Anticyklické akcie | EK | Prezident Trump | Evropská komise | Pohyby na trzích | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Veřejný dluh | Česká firma | Bankomaty | Centrální depozitář cenných papírů | Silnější americký dolar | Čínské firmy | Společnost Apple | Prezident USA | Akciová rally | Transakční poplatky | Majetek | Ukončení obchodní války | Klasické peníze | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Globální dluh | Obchodní rozhodnutí | Obchodovat na finančních trzích | MetaTrader Supreme Edition | Primární nabídka akcií | Hodnotové investování | Zvýšení sazeb | Světové finanční trhy | Vysoké zhodnocení | Inflace v ČR | Akciové zisky | IPO Instacart | Uber Technologies | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Technologický Nasdaq | Splácení dluhu | Zákaznická podpora | Růst cen ropy | Nejznámější kryptoměny | Infineon | Infineon Technologies | GRAYSCALE BITCOIN TRUST (GBTC) | Obchodovat Bitcoin | Bitcoin a další kryptoměny | Akcie firmy | Tencent Holdings | Sharpe ratio | Stav americké ekonomiky | Boris Johnson | NVDA | Začít obchodovat | Nabídka akcií | Americké společnosti | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Čínský trh | Prezidentka ECB | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Obchodní nápady | Akcie a ETF | Investiční bublina | NASDAQ 100 | Digitální daň | GBTC | Nálada na akciových trzích | Globální akciové indexy | Snížení úroků | Akcia | Ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Prodej na krátko | Konglomerát | Intradenní trader | Komoditní obchody | Oživení ekonomiky | Thyssenkrupp | Shrnutí obchodování | US500 | Saudi Aramco | MT5 Supreme Edition | PPF | Denní graf | Výše dividendy | Úpis akcií | Thomas Cook | Finanční údaje | Centrální banka Nového Zélandu | Obchodování jedním kliknutím | iShares | Kurzarbeit | Investujte do akcií | Akcie roku | Jak se stát lepším investorem | Projevy centrálních bankéřů | Hospodářské dopady | Cena akcie | Očekávané Earnings | Nová měna | Obchodujte | Tým FXstreet.cz | Vysoká likvidita | Hospodářské krize | Platební společnost | TikTok | Huawei | Rozpočtová politika | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Jednání o brexitu | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Ropný gigant | Politická situace | HDP v USA | Německá vláda | Kryptoměnová burza | Objem | Klíčová rizika | Data z USA | Ropný kartel OPEC | MSFT | Obchod | Smíšené obchodování | Včerejší obchodování | Supreme Edition | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Inflace v USA | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Maloobchodní sektor | Zasedání ČNB | Maloobchodní prodeje | Technické analýzy | BAT | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Čínská firma | Růst cen | Borsa Italiana | CBI | Maďarská centrální banka | Produkty obchodované s finanční pákou | BAKKT | Počet obchodů | Bilance | Index DOW | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Lagardeová | Amazon | Nízké úrokové sazby | Největší obchod | Tiffany | LVMH | Miliardy | Technologie blockchainu | Admiral Markets Forex Kalendář | Vyhlídky | EBRD | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Americká data | Walt Disney | 5G | AFP | Oblast rezistence | Meziroční růst HDP | Automobilový sektor | Zveřejněná data | Financovat | Hospodaření státu | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Průmysl | ADP | HUF | PLN | Na burze | Drahý kov | Dnešní data | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Enel | Výrazný pokles | Rozvoj | Zvýšená volatilita | Stavebnictví | Investujte na Forexu | Nízká inflace | Německý ZEW index | Sociální sítě | Problémy | NAFTA | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Pojišťovny | Total | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Ranní komentář | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Světové obchodní organizace | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | Koruna zpevnila | Prohlášení | Čínské vlády | Yahoo | Alstom | PSA Group | HDP Německa | Časopis Forbes | Společnost Huawei | Americká automobilka | United Technologies | Farmaceutická společnost | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | Akciový index Dow Jones | Události ve světové ekonomice | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Událostí ve světové ekonomice | NN Group | Škoda Auto | Míra | RWE | Vivendi | Inflační výhled | Úroky | Konec roku | Edward Moya | Měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Předseda | Investujte | Americké centrální banky | Rozhodnutí ČNB | Vojtěch Benda | Evoluce | Automobil | AXA | Ředitelka | Fed index | Záporné úrokové sazby | Europoslanci | FedEx | FDX | xStation5 | Biotechnologické společnosti | Nejziskovější | MasterCard | AT&T | Disney | Andrew Bailey | Americké vlády | Nike | Lámání rekordů | Dot-com | Bydlení | Uber | Česká zbrojovka | První obchod | Ztráta | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | Yandex | Hlavní akciové indexy | Tripadvisor | Kraft Heinz | Peking | Wirecard | Shortování akcií | Ziskovost | Hospodaření | Paschal Donohoe | Výrazný růst cen ropy | Dlouhodobí investoři | Silný support | Američané | Exact Sciences | Odškodné | Netflix | General Motors (GM) | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Washington | Daimler | VDA | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Raketové útoky | Miliardy eur | RBA | Budoucnost | Ifo | Výplaty dividendy | Zemědělství | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | ASML | ASML Holding NV | Poradenství | Nový rekord | Ministerstvo práce | Čínský vicepremiér Liou Che | Iniciativa | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | SAP | iRobot | IRBT | ČNB Vojtěch Benda | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Velké firmy | HPQ | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Parabolický vývoj | Komunikace | Francouzský prezident | Macron | Astrazeneca | Trump | Prezident | Výsledkové sezóny | AMGN | Koronavirus | Paypal Holdings | Brand Finance | Značka Amazon | Google | Samsung | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Akcie roku 2020 | Obchodujte akcie | Akcie s LYNX | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Silné měny | American Express | Impérium | Pohyby cen | Pokles | Situace | České měny | Počet zákazníků | Provozní zisk | Meziroční růst | Vít Hradil | Pandemie koronaviru | Pandemie | DISH | Ceny Bitcoinu | Burzy v Šanghaji | Boeing | Vstupy | Výstupy | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Viceguvernér ČNB | Pochybnosti | Úsilí | Nezaměstnanost v EU | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Čínská vláda | ETH/BTC | Výrazné ztráty | Free cash flow | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Sazby beze změny | Universal Music Group | Sony Music Entertainment | SEC | NFP | Rozhodování | Co je IPO? | Postmates | Snowflake | Americké ekonomiky | Americké banky | Britský statistický úřad | Medvědi | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Galapagos | Marek Mora | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Německý HDP | Americký trh nemovitostí | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Gilead Sciences | FinTech akcie | Ekonomické recese | Tržní úrokové sazby | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Cyklické akcie | Haruhiko Kuroda | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Pokles prodeje | Nová data | Snížení těžby | Guru | Výkyvy | WP | Videokonference | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Aerolinky | Lufthansa | Nouzový stav | Akcie včera | Opatření proti koronaviru | Mince | Profitovat | Tencent | Restriktivní opatření | Nákupy akcií | Brusel | Letectví | Největší pády | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Největší propad | Cenový vývoj | Stimul | Dnešní čísla | Burzy cenných papírů | Měnové podmínky | Automobilka | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Počet nakažených | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Bilion dolarů | Přísná opatření | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | MF | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Škoda | Manufacturing | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Fundament | Výrobce letadel | Hotovost | Počet potvrzených případů nákazy | Počet potvrzených případů | Ministryně financí | Prodejní tlak | Citrix | Citrix Systems | Sněmovna reprezentantů | Dávky v nezaměstnanosti | Podpůrný balíček | Růst | Vyšší výnosy | Německý parlament | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Poslanci | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Sněmovna reprezentantů USA | The Economist | Allianz | Německý statistický úřad | Tempo růstu CPI | Propad HDP | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | E-commerce | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | Vzdělávací webináře | Války | Schodek | Poradce | Organizace | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Umělá inteligence | Internet věcí | Nvidia Corp | Akcie Nvidia | Práce | Otázka za miliony | Koronakrize | Údaje | IATA | Týdenní nárůst | Eni | Obchodovat s cennými papíry | Možnosti obchodování | UnitedHealth Group | Dopady koronavirové krize | CBS | Ministři | Tempo růstu CPI v USA | Ekonomické oživení | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | Extrémní nárůst | Nárůst nezaměstnanosti | Nejvyšší soud | Výpadky | FANG | DAWN | WMT | Activision Blizzard | Emitenti | Index US500 | Lloyds Banking Group | Microsoft Corp | Jiří Makovský | Majitel | Procter & Gamble | Statistiky | Uzavření trhů | Demokraté a Republikáni | USD za barel | S&P500 | Chesapeake Energy | Nizozemsko | Cenové pohyby | Reddit | Tweety | Evropské indexy | Omezení pohybu | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Grayscale | ADBE | 3M | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Shell | Zaměstnanci | Epidemiolog | Gilead | Společnost Gilead | Růst výnosů | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Aktivita v americkém sektoru služeb | Otevírání americké ekonomiky | PEPSICO | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | ETN | Státy eurozóny | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Růst EBITDA | Toyota Motor | Oživení české ekonomiky | Společnost Avast | NKE | ONE | Merck KGaA | Merck | RBI | T-Mobile | Auta | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Prodej elektromobilů | Vakcína | Sektor služeb | Historické výsledky | CL | Spekulovat | Obchodní platformy Metatrader | Potenciální zisk | Moderna | Jukos | Fiskální stimul | Advance Auto Parts | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | EasyJet | Renault | Umělé inteligence | Roční zhodnocení | JDE | Unie | Republikánský prezident | ČR | Vakcíny proti koronaviru | Salesforce | Koronavirové pandemie | Hertz | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Rozhodnutí FOMC | Soubor pravidel | Zbrojovka | Londýnské burzy | Bitcoinové a blockchainové akcie | Riot Blockchain | Square | Německé vládní strany | Počet nových žádostí o podporu | Býčí trend | Oracle | Nikola | Hertz Global Holding | Hertz Global | Index Nasdaq Composite | Rozpočtový deficit USA | Strach z druhé vlny | Akcie FAANG | Sanofi | Členové Fedu | Propad cen | Dluh Británie | Covid | Druhá vlna pandemie | Technologické firmy | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Druhá vlna | Nové žádosti o podporu | Chesapeake | Fintech společnosti | Akcie Coca-Cola | Medtronic | Společnost Uber | Novavax | Ant | Sony | Japonská společnost | Mladé generace | E.ON | Johnson & Johnson | Zdroj příjmů | Pravidelné výplaty | Koronavirová situace | Americký výrobce letadel | Vysoké ocenění | Ocenění | Americká společnost Apple | Šance | Stellantis | DS | Chrysler | Růst tržeb | Umělá inteligence (AI) | Ceny | Praha | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Verizon Communications | FANGMAN | Technologické společnosti | Salesforce.com | Salesforce.com (CRM) | Burzovní hodnota | Akcie těžařů | Progres | Odhady HDP | První odhady HDP | Konkurenční společnosti | Pár EUR/USD | Čínská společnost | Propad ekonomiky | Odhad růstu HDP | Důvěra | Ant Group | WeCHat | Damoklův meč | Časový úsek | Cenové hladiny | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Americké ministerstvo spravedlnosti | Počty nakažených | Analytik XTB | Fortnite | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Veřejný dluh Británie | Adyen | Počet akcií | Airbus Group | Coca-Cola | Ceny v eurozóně | Výrobní sektor | Americký soud | Zhodnocení akcií | Delta Airlines | Inflace spotřebitelských cen | Kroger | Transparentnost | Inspirace | Zdanění | Vakcína proti koronaviru | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | TSLA | Akcie společnosti Nvidia | Akvizice Arm Holdings | Klub bilionových společností | Qualcomm | Jošihide Suga | Snížení emisí | Stavební povolenky | Universal Music | Akcie NIO | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Sílící dolar | Budoucí vývoj | Nákup cenných papírů | Slabší kurz | Zadlužení Německa | Americký podnik | Unity | Vývoj ceny akcie | Žádosti o podporu v USA | Diverzifikovat | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Biden | Softwarová společnost | Omezení výplaty dividend | Marathon | Speedway | Pracovní místa | Vinci | Ranní okénko | Cineworld | Společnost Cineworld | Poptávka po akciích | Odvolací soud | NextEra | Energetický sektor | Lockdown | Měnový fond | Jens Klatt | Paul Milgrom | Robert Wilson | Negativní úrokové sazby | CPI v USA | Výrobce letecké techniky | Foot Locker | Akcie Sony | Koncern | Chování ceny | Jitan Solanki | Digitální převody peněz | Nařízení | Intel | Zásoby benzinu | Investice do solární energie | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Moneta | SAP AG | Pravidelný příjem | CSCO | Hormel Foods | HRL | MDT | Tržní výhled | Odklad splátek | SolarEdge | Zynga | ZNGA | Oživení ekonomiky USA | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | Electronic Arts | Coty | Akciové investování | Týdenní tržní výhled | QCOM | L Brands | GPS | Akcie spoločnosti | Hormel | JWN | Praktické tipy | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Adobe Systems | NextEra Energy | Investice do vody | GME | GameStop | Akcie americké společnosti | Lyft | CD Projekt | Výběr akcií | Norwegian Air Shuttle | Bayer | Vonovia | Henkel | Covestro | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | BIDU | Očkování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | NBP | Lael Brainardová | MGM | Voda | Boeing 737 Max | Utažení měnové politiky | Růst ceny | Autopůjčovna Hertz | DOT | Brands | ForFarmers | Shopify | Acacia Communications | Držení pozice | MRK | CARA | WU | Vhodné akcie | Radar Tradera | Týdenní Forex kalendář | Akcie Gamestop | PEP | WallStreetBets | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Sociální média | Outstanding shares | Velké investiční fondy | Express | Activision | Blizzard | Paradox Interactive | Akcie v Nvidii | UNH | Rostoucí úrokové sazby | Kov | Colt | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Co je Sharpe Ratio? | Tyson Foods | AIG | FinTech akcie 2021 | SPWR | Třetí vlna | Herní průmysl | Výnosy u desetiletých dluhopisů | Rastová akcia | Dnešní videokomentář | Advanced Micro Devices | AMD | Advanced Micro Devices (AMD)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | ROCE | Euro

Předchozí klíčová slova

Nulový úrok
Numbers bary
Numismatika
Numizmatik
Nuntius
Nuntius Brokerage and Investment Services
Nuntius Brokerage & Investment Services S.A.
Nuntius brokers
NVAX
NVDA

Následující klíčová slova

Nvidia Corp
NWR akcie
NWR OKD
NXMH
NYBOT
NY Empire state index
NYFANG
NY FED
NY Fed index
NY Fed Staff Nowcast indikátor
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Capital.com
Potvrďte prosím... Zavřít