Úterý 02. březen 2021 21:05
reklama
Dukascopy
reklama
Dukascopy
reklama
Dukascopy

Klíčová slova - Měnový fond

C:\fakepath\brexit8.jpg

Vývoz z Německa do Británie v lednu klesl o 30 procent

02.03.2021 Vývoz z Německa do Británie v lednu podle předběžných údajů meziročně klesl o 30 procent. Hlavní příčinou je vedle dopadů pandemie také brexit a s ním související změna obchodních pravidel. Oznámil to dnes německý statistický úřad. Vývoz z největší evropské ekonomiky na britské ostrovy ale klesá už od roku 2016, kdy si Britové odchod z Evropské unie odhlasovali v referendu.
C:\fakepath\cina2.jpg

Analytička: Čína má šanci být do roku 2035 největší ekonomikou

26.02.2021 Čína má šanci do roku 2035 zdvojnásobit velikost své ekonomiky, jak to předpověděl prezident Si Ťin-pching. Řekla to analytička amerického finančního ústavu Bank of America Global Research Helen Čchiaová, která vede oddělení asijských ekonomik. Znamená to, že Čína by na pozici největší ekonomiky světa vystřídala Spojené státy. Čínský prezident loni v listopadu řekl, že jak se Čína vyvíjí a usiluje o status vyspělé země, může do roku 2035 vedle ekonomiky zdvojnásobit i příjem na hlavu.
C:\fakepath\p-08022021-lv.gif

MMF: Polská ekonomika letos vzroste o 2,7 procenta

08.02.2021 Hrubý domácí produkt (HDP) Polska by se měl v letošním roce zvýšit o 2,7 procenta po loňském poklesu o 3,4 procenta. Předpověděl to dnes Mezinárodní měnový fond (MMF). Upozornil, že Polsko loni zaznamenalo jeden z nejmírnějších hospodářských poklesů v rámci členských zemí Evropské unie.
C:\fakepath\spanelsko 123.jpg

Španělská ekonomika loni klesla o rekordních 11 procent

29.01.2021 Španělská ekonomika loni klesla o rekordních 11 procent, především vinou propadu příjmů z klíčového turistického sektoru. Dnes to uvedl španělský statistický úřad. Na letošek vláda odhaduje růst hrubého domácího produktu (HDP) o 7,2 procenta, což je více, než očekávají analytici.
C:\fakepath\global economy.jpg

MMF zlepšil odhad globálního růstu na letošní rok

26.01.2021 Mezinárodní měnový fond (MMF) zlepšil výhled růstu světové ekonomiky na letošní rok o 0,3 procentního bodu na 5,5 procenta. Důvodem je očekávané zvýšení aktivity díky očkování a další ekonomická pomoc v několika velkých zemích. V příštím roce má tempo růstu zpomalit na 4,2 procenta. Příznivější byl podle předběžného odhadu také ekonomický výkon v loňském roce.
img

Hospodárske oživenie spomaľuje

25.01.2021 Svetová ekonomika čelí pomalšiemu hospodárskemu oživeniu, ako sa očakávalo. Predstihové indikátory, medzi ktoré patrí napríklad, spotreba elektrickej energie v jednotlivých krajinách, či údaje týkajúce sa mobility obyvateľstva naznačujú, že ekonomická aktivita v mnohých rozvinutých krajinách sa dostala začiatkom roka do útlmu.
C:\\fakepath\\rusky rubl.jpg

VTB: Ruská ekonomika by mohla být na předkrizové úrovni na podzim

25.01.2021 Ruská ekonomika by se mohla vrátit na úroveň před koronavirovou krizí do letošního podzimu. Účastníkům virtuální debaty, která se koná místo každoročního zasedání Světového ekonomického fóra (WEF) v Davosu, to dnes řekl šéf druhé největší ruské banky VTB Andrej Kostin. Debaty se v tomto týdnu možná zúčastní také ruský prezident Vladimir Putin, poprvé po více než deseti letech.
C:\fakepath\cina2.jpg

Čína zřejmě jako jediná velká ekonomika vzrostla i v loňském roce

18.01.2021 Čína dnes oznámila, že v loňském roce její hrubý domácí produkt (HDP) vzrostl o 2,3 procenta. Je to sice kvůli pandemii covidu-19 nejslabší růst za posledních 44 let, ale i tak je Čína podle tiskových agentur patrně jedinou velkou ekonomikou, která za loňský rok vykázala ekonomický růst.
img

Jak nepřijít o majetek v roce 2021?

10.01.2021 Minulý rok jsme byli svědky skokové změny v globální ekonomice. V souvislosti s pandemií covid-19 přišel nevídaný pokles, který byl výrazně hlubší a delší než při poslední velké globální krizi v letech 2008 až 2009. Takový vývoj výrazně zvyšuje investiční riziko. Kam bychom tedy měli investovat, abychom ochránili svůj majetek?
C:\fakepath\cina2.jpg

MMF: Čínská ekonomika dál oživuje, letos vzroste o 7,9 procenta

08.01.2021 Čínská ekonomika pokračuje v rychlém oživování z útlumu způsobeného šířením koronaviru. V letošním roce by měl růst hrubého domácího produktu (HDP) Číny prudce zrychlit na 7,9 procenta z loňských 1,9 procenta. Uvedl to dnes Mezinárodní měnový fond (MMF). Odhad letošního vývoje čínské ekonomiky nicméně mírně zhoršil oproti říjnové prognóze, podle které měl růst činit 8,2 procenta.
C:\fakepath\britska libra.jpg

Britská ekonomika ve čtvrtletí vzrostla o rekordních 16 procent

22.12.2020 Britská ekonomika ve třetím čtvrtletí vzrostla o rekordních 16 procent, což je lepší výsledek, než ukazovaly předběžné údaje. V konečné zprávě to dnes oznámil britský statistický úřad. Země tak částečně smazala propad z předchozích třech měsíců, kdy již naplno čelila dopadům pandemie. Rekordní jsou ale také objemy peněz, které si vláda právě na řešení dopadů pandemie půjčuje.
C:\fakepath\rok2020.png

Výběr nejdůležitějších ekonomických událostí roku 2020 v ČR

14.12.2020 Oznámeno, že novým majitelem hnědouhelné elektrárny Počerady bude od roku 2024 skupina Sev.en Energy finančníka Pavla Tykače. Společnost ČEZ, majitel elektrárny, nevyužila do konce roku 2019 opci, aby prodej odvolala. V říjnu společnosti uvedly, že Vršanská uhelná ze skupiny Sev.en Energy převezme Počerady už 31. prosince 2020. Původní dohodnutá cena ve výši dvě miliardy korun za převod v roce 2024 byla navýšena na 2,5 miliardy korun.
C:\fakepath\koronavirus-2020.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2020

14.12.2020 Rok 2020 se zcela jistě zapíše do historie. Byl to neuvěřitelný rok plný šílených událostí a v podstatě vše se točilo kolem koronaviru. A jelikož se blíží konec roku, tak je na čase podívat se na nejdůležitější události ve světové ekonomice v tomto roce.
C:\fakepath\mm-19112020-lv.gif

MMF: Globální ekonomika oživuje, ale může ztrácet tempo

19.11.2020 Globální ekonomika oživuje z hluboké koronavirové krize, ale objevují se signály zpomalení v zemích, kde se zvyšuje počet nemocných. Uvedl to Mezinárodní měnový fond (MMF) ve své zprávě zveřejněné před schůzkou představitelů skupiny 20 největších ekonomik světa G20. Zpráva zdůrazňuje, že globální oživení je nerovnoměrné, a varuje, že krize pravděpodobně zanechá hluboké a rozdílné jizvy.
C:\fakepath\Německo.jpg

MMF zlepšil výhled vývoje německé ekonomiky pro letošní rok

18.11.2020 Německu se díky silné podpoře vlády podařilo úspěšně proplout první vlnou pandemie nemoci covid-19, druhá vlna však vrhá stín na výhled ekonomického vývoje největší evropské ekonomiky. Země by tak měla být připravena nasadit v případě potřeby další fiskální podporu, dokud se neobjeví důkazy o trvalém oživení. Uvedl to ve své zprávě Mezinárodní měnový fond, který současně zlepšil výhled vývoje německé ekonomiky. Nyní čeká, že hrubý domácí produkt letos klesne o 5,5 procenta místo doposud uváděných šesti procent.
img

OMEZOVÁNÍ ŠEDÉ EKONOMIKY: BERME KORONAVIROVOU KRIZI JAKO PŘÍLEŽITOST

15.11.2020 Pandemie covid-19 má hluboký dopad na státy po celém světě, přičemž různé země jsou zasaženy různými způsoby. I z toho důvodu je pro mě cennou zkušeností být součástí týmu Rozvojového programu OSN, globální organizace, která je v současné době do značné míry zodpovědná za řešení socioekonomické krize spojené s nemocí covid-19.
img

Eurozóna - předběžný bleskový odhad HDP - komentář Radomíra Jáče, Generali Investments

30.10.2020 Ekonomika eurozóny dle předběžných údajů v letošním třetím čtvrtletí mezikvartálně výrazně vzrostla: HDP si připsal 12,7 %, což byl mnohem výraznější mezičtvrtletní růst, než čekal trh.
C:\fakepath\Italie2.png

S&P překvapivě zlepšila výhled úvěrového ratingu Itálie

25.10.2020 Mezinárodní ratingová agentura S&P Global Ratings překvapivě zlepšila výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti Itálie z negativního na stabilní. Signalizovala tak, že se v dohledné době se nechystá rating zhoršit. Zároveň potvrdila úvěrovou známku na dosavadním stupni BBB. Předpověděla nicméně, že třetí největší ekonomika eurozóny se na úrovně z období před příchodem koronavirová krize nevrátí dříve než v roce 2023, uvedla agentura Reuters.
img

HDP Číny vzrostlo o 4,9 % za Q3. Rusko odmítá zavést tvrdá koronavirová opatření

23.10.2020 Z pondělních zveřejněných údajů Eurostatem vyplývá, že jsou Češi v rámci EU nejméně ohrožení chudobou nebo sociálním vyloučením. V roce 2019 bylo chudobou nebo sociálním vyloučením ohroženo 12,5 % obyvatel České republiky, což je hluboko pod průměrem EU, který činí okolo 21 %.
img

Kryptomeny: Bitcoin atakuje nové ročné maximá

23.10.2020 Tento týždeň bol pre trh s kryptomenami výrazne pozitívny, najmä vďaka hlavným kryptomenám, ako sú Bitcoin, Ripple a Ethereum. Vzrástlo tiež niekoľko altcoinov, vrátane Stellaru a Litecoinu. Masívny pohyb smerom nahor bol spôsobený správami, že PayPal vstúpil na trh s kryptomenami, čo sa prejavilo výrazným zvýšením celkovej trhovej kapitalizácie. Dominancia bitcoinu na trhu sa zvýšila na 60,8%. Kapitalizácia všetkých digitálnych aktív v obehu sa znížila na 395 miliárd, zatiaľ čo priemerný denný objem obchodov je registrovaný na 105 miliárd dolárov.
C:\fakepath\euro.jpg

Průzkum: Většina menších firem v Evropě má existenční obavy

22.10.2020 Více než polovina malých a středních podniků v Evropě má obavy, zda příštích 12 měsíců přežije. Vyplývá to z průzkumu, jehož výsledky dnes zveřejnila poradenská společnost McKinsey. Průzkum se konal v srpnu, tedy ještě před nynějším vzestupem počtu nových případů nákazy koronavirem, který nutí evropské vlády zavádět nová restriktivní opatření.
C:\fakepath\724008811_imf-cover.jpg

MMF zhoršil odhad poklesu HDP Asie na 2,2 procenta

21.10.2020 Mezinárodní měnový fond (MMF) zhoršil svůj odhad vývoje hrubého domácího produktu (HDP) Asie v letošním roce kvůli očekávanému výraznějšímu propadu v zemích jako Indie, Filipíny nebo Malajsie. V letošním roce má tak region zaznamenat pokles o 2,2 procenta místo doposud očekávaných 1,6 procenta. Nový odhad ukazuje, že pandemie nemoci covid-19 má nadále na region negativní vliv, upozornila agentura Reuters.
C:\fakepath\eurusd-tydenik2.png

Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (19.10.2020)

19.10.2020 Minulý týden došlo na měnovém páru EUR/USD k aktivaci obchodního nastavení, na které jsem s předstihem upozornil v mém týdenním komentáři. Trh prolomil spodní vstupní S/R zónu, čímž se aktivoval short obchod, který však skončil na předem omezeném Stop-Lossu. Následně podle pravidel této obchodní strategie došlo k opětovnému vstupu do sell pozice a tentokrát trh přesně došel do svého cíle a byl ukončen v zisku na Profit-Targetu.
img

Ranní okénko - Indikátory sentimentu poodhalí sílu dopadu druhé vlny pandemie

19.10.2020 Následující týden bude z pohledu tuzemských dat klidný. Naše pozornost tak bude zaměřena především na indikátory sentimentu, které poodhalí rizika pro ekonomiky ve čtvrtém čtvrtletí. Na výsledky si ale budeme muset počkat na konec týdne.
C:\fakepath\cina ekonomika.jpg

Růst čínské ekonomiky ve 3. čtvrtletí zrychlil na 4,9 procenta

19.10.2020 Meziroční růst hrubého domácího produktu (HDP) Číny ve třetím čtvrtletí zrychlil na 4,9 procenta z 3,2 procenta ve druhém kvartálu. Oznámil to dnes čínský statistický úřad. Čínská ekonomika tak pokračovala v oživování z útlumu způsobeného šířením koronaviru. Hospodářský růst však zaostal za očekáváním analytiků, kteří jej v anketě agentury Reuters odhadovali na 5,2 procenta.
img

Dohoda o Brexitu v nedohlednu. Rusko hrozí EU odvetou za uvalené sankce

16.10.2020 V pondělí vydal Český statistický úřad informace ohledně zářijové inflace v České republice. Index spotřebitelských cen mírně poklesl ze srpnových 3,3 % na 3,2 %. Ekonomové a analytici přitom očekávali růst na 3,5 %. ČNB dokonce predikovala inflaci na úrovní 3,6 %.
C:\fakepath\coronavirus.jpg

MMF: Vyspělé státy nebudou muset kvůli pandemii moc šetřit

15.10.2020 Vyspělé státy, které mají přístup k úvěrům, si nebudou muset kvůli koronavirové krizi pro zdraví svých veřejných financí příliš utahovat opasek. V rozhovoru s listem Financial Times (FT) to řekl Vítor Gaspar, který má v Mezinárodním měnovém fondu (MMF) na starosti rozpočtovou politiku. Za globální finanční krize, která vrcholila v roce 2009, přitom MMF nabádal k šetření, připomíná britský ekonomický deník.
C:\fakepath\top-15102020-lv-6.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

15.10.2020 1) Akcie na evropských trzích výrazně klesají, dolů je tlačí zhoršená epidemická situace a také nejasnosti kolem další finanční pomoci ve Spojených státech. Index STOXX Europe 600 dopoledne SELČ odepisoval 2,2 % a byl nejníže za zhruba dva týdny. Největší ztráty zaznamenávaly burzy ve Frankfurtu a v Miláně.
C:\fakepath\global economy.jpg

MMF: Globální veřejný dluh dosáhne téměř 100 procent HDP

14.10.2020 Globální veřejný dluh se letos v důsledku rozsáhlých vládních výdajů souvisejících s pandemií covidu-19 vyšplhá na rekord, který dosáhne téměř 100 procent ročního výkonu světové ekonomiky. Předpověděl to dnes Mezinárodní měnový fond (MMF). Rozpočtové deficity vlád se letos podle fondu zvýší na 12,7 procenta hrubého domácího produktu (HDP) z loňských 3,9 procenta.
C:\fakepath\money.jpg

Centrální banky apelují na vlády, aby dál pumpovaly peníze

14.10.2020 Největší centrální banky světa apelují na vlády, aby kvůli dopadům šíření nového koronaviru pokračovaly v masivní fiskální stimulaci a pomoc předčasně neukončovaly, i když už mají obavy z rychle narůstajícího zadlužování. K apelu se přidal také Mezinárodní měnový fond (MMF), který je obvykle zastáncem rozpočtové zodpovědnosti.
img

Prognóza IMF - komentář Radomíra Jáče, Generali Investments

13.10.2020 Mezinárodní měnový fond dnes zveřejnil svůj pravidelný podzimní výhled světové ekonomiky. „World Economic Outlook“ z dílny Mezinárodního měnového fondu obecně představuje nejúplnější pohled na vývoj napříč světovou ekonomiku, proto vždy poutá pozornost nejen finančních trhů.
C:\fakepath\ceska koruna 15112013.jpg

MMF výrazně zhoršil výhled české ekonomiky na příští rok

13.10.2020 Česká ekonomika příští rok vykáže růst hrubého domácího produktu (HDP) o 5,1 procenta, předpokládá ve svém podzimním výhledu světové ekonomiky Mezinárodní měnový fond (MMF). Zhoršil tak výhled z dubna, kdy České republice předpovídal svižnější zotavení z pandemie a růst o 7,5 procenta. Slovensku dnes naopak fond odhad růstu výrazně zlepšil - zatímco v dubnu čekal pětiprocentní růst, nyní počítá s růstem HDP o 6,9 procenta.
C:\fakepath\global economy.jpg

MMF zlepšil výhled ekonomiky, zotavení z pandemie ale bude těžší

13.10.2020 Mezinárodní měnový fond (MMF) zlepšil výhled globální ekonomiky na letošní rok, nyní čeká pokles o 4,4 procenta, zatímco v červnu počítal s propadem o 5,2 procenta. Proces zotavení z pandemie ale bude proti původním předpokladům složitější a potrvá déle, uvedl dnes fond ve své podzimní prognóze. Za zlepšením výhledu je zejména příznivější vývoj ve druhém čtvrtletí v některých vyspělých zemích, vývoj v rozvojových zemích naopak zaostává.
C:\fakepath\GlobalMarkets.jpg

Šéfka MMF vyzývá k většímu úsilí při řešení dopadů koronaviru

13.10.2020 Výkonná ředitelka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Kristalina Georgievová včera vyzvala mezinárodní komunitu k většímu úsilí při řešení ekonomických dopadů pandemie covidu-19. MMF dnes v rámci svého společného zasedání se Světovou bankou (SB) představí aktualizovaný výhled světové ekonomiky. Řešení dopadů koronaviru je nejnaléhavějším tématem zasedání, které se kvůli pandemii koná ve virtuální podobě, napsala agentura Reuters.
C:\fakepath\Afrika.jpg

MMF: K překonání dopadů covidu potřebuje Afrika 1,2 bilionu USD

11.10.2020 Africké země budou v příštích třech letech potřebovat 1,2 bilionu dolarů (27,4 bilionu Kč), aby se vypořádaly s hospodářskými dopady a zdravotnickými náklady souvisejícím s pandemií covidu-19. K zajištění této částky jim teď chybí asi 345 miliard dolarů. Uvedla to výkonná ředitelka MMF Kristalina Georgievová. Zároveň vyzvala státy a instituce k větší pomoci africkým zemím.
C:\fakepath\forex-2019.jpg

Nejdůležitější ekonomické události roku 2019

16.12.2019 Blíží se konec roku a je na čase připomenout si nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2019. V tomto pravidelném každoročním článku se podíváme na přehledné shrnutí všech hlavních událostí, které ovlivňovaly světové finanční trhy – akcie, komodity, dluhopisy a forex. Vše je přehledně shrnuto do jednotlivých měsíců a dnů. Připomeňte si tak vše podstatné, jakými událostmi si prošly centrální banky, světové ekonomiky, akciové korporace, burzy a měny.
recko penize.jpeg

Gabriel vyzval ke zmírnění řeckého dluhu

08.05.2016 Německý vicekancléř Sigmar Gabriel včera vyzval ministry financí eurozóny, aby na svém pondělním zasedání začali jednat o zmírnění řecké dluhové zátěže. Postavil se tak proti svému kolegovi, ministru financí Wolfgangu Schäublemu. Ten jednání o restrukturalizaci řeckého dluhu připouští až po úspěšném uskutečnění reforem, jimiž eurozóna loni v létě podmínila Aténám uvolňování úvěrů ze třetího záchranného programu.
Související klíčová slova: FOREX | FXstreet | Bitcoin | Price Action | Brexit | Řecko | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Bank of Canada | Akciový index | Fitch | Equity | Inflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | Nasdaq | Dow Jones | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Koruna | G20 | Evropská unie | HDP | Měnová politika | Kanada | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Španělsko | Apple | Analytik | Ropa Brent | Ropa WTI | ETF | Investiční fondy | Private equity | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Ekonomické události | Obchodování na burze | Interactive Brokers | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Zhodnocení | Transakce | Bank of England | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Burza | Béžová kniha | Běžný výnos | CME | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Konsolidace | Dividenda | Dividendový výnos | ECB | ESM | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | FOMC | Fed | Finanční trhy | Forex trader | Fúze | IPO | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Investice | Investiční riziko | Investiční společnost | Investor | Investování | Komodity | Lot | MMF | Mezinárodní obchod | Měna | Měny | Nabídka | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní bilance | Opce | Peněžní zásoba | Platforma | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Rating | Ratingová agentura | Reserve Bank of Australia | Riziko | Ropa | S&P 500 | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Short | Spot | Standard & Poor's 500 | Statut | Ticker | Timeframe | Tištění peněz | Trader | Trend | Trigger | Tržní kapitalizace | Volatilita | Výnos | WTO | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Barclays | Dluhopisy | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Bank of America | Americký prezident | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Globální ekonomika | Čínské akcie | Investoři | Produkce ropy | Fond | Exxon Mobil | Měnový výbor | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Aukce | Ekonom | Byznys | Business | Pravděpodobnost | BNP Paribas | Hospodářská krize | Zisk | Těžba ropy | Sázka | Zkušenosti | Výsledky | Strach | Bohatství | London Stock Exchange | Euronext | Partners | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | Deutsche Bank | Světová obchodní organizace | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | Index cen | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní deficit | Facebook | LYNX | Donald Trump | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Financial Times | Bankrot | Raiffeisenbank | Delta | EPS | Index | Odpor | Podpora | Volatilní | Akcie Erste | Akciové burzy | Alternativní investice | Americká centrální banka | Analytika | Banka | Bankovní rada ČNB | Brent | Brokers | Cena | Cena akcií | Čínská ekonomika | CISCO | Conference Board | CZK | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České akcie | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomika USA | Eura | Evropská banka | Exchange | Finanční prostředky | Fondy | Forexu | FXstreet.cz | GfK | Graf | HDP Číny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Investice do nemovitostí | Investiční | Investiční nástroje | Investing | EBay | Japonská ekonomika | Japonské firmy | Kurzy | Libra | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Minimální mzda | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Nemovitosti | PayPal | Penzijní společnosti | Pro investory | Prognóza | Rakousko | Reuters | Ropy | Ruská ekonomika | Růst HDP | Signály | Société Générale | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Španělská ekonomika | Trh | Tržní hodnota | Twitter | Velká Británie | Volkswagen | WTI | Založení účtu | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | CNBC | ING | Andrej Babiš | Daniel Beneš | Ekonomika EU | Christine Lagarde | Indie | Jeff Bezos | Měď | Ministerstvo financí | Obchodní den | Petr Kellner | ROCE | Sell | Commonwealth Bank | Itálie | Spojené státy | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | Světové ekonomiky | Miliardář | Bohatý | Komise | Kontrakt | Volby | Genesis | Poradenská společnost | Burze | Investment | Aramco | Markit | Dow Jonesův index | Sky News | Royal Bank of Scotland | DPA | Intesa Sanpaolo | Charles Schwab | CNN | Microsoft | Bankovní sektor | ABN Amro | CME Group | Home Credit | Caterpillar | Investing.com | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TD Ameritrade | PwC | Agentura AP | Barrick Gold | Reporty | Obchodní nastavení | Thomson Reuters | Magnát | Realitní magnát | Podnikatel | Podnikání | BMW | Ekonomický výzkum | Automobilový průmysl | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Stock Exchange | Evropské banky | Snižování úrokových sazeb | Energie | Rada ČNB | Earnings | Podnikatelé | KBC | Přehled | Kč/EUR | Kč/USD | Polská ekonomika | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Referendum | Ekonomická aktivita | Investiční firma | Forbes | Lídři | Firmy | Standard & Poor's | Kapitálové rezervy | České firmy | Economic | Akcie v USA | Televize Sky News | Ekonomické dopady | IHS | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Program nákupu dluhopisů | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Americký ministr financí | Světové centrální banky | Walmart | Alibaba | Propad | Bělorusko | Kryptoměny | Ropné společnosti | Ropná společnost | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | CzechInvest | Zahraniční investice | Ztráty | Nejistota | Erste | Unipetrol | Philip Morris | Saúdská Arábie | London Stock Exchange (LSE) | Tempo růstu | Akcionáři | Zajištění | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Baidu | Ripple | Ethereum | E*Trade | Tesla | Agentura AFP | Kapitalizace | Výhled | Obchodování na newyorské burze | Francouzská ekonomika | Poplatky | Držení akcií | Rekordní maxima | BDO | Exxon | Chevron | Konsensus | Mzdy | Úspěšné obchodování | Britská ekonomika | Predikce | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | General Electric | Průzkum | Krize | Opatření na podporu ekonomiky | FCA | Finanční ústav | Snížení úrokových sazeb | Manažeři fondů | S&P Global Ratings | Výnosy | Japonská vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Americký index S&P 500 | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | Investiční plány | Softbank | ARM Holdings | Čínský statistický úřad | Příjmy | Alphabet | ČTK | Země G20 | Guvernéři centrálních bank | Rada MMF | Internetové firmy | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Belgie | HDP eurozóny | Program kvantitativního uvolňování | Tisková konference ECB | Výhled ekonomiky | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Dánsko | Odhad HDP | Očekávání | Audi | IHS Markit | ex | MUFG | Generali Investments | Tržní kapitalizace společnosti | Skupina PPF | BBVA | ING Groep NV | Cena palladia | IBKR | Anadarko Petroleum | Trade Financial | Jan Dvořák | Jerome Powell | Trh kryptoměn | XRP | Hodnota fúzí a akvizic | ESMA | Lithium | Investiční skupiny | Obchodování na trzích | Airbnb | Obchodní války | FinTech | Bitcoiny | Virtuální měny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | OPEC+ | Obchodní válka | Členové Evropské unie | Podniky | Renaissance Capital | Globální růst | Globální hospodářský růst | Schwab | Akcie společnosti | Fond kvalifikovaných investorů | RDSA | Royal Dutch Shell | USMCA | World Economic Outlook | Přímé zahraniční investice | Finanční skupina | Trh s kryptoměnami | Dodávky ropy | Primární nabídka | Hospodářský vzestup | EK | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Veřejný dluh | Česká firma | Financial Times (FT) | Refinitiv | Odhady analytiků | Čínské firmy | Společnost Apple | Růst cen komodit | Majetek | Ukončení obchodní války | SABIC | Nemovitostní trh | WEF | FCC | Inven Capital | Globální dluh | Primární nabídka akcií | Zvýšení sazeb | Evropský úřad pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Světové finanční trhy | Státní fond | Uber Technologies | Statistický úřad | Tržní hodnota Microsoftu | Short obchod | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Nejznámější kryptoměny | Infineon | Infineon Technologies | Merlin Entertainments | Akcie firmy | Odhad růstu ekonomiky | Brexit bez dohody | BrandZTop | Nabídka akcií | Token | Americké společnosti | Akcie a ETF | Digitální daň | Blackstone | Ripple Labs | Výkonný ředitel | Ministerstvo obchodu | Recese v USA | Indická ekonomika | Oživení ekonomiky | Americká cla | Cla na čínské zboží | AMZN | Thyssenkrupp | Sběratel | Kristalina Georgievová | Hong Kong Exchanges and Clearing | HKEX | Saudi Aramco | PPF | Očekávání trhu | Italská vláda | Vlastní akcie | Thomas Cook | Finanční situace | Manipulace s akciovým trhem | GOOGL | Předstihové indikátory | Hong Kong Exchanges and Clearing (HKEX) | Hospodářské dopady | Růst čínského HDP | Loterie | Očekávané Earnings | Největší ekonomika | CzechTrade | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Tým FXstreet.cz | Trinity Bank | Hospodářské krize | McKinsey | Platební společnost | TikTok | Huawei | Údaje o vývoji HDP | Americké automobilky | Automobilky | Čistý zisk | Rozpočet | Rozpočtový schodek | Deficit | Vláda prezidenta Donalda Trumpa | Akcie Erste Group | Prezident Donald Trump | Central European Media Enterprises (CME) | Převzetí CME | Ropná firma | Mediální společnosti | Investiční skupina | Ropný gigant | HDP v USA | Německá vláda | Trinity | Indigo | Objem | Dovoz čínského zboží | MSFT | Obchod | Trh práce | Obchodní dohody | Skupina ČEZ | Spojené státy a Čína | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | ČSÚ | Předseda představenstva | Cisco Systems | Firma | Ekonomiky eurozóny | UnitedHealth | Pfizer | Výrobce léků | Výrobce léků Pfizer | Růst cen | Borsa Italiana | Bilance | Index DOW | European Metals Holdings | European Metals Holdings (EMH) | EMH | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Generální ředitel | PSA | GM | Růst světové ekonomiky | Odhad růstu světové ekonomiky | Obchodní spor | Čínský prezident | Ukrajina | Lagardeová | Si Ťin-pching | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Důvěra v českou ekonomiku | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | Sdružení automobilového průmyslu | Hong Kong | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Walt Disney | 5G | AFP | FT | Naše ekonomika | České hospodářství | Meziroční růst HDP | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Data o HDP | EET | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | E-shopy | Průmysl | Společnost ČEZ | PLN | Na burze | Nabídka Aramco | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Abkajk | Churajs | Visa | General Motors | NTT | Docomo | Enel | Čínské zboží | Největší ropná firma | Největší ropná firma světa | Čínský vývoz | Rozvoj | Nově zahájené stavby domů | Stavební produkce | Paul Volcker | Statut celebrity | Celebrity | Bývalý šéf americké centrální banky | Problémy | NAFTA | Vládní výdaje | Člen bankovní rady | Ekonomická recese | Total | Americké ministerstvo práce | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Těžba ropy v Rusku | Primární nabídka Aramco | Firma Saudi Aramco | Ropná firma Saudi Aramco | Konzervativní strana | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Světové obchodní organizace | Konzervativci | Plyn | Nálada | Koruna zpevnila | Prohlášení | Prohlášení čínské vlády | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | Yahoo Japan | Alstom | Amcor | Moskva | Jim Yong Kim | Prezident Světové banky | David Malpass | Newmont Mining | PSA Group | HDP Německa | PKN Orlen | Bemis | Embraer | Časopis Forbes | EASA | Fidelity National Information Services | FIS | Worldpay | Internetový gigant | Mezinárodní organizace pro vinnou révu a víno | OIV | Americká ropná společnost | První den obchodování | Společnost Huawei | Ford Motor | Americká automobilka | Avon Products | Fiat Chrysler Automobiles (FCA) | Fiat Chrysler Automobiles | United Technologies | UTC | Tata Steel | BrandZTop 100 | Patrick Drahi | Největší americký výrobce léků | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Francouzský Senát | Federální obchodní komise | FTC | Mylan | Upjohn | Měnový výbor centrální banky | Centrální banky USA | Londýnské akciové burzy | Huawei Technologies | Amgen | Nissan Motor | Apple Arcade | Apple TV+ | Ropná zařízení | Zmírnění chudoby | Zmírnění chudoby ve světě | Airbus | Nord Stream | Nord Stream 2 | IAG | Společnost IAG | Akciový index Dow Jones | Největší primární nabídka akcií | Harmony | Goldcorp | Purdue Pharma | Společnost Microsoft | Události ve světové ekonomice | Array Biopharma | Dieselgate | Nejdůležitější ekonomické události | Události roku | Zahájení obchodování | Porsche | Událostí ve světové ekonomice | NN Group | Eurovia CS | Sev.en Energy | Pilsen Steel | KKCG | Škoda Auto | Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) | ÚOHS | Macquarie Infrastructure and Real Assets | Míra | RWE | Investiční skupina PPF | Premiér Babiš | Vivendi | RegioJet | Madeta | Energetický a průmyslový holding | EP Power Europe | Médea | Tendr | Martin Ulčák | Witkowitz | Daniel Křetínský | Jaderná elektrárna | Jaderná elektrárna Temelín | Temelín | Akciové korporace | Úroky | Konec roku | Měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Smartwings | Předseda | Americké centrální banky | Skupina AXA | AXA | Výkonná ředitelka | Ředitelka | Fed index | xStation5 | Nejziskovější | AAPL | FB | AT&T | Disney | Rozpočtové politiky | Andrew Bailey | TASS | Ministr hospodářství | Zpomalováním růstu | Nike | Lámání rekordů | Bydlení | Uber | Česká zbrojovka | Ztráta | NERV | Miliardy korun | Kraft Heinz | Peking | Americký index | Wirecard | Růst hrubého domácího produktu | Singapur | Schodek státního rozpočtu | Hospodaření | Paschal Donohoe | Američané | Odškodné | Netflix | NFLX | General Motors (GM) | List Financial Times | Výroba aut | Výroba aut v Německu | Daimler | VDA | O2 | Federální úřad pro letectví | Americký Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Sodexo | Čínský HDP | Světová banka (SB) | Sezónnost | RBA | Ifo | Předběžné výsledky | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Příjmy domácností | Růst globální ekonomiky | Nový rekord | Ministerstvo práce | Ministr financí Steven Mnuchin | Čínský vicepremiér Liou Che | Hodnota primární veřejné nabídky akcií | Hodnota primární veřejné nabídky | Podnik | Bloky | Snížit úrokové sazby | Míra zadlužení | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | SAP | Technologická společnost | Kryptoměny bitcoin | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Eskalace obchodního napětí | Digitální komunikace | Komunikace | Astrazeneca | Trump | Mezinárodní organizace práce | Chudoba | Prezident | AMGN | Koronavirus | Výsledky průzkumu | Paypal Holdings | Dominancia | Kapitalizácia | Brand Finance | Značka Amazon | Google | 100 miliard dolarů | Trhy | Šíření nového koronaviru | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Pražské burzy | Šíření koronaviru | American Express | Virus | Negativní dopad | Pokles | Situace | Odhad letošního růstu | Provozní zisk | Operátor O2 | Mobilní operátor | Meziroční růst | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | Jumpshot | Burzy v Šanghaji | Starbucks | Boeing | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zlepšení | Úsilí | SBUX | BABA | Akcie Alphabet | Světová zdravotnická organizace (WHO) | Obchody | Výdaje | Správce daně | Student Agency | Fresenius Medical | Převody peněz | Adidas | Americká společnost | Zrychlení růstu | SEC | Rozhodování | Velmi bohatý | Postmates | Snowflake | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Růst britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Prodávající | Organizace zemí vyvážejících ropu | Státní dluh ČR | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | TWTR | Deutsche Telekom | Ekonomické aktivity | Lídři zemí Evropské unie | Bez rizika | E*Trade Financial | Výhled úvěrového ratingu | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Gilead Sciences | Akcie na evropských trzích | Střední podniky | Ekonomické recese | Největší ztráty | Roberto Gualtieri | Italský ministr hospodářství | Sestupný trend | Cestovní ruch | Japonská automobilka | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Analytická společnost | Ředitelka Mezinárodního měnového fondu | Snížení těžby | Mzda | Vládní opatření | Společnost IHS Markit | Aktuální Price Action | Ekonomka MMF | Gita Gopinathová | Videokonference | Rishi Sunak | Pomoc ekonomice | Restrikce | Negativní hospodářské dopady | Poradci | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Nouzový stav | Profitovat | Restriktivní opatření | Stimuly | Letectví | Pokles HDP | Kabinet | Energetické společnosti | Generální ředitel ČEZ | Největší propad | ČMZRB | TPCA | Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) | Toyota Peugeot Citroën Automobile | Společnost Saudi Aramco | Fiskální balíček | Burzy cenných papírů | Hyundai | Automobilka | Automobilka Hyundai | Dopady pandemie | Pandemie COVID-19 | Historie | Úvěrový program | Mimořádná opatření | Nejslabší růst | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Šíření nemoci | Texas | PYPL | Internetový obchod | Obchod Amazon | Národní rozvojový fond | Koronavirová krize | Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | MF | Náhrady mezd | Daňové povinnosti | Německá automobilka | Automobilka Volkswagen | Skupina Volkswagen | Seat | Škoda | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Výrobce letadel | Spotřebitelská nálada | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Alena Schillerová | Ministryně financí | Sněmovna reprezentantů | Růst | Německý parlament | American Airlines | Roberto Azevedo | Koronavirové krize | Poslanci | Ratingová agentura S&P | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Tisková konference | Biliony USD | Biliony | Sněmovna reprezentantů USA | Allianz | Německý statistický úřad | Ministryně financí Alena Schillerová | Propad HDP | Křetínský | Šíření nákazy | Fiat Chrysler | Ekonomiky | Společnost Walt Disney | Slovensko | Války | Schodek | Organizace | Odhad vývoje hrubého domácího produktu | British Airways | Britská letecká společnost | Letecká společnost | Společnost British Airways | Závislost | Práce | Rozvojová banka | Podíl na trhu | Afrika | Africké země | Údaje | Americké ministerstvo zahraničí | IATA | Ekonomické škody | DPH | Oživení v Číně | Eni | Obchodovat s cennými papíry | Neformální sektor | Radovan Vítek | Prezident Vladimir Putin | Možnosti obchodování | UnitedHealth Group | Dopady koronavirové krize | Jihoevropské země | Ministři | Ekonomické oživení | Světoví těžaři | Přední světoví těžaři | NÚKIB | Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost | Německé automobilky | Snížení produkce | Nejvyšší soud | ATVI | Activision Blizzard | IMF | Vývoj HDP | Česká ekonomika letos | Více peněz | Microsoft Corp | Hlavní ekonomka MMF | Majitel | Hospodářské oživení | Procter & Gamble | EP | Program pomoci | Remdesivir | USD za barel | Trade | Největší ekonomika eurozóny | Chesapeake Energy | Finanční pomoc | Ázerbájdžán | Nizozemsko | Premiér Andrej Babiš | MFF | Air France | Posílení | Omezení pohybu | Amazon Jeff Bezos | Amundi | Výrobce letadel Boeing | Joe Biden | Automobilka Škoda Auto | Automobilka Škoda | Podpůrná opatření | Ekonomika oživuje | Zrušení daně z nabytí | Pokles světové ekonomiky | Cestování | 3M | Automobilka Ford Motor | 737 MAX | Americká centrální banka (Fed) | Norwegian Air | Ryanair | Volvo | Shell | Energetická společnost | Sazka Group | Casinos Austria | Maloobchod | Zaměstnanci | Gilead | Společnost Gilead | Dopravci | Soudní dvůr EU | Soudní dvůr | Soud | Herbert Diess | Koncern Volkswagen | Soud v Karlsruhe | Karlsruhe | Dovoz | Vývoz | Oživení hospodářství | Alternativní taxislužby | Státy eurozóny | Pokles ekonomické aktivity | Zadlužení | Bezpečnost | Politika centrální banky | Dluhy | Toyota Motor | Oživení české ekonomiky | Společnost Avast | Členské státy | Průmyslová výroba v Evropské unii | Pokrok ve vývoji | Merck KGaA | Merck | RBI | T-Mobile | PPF Telecom Group | Auta | CNN Prima News | Scénáře vývoje české ekonomiky | Konsorcium | Vakcína | Sektor služeb | CL | Jukos | Mluvčí MMF | Svaz dovozců automobilů | Prezident SB | Hans Dieter Pötsch | Předseda dozorčí rady | Manažeři | Zrušení daně z nabytí nemovitosti | Eli Lilly | LLY | Kupci | Americká média | Čínské hospodářství | Renault | Fischer | Komunistická strana | Vládní pomoc | OKD | JDE | Unie | ČR | Stravenkový paušál | Prezidenti a premiéři | Salesforce | Hertz | Andrej Babiš (ANO) | Německý Spolkový sněm | Spolkový sněm | Výrobce aut | Nissan | Francouzská automobilka | Automobilka Renault | Počet nemocných | Česká zbrojovka Group SE | Česká zbrojovka Group | Zbrojovka | Genesis Capital | Londýnské burzy | Antivirus | Německé vládní strany | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Letecká skupina Smartwings | Letecká skupina | Hertz Global Holding | Hertz Global | Rozpočtový deficit USA | Národní rozpočtová rada | EPH | Energetický a průmyslový holding (EPH) | EPPE | Sanofi | Agrofert | Proticyklické kapitálové rezervy | Dluh Británie | 100 procent HDP | Největší evropská ekonomika | Covid | Druhá vlna pandemie | Německá finanční společnost | Společnost Wirecard | Představenstvo | Ukončení činnosti | Koronavirová opatření | Druhá vlna | Firma ČEZ | Nové žádosti o podporu | Vlna koronaviru | Chesapeake | Skupina Smartwings | ASM International | Den obchodování | Společnost Uber | Ant | Japonská společnost | Chorvatsko | E.ON | Johnson & Johnson | Abbott Labs | KLM | Americký výrobce letadel | Americká společnost Apple | Stellantis | Peugeot | Citroën | Chrysler | Americký maloobchod | Ceny | Praha | Evropské investiční banky | Verizon Communications | Spotřební daně | Technologické společnosti | Společnost Chevron | Salesforce.com | Ceny nových bytů | Burzovní hodnota | Model 3 | Porušení pravidel | COVID III | Společnost PwC | Čínská společnost | Důvěra | Ant Group | Známky oživení | Odhad vývoje ekonomiky | Letecká přeprava | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Americké ministerstvo spravedlnosti | Indikátory sentimentu | VHM | Pandemická situace | Marks & Spencer | Air Liquide | Veřejný dluh Británie | Airbus Group | Zrušení superhrubé mzdy | Coca-Cola | Ruská vláda | Výpadek příjmů | Výrobní sektor | Výrobní index | Americký soud | Klimatické změny | Southwest Airlines | Odborníci | Inspirace | Zdanění | Automobilka PSA | Fiat Chrysler (FCA) | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Ekonomické dopady pandemie | Zadlužení Německa | Americký podnik | Program Antivirus | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Politici | Vyhlídky světové ekonomiky | Objemy peněz | Abhijit Banerjee | Plynovody | Primární veřejné nabídky akcií | Primární veřejné nabídky akcií (IPO) | Klimatický plán | Biden | Údaje o výkonu HDP | Druhá vlna koronaviru | Vinci | Ranní okénko | Česká republika | Cineworld | Společnost Cineworld | Průmyslová výroba v ČR | Antimonopolní úřad | Odvolací soud | Epidemická situace | Největší centrální banky | Největší centrální banky světa | Centrální banky světa | Lockdown | Paul Milgrom | Robert Wilson | Prognóza IMF | iPhone | Výrobce letecké techniky | Globální veřejný dluh | Walgreens | Hodnota fúzí | Koncern | Digitální převody peněz | Nařízení | HDP Asie | Interfax | Dobrý byznys | Newmont | Intel | První obchodní den | Sigmar Gabriel | Odklad splátek | T-Mobile US | Společnost Pfizer | Apollo | Sazka Entertainment | Fondy Apollo | Letecká doprava | Producent ropy | Česká televize | Daňový balíček | Akcie americké společnosti | Norwegian Air Shuttle | LATAM Airlines | Největší IPO | Největší IPO roku | IPO roku | Prezidenti Turecka | TCL | Trans Adriatic Pipeline | Alexandre de Juniac | Virgin Atlantic | Výsledky makroekonomických statistik | Lego | Očkování | Finanční společnost | PX Pražské burzy | Boeing 737 Max | Autopůjčovna Hertz | Společnost Tesla | Silné oživení | KKR | Salutem | Fond Salutem | Salutem Fund | Cestovní kancelář | Tempo hospodářského růstu | Tempo hospodářského růstu Číny | VTB | Andrej Kostin | ACRA | Ruská úvěrová agentura | Ruská úvěrová agentura ACRA | Agentura Interfax | Hrubý domácí produkt (HDP) Polska | Bank of America Global Research | Helen Čchiaová | CNBC Street Signs Asia | Street Signs Asia | Napětí mezi Čínou a Spojenými státy
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Trh | Reuters | Pozice | ČTK | Banky | Výhled | Rezistence | FOREX | Banka | Obchodování | EUR/USD | Indikátor | FXstreet | Graf | Euro | ROCE

Předchozí klíčová slova

Měnové stimuly
Měnové trhy
Měnové turbulence
Měnové války
Měnové výbory
Měnové zajištění
Měnové zasedání
Měnové zasedání bankovní rady
Měnové zóny
Měnový faktor

Následující klíčová slova

Měnový forward
Měnový impuls
Měnový index
Měnový investiční fond
Měnový kalkulátor
Měnový konvertor
Měnový koš
Měnový kurs
Měnový kurz
Měnový kurz ČNB
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RoboMarkets CopyFX
Potvrďte prosím... Zavřít